www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Интеграцията на Българите към циганите в България


Страници: (5) 1 [2] 3 4 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Интеграцията на Българите към циганите в България
Йордан_13
Публикувано на: 11.1.2019, 11:44
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 088
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Според законите на Българският Саракт, те са незаконни, а вече няма други закони, освен Законите на Българският Саракт, където Българинът е Свещен и той решава, кой, къде, как и по какъв начин ще живее в Държавата Му. Това е Българската Държава. Тук, ако съжителства някой с нас, ще съжителства, така, както ние му заповядаме, но ние, а не Бойко Бехар - чифута гнъсен!

https://www.dnes.bg/obshtestvo/2019/01/11/r...iveete.398875,1
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 11.1.2019, 13:36
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 088
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Председателят на БНС-НД Боян Расате пък отбеляза, че Красимир Каракачанов дълго време е сменял политическите полюси и затова е напълно безразличен към думите му.

"Какво казва той или негоподобните няма никакво значение. Факт е обаче, че в България се върви активно към гражданска война. Ако днес това се размине във Войводиново, един ден в някое друго населено място ще се стигне до етнически конфликт. Това е видно за всички", отсече той.

И допълни, че това се дължи на невъзможността на българите и ромите да живеят съвместно.

https://www.dnes.bg/stranata/2019/01/11/voi...a-nakyde.398883
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 14.1.2019, 17:00
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 088
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Физкултурника е дори по-опасен от Борисов, защото си е глъв по рождение. За нас, цигу си е цигу, дори да работи и да се учи. Защо? Защото ние не искаме да се интегрираме с мангалята. Цигойнер отдавна са се интегрирали с нас - раним ги, поим ги, дундурим ги, а те свободно изразяват своят мироглед и животинска природа. Те са интегрирани по условията на демокрацията. Тънката лайсна на масоните е, че за се сготви супа с еднакъв цвят в котела, трябва бялото да бъде почернено.

30 години интеграция и... ромите – проблемни!?
ГЕРБ ги връща в училищата, само така се оправяли нещата

https://www.dnes.bg/politika/2019/01/14/30-...qv-GE6NITfH5Xk#

"Гърците" на Панос Каменос са истински националисти, докато "ГЕРБ§Пейтриътс" са курбанджии. Какво направиха, гръцките националисти (не патриоти)? Малък проблем и разтуриха Седенката! Показаха се, по-големи македонци, дори от "македонците":))) А за нашите, това е обяснимо. Първом, те не са националисти, а патриоти. Патриотът е центрист, лапа и от лево и от десно и квото му подават по средата;)))
Позицията на ГЕРБ не е ясна, в момента те са двулични. В едно изказване, Физкултурника казва: повече Европа в България, във второ, тази сутрин свири на струната на Каракачун. Явно е, че старата шопска максима: "и тако, и вако" ще бъде приложена докрай. така ГЕРБ ще въвежда Европата в България в ущърб на истинските националисти и Българите, а ще изсмуква електоралната енергия на ОП-то. Защо? Защото аритметиката е проста сметка;))) На ГЕРБ му трябват депутати. Колко повече, толков апо-добре, ще управляв апо-лесно и няма да зависи толкова от Патерици. Позата "партер", в която ги поставихме е наистина унизителна;))) Хем си първи, хем не можеш да управляваш абсолютно. Хехехехе и Хахахахахаа;))))

Джамбазки вини ГЕРБ, че се държат европейски с... ромите
Махалата поражда отчуждение и изолация, вярва евродепутатът

https://www.dnes.bg/politika/2019/01/14/dja...Baw7aGwBBAas7g#



PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 14.1.2019, 17:01
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 088
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Цигойнер разчитат на добрата природа на българите. Българинът си е овча душичка, приема безрезервно всеки новодошъл, независимо от намеренията му. Това се изтъква като велик позитив от демократите. Защо, обаче, демократите насърчават този позитив до крайност? Не, поради добри намерения. Те си имат свои цели, които този позитив ще обслужи перфектно. А тяхната основна цел е смъртта на бялата раса чрез поетапното и шоколадяване. Просто е. Тази политика се прокрадва по всички линии и разби "кръговете" на българите. Ето един прост пример. Насърчава се "звездеенето" при жените. Готина, яка, образована, руса и бяла мадама, но... не си взема българин. Напротив, емигрират я на Запад, там тя учи в престижен универститет или не, но крайният резултат е да си намери възможно най-черният обезян, за да се развъди! Следват снимки по медиите, как маймуната е прегърнал бялата и руса българка с подут тумбак. Резултат? Шоколадов или направо черен подчовек! Да кажеш, е, там хиляда такива да загубим, ще го преживеем. Да, но не е така. Защото те формират модел за подражание на подрастващите момичета и девойки и това став амода. След това всички усилия на такива като мен, да спрат този процес, отиват напразно.
Иначе, да, правилната тактика е българите да си създават бели анклави, чисти от черното. Проблема, в такива начинания е, че винаги има един тарикат, с комерсиално мислене и жажда за пари, който да наеме цигани а работници и д аги засели в имота си. Така започва всичко.
При мене, беше същото, но циганите някак си се осъзнаха;))) и се дръпнаха вън от селото. Това, разбира се, не ме удволетворява, но е едн амалка победа на този етап. Опитват се да бъдат добронамерени и дружелюбни, но аз знам, че те са добри артисти;))) Бойко от тях се е учил;)))

Анонимен
преди 1 минута
У наше село са нанесоа преди години роме,ама като ги подбарахме с едни сопи и бързо ги изнесохме.Ся нема ни един,плевела се чисти докато е малък.
Другите села са го закинале,нема българи там вече.

Прочети още на: Пак нападнати военни, пак на пътя, пак от ром... с 20 крими регистрации
Спрял колата с курсантите, извадил брадва, забил я в капака

Прочети още на: https://www.dnes.bg/notifikacii/2019/01/14/...seRIMhNC2K9qdbc
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 14.1.2019, 17:08
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 088
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Я, цигойнер, най-накрая ще протестират срещу "Борисов 3", хахахахаххахахахаха, ся да видим, на ход е Борисов smil4341944e6b0c8.gif

Роми срещу Каракачанов: Ако не подаде оставка – 100 хил. пред МС
Протестиращите ще искат и извинение за думите на вицепремиера

Прочети още на: https://www.dnes.bg/obshtestvo/2019/01/14/r...WNcP_ZN_CkGKg4#

Анонимен
преди 2 минути
И какво невярно или обидно е казал Каракачанов ?


Нищо невярно и обидно не е казал Каракачун, въпросът е, че Борисов не каза нищо! На сутринта Цветанов заплаши циганите с образование и труд. Подобни заплахи сипеше и жената на Томиславиният, който също мълчеше по темата в нейно присъствие, хахахахахахаххахахаха. Тя ми харесва, има дух на националистка, но защо е в ОПГ-то, сигурно за пари и власт. Значи, не ми трябва smil4341944e6b0c8.gif
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 14.1.2019, 17:11
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 088
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Както виждате, цигойнер, не искат да се делят от българите!:tooth: И то с право, те са много добре интегрирани! Ранени са, поени са, всичко им е на аванта, дори за земята не плащат! Къде, ще намерят по-добро от това? Имат и много десерт - удовлетворяват си животинските нагони и страсти чрез българите и българките. Къде, по-добре от това?! Никоя европейска държава, няма да им осигури такава великолепна интеграция! Те, казват: Българи, вие за нас сте безценно вкусни!
smil3dbd4e5e7563a.gif

Десетки роми искат главата на Каракачанов, а той: Нека протестират!
Вицето пита НПО-тата къде са отишли парите за интеграцията

Прочети още на: https://www.dnes.bg/obshtestvo/2019/01/14/d...8eJtXsvUyxrMwg#
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 14.1.2019, 17:22
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 088
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



И. М.: Българите са били храбър и дързък народ Българите - народът на Вълка- са били храбър и дързък народ , трябва само да си го спомним ....В същото време - далеко на изток столетия се практикува традиционното Ахимса – принципът на НЕНАСИЛИЕ ... самият Махатма Ганди е казал: "-Ненасилието е кулминация на мъжеството" ... ТА - задавам си въпроса - КОГА и КАК сме си разменили ценностите с индийците - че ТУК И СЕГА - техните потомци практикуват ужасяващо насилие , докато народът на Вълка е свел глави и търпeливо и в апатия позволява преживни тревопасни да управляват съдбата му
========================================================
Народите на Вълка отдавна не съществуват. В смисъл, че Вълка е символ на древнобългарската общност, която е котел от племена, от които 7 "избистрят" това, което наричаме Българи, другите отпадат, създават родствени или съвсем отделни народи. Затова имаме 7 български езика, вероятно 7 български писмености и въобще първоначалният Българин е нещо немислимо, той е седемизмерен,а днес сме само триизмерни с тенденция към двуизмерност и амебност. Нещата са несравними. Затова е бил Дързък. Дързостта е израз на тази 7-измерност. Триизмерният е материален, дълбоко материален и спекулативно-комерсиален, цигойнер са в една първичност с едно измерение отгоре, над триизмерността, затова губим.

Колкото до кога и как...Загубата на Булгар Сънджак, клането в Сандугач даде възможност да се формират ведическите и постведически индийци и да бъдат причислени към индоевропейците smil4334ad8a149e0.gif Дунавска България следва много точно историческата съдба на Булгар Сънджак.
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 14.1.2019, 17:37
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 088
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06




"Новият Българин":tooth:

User posted image
PMEmail Poster
Top
anti666
Публикувано на: 14.1.2019, 23:35
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



Една тема за размисъл...
https://www.bgonair.bg/world/2019-01-14/otn...istki-komentari
Отнеха почетните титли на откривателя на ДНК - американският учен и Нобелов лауреат Джеймс Уотсън. Причината - негови коментари, че гените са главна причина да има разлика в резултатите от тестове за интелигентност при белите и чернокожите.

А това пък е от днес. Коментар под статията за курсантите, гледали как интегриран чернокож ром им сече колата и се оплакали на органите smil4341944e6b0c8.gif
SOROS 14 Януари 2019, 18:11
"Целта на глобализма е да спадне интелектуалния капацитет на българския народ, да ни претопят и това ще стане генетически чрез т.нар. интеграция на циганите, които са далече от еволюционната стълбица на човека. Ще ви го обясня по следния начин. Геномът е носител на наследството и се състои от хромозоми с наредени аминокиселини. При циганина на 17-то място аминокиселината аланин е заменена с левцин и това означава, че той губи способността да бъде човек, т.е той никога не може да достигне интелектуалното равнище на онзи, който има нормално равнище на аминокиселини. Като работех като лекар, бях забранил в моята стая да се приемат цигани. Моята стая беше екологически чиста. Ако някой по време на дежурство настани някой циганин, на другия ден той излизаше заедно с леглото. В момента чистите българи в България са 4-4,5 млн. души. С нас е свършено и бъдещето ни е изключително черно. Аз го виждам в събратята на Иван Костов - все черни. Нас не ни управляват българи
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 15.1.2019, 10:54
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 088
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



https://www.bgonair.bg/world/2019-01-14/otn...istki-komentari

Значи, човека е открил двойната ДНК и от това са се възползвала цялата наука, начело с Ротшилд, но, когато не е политкоректен и е против официалната либерално-демокрадска доктрина, да му вземем титлите, защото я застрашава чрез тях. Няма как да вземеш на този човек нещо, което му е дадено свише, г-да евреи smil4334ad8a149e0.gif
Затова повеето наши учени в БАН и ВУЗ-овете са слабохарактерни, защото са приспособленци. Но си приспособленец, защото не ти е дадено свише, в това е истината. Аз защо не се приспособявам, не коленича пред мерзките имегени? Защото това, което ми е дадено Свише,а именно контакта с Умай Биче Артимес, кой ще ми го вземе? Само Умай Биче, може да го прекрати. Кой евреин, ще ми го отнеме? Завися ли аз, от някаква титла? Не, завися. Ето тук е проблемът на много хора smil4341944e6b0c8.gif

И цялата наука е чифутизирана. Големи бази от данни с резултати от експерименти се крият, защото не отговарят на официалната либерално-демократична доктрина. Защо? Защото там излиза, че черните не са хора и човекът не е произлязъл от маймуната. Ето това са двете основни неща, които се крият, плюс редица други важни подробности.
PMEmail Poster
Top
anti666
Публикувано на: 22.1.2019, 20:27
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



https://trud.bg/%d1%80%d0%b5%d1%88%d0%b0%d0...80%d0%b5%d0%b1/

Как мислите този може да бъде интегриран? Отдавна го казваме, циганите са мръсните подизпълнители на плановете на Ротшилд за изчистване на територията до 2030г. Целта е българите да бъдат или изгонени в чужбина, или натикани в големите градове за да им се отнеме земята. Именно тя ИМ е необходима. Без баба Иванка. Защото да не си правим илюзиите - баба Иванка вече няма да живее сама в къщичката си. Роднините й (ако има такива) ще я приберат в големия град и още една къща опустяла в чисто българското някога село Гурково.
Води се война - етническа война. За тия които не са разбрали. Тя дори не е война, а изтребление, защото няма съпротива от едната страна. Има хора, мирни бдения и гневни коментари по фейсбука.
Едно предсказано близко бъдеще....
QUOTE
Осъдените са екзекутирани, тъмничарите са избити, свободните са поробени. Краят си е отишъл, без да дочака Началото. Помръкнало е Слънцето над Скрития дом, избледняват цветовете на Книгата. Колобърите заспиват, без изобщо да са се пробуждали. Паразити изсмукват последната капка Българска кръв. Чандала тъпчат свещените граници. Така ще е, ако не го направим иначе!
1998г. Кръгове
PM
Top
Петър.
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 447
Участник # 5 893
Дата на регистрация: 29-March 13



Въпросът е как да се справим с ГЕРБ на първо време. Те са главата, която трябва да отрежем. А зад тях знаем, че седи Синедриона начело с демона Яхве. Защото аз съм готов да тръгна срещу мангалите. Ще ги победим. Вярвам в това! Знам го! Макар и факта, че ще дадем много жертви. Въпросът е, че няма да имаме шанс да се разгърнем, защото групировката веднага ще вдигне верните си кучета гадни - жандармерията, а ако се наложи и СОБТ, както и всеки един шапкар на 700 лева заплата, за да не си изгуби мястото в патрулката, където ядат и спат по цял ден. Общо взето всичко от МВР. Винаги, обаче могат да "бият тревога" за националната сигурност и да вдигнат военните под предтекст, че някакви луди ще сеят анархия. Другата стъпка е да извикат съюзниците си от НАТО, за да помагат. Те ще се опитат да ни спрат още при въоражаването. При опити да се снабдим с каквото и да е оръжие, за да излязат без никакви жертви и никаква опасност за "стабилността" им! Друг начин е да се търсят чужди източници за въоръжение, което вече също е опасно, защото най-вероятно ще влезем в полезрението на чуждо разузнаване. Но! Ако искаме ще го направим, по някакъв начин. Моментът, в който ще трябва да действаме ще дойде. Ако не утре или вдругиден. Може да си отидем много бързо, може и да ги ударим смъртоностно! Трябва да действаме възможно най-мъдро и да използваме всяко предимство. Като например политиката на правителсвото, което създаде всичките условия за геноцид над българите. С определени действия може да вдигнем по-големи маси от хора, за да имаме почва, която да им отреже възможностите за определени действия. Като да изкарат правителството си като "жертва" на атаката ни и да получат цялата международна подкрепа. Ако успеем да вдигнем остатъка от българите ще ги победим! Това ще е най-трудната част, за да имаме шанс за успех. Но, това е лошото, но и хубаво нещо на Бъдещето! Никога не можеш да го предвидиш! Ако не, Тангра ще ни даде напътствия!


--------------------
?? ????????? ???????? ???? ?????,?????????,????????.???????? ???? ???-?????????? ????,???? ? ????????? ??.???? ?? ?????? ???.?? ??????,?? ?? ?? ??????????.?? ?????? ?? ???? ???? ???? ??????????.
PM
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 088
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Виолета Драганова

До днес не съм имала случай, случващото се да ме остави безмълвна...в буквалния смисъл, но и това се случи. Пиехме кафе с колеги до кафе машина и си говорехме наши си работи. До машината спря колело, от което слезе млад циганин, който слушаше някакъв кючек, пусна си кафе и усили музиката. Не съм хомофоб, но не се извинявам за думата "циганин". Този си беше точно такъв, нагъл, нахален и безпардонен. Направих му забележка за силната музика, а той с такава наглост ми изнесе една политическа реч, че буквално зяпнах от изненада. Каза следното: "Аз съм пенсионер, инвалид съм, имам телефон за 1000 лева, имам интернет и кабелна телевизия и голяма плазма вкъщи, за всичко това плащаш ти...ти плащаш на
НОИ, НОИ плаща на мен. Държавата взема от теб и дава на мен..." . След което се качи на колелото и отпраши на някъде. Ние с колегите стояхме безмълвни, беше настанала толкова тежка тишина, че я почувствах почти физически. Един наглец ми бе обяснил в прав текст ситуацията и ме накара да се почувствам безнадеждна...а имах себе си за средно интелигентен човек... Имах се и за толерантен човек, уважаващ човешката личност, уважаващ традициите и културата на различните етноси...( за Бога, аз работя с такива деца, опитвам се да им вменя някаква култура, възпитание и образование, а те се обръщат и ми казват: Ние сме цигани, госпожо...за нас закони няма)...но този субект ,с няколко изречения ми показа къде ми е мястото и какви са ми задълженията. Той много добре знаеше правата си и парадираше с тях като на предизборно събрание. Някой го бе научил какво да говори. Реално погледнато, той говореше истината, но неговата истина.
За мен и колегите ми остана безсилието и безмълвието...дори не прокоментирахме случилото се. Не мога да преглътна това, не мога да се примиря, че при все усилията на държава и политици да направят от циганите хора се случва точно обратното...ние сме циганите. Те си търсят и знаят правата, ние си изпълняваме задълженията. Боже, как не разбраха тези политици, че не можеш да приобщиш някого, който не иска да бъде приобщен. За каква интеграция говорим, за каква толерантност и заедност? Думи , изпразнени от съдържание и нямащи нито смисъл, нито ефект.
След тази случка, забравям, че съм толерантен човек и че не съм хомофоб. Ще забравя и че имам някакъв морал, и че съм част от това общество, от тази държава. На нея не й пука, че унизените и оскърбените сме ние, а не циганите...
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 10.2.2019, 13:46
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 088
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Абсурд да сме равни с вас, българите, защото българинът е свикнал на студ, на глад, на мизерия и на работа";)))

Сега, разбрахте ли, г-да европско развиващи се;))) Работите за Бай Манго, той ви гласува за ГЕРБ, ГЕРБ взема от вас и го дава на БАЙ Манго! Това е съвършената интеграция. Българите работят, а мааангале си живеят! Каракачун е прост агент на ДС. Подобни предложения се правят, когато си на власт, (тогава направо ги реализираш като закони), а не когато си придатък към властта;))) и се превръщаш в цел на омраза. Бойко е добре.

Роми от "Надежда": Българинът е свикнал на глад, мизерия и работа!
Недоволни в махалите от мерките за интеграция на Каракачанов

https://www.dnes.bg/politika/2019/02/09/rom...F8YFb_c-qI6MGc#


"Нашата традиция е да раждаме малки, има ли проблем, някои да ги гледа, той да идва да ги гледа?”, питат още те.

Бездетни майки-българки? Проблеми със зачеването и възпроизводството?;))) Искате деца;))) Българите нека само да работат и да ни ранат и поят, НИЕ И ДЕЦА ЩЕ ИМ НАПРАВИМ! Така, селяни прости, настъпва съвършената интеграция, без нужда от еврофондове и средства по тях;)))
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 10.2.2019, 13:49
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 088
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Бойко мълча, мълча и накрая даде отговор на Каракачун;))) Аз кво ви думах? Бойко никога нема се откаже от любимият му електорат, той го качва в управление. Ще върти, ще сучи, ченгеджийски хватки за успокояване на страстите, Шивиков;))) и накрая плаща на адвокат от БХК да ги въведе по мeстоживеене;)))
Селяни прости, вие сте валат, в собствената ви държава! А дали, тази държава е ваша?

Отново напрежение във Войводиново - ромите се завърнаха
Местните са недоволни и излязоха на нов протест

Прочети още на: https://www.dnes.bg/stranata/2019/02/09/otn...-m7ERCIasMk29E#
PMEmail Poster
Top

Topic OptionsСтраници: (5) 1 [2] 3 4 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020