www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Интеграцията на Българите към циганите в България


Страници: (5) « първа ... 3 4 [5]  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Интеграцията на Българите към циганите в България
anti666
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



QUOTE (Йордан_13 @ 5.8.2021, 22:49 )

O, това със заличаването, нема никакъв проблем, ще изпитам огромно облекчение и дори удоволствие smil4341944e6b0c8.gif тъй като е огромна мъка да се занимаваш в продънени кофи, да наливаш Българизъм, па те да ми говоря за Баал, Маал, Ваал, Христос, траки-мраки, граки и щраки... Междувпрочем, клавиша "Изтриване" е натиснат, както виждаш smil4341944e6b0c8.gif  smil4341944e6b0c8.gif

Имах интересен сън тия дни. Един прием някакъв, много народ събран на двора
на луксозно имение. Докато добре облечени бизнесмени разменяха любезности и си пиеха питиетата с метреските си, през входа на оградата се вмъкна лъв. Истински, разярен лъв и се започна погром. Крясъци, кървища, ужас. После имаше някакви статуи на хора с лъвски глави, които в един момент оживяха и се включиха в мазилото.
Във всеобщия хаос видях и българския Кан. С вдигнати ръце към Небето да отправя някакъв зов. Във всеобщото мазило аз бях относително спокоен, макар тоя разярен звяр да се хвърли наблизо ми върху бягащите през масите и писъците си бяха страшнички. Така и не разбрах накрая с каква цел беше Зова. За усилване или укротяване. Но вече е ясно.
Изборът за главен секретар на МВР на гонител на човек от Движението ни дава ясни знаци и сигурни послания (както евроатлантиците да казват) накъде отиват нещата. Но копчетата Delete и Reset (както го искат илюминираните сатанисти) понякога се объркват
PM
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (anti666 @ 6.8.2021, 19:44 )
QUOTE (Йордан_13 @  5.8.2021, 22:49 )

O, това със заличаването, нема никакъв проблем, ще изпитам огромно облекчение и дори удоволствие smil4341944e6b0c8.gif тъй като е огромна мъка да се занимаваш в продънени кофи, да наливаш Българизъм, па те да ми говоря за Баал, Маал, Ваал, Христос, траки-мраки, граки и щраки... Междувпрочем, клавиша "Изтриване" е натиснат, както виждаш smil4341944e6b0c8.gif  smil4341944e6b0c8.gif

Имах интересен сън тия дни. Един прием някакъв, много народ събран на двора
на луксозно имение. Докато добре облечени бизнесмени разменяха любезности и си пиеха питиетата с метреските си, през входа на оградата се вмъкна лъв. Истински, разярен лъв и се започна погром. Крясъци, кървища, ужас. После имаше някакви статуи на хора с лъвски глави, които в един момент оживяха и се включиха в мазилото.
Във всеобщия хаос видях и българският Кан. С вдигнати ръце към Небето да отправя някакъв зов. Във всеобщото мазило аз бях относително спокоен, макар тоя разярен звяр да се хвърли наблизо ми върху бягащите през масите и писъците си бяха страшнички. Така и не разбрах накрая с каква цел беше Зова. За усилване или укротяване. Но вече е ясно.
Изборът за главен секретар на МВР на гонител на човек от Движението ни се дават ясни знаци и сигурни послания (както обичат евроатлантиците да казват) накъде отиват нещата. Но копчетата Delete и Reset (както го искат илюминираните сатанисти) понякога се объркват

Това е Годината Бури Барс, на Вълкът/Лъвът, в която започва пояждането на Златото на Яга! Хората с лъвски глави, това са хората-лъвове, имахме такава тема http://www.voininatangra.org/modules/ipboa...opic=2300&st=30 Нарасимха в Индия е техният най-ярък израз!
PMEmail Poster
Top

Topic OptionsСтраници: (5) « първа ... 3 4 [5]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020