www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Предсрочни парламентарни избори 2018-2019 г.


Страници: (29) « първа ... 15 16 [17] 18 19 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Предсрочни парламентарни избори 2018-2019 г.
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 090
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Пор, ти си Пътник! Протестът трябва да е на политическа основа, първом, защото Животът е Политика и второ, защото арендаторите-пръскачи са в повечето случаи, гербери. Иначе, как ще ползват субсидии и държавно подпомагане? Аз не съм гербер и мен не ме търси никой, за каквото и да е, в областта на земеделието. И аз си оставам с мотиката;))) И трето, защото ти извърши геноцид в Странджа!

Пчелари от цялата страна протестират срещу масовото отравяне на пчелите с пестициди
https://news.bg/bulgaria/pchelari-ot-tsyala...J0wqoo0MkXYPxfc


И това - диалог... Какъв диалог? Протакане, за да може да стихне напрежението и всичко да си продължи по старому? Какъв диалог, може да има със спонсорираните от Бойко тюмбели? Трябва, яко рязане, крути мерки и ще видиш как същата година, ще се наведе в кръста да си плеви троскота с мотиката;))) Земеделието не е химическа промишленост, тюмбели;)))
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 090
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Това е директен шут към опразнената врата на ГЕРБ;))) въпросът е дали топката ще уцели вратата и щe влезе в мрежата. България няма икономика,а ГЕРБ ен са в състояние да създадът такава, те са легнали на еврофондовете, затова Борисов ще каже: "Добре, вдигам ги, но вдигам и всичко останало - данъци, такси, цени или второто - оставка. Но, сега Каракатун и Винкелот не дават оставка. Тогава е ясно, бунтове и пак оставка. Остава само един вариант и той е "Фолксваген", за да се изпусне парата. Не, че там ще се работи за 1000 лева минимална;)))

КНСБ поиска до 2022 г.: Минималната заплата 450 евро, средната - 1000 евро
Заплатите трябва да растат всяка година между 12% и 15%

Прочети още на: https://www.dnes.bg/obshtestvo/2019/05/09/k...000-evro.409819
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 090
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Незабавна оставка на Пора! Няма значение, човек на Дуганжикя ли е или на някой друг! Незабавна оставка, а не да чака Борисов, да му я поиска. Министър, а лъже и маже, като най-долнопробен склададжия, на който не му излизат сметките документално. Най-лошото е, че заради това, трябва да си отиде, а не заради геноцида в Странджа, с който обслужи Турция!

https://www.segabg.com/category-first-page/...umen-porozhanov
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 090
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Статията е абсолютно точна. Това и аз съм го писал неведнъж. Всъщност точно тук е и фундаменталният провал на ПП ГЕРБ. Бойко бе буквално поставен на върха на българската политика, за да пази парите на западняците в България. Меркел го е казала в прав текст, по разказ на самият Бойко: 'На България и трябва полицай". Според Меркел, обаче, нас никой не ни пита, имаме ли нужда от такъв! Та, този Полицай се провали с гръм и трясък, точно за това, за което беше сложен, а именно да пази парите на европейските данъкоплатци от лошите комунета (разбирайте, обикновените българи). "Борисов 3" е съвършен израз на този фундаментален провал. Но, най-важното, относно еврофондовете, което не е писано в статията, че те са и админситративен и политичеси инструмент, България да бъде управлявана отвън. Спираш ги, сменяш правителството, идва изгодното за теб, правителство, пускаш ги. Аз лично при такава ситуация, светкавично бих извадил България от ЕС. Без сделка и без БГ ЕХИТ smil4341944e6b0c8.gif


https://www.segabg.com/category-observer/ne...I3wNCReQ6L2FjAA
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 18.5.2019, 23:09
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 090
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Елена, Елена, Елена.... Елена, Елена, Елена...;)))


От БСП са проследили пътя на тези пари и свързаните с тях лица. Елена Йончева твърди, че те водят до трима души - до Иван Саздов, управител на "Tенис клуб Банкя" ЕООД и председател на инициативния комитет, който издига кандидатурата на Бойко Борисов за кмет на София 2005 г. Вторият човек е негов съдружник- Радослав Иванов, братовчед на Борисов, който към настоящия момент е собственик на бившия бизнес на премиера, включително и фирмите "Ипон". Третият човек бил Йордан Христов, управител на "Спортни имоти Приморско" АД. По думите на Йончева Саздов и Христов са представлявали офшорната фирма Palms Enterprises"(Overseas) LTD в България. Според Йончева съдружник във въпросната фирма е Gordon Holdings, чиито собственици са осъдени ефективно за организиране на международна схема за пране на пари през 2015 г.

Йончева помага на Цацаров с документи за къща в Барселона

https://news.bg/politics/joncheva-pomaga-na...9aSZ_BBXBeQugHM
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 27.5.2019, 19:15
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 090
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Борисов, не лай по Канал 1, боклук банкенски! ИСКАМЕ ПРЕДСРОЧНИ ИЗБОРИ! ВЪРВИ СИ! ВЪРВИ СИ! С всичките си 1,1 млн. чукундура! Като не ги получим по единият начин, ще ги получим по другия, спокойно, мутро мърляшка;))) Ти, не разбираш, ние търсим начини да премахнем, щадящо, без оръжие, щото... просто го нямаме;))) Затова ползваме изборите и други методики smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 27.5.2019, 20:48
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 090
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Eva Zacher До колкото можем всички да се сетим,Борисов поддаде оставка по собствено желание!!!!

Й. С.: Еврейке, вие винаги бягате от бойното поле по собствено желание. Нима Саул излезе срещу Голиат;)))
Mariana Petkova Така е.И народа два пъти отново го върна.
Eva Zacher Аз не се сещам да съм използвала епитети....галош!

Й. С.: С мръсни еврейки не говоря. В моята Родина няма да ми казваш какво да правя! Ясен ли съм, а еврейке! Марш!

Й. С.: Ще ми се отваряш тука. Хайде, към Израел! Да ви няма с Бахур Бахар! Вземай си го под ръчичка, Бенвенисти също, не да ми се прави на велик и да ви няма! Гиди еврейска наглост!

Й. С.: Mariana Petkova "Народа", сиреч евреите;))) Каkъв народ, къде го виждаш? Някаква си куха еврейка ми вилней над бащино ми огнище, заедно с туземният й вожд Бахур Бахар! Изчезвайте оттука, всичките! Всичките, до един! Марш, навън!
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 27.5.2019, 21:08
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 090
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



http://www.voininatangra.org/modules/xcgal...E0%F5%E0%F0.jpg


Деси, не е непобедим;))) Един път падна предсрочно, т.е. загуби, втори път, пак падна предсрочно, т.е. загуби, сега и трети път е с двата крака, предсрочно;))) Само Гюкчен не иска да паднел, защото искала да обедини Балканите;))) Той, Бойко не може да се яви обединяваща фигура за Българите, защото не е българин, ще обединява Балканите;))) В крайна сметка, обединените Балкани не могат да бъдат за сметка на разрушената Българска държава, вследствие, неговото царуване;)))

PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 27.5.2019, 22:15
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 090
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



"Българинът е свикнал да има мисия и тя ще се появи сега. В правителството ще има стабилност", посочи Гюкчен пред Bulgaria ON AIR.
Хахахахахахаха, е, Гюкчен, пред телевизията много бързо си промени предсказанията относно Бойко;))). Дай да ти ги сравним с тези от януари 2019-та г., за "Борисов 3" и тези сега;))) Тоя боб, много го размяташ, тъй лежерно из пръстите. Българинът няма нужда от Месия, ако има, то той е по-добре да изчезне!

;))) Бобът е фасульовица, такъв отглеждам и аз на 1400 метра,ама вече не го наричам "смилянски";))) Мога да й дам, ако закъса и почне да я лъже;))) Моят е светилищен и ще е по-точен в предсказанията! Говоря сериозно;)))


Ясновидка с прогноза: Гражданското общество у нас ще се събуди
Нови лица ще поведат хората, смята Илияна Чаушева - Гюкчен

Прочети още на: https://www.dnes.bg/obshtestvo/2019/05/27/i...#comment-newest


PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 31.5.2019, 20:47
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 090
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Хараланчо, Хараланчо, мамин калпазанчо, кога станахте такива еволюционери;))) Еволюция, еволюция, еволюция... Това е понятие, което евентуално, съзнателно може да се потърси от свободният човек, не от робът. А по територията, няма кой да еволюира, защото го няма свободният човек;))) Следователно е нужна революция, която да изчисти пътя на еволюцията. Когато има преса върху съзнанието, върху социумът, няма как да има еволюция. Много свободно ги ползвате тия термини в политическата сфера - еволюция и революция, наблягайки на еволюцията, без да сте наясно, че при определени ситуации, тя може и да не се случи. Революцията стабилизира естаблишмента, само, когато е контролирана и платена;))), когато, обаче е спонтанна и е водена от една нова идея, която е припозната, тогава вече не стабилизира Статуквото. А българинът пази Статуквото, не защото е еволюционер, а защото не е революционер;))) Няма революционни по дух поколения, има силно маргинализирани в личен и социален план поколения, които не правят еволюция, не правят и революция, а правят деволюция;)))
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 090
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



В случаят ВАП пази Горанов, като му възлага да поправи щетата, която сам той е нанесъл. Горанов се оправдава с несъвършенството на закона, но според мен, евреинът Горанов, не може да се оправдава, той е морално дискредитиран и трябва да си подаде начаса оставката!
ОСТАВКА НА МИНИСТЪРА НА ФИНАНСИТЕ, ГОРАНОВ!

Прокуратурата потвърди: Слави е прав, надписването на субсидиите - незаконно
ВАП сезира министъра на финансите, Сметната палата и ВКП

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2019/06/04/pro...ezakonno.412372
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 090
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Проблемът на Тиквата е, че вече не е 2009 г. Нема кой да му верва, освен част от гербеският актив. Другата част е с Цветанов. ГЕРБ е КРИБ. Тук имаме едно пълно срастване, на т. нар. "едър капитал" с властта. А на този бал ясно се вижда връзката Горанов - Кирил Домусчиев. Интересно е, какво още й трябва на прокуратурата? Какво трябва да направи още Горанов, за да се повдигне обвинение срещу него?

Борисов обеща: Данъците няма да пипаме, това е най-добрата среда!
Популизмът обаче стигнал дотам, че всички говорели за безплатни неща

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2019/06/04/bor...ta-sreda.412446
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 12.6.2019, 23:16
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 090
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Бойко разчита на материализма на днешното население, че като види и ще гласува за него;))) Е, една част ще го направи, но друга, никога нема да гласува за теб;))) Тъй като дори строителството с пари от ЕС, не е достижение и не е постижение, акцентът за да има бъдеще държавата и народът, не е в новопостроените и лъскави неща, без душа;))), но аз няма да кажа къде трябва да бъде той;)))

https://news.bg/politics/boyko-borisov-pak-...6TewkZv9uaOugHs


Тази транспортна свързаност е и териториална свързаност и не е никак добре за нас, като държава. Оставям настрана икономиката, която ще генерира временни печалби, за някои кръгове, де. Проблемът е, че тази транспортна свързаност в едно обозримо бъдеще, ще спомогне за анекса на Югоизточна България. Та в тоя ред на мисли, летните обиколки на Бойко с джипа за инспекция на железопътните ремонти, не са никак случайни. Тези ремонти са елементи от един по-голям пъзел, както се вижда, но се представят като реновиране на остарялата социалистическа жп., мрежа.

https://www.24chasa.bg/novini/article/75021...SeKZCKZFV4lckHQ


Идеята на Царят-Слънце в случаят е да разруши нашето системно политическо оружие, с което му роним Стабилитета и му образуваме нерви, в случаят БСП с Корнелия. Като си вземе Станишев БСП-то, може и да вдигне субсидията за 1 глас и на 15 лева;))) В случаят, обаче на Тиквата проблемът е друг, а именно, че ние, които сме истинската Съпротива срещу него, не ползваме партийни субсидии, м-да, т.е. Съпротива винаги ще има, просто ще се менят формите й;)))
https://www.dnes.bg/politika/2019/06/12/pri...#comment-newest


PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 18.10.2019, 17:02
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 090
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06




При "Борисов 3" оставките валят като дъжд. Но навън е лято и суша, т.е. те валят, ама защото Бойко не си подава неговата! В случая, Кралев трябваше да го отнесе първи, преди Михайлов. Но, ако Бойко си предаде сабята, оставки повече няма да хвърчат. Инасче, накрая цялата Държава ще подаде Оставка и ще си остане само Бойко да препикава магнолията в Банкя. Защото дъжд нема да вали!

И Краси Балъков хвърли оставка, приеха я
Лечков трябва да предложи нов селекционер

Прочети още на: https://www.dnes.bg/football/2019/10/18/i-k...#comment-newest

PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 18.10.2019, 17:27
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 090
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06




Истината е, че Борисов корумпира БФС с парите. И така получи лост, с който да погази закона и да свали Михайлов от управлението на БФС. Това е наглост, безпардонност, лицемерие и йезуитщина. Онзи ден, Тумбак паша се пънеше по медиите какъв бил футболът при БСП, но не отбеляза, че при ГЕРБ той е във фактическа катастрофа! И това е поради присъствието на Бойко Методиев Борисов във футбола, лично и като мин. председател!


Боби Михайлов за довиждане: Такъв като мен трудно се намира
От дълго време обмислях оставка, заяви бившият президент на БФС

Прочети още на: https://www.dnes.bg/notifikacii/2019/10/18/...#comment-newest
PMEmail Poster
Top

Topic OptionsСтраници: (29) « първа ... 15 16 [17] 18 19 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020