www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Планетата Земя!?


Страници: (3) 1 [2] 3  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Планетата Земя!?, Знаем ли къде живеем?
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (Марин @ 6.8.2016, 17:58 )

Едва ли ще научим името на този човек. Както не стана ясно и от кои автори е преписвал Елтимир.

А сега за плоскоземците. Каква ли може да е целта на мероприятието?

https://www.youtube.com/watch?v=RnGydYCAXI0

Значи Земята е всичко, което съществува. Цялата Вселена е плоската Земя. Веднага отпадат въпросите за Марс, Луната, Антарктида и т.н. Защото са масонска измислица. Колко удобно!

Ш-шшшшш, да се каже името на Боклука, дето е лопал с отвореният си кенеф, квото му дошло на плоският мозък, това е Заповед, момче, ти явно не разбираш какво значи Заповед? Ако не се изпълни, куршума в челото и гниеш кът куче на некое боклучище.
Това мисия на живота ли ти е? Да, разбереш откъде е преписвал Елтимир smil4334ad8a149e0.gif Ми напиши нещо и ти, и ще ти светне.
Човека си е отишъл и колкото и лош да е бил, за някои, е бил по-добър от Тиквата и боклуците, които сте избрали. И ние трябва да търпим овчия ви избор.

Ей, ся половин час виках с пълно гърло :Смърт на ГЕРБ! И некви гербери взеха ми скачат. И аз им казах, че гена им е крастав, скапан, повреден и вреден. И че един ден ще го изтрия с удоволствие от лицето на земята.
Нещо неясно има ли? Война е, а тук се занимаваме с това дали Земята е полска.
Тиквата е кръгла, затова и Земята нема как да е плоска smil4334ad8a149e0.gif smil3dbd4e5e7563a.gif
PMEmail Poster
Top
РонинА
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 154
Участник # 35 428
Дата на регистрация: 7-March 14



QUOTE (Канатица @ 1.8.2016, 13:39 )
Не само образователни, а с поглед към красотата на съзиданието:

https://www.youtube.com/watch?v=c7OO3qCfH9Y

https://www.youtube.com/watch?v=r7UfMq-b0Uo

С идея да се покаже истината....малко е дълго видеото,но си струва да се изгледа
https://www.youtube.com/watch?v=msY3xc8pVLE

П.С. Виж,теси кадри дето са в клиповете от ISS дори не се доближават и до нискобюджетен филм от Холивуд....незнам как може да има някой да им вярва.
PM
Top
РонинА
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 154
Участник # 35 428
Дата на регистрация: 7-March 14



QUOTE (Kamikadze @ 1.8.2016, 1:46 )
Има от над 2 седмици облъчване от психотроника на планетарен мащаб,че земята е плоска.
Така,че ... пробиват те щом подхващаш тая тема. (команда- Земята е плоска)

Може би някой е забелязал,че темата не е ,че ЗЕМЯТА Е ПЛОСКА,а е Планетата Земя!?

Отделен е въпроса каво кой кого облъчва,да се правят заключения кой каво кого пробива е безмислено и глупаво.А щом са те тряснали директно със сателит значи си им позволил!

Това че има такава тема и реакцията на всички в един глас е доста показателена.

Най-лесно е да се присмеем,Тиквам-Миква,Патагония и т.н. все едно всички сте били 2 седмици на международната космическа станция и сте гледали Земята ,Марс и сте ходили на излет Събота и Неделя на Луната-колкото и да не ми се вярва че такава станция въобще съществува.

По същество не видях нищо,освен дали съм се свързвал с Марс?
Като чета коментарите май само аз не съм се свързвал с Марс.

Нещо по същество по темата?

Ето например официална снимка от NASA,малко са се заблехосали с този континент.То бива Америка ама чак толкоз!

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)
PM
Top
Марин
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 114
Участник # 3 408
Дата на регистрация: 30-April 11



QUOTE
Това мисия на живота ли ти е? Да, разбереш откъде е преписвал Елтимир  Ми напиши нещо и ти, и ще ти светне.


Не е моята мисия. В своите сайтове той питаше от кои автори е преписвал, защото е имало такива обвинения срещу него. Отговори на въпросите му нямаше. Това исках да кажа.


QUOTE
Нещо по същество по темата?


А нима твърдението, че Земята е завършената Вселена не е подозрително? Земята е всичко съществуващо и няма нищо повече. Не вярваш на НАСА? И аз им нямам доверие. Но като разбрах, че привърженици на тази теория ограничават Космоса само до света, в който живеем и се сетих за "обиднaтa" космическа тема - Истерията на разбулената Изида.
PM
Top
anti666
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



QUOTE
Като чета коментарите май само аз не съм се свързвал с Марс.

Нещо по същество по темата?

Ето например официална снимка от NASA,малко са се заблехосали с този континент.То бива Америка ама чак толкоз!

Къде го пише, че е официална снимка на НАСА? Аз виждам на лявата един нескопосано разтеглен фотошоп на Америка.
Няма нужда да ставаш раздразнителен, приеми че може и да има такива хора. Аз не съм се свързвал с Марс, знам го от разговорите ми с Елтимир и интуитивно го усещам, че е истина. А за kamikadze - може да е психар, а може и да не е. Аз пък приемам, че има хора по-умни от мен или с по-добри способности и се вслушвам в мнението им. Няма нищо лошо, даже е хубаво ако използват уменията си в полза за България!

Виждам, че си убеден от интернет (дезин)формациите как Земята е една измама, просто холографска проекция на илюминатите от сорта на "Матрицата", който хич не е илюминатски филм. Твое си право, нямам какво да добавя повече.
PM
Top
Публикувано на: 10.8.2016, 20:35
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



QUOTE (anti666 @ 1.8.2016, 21:39 )
Книгата си я има и всеки може да я изтегли от Материали.
http://www.voininatangra.org/modules/xfsec...1&articleid=382

Найдох го.

Това имах в предвид
Последният http://www.voininatangra.org/modules/ipboa...?showtopic=2522
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 11.8.2016, 19:59
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Тази тема ще бъде изтрита. единственият дневен ред в България е свалянето на правителството на ГЕРБ и политическото трупиране на Бойко Борисов, който е против или ни занимава с нещо друго, извън тази тема - изтриване от Форума.
PMEmail Poster
Top
Марин
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 114
Участник # 3 408
Дата на регистрация: 30-April 11



Никакви други теми не са важни. Важно е само да се занимаваме с еврейската Мутра и да го псуваме. Така ли се освобождава от еврейско иго българския народ? Какво стана след февруарските събития през 2013-та, когато на Мутрата му подадоха оставката? Системата се справи с лекота с протестите и отново ГРОБ вилнее. Защото тук няма буден народ. И да падне Барухов, те ще си сложат друг/друга. Те вече подготвят наследник и са го съобщили чрез медиите си, но колко разбраха че е така?
PM
Top
anti666
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



QUOTE (Йордан_13 @ 11.8.2016, 23:59 )
Тази тема ще бъде изтрита. единственият дневен ред в България е свалянето на правителството на ГЕРБ и политическото трупиране на Бойко Борисов, който е  против или ни занимава с нещо друго, извън тази тема - изтриване от Форума.

Остави я, защото е поучителна и е свързана пак с господарите на масона-Тиква
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 12.8.2016, 12:19
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (Марин @ 12.8.2016, 8:24 )
Никакви други теми не са важни. Важно е само да се занимаваме с еврейската Мутра и да го псуваме. Така ли се освобождава от еврейско иго българския народ? Какво стана след февруарските събития през 2013-та, когато на Мутрата му подадоха оставката? Системата се справи с лекота с протестите и отново ГРОБ вилнее. Защото тук няма буден народ. И да падне Барухов, те ще си сложат друг/друга. Те вече подготвят наследник и са го съобщили чрез медиите си, но колко разбраха че е така?

Важно е да падне Тиквата. Дали ще сложат друг и кой, не е чак от такова голямо значение на този етап. Но Тиквата в момента е най-голямата заплаха. Най ме радва Несигурността след рухването на Гроба. Защото аз не заменям Свобода за Сигурност! Аз предпочитам Свобода с Несигурност, но не заменям Свобода, заради герберската сигурност smil4334ad8a149e0.gif
Мен малко ме интересува дали Земята е плоска, след като на плоската Земя, управлява ГЕРБ! smil3dbd4e5e7563a.gif
PMEmail Poster
Top
Марин
Публикувано на: 12.8.2016, 12:40
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 114
Участник # 3 408
Дата на регистрация: 30-April 11



Последното което бих си помислил е че ГРОБ носят сигурност. Когато преди години им казвах на някои, че те съвсем не са "по-малкото зло", тогава ме наричаха болшевик. Какво се оказа по-късно? Че са огромно, заразно и много унищожително ЗЛО. Няма да изреждам примери. Вече има предостатъчно писано и тук.
PM
Top
Петър.
Публикувано на: 12.8.2016, 19:41
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 448
Участник # 5 893
Дата на регистрация: 29-March 13



Нека темата да остане, но, ако ще се трие то бих я изтрил, ако можех, защото е изключително глупава.Не искам да обидя никой наистина, но все още да се вярва на тъпата масонска теория, че Земята е плоска и няма нищо друго е не само глупаво, но и ОПАСНО, защото така те ни втълпяват, че сме сами, че не съществуват други форми на живот, че не съществуват други цивилизации.Това не само,че е масонска измислица,а е Идея, която е измислена най-вероятно от враждебни за човека извънземни фракции.Много вероятно е да са замесени рептилиите.Това е само моя мисъл,но е вероятно под влияние на някоя враждебна извънземна фракция, която е в съюз с началниците на земните правителства всички случаи със срещи между човека и извънземните да се крият в дълбока тайна и с всички средства.Да се отричат на всякъде и по всякакъв начин.И това,че се отричат и усмиват е факт,който със сигурност подкрепя мнението ми,че това трябва да остане като една измислица като нещо налудничево.Опасно е още, защото "прародителят на българите Аудан е бил алп, който е избрал да стане човек. Тоест, избрал да живее като обикновен човек сред хората."


--------------------
?? ????????? ???????? ???? ?????,?????????,????????.???????? ???? ???-?????????? ????,???? ? ????????? ??.???? ?? ?????? ???.?? ??????,?? ?? ?? ??????????.?? ?????? ?? ???? ???? ???? ??????????.
PM
Top
РонинА
Публикувано на: 13.8.2016, 19:26
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 154
Участник # 35 428
Дата на регистрация: 7-March 14



QUOTE (anti666 @ 9.8.2016, 12:38 )
Къде го пише, че е официална снимка на НАСА? Аз виждам на лявата един нескопосано разтеглен фотошоп на Америка.

Ами например тук
https://www.nasa.gov/content/satellite-view...as-on-earth-day
и тук
https://www.nasa.gov/multimedia/imagegaller...ature_2159.html
хубаво е че ти прави впечатление "един нескопосано разтеглен фотошоп на Америка."

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)
PM
Top
РонинА
Публикувано на: 13.8.2016, 19:28
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 154
Участник # 35 428
Дата на регистрация: 7-March 14



И както вече каза-"един нескопосано разтеглен фотошоп на Америка."

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)
PM
Top
РонинА
Публикувано на: 13.8.2016, 19:46
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 154
Участник # 35 428
Дата на регистрация: 7-March 14



QUOTE (anti666 @ 9.8.2016, 12:38 )


Виждам, че си убеден от интернет (дезин)формациите как Земята е една измама, просто холографска проекция на илюминатите от сорта на "Матрицата", който хич не е илюминатски филм. Твое си право, нямам какво да добавя повече.

Нямам представа как ситигна до това заключение?

Тук става въпрос чисто и просто каква е формата на земята,заключения от сорта че са ме "пробили със сателит" , "че си убеден от интернет (дезин)формациите как Земята е една измама, просто холографска проекция на илюминатите" , "Заначи Земята е всичко,което съществува.Цялата Вселена е плоската Земя" и т.н. са неоснователни.
Прочели сте тук и там по нещо,после го драснахте тук и ми вменявате нещо което не съм изразявал като мнение,даже и констатации има,темата била глупава!
В самото начало дори написах,прочетете третото ми мнение!
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (3) 1 [2] 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020