www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> "Борисов 3" - Геноцид и Смърт


Страници: (28) « първа ... 9 10 [11] 12 13 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> "Борисов 3" - Геноцид и Смърт
Йордан_13
Публикувано на: 30.12.2017, 12:53
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Колко излишно е всичко това! И как можеше да се реши леко и елегантно на 26 март. Типично за нас, изпускаме питомното, за да гоним след това дивото. Лично аз, не съм ловец и не бих търчал след подплашен заек и подгонен глиган. След 26 март, Бойко просто можеше да не може да състави правителство, Балевски нямаше да е вицепремиер и вие, нямаше да си имате проблемите с парк "Пирин". Мислете бе, хора, все си мислете, че знаете повече, но за да е така, трябва поне малко да се мисли и то мислене в перспектива, а не да си решите определени семейни икономически интереси или проблеми, които са част от едноличното спасение, но не и от общественото спасение. Колко много мразя спасяването поединично, страшно много мразя, тази концепция и поведение.


Защитниците на парк "Пирин" завиха, че ако не се промени разрешението на правителството, ще искат оставката на цялото правителство, ще продължат с протестите си и по време на европредседателството ни и дори са готови да съдят държавата в Страсбург.

https://www.dnes.bg/obshtestvo/2017/12/29/p...e-banica.363702
PMEmail Poster
Top
anti666
Публикувано на: 31.12.2017, 10:33
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



QUOTE (Йордан_13 @ 30.12.2017, 15:53 )
Колко излишно е всичко това! И как можеше да се реши леко и елегантно на 26 март.

Аз бях убеден още миналата година, че падането на Тиквата няма да е така леко. Той е въплъщение на всичко най-гадно, което може да сполети българския народ. Както се казва, каймака на цялото зло, като част от Проклятието. Краят му ще отприщи много особени процеси, които ще бележат и въздигането на Саракта. Но първо трябва да изпием горчивата чаша до дъно. И да минем през пълна загуба на държавност.
PM
Top
seeker
Quote Post












QUOTE (Петър. @ 28.12.2017, 2:02 )
И може да се направи така, просто една идея - Ако българските жени не са съгласни с това, че Българският Саракт е против гените ни да се смесват с тези на черните, да отиват на майната си!И ще поканим жените от цяла Европа, които няма да искат орките, които сега нахлуват в държавите ни, да дойдат в България при условия, че си вземат за мъж българин!

И те взеха, че дойдоха при бай Ганьо...
'Ма "Българан е галант", вееее... (смех)
Да си пубер - не си...
Понякога се чудя що се регистрирах в тоя сайт... (важи и за Йордански изкази, даже най-паче)
Смърфове...
То, поне да смъркахте, че да имате половинчато извинение...
Айде, чакам Българската Академия на Неуките да ме сполети... пусть всегда, с новьiм годом...
Top
Петър.
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 448
Участник # 5 893
Дата на регистрация: 29-March 13



Търсач, може и да се учудиш от резултата!Идея, която ако се приложи в Бъдеще с нищо няма да навреди на България, напротив!Защото Саракта, е напълно против чифутската политика и плана им срещу Европа и България.
Но на мен ми е ясно, че такива като тебе не искат нищо хубаво за България.Много добре зная защо си се регистрирал, няма нужда да си задаваш реторични въпроси.Може да освободиш свещенното пространство на виртуалния Саракт от присъствието си.Такива като тебе бол в изстрадалата ни родина...


--------------------
?? ????????? ???????? ???? ?????,?????????,????????.???????? ???? ???-?????????? ????,???? ? ????????? ??.???? ?? ?????? ???.?? ??????,?? ?? ?? ??????????.?? ?????? ?? ???? ???? ???? ??????????.
PM
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (seeker @ 1.1.2018, 3:17 )
QUOTE (Петър. @ 28.12.2017, 2:02 )
И може да се направи така, просто една идея - Ако българските жени не са съгласни с това, че Българският Саракт е против гените ни да се смесват с тези на черните, да отиват на майната си!И ще поканим жените от цяла Европа, които няма да искат орките, които сега нахлуват в държавите ни, да дойдат в България при условия, че си вземат за мъж българин!

И те взеха, че дойдоха при бай Ганьо...
'Ма "Българан е галант", вееее... (смех)
Да си пубер - не си...
Понякога се чудя що се регистрирах в тоя сайт... (важи и за Йордански изкази, даже най-паче)
Смърфове...
То, поне да смъркахте, че да имате половинчато извинение...
Айде, чакам Българската Академия на Неуките да ме сполети... пусть всегда, с новьiм годом...

Ами спокойно можеш да го напуснеш този сайт. Ти не си за тук, определено.
Ако те дразни това, което пиша, може да не го четеш, но го четеш, иначе нямаше да ме споменаваш.
Сайта е за съратници, не за противници.
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Бойко, гледай да не се изложиш с каавето. Трябва да е чок-бок каймаклъ и сербезлъ smil4334ad8a149e0.gif Ако в Банкя немате табиета за едно таквози
кааве, извикай Ердоган, да ти помага smil3dbd4e5e7563a.gif В общи линии, така ще отстоиш националният интерес.
За това, че ще бъдеш добър теляк и келнер, не се и съмняваме.

====================================================
Близо 300 събития у нас са записани в календара на българското председателство, а до неговия край страната вероятно ще посрещне 25 000 гости и делегати. Сградата домакин е Националния дворец на културата в София, който претърпя основен ремонт, добавя Националната телевизия.
Влизайки в лидерска позиция, България получава възможност да постави на преден план за преговори теми и инициативи от национален интерес. От друга страна обаче, тя трябва да действа като честен и безпристрастен посредник. Като приоритети на председателството страната определи бъдещето на Съюза, сигурност и стабилност, цифрова икономика и наблегна особено на развитието и свързаността на Западните Балкани.

http://www.segabg.com/article.php?id=887063


"Обединението прави силата". Но това е българоцентричен девиз и е напълно неприложим за "европейските ценности".
По-скоро ГЕРБ трябваше да сложат мото от типа на "Съешаването прави силата". Европците имат нужда от това. А и някои от ГЕРБ, м-да.


https://www.dnes.bg/politika/2018/01/01/sye...-ot-dnes.363787
PMEmail Poster
Top
seeker
Quote Post












QUOTE (Петър. @ 1.1.2018, 4:20 )
Търсач, може и да се учудиш от резултата!Идея, която ако се приложи в Бъдеще с нищо няма да навреди на България, напротив!Защото Саракта, е напълно против чифутската политика и плана им срещу Европа и България.
Но на мен ми е ясно, че такива като тебе не искат нищо хубаво за България.Много добре зная защо си се регистрирал, няма нужда да си задаваш реторични въпроси.Може да освободиш свещенното пространство на виртуалния Саракт от присъствието си.Такива като тебе бол в изстрадалата ни родина...

Нищо не ти е ясно, защото не ме познаваш, за да знаеш какви са тия като мене, а ако си мислиш, че много добре знаеш защо съм се регистрирал, най-вероятно си в някакъв филм.
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (seeker @ 2.1.2018, 13:58 )
QUOTE (Петър. @ 1.1.2018, 4:20 )
Търсач, може и да се учудиш от резултата!Идея, която ако се приложи в Бъдеще с нищо няма да навреди на България, напротив!Защото Саракта, е напълно против чифутската политика и плана им срещу Европа и България.
Но на мен ми е ясно, че такива като тебе не искат нищо хубаво за България.Много добре зная защо си се регистрирал, няма нужда да си задаваш реторични въпроси.Може да освободиш свещенното пространство на виртуалния Саракт от присъствието си.Такива като тебе бол в изстрадалата ни родина...

Нищо не ти е ясно, защото не ме познаваш, за да знаеш какви са тия като мене, а ако си мислиш, че много добре знаеш защо съм се регистрирал, най-вероятно си в някакъв филм.

Ние сме наясно, защо си се регистрирал. И лесно можем да те отрегистрираме, нагло дансаджийче smil4334ad8a149e0.gif
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Сега разбрахте ли, че пожеланията за хубава и честита Нова 2018 година, нема да се сбъднат smil4334ad8a149e0.gif Тъй е, при Стабилността на Бахур Бахар или по-български Бойко Методиев Борисов.

https://www.dnes.bg/crime/2018/01/02/zaradi...vi-iskyr.363916
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Вчера пак прайх яка любов, но не финализирахsmil4334ad8a149e0.gif И още милиони чаавета електорат отидоха напусто. Просто се сетих, че ще обслужа Бойко. България е мъртва отдавна, лъвовете са се нахранили, лешоядите са взели своето, сега просто чакалите дооглозгват кокалите й, и схрускват прешлените и по-малките костици.

Рекордно ниска раждаемост през 2017 г. Умира ли България?
Лидерът на ПП "Възраждане": Причината е дивашката и антиобразователна политика

Прочети още на: https://www.dnes.bg/obshtestvo/2018/01/03/r...#comment-newest

PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



За това как стават тия работи, чисто, питайте Бойко. Той ги знае тия работи, когато не може да извлече ПР от тях. Циничното е това, че електоратът избра управление, чиито еманации са смъртоносни за Българите въобще. Електоратът се Самоуби, избирайки сам Палача си.

МВР за шестимата убити: Цинично престъпление без аналог у нас!
Изключва се версията за убийство и самоубийство

Прочети още на: https://www.dnes.bg/notifikacii/2018/01/03/...og-u-nas.364017
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Стабилността на Бойко създава центробежни сили и разкъсва територията на Българската държава. Аз пак ви казвам, Властта е у мен и няма да я дам на Бойко Методиев Борисов. Нека управлява, да видим до какво ще доведе управлението му.


Северозападналите Видин, Враца и Монтана: Искаме в Румъния!
В региона върви подписка за отделянето на областтите от България

Прочети още на: https://www.dnes.bg/stranata/2018/01/04/sev...#comment-newest
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Влизането в ЕС и вече 10 годишното управление на Бойко Методиев Борисов, водят само до това - Стабилен Разпад. Причината не е просто в БСП. Лесно е, да се каже БСП, но държавата се управлява от ГЕРБ. И при нея се случва това.

...При положение, че "Родината" отдавна е предала торлаците? Махнете Бойко, неговото управление поражда центробежни сили.

Кметове от Северозапада за сепаратистката идея: Глупости!
Поддръжници: Няма какво да ни спре. Скептици: Наивна идея!

Прочети още на: https://www.dnes.bg/obshtestvo/2018/01/05/k...uposti.364135,2
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Шумкарин,а, Бойко smil4334ad8a149e0.gif Стига с тия мутренски глупости. 9 години го търсите да го приберете за друго престъпление, а той си живее свободно в Луково smil4334ad8a149e0.gif Това е последната версия. Първата беше, че вече е лежал 80-сетте, после му натрупахте още 10-сетина престъпления, накрая излиза, че тоя човек нема документи, живее по баирите, самообучавал се за командос.... Бойко, този човек, въобще съществува ли? Вие знаете ли, как се живее 9 години по баирите, без препитание и без ятаци?


ДНК-то категорично: Росен – "Горският човек" е убиецът
6 месеца преди зверството той е имал връзка с Кети Кюхова

Прочети още на: https://www.dnes.bg/notifikacii/2018/01/05/...-ubiecyt.364211
[U]


Колко познато! При управленията на Борисов, просто броим трупове и накрая следовите кучета са удостоени с пържолки за награда от самият главен секретар!


Сега разбрах, че Каракачанов, без много шум по медиите е вдигнал дори военните части в Пловдив и ги е пратил в Луково, да гонят Михаля.

Откриха труп на мъж, дали е на убиеца от Нови Искър?
Възможно е и да е той, самоличността на намерения е неясна

Прочети още на: https://www.dnes.bg/notifikacii/2018/01/05/...vi-iskyr.364228
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



И аз тренирам стрелба в двора си, Бойко. Всеки български мъж, трябва да стреля добре, дори когато бъде събуден от сполетял го нощен кошмар. А защо ми е това ли? Ами, като дойде някой от твоите зевзеци да ме арестува, да превърна Тиквата му, на Хелоуински фенер smil4334ad8a149e0.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

Копирано от https://www.24chasa.bg/novini/article/6648213 © www.24chasa.bg
PMEmail Poster
Top

Topic OptionsСтраници: (28) « първа ... 9 10 [11] 12 13 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020