www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Бойко официално въведе Диктатура!


Страници: (9) 1 2 [3] 4 5 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Бойко официално въведе Диктатура!
Йордан_13
Публикувано на: 22.3.2020, 13:08
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 086
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Не знам, защо го фалтотите Радев след като и той турна кипа и се гушна с Боеко;))) Той сега говори за здравна криза, за социално-икономическа, но не говори за ПОЛИТИЧЕСКАТА КРИЗА, която се състои в това, че ГЕРБ няма никакъв КРЕДИТ НА ДОВЕРИЕ! Никакъв!

Президентът наложи вето на Закона за извънредното положение
Гладът ще надделее над страха, последствията ще са разрушителни

Прочети още на: https://www.dnes.bg/index/2020/03/22/prezid...#comment-newest
PMEmail Poster
Top
anti666
Публикувано на: 22.3.2020, 14:59
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



Шалом явно се е усетил, че налягането се покачва и дават назад. Така е, гладът е по-силен от страха. И ако се закучи тази блокада, “панелните таласъми” ще пометат хунтата. То статуквото вече се срина. Едно мишле го срина!

Чумата ще спре само ако Тиквата подаде оставка и Радев назначи служебно правителство в което има тенгриани. Четете Сказание за Чулман! Алп-биката Самор е родом от Балкана. Тя няма намерение да си тръгва оттук. Тя има намерение да изчисти враговете (ни) и всеки, който й се съпротивлява и жали за рухналото статукво. То НЯМА да се върне, не чакайте лятото! Няма спа курорти, няма джет кредити, няма ол-инклузив и почивки за софиянци през уикенда на Халкидики.

Движение “Воини на Тангра” за няколко месеца ще приключи с епидемията. Първо ще се премахне истинската причина за нея, а тя се казва ГЕРБ. След което с всичките ресурси на държавата ще се закупят и раздадат безплатно тестове за вируса. Така че всеки да се тества отново и отново. И ако е положителен, само тогава карантина в къщи. Ако има пък симптоми - лечение на пълен пансион. Но не във вмирисаните болници, а по резиденциите и крайбрежните хотели, отнети от арестуваните крадци-олигарси. Леглова база има предостатъчно. Така че всеки с положителен резултат сам да иска да поживее на пълен пансион (ол инклузив) по морските спа курорти на издръжка с парите на типове като Домуса, Банев или Мавъра.

Това е! Само тогава Самор-Улят може да бъде умилостивена. Иначе се молете на Йехова или Алла за спасение. Докато няма смирение и капитулация, ситуацията ще става както Данчо се изрази “критична, по-критична, извънредно критична, брутална” Някъде там клетвата на Елтимир и ще стане реалност

Имате още време, но часовникът цъка. А на танцьорите и полицайчетата... Не се натягайте много!. Пенсиите ви заминаха. Кредитите, с които сте се набълбукали, банките няма да ви ги опростят, докато ГЕРБ не падне. Статуквото отиде у ряката
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 22.3.2020, 16:53
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 086
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Идеята на ГЕРБ е чрез призивите за обединение, (защото короната била невидим и много опасен враг), да няма опозиционност в България и правителството да получи така желаният комфорт да прави каквото му нареди Яга Албастъй! Сомор е моя Любима, и аз съм гарантът, че Яга Албастъй няма да я вземе за своя съпруга, защото, ако това стане, ще е краят на всичко. Корнелия също се бе подмамила от съблазънта за обединение...Но, обединение с кого? С Яга Албастъй? Трябва да се пази Сомор, защото само Тя може да ни отвори Порталът за Изход!

„Противопоставихме се на крайните мерки, засягащи свободата на изразяване и налагане на цензура. Гласувахме против текста, с който се наложи ограничаване на свободата на словото. Не подкрепихме и възлагане на изрични правомощия на армията в закона. Тя може да се включи и по сега действащия закон, без да и се дават извънредни права. Правителството компенсира безсилието си да се справи с кризата и хаоса, който създаде с прекомерно увеличение на силовите мерки .Що се отнася до борбата със спекулата: както многократно заявихме- недопустимо е в този тежък за целия народ момент, някой да трупа печалби на гърба на болестта и нещастието на хората. Настояваме за справедливост.“, завършва изявлението си соцлидерката.

Нинова: Кабинетът компенсира безсилие със силови мерки
Резервите на президента повтарят нашите аргументи и са основателни

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2020/03/22/nin...vi-merki.443095
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 22.3.2020, 17:09
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 086
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06




smil4341944e6b0c8.gif smil4334ad8a149e0.gif
По време на брифинга Бойко Борисов заяви, че извънредното положение в държавата ще остане в стила, докато е нужно."


Аз не знам какво толкова се пеняви Борисов;))) Ако текстът е на БСП, защо Борисов се е обединил с БСП?:))) Аха, законът нямало да мине... А, как нема да мине? Нали имате, парламентарно мнозинство? Или вече го нямате? И второ, ако Радев го отменя, значи не е "президент на БСП";))) На мене повече ми прилича на президент на АИКБ", еврейският вертеп, който искаше други механизми за възпиране на спекулата, които не е ясно дали ще са въобще ефективни и ако да са, явно е, че Борисов няма управленският капацитет да ги реализира!

Борисов: Текстът за спекулата в Закона за извънредното положение – на БСП!
Премиерът отговори на президента, след като Радев наложи вето на Закона

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2020/03/22/bor...e-na-bsp.443094
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 22.3.2020, 17:26
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 086
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Сидеров па доста е подпийнал, губи речетатив и мисъл;))) Спомням си го 2003-2004 в предаването "Атака". Тогава бе съвсем друг... Колкото до пренареждането на света, пренареждане ще има. Сомор-Улят е за това, да разруши, за да освободи време-пространство за съграждане на нещо друго. Ние, обаче, не бива да забравяме, че тя е любима на Тама Тарханът Яга Албастъй и същевременно динамизира в потенциал Дахус/Докс, който е Световният Съдия. Необходимо е Светът да бъде, първом Съден за да бъде променен, Но, трябва да знаем, че действието на Сомор може да бъде стимулирано от Яга, владетелят на Златният Кладенец със златният пясък. Това е моментът на уловката. Тъмните алпи също ще се възползват от Сомор. И тук вече, всичко от нас си зависи. Ще се подчиним ли на Яга или ще насочим Сомор да отвори Вратата на Бъдещето, отхвърляйки Светът на Яга Албастъй! Не, чакайте всичко да ви бъде поднесено на тепсия;))) Най-лошото е, че никой не ме пита каква е ролята на Дахус/Докс в Годината Сомор;))) , защото той има много важна роля. Пускате ми какво бил казал Пламен Пасков, който Сидеров много странно;))) преповтаря и какво бил казал, тоя или оня;))) Казах: не ме интересуват статиите в най-различни интернет сайтове!
==============================================
" Коронавирусът е една световна истерия, която е създадена, за да пренареди света и икономическия ред. Ще фалират хиляди фирми - богатите ще станат по-богати, а бедните по-бедни. Това е целта на занятието, а резулатите вече са видими. Защо никой не говори за огромния срив на световните стокови борси?
Новините в днешно време са фалшиви. Засипват зрителите с апокалиптични данни и това е целта. Вирусът е известен на учените от 60-те години на миналия век. Във ветеринарните учебниците e описан. Има ваксини срещу него. Не е смятан за нещо опасно оттогава до днес. Не може сега медиите да казват, че нещо ни е връхлетяло, след като е известно. Сега е направено вирусът да работи върху хората, но истерията е по-работещата част. Само преди 15 дни началникът на Националния оперативен щаб ген. Мутафчийски каза, че вирусът е обикновена респираторна инфекция, а грип тип Б е по-опасен.
Сега казва за коронавируса, че е нещо невиждано. Защо в петък, когато се прие решението за извънредно положение, Корнелия Нинова беше без маска в парламента и кашляше срещу стенографите? Как така обявяваш извънредно положение, a не го спазваш?Председателят на парламента Цвета Караянчева можеше да е с маска, премиерът, министрите, всички чинно застанали един до друг, бяха без маски."

https://www.facebook.com/volen.ataka/videos...zQ0ODQ5NzU1MDY/
PMEmail Poster
Top
anti666
Публикувано на: 22.3.2020, 19:37
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



QUOTE
Ние, обаче, не бива да забравяме, че тя е любима на Тама Тарханът Яга Албастъй и същевременно динамизира в потенциал Дахус/Докс, който е Световният Съдия. Необходимо е Светът да бъде, първом Съден за да бъде променен, Но, трябва да знаем, че действието на Сомор може да бъде стимулирано от Яга, владетелят на Златният Кладенец със златният пясък. Това е моментът на уловката. Тъмните алпи също ще се възползват от Сомор. И тук вече, всичко от нас си зависи. Ще се подчиним ли на Яга или ще насочим Сомор да отвори Вратата на Бъдещето, отхвърляйки Светът на Яга Албастъй! Не, чакайте всичко да ви бъде поднесено на тепсия;))) Най-лошото е, че никой не ме пита каква е ролята на Дахус/Докс в Годината Сомор;))) , защото той има много важна роля

Ами то си го пише в сказанието, а и в друга тема. От една страна Дахус, още един човекомразец може да реши да замрази крилата на Самор, за да не може под влиянието на Яга да направи така, че българите да се влеят в армията му (да приемат света на Яга Албастъй). Защото ако стане това, освен пандемия ще се добавят и природни катаклизми от Дахус. Което за нас си е вариант Б - “крайното решение” както е описано в Кръгове и видението на онзи за Пловдив. Изгорена земя и нищо добро за България.

В момента слугите на Тъмата предлагат обединение на българите в борбата срещу Самор-Улят. Преведено на нормален български, съюзете се с Албастъй срещу слънчевия Мар.

PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 22.3.2020, 20:10
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 086
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Телевидении: Корона вирус, корона вирус, корона вирус...;))) Лудваш, слушайки само, колко пъти се повтаря една и съща дума;))) И най-накрая един талянец, който да ви каже колко са лоши и недисциплинирани талянците и колко добър е "Китайският модел". Всъщност, ето това е ключът за бараката - "Китайският модел", чрез който Тама Тарханът, Яга Албастъй иска да реши противоречията на капитализма чрез заемки от позитивите на социализъма, т.е. Диктатурата на Пролетариата, за да има своето земно царство. Електората бе употребен за демокрацията и сега обеднявайки го ще трябва да бъде трансформиран в новият пролетариат. Иначе, как ще се осъществи "Китайският модел" без един, не просто беден, а БЕЗПРАВЕН ПРОЛЕТАРИАТ, чиято основна задача по рождение е да бъде работна пчеличка на Компартията. Всъщност, Китайският модел ще бъде първом въведен в България. Ние сме най-близо до него и като психология и поведение на материала, а и си имаме перфектна Компартия в лицето на ОПГ ГЕРБ!
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 23.3.2020, 21:05
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 086
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Е, сега вече, с тази статия;)) Ж-ГЕРБ си отмъстиха на другите за това, че никой мъж не ще да ги погледне;)))

Коронавирус: Рискови ли са целувките и сексът?
Ето какво твърдят специалисти

Прочети още на: https://www.dnes.bg/akoshtete-vqrvaite/2020...#comment-newest

Анонимен
преди 14 минути
Могат да регистрират толкова случаи колкото решат. Вероятно половината хора са вече заразени. Но ако го обявят ще отпадне нуждата от ограничаване на свободата. По удобно е да регистрират по малко и на всеки едиколкоси нови следват нови ограничения. Така докато хората останат без права.

Расте броят на заразените с COVID-19, в България вече са 190
Домовете за възрастни хора са Ахилесовата пета

https://www.dnes.bg/stranata/2020/03/23/ras...62NxzQLj9n4xiKY


Сомор-Улят демонстрира пълната управленска немощ на ОПГ ГЕРБ! ГЕРБ издишат тоталише! Затова започват да се прискимичват към БСП и да я пикоткват в управлението. Така, ако стане гаф в напечената ситуация, Борисов пак ще има с кой да си умие ръцете за пред електората, който инак не следи изтънко политиката в Бълагрия, която обаче, пряко го касае. Идеята на Борисов е да ползва ситуацията, за да ликвидира системната опозиция.
Анонимен
преди 54 секунди
Нали вчера много се пъчеха всякакви гербаджии за инпийчмънт - от Калин Сърменов до Дариткова. Днес мекия и приеха поправките

ГЕРБ се съгласи с ветото на Радев за спекулата и фалшивите новини
Двата текста паднаха от Закона за мерките за извънредното положение

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2020/03/23/ger...#comment-newest

Сега кметът на Община Аврен трябва да се аргументира какво цели с тази заповед за "вечерен час";))) : да спре кражбите, да спре препиването или и двете са като една страшна вирусна пандемия в подопечната му Община;)))

Кмет въведе вечерен час в 17 села
Рестрикцията е заради разпространението на COVID-19

Прочети още на: https://www.dnes.bg/stranata/2020/03/23/kme...#comment-newest


Добре де, а целият СОС нема ли да бъде карантиниран заедно с Фъндърата?;))) Щот не дай Боже, да сте се ръкували с въпросният съветник, да сте си дишали уста в уста и бъркале по дупките, тамка;)))
Анонимен
преди 11 минути
Сега очаквам целия общински съвет да е под карантина.
Нали така правят с болници където има и един заразен!
Дано намерят и един депутат и затворят всички депутати в Народното събрание,да видят добре ли е като ни затварят нас в панелките.

Общински съветник в София с COVID-19
Това съобщи председателят на СОС Елен Герджиков

Прочети още на: https://www.dnes.bg/sofia/2020/03/23/obshti...#comment-newest


Ненчев, не показвай колко си прост;))) за да не станеш по подразбиране рекламно лице на Диктатурата на Електората;)))
Има законно лично оръжие, но има и незаконно;))), което нема как да бъде взето, защото е укрито;))) Второ, законно лично оръжие е и това на ловните дружинки, които също са паравоенни организации, а в тях има твърде много полицаи и военни;)))

https://www.gramofona.com/bylgaria-politika...MArkH8.facebook


Не знам за света, но аз не сменям Свободата заради своето кратковременно земно съществуване. Дали ще живея 10 години повече или по-малко е без значение за самият мен, когато не ги живея свободен! Слава на Тангра!


Галъп: Светът готов да жертва свободата си заради страха от COVID-19
67% от жителите на планетата са уплашени от епидемията

Прочети още на: https://www.dnes.bg/koronavirusat/2020/03/2...#comment-newest




PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 25.3.2020, 11:45
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 086
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Евреинът Дончев се надява сънародниците му да проявят снизхождение, при все, че е наясно, че евреинът само взема, пари не опрощава! И как, банките да са "гъвкави", т.е. снизходителни, след като самото правителство дава пари на хората под формата на кредит, макар и безлихвен, безлихвен, но кредит! Все едно е Банка. Банка "Горанов". Хората са гостоприемник за паразитите, т.е. евреите. На паразитът, гостоприемникът е много нужен, за да живее. Но тази Година, гостоприемникът им се отнема;))) Ще умре ли Паразитът? Или ще продължи да глозга трупът на гостоприемника, предстои да видим;)))


„Надявам се в следващите дни търговските банки да кажат какви ще бъдат нивата им на гъвкавост – да ви дадат шанс да дишате, да пропуснете една или две вноски“, каза още Дончев. По думите му всички трябва да проявят гъвкавост в тази ситуация, държавата е редно да помогне. „Парите, които пренасочваме, са 600 милиона, но при нужда ще стигнат милиард”, коментира Томислав Дончев.

Дончев: Банките да кажат колко гъвкави ще са да ви дадат да дишате

„Абсолютен приоритет е системата на здравеопазването и хората, които са на първа линия”, каза вицепремиерът Томислав Дончев

https://www.vesti.bg/temi-v-razvitie/tema-k...shte-sa-6107368


Pf
преди 1 минута
Днес ми звънят от една банка,че на 14 съм имал падеж 140 лв и не съм си направил вноската. Имах 200 лв в мен,но като гледам как вървят нещата и как втора седмица фирмата ми не работи реших засега да не внасям последните ми пари за вноската при положение,че нямам засега доходи. Обясних на жената,че на 10 ти другия месец ще ги внеса,а тя почна да ми се кара,че кризата не бил техен проблем и ако до 27 ми не ги внеса ще ме съдят. Ми съдете ме.Щом приятелят ви Бойко си ви пази. Народа да гладува

До Pf
Много правилно си й казал. Аз имам един дежурен лаф, който всеки божи ден от 2015 г., насам го повтарям на електората: "Бойко не дава". Тъй й кажи и ти: "Г-жо, Бойко не дава, търсете си ги от него!". Електората предпочиташе да слуша Алена, която гушкаше тлъсти пачки вместо мен, който им казвах Истината. Е, сега вече я видяхте наживо тази Истина: Бойко не дава!
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 25.3.2020, 11:53
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 086
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Благовещение... Без Блага Вест smil4341944e6b0c8.gif

Не, имаме Блага Вест: Правителството управлява държавата, но хората й са собственост на банките! smil4341944e6b0c8.gif
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 25.3.2020, 12:45
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 086
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Проблемът Бойко е, че ти не си тази Блага Вест, ихахахахахахаххаааа "Според вярванията на този ден болестите си отиват." Мравчо: Не! Не си отиват! Stay home smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif

Борисов честити Благовещение: Благи вести да идват!
Премиерът пожела да бъдем здрави и единни

Прочети още на: https://www.dnes.bg/obshtestvo/2020/03/25/b...da-idvat.443458
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 25.3.2020, 12:54
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 086
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Човекът си е абсолютно прав! Боеко, като затваря електората, требе и да го рани! Вие, виждали ли сте, затворено стадо овце, гладно? Блее неистово, изкъртва кошарата и бега бясно навън! Запреш ли добитъка, требе да го раниш, да го поиш и да му ринеш лайната!;))) Но, гербаджиите нивгаш през живота си, животни не са гледали, не са чували, което, разбира се, не им пречи да третират ората кът добитък!

Тираджия и жена му под карантина до щаба: Донесете ни цигари и бири!
Семейството е с три деца, едното от които бебе на година

Прочети още на: https://www.dnes.bg/stranata/2020/03/25/tir...#comment-newest
PMEmail Poster
Top
anti666
Публикувано на: 25.3.2020, 16:50
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



Същото съм го виждал и аз. Като дете трябваше да нося царевичак на овцете в кошарата. А те огладнели ме връхлитаха от вратата, ще изкъртят кошарата. Тъй че Тиква, като запря електората трябва да го раниш сега. Цунг цванг си Тиква. Така беше 2013 тогава те спаси Роско и еврейчетата ти позволиха да развържеш кесията. Ама сега няма. Ами казвай благата вест и бягай докато не те е стъпкал добитъка
PM
Top
anti666
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



Ся, какво на каза днес Тиквьо? Ситуацията е чук и танц. Значи, хвалбите колко се стабиуни - пук, и балона се спука. Бюджетът е издънен с колко си милиарда. Лошо! Кво прави Тиквата при такива случаи? Проси пари от господарите си. Ама те му казали, няма - оправяйте се по единично. Дига данъците? Ами стадото е Запрянов, не работи няма доходи. Бах мааму! Ми сега? Отпечатва още пари като през 96-98, да ограби спестяванията на електората. Не може! Има Валутен борд и не му позволява.
QUOTE
Държавите, които не са в Еврозоната, ще могат да си печатат пари. България няма да може да прави и това.

Остава да махне Валутния борд, отпечата сам пари и девалвира левчето... smil4334a4a0bfda2.gif
Да видим дали ще смее да го направи с всичките последствия от това

Оставка Тикво! Иди си в мир
PM
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 086
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06




Идеята всяка държава да се оправя сама слага краят на ЕС, но това е и край на ГЕРБ. ГЕРБ дойде именно с това да "развива европейски " България, но по време на третият си мандат, смисълът на тази абревиатура бе сменен и понастоящем е само представителство на германските евреи в България, т.е. на тяхното пряко управление. Време е Борисов да подаде Оставката си в една такава ситуация. Новата ситуация, която връща националният суверенитет изисква нов лидер!


Борисов: Всяка страна ще се спасява сама!
Премиерът с брифинг след заседанието на Европейския съвет

Прочети още на: https://www.dnes.bg/eu/2020/03/26/borisov-v...#comment-newest
PMEmail Poster
Top

Topic OptionsСтраници: (9) 1 2 [3] 4 5 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020