www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Бойко официално въведе Диктатура!


Страници: (9) « първа ... 2 3 [4] 5 6 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Бойко официално въведе Диктатура!
Йордан_13
Публикувано на: 29.3.2020, 10:46
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Евреите ГЕРБ§ОП успяха да забранят Великденя на ристиените. Това, дори жугалите навремето не са успели да направят!

Проф. Кантарджиев: Пикът на болестта ще е по Великден
Диагностицираните с коронавирус остават четири седмици вкъщи

Прочети още на: https://www.dnes.bg/obshtestvo/2020/03/29/p...velikden.443945


Анонимен
преди 33 секунди
Народа е изнервен, измъчиха го, разболяха го и го оставиха безработен и да гладува. Това няма да бъде простено на гербаджиите. Няма нещо което да свършиха като хората. Още месец-два и хората ще излязат с тоягите. На фатмако-милиционерския триумвират ще им стане тясно. Армия и милиция пуснали по улиците да плашат хората. Диктатура.
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 29.3.2020, 11:15
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Диктатурка, майка! Но, не само той се е изпикал върху голото кубе на Мравун Мустафа-Бацилаsmil3dbd4e5e7563a.gif Па, с арест ша ма плашат. Еййййй, серсеми майчини, аз колкото съм лежал по арести и съм бичил непоряди...smil4341944e6b0c8.gif Боли ма сапа... Ташунко сапа, команч. А ония, на коит се ерих навремето бея диви кашици, не като стационарният бацил Мравун Мустафаsmil4341944e6b0c8.gif

"Карантинираха" в ареста мъж, подиграл се с мерките и излязъл от дома си

https://news.bg/crime/karantiniraha-v-arest...ot-doma-si.html
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 29.3.2020, 11:30
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Колко модни станаха генералите, хахахахахха... Аз смятам, че генералският цирк се разиграва от МВР-О понеже нали Каракачун е военен министър. Само простата му тиква може да облече чучело в параден мундир и да го изтъпани пред микрофоните. Не знам, защо, на електората, тия три големи звезди на пагоните подобно "Поясът на Орион" му вдъхват неква увереност, че има фючърsmil4341944e6b0c8.gif То, некои казваха, навремето, че от Орион идвали рептилите smil4341944e6b0c8.gif

https://news.bg/world/nad-1-000-kamiona-vec...9ABgtr_JDtOeRYc
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 29.3.2020, 16:07
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



До АТАКИСТ
Сомор-Улят има много оръжия за въздействие и едно от тях е Страхът от Смъртта вследствие Болестта. От Страх също може да се умре, но в социумът, Страхът може да бъде използван за преустройството на обществото в желана от създателите му посока. Затова, човек трябва да се страхува само от Страха, от друго, не.
АТАКИСТ
преди 25 минути
до 63
Виждам ги кои се страхуват, тия здравите, а сложили маски, сложили ръкавици, сложили защитни костюми- сякаш е паднала атома бомба. Страхливците няма да умрат от короната, най- много от страх да им се спукат заешките сърца!
И к'во значи да се съпротивлявам?
Ям си, пия си, разхождам се в парка, бягам на стадиона за тонус...без маска, без ръкавици и подобни простотии.


Завърнал се от Швеция мъж е в ареста за 72 часа
Не спазил задължителната 14-дневна карантина
https://www.dnes.bg/temida/2020/03/29/zavyr...kYHYo7giUeyLJeY
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 29.3.2020, 23:10
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Е, то затва напуснах ГЕРБ-ов град наречен Пловдив. Усетих ги аз, интуитивният ми сигнал от ден на ден нарастваше и казваше: Бягай, бягай, бягай...! И избягах;))) Не се оставих Бойо да ме запре като кокошка в курник, като овца в обор! 5000 лева? Пичове, аз толкоз пари, никога накуп в живота си не съм виждал! Ако ги имах щях да ви направя тридневен пир в Планината:))) с най-добрите вина и ракии;)))

В Пловдив: Наложиха 92 глоби от 5000 лв. за разходки
Най-много сигнали за нарушения - в кварталите с етническо население

https://www.dnes.bg/stranata/2020/03/29/v-p...#comment-newest
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 30.3.2020, 18:21
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Бойко Калъфа
преди 0 секунди
Г-да електорални единици, Моята Диктатура преминава в Открит Терор! Всичко, което е Обществено е вече Мое! Затова, когато ходите на обществени места, без да носите пред устата си стикерите на СИК, ще ви избухалкам 5 хилядарки. Така, ще пълня бюджетя по време на Бойковида! Сега, разбрахте ли, пълният смисъл на словото Бойковид? Това е нещо като Видов ден! Това е Денят, в който ще ме видите в целият Ми "блясък" smil4334ac775281d.gif smil4341944e6b0c8.gif


Ананиев нареди: Всички с маски на обществени места
Целта е да се ограничи разпространението на COVID-19

Прочети още на: https://www.dnes.bg/obshtestvo/2020/03/30/a...ni-mesta.444133
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 30.3.2020, 19:37
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



НИКАКВИ ЗАПОВЕДИ НЕ ТРЯБВА ДА СЕ СПАЗВАТ! УПРАВЛЕНИЕТО НА БОРИСОВ Е НЕЛЕГИТИМНО!

Доц. Мангъров: Всички ще изкараме вируса, но в 99% няма да умрем
Той обяви, че си е правил бърз тест и той е бил отрицателен

Прочети още на: https://www.dnes.bg/notifikacii/2020/03/30/...da-umrem.444138


Бойко Калъфа
преди 1 секунда
Г-да, електорален добитък! Моите специалисти, могат да са на различно мнение от самият мен, но с това нищо не застрашават Моят Открит Терор! Те просто си изказват мнението, като предварително знаят, че аз не го одобрявам, но трябва да се имитира демокрация и плурализъм! Затова те винаги ще казват, че Моите Заповеди трябва да се Изпълнят. Те никога няма да ви сезират дори интелектуално за неправдата и за нарушаването на вашите права, които разбира се, никога не сте имали! Защото, Вашият Живот съм Аз, Бойко!
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 30.3.2020, 23:18
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



:)
преди 6 минути
Официално! Ще се краде като за последно!
До края на царуването, цар Тиквун ще зароби държавата с 50-60 милиарда дългове. След този, дори Тошко ще ви се струва песен.
Той ще прибере парите, а вие, маргинали ще плащате заемите. Вие, децата, внуците ви и техните деца.

Бойко Калъфа
преди 1 секунда
Преди да си подам оставката, ще ви набълбъкам с дългове;))) След това ша я фърля и "ариведерчи"- "досвидания" ще убегам при изгората с дъщерята. Тя вече не е в Барцилона, а на едно екзотично място, където цял живот ша пафкам пурки и ям бананки, на утрината с каавето;))) На вас, приятна работа и изплащане на дълга! Тази държава е Ваша. Аз просто временно я управлявах!

Официално: Министерският съвет прие актуализация на бюджета
България се намира в добра кондиция на прага на извънредната ситуация

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2020/03/30/ofi...udjeta.444144,5
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Ако короната е болест, то управлението на Борисов я превърна в Бедствие! Затова най-добрата противобедствена и противоепидемична мярка е Оставката на Бойко Методиев Борисов!

В обобщение може да се каже, че решението на НС за обявяване на извънредно положение противоречи на правилата на Конституцията и законите, уреждащи тази материя, а с приетия закон незаконосъобразно се ограничават основни конституционни права на българските граждани. Такова ограничение е допустимо само при условията на чл.57 от Конституцията, каквито не са налице, тъй като се касае до бедствено положение и криза по см. на ЗЗБ и ЗУК.

https://frognews.bg/obshtestvo/aktualno/rum...itutsiiata.html



PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 31.3.2020, 23:44
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Бойко към Мравчо: Да поритам ... Мравчо: Не риташ! Stay Home! ;)))

Гато ти казвах "Оставка" ти ми вадеше Цветанов по телевизията да обяснява как искаме да ги свалим от власт чрез поредица парламентарни кризи;))) Е, кое беше по-добре, Бойко? Парламентарните кризи и подаването на Оставка или сега бавно да умираш без мачле, гледайки как голото кубе на Мравчо става високо като минаре;))) и далеч надхвърля рейтингът твой;)))

"Да пориташ, да идеш на кино, на театър. Омръзна ми да гледам на 2 метра ген. Мутафчийски, Горанов и министрите. Това ме убива", заяви Борисов.

Бойко Борисов: Най-много ми липсва да поритам, омръзна ми да гледам Мутафчийски

https://gong.bg/bg-football/multimedia/vide...fchijski-583641

PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06




Сега виждате ли нагледно това дет ви казах? Цялото изпълнение с Боковида е да се лансира Мутафчията за президент!

о Мръсното Майче
Знам, че на софийската организация гербокухи, начело с дегенерата Тонката ви става мазно около човките, когато си представите Мравчо за президент;))) Бацилът Мравчо е по-смешен и от Плевнелиев;))) Значи представете си, Бацилът е Смешен, тогава вие, какви сте?;))) Второ доста събития ще се случат, които може да не ви дадат шанс да реализирате своите Мокри Сънища - Бацилът Президент;)))
Мръсното Майче
преди 5 минути
Безделника от Дондуков 2 пак изпълзя из под полата на Деса и ни заля със поредната порция глупусти - не, че се бяхме отърсили още от предишната такава.
Този човек не осъзнава ли колко е безполезен а на всичкото отгоре и вреден? Добре е, че от него не зависи нищо във тази страна. Иначе трагедията щеше да бъд пълна.
На следващите избори когато ген. Мутафчийски се кандидатира за президент ще отвее Безделника като вятър ланската шума. Поне ще гласуваме за свестен човек.
МУТАФЧИЙСКИ ПРЕЗИДЕНТ.



А.П: Е, как ще стане? Народът вече не може да го диша тая Муфта! Той е несигурен, държи се гузно . Има някаква остатъчна съвест, която му личи . С тия лъжи преди и след по телевизията и изявлението му че ще измират нашите родители! Та това е не подсъдно, това е за публичен линч!

Щ. Щ.: Ти си мислиш, че не може;))) Има доста народец, особено герберухите, които си го кльопат. А ти знаеш, че тамс е гласува под строй;))) С една дума, Мустафата има 1,1 млн. избиратели от воле;))) Второ, това не е Мама;))) Те слагат генерал, просто пунтират, защото виждат, че е печеливша стратегия и втори път правят предизборната му кампания във време на криза, в която той блести медийно.

А. П.: Ще ми се да се обзаложа, че този Муфта няма да издържи на напрежението. Той е нестабилен, кара се при изявите си, опиянява се от собственото си медийно величие!
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Щ. Щ./ А. П.: То и Бойко е крайно нестабилен, но те си го избират и пак и пак, заради "комунистите". При все, че на местно ниво БСП има доста прецеденти с тайна подкрепа на ГЕРБ. Като при нас, в "Община Родопи", където новият кмет Михайлов почва с увъртанията в полза на фигурата Виделина Скръчкова-Сръчкова;))), подкрепена от предишният кметски наместник Димитър Насков , чието основно занимание в село Първенец е да подава жалби в полицейското управление срещу хората, които не го харесват;))) Това е Шлака, човек!
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



А.П.: А това дето си избърса очилата публично с маската за лице? Боже, тия са тотални профани. Аз лично съм била на семинар по етикет и протокол при бившия завеждаш протокола на президента Първанов. Ей това е цяла наука, която тия са длъжни да изучат! То не е ганьовщината на Каракачанката да инспектира войската с карирано сакце и мръсни дънки и после със същите дънки да отиде на официално посещение в САЩ. Гнусняри и наистина помияри!

Щ. Щ.: За електората няма значение етикета и протокола;))) Липсата на такъв прави образа на въпросните още по-лесно смилаемо народен;)))
Държавният етикет и протокол е смилаем за точно определено народностно ниво, което вече отдавна не съществува:))) Затова електората ще отдаде значение само на това, че "Аз съм прост и вие сте прости, затова се разбираме" сиреч, с една дума "народен човек". Важното сега е да си "народен човек", 'народняк", да не си "елитарен". Елитарните биват мразени;)))

А. П.: Аз съм на противоположното мнение! Иска се класа и достойно държание във всеки момент, когато им е дадено правото да се показват по телевизията за да въздействат . Не, с фланелка, или с тридневна набола брада или мръсни дънки!

Щ. Щ./ А. П.: Проблемът е, че на избори, твоето мнение се отхвърля, неглижира и няма тежест. Лично мен, дори да спазят целият предписан етикет и протокол, за да въздействат от телевизията, пак ще си останат слузести голи охлюви, защото виждам мислите им;)))
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Бойко Калъфа
преди 1 секунда
"Работа, работа, работа" - Stay Home-Работа, работа, работа;))) Нашето герберско виждане за работата е малко по-различно. Моят екип, бойковисти е подбран по едни особени работни критерии:другите работят, а ние просто им прибираме парите;))) та, когато Менда ви казва:имаме работа, разумейте, ние имаме пари да прибираме, не, че някога в живота си сме работели тежък и изнурителен физически труд!;))) И да, това,с което можем да ви ощастливим в идващата пролет е да сте затворени до Второ Пришествие!

Менда Стоянова: Извънредното положение трябва да бъде удължено
Според нея времето до 13 април не е достатъчно

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2020/04/01/men...yljeno.444357,2


Бойко Калъфа
преди 1 секунда
До Тонката
Ти не си по-тарикат от мен, мойто момче, още не ми е яла попарката, вашата софийска герберска организация - селяндури. Вие, как искате да се възползвате от Боковида и да сложите Мустафата за президент;))), за което вие пак нямате заслуга, просто пунтирате начина, по който Радев стана президент;)))

Тонката
преди 1 минута
Ясно е,че другарите са против карантината само за да правят сечено на правителството:):):):)Аз обаче днес с помощта на една Китайска формула изчислих,че отсега нататък всеки един ден под карантина запазва половин % от електората на БСП за парламентарните избори 2021:):):):)Казано по математически 30 дни карантина 15% спасени от обикновените 20%гласували за Столетницата:):):)Натискайте си парцалите другари,че да не станете и вие като Седесето 4%и да гледате парламента отвън:):):):)
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Първата и най-важна новина, която ще разберем от теста за Боковид, на цялото НС: кои са гаджетата на Асан Адемов, едно ли е, две ли са или са малце повечко!;)))

На два лагера: БСП за тест за COVID-19 в "Софиямед", ГЕРБ във ВМА
Всички законотворци ще бъдат изследвани за коронавирус

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2020/04/01/na-...#comment-newest


За да сме честни
преди 15 минути
Дори и на тях не пожелавам да се разболяват - не е християнско. Обаче имам едно питане, което ме гложди цял ден - защо на нас почитаемият генерал ни обяснява, че няма нужда да ни тестуват, как трябва просто да се изолираме и да кротуваме 14 дни под карантина и ако джипито преценяло, можело да ни прати за PCR, а тези шушонки се наредиха като първолаци на принципа "искам ааааз" и се провериха. Не вярвам на Хасан да са му контактни 240 глави + чистачките и охраната. Двоен аршин както

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2020/04/01/na-...#comment-newest

Мишленка върви и по пътя на парите;))) особено по този път, Тя, най-обича и хоп, гризнало Мишлето на Жоржи, сърчицето, а на Сашко в далака, вкарала му два мустака;)))

Внимание, италианци!
преди 4 минути
Парите на Сорос са пари на безмилостен робовладелец, враг на човешкия род!
Отърване...
преди 5 минути

Ужас!!! Джаба Хатянина имал син! Няма отърване от тия рептилииии...

Синът на Сорос: Даряваме 1 млн.евро на Милано
ЕС трябва да бъде защитен и опазен, категорични са от "Отворено общество"

Прочети още на: https://www.dnes.bg/notifikacii/2020/04/01/...#comment-newest


13 май, след това 13 юни, след това 13 юли, след това 13 август, след ова 13 септември, след това 13 октомври, след това 13 ноември, след това 13 декември, но... идва 21 декември с Годината на Вола, Шегор и Бойко е Мъртвец!

Правителството иска извънредното положение да е до 13 май
Само това помагало да се спре епидемия от коронавирус


PMEmail Poster
Top

Topic OptionsСтраници: (9) « първа ... 2 3 [4] 5 6 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020