www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Политиката "Боковид"-кандидат президентска


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Политиката "Боковид"-кандидат президентска, на Мустафаджийски и ГЕРБ, официално
Йордан_13
Публикувано на: 11.4.2020, 21:32
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 065
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Вече и официално!

Трябва да ми ръкопляскате, да ми честитите;))) Не съм ли наясно с политиката "Боковид", която всъщност е планова операция на ОПГ ГЕРБ за превземане на президентството и завършване на мандата? Но, дали това ще стане, зависи от вас, които ще застанете масирано срещу ГЕРБ! Ако не застанете, ще гледате Мустафачийски като Бойко - доживот!

Спас Гърневски: Генерал Мутафчийски ще е следващият президент на България

https://www.plovdiv24.bg/novini/Bylgaria/Sp...wKnMdr8YO_eTjKU

PMEmail Poster
Top
anti666
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



Матрицата се презарежда. Доктор Страх - следващия президент. Който щял да победи Сомор Улят. Мократа мечта на един диктатор, но Хунтата предполага, Небето разполага.

Мога да ви кажа, като Боко няма друг. smil4334a79125a1c.gif На този просто са му дали микрофон да си избива комплексите, без да си дава сметка, че го използват за бушон. Това е проблема на вождисткире партии, както беше и с НДСВ. Гъташ вожда и хунтата се разпада. Лабитците трескаво му търсят заместник.
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 22.4.2020, 11:04
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 065
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06




Герберите от софийската партийна организация използват дори смъртта на журналист за да изтикат Мустафачийски напред за президент. Толкова много име неудобен Радев. Герберите са простовати, но зли и вулгарни същества, на които винаги "комунистите" им са виновни, при все, че те комунист наживо не са видели. Ако беха го видели, досега да са мъртви! smil4341944e6b0c8.gif

Ген. Мутафчийски поел личен ангажимент за погребението на Милен Цветков
Дъщерята на журналиста трябва да се прибере от Нидерландия

Прочети още на: https://www.dnes.bg/obshtestvo/2020/04/22/g...-cvetkov.446972
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 23.4.2020, 10:09
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 065
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Най-важният въпрос, на който трябва електората да даде отговор е, ще гласува ли за Мустафачийски за президент и по този начин ще легитимира Бойко Тиквата като "Спасител" или ще гласува масирано срещу и ще прати Бойко Тиквата в Преизподнята на Историята!

66 нови случая на коронавирус, жена на 71 г. е починала в "Пирогов"
Има нов случай на починал в "Пирогов"

Прочети още на: https://www.dnes.bg/stranata/2020/04/23/66-...447089#comments


До Анонимен
Приятелю, те "наште жени" в една немалка част, силно повлияни от еуропското развитие и "евроатлантическите ценности" по принцип не си вземат българи за мъже. Многобройни са такива случаи и те се рекламират по медиите. Една си взела филипинец, друга португалец, трета енгилизин... Ти търсиш българката от периода 14-19 век. От нея са останали малко проценти по територията. Нужна е консолидация на такъв тип население, което държи на Българското. Другите са вече тор! Не плачи за тях!

Анонимен
преди 11 минути
Хора инфото за атаката на мъжете и ензимите в тестисите е абсолютно вярна. Изследване на САЩ! Не е заяждане! Потърсете инфо и вие! Има опасения, че вируса атакува някакъв ензим, който жените нямат именно защото се намира в тестикулите. Искам да сте здрави и мъжествени! Искам бългрските момичета да си взимат български момчета, а не да търсят донори за да имат деца. Пазете се български мъже, по-добро качество сте от другите!
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 23.4.2020, 10:17
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 065
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Г.Г.: Те се нуждаят от много болни и починали. За да има страх, да има извънредно положение, да няма законни протести и стадото да блее от кошарата.
И после като почне „презентацията” на Коронаваксината и рекламата по всички медии - стадото да се реди на опашки за ваксина+чип.
А чипирането ще е истинската Корона - коронния номер на световната мафия.

Щ. Щ.: Колкото до чипа Георги, електората си е чипиран още преди да му е сложен чип! Останалото е вече въпрос само на технология и нормативни документи;))) Електорат, който с удоволствие захвърля Свободата си на бунището, заради преходната си сигурност в настоящето е вече чипиран.
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 23.4.2020, 10:30
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 065
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06




Забележете сега! "Всичко е мръсна политика. Извличат се политически дивиденти" или както казва софийската градска ГЕРБ: 'Мустафачийски - президент!";)))
И още нещо;))) Евреите от ДНЕС БГ, цензурират в коментарите думата "Мръсна", а в статията - не! И когато аз циртирам статията написана собственоръчно от техен журналист, сайта се самоцензурира, ахахахахахахах


"Вчера от пробите – от 11 проби има една положителна. Нормално ли е мъж и жена да живеят заедно, да са постоянно заедно, тя да е болна, той да е здрав? В другата къща трима са болни, един е здрав. Така излиза по тези тестове. Всичко е *** политика... Извличат се политически дивиденти“, допълни той в предаването

Кметът на Буковлък: Държавата ни изостави, България не е София!
Росен Русанов: Мерките трябваше да са по-твърди

Прочети още на: https://www.dnes.bg/stranata/2020/04/23/kme...#comment-newest
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 065
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Еврейче, ти винаги си гласувал за ГРОБ!;))) А коментарът ти само потвърждава тезата, че смъртта на едни хора обслужва кандидат-президентската кампания на Ковид Майтапчийски. Разбира се, не оспорвам, че много хора ще гласуват за него, разказват ми разни хора, какво говорят бабите, включително "тъщата";))): "Хубав човек, начетен, шеф на ВМА и т.н. и т.б.", но дъщерята й, па й опонира: "М-да, станал е шеф на ВМА, щот е бил послушко и се е натягал";))) , което означава, че съответно пък ще има една маса хора, които ще гласуват против Ковид Майтапчийски. Жалко е, наистина, че смъртта на докторката ще обслужи вашата "кауза"! Но, тя, няма да е първата, която ще си отиде. Аз се надявам Ковидчийски да е следващият, ама го криете;)))
Разбирам вашият гнев герберчета;))) гадни, гнусни, плужечни... но политиката е жестока игра и наистина тихо и полека с неколко хода по шахматната дъска застрашихме Егото на Величеството и той го прати да си почива;)))

simohayha
Като чета коментарите на червените ибрици и атакистките кретени все повече се убеждавам че тая жена залудо си е дала живота да спасява идиоти.
Генерала ще бъде президент ! Дори аз който от 25г не съм ходил на избори ще гласувам за него !

https://www.vesti.bg/temi-v-razvitie/tema-k...i-lekar-6109040
PMEmail Poster
Top
anti666
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



Разбрахте ли бе? Планините от днес работели! smil3dbd4e5e7563a.gif
Юруш към планините.

Днес женералите пак си изпуснаха нервите. Срещу диванните воини и тулупите, които спели до обяд и после критикували техните величества.
Още бисери за днес от Сияещото слънце-Великият Диктатор. Да се свети името му! Известен в гангстерското си минало като "Шурла бурла, лаком гъз" или по-простичко, Боко Тиквата;
QUOTE
Разяреният, каращ ни се премиер от телевизора днес каза:
– Докато някои тулупи спат до обед и после ми пишат постове и ми задават въпроси.
– Понеже има едни безделници ето няма кво да правят и само си пишат и ме провокират и аз съм им се връзвам.
– Звъня му в 6:20 и му викам Айде бе, колко ще те чакам? Той ми вика: Бръсна си главата, че ще ме дават по телевизията
– Вие имате ли нещо общо с ледения полюс?
– Един от най-добрите ми приятели да напише заглавие – „Убиха генерала“
– Вчера му се обаждам и му викам: Жив ли си бе?
– Угодия за вас явно няма.
– Тряя си изпере униформата, те се перат униформите, не знаете ли? (на въпрос защо генералът е без униформа)
– Имам си едно сакенце, дето го дезинфекцирам, пръскам го постоянно.
– Имаш ли униформа тука? В багажника? Вади я, че пак ще кажат…
– Без заплата го правя това. без събота, без неделя
– Реорганизацията на индустрията си е МОЯ заслуга!
– Щото целия свят работи на проба грешка – Пускаме – затваряме, пускаме – затваряме
– Ето днеска работят планините…
– Короната е някъде във въздуха.
– Каква карантина карате вие в София? Улиците ли са празни, парковете ли са празни?
– Никога не съм си позволил на чужд труд да си припиша заслуга.
– Щаба не е неправителствена организация.
– И отделно си назначиха и съвет опозиционен. Ето, питайте го Мангъров. А те не се обичат.
– Ако има успех ще бъдеме всичките щастливи, ако има загуба ще е само моя!
– Какво напрежение да има между мен и него? Той е шеф на болница, аз съм премиер. От 20 и кусур години ми е приятел. Дет се вика – само на него съм му позволил да ми прави едни прегледи… Ние сме го издигнали за шеф на болница.
– Каква радост беше вчера в щаба като им казахме: Айде няма да слизате.
– Някой на сила кара ли ви да има живи включвания?
– Ще им направя в петък, в понеделник по един, да ви говорят.
PM
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 065
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Така е. Спах до обяд. Какво друго да правя? Бойко е взел поста министър-председател пожизнено и аз нема кво друго да правя, освен да спя до обяд, па то как убаво се спи, гат дъждът ромони навън?:)))Мммммммм... прелест. Жени нема да ме търсят;))) Немам проблеми;))) Затва станах, пий си каавето и наченах Тиквето;)))
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 065
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Важното е, че навъртей боб-яхнията и сега можем да продължим да блудстваме диванно с Ойхо Бойхо smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 065
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



До Пак ли?
Щабът на Ковид Майтапчийски ковидира;))) и е като спасителна дъска в бурният океан за спасението на управлението на Борисов;))) Цялото управление на герберите се сведе до един щаб, наречен НОЩ;))) Да бяха го нарекли Хадес или Ад, г-дата герберя!;))) Ама са ***! И най-смешното е, че шанса за оцеляване на ГЕРБ в политиката се сведе до голото кюмбе на Майтапчийски!;))) Тиквата прогни и вече почна да мирише на изкуфело;))) Сите герберя са се фанали за туй голо кюмбе и не само те, де;))

Пак ли?
преди 5 минути
Днес бяхме ощастливени с появяването на Голямата Тиква по всички канали на телевизията за да обясни, че в Тикволандия нищо не става без негово участие и че кризисният щаб не е спирал да работи.
Кога някой е казал че кризисният щаб е спрял да работи, това остана загадка. Но Голямата Тиква надълго и нашироко го опроверга. Посочено беше и къде са враговете на тиквеното управление – в БСП и президентството.
А проф. Мутафчийски седеше отляво за да го видят, но и че не е по голям от Голямaта Тиква.

https://www.dnes.bg/politika/2020/05/03/bor...5ds2lHhAeMQbfb0
PMEmail Poster
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020