www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Гледайте този филм


Страници: (8) « първа ... 2 3 [4] 5 6 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Гледайте този филм
Запознат
Публикувано на: 17.5.2006, 17:15
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



Тези дето са пидераси, не мога да ги разбера! Чукайте се там, колкото си искате и не ни занимавайте! Тихо и кротко чукане бе!

1. ЗАЩО ИМ ТРЯБВА ДА ПРАВЯТ ПРОПАГАНДА ОТ ОТ ТОВА?
2. ЗАЩО ИМ ТРЯБВА ДА СЕ ИЗЖИВЯВАТ КАТО ЖЕРТВИ?
3. ЗАЩО НИ ВМЕНЯВАТ ВИНА, ЧЕ НЕ ГИ РАЗБИРАМЕ?
4. НИМА ИМ ТРЯБВА НАШЕТО ОДОБРЕНИЕ И РАЗБИРАНЕ ЗА ДА СТАНАТ ИСТИНСКИ ПЕДЕРАСИ?
5. КОЛКО СА ХОРАТА, НА КОИТО СА РАЗКАЗАЛИ ЗА ТЯХНА "НЕСПРАВЕДЛИВОСТ", И КОЛКО НЕ СА ГИ РАЗБРАЛИ? И ЗАЩО НЕ СИ ЗАПИСВАТ НА КОГО СА КАЗАЛИ, ЧЕ ДА НЕ ГО ПОВТАРЯТ ПОВЕЧЕ, ТА СЕ НАЛАГА ДА РАЗПРЪСКВАТ КЪМ ВСИЧКИ ПОСТОЯННО? КАТО ТОРМОЗ!
6. КАКВО ИМА ТОЛКОЗ ЗА РАЗБИРАНЕ? ЕДИН КУР ВЛИЗА В И ЗЛИЗА ОТ ЕДИН ГЪЗ!
7. КОЙ И КАКВО ПЕЧЕЛИ ОТ ТАЗИ ПРОПАГАНДА?
8. ЗАЩО НЯМА БЪЛГАРИ ПЕДЕРАСИ ИЛИ, ЗАЩО ДА НЯМА И БЪЛГАРИ ПЕДЕРАСИ?
9. КАКЪВ КИЛИПИР ИМА ДА СИ ПЕДЕРАС?
10. С КАКВО ПЕДЕРАСА Е ПО-ДОБЪР ОТ НЕПЕДЕРАСА?
11. СВЕТЛИТЕ ЛИЧНОСТИ В БЪЛГАРСКАТА ИСТОРИЯ ПЕДЕРАСИ ЛИ СА БИЛИ?
12. ВСИЧКИ УСПЕХИ В БЪЛГАРСКАТА ИСТОРИЯ, НА ПЕДЕРАСТИЯТА ЛИ ГИ ДЪЛЖИМ?
13. ВСИЧКИ, КОИТО СА ПЕДЕРАСИ-САМИ СА СИ ГО ИЗБРАЛИ! НИКОЙ НЕ ГИ Е БИЛ ПО КРАТУНИТЕ ДА СТАВАТ ТАКИВА!
14. ЗА ЖЕНИТЕ, КОЙ ЩЕ ПОМИСЛИ, ПЕДЕРАСИТЕ ЛИ?
15. КОЛКО ОТ ПЕДЕРАСИТЕ ИМАТ ПЪЛНОЦЕНЕН СЕМЕЕН ЖИВОТ И ЗДРАВИ СЕМЕЙСТВА?
16. ЛИБЕРАЛИЗЪМ ЛИ УСЕЩАМ В ТЯХНИЯ ВОЙ НА БИТИ МАСТИИ?

Още сто въпроса мога да задам, но не искам, че се изнервям вече.
Приемам забележката ти Bell, и замених чуждиците.
PM
Top
БРАНЪ
Публикувано на: 17.5.2006, 17:32
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 315
Участник # 383
Дата на регистрация: 15-May 06



Доколкото зная думата 'педераст' е гръцка. В стария гръцки 'педи' означавало мъж, а 'растис' - плътска любов. Разбрахте етимологията значи smil4334ad8a149e0.gif
Да ама в съвремения гръцки 'педи' означава дете smil3dbd4d8676346.gif Примери: педагогика, педиатрия и т.н.
Границата мижду стария и новия гръцки моне да се потърси в историческите справочници. По някое време езика на съседите им станал толкова труден за писане( smil3dbd4dbc14f3f.gif ама той и сега не могат да го пишат) и всеки говорел на негов си диалект, неразбираем за другоселците, че някой вожд на нацията решил да се създаде новогръцки. Това е днешния език, на който говорят гърците.
Не мога да отговоря на поставените въпроси за педерасите. Не зная какво е това нещо педераста smil3dbd4dbc14f3f.gif smil3dbd4dbc14f3f.gif smil3dbd4dbc14f3f.gif

На мен са ми неприятни. Смятам ги за неестествени. А по върховете на финансовите институции има само такива!!!

Разбирате ли защо тези отгоре се педеразят с обикновените хора?


--------------------
???? ????????? ???????? ???, ?????? ????? ???? ?? ???? ?????!
PM
Top
Запознат
Публикувано на: 17.5.2006, 17:37
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



Въпросите които написах са риторични за нас. Те да отговарят, защото това са техните глупости. Да не вадя меча!
PM
Top
Bell
Публикувано на: 17.5.2006, 21:09
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



Наскоро някакъв идиот ми развиваше теорията на педерасите....( аз също не ги харесвам да си кажа, просто не обичам крайностите защото мисля, че също оскотяват).

Та не за първи и втори път чувам подобни теории възхваляващи възвишеността на педерасите...

Идиота ми каза, че педерасите (май и той беше такъв) твърдяд, че като попаднело мъжко семе в лигавизата им там, като гълтат или в дебелото черво и ДНК-то им мутирало 9не си спомням как),освен това те имали незнам си какви физически центрове които им позвулявали чрез педерасткия акт да изпитват нечувано удоволствие което ги правело по-пълноценни от жените.....и някви такива простотии. Абе тоя уж ми го обясняваше научно обаче не го запомних добре но ми прозвуча адски малумно и дразнително.
Педерасите тва ме дразни в тях, че вместо да се имат за дегенерати те се имат за по-визши от нормалните хора....

Друго нещо е би-сексуалността защото аз по принцип смятам, че е заложена във хората по природа-човешката история и животинския свят го доказват. Не казвам дали е хубаво или лошо....просто се наблюдава при всички видове, и във всички народи и племена.......


Запознат, извинявай за критиката, но кому е нужна сложна и чужда дума като "броудкастват"......не за друго, но ми прави впечатление колко такива английски и малумни термини навлизат в употреба, снощи гледах един по телевизията вика "благодаря за Съпорт-а"........кому е нужно?
PM
Top
БРАНЪ
Публикувано на: 17.5.2006, 21:35
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 315
Участник # 383
Дата на регистрация: 15-May 06



QUOTE (Bell @ May 17 2006, 09:09 PM)
Педерасите тва ме дразни в тях, че вместо да се имат за дегенерати те се имат за по-визши от нормалните хора....

Не са само те. Всички дегенерати са такива. А един народ, съставен почти изцяло от такива боклуци, дори се е сметнал за "богоизбран" smil4334a5f2e45cb.gif smil4334aa44c7e89.gif


--------------------
???? ????????? ???????? ???, ?????? ????? ???? ?? ???? ?????!
PM
Top
Хунор
Публикувано на: 17.5.2006, 22:02
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 491
Участник # 14
Дата на регистрация: 12-July 05



Според мен педерастията си е някакво генетично заболяване, което се получава от смесване на раси smil4334af067a7a3.gif


--------------------
"???????? ?? ???????? ???? ?? ??????,
?????????? - ??? ?????????? ? ???.
????????? ???????? ? ????????".
??? ???
PM
Top
БРАНЪ
Публикувано на: 17.5.2006, 22:24
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 315
Участник # 383
Дата на регистрация: 15-May 06



QUOTE (Хунор @ May 17 2006, 10:02 PM)
Според мен педерастията си е някакво генетично заболяване, което се получава от смесване на раси smil4334af067a7a3.gif

Хм smil3dbd4e7853679.gif Най-много съм чувал за педитата в римската империя. А там не малко раси са се смесили. Нали не греша - бяла, негърска, арабска? А САЩ? Там май има най-много обърнати резби на глава от населението. И отново смешение на раси - направо мазало smil4334aa82a45b8.gif
Значи самата природа се защитава от мелезите - като ги прави педали т.е. лишава ги от желание да се размножават. И това е напълно естествено. Може би затова се наблюдава и при животните - нещо в гените куца и поколението се ражда "обратно". Само да допълня към казаното от Бел: ...среща се и при животните... да, но важното е в какъв размер. Едва ли има вид богат на толкова много сбъркани съразмерно с големината на диаспората. Защото в обществото едва ли не всеки 10-ти е сбъркан smil3dbd4d8676346.gif



--------------------
???? ????????? ???????? ???, ?????? ????? ???? ?? ???? ?????!
PM
Top
Bell
Публикувано на: 17.5.2006, 22:48
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



Бран разбирам какво искаш да кажеш, но аз друго казах. Значи да си педал значи да нямаш желание към срещуположния пол и според мен не е нормално нито природно макарче може да се обясни, но обяснението не задоволява размера на явлението наистина........

Така, при животните е различно, защото при тях няма таков анещо като педерастия и наистина тези животни, които не пожелават отсрещния пол, те се самоунищожават като не се възпроизвеждат и са доста рядко. Това, което ние наричаме бисексуалност го има при нас и при животните. При всички животни, при тях това има много значения и функции, но те разбира се си се възпроизвеждат без проблем и възпроизвеждането им е главен приоритет, често бисексуалния акт служи за да облагодетелства и спомогне възпроизвеждането (ако някой го интересува ще обясня по-подробно за какво става дума). Ако сте забелазвали почти всички кучета мъжките се утъркват в други мъжки и така нататък...сега няма да ви чета дълга лекция, но аз съм изучавала това нещо при животните и наистина е удивително до каква степен присъства в тях....просто е част от нормата. Но то не е педерастия....

За това казвам, че и при хората е заложено, но това не значи че се проявява при всички, защото ние си следваме наш си морал и така нататък, често отричаме природата и не живеем в съответствие с нея, за това и разрушаваме света....

Имам една книга стара, която разказва за сексуалните практики по света на различни народи и племена и дава също исторически обзор (и друг път съм я споменавала тая книга), в нея почти навсякаде се практикуват бисексуални актове при всички нарои и тн...само сега, когато християнството, исляма и юдаизма са модерни това е заклеймено!

Иначе повярвайте ми не мога да ги дишам педерасите, а аз съм си любителка на мъжете и то на баш мъжкарите! (това пояснение е за хрониката понеже вече веднъж бях набедена, че съм мъжемразка и сега не искам да ми излезне име на лезбо smil3dbd4e7853679.gif )
PM
Top
Искрица
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 226
Участник # 243
Дата на регистрация: 26-January 06



Bell, аз искам да разкажеш по-подробно за бисексуалността при животните и по-точно да обясниш кое действие по-точно се приема за бисексуален акт при тях. Спомена за отъркването на куче в куче, но това ми се струва че е нещо по-различно от сексуално общуване. Ако трябва да се прехвърлим на вълците, при тях подобен акт се приема за засвидетелстване на мястото на всеки индивид в йерархията на глутницата. При това го правят в началото на всеки лов. Не съм чувала обаче някой вълк да се сношава с друг вълк ( а не с вълчица).

Книгата, която все споменаваш, няма ли начин да я сканираш за да можем и други да я прочетем?

За оставянето на поколение от педерасите до сега беше добре, но с това клониране...и както така нареченият елит, дето не е много ясно какво му е елитното е пълен с педераси, сиреч имат достатъчно пари за експерименти, много е вероятно скоро и те да се сдобиват с отрочета. А разрешението, което някои страни дадоха, на хомосексуалните двойки да осиновяват деца е вече върха на деградацията и идиотщината!
PM
Top
Bell
Публикувано на: 19.5.2006, 14:12
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



Искрице сега ще ти отговоря.
Ще ти дам примери с бозайниците защото те са по-близки до нас пък и не съм запозната добре с влечуги, насекоми и тн (нали и те са животни)...

Сношението си има определена цел и тя е възпроизвеждането. Сношението просто няма място в бисексуалния контакт защото то си е с друга цел. Половите органи на животните също са чувствителни, на тях им доставя удоволствие отъркването и дори оралния контакт....но при тях подобен тип поведение между два еднакви пола има много функции и значения. Разбира се едното е както спомена поведение за засвидетелстване на място в йерархията. Ще ти дам пример с приматите защото те имат много сложни социални взаимоотношения, подобни на човешките.
При много раси когато един малък индивид достигне полова зрялост ако е мъжки може да го прогонят от групата защото започва да "досажда", но не е достатъчно развито за да се пребори за своето място в групата, същото се случва и със женски индивид достигнал полова зрялост, самите женски го прогонват. Та те когато си търсят нова група за да се присламчат предлагат бисексуалните си услуги. Забележи, че когато те станат конкуренция на представители от собствения си пол тогава точно тия представители ги гонят следователно в новата група именно тези най-трудно ги приемат. Бисексуалния контакт (галене, отъркване, орален контакт) е в случая акт на присламчване, на сприятеляване. Този тип сприятеляване е най-примамлив и най-успешно умилява по-силните и носи резултати. Подобен тип приятелство не донася на новодошлите само място в групата, но и храна. Те просто стават любовници на най-изявените в групата. Ще кажеш, че това може да стане и в старата им група...е при някои видове става така в групата в които са родени при други не. Освен това ще питаш, защо не стават хетеросексуални любовници (при животните възпроизвеждането е на периоди и за това е определено от разгонване, през останалото време има други по-важни фактори за които е по-добре да няма контакт между различните полове, ако желаеш ще ти кажа защо).
В една група (или стадо както предпочиташ), бисексуалния контакт е акт не само за псриятеляване и печелене на храна и дивиденти, но и печелене на съюзници! Някой по-слаб индивид си осигурява защитата на по-силен. Или някой силен индивид когато иска да направи "преврат" на властта и да се изкачи на лидерското място, тези които са му съюзници по любовната нишка подкрепят него вместо установения лидер......
Значи, акт на печелене храна, подслон, приятелство, съюзници, подкрепа и защита... (всичко това е с цел облагодетелстване средата за възпроизвеждане и отглеждане на поколение).

Има пък един вид маймуни, при които стадото се сформира от женски които по цял ден си търкат задните части една в друга и са си любовници, приемат мъжките само когато са разгонени за разплод. Отглеждат малките и ако имат малки мъжки, като озреят ги прогонват. Техния съюз пак на бисексуална основа е с цел автономна полова и териториална власт защото ако женските не са съюзени те не могат да с епреборят с мъжките, а бисексуалния контакт е най-стимулиращ към лоялност (заради удоволствието)......

Разбира се животните от всичко най-предпочитат хетеросексуалния контакт, той им доставя най-голямо удоволствие и потребност, но все пак той е уграничен защото зависи от определен период в, който се разгонва женската, примерно при доста шимпанзетя това става веднъж на три четири години (нужни са толкова за да отгледат малкото и чак тогава да се отдадат на ново поколение).

Още едно много важно нещо което носи бисексуалния контакт. Алфа мъжкара на една група контролира женските, той има правото да се възпроизвежда с тях и само по негово благоволение може да бъде допуснат някой друг низшестоящ мъжки да се възпроизведе с женските....ако мъжкият му е бисексуалното другарче и често му позволява да се отърква в него, и въобще му се мазни по тая линия...тогава на него Алфа мъжкара му позволява да оплоди някоя женска.........

Въобще много е интересно, но за животните тоя акт има адски много значения и смисмли........

Няма нищо случайно в природата, а животните са в хармония с нея за това при тях природосъобразния начин на живот е най-автентичен, и при всички бозайници се наблюдават бисексуални контакти (контакти от сексуално естество межу два еднакви пола)...

Дано съм се изказала ясно и смилаемо smil3dbd4ddd6835f.gif
PM
Top
Искрица
Публикувано на: 19.5.2006, 15:32
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 226
Участник # 243
Дата на регистрация: 26-January 06



Да, ясно беше, Bell. Благодаря за разяснението. От него аз отново потвърдих заключенията си за хомосексуализма. smil3dbd4e5e7563a.gif

Не каза нищо за книгата.
PM
Top
blag009
Публикувано на: 19.5.2006, 21:23
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 234
Участник # 49
Дата на регистрация: 27-July 05



Доколкото зная думата 'педераст' е гръцка.
-Бран , обърни внимание ПЕДЕ
В стария гръцки 'педи' означавало мъж, а 'растис' - плътска любов. Разбрахте етимологията значи smil4334ad8a149e0.gif
-Не разбирам ние окаме педе, не ПЕДИ
Да ама в съвремения гръцки 'педи' означава дете smil3dbd4d8676346.gif Примери: педагогика, педиатрия и т.н.
-Мисля че се говори ПЕДАгогика, а не ПЕДИГОГИКА И Т.Н.
Границата мижду стария и новия гръцки моне да се потърси в историческите справочници. По някое време езика на съседите им станал толкова труден за писане( smil3dbd4dbc14f3f.gif ама той и сега не могат да го пишат) и всеки говорел на негов си диалект, неразбираем за другоселците, че някой вожд на нацията решил да се създаде новогръцки. Това е днешния език, на който говорят гърците.
-Колкото до съвременият гръцки език и така нареченото народно творчество ВСИЧКО е от 50-те год. на миналият век.Специално за СИРТАКИ на времето мислех че е наистина старинен танц,но един музиковед ме открехна че е дело на Микис Тодоракис и на още там 3-5 композитори от неговият ранг.Както на времето братята румънци , през ХІХ в. се отказват от църковно-славянското писмо и пишат на латиница и т.н.Както виждаш вапрос на ДРЕБЕН национализъм smil4334a6f863501.gif
Не мога да отговоря на поставените въпроси за педерасите. Не зная какво е това нещо педераста smil3dbd4dbc14f3f.gif smil3dbd4dbc14f3f.gif smil3dbd4dbc14f3f.gif

На мен са ми неприятни. Смятам ги за неестествени. А по върховете на финансовите институции има само такива!!!

-Абсалютно си прав , наистина финансите са педалска работа.Обърни внимание на една тънкост, в библията и корана ЛИХВАРСТВОТО се приема за дяволско изобретение , и правоверните и християните ще са в грях ако вършат такава ДЕЙНОСТ. Е кой тогава трябва да я върши тая работа , амче БАЩИЦАТА на тез две религии- евреите!!!!!! smil4334a7c1e8c32.gif

Разбирате ли защо тези отгоре се педеразят с обикновените хора?
- Еми като нема smil3dbd4e5e7563a.gif тъй шъ е!!!!!


--------------------
???? ?????? ??? ???????? ????? ??????? ??, ?? ?????? ?????????!"
PMEmail PosterUsers Website
Top
blag009
Публикувано на: 19.5.2006, 21:35
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 234
Участник # 49
Дата на регистрация: 27-July 05



"Наскоро някакъв идиот ми развиваше теорията на педерасите....( аз също не ги харесвам да си кажа, просто не обичам крайностите защото мисля, че също оскотяват)."
-Бел това е една теория за мажкото начало ,как чувечеството е започнато от МАЖ , припомниси и библията пръв бе АДАМ и т.н.
Останалото си е глупост с една забележка.При животните също има педераски момент , НО там мъжкара показва превъзходството на ВТОРИЯ,ТРЕТИЯ И ЕНТНИЯТ в групата. Така че съвсем чувешки е , ние нормалните да неможеме да влезнеме в положението на тия БОЛНИ ХОРИЦА!!!!
Колкото до "броудкастват,Съпорт-а и т.н. при личен разговор те питам КВО значи и тва е !!!! Аке се пише на много умен му окам следващият път да не ме псува , оти волвото е до мен шъ го газя smil3dbd4e5e7563a.gif


--------------------
???? ?????? ??? ???????? ????? ??????? ??, ?? ?????? ?????????!"
PMEmail PosterUsers Website
Top
Bell
Публикувано на: 19.5.2006, 21:48
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



Искрице книгата е сборник с интересни факти за секса и сексуалното поведение на хората в световен и исторически план....казва се "Какво не знаем за секса". Ако ти е интересно ще ти сканирам историческия и куриозния раздел (не са големи) и ще ти ги пратя на пощата понеже не виждам смисъл да ги качвам на сайта...

А ти я си кажи теорията за обратните дето си си я потвърдила :)


Между другото искам да поясня, че бисексуалния контакт всъщност си се нарича хомосексуален при животните (предполагам че бисексуален е термин измислен от хората за да разграничава гейовете от хетеросексуалните хора, които може да им се случи да имат бисексуален контакт (понеже ни е заложено както при животните)). Та за това, без да искам съм лавирала с този многозначен термин "хомосексуализъм" и е излезнало, че им се кефа на гейовете като казвам, че това поведение го има и в природата! Всъщност съм имала предвид бисексуалния контакт, който в научната литература си се нарича хомосексуален при животните.......
Това пояснение го давам за да хвърля светлина върху твърденията си от по-горния ни "спор"!

smil4334abded4493.gif
PM
Top
blag009
Публикувано на: 19.5.2006, 21:50
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 234
Участник # 49
Дата на регистрация: 27-July 05



ОООО, Бел блестящо, но все пак за протокола . Като сравня с по-горното там , за центрове и тем подобни глюпости при педалите , става ясно ЗАЩО са ти прибутали тая статия.Амче аз съм чел , че примерно при близко родство при животните , имено обонянието им им позволява да УЛАВЯТ ОНАЯ ТЪНКА РАЗЛИКА , ЧЕ 15 ХОРМОЗА НА 62 ГНОМ И 126 ВРЪЗКА НА....ДРЪН-ДРЪН , КАЗВА СТОП ТОВА Е СЕСТРА МИ !!!!!!! И за това католическата църква е била против противозачатъчни хапчета , защо ПРИТЪПЯВА и при чувека остатъците от ТОЗ нюха при жената и мъжът!!!!!!


--------------------
???? ?????? ??? ???????? ????? ??????? ??, ?? ?????? ?????????!"
PMEmail PosterUsers Website
Top

Topic OptionsСтраници: (8) « първа ... 2 3 [4] 5 6 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020