www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Гледайте този филм


Страници: (8) « първа ... 3 4 [5] 6 7 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Гледайте този филм
Bell
Публикувано на: 19.5.2006, 22:00
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



Благ, аз незнам за каква статия ми говориш, защото това кратко резюме го съставям от доста изчетени книги и документални филми и курсове, тъй като тази тематика ми влиза в избирателната част от спецялността!

Освен това кръвосмешението се среща при животните когато няма алтернатива, защото оцеляването на вида и възпроизвеждането са най-важните приоритети в природата!
PM
Top
LETO
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 356
Участник # 154
Дата на регистрация: 22-October 05



Съжалявам, че се налага да ви напомня, но с последните си постинги, много сериозно се отдалечихте от темата за филма.
Педерастията (в каквато и да е форма) може да бъде обект на дискусия в отделна тема.
За филма V for vendetta, който най-после успях да гледам, видях наистина много истини, които са и дискутирани в нашия сайт.
Самата Идея, която ние толкова упорито подкрепяме.
Няколко пъти съм писал, че НЕ трябва един филм (книга) да се приемат само от емоционална гледна точка се доказва и в този случай.
Има толкова много скрит подсмисъл в самия филм, че тези, които са наредили на Уашовски да направят сценария ако го открият, на братята няма да им бъде разрешено да правят филми повече. Како вече не им позволяват това в САЩ.Тоя път направо се изтърваха smil4453a8352265e.gif

1. Защо, според вас, студиото, направила филма е компания за комикси?
2. Защо се налага мнението, че както "Матрицата", това е просто един фантастичен филм?
3.Направили ви впечатление, че се онтася за страна, където националистическите инстинкти са най-силно развити?

Относно елемента с лесбийските отклонения.. Струва ми се, че Уашовски са го приложили заради аналогията ... представата за различните.. или са нямали избор. Може би и на тях им е бедна фантазията .. с какво биха могли да ги заменят. При всички случаи и тук има срит предтекст.


--------------------
... ? ?? ?? ?????????.. ????? ?? ??????????? ?? ?????!..
PM
Top
Ник
Публикувано на: 10.7.2006, 13:07
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 380
Участник # 219
Дата на регистрация: 26-December 05



Вие да не сте луди?Филмът е сатанински и пропагандира ЗВЯРА.Гледайте го пак.Какво от това,че режисьорът и артистите са качествени?
PM
Top
Petee
Публикувано на: 10.7.2006, 13:49
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 358
Участник # 382
Дата на регистрация: 15-May 06



Започнах да гледам "V for vendetta" и не стигнах и да средата. Пълна боза е!
Не харесвам филми които ми казказват конспиративни или идеологически истории, дори и да са истинни. Предпочитам филми които ми разкриват принципи. За пример мога да дам "Те живеят сред нас". Филма е доста стар и ако не сте го гледали горещо ви го препоръчвам!Американски е! В него, освен основните методи на манипулация, се разкрива и природата на евреите.
Аз преди време предложих да се отвори тема и всеки да допълни по нещо за изграждането на образа на евреина, илюмината, рептилоида и т.н. Става въпрос все за едно и също нещо. Като проимам малко време ще напиша всичко което знам по въпроса и ,ако може, всеки да допълни.
За да победиш звяра, трябва да познаваш природата му, а не къде, кога и какво е направил.
PMEmail Poster
Top
Спорт-Здраве
Публикувано на: 10.7.2006, 14:37
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 934
Участник # 301
Дата на регистрация: 24-March 06



QUOTE (nik @ Jul 10 2006, 01:07 PM)
Вие да не сте луди?Филмът е сатанински и пропагандира ЗВЯРА.Гледайте го пак.Какво от това,че режисьорът и артистите са качествени?

Може поне да посочиш къде според тебе е звяра в символиката...
PM
Top
Иван
Публикувано на: 10.7.2006, 15:27
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 717
Участник # 80
Дата на регистрация: 12-August 05



QUOTE (Petee @ Jul 10 2006, 01:49 PM)
Започнах да гледам "V for vendetta" и не стигнах и да средата. Пълна боза е!
Не харесвам филми които ми казказват конспиративни или идеологически истории, дори и да са истинни. Предпочитам филми които ми разкриват принципи.

Принципите, който добре разкрива филма са:
- Една идея не може да бъде унищожена.
- Една идея, която живее в ума на достатъчен брой хора, променя света (материализира се).
- Всяка личност снабдена с необходимите идеи сама по себе си е оръжие. Тази личност обединява в своето тяло технология, енергия и мотивация.
Обръщам внимание - това е част от личността, не е нещо външно!
PM
Top
Ник
Публикувано на: 10.7.2006, 20:21
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 380
Участник # 219
Дата на регистрация: 26-December 05



До Спорт-Здраве.Ако си внимателен ще забележиш,че под формата на една обикновена/необикновена/история,се пропагандира революция,насилие,жестокост,много кръв свързана с ритуалност,всичко завоалирано в сравнително интелигентен /по-скоро,добре изпълнен/сюжет.Ако осмислиш и го изразиш с една дума обаче, това е- РАЗРУШЕНИЕТО.Това е.Това е отговорът и смисъла и внушението във филма.Има и друго типично внушение-униформеност,унификация и особено БЕЗЛИЧНОСТ!
PM
Top
Иван
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 717
Участник # 80
Дата на регистрация: 12-August 05



QUOTE (nik @ Jul 10 2006, 08:21 PM)
До Спорт-Здраве.Ако си внимателен ще забележиш,че под формата на една обикновена/необикновена/история,се пропагандира революция,насилие,жестокост,много кръв свързана с ритуалност,всичко завоалирано в сравнително интелигентен /по-скоро,добре изпълнен/сюжет.Ако осмислиш и го изразиш с една дума обаче, това е- РАЗРУШЕНИЕТО.Това е.Това е отговорът и смисъла и внушението във филма.Има и друго типично внушение-униформеност,унификация и особено БЕЗЛИЧНОСТ!

Човек трябва да може да различава.
След като сме наясно кое какво е във филма, вземаме полезното и изоставяме вредното.
Пък и в случая светлите идеи редом със сатанинските навявания само помагат различаването им.
PM
Top
LETO
Публикувано на: 11.7.2006, 19:19
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 356
Участник # 154
Дата на регистрация: 22-October 05



Явно се налага да обяснявам.

До момента, в който човек не спре да вижда противоположностите. Докато не му е необходимо непременно злото, за да познае доброто! Докано не се налага да види грозотата, за да познае красотата. Докато продължава да властва тая дуалистична идеологична тирания над света....
.. До тогава ще има слепци, които не виждат посланията, и прилагат шаблони в мисленето си


--------------------
... ? ?? ?? ?????????.. ????? ?? ??????????? ?? ?????!..
PM
Top
Ник
Публикувано на: 11.7.2006, 21:34
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 380
Участник # 219
Дата на регистрация: 26-December 05



Не знам дали последното писание не е насочено срещу писаното от мен.Нищо лошо,аз така виждам нещата,други по друг начин.Но ако си мислите,че евреите ще създадат или финансират нещо,което няма да ги ползва ,означава най-малкото,че все още има какво да учим за тях.Колкото до филма ...като вендета.присъединявам се,към мисълта,че е боза.НЯМА НИЩО НОВО,от показаното,което да не е експериментирано в света при това от престъпни или повлияни хора и с негативен за народите резултат.Просто,при всичкото ми уважение,някои хора се оставят да бъдат повлияни от атмосферата майсторски създадена във филма и не виждат,че царят е гол.Но царят наистина е гол и в каквато и форма да се облече защитата на филма,ще си остане само лична позиция,а филма ще си остане пропаганда на кръвопролитието,ритуалните убийства,масонската тайнственост,революцията,безличносттА И РАЗРУШЕНИЕТО! Колкото до 9/11 по Фаренхайт,не ме интересува каква е етническата идентификация на човека създал филма.Няма нездрави внушения.Истински филм!
PM
Top
ime
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 556
Участник # 484
Дата на регистрация: 10-July 06



Два филма ви препоръчвам.
The Last Samurai - "We must not forget who we are or where we come from"
Passion of The Christ - Как евреите са работели преди (те и днес така работят). Други им вършат работата.
Самураите имат много общо с българските революционери по време на турско-еврейското робство.
Препоръчителни книги
Ямамото Цунетомо, Хагакуре. "Записките на самурая"
Никола М. Николов "Маските на величията"


--------------------
"????????? ?? ?? ?????? — ???? ?????????"
PMUsers Website
Top
Petee
Публикувано на: 14.7.2006, 20:27
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 358
Участник # 382
Дата на регистрация: 15-May 06



Тези книги са стари.
PMEmail Poster
Top
Ник
Публикувано на: 14.7.2006, 20:40
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 380
Участник # 219
Дата на регистрация: 26-December 05



Огкъде да намерим филма "последният самурай"? Аз бих приепоръчал горещо -"Геноцидът и холокостът над българите" от Георги Войнов и "Окована свобода" на д-р Атанас Гълъбов.
PM
Top
Karutzar
Публикувано на: 14.7.2006, 23:53
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 214
Участник # 433
Дата на регистрация: 16-June 06



QUOTE (Иван @ Jul 10 2006, 03:27 PM)
QUOTE (Petee @ Jul 10 2006, 01:49 PM)
Започнах да гледам "V for vendetta" и не стигнах и да средата. Пълна боза е!
Не харесвам филми които ми казказват конспиративни или идеологически истории, дори и да са истинни. Предпочитам филми които ми разкриват принципи.

Принципите, който добре разкрива филма са:
- Една идея не може да бъде унищожена.
- Една идея, която живее в ума на достатъчен брой хора, променя света (материализира се).
- Всяка личност снабдена с необходимите идеи сама по себе си е оръжие. Тази личност обединява в своето тяло технология, енергия и мотивация.
Обръщам внимание - това е част от личността, не е нещо външно!

Иване - точно така е - и причината за това са Мееметата.
Мога да ти дам много примери, в които 1 песен се композира в 1 и също време от двама артисти без да са я копирали един от друг - само различни текстове - Харисън води дела за това - просто космически разум
Докосва тези които са настроени вибрационно към него


--------------------
??????? ??????????
PMEmail Poster
Top
Безмер
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 18
Участник # 150
Дата на регистрация: 18-October 05



QUOTE (Севар @ May 3 2006, 09:53 PM)
А как се казва този филм, че не разбрах? Много ми се ще да направим нещо като малка видеотека към сайта само с подбрани филми. Някой знае ли как се пуска торент-тракер и дали ще може да се справим със сийдването?

Севар, по отношение на торент тракъра, на линковете отдолу можеш да намериш изчерпателна информация ;)

http://forums.data.bg/viewtopic.php?t=355825

http://www.kaldata.com/articles.php?action...&showarticle=64

Демо на тракер Btit

Официален сайт на Btit

Самият тракър е: Btit Traker ;)

Дано съм помогнал ;)


--------------------
"????????? ??????? ????? ??????? ?? ???????????, ? ??????????? ?????????. ?? ??? ?????." ?? ??????? ?? ???? ????? ???????
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (8) « първа ... 3 4 [5] 6 7 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020