www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Гледайте този филм


Страници: (8) « първа ... 4 5 [6] 7 8  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Гледайте този филм
Севар
Публикувано на: 15.7.2006, 12:20
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Всичко това го знам и съм го инсталирал, но засега съм спрял да се занимавам с това.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Запознат
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



Гледах преди дни филма "Borat". Еврейска комедия, но ужким Казахстанска. Има интересни моменти. Главния артист е Саша Барон Коен.
User posted image
Ако имате възможност го гледайте. Интересни ще ми бъдат после коментарите ви за него.
PM
Top
Планинец
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 138
Участник # 418
Дата на регистрация: 8-June 06



Борат го издържах най много 10 мин,невероятна простотия и идиотщина.
PM
Top
anti666
Quote Post












Поредна йодейска манипулация. Дивият антисемит казахстанец Бурат, който неистово мрази евреите е приет да спи в еврейски дом в Америка. Общо взето, подтекста е ясен. В целия филм единствено с "богоизбраните" нямаше бъзик, напротив, те бяха представени като гостоприемни хорица, приели дивака.(нали е правен от евреин).
Между другото, след Киргизия, където организираха миналата година пуч на властта заради тангрианите - президента Аскар Акаев и Дастан Саригулов, наред е Казахстан. Вижте другата тема за Тангра, за да разберете защо. Казахстан в момента е в невероятен икономически бум и имат петролни запаси, втори след Близкия Изток. Имам приятели оттам, и по интелект, възпитание и парични възможности средният американски хилибили може да им се мери на малкия пръст.
Филмът е забранен в Казахстан с пълно основание.
И в допълнение на темата, сега излиза още една йодейска комедия, Майн Фюрер. Можем само да си представим там какво ще има. Въобще нещо са го закъсали откъм пропагандата, щом са впрегнали така масово кинопродуцентите си да правят ударно пройодейски филми.
Скоро такива ще гледаме и в България, благодарение на новото еврейско студио, настанило се набезценица върху развалините на българското кино в Бояна. Всичките му шефове там носят вехтозаветни имена smil3dbd4e398ff7b.gif
Top
Petee
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 358
Участник # 382
Дата на регистрация: 15-May 06



Ако не си изхвърлиш телевизора пред синагогата, ще гледаш... и още как smil4334ad1724132.gif
PMEmail Poster
Top
Запознат
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



Petee, може да с теб да нямаме голямо сходство, обаче идеята ти да струпаме всички телевизорите си пред свинегогата ми харесва много!
PM
Top
Petee
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 358
Участник # 382
Дата на регистрация: 15-May 06



Не победиш ли змийската отрова вътре в себе си, и вън няма да я победиш.
PMEmail Poster
Top
Ernike
  Публикувано на: 4.1.2007, 21:15
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 11
Участник # 739
Дата на регистрация: 2-January 07



Здравейте, не знам дали е удачно да ви пусна тук един линк към сайт с повече филми каквито според мен много хора трябва да видят. Може би някои от вас вече го знаят.
PM
Top
Запознат
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



Пускай, няма страшно.
PM
Top
3aek
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 48
Участник # 395
Дата на регистрация: 22-May 06



Да пускай смело. Много обичам да им разконспирирам елементарните им филмчета. smil3dbd4e4c2e742.gif


--------------------
"WARNING: THE REVOLVER WILL FIRE IF THE TRIGGER IS PULLED!" Page 19, S&W Manual
PM
Top
Ernike
  Публикувано на: 5.1.2007, 16:31
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 11
Участник # 739
Дата на регистрация: 2-January 07



[B] Това е линка, голямата кула е вече отворена там има доста повече филми. Аз съм изброила по-долу някои интересни които вече съм гледала.
На мен поне ми отговарят на някои въпроси и ми допълват картинката, за това как се стремят с всички сили да спрат еволюцията на цялото човечество.
А за телевизията какво да кажа - забелязали ли сте децата как стоят като хипнотизирани пред телевизора, особено по време на рекламите. Спомням си един призив, не знам къде го видях но звучи горе долу така: "Ако искаме да си върнем децата трябва да ги спрем да гледат телевизия"

http://www.kolibka.com

The_Corporation
velikata.tayna.na.vodata
what.the.bleep.down.the.rabbit.hole
Tainite.na.Matricata
PM
Top
Ernike
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 11
Участник # 739
Дата на регистрация: 2-January 07



[B]Има и един руски, казва се "Ваксина на страха". Той също си заслужава, защото ни атакуват по всички възможни начини. Всичко вече е средство за контрол. smil4334a8edcde62.gif
PM
Top
Севар
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Благодаря много. Отдавна чаках да отворят Колибката. Бях се отказал да проверявам дали е тръгнала вече.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Севар
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Гледайте филма "Idiocracy". Сякаш по-голяма пародия на американската култура не съм гледал досега.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Запознат
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



Гледах го вече.
Мисля, че точно на там върви америката, колкото и хумористично и безобидно да се опитва да го представи тоя филм.
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (8) « първа ... 4 5 [6] 7 8  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020