www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Кметски и полицейски произвол в село Ситово


Страници: (7) « първа ... 3 4 [5] 6 7  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Кметски и полицейски произвол в село Ситово, Копирано от страницата за с.Ситово
18j
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 134
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11



User posted image


Ето го моралиста Радев със своя донор по масонска линия Гошо пловдивския свинар; и по случайност виждаме Весела Лечева, за която можем да пишем отделна ода, но тука темата е друга...

Виждаме ги тези хорица поседнали в Правец - това е хотела на Валентин злото, където се нощува за около 500 лв на вечер, това е мечтаната дестинация на всяка плеймейтка, която варши специални услуги за пари. Сегиз-тогиз може да засечеш и политици - по същите дела. В случая са се събрали на някаква червена сватба, но дали обсъждат казуса Ситово, където се оплетоха като патки в калчища или планират позавехващия пуч срещу бойко бахура - можем само да гадаем.

Прецеденте, пак залагаш на куци коне. Всички в тая държава имате само един шанс. Или прегръщате идеята за Саракта и прехвърляте функциите в ръцете на хора от Движението или всичките пакетно хвърчите на боклука.


--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 15.9.2020, 10:28
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (18j @ 15.9.2020, 7:20 )
User posted image


Ето го моралиста Радев със своя донор по масонска линия Гошо пловдивския свинар; и по случайност виждаме Весела Лечева, за която можем да пишем отделна ода, но тука темата е друга...

Виждаме ги тези хорица поседнали в Правец - това е хотела на Валентин злото, където се нощува за около 500 лв на вечер, това е мечтаната дестинация на всяка плеймейтка, която варши специални услуги за пари. Сегиз-тогиз може да засечеш и политици - по същите дела. В случая са се събрали на някаква червена сватба, но дали обсъждат казуса Ситово, където се оплетоха като патки в калчища или планират позавехващия пуч срещу бойко бахура - можем само да гадаем.

Прецеденте, пак залагаш на куци коне. Всички в тая държава имате само един шанс. Или прегръщате идеята за Саракта и прехвърляте функциите в ръцете на хора от Движението или всичките пакетно хвърчите на боклука.

Радев нящу много ей намусен smil4334ad8a149e0.gif Гергов и другият там, са на върхът на щастието със златотърсачките си smil3dbd4e5e7563a.gif курвендии. Всичко на Боклука! Няма да се занимаваме с тях живот я, толкова са незначителни на фонът на Небето, че дори и микроби, не са smil4341944e6b0c8.gif
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 15.9.2020, 12:45
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Я, да видим сега, кой подкрепя Бойко, тайно, хахахаххахахахаа...

Нинова: Йончева не пожела да подпиша сигнала й за къщата в Барселона
Евродепутатът: Корнелия отказа да подкрепи и трите материала срещу Бойко Борисов, което ми бе непонятно
https://segabg.com/hot/category-bulgaria/ni...z8oFMCdfRjRmP30
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 15.9.2020, 13:05
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Парите требе да се наливат не в образование, а в демография;))) колко е просто;))) Колкото е по-учен чиляк, толкова по не му се правят деца или по-скоро не му се гледат или въобще децата не са първа необходимост;))) Ето, аз съм учен, деца ми се правят, но не ми се гледат, веке одъртях и искам само да тепам чилеци, с друго не ми се занимава;))) Абе, образован ли си, повече от 2 с клизми;))) не мойш, рядко 3. А това води до окрупняване на населението в градовете, т.е. всички селяни отиват там и сички малки общини загиват поради застаряване. Проблемът е демографски Радев;))), а учителите следват учениците, оттам по-високите заплати на даскалята в градовете и никой не иска да преподава по селата, където остават само... "братята";))) Но, когато казвам инвестиция в демография, разбирам генетичен подбор на инвестицията, например, да се инвестира в такива като мен, а не в такива като съветникът ти;))) Радев, Радев, ти сам виждаш като вземеш един чиляк от село и го напрайш свой съветник, кво става;))) Това помежду другото, да тъ заръфам;)))

Радев: По-високи заплати на учителите не гарантират качествено образование
Автор: news.bg
https://news.bg/education/radev-po-visoki-z...brazovanie.html
PMEmail Poster
Top
anti666
Публикувано на: 15.9.2020, 21:20
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



QUOTE (Йордан_13 @ 6.9.2020, 20:31 )
Румене, нъл се сещаш, че показването на висок морал, първом трябва да започне от село Първенецsmil4334ad8a149e0.gif  и след това да го търсиш из останалата територия на страната. За едно синигерче, говорим, което Гешев турна в клеткатаsmil4334ad8a149e0.gif

"Трябват дела за висок морал, за действие в името на доброто на българите, а не на политици партии и олигархични кръгове", заяви държавният глава при посещението си в село Първенец."

[/URL]

Радев, чакаме резултати от ходенето ти в Първенец. И по специално за назначената чрез ходатайството на Узунов калинка в Ситово, против волята на хората там. Ей чрез този убавец - полицай, генерал-майор, роден 1971г....Въ ибъ у генералите smil3dbd4e5e7563a.gif
User posted image
PM
Top
anti666
Публикувано на: 15.9.2020, 21:39
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



QUOTE (18j)
Прецеденте, пак залагаш на куци коне. Всички в тая държава имате само един шанс. Или прегръщате идеята за Саракта и прехвърляте функциите в ръцете на хора от Движението или всичките пакетно хвърчите на боклука.

Toва сме го казали още пролетта, когато дойде Самор-Улят. Наместо това, в дома на Йордан нахлуха неканени гости от пловдивското РПУ. Заради тоя убавец от снимката.
Е, резултатът беше, че след няколко месеца в президенството нахлуха други ченгета и извлекоха тоя генерал с белезници. Що ли тъй?
PM
Top
anti666
Публикувано на: 15.9.2020, 22:24
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



QUOTE
"Безвластието на всевластните се съдържа в тяхната невъзможност да внесат и най-малката промяна във Вселенските закони. Тенгрианите познават Небесната воля, и тя, Волята ще ги постави на царския Престол! Днес ги гонят, преследват ги, овластените впрегнаха всичките си налични сили против Тенгрианите, но кога ударите на врага са плашили истинския воин на Тангра?"
PM
Top
18j
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 134
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11



QUOTE (Йордан_13 @ 15.9.2020, 15:45 )
Я, да видим сега, кой подкрепя Бойко, тайно, хахахаххахахахаа...

Нинова: Йончева не пожела да подпиша сигнала й за къщата в Барселона
Евродепутатът: Корнелия отказа да подкрепи и трите материала срещу Бойко Борисов, което ми бе непонятно
https://segabg.com/hot/category-bulgaria/ni...z8oFMCdfRjRmP30

Какво да правят тие две женици еднака ако не беше стегнала куфара за европарламата бокьо ще да я окауши заради ония 600 хил. евраци дето изпра от КТБ. А другата лелка, бокьо си я пази за коалицията като няма други. Иначе и тя е готова за дело с тия сметки по щатите и Австрия.


И аз тия дни се замислям: добре ако сега бойката беше сдал багажа какво щеше да има като служебен кабинет? Льотчика щеше да набута само ей такива утрепки като Узунов... е няма как да стане. Докато не се прегънат само клатене ще има - никаква власт. Лошото е, че масоните от Пловдив и в библиотекарския са ни по-смъртни врагове от тиквата, така че май първо трябва да мине чистка отсам на барикадата преди да минеме нататъка.


--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (18j @ 16.9.2020, 6:11 )
QUOTE (Йордан_13 @ 15.9.2020, 15:45 )
Я, да видим сега, кой подкрепя Бойко, тайно, хахахаххахахахаа...

Нинова: Йончева не пожела да подпиша сигнала й за къщата в Барселона
Евродепутатът: Корнелия отказа да подкрепи и трите материала срещу Бойко Борисов, което ми бе непонятно
https://segabg.com/hot/category-bulgaria/ni...z8oFMCdfRjRmP30

Какво да правят тие две женици еднака ако не беше стегнала куфара за европарламата бокьо ще да я окауши заради ония 600 хил. евраци дето изпра от КТБ. А другата лелка, бокьо си я пази за коалицията като няма други. Иначе и тя е готова за дело с тия сметки по щатите и Австрия.


И аз тия дни се замислям: добре ако сега бойката беше сдал багажа какво щеше да има като служебен кабинет? Льотчика щеше да набута само ей такива утрепки като Узунов... е няма как да стане. Докато не се прегънат само клатене ще има - никаква власт. Лошото е, че масоните от Пловдив и в библиотекарския са ни по-смъртни врагове от тиквата, така че май първо трябва да мине чистка отсам на барикадата преди да минеме нататъка.

Всички са ни смъртни Врагове, та дори, ако се замисля, немалка част и от българите, чието съзнание е поразено с идеологизми, глобализми, либерализми и секви идиотизми. Ние реално сме срещу целият Свят. Затова нещата не са толкова лесни и стават много бавно и трудно.
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 16.9.2020, 17:43
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



"И аз тия дни се замислям: добре ако сега бойката беше сдал багажа какво щеше да има като служебен кабинет? Льотчика щеше да набута само ей такива утрепки като Узунов... е няма как да стане."

Това е цената, която трябва да се плати, за да си отиде Борисов. Искаме ли, да си отиде Борисов? Искаме го повече от всичко на света, не можем да спим, не можем да му гледаме физиономията по новините и ТВ екраните, но нямаме нито пари, нито оръжие, нито хора, нито организация, с които да го направим... и ни остава само този ход. Добре, но този ход си има цена, всяка нещо на този свят си има цена и тя се плаща smil4334ad8a149e0.gif Затова казвам, че Свободата няма как да дойде без жертвата - лична, социална, обществена, имотна, финансова smil4334ad8a149e0.gif Плаща се. Всичко си има цена.
Днес, разбирам, че една бивша позната, гласувака за ГЕРБ преди години станала протестърка, застанала срещу този, когото преди години гласуваше... Това е една голяма наша победа, една невидима победа. Тя дори се скарала със своята приятелка яснофитка smil4341944e6b0c8.gif , защото па онази казвала, че "Борисов няма алтернатива". Но, виждаме сега, как интелигентният човек, когато вече му се отворят очите, когато се отърси от личната си заблуда, как застава на страната на Истината и Свободата. Ние се борим за тези хора, за тези хора! Това е Фундамента върху когото ще се гради Бъдещето, а не празноглавците. Както казах вчера, празноглавци винаги ще има, но елитът е един много труден и сложен градеж и ако се теглят заеми, те да не са, за да се заранват празноглавците, защото утре на тях ще се разчита за изборите. Инвестирате се в елит, в аристокрация, за да има държавата гръбнак. Пълнежът е нужен, но си остава пълнеж;)))
PMEmail Poster
Top
18j
Публикувано на: 17.9.2020, 17:13
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 134
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11



Това е магията на този протест. Оставихме гласоподавателите на борисов възстават срещу него след като стана наистина зле. Те са напълно излъгани. Бойко борисов излъга народа каза че ше оправи държавата а само стана по-зле. Той трябва да бъде арестуван и да лежи в затвора.
Това са думи на отявлен герберас.

Всички държави от соцлагера са процъфтяващи икономики, Румъния е 2 галактики пред нас и по доходи на човек и по брутни измерения. А България с най-богатите природни дадености не може да си плати лечението на хората заради тиквата. Церия нярод заложници на апетита му да прибира кинти. То мани ама и днеска има такива дето им е приятно да са му заложници.Но недоволството напира и ще избие.

Той вероятно пак ще спечели изборите но ще се опита да се скрие зад чужд мандат в следващо правителство, но важното е разочарованието да поникне и дава плодове. Следващото правителство ще работи под обсада от първя ден. за това трябва да мислят те и дали ще си струва.
Някое от следващите правителства и парламент ще трябва да решава как да изплаща 170 милиарда задължения, които натрупа борисов за 3 полукабинета. Тия милиарди се намират някъде, те не са инвестирани в държавата за сега.


--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 29.9.2020, 23:21
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Днес, се видей с мойта ....., позаслабняла била, щото от нерви, не мойла да иде;))) Ми така е при ГЕРБ... "Работа, работа, работа";)))А, да и при АБВ на Първан Фес Ага;)))Кът гледам, то и общинските работници са луднали покрай нея, нема делник, нема празник, само некви тежки машини бръмчат, ама аз знам що, щото Тишината плаши такива кът нея, а Тишината се бори само с "развит социализъм" - цимент, бетон и асфалт! Ама, аз що не съм нервен? Апвам си, пийвам си, свиркам си на китарата, прая си покривът и нещата се случват;))) Па една дъртъ сьомгъ, злостно плю па по мен, докато си че некой си бил прайл саботажи на великата групичка нпо-шници;)))Ама то било за доброто на селото;))), а като са праели саботажи, "волът ринел и фъргал на гърбът си". Та, па аз съм виновен, че нещо не им ставало;))) Ама то и подписката за пътя, дето щяла да получи Каназирева била за доброто на селото, т.е. съседното;))) Гледайте ся, като асфалтирате пътя, не дай си Боже, да стане;))) аз сам публично ще посоча Главният Виновник, който ще требе в лично качество да обере негативите, които ще се случат в вследствие неконтролируемото нахлуване на западни возила, блокирането центърът на селата, вследствие липсата на паркоместа....и други гадни случки, които стават при силно улеснен достъп до такива села.
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 9.10.2020, 13:00
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



http://www.gerb.bg/bg/team/atanas_ivanov_t...LIA5NEO_LmJyf40


Аз съм го виждал този, Ташков, на пътя над нивите ми, в компанията на "мойта"... Сега като видях снимката и се досетих. Не съм знаел, че е той деsmil4341944e6b0c8.gif Имал съм редък шанс да се докосна до... депутат. Малко е по-различен наживо от снимката. Но, факта, че го видях в "компанията" на "моята"... доказва, онова, за което винаги съм казвал и за което реално бях гонен с МВР-то тази година. Иначе се представяше за пътен инженер, да... smil4334ad8a149e0.gif "Аз съм пътен инженер, хвърляйте буци пръст, камъни и запълнете дупките..." явно не е имало вяра, че буците пръст и камъни са решение на въпросът smil4341944e6b0c8.gif
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 12.10.2020, 10:37
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Подбудата в България, неистово да се бориш да заемеш някакъв управленски пост, независимо от нивото му винаги е била гарнирана с добрите намерения „на ползу роду”, „за благото на всички”, „за доброто на селото” – мантри, които винаги са целели да замажат съмненията в умовете или будността на съзнанието, което може да окаже съпротива. Но, истината в тази посока към днешна дата, обаче е, че в целите на тези намерения, няма нищо идеалистично. Те са силно материалистични, комерсиални, лично или групово облагодателстващи. Причината за това, винаги е била една – вулгарният материализъм или простичко казано, личното материално обогатяване, което да даде възможност за нов скок към още по-висок пост с още по-високи материални облаги. Достигането на тези по-високи материални облаги се нарича „успех в животът”, а такъв човек се нарича „успешен” и парадоксалното е, че той печели доверието на по-голямата, но „неуспяла” част от обществото и то започва да служи на тези хора, вместо да ги презре и отхвърли. Ако има прегради, ако има инакомислещи, които не стига, че са такива, но и пречат, те трябва да бъдат смазани силово, ако не могат да бъдат купени. Това е в общи линии, конструктът на съзнанието, който се „прехвърля” в конструкция на социумът, чрез което „растат” днешните управляващи, а другите започват да им служат. Затова не бива да се учудваме, когато уреден на пост човек започва изключително бързо да се замогва и да парадира с новите си материални придобивки. За него, това е нещо нормално, не ненормално, затова той крящящо ще парадира, когато започва все по-често да сменя колите си и да се фука с все по-скъпите модели от тези играчки. Той друго няма с какво. Няма и друг пример, за него, няма и друга реалност, освен тази...Той е пленник, роб на този тип вулгарно материално съзнание… Няма вътрешна култура, няма вътрешен капацитет и единственото, което му остава е да блесне с нещо преходно, за да прикрие вътрешната си душевна пустота и нищета. Затова, ако искаме промяна, а не просто да го заменим в тази посока и ние да сме следващите същи, ние трябва да отхвърлим това съзнание, не само мирогледно личностно, но и обществено-социално, а не да го подкрепяме или да "намажем", да се възползваме и ние от него, което е още по-бруталното.
PMEmail Poster
Top
18j
Публикувано на: 14.10.2020, 15:13
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 134
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11





Днешният тиквостанец не е еволюирал много през последните 100-200 години. Затова не е заслужил да живее в Саракта.


User posted image


--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (7) « първа ... 3 4 [5] 6 7  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020