www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Гледайте този филм


Страници: (8) 1 [2] 3 4 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Гледайте този филм
Искрица
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 226
Участник # 243
Дата на регистрация: 26-January 06



QUOTE (100именъ @ May 4 2006, 07:12 PM)
А на Искрица ще кажа, че 9/11 не съм го гледал, но съм чувал, че като цяло е боза, въпреки сюжета му! А и не се учудвам, защото Майкъл Мур е чифут! А на скептиците дето ще ме попитат, ти пък как реши, че е чифут, ще им кажа, че сам си го призна в едно свое предаване, по един от сателитните канали се върти!

Е, на някой филма може и да им се струва боза - колкото хора, толкова и мнения. За мен той беше полезен и разтърстващ. Нека всеки сам прецени.
PM
Top
Севар
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Майкъл Мур е от типа удобрени бунтари. Нещо като Румен Леонидов в американски вариант. Уж дисиденти, а навсякъде ги лансират. Сещам се за негови изказвания, че белите мъже политици били скучни и затова агитираше президент на Щатите да стане някаква негърка. Хубава-хубава работа ама чифутска, както се казва. Иначе им гледам и чета бозите заради фактологията, но се опитвам да си вадя собствени изводи, а техните да си ги държат за тях си.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Севар
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



11 потребители и двайсетина гости едновременно във форума. Развиваме се! smil4453a8352265e.gif smil4334a5a360a6a.gif
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
PaganeIYI
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 23
Участник # 355
Дата на регистрация: 29-April 06



QUOTE
Ами много от режисьорите ползват начини на зомбиране като 25 кадър, обърната реч, музика с ниски честотни диапазони и др. Затова просто не ги гледайте  Добрата стара книга си остава най-доброто и безопасно развлечение в днешно време

Problema e, 4e i na knigite ne moje da se ima doverie ve4e!
4eli li ste Bestselyri na New York Times ot tipa na "6ifyryt na Leonardo" na Dan Braun. Kniga izpylnena s taini, mistitsizym i t.n. Avtora razpolaga s nemalki poznania po otno6enie na drevni religii i taini ob6testva. I gi izpolzva za da dokaje na 4itatelia, 4e "Ordena na Cion" e nai-blagorodnata organizatsa na vsi4ki vremena. Da Be! A knigata e reklamirana kato osobeno interesna. Ne e itolkova interesna dori, no pyk e dosta ubeditelna.
Ritsari templieri, iljuminati, masoni i drugi boklutsi (i za polzata ot tiah) sa liubima tema na Dan Braun.
Ne 4e temata e nova! 4eli li ste Umberto Eko i "Mahaloto na Fuko"? Ritsari templieri, Rozenkroitseri, iliuminati i masoni. Mnogo interesna kniga. I mnogo liubopitna za nas Bylgarite! 175 templieri ot Provens (Francia) bili izgoreni. No niakoi ostanali jivi. Hronikite nari4at ostanalite jivi bugri ili maniheitsi. Bugrite bili, bogomilite, katari ot bylgarski proizhod. A kakvo ozna4ava "bougre" na frenski? V na4aloto zna4elo sodomit, za6toto se govorelo, 4e bylgarskite katari se otdavali na tozi porok.
Za vyprosnata tvorba Umberto Eko polu4ava zvanieto "Doktor honoris kauza" na Sofiiskia Universitet.
E, ne znam, moje i da e kazal ne6to hubavo za bulgarite, 6tom polu4ava nagrada. Ne sym dovyr6ila knigata. Oba4e se symniavam. Tova niakak si e stranno, 4e kogato niakoi vyzhvaliava templieri, iliuminati i masonni, vse 6te se izgavri s nas Bylgarite.
Niakoi 4el li e "Kandidat" na Volter?Spored Volen Siderov ("Bumerangyt na zloto") geroiat na novelata voiuva s varvari, nare4eni Bylgari. A kakto znaem Volter e izvesten mason. Ne sym 4ela vyprosnata novela na Volter, no vyznameriavam da ia pro4eta.
Znam, 4e se otkloniavam ot temata za filmite. No vse pak govorim za tainite vnu6enia na koito sme podlojeni neprekysnato. Pri tova otvsiakyde i sys vsi4ki sredstva. Niama ni6to bezopasno.
I vse pak ne e li mnogo liubopiten fakta, 4e se opitvat da vnu6at na vsi4ki, 4e nie Bylgarite sme ujasno varvarsko pleme. Kato se vzeme predvid fakta, 4e obiknoveno ni vnu6avat neistini...Kakva e istinata togava?
PMEmail Poster
Top
Искрица
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 226
Участник # 243
Дата на регистрация: 26-January 06



Аааа, стига с тая чатерица! smil4334af067a7a3.gif
PM
Top
gеorgi_nz
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Истината е че в България варварите са циганите и талмудистите.

И пиши на нашенски, че другия път няма да те чета.
Най малко ползвай АБВ-то за кирилизиране.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Azerath
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 428
Участник # 9
Дата на регистрация: 8-July 05



PaganeIYI, всичко е попаганда, нямам представа защо това толкова те изненадва. Хубаво е че ги виждаш нещата. Умберто Еко не съм чел но знам, че е любим автор на доста комунисти. smil4334a580902ca.gif


--------------------
“???????? ??????? ? ??????? ? ??????? ????? ?? ?????????.” (???????? ????). ???????, 6774 IYI "??????? ?? ??????? ??????????? ?? ??????????? ?? ??????? ???????? ?????? ????????." (????? ??????) 1941
PMEmail PosterUsers Website
Top
PaganeIYI
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 23
Участник # 355
Дата на регистрация: 29-April 06



QUOTE
georgi_nz Публикувано на May 5 2006, 02:54 PM
  Истината е че в България варварите са циганите и талмудистите.

И пиши на нашенски, че другия път няма да те чета.
Най малко ползвай АБВ-то за кирилизиране

Mерси за съвета Георги. Наистина не се бях сетила.
Забравих да кажа. В края на "Бумерангът на злото" от Волен Сидеров е поместено копие на писмото на председателя на "Шалом" Емил Кало до в. "Монитор". В писмото Кало се възмущава от антисемитизма на В.Сидеров.
"...Може би г-н Сидеров не знае ,че Христос е бил евреин. Той ,г-н Сидеров, е вярвал в светия дух, смятал се е за негов син.На него се е уповавал, към него според легендата са отправенуми и последните му думи. Към него, г-н Сидеров, не към Тангра. Елементарното тълкуване и призивите за връщане към тангризма също не е ново и печално напомня жалките напъни на българския фашизъм отпреди войната..."
Не можах да разбера каква е връзката между антисемитизма, в който Кало обвинява Волен и тенгрянството. Сидеров е православен християнин и го изтъква при всеки удобен случай. Чувал ли е някой някога Волен да говори за тенгриянство? Или Кало си търси повод да ни накара да се засрамим, че уважаваме себе си, традициите си и почита ме бога си. Много му е неприятно, че не техния, а нашия.

PMEmail Poster
Top
Севар
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Гузен негонен бяга. Или може би с такива нелогични изказвания просто тестват реакциите ни. Много добре им е ясно, че Волен няма нищо общо с Тенгрианството, нито е твърдял, че има. А на Кало и неговите хора, които четат сайта бих искал да припомня сказанието как българите сварили в казан кагана на хазарите. На това му викам аз лош фашизъм. smil3dbd4e398ff7b.gif
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
bobired
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 125
Участник # 34
Дата на регистрация: 23-July 05



Гледах го филма smil4334ad1724132.gif Много е хубав! Препоръчвам също така "Еквилибриум"
PM
Top
LETO
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 356
Участник # 154
Дата на регистрация: 22-October 05



Опитвам се да го изтегля, но нещо не върви. няма сийдъри, smil3dbd4d99c6eaa.gif


--------------------
... ? ?? ?? ?????????.. ????? ?? ??????????? ?? ?????!..
PM
Top
Bell
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



Да и аз като гледах филма имах усещането че сценаристите са минали през тоя сайт преди това.....това което се питам е след като филмовите компании са чифутски тогава как така са взели да продуцират подобни филми на тоя....все повече филми излизат които дискутират теми, които уж са табу...

Това нещо много ми прави впечатление, как така излизат такива филми като тоя, като матрицата и много други в които директно се говори са новия световен ред и тн.

За книгите на Дан Браун....на мен лично много ми хареса Шифърът на Леонардо макар и да не е новост, не ми хареса само еврейската пропаганда и как соломоновата звезда едва ли не я изкарва като най свещенният символ на мъжкото и женското начало...както и да е но в нея а особенно в Шестото Клеймо се говори съвсем директно за новия световен ред и тн....И като се има предвид че Дан Браун не е новатор а дължи успеха си на голяма реклама се питам...защо самите чифути започват сами да пропагандират тоя нов световен ред и тн и тн...няма нищо тайно в това да продуцират и издават материяли за тайните си общества...това мен много ме озадачава. Освен това не може да се каже че в книгите на Дан Браун нищо не е вярно, просто трябва да се научи човек да дискриминира негодната информация!

И както се казва най-опасния враг е този който най-малко подозираш....просто се чудя не ви ли прави впечатление как масонството и тн направо ни се набиват в очите....

Все повече започвам да вярвам в това че има връзка между Българите и други ордени, да не забравяме че първите ордени изобщо са били основани от Българи.... а пък наскоро бях в Клисурския манастир и там в храма видях стара икона, или по-точно голям стенопис където господ беше изобразен над някакви светци като масонската делта, триъгълник с око в него което наистина е изобразено като египетското око на Ра!!! Поинтересувах се и се оказва че този символ който на ден днешен си се води за изконно масонски всъщност е преди всичко православен божи символ. А интересно е тук че можем да забележим очевадно сходство между масонство и християнство (православно) което едва ли е случайно....а това го казвам във връзка с това че някой се изказа в форума че масоните били срещу църквата.......




PM
Top
bobired
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 125
Участник # 34
Дата на регистрация: 23-July 05



QUOTE
Това нещо много ми прави впечатление, как така излизат такива филми като тоя, като матрицата и много други в които директно се говори са новия световен ред и тн.


И аз това се чудя, Бел. Но "Еквилибриум" не го пуснаха по кината! А"V като вендета" все пак го пуснаха. Може би, защото само леко пропагандира "хомосексуализма" smil3dbd4dbc14f3f.gif
PM
Top
gеorgi_nz
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



QUOTE (Севар @ May 6 2006, 12:04 AM)
А на Кало и неговите хора, които четат сайта бих искал да припомня сказанието как българите сварили в казан кагана на хазарите. На това му викам аз лош фашизъм. smil3dbd4e398ff7b.gif

Не е лош фашизъм Севар.
Нека се изясни преди това какви са ги "натръшкали" хазарите, и тогава да се съди дали сваряването в казан на кагана е справедливо или не. Още повече на кагана вече да му е липсвала отдавна тиквата.
Не вярвам да е било несправедливо. По скоро е било за поука на хазарските поколения. Каквато не са си взели явно или вече са забравили.
НАПОМНЯНЕ ТРЯБВА!

А това че някое говедо говори за антисемитизъм - то говедото не се ли сеща че най големите антисемити за всички времена са евреите с техния геноцид над палестинците?
Явно не се сеща.

Тогава не кагана им , ами целия им синедрион иде ред да сварим в някой енергоблок на АЕЦ Козлодуй.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Иван
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 717
Участник # 80
Дата на регистрация: 12-August 05



QUOTE (Bell @ May 6 2006, 09:45 PM)
Да и аз като гледах филма имах усещането че сценаристите са минали през тоя сайт преди това.....това което се питам е след като филмовите компании са чифутски тогава как така са взели да продуцират подобни филми на тоя....все повече филми излизат които дискутират теми, които уж са табу...

Това нещо много ми прави впечатление, как така излизат такива филми като тоя, като матрицата и много други в които директно се говори са новия световен ред и тн.

За книгите на Дан Браун....на мен лично много ми хареса Шифърът на Леонардо макар и да не е новост, не ми хареса само еврейската пропаганда и как соломоновата звезда едва ли не я изкарва като най свещенният символ на мъжкото и женското начало...както и да е но в нея а особенно в Шестото Клеймо се говори съвсем директно за новия световен ред и тн....И като се има предвид че Дан Браун не е новатор а дължи успеха си на голяма реклама се питам...защо самите чифути започват сами да пропагандират тоя нов световен ред и тн и тн...няма нищо тайно в това да продуцират и издават материяли за тайните си общества...това мен много ме озадачава. Освен това не може да се каже че в книгите на Дан Браун нищо не е вярно, просто трябва да се научи човек да дискриминира негодната информация!

И както се казва най-опасния враг е този който най-малко подозираш....просто се чудя не ви ли прави впечатление как масонството и тн направо ни се набиват в очите....

Все повече започвам да вярвам в това че има връзка между Българите и други ордени, да не забравяме че първите ордени изобщо са били основани от Българи.... а пък наскоро бях в Клисурския манастир и там в храма видях стара икона, или по-точно голям стенопис където господ беше изобразен над някакви светци като масонската делта, триъгълник с око в него което наистина е изобразено като египетското око на Ра!!! Поинтересувах се и се оказва че този символ който на ден днешен си се води за изконно масонски всъщност е преди всичко православен божи символ. А интересно е тук че можем да забележим очевадно сходство между масонство и християнство (православно) което едва ли е случайно....а това го казвам във връзка с това че някой се изказа в форума че масоните били срещу църквата.......

Можем да отговорим на тези въпроси, като знаем кои са неизменните черти на чифутското котило.
1. Защо сами пропагандират своя нов световен ред?
Ами кой да го пропагандира - ние ли? Погледнете изявите на президента на Щатите - съпътства го цялата символика на тъмнината. На сайта ни има доста доказателства за това.
2. Нали това е тема табу?
Не, вече не е. Дали си мислят, че победата им е близо, дали смятат, че нямат достоен съперник или обратното - бързат, защото изтичат последните им години, но те нямат друг избор, освен да ни заливат с пропаганда на своя възглед за света. Обяснението е просто - преди 100 години да речем не са имали материалната възможност да пропагандират идеите си - не са били овладели медиите. Нито са имали духовно преимущество, защото по-голяма част от световното население е мислила критично. Днес мисленето на "световната прогресивна общественост" е на нивото на метаболизма.
3. С разпространяването на плановете си за налагане на Нов световен ред могат да постигнат следните за тях ползи:
- Наблюдават кой как реагира на филмите и набелязват мерки за шлифоване на пропагандата си или мерки за репресии на несъгласните.
- Давайки ни информацията за терора, който ни готвят, вкарват и дезинформация - най-безогледно подправяне на исторически факти, изгодно за тявх интерпретиране и т.н. Пример от "В като Вендета" - за репресирани се представят хомосексуалистите, а в действителност е тъкмо обратното.
- Както Севар казва, изграждат си одобрени, т.е контролирани от тях бунтари.
- И най-лошото - подкопават вярата в добрите намерения. Ярък пример е да прилепиш свастиката (светъл символ) към образа на тъмен узурпатор.

Не изпускайте никога от внимание техните подбуди. Методите не са важни, които използват. Методите може да са същите като нашите, подбудите им обаче са противоположни!
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (8) 1 [2] 3 4 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020