www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> V-а международна конференция за тенгрианство


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> V-а международна конференция за тенгрианство, 20-24 септември 2015, СОК Камчия
Сакар
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 371
Участник # 2 033
Дата на регистрация: 10-October 09



Анти666 беше публикувал грамота за участие в конференцията и като се порових, намерих и сайта на организацията, която я провежда. Оказва се, че това е петата по ред, проведена в СОК Камчия.

Международный Фонд Исследования Тенгри

От този линк могат да се свалят отделните статии, както и целия сборник с доклади, на пръв прочит има доста интересни неща.

Жалко, че не сме знаели за нея. Тази година в Астана, Казахстан, ще се проведе 6-тата конференция. Ако някой смята, че би могъл да отиде, може да се организираме и да напишем и преведем един доклад, за да научат за Воини на Тангра, а не да си мислят, че с Тан Нак Ра и Спас Мавров се изчерпва българското тенгрианство...
PM
Top
anti666
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



Както за конференцията в Камчия, така и някъде в Кавказ, където това лято щели да правят учебник по тангризъм никой нищо не споменава в официозите. Мълчат като комунисти на разпит, което не ни учудва, защото информационната блокада над старата ни Вяра си действа с пълна сила.
QUOTE
Изправи се една доцентка, научен работник от БАН и каза: "Много се извинявам, аз съм траколог и за първи път от вас чувам, че има тангризъм

http://portal12.bg/Spas-Mavrov-Tangra-e-ts...na-VIDEO-.p4593
Нали е ясно, че няма как БАН да не знае, че тенгрианство съществува в България. Все пак е имало преброяване, в което макар и малко е имало хора, самоопределили се като тенгриани. Движение "Воини на Тангра" съществува от 2005 и няма начин госпожицата от БАН да не знае за това. Цялата тази игра има една единствена цел - да се убедят нашите евразийски съмишленици, че в България няма и няма как да има тенгрианство. И въобще да не си правят труда повече да търсят тук.
Организатор на тази конференция в Камчия е масонската ложа "Та-Нак-Ра" от Добрич/Варна. Те имат също свое издателство, откъдето излизат цялата изкривена информация за древната ни история.
"основната директива на президента Путин – да има духовно учение, в което Бога да не е персонализиран, а да обедини всички останали – било то мохамедани, християни, будисти и т.н., за да няма никакви етнически и верски противоречия"
Основната директива на Шаломов-Путин не е негова. Тя е същата като на ложа "Та-Нак-Ра" и масонския Велик Архитект на Вселената. За да си истински масон, няма значение от каква вяра си, важното обаче е да НЕ си атеист. И крайната им цел в Световното правителство. Тук нямам предвид нашите измислени масони, бивши мутри и милиционери от ниските степени, които са станали такива заради далаверата "аз на тебе, ти на мене".
PM
Top
anti666
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



Относно наше участие в Казахстан - едва ли ще имаме финанси да си го позволим. Все пак нямаме възможностите на масонското издателство ТанНакРа. Със сигурност там ще са масоните, там ще е въпросната доцентка от БАН и колобра Спас Мавров с пари, които не са ги изработили сами. В Казахстан който трябва, знае за нас. А казионните, охранени господа, които ще ми обясняват че тенгрианството е тюркска религия, възникнала както и ние българите от Азия - такива малко ме интересуват. Един такъв депутат от Азърбейжан с луксозния си джип ми го обясняваше компетентно пред скитобългарските могили миналата година в Алтай.

Но ако има все пак някой желаещ от нас да отиде - ще гледаме да му помогнем с каквото можем. Още повече, че е в Казахстан.
PM
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 065
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Като се има впредвид, че на това преброяване, като ме брояха, аз им казах да пропуснат графата "вероизповедание", по една много проста причина. Много лесно след това държавната машина, може да те маркира и смаже т.е., броят на тенгрианите е по-голям от официално констатираният в България smil3dbd4e5e7563a.gif


"Изправи се една доцентка, научен работник от БАН и каза: "Много се извинявам, аз съм траколог и за първи път от вас чувам, че има тангризъм"

Да пита, одрисите, те ще и кажат smil3dbd4e5e7563a.gif
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 065
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Относно информационната блокада, ние изолацията за момента си я налагаме и сами. Не, че нямаше интерес от външно предаване на БТВ, да говорим по темата, но аз отказах. Даже и сега ми казва, госпожата, че, ако искам, мога да отида и да говоря. Ще направи предаване smil4334ad8a149e0.gif
PMEmail Poster
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020