www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Kакво стана със старите воини на Движението?


Страници: (3) 1 2 [3]  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Kакво стана със старите воини на Движението?
anti666
Публикувано на: 10.5.2017, 23:03
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



Преди време някой беше питал; "Ако Тангра е толкова велик и Колобърският съвет толкова силен, защо допусна да се случи клането на староверците и колобърите при Борис?".

Отне ми време да схвана, че всъщност за Небето смъртта е просто преход от една форма на душата в друга. Че българите ги е имало от 15 хиляди години в държави. И четейки Летописите на Джагфар става ясно, че не винаги са живели в мир и хармония. Така че събитията от 865г. са били част oт вечния коловрат на живота. Както и Омуртаг е казал "човек и добре да живее, умира и друг се ражда". Трябвало е да усетим и другата страна на медала, живота в робство. Това е пак свързано с горенаписаното от Данчо, само че касае вече българите като общност. Избират друг път, изглежда утъпкан в началото, но той води към робството. И не всички несъгласи са били избити, иначе нямаше да има богомили, нямаше да я има и Книгата на Завета. Нямаше да ни има и нас, 12 века по-късно. Всъщност, Проклятието е направено именно от тенгрианин на мадарското плато. Тия драматични събития са могли да минат и заминат. Но Проклятие, направено както трябва от колобър - Българският Бог просто го е чул и изпълнил клетвата му. А тя е забележете, за определен период от време - 100 цикъка или 12 века. Макар дълъг, в сравнение с 15 хилядолетия е нищо. Но е за определен период. Ако в клетвата е било поискано да изчезне България завинаги, нямаше да бъде чута от Небето.
PM
Top
anti666
Публикувано на: 10.5.2017, 23:29
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



В Кръгове Елтимир беше написал нещо, което е чул от Съвета. И то е във връзка с действията на враговете ни. Точния пасаж ще го намеря, не знам дали е тяхно решение или им е подсказано от Небето, че последните години на Забранения срок трябва да се съкратят. Иначе това Движение щеше да се появи чак втората половина на века и игумен Христо от Гложенския манастир нямаше да покаже на 18 годишния Ангел Грънчаров Книгата на Завета.

Всичко това е свързано с факта, че илюминатите - тези които ръководят света, планират да ни изтребят до 2030г, 65 години преди края на Срока. И това напълно променя правилата на играта. Защото не говорим за ново робство с определен срок. Тук става дума да няма живи българи в България и въобще България - завинаги. Съвършено различно е от клетвата на оцелелия колобър през 865г. През 1992г. едноокият евреин Ричард Ан каза за участта на българите, как "едни ще умрат, други ще заминат", което 25 години по-късно ескалира с феномални темпове.

Така че нещата сега са съвършено различни от 865г. Ако тогава тенгриани поискаха от Небето да накаже временно Неговия народ с липса на държава (робство), сега е обратното. Ние молим Небето да ни върне държавата, Неговата държава, за да го има и народа Му. И понеже се броят на пръсти тези, които знаят как и могат да го направят - Небето пази своите, заради Бъдещето.
PM
Top
Дари
Публикувано на: 14.5.2017, 14:22
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 782
Участник # 766
Дата на регистрация: 19-January 07



QUOTE (anti666 @ 11.5.2017, 1:52 )
Мисля си, че и Мещера, млад мъж, ако не се бе обърнал срещу нас, щеше да е още жив. И не, не сме го убили ние, както не ние използваме психотроника срещу Ванина.


Мисля, че Мещера никога не се е обръщал срещу Движението. Той беше идеалист и не можа да понесе обвинения, които не заслужаваше. Помните, какви години бяха и колко сериозни удари се нанесоха точно върху най- вътрешния кръг.
PM
Top
anti666
Публикувано на: 7.11.2017, 22:55
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



Миналия ден 5.11, Елтимир имаше рожден ден, щеше да навърши 58. Сега настъпва Архангеловден, когатo е пък именния му ден.
Случайно се натъкнах на една от последните му публикации от 29.06. Оставали са му по-малко от 5 месеца живот на средния свят.
Публикацията е отпреди 4 години, но става все по-актуална.

Къде са Воините на Тангра?

User posted image
Да, къде са? Къде са тези, които трябваше, които бяха длъжни да покажат Път и Посока? Тези, чийто дълг повеляваше да дадат надежда и вяра на обезверените? Къде са тези, които трябваше да се вдигнат в защита са своя народ? Нещо не ги забелязвам.

Все повече българи интуитивно усещат че нещо с протестите не е наред. Усещат, че протестите се изродиха, че са манипулирани от враждебни на България и на българския народ сили. Къде са тези, които ще им открият цялата истина и ще им покажат цялостната Реалност?

Страхувате ли се? Вашият страх няма да ви помогне да оцелеете. И вие сте набелязани за унищожение от Световния ционистки център. Всички сме набелязани. Всички до един. Готови ли сме да жертваме нещо от себе си, за да живее нашия народ? В това отношение моята съвест е чиста. Пожертвах 35 години от живота си. Вече силите ме напускат, болестите ме превземат, немотията ме задушава. Но докато дишам и докато имам възможност да се боря, аз няма да изоставя Борбата, няма да се предам. Вие защо се предадохте?

Не ми се искаше да се сбъдне. Положих огромни усилия, за да не се сбъдне. Понесох огромни и жестоки удари заради своите усилия. Но силите ми вече ме напускат. Някой трябва да продължи започнатото, а не виждам такъв. Според ясновидци от последователите на Дънов, след края на събитията в България ще останат около 300 хиляди българи. Според едно предсказание, което направих през 1992 и публикувах през 1993 година, оцелелите ще са още по-малко. Между 30 и 40 хиляди. Това ли искаме? Ще допуснем ли да се случи?

Днес ще се опитам да се стегна и да публикувам още нещо. Но ме плаши бездушието, всеобщото бездушие. Как Тангра да бъде с нас, когато ние се крием от Него?

Въпросът сега е дали ще застанем в защита на своя народ, дали ще воюваме за него, или ще загинем. В сражението има надежда за победа. В примирението има само и единствено Смърт.

Ангел Грънчаров - Елтимир, 29.06.2013
http://eltimir.blog.bg/politika/2013/06/29...-tangra.1125035
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (3) 1 2 [3]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020