www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Скандален запис с Бойко Борисов


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Скандален запис с Бойко Борисов
Йордан_13
Публикувано на: 14.6.2020, 12:03
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 033
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



За мен записът си е автентичен smil4334ad8a149e0.gif спор нема. Това е Бойко в домашна обстановка, надул чалгътъ, пуснал си телевизорът, но най-вероятно, момичето, което с вероятност е направило записът е било предварително подготвено за целта и многократно е поръчвано smil4341944e6b0c8.gif

https://www.youtube.com/watch?v=pSYZxHoe8ZQ...pfXL3hfmkSnZZKk

По принцип говоренето му в този стил, не е никаква изненада, гледам, че електоратът се гневи, но аз съм изумен от липсата на сензитивност в него, относно този човек, за когото той е "народен човек", не като Станишев, т.е. не е учен всезнайко, близо е до хората, става му благо на електората, че си има свой образ и подобие на върхът на държавата.
Иначе, какво да ви кажа, ето това, освен къщите за гости ми направи впечатление:
"Аз съм, като ония, старите траки, ти му сипеш, той си пърпори и си върви"
smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif Досещате ли се, кой стои зад цялото Антибългарство, което се излива над нас? ?

Кой се гневи на "оня с плитката" (чумбаса);))) наричайки го "диванен воин"? Е, Бойко видя се, че това не е точно така;))), че аз не съм диванен воин;))) И милиционерите го разбраха;)))
QUOTE


Бойко Борисов/води телефонен разговор/.:

– Да, Да-а, разбира се. /кратка пауза/ Не.Да-а-а. Не, не , не , не, писмено не. Цвета-а-а…Не само, просто Цвета да каже: “Аз съм проста кърджалийска путка и не мога да правя разлика между масово изстъпление и геноцид. Съобразете се с моята прототия и така…И толкоз.

Това не е спешно да ме търсите. Спешно е спешно. Това е просто, казва си, че е проста жената и си кара. Когат’ си прост е лесно.

Аз сутринта три пъти, нали , им обяснявах, че понеже съм прост и не знам английски всъщност и не съм разбрал, това което ми е казал правилно и съм ги наебал зверски едни чужденци премиери. И сега като се усЕтиха, че съм им го вкарал, а аз съм се оправИл, а те са затънали, и се обаждат да ми кажат, защо съм ги…. И викам, а, бе, не е с лошо, прост съм. Нали английският ми е лош… Всъщност, аз мислех, че това искате. Мама му да еба! Язък… Ама то се набутало вече у дупарата и си се такова, и си се върти, да, и си става.

Сутринта имах случай и това и Горанов беха, Сотир, Гешев…по телефона и се смеят тихо… А аз със такова удоволствие му обяснявам на коЛЛегата немец, баварец, че вследствие на моята простотия всичкото се е случило. И после след малко на колегата унгарец и на колегата поляк.

И накрая Гешев вика: “А,бе, аз обичам да се праим на луд, ама вие, г-н премиер, май си праите много успешно. Не, бе, викам, прост съм и ми е лесно. То е кофти да си сложен.

Аз съм от тия старите трактори, кво да му сипеш, той си пърпори и си върви.

Така че, така и кажи на Цвета Караянчева да обяснява всичко с простотията си.

Иначе-е-е, раздуйте това, че вкарах така го-о-о вкарах… . АДФИ, товааа – КФН, това кафене по Еврохолд… на тоя да му размажа физиономията, че не се съобразява с мене. Това е много важно.

А това за къщата за гости как се движи…/кратка пауза/ за това сутринта аз съм го разпоредил… А виж ти на 200 къщи за гости как ще прибереме./пауза/ Да-а-а. А на Манолев ще изгори, ще му повдигнем днеска или утре обвинение. Ше го съсипа. Те са…. Аз го предупредих.

Е-е, там и кметът, кметът ще изгори. И-и, така. Но аз ще изгоря всичко… Да не изгори и Елена Йончева от тех. Един нема да пощадя от нашите. Да-а-а. /дълга пазуа/ Не, те явно..

Да, бе, да.

По БТВ не беше, ама показаха и картинките всички…/Пауза/…да, де, ама те сега като ги закачат и едните и другите, то ще вървят къщите за гости и на единия и на другия. Няма как да карат на…

Нали, това това им е проблемът. Не-е, снощи ги показвАха с цветенца, с такива работи… Показваха ги…катинарите. Ама сега съм пратил полиция. Ако се окаже, че и там като при Манолев не са ходили гости…

Изведнъж си разследваща журналистка, ама свекър ти не го разследваш. Нали-и? Не, бе, хубаво, толкова си силна разследаща журналистка, че премиера с който живееш не го разследваш и свекър ти не разследваш. Значи ти си разследващ за другите. Ебати мафиотската структура!

Всичко, което не е като моето…


PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 15.6.2020, 23:53
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 033
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Защо да иска проверка след като всичко е вярно;))) Проверката още повече ще разфунти работата и лайната ще са във вентилаторът. Немало лоша реклама. Той смята, че това му носи дивиденти. Може би, в началото на царстването му, да, но в залезът на неговото царстване, все повече се вижда, че "царят не просто е гол", а е една обикновена треторазрядна селска мутра зад която надничат жалките образи на един файтон круширали демократи;))) прегърнали диктатурата на електората като единствен шанс за своето политическо оцеляване.

https://segabg.com/hot/category-bulgaria/bo...mw_rMZI8iXsG1Ls

Звън®
Борисов с право не желае да иска проверка на записа. Гюролтията около аудиофайла заглуши истината за съхранения монолог. А тя е: записът е напълно автентичен и е част от работна репетиция на постановката "Ной дава последни указания на животните или патица по пекински с акациев мед и фурми, обвити с Пармска шунка". Автор е писателят Калин Терзийски. Постановката е дело на самодейната театрална работилница при МВР с режисьор авангардния правист Сотир Цацаров. Записът отразява част от монолога на Тиквоний от трето действие. Той е главният герой, който в четири действия прави салтомортални превъплащения, сприращи дъха на онемелия зрител. В началото виждаме малкия Тиквончо да гони топката - на врата му грее пионерска връзка, ръцете му държат щедро намазана с мас филия хляб. По-късно червената връзка изчева. Вместо нея на рамменете заблестяват нови лейтенантски пагони, а ръцете държат дълъг като анаконда пожарникарски маркуч. Приказна метеморфоза скоро превръща пагоните в генерал-лейтенантски, а косматите чилични ръце стискат какво ли не: пистолети, древнотракийски букови бухалки, вратове на длъжници и т.н. В четвърто действие главният герой е коронясан като цар Тиквоний I Хипертоник. Сега ръчищата на владетеля уверено държат поводите на цяла държава. Речта Тиквониева става бавна, гъгнива подобно мотора на стар трактор и цинично мъдра като изказ на социален антрополог. Оказва се, че Владетеля свише е надарен със способност на наднича в бъдещето. Тиквоний надушва, че идва краят. Кой край? - пита зрителят. Неговият, на царството или на целия свят? Това и Тиквоний не знае. Но той, като един истински Ной, построява и кораб. Натоварва в него всички царедворци и го пуска по магистрала "Хемус" за да стигне до спасителните води на Черно море. "А морето е бурно и много голямо като огромен детски балон". Освен това е навлязло в предпотопна фаза. Надигат се огромни фекални вълни, които изобилно плискат връз плажовете огромни фекални купчини. Цвета е първата, която от борда на кораба звъни на Тиквоний. Тя го известява за затрудненията в лайноплаването, изразявайки се в мерена реч, същински Пушкин.
В мрачна вис една зведа
трудно можеш ти съзря,
в морска шир бучат вълни;
облак по небе лети,
и навред едни - девет балови дрисни!
Отговаря й Тиквоний, изразяващ се като истински владетел в трето лице ед. число:
Туй не ни учудва нас —
друго чудо зная аз:
закипи морето диво
и надигне се бурливо,
и когато с вой и бяг
то достигне стръмен бяг,
шумно се разсипе в мрака —
тридесет и три юнака,
всички хубави и смели,
едри, млади, зажаднели,
юначините отбор
с главатаря Говномор
леят на брега бетон
всичко правят по закон.
После Тиквоний нарежда на уплашената Цвета да даде слушалката на капитана на Ноевото корито. Тук започва дългия монолог, познат ни от записа, чието първо изречение е мъдрия съвет на Владетеля съвет:
"Просто Цвета да каже: Аз съм проста кърджалийска п.тка и не мога да правя разлика между масово изстъпление и геноцид. Съобразете се с моята прототия и така… И толкоз."
Всички споменати лица в записа са пресонажи от творбата: Простата кърджалийска п.тка, баварския премиер на Свободната държава Бавария Маркус Зьодер, знатния строител на къщи за гости Манолев и т.н. Поради ангажименти на актьорите-самодейци премиерата на пиесата е отложена.
PMEmail Poster
Top
18j
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 134
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11





Батко боклука се оплака че не са хунта а жертва. На кого отговаря той, какво се оправдава?

Ние ги наричаме хунта от 2008, че и от преди това... Тогава нямаше бойко но имаше дпс, комунисти и седесари..  Ние наричаме хунта цялата им система ляво-дясно-център-съд-медии всичко това е хунта. Бойко искаше да бъде бос на хунтата и успя и беше горд такъв.  Но батко ви тиквонич не знаеше тогава че хунтата има периодично нужда от жертви за да оцелява. Ние предупреждавахме, но тиквата акъл не носи.

Периодично трябва хунтата да каже (на народа):
"ето тази част (от нас) се занимава с корупция и трябва да се накаже, но ние (останалата част от хунтата) сме чисти и трябва за оцелеем, че да има кой да ви управлява."
Някой трябва да се посочи за виновен в кражбите и злоупотребите, за да може старото задкулисие да започне всичко на чисто с нови играчи напред. Батю гл0пака греба като невидял, изчегърта всеки бюджет и сега като видя капана, в който се е вкарал и напълни гащите.
И строи вичките ония овця говеда и мисирки гербераски на дрис-финг пред медиите. Това е днес върхушката на хунтата и тя не иска да падне жертва за да се запази цялото. Какво ли не опита бахуря! Разкри много от 'корупцията по високите етажи' (която той е създал). Даже цецо тъпото замина. Но пак не стана батьо да се измъкне. Партия гроб върви към гроба. Ами то не може да скриеш всеки бюджет на държавата по нощните си шкафчета и да искаш да управляваш. То за да управляваш трябват пари в бюджета а не в офшорките. Тъп ли си бе бате.

И той каза: "ние трябва да вкараме България в еврозоната" но не каза "за да освободим 20те милиарда евро задължителен резерв по валутния борд", и съвсем не каза "защото и тях трябва да открадна през асфалта."

Ние може да ликуваме за падението на партия гроб. Ние сме казали Смърт на герб, Слава на Тангра! И ето дебелия бай ¥й плака като минджа по телевизора. И какво от това! Мишльонка със сълзи не мож я трогна. Тя с това се храни. Стисни зъби бахуре - легни и не се събуждай за да се освободи Пътя на Българите.
Но ние не бива да сваляме очи от цялото, което създаде герберасите. Бойко не е хунтата, той е нейният най-гениален, до сега продукт. Днес, предизвестено, цялата му клика е набелязана за жертва в стремежа на цялото да оцелее и да продължи да смуче от народа. За да сме точни трябва да се каже кликата на боцко от хунтата е набелязана за жертва , за да може хунтата да оцелее. Няма друго развитие напред.
И ние казваме: умри спокойно баце ние ще продължим да рутим хунтата ти, за да няма вече такива недоразумения като тебе.


--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 19.6.2020, 11:19
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 033
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Отговаря на мен. Тези два термина са въведени от мен като две много точни определения на управленията на кабинетите "Борисов". Но, той загуби и финалната битка, която се проведе чрез Ж-ГЕРБ в село Ситово и юли месец, както обеща, чакаме оставката му. Това е. Просто е.
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 19.6.2020, 11:23
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 033
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



А па ти ни нарече, диванни воини и тулупи, които спят до обяд. Е, сега, кой спи до обяд?;))) А се видя в милиционерската гонка, че не само не сме диванни воини, но не сме и тулупи;))) Ако подложиш на подобен стрес-тест сичкото там фитки от ОПГ ГЕРБ, ша измрат гарантирано. Затва, сдавай Управлението и се махай от политиката. Ти беше победен и то по всички правила!

Борисов огорчен: Наричат ни хунта, диктатори, а се леят компромати за нас
Радев ме следи с дрон, заяви премиерът

https://www.dnes.bg/politika/2020/06/17/bor...#comment-newest
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 30.6.2020, 13:05
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 033
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Хахахахаххаа, дейба и Тулупът дейба, а на Шехерезада, трижди, за да изправя шиптърското в нея!

Нови записи с гласа, приличащ на този Бойко Борисов: Корнела, Радев и Валентин Василиевич
В разговорите става дума за срещи на премиера в Брюксел и какво трябва да се чуе в новините

https://clubz.bg/100622-novi_zapisi_s_glasa...NYODWiAWKsDzdKU

Sarsi
29.06.2020 в 5:55 Бойко и женския проблем
Гледали ли сте „Опасен чар“?
Още в началото на неговата „кариера“ (когато беше главен секретар и кмет на София), снимките на наш Боко лежаха под стъклото на бюрото на домакинки от детски градини, лелички, хигиенистки, кранистки, журналистки, депутатки и други селски буци – всички до една влюбени в нашия рицар.
Самият той не веднъж е казвал: „Най-обичам да работя с жени“
Толкова е елементарно!
Съдбините на цял един народ са в ръцете на шепа незадоволени лелки (виж снимките), крадливи копеленца и един МЕГАЛОМАН.
Никого не искам да обиждам, но сигурно неслучайно в миналите векове на жените не им е разрешавано да гласуват и да бъдат членове на парламента.

Шепа малоумници се правят на богове, Господ да ги порази!
28.06.2020 в 22:35 Моя позната имаше телефона на Борисов и редовно му пишеше съобщения, само че тя беше в чужбина и нямам представа как се е сдобила с телефона му.
И е факт, че той винаги и отговаряше.
Та тая моя позната беше приятелка с една бивша журналистка, за която помня само че се беше женила четири пъти и я говореха много по пресата, една така подстригана късо, не и помня името, а беше запомнящо се.
Та тя разказвала пикантни случки от живота на Борисов и журналистките.
Та на въпросната журналистка разказите са истинска вакханалия, коя с кого, било в реда на нещата.
И тогава за Борисов станало дума, как нейна колежка имала цел, да бъде и със Слави, и с Борисов и успяла. Та за Борисов, бил много груб, да не влизам в женски подробности, Имало някаква стаичка някъде си, даже останах с впечатление че е в МС, но едва ли, а пък и кой знае.
И тогава кометираха, че Борисов ги минава всичките и така ги контролира, един психолог го обясняваше, че било способ за контрол.
Дали пък тая женска флотилия около Борисов е случайна?



Затова пък аз, когато ми предложиха да оправя "кметицата" и така да реша проблемът, добивайки контрол над нея, аз не само, че отказах, но и написах първата антилирика в световната история;))) Любовта, сексът, не е контрол над другият! Това е взаимно сливане на душите, на телата и умовете! Това е Цялостността на Принципът!

PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 30.6.2020, 13:15
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 033
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Единственият шанс на Бойко Тиквата, Мутракът на республиката и на изпедепсаните в дивият, електорални единици, тука в нетът, е да впрегнат силовите органи на държавата, за да изчистят фекалиите от образът на Вождът. Герберите винаги търсят отговор на въпросът: "Кой";))) Кой, кой, кой си ти? На майките ви миризливата пундавела съм Фикирлийски изчадия на Яга Албасти! Не търсят отговорът на въпросът, защо на вождът им чекмеджеята са пълни с пачки, пури, пистолети, стил характерен за всеки средностатистически гангстер. Ами, просто е. Те мечтаят да са като него! Мечтаят да са кът курвенделата Фикирлийска, грозна и тъпа селянка!

https://segabg.com/hot/category-bulgaria/vi...hat-avtentichno
PMEmail Poster
Top
anti666
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 249
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



Когато преди години казвахме тук, че Валентин “Василиевич” или по известен като Вальо Злото е биз бизе с Тиквата и дръндарския философ Аамет Доган, не вярваха. Е, записите го потвърждават.
А вчера видяхте ли как рязаните мутри на Доганя изхвърлиха българското знаме на плажа пред сарая му?
Така че - Улят Самор....Сеч докрай!
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 16.7.2020, 15:05
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 033
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06




НОВ УБИЙСТВЕН ЗАПИС НА БОРИСОВ С ШЕФА НА КС „БРАТИНЬО“ БОРИС ВЕЛЧЕВ! БИЯ ТИ ПОСЛЕДНА ДУЗПА, БОРИСОВ! НЕ МОЖЕШ ДА Я ХВАНЕШ!

https://afera.bg/нов-убийствен-запис-на-борисов-с-шефа-н/
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 30.7.2020, 16:09
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 033
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06




НОВ СКАНДАЛЕН ЗАПИС С ГЛАСА НА БОЙКО БОРИСОВ
https://www.youtube.com/watch?v=ZTnvsMe-fjM...4aTwu3XNzHPeNwc


А-хахахахахахааааааааааа, хахахахахахааааааааа, Тиква нима не помниш защо припознахме Радев;))) Не, защото той е най-добрият и добре знаехме, че един евроатлантик е мерзавец, нема как да е добър човек. "Припознахме" го, за да паднеш ти! Просто го ползвахме, да не кажа по-грубо - използвахме. Когато народът започне да прави политика, а не просто да я гледа по телевизията на вас почва ви се евава майката! Затова сега получихме този сблъсък на двете крила, защото нахранихме единият Вълк срещу другият Вълк. Е, аз платих и лична цена за това, но в борбата стои жертвата! Инак, нема победа и нема промяна. Интересното в този запис е, че Борисов се чувства припознат от интелектуалните хора;))) и плюе кански простите, които защото били прости през животът си били поемали един голем уй!;))) Това е странно, при положение, че фразата "Аз съм прост и вие сте прости, затова се разбираме", автоматически изключваше от кръгозора на Величеството, както интелектуалният, така и духовният елит на България, който разбира се, се брои на пръсти. Повечето са храненици на ясла назначени за "елит"! Сега, в този запис, Борисов изключва от кръгозорът си простите хора;))) и включва 200 000 интелектуалци;))) Брех, ма то голема цифра е тва, Бойко;))) Ако наистина бея толкоз, щехме да сме пред Китай, Индия, САЩ, Русия и... нямаше да строим германски заводи на наша територия!

PMEmail Poster
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020