www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Юдомасоните срещу Корнелия Нинова


Страници: (3) 1 2 [3]  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Юдомасоните срещу Корнелия Нинова
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 018
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Като го чета така, тоя пич подкрепя всички, Бойко, Мая Манолова.... smil4334ad8a149e0.gif

https://pik.bg/%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%...892489244127645
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 018
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Доста интересна личност е Митко smil3dbd4e5e7563a.gif Чиста масонерка си е той, сигурно от високите степени, като гледам така, разбиранията му за политиката и духовността, а за финансите, да не говорим. Но, определено оттук се разбира защо Манджуков тръгна да финансира некви преокти на Фол за "траките", от които реално нищо не излезе, но като гледам така, обхвата на дейността на този тип, нищо чудно ударите срещу нас да идват именно от него. Но, нема му стане играта, още отсега мога да му го кажа. Басма на таквизи, никога не требе се цепи!:karte4:

Последният началник на Шести отдел в Шесто управление на ДС за борба с идеологическата диверсия Димитър Иванов и вицеперзидент на „Мултигруп” след промените е едно от физическите лица, които са се ползвали със специални преференции за своите депозити в КТБ преди фалита.
Това стана ясно, след като Комисията по досиетата обяви днес сътрудниците на тоталитарните комунистически служби сред лицата, които са се ползвали със привилегировани лихвени условия в КТБ (решение №2-1066 от 26 септември 2017 г.).
Компания на Иванов, който е известен още като Гестапото, правят други публични фигури – оръжейният търговец Петър Маджуков, Борислав Сарандев – Стар Велик майстор на Обединената велика ложа на България и Велик Майстор на Великата ложа на Старите, Свободни и Приети зидари на България (към 2002 г.) и Михаил Михайлов – бивши медиен съветник на Софиянски, Костов, Ковачки и Кадиев.
Проверката на Комисията по досиетата засяга физически лица, на които са били предоставени привилегировани лихвени условия в отклонение от обявените от Корпоративна търговска банка условия, които прилага към своите вложители, за период от две години преди датата на неплатежоспособността ѝ 20 юни 2014 г. (съгласно списък, оповестен на интернет страницата на Фонда за гарантиране на влоговете в банките).

https://desebg.com/reshenia/3313-2017-09-26-16-07-15
PMEmail Poster
Top
18j
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 130
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11



QUOTE (Йордан_13 @ 4.2.2021, 11:06 )



Най-обаче ме шпицира тва: "Към 2013 г. Иванов преподава Духовност и лидерство и Аксиология и национална сигурност в Университета по библиотекознание и информационни технологии и Психология на лидерството в Университета за национално и световно стопанство.

Духовност... smil4341944e6b0c8.gif Най ми става смешно, когато подобни кадри казват, че преподават Духовност smil4341944e6b0c8.gif Абе всичко друго, може да се преподава, но Духовността не се преподава smil4334ad8a149e0.gif


Същия
Какво подкрепя бойко то бойко стана кмет и после задвижи партията-гроб с върховната благословия на този, тъй като по онова време той беше върховна инстанция. Под негово въздействие са преляха кадри от партията-майка и после се преляха гласове и това продължава до днес.


За Мултигруп - мултак номер 1 не е Илия Павлов а това лице.
А за духовните въпроси мисля, че има книга - докторската му дисертация за репрезентациите на Богинята Майка. Вероятно е 33а степен и то по шотландски тертип...
и други интересни неща научих, но не са за писане.
Това наричам аз команден център на дълбоката държава. В беге има още 2-3 такива със сходен профил.

За историите в Ситово, все още не мога да гарантирам, но не виждам друга вероятност. Те знаят, че има нещо в района и се чудят как да го извлекат преди да са ги завлекли дяволите.


--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 018
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (18j @ 4.2.2021, 14:50 )
QUOTE (Йордан_13 @ 4.2.2021, 11:06 )



Най-обаче ме шпицира тва: "Към 2013 г. Иванов преподава Духовност и лидерство и Аксиология и национална сигурност в Университета по библиотекознание и информационни технологии и Психология на лидерството в Университета за национално и световно стопанство.

Духовност... smil4341944e6b0c8.gif Най ми става смешно, когато подобни кадри казват, че преподават Духовност smil4341944e6b0c8.gif Абе всичко друго, може да се преподава, но Духовността не се преподава smil4334ad8a149e0.gif


Същия
Какво подкрепя бойко то бойко стана кмет и после задвижи партията-гроб с върховната благословия на този, тъй като по онова време той беше върховна инстанция. Под негово въздействие са преляха кадри от партията-майка и после се преляха гласове и това продължава до днес.


За Мултигруп - мултак номер 1 не е Илия Павлов а това лице.
А за духовните въпроси мисля, че има книга - докторската му дисертация за репрезентациите на Богинята Майка. Вероятно е 33а степен и то по шотландски тертип...
и други интересни неща научих, но не са за писане.
Това наричам аз команден център на дълбоката държава. В беге има още 2-3 такива със сходен профил.

За историите в Ситово, все още не мога да гарантирам, но не виждам друга вероятност. Те знаят, че има нещо в района и се чудят как да го извлекат преди да са ги завлекли дяволите.


Тва с "Богинята Майка" си е чист Фолизъмsmil4334ad8a149e0.gif По тъп, универсалистки термин, определено не са могли да измислят. Неслучайно написах "Турун Аби Артимас". Не, че съм целял отговор на техното божемайченеsmil4334ad8a149e0.gif , но като гледам каква туморна метастаза е това в науката и всеки научен кадър е задължен да го повтори, за да бъде научно признат и общественорепрезантиран, т.е.д а получи "лайкове" си викам, добре, че съм я написал. Щото, Тенгриянството трябва да даде специфичен отговор в тази посока. Ама като гледам, освен мене, никой нема дълбочината и ерудицията да го направи. По принцип е хубаво да се пише метафизически, да се пророкура, да се бичи шаманизъм, обаче за обществеността и социумът си требе интуиция и ерудиция, за да се отговори подобаващо.

http://www.voininatangra.org/modules/ipboa...?showtopic=4304
PMEmail Poster
Top
18j
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 130
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11



QUOTE (Йордан_13 @ 4.2.2021, 11:17 )

Последният началник на Шести отдел в Шесто управление на ДС за борба с идеологическата диверсия Димитър Иванов

!!!

Тва с "Богинята Майка" си е чист Фолизъмsmil4334ad8a149e0.gif По тъп, универсалистки термин, определено не са могли да измислят. Неслучайно написах "Турун Аби Артимас". Не, че съм целял отговор на техното божемайченеsmil4334ad8a149e0.gif , но като гледам каква туморна метастаза е това в науката и всеки научен кадър е задължен да го повтори, за да бъде научно признат и общественорепрезантиран, т.е.д а получи "лайкове" си викам, добре, че съм я написал. Щото, Тенгриянството трябва да даде специфичен отговор в тази посока.

Тоя не миля, че е спирал да се занимава с борба срещу 'идеологическата диверсия' в последните 30-40 години

Въпросът е, след падането на соца кое той счита за 'водещата идеология' и кое за 'диверсия'
Защото тия утрепки от от времето на тошо се подчиняват първо на външните си господари и после на шефа на шесто, министъра на вътрешните и бае тошо. Всъщност министъра го сменят а тоя остава.. Преди господарите му са били в СССР но от 30 години ??? На кого е подчинен. Кой му вменява идеологическата линия? Защото няма да намерите да пропагандира комунизъм или социализъм, а предимно антибългаризъм. Ей такива кадруват по партиите, институциите и съществуванието им се отнася към националната сигурност, а и сигурността на всеки българин.


--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top
anti666
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 242
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



Така, значи в неделя на Пасха отиваме за гъби, защото всичките са маскари. След което масонската ложа "Слънце" врътва една коалициийка ГЕРБ + "Има такава държава (Еврия)". Боко Тиквата си управлява безметежно още 4 годинки с новата патерица на ей тоя патяга;
Нинова си подава оставката, Вигенин (Станишев) поема БСП и всичко е точно.
Ние си пишем по форумите, Илюминати си печатат още тоалетни хартийки и се "борят" с ковида, Геноцидът си върви.
PM
Top
anti666
Публикувано на: 19.11.2021, 7:22
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 242
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



Логичният и тъжен край на Корнела. Така се случва, като не слуша какво говорим. Имаше своята възможност и тя започваше с кмета на община Родопи и неговия наместник в Ситово.
http://www.voininatangra.org/modules/ipboa...opic=4451&st=15
http://www.voininatangra.org/modules/ipboa...topic=4357&st=0
Айде в кереча!
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (3) 1 2 [3]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020