www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Европейски и местни избори 2019


Страници: (11) « първа ... 7 8 [9] 10 11  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Европейски и местни избори 2019
anti666
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



QUOTE (Йордан_13 @ 29.5.2019, 22:21 )
Кучето Борисов щял да чисти партийните си организации в Плевен и Добрич, понеже загубили от БСП. Тикво, мизерен банкенски плъх, какво ще стане, ако на местните избори загубиш Пловдив, например,хахахахаха. Ще ги разстреляш ли, куче? Аз, ако съм на местото на структурите на ГЕРБ в Добрич и Плевен, ще пробвам да направя пуч на Борисов или ще направя нещо друго... но няма да дам да ме разформирова една Мутра! Нали бяхте, големите победители, какво стана?  smil3dbd4e5e7563a.gif  smil4341944e6b0c8.gif

Аз, който от 15 години не бях гласувал си вдигнах задника да го направя. Заведох и убедих да гласуват още няколко човека, макар да бе предварително загубена битка в национален мащаб. Мазният еврейски ход срещу нас с пуча на Станишев-Яков си каза думата.

Врачанско - 150лв вървеше циганският вот за ГЕРБ. И 50лв за ДПС.

В тази битка ние загубихме, ТЕ спечелиха. Но и те дадоха свидни жертви, като сивия кардинал Цвък. И само за сведение, наясно сме с трескавото търсене на нови лица и политически проекти. И както с ГЕРБ, навсякъде ще следва блокировка. Казвали сме го и преди. Властта е в нас, по-точно в един човек. Ако ние не успеем да възстановим Саракта, Еврия също няма да я има. Принципа на изгорената земя.
PM
Top
anti666
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



QUOTE (Йордан_13)
"Национализмът чертае разделителни линии." ДПС също го казва. Разбира се, има исторически епохи, в които линиите трябва да са обединителни, но има и исторически епохи, в които линиите трябва да са разделителни. Затова ние, наистина разделяме нацията: Българите от българите;)))
QUOTE
QUOTE (Йордан_13)
Аз, макар,че съм мъж, бих се разплакал след такъв отговор. И знаеш ли, защо? Защото знам, че за братята ми няма надежда, че Тангра ще ги унищожи, защото поставяйки Себе си над Държавността, (която е самият Той в българския народ) те унищожават Бъдещето на неродените Българи. С такъв тип население, България няма как да я има. Затова демографската катастрофа не е случайна, тя е акт на Тангра, който освобождава пространството, своята Собственост, от тип население, в което не може да види Себе Си. Никой няма да се спаси. Прелом може да настъпи, само когато има жертвено съзнание, което не поставя себе си над Държавността и Бъдещето. Ако днес вземем един Аспарухов Българин и го срещнем с днешният българин, първият би го убил начаса. И когато го попитат: Защо? , той ще отговори: "Помислих си, че е преоблечен хазар или ромей".

Ами значи е преоблечен хазар, нищо че говори на моя език.Kакъв брат може да ти е тоя? Това е загубена кауза и Тангра си знае работата. По-важното е как да опазим малцината ни братя и сестри, в които Българският Бог вижда Себе Си. Върху това си блъскам главата от доста време насам. И затова открих тази тема, което бе и първоначалния замисъл на Движението за периода на Безвремието. Цитирам конкретно;
Hие се явихме не да спасим Българската нация. Нацията умря, самоуби се. Нацията загина съзнателно и доброволно. Ние се явихме, за да спасим онези малцина Българи, решени да продължат своя живот и след смъртта на нацията. Ние се явихме не за да продължим, а да започнем.
Kръгове - Бяла книга
PM
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (anti666 @ 5.6.2019, 23:06 )
QUOTE (Йордан_13 @  29.5.2019, 22:21 )
Кучето Борисов щял да чисти партийните си организации в Плевен и Добрич, понеже загубили от БСП. Тикво, мизерен банкенски плъх, какво ще стане, ако на местните избори загубиш Пловдив, например,хахахахаха. Ще ги разстреляш ли, куче? Аз, ако съм на местото на структурите на ГЕРБ в Добрич и Плевен, ще пробвам да направя пуч на Борисов или ще направя нещо друго... но няма да дам да ме разформирова една Мутра! Нали бяхте, големите победители, какво стана?  smil3dbd4e5e7563a.gif  smil4341944e6b0c8.gif

Аз, който от 15 години не бях гласувал си вдигнах задника да го направя. Заведох и убедих да гласуват още няколко човека, макар да бе предварително загубена битка в национален мащаб. Мазният еврейски ход срещу нас с пуча на Станишев-Яков си каза думата.

Врачанско - 150лв вървеше циганският вот за ГЕРБ. И 50лв за ДПС.

В тази битка ние загубихме, ТЕ спечелиха. Но и те дадоха свидни жертви, като сивия кардинал Цвък. И само за сведение, наясно сме с трескавото търсене на нови лица и политически проекти. И както с ГЕРБ, навсякъде ще следва блокировка. Казвали сме го и преди. Властта е в нас, по-точно в един човек. Ако ние не успеем да възстановим Саракта, Еврия също няма да я има. Принципа на изгорената земя.

Впрочем, доколкото разбрах, ГЕРБ губи и град Пещера, Панагюрище и т.н. Но, дори и по други места, да не е спечелена победа, водена е битка и аз трябва лично да ви благодаря за битката!
Слава на Тангра!
http://pzdnes.com/2019/05/26/%D0%B2-%D0%BF...QwX5JGOiOM8OJkw

"В тази битка ние загубихме, ТЕ спечелиха." Те не спечелиха smil4341944e6b0c8.gif Те си съставиха контрастратегия въз основа на това, което пиша в интернет. Но то може да не е напълно вярно smil4341944e6b0c8.gif може да е клопка. И точно това е smil4334ad8a149e0.gif Защото стратегията за европейските избори, не бе триизмерна, а с едно измерение повече, и всъщност целеше един път предизвикването на тласъци и деструкции вътре в ГЕРБ, които тепърва ще дават своите дефекти и откати и втори път , стратегията бе насочена на микрониво, т.е. повече към местните избори, с идеята да се овладеят предварителни позиции в някои места. Това се случи. ГЕРБ се втурна да парира макронивото, което е капан, защото ние не целим просто да я свалим, от управление, а да я деструктираме smil4341944e6b0c8.gif
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Макар, че, ако широката периферия се бе включила активно в евроизборите, гласувайки за БСП, ГЕРБ щеше да загуби и макронивото smil4341944e6b0c8.gif Просто загубата им щеше да е катастрофална за самият Борисов, не само за Цветанов smil4341944e6b0c8.gif Но, явно, Българите не умеят да правят политика. те идват да ми обясняват, как не трябва да се гласува, защото еди какво си smil4334ad8a149e0.gif Абе, аз не ти искам мисленето, изпълнявай! В определени исторически моменти, твоята изразена лична позиция, може да донесе гибел. Не се искат чувства "харесвам"- "не харесвам". В Политиката няма чувства, няма емоции, там има само цели, които трябва да постигнеш, по един или друг начин. Иначе с чувствата си, си оставаш само "политическо животно" smil4334ad8a149e0.gif
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 12.6.2019, 23:13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



A-хахахахахаха, хахахахахахахахаа. Вижте сега, 8 години е един твърде дълъг интервал от политическото време, и ако в първите 4 години от мандата, нямаш значителен напредък, значи, въобще не ставаш или не си за такава работа или пък нямаш късмет и не мислиш за следващите 4 години на този пост. Но в българската политика, не е така;)))


СИНДРОМЪТ НА МЮНХАУЗЕН И ЛАКОМИЯТ ПЛАМЕН СПАСОВ
https://rodopi-info.com/sindromat-na-mjunha...DJCODBt_mU96Dv4
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 18.10.2019, 17:40
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06





Вижте, ние не работим. Има няколко причини. Първата се казва Бойко Тиквата. Втората е, че 8 часовият работен ден е често 12, 15 или 22 часа. Трето, наемният труд често не се заплаща или се заплаща лошо; Четвърто: ако посатвиш на една везна работата и свободата, свободата винаги тежи повече. Затова, ако ГЕРБ спечелите местните избори с девиза: "Арбайте, арбайтен, арбайтен" с това само ще докажете, че българинът винаги е бил роб! Да живее Свободата! Слава на Тангра!

Иван Нейков: 8-часовият работен ден има алтернатива
Търси се по-висока квалификация за все повече работни места

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2019/10/18/iva...ernativa.426627

PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 19.10.2019, 21:26
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06




Няма как, когато не можеш да задържиш вече и управлението, прибагваш до силовите органи на държавата. За да си осигуриш където може служебна победа.


ГДБОП блокира Несебър
https://news.bg/crime/gdbop-blokira-nesebar.html


PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 20.10.2019, 9:46
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Подобни изказвания на слугите на САЩ са логични. Ние, разгромихме ОПГ ГЕРБ. Партията е на колене, разбита. Това застраши САЩ, защото е ясно, че следващите наред са американските бази в България. Затова те решиха да спасяват Тиквата, реанимирайки СДС-то, пъхайки го във все още прясната и топла кожа на умиращият ГЕРБ. В случаят имаме политическо инженерство, опит за възкресяване на отдавна изгнил труп!

Илия Лазаров: Фандъкова ще победи категорично в София
"Подкрепихме ГЕРБ, защото доказаха, че работят"

Прочети още на: https://www.dnes.bg/index/2019/10/19/iliia-...#comment-newest


Това, което наблюдавам като предизборна пропаганда е, не само опита за реанимация на скелета СДС, но най-вече Шествието на ДПС. Понаучилият българският език Карадайъ шества по телевизии, градове и паланки, представяйки ДПС, едва ли не като Спасението на България, но също тъй и ДПС като предпазно средство срещу вземането на управлението на България с недемократични средства. Защо политическата олигархия в Бълагрия, чийто виден представител е Амедаа Марсоля държи на демократичните средства? Но, не само те де, и Патриотарите и другите, всички искат с демократични средства;)))... Защо? Защото те им дават възможност да управляват завинаги. Недемократичните средства са неконтролируеми. Един Български Саракт е неконтролируем. Това е Идея, която поражда видими или невидими Действия. Тези Действия, могат да бъдат възпрени, но не и унищожени, защото под друга форма, продължават някъде другаде. Тенгриянството е Неунищожимо, тъй като То не опира до една личност. Второ, Властта е Собственост на Тангра и не се дава от народа. При все, че Народ няма, как тогава политическата олигархия в България управлява? Затова, Властта, Енергията, Душевността на Управлението бе взета от Бойко и сега наблюдавате повсеместното гниене на Държавата, при което зловонието на мърша е на всички нива. Наслаждавайте му се и продължавайте да се надявате, че мисленето на вашите кратуни и вашата лична воля, на свободният избор, която се води свещена, ще оправи нещата.

По темата за отношенията на България с южната ни съседка, Иво Христов смята, че ние нямаме позиция, тъй като Борисов е в "абсолютна зависимост от Ердоган" и "той е негов говорител в Европа".

https://news.bg/politics/migrantska-valna-s...vo-hristov.html
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 20.10.2019, 11:46
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Я, Томата се оказа скрита лимонка;))) гръмна баш гат не требе;))) И конските вагони са много скъпи за тей! Те трябва да преминат през Пустинята на Изкушението пеш и Дяволът да ги изкусява по 100 пъти, а не както Иисус, само веднъж;))) Ако не преминат Пустинята на Изкушението нема да влязат в "Обетованата земя", т.е. нема да си имат Дом. Слава на Тангра! И зачервете бузите от шамари на това лекенце-гевезенце Георг Гестапото!

СДС също скочи срещу Белев и антисемитизма му
Искат от ДБ и арх. Игнатов да заявят позицията си

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2019/10/20/sds...#comment-newest


Хахахахаа, както си и знаех, МВРО (ВМРО) е една чисто еврейска партия - еврейските Патриоти или Идиоти! Слава на Тангра! Бавно гниене и мъки за всички Антибългари! Всички евреи и техните дьонмета скачат като един, когато са ужилени! Защо българите не го правят, а мълчат, спотайват се, ослушват се и умират - един по един?
"Депутатът от ВМРО от еврейски произход Александър Сиди коментира, че Тома Белев не е пожелал да се извини и го призова да го направи. Сиди е със сигнал до Външното министерство заради антисемитските коментари на Белев."

Кандидат-общинар: Най-евтино са пътували евреите в конските вагони
Антисемитският коментар разбуни социалните мрежи, има сигнал за него

Прочети още на: https://www.dnes.bg/obshtestvo/2019/10/19/k...#comment-newest

До Евреин
За твоят сънародник Бахур Бахар ли говориш, дето си чества рожденият ден в Израел:)))? Хайде, стига циркове, еврейчета, та запукам с шутове, та не знам! Вън! Вън! Вън от моята Родина! И си вземете Георг и Бахура! Не искам да ги гледам, щото един ден ще ги обеся. Си-Ди-то искам специално да го обработя, тоя всезнайко;)))

PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 20.10.2019, 19:06
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06




БСП трябва да си мълчи по такива случаи. Защото доближи ГЕРБ, благодарение на такива като нас, а не на антифата, които са си па евреи, само, че още по-големи посеричи! България трябва категорично да застане срещу юдаизма и да скъса всякакви отношения с Израел! Иначе, БСП ще свърши като ГЕРБ!

Корнелия Нинова към Тома Белев: Такива изказвания хвърлят петно върху страната ни
Политикът каза, че "най-евтино са пътували евреите в конски вагони"

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2019/10/20/kor...#comment-newest

PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 22.10.2019, 13:47
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06





С една дума, цялото БСП в Несебър заедно с резервните варианти (независим) е обезглавено и там ГЕРБ печели на 101%


ЦИК разреши обвинение и арест за кандидат-кмет на Несебър

https://news.bg/crime/tsik-razreshi-obvinen...na-nesebar.html
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 22.10.2019, 13:58
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Абсолютно безплатно ще гласувам срещу ГЕРБ! Последвайте ме, всички, които мразите Бойко Тиквата и ГЕРБ, защото идват допълнителни войскови формирования в помощ на поственият в "чувал", генерал. Това е "Няма такава държава" - новата Патерица със Слави. И тогава ще стане страшно, защото Тъпотата ще срещне Посредствеността и като това прибавим калинкажа, слугинажа, робското съзнание и допълнителната посредственост на населението, картинката става апокалиптична.


Винаги готови! Всеки десети нашенец навит да вземе пари за своя глас
Най-бедните и нискообразовани най-готови да продадат гласа си

Прочети още на: https://www.dnes.bg/mestni-izbori-19/2019/1...#comment-newest
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 23.10.2019, 9:58
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06






До Анонимен
И в Пловдив е така. Навсякъде се търкалят бюлетини на всекви шматароци, но ГЕРБ просто не оставят свободно място с плакатите си и ликовете на гьотверенчетата, които се слагат да бъдат избрани. Но, например, абсолютно никъде не видях предизборен плакат на БСП в Пловдив! Дори листовка с името на районен кмет! Нищо! Градът е залян с ГЕРБ и герберски креатури! Затова аз отивам "код ред" - червена бюлетина!;))) С два балона срещу Бойко!
Анонимен
преди 6 минути
Тая неделя ходих на Банкя и да ви кажа на центъра имаше повече от 10 плаката на ГЕРБ!
Всичките бяха зад витрините на магазините и на един балкон! Гледката ме накара да се замисля къде другаде съм виждал такава картина и единственото което се сетих беше за филмите за ВСВ където градовете в които са нацистите са пълни с знамена с пречупени кръстове!

По-малко от половината българи ще гласуват, 55% от тях си имат фаворит
И въпреки недоволството оптимистите са повече от песимистите

Прочети още на: https://www.dnes.bg/index/2019/10/23/po-mal...427070#comments



Вижте сега, колко е трудно в Пловдив;))) Гошко Колев е "тет-а-тет" с Ванката Тотев. Доста са си близки;))) Значи общинските му съветници ще подкрепят ГЕРБ. Тва е сигурно. Каназирева е чедо на ГЕРБ. Разликата и с Димитров е само в начина на усвояване на средствата за града, т.е. различен начин на правене на нещата. Тук па нема фючър за нашата стратегия. ВМРО-НФСБ си е ГЕРБ! Гласуването за ВМРО-НФСБ е гласуване за ГЕРБ. Реално в Пловдив, нямаме Антитеза, само Теза и Синтеза за Големата Лапачка;))) Единственият малък и бледен шанс е да се вдигне солидно квотата общински съветници на БСП.

https://www.mediapool.bg/alfa-risarch-kandi...news299225.html
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 23.10.2019, 10:13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



А, да, и да се гласува на втори тур за Славчо в Пловдив е безсмислено;))) Тва всичкое ГЕРБ! ВМРО е най-върлият подръжник на ГЕРБ на национално ниво, кой ще повярва, че на местно ниво, те са противници?;))) Па Гошко казваше, че дори нема противници, а опоненти. Гошко, те дори не са ти опоненти,а приятели;))) По-добре е да се гласува ва-банк на първи тур и да се вкара солиден общински съвет на БСП в местният парламент.
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 24.10.2019, 14:01
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Хахахахаха, ето това се казва политическо изборно инженерство чрез промяна на психологическите възприятия и оттам на изборното поведение. Ударът е много витиеват. Той е върху любимият на българите спекулативен рационален ум или "рациото", както обичаше да казва дедо ми;))) Немаш вика "рацио" Йордане, но не ме похвали за интуицията;)))) Много хитро чрез медийното внушение се подтиква "рациото" да мисли "здравословно спекулативно" в правилната посока. Уникален инженеринг, признавам;))) Но, признавам, че един ден ще набарам авторите на този инженеринг и ще препрограмирам и тяхното "рацио" в правилната посока, но.... Завинаги;))))


Евентуален балотаж Фандъкова - Джамбазки се решава с минимална разлика
https://news.bg/politics/eventualen-balotaz...na-razlika.html
PMEmail Poster
Top

Topic OptionsСтраници: (11) « първа ... 7 8 [9] 10 11  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020