www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Европейски и местни избори 2019


Страници: (11) « първа ... 9 10 [11]  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Европейски и местни избори 2019
Йордан_13
Публикувано на: 7.11.2019, 10:59
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



И аз съм покачил лично напрежението с Дани, макар и в позитивна посока;))) Иначе, за изборите бех наясно със ситуацията в Пловдив, затова заложих задача-минимум: увеличаването на общинските съветници на БСП. Гергов много отдавна играе за ГЕРБ. Принципно, такива общи игри между уж политически противници, не са необясними. Някои ги обясняват с икономически зависимости и интереси, но не е само това. Те са "братя" в едни "братства" наречени масонски ложи.

https://bnr.bg/plovdiv/post/101188551/db-se...asten-upravitel
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 7.11.2019, 12:20
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Бойко Тиквата е Мутра и Мафиот и е нормално да прибягва до такива прийоми. Това само е плюс за БСП. Репресиите са позитив, защото показват истинската същност на ПП ГЕРБ. Но, накрая всичко ще завърши с гражданска война, в която Бойко Борисов ще бъде убит.



БСП сигнализира европейските институции за репресиите на властта след вота

https://news.bg/politics/bsp-signalizira-ev...%BE%D1%82%D0%B0
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 7.11.2019, 12:42
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Колкото до европейските институции, това са едни нефелни структури, пропаднали и прогнили, които няма да направят нищо по въпроса. Тяхната задача е само една: да държат България далече от Русия. Нищо друго не ги интересува! Видя се това с Юнкер, който му се усладиха питиетата на Бойко и Лилянка smil4341944e6b0c8.gif

БСП трябва да премине от демокрация към военни основи, впредвид предстоящата гражданска война и за да завърши тя с победоносен край, както бе сънувано, а именно смъртта на Борисов!
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 7.11.2019, 19:49
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Хахахахахаааааааа, ей сега, Бойко по Новините на БТВ: " Дани Каназирева си е ГЕРБ от самото начало!" ВИЖДАТЕ ЛИ, КОЛКО СЪМ ПРАВ! АЗ СЪМ ПРАВ! А ЩОМ СЪМ ПРАВ ТУК, КАК ДА ГРЕША ЗА ОСТАНАЛОТО? smil3dbd4e5e7563a.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4341944e6b0c8.gif

Политическата игра е много тънка, електорат, голема измама! Обаче, как Бойко ви лъзга в Пловдив, не е истина. Ако бяха тук, истинските пловдивчани, едва ли щяха толкова лесно да бъдат пързаляни от един банкенски тарикат! Но, ако пък са тука, значи здраво са изглупели! Или огладнели?

Пак ви казвам: трябва да се четат програмите на отделните кандидати, на партиите, да се обмислят отделните им елементи, да се съпоставят, да се внимава за всяко изказване... Изборите не са шега работа, тва не е, дай са събудим към обяд и привечер да фърлим една бюлетина. Тая бюлетина не е просто един лист! И тука, да кажеш, че ГЕРБ и Каназирева в Пловдив не се бяха постарали... Постарали се бяха! Как? И двамата кандидата, Здравко и моята любимка Даниsmil4341944e6b0c8.gif бяха издали цели 2-а идентични като идейна структура, вестничета! Раздаваха ги безплатно... Взех ги, прочетох ги като момченце и не видях никаква разлика между тях! Това беше само ГЕРБ!
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 7.11.2019, 23:15
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Бойко, тва с дървото на гръб, дето ще го метне тоя герберски Иля Морумец;))) и да го видя, нема го повервам;))) Но, ти думам арабийската, че, ако некой твой кмет с костюмчето с вратовръзката от лъскавото офисче, се напне да носи дръвцето на гръб, и почне му се изсулва то от рамото, щот го заболяват кунките или па залита с него, напред-назад, оплитайки кълки, да му покажа как да го носи пред електората, за да бъде "хироу";))) Щот аз на бърчинката го правя всеки ден;)))

ПРЕПОРЪКИ

За разлика от други форуми на ГЕРБ, когато критикуваше рязко своите съпартийци, този път Борисов не го направи, като отново се оправда с опозицията: „Като ви се карам, тези отсреща си мислят, че са едва ли не някаква алтернатива ... Нека да ни видят усмихнати, пък ще ви се карам и ще ви предупредя другия път“. Обясни им обаче как да работят, така че гражданите да ги забелязват: „Не само трябва да сте много добри и много честни и прозрачни. Като видиш една хартийка, ще се наведеш да я вземеш ... Като видиш паднало дърво, отиди и го премести, метни го на гръб! Хората трябва да видят, че вие милеете за тях, за общината. Докато дойде фирмата, ако има опасна шахта, ти застани до нея, докато не я сменят, да видят хората !“.

Борисов осъмна като автентичен антикомунист

В нелепа тирада вождът на ГЕРБ събра враговете си от целия политически спектър под шапката на БКП, която вече ненавижда

https://www.segabg.com/category-first-page/...en-antikomunist
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 11.11.2019, 22:22
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06




Кастриране, а не касиране на изборите си требеsmil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif особено що се отнася до Селският Бик

Манолова да внася каквото си иска, сопна се премиерът
Ау, колко ви е криво, заяде се Борисов с журналистите, които го попитаха за жалбата за касиране на изборите в София

https://www.dnes.bg/mestni-izbori-19/2019/1...usheniia.429268
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 14.11.2019, 16:29
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Христов, контролираната загуба е вид отстъпление smil4334ad8a149e0.gif На военен термин, ако изтеглянето на една победена военна част е хаотично, това ще доведе до нейният пълен разгром. Бойко, по-скоро иска да съхрани ГЕРБ, отстъпвайки определени позиции. Затова казвам, че там, където БСП е спечелила местните избори, това е един сериозен изпит за нея, под формата на стрес-тест. Аз лично, не искам да съм на мястото на Нинова, но не съм и така амбициозен като нея. Тук, пропускаш разгрома на ГЕРБ вътре като партия. Ти смяташ, че този разгром също е контролиран, за да се направи вътрешна чистка на партията от Цветанов, но според мен, Бойко по този начин се опитва да спре разпада на ГЕРБ чрез вътрешните чистки на Цветановите хора, опитва се да обърне лошото да работи за него. Иначе, има хитри съветници;))) Колкото до "лицето на БСП" , изказването ти, по нищо не се различава от мрънкането на Миков по въпроса. Вземи се в ръце smil4334ad8a149e0.gif

https://www.youtube.com/watch?v=ugAb94D81G0...PDrj5UuTqifW0tk

PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 14.11.2019, 19:17
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Г-да, вие нямате фигура, която да замести Нинова;))) Нямате харизматична фигура с водачески качества. Всички сте ми едни такива, безлични, там. Като от калъп извадени. Само Нинова за мен се откроява и донякъде Деница Златева, донякъде, но тя няма тази експлозивност. И това със сигурност тепърва ще се види на терен, след като спечелилите ваши кметове по места се издънят;))) Затова гледайте на тези 20-22% като голям успех;))), защото след време, може да нямате и 10%;))) Това ви го думам сериозно. Тези 20% са като 60%, защото тежат. Това са гласове, не от циганските махали;))), т.е. това са гласове на качествени хора. Загубите ли ги в некви вътрешни преврати, не се надявай на нищо, мойто момче, влиятелю;)))


Депутатът от БСП Красимир Янков поиска оставката на Нинова
14 Ноем. 201981

https://www.segabg.com/hot/deputatut-bsp-kr...vkata-na-ninova
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 25.11.2019, 16:37
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



ХАЗНАТА ДА Е ПЪЛНА, ГРАЖДАНИТЕ КУЧЕТА ГИ ЯЛИ

Култово интервю на новия Кмет на Пловдив. С неистова радост гласувалите за него разбраха, че данъка за "твърдият битов отпадък" скача със 100 %. Ако сте плащали 50 лева досега ТБО, сега ще плащате 100 лева.

Другите, негласували за него, само можем да кажем: Ние казахме ли ви?

Първо, битовите отпадъци са с такса, не с данък. Важно уточнение, хубаво е след толкова време в администрацията Кметът да го научи.

Второ. Скоро Борисов заяви, че данъците за догодина няма да се повишават. Нищо не каза за таксите. Горанов нададе вопъл всички общини да увеличат данъци и такси, иначе държавата няма да им дава пари. И навсякъде започнаха да вдигат данъци и такси. Незабавно след местните избори. В Пловдив, както се вижда - двойно.Оказа се, че намерението да се намалят данъците за МПС в Пловдив също си остава в предизборната кампания.

Хайде, честито, овце!

Елена Гунчева
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 25.11.2019, 16:38
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Само моята любимка Каназирева smil4334ad8a149e0.gif спечели от местните избори в Пловдив, всички пловдивчани загубиха!
Всъщност сега ми напомниха, че с качването на твърдият битов отпадък Здравко Димтиров ще наплати на Гошко Колев за подкрепата! Гошко Хубавеца, Вечният Женкаsmil4341944e6b0c8.gifр, ако си спомняте, бе другата ми "любима фигура", която ядох като кисела краставица на местните избори.
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 25.11.2019, 17:21
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



А пък в София съдът отсъди, че нямало да се броят бюлетините! Защо? За да се види, че и те са със симпатично мастило! Носете си лични химикалки! На ГЕРБ и "Информационно обслужване" не може да се има никакво доверие! Това е подкрепата на ДПС за Бойко, защото Министерството на Правосъдието е на ДПС! И когато се каже: "Съдът реши" това означава "Доган Пеевски реши"!


Съдът реши: Вотът със симпатичното мастило е редовен

https://offnews.bg/politika/sadat-reshi-vot...JSQAryHJncuNBuw

До Анонимен
Има и още един проблем - Доган Пеевски и ДПС които владеят Министерството на Правосъдието. Това е един скрит и много коварен враг за Българите. Защо? Защото Тиквата гат е арслан сам раздава правосъдие, но, когато е нападнат и принуден да отстъпи изважда от Мрака, ето тези - прокурорите и съдиите. Те са Мрак! Истинският Мрак в България!


До Бсп е в будна кома..
Мечти! Зависи как БСП ще постъпи спрямо мен. Дали ще ме остави сам в битката с Доган Пеевски или ще ме подкрепи... Ако ме подкрепи със сините патладжани е свършено
smil4334ad8a149e0.gif
PMEmail Poster
Top

Topic OptionsСтраници: (11) « първа ... 9 10 [11]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020