www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Протестите срещу Борисов в Годината Самор


Страници: (8) « първа ... 6 7 [8]  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Протестите срещу Борисов в Годината Самор
Йордан_13
Публикувано на: 24.9.2020, 15:10
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 086
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Като извадите акцентите на изказването му, разбирате, че по-прост сельо за премиер, България не е имала доста отдавна, но той е отражение на Великата Празнота на електоралните единици, защото демокрацията е "диктатура на електората", никога не трябва да се забравя това. Тя не е управление на гениите или на творците. Това е скверното, това е долното, това е гнусното на тази политическата система: най-лесно манипулируемите слагат с гласовете си на власт манипулаторите си! Това е. И искаме да имаме прогрес, напредък... Как да стане? Особено, когато не само количеството, но и качеството на нацията пада с всяка една изминала година? Имам чувството, че след няколко парламентарни избора, Бойко ще ви изглежда гений;))), както на нас ни изглеждат сега, по-качествени и приемливи, предишните, а те бяха доказани разбойници и те;))))
Щях да пиша друго като коментар, но ми текна изведнъж това...

============================================================
Относно желанието на ДПС за съставяне на експертен кабинет министър-председателят отбеляза, че в сегашната ситуация много от извънпарламентарните парии, които са се разцепили, не са успели да влязат в парламента и са се оформили няколко политически проекта, които "загряват около пистата", за да си подберат избиратели. "Те няма да спрат, разбирам ги. Това е в тяхна полза. Не значи обаче, че на всеки, на когото му се приискат избори, ще ги провеждаме", коментира той.
"Експертен кабинет устройва ГЕРБ най-много, както и мен, защото мога да си работя за партията, а не да се движа по социално-икономически и финансови теми.
Народът ги усети какви са какво са и затова и "великите им народни въстания" не могат да съберат колкото една конференция на ГЕРБ, изтъкна премиерът.
Аз като дам оставка, какво ще говоря с теб, аз ще дойда под прозорците ти тогава. Това ли иска? Ще го направим, ще дойде и това време", посочи Борисов

https://news.bg/politics/borisov-eksperten-...ozi-format.html
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 26.9.2020, 10:00
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 086
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06





Много мъ кефи как Цвък по заповед на Амбасадата излива тонове помия върху Бойко и бившите си съпартийци;))) А Мустафата, къде е? Нещо с ескри и замълча, липсва ми с нейните "предизвикателства";)))

Nashenec
Нищо ново за последните 30 г. - за да се издигнеш трябва да стъпчеш публично човека, който те е издигнал. Така се разцепи държавата - бивши комсомолци и неуспели комунисти решиха да се пишат десиденти и направиха СДС. За да се преборят с БКП те направиха явни всички глупости на БКП и на България, включително ни "топяха" на демократична Европа и Америка.
Десетина години по-мъсно СДС вече беше нароено и отново слушахме вътрешни новини след катарзиса на отцепилите се. Пак същата простотия.
Видяхме го даже и при ДПС - Лютвито се напна, ама нещо не му стигна много силата за по-сериозно разцепление.
В БСП този сценарий го гледаме последните 3 г., т.е. от момента в който Нинова реши да не играе по свирката на евро-леберало-социалдемократично лоби (и те не знаят какви са) в лицето на Станишев, Миков, гергов и сие. Кога загубилата група ще се махне не се знае, но че ще стане няма съмнение. Е, може ида се "пребоядиса" за да остане.
Сега Цвъки започва същата игра с ГЕРБ. И отново новият няма нищо общо с глупостите на партията си, които показва. А и се е борил срещу тях.
Леле, колко мирише на разлагащо се от такива нови и чисти политици!

Цветанов: Министрите уволняваха по списъци на ДПС
Бившият втори в ГЕРБ се описа като дисидент в партията и борец срещу едноличното управление на Борисов
https://segabg.com/hot/category-bulgaria/cv...YJnw0IjC2lPAnIs

Радев иска това, което поисках преди 2 години - безусловна капитулация на Бойко и да ми предаде на мен, абсолютният голтак, сабята си, но така е понякога в живота;)))Така, че реално моето искане си остава, но вече е изречено от най-високото ниво в държавата, хахахахахаха, щото аз съм голтак, нали, но Радев, не е;))) С мен, може да не се съобразиш, наистина, но когато енергията се мултиплицира на най-високото ниво, вече няма как да не се съобразиш;))) Разбира се, тогава Борисов се запъна и се наложи да се стартират процесите на вътрешният разгром на ГЕРБ и отстрелването на министрите на "Борисов 3". Разбира се, много хора са недоволни от това, но Бъдещето не се съобразява с тях.

https://segabg.com/hot/category-bulgaria/ka...FRGgSY_6gtFsXMA


Патерицата ДБ е готова;))) Както съм казвал винаги: на евреин не бива да се вярва и на йота! Ако прави нещо, прави го с доста задни цели и мисли. В крайна сметка, като евреин, "Христо Иванов" винаги си е бил ГЕРБ, т.е. ще подкрепи германските си събратя-кожодери (герб). В крайна сметка, вижда с екак, всички евреи изпълняват един политически общ план. Цветанов, както виждате и той го изпълнява. В крайна сметка, Бойко стана неудобен и за тях.

Христо Иванов допуска коалиция с ГЕРБ, но без Борисов
https://news.bg/politics/hristo-ivanov-dopu...Frvu1tEfL3NRyw4

Ами, намерете ги, може би не са в София;))) Колкото до енергията тя вече е насочена към премахването на Бойко от политиката, но не и на ГЕРБ;))) В това е Проблемът, т.е. участието на политици в протестите, които не са в Парламата е именно за това, за да насочи тази енергия в точно определена посока. Дали политикът е извън НС или е в НС, трябва да разберем, той изпълнява едни и същи стратегически и оперативниз адачи, но тези, които не са в НС имат свободата да го играят "опозиция", иначе не са, нито в мислите си, нито в делата си. Истинската Опозиция в България, реално съм аз и малкото такива като мен, другото е Статукво, и недоволството му идва от размерът на парчето баница;))) и то не иска премахване на Статуквото, просто иска Статуквото да обгрижи и него;))) Това е Голата Истина за "Българската Действителност"

"Хората на днешния протест бяха по-малобройни, като някои от тях изразиха съжаление, че енергията за промяна се прахосва, тъй като няма добри лидери."

Протестът, ден 79: Сблъсъци пред БНТ, искат и оставката на Фандъкова

https://news.bg/society/protestat-den-79-sb...-fandakova.html




PMEmail Poster
Top
18j
Публикувано на: 26.9.2020, 19:49
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 134
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11



Няма лидери щото сме ги скрили, щото тие протестери в момента не заслужават ни лидери нито нищо. Те не знаят да ценят един такъв лидер, защото имат идол - тиквата. За момента само хаотично искат да изразят недоволството си от това как техния идол тиквьо ги излъга и ограби. Обаче гледам, че пак тия ограбени и излъгани гербераси с фалираните си фирми пак се грижат основно да опазят изпростелия си лидер да запази преднина пред прецедента и ицако двете криви патерици на чифутските кръгове. Такава смачкана инертна маса не заслужава лидер а заслужава да бъде още лъгана и грабена и още мачкана. И ще бъде..
Те пак ще гласуват за гроба след 5-6 месеца и ще имат ново помиарско правителство. Едва когато и то бъде разгромено ще може да има нови лидери, защото ще има маса, закалена в непрестанни битки и брожения, срещу псевдо-леви и псевдо-десни, която ще е готова да цени такъв лидер, да го пази и да се бори до победа.

Обаче това няма никакво значение, защото докато лумпениадата тече по улиците - цяла България е раздадена за концесии - от Странджа до Видин безчет разрешителни се раздават за добиви на какви ли не изкопаеми, за изграждане на сметища и инсинератори. Така че тиквостанския идолопоклонник, на практика, в момента няма държава, няма територия, която да не е отдадена и след 10 години, ако всичко върви по план няма да има место в България където да не е замърсена водата, почвата или въздуха.

Пък вие пискайте още оставка... това няма нищо да промени защото и служебното и следващото правителство ще работят по същия дневен ред. Ако не вярваш погледни дневния ред на заседанията на МС за последните 3 месеца и ще се убедиш - те са публично достъпни...


--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 086
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (18j @ 26.9.2020, 22:49 )
Няма лидери щото сме ги скрили, щото тие протестери в момента не заслужават ни лидери нито нищо. Те не знаят да ценят един такъв лидер, защото имат идол - тиквата. За момента само хаотично искат да изразят недоволството си от това как техния идол тиквьо ги излъга и ограби. Обаче гледам, че пак тия ограбени и излъгани гербераси с фалираните си фирми пак се грижат основно да опазят изпростелия си лидер да запази преднина пред прецедента и ицако двете криви патерици на чифутските кръгове. Такава смачкана инертна маса не заслужава лидер а заслужава да бъде още лъгана и грабена и още мачкана. И ще бъде..
Те пак ще гласуват за гроба след 5-6 месеца и ще имат ново помиарско правителство. Едва когато и то бъде разгромено ще може да има нови лидери, защото ще има маса, закалена в непрестанни битки и брожения, срещу псевдо-леви и псевдо-десни, която ще е готова да цени такъв лидер, да го пази и да се бори до победа.

Обаче това няма никакво значение, защото докато лумпениадата тече по улиците - цяла България е раздадена за концесии - от Странджа до Видин безчет разрешителни се раздават за добиви на какви ли не изкопаеми, за изграждане на сметища и инсинератори. Така че тиквостанския идолопоклонник, на практика, в момента няма държава, няма територия, която да не е отдадена и след 10 години, ако всичко върви по план няма да има место в България където да не е замърсена водата, почвата или въздуха.

Пък вие пискайте още оставка... това няма нищо да промени защото и служебното и следващото правителство ще работят по същия дневен ред. Ако не вярваш погледни дневния ред на заседанията на МС за последните 3 месеца и ще се убедиш - те са публично достъпни...

Чудила сеsmil4334ad8a149e0.gif Единствената опорна точка, с която ГЕРБ печели изборите е огромната маса нискочел електоратsmil4334ad8a149e0.gif който верва безусловно и е като нея П.К.Пsmil4334ad8a149e0.gif Колкото до политическите процеси, те се дирижират от Амбасадата. Неслучайно Радев каза, че няма да прави партия... Той ще търси втори президентски мандат, защото Амбасадата вече е създала тази партия "Республиканци за България" smil4334ad8a149e0.gif Не е случаен факта, че след началото на протестите Амбасадата "даде независимост" на протектората като заигра любимата си "игра на демокрация" - протестите били демократично право и САЩ не можела да се меси във вътрешните работи на България", нещо, което не го верва никой като мен, хахахахах... А, знаете, Радев бе избран за президент като натовец, а не като радетел за Саракта Български. Ние, просто ги подпичкахме с техните прийоми в техната игра (теза+антитеза), хахахаххаха

Караянчева: Чудим се как Цветанов вече подкрепя президента
"Да хвърляш кал по мястото, откъдето си тръгнал, не е добър старт"

Прочети още на: https://www.dnes.bg/obshtestvo/2020/09/26/k...ezidenta.464119
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 086
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Бабикян, наистина е политическо дебилно, да искаш светът да започва и свършва с теб, затова и аз не поставям себе си като начало и край на света, нито искам той да се върти около мен, само искам да го накарам, да се завърти натам, където пожелая, ахахахахахахахахаххахахахахаааа....

"Усещането за това, че светът започва от някого и свършва с него, е някак си политически дебилно…Нищо няма да спре, нито ще се промени особено, ако от благочестивите управляващи от върхушката решат най-после да си тръгнат, защото никой не желае да бъде управляван от тях."

Бабикян: Политически дебилно е мисленето, че светът свършва с теб
27 Септ. 20202 904
https://segabg.com/hot/category-bulgaria/ba...lVCuBGDr7vf-8zQ



Стефан Цанев: Този протест отблъсква интелектуалците, с простотия се бори простащина
Писателят казва, че не е ясно каква е перспективата на протестите

Прочети още на: https://www.dnes.bg/obshtestvo/2020/09/27/s...464174#comments


До Анонимен
Много си се объркал, мой човек;))) И в условията на демокрацията печели невежеството, защото то е мнозинството, а мнозинството решава изборите. Тие дет ми ги говориш тука - "труда,грамотността,квалификацията,кадърността", това е Малцинството с главно "М". Ако не беше така, щеше ли Бойко да каже: "Аз съм Прост и вие сте Прости,з атова се разбираме"? Нямаше ли да каже: "Аз съм кадърен и вие сте кадърни, затова просперираме"?А? А-хахахахахаааааааа... Не го каза! Не го каза! Каза другото!

Анонимен
преди 7 минути
Протестиращите трябва да знаят,че който и да ги управлява,те ще си останат на същото статукво,каквото са и сега.В условия на демокрация печели труда,грамотността,квалификацията,кадърността.Не знам защо си мислят,че някой ще ги оправи.При Борисов условията за просперитет се движат около максимума за държавата.Не може толкова лесно МРЗ,пенсии,социални да скочат драстично поради бюджетния дефицит.Защо никой от триото не говори с цифри,не говори с конкретика за бъдещето,не говори с икономика ??!

До Димитър Димитров
Точно така, Димитре! Проблемът е, че те са интелектуалци на ясла;))) Затова не го направиха. Досега аз лично не помня, известен интелектуалец да генерира и да поведе протест! Те дори не правят опит да го създадат, дори собственото си недоволство, когато репрезантират в социумът, то води само до по-голяма дажба в хранилката! Протести се генерират само от ъндърграунд-интелекта и духовността, но не църковната, попската...


Орденът на Дебелянов
преди 1 минута
Доста преди сегашните протестиращи, поетът Николай Колев - Босия, т.е. колега на Стефан Цанев, намери смелост да "обстрелва" с домати сгради на властта, където според него, Босия, се е загнездила корупцията. Тогава никой не реагира, включително, Стефан Цанев, проблемите ставаха все по-дълбоки и се стигна до сегашните нелицеприятни събития. Впрочем, Ст. Цанев имаше възможност да покаже на властта, че нещата в България не са наред, като не приеме от нея наградата Златното перо". Не го направи.
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 17.11.2020, 21:52
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 086
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Анонси от днес.

Тоя път веке, милиционерите набиха Волен;))) А, не знам защо се позволява на Жамбазът да фърга димки и пиратки от централата на МВРО? Това означава, че може би, в тази централа има и други видове боеприпаси.... Аз, ако бях на тези протестиращи или щях да е превзема с щурм и обеся Жамбазът на некой полилей или да я запала отсейде, за да изгорят живи там, ония идиоти заедно с Шебек Тумбалара паша. Тумбалара паша дори ще допринесе много за горенето;)))
PMEmail Poster
Top
anti666
Публикувано на: 21.11.2020, 10:46
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



QUOTE (Борисов @ 21.11.2020)
Тая пандемия ни се струва от години. А е само от март. Просто ни съсипа. САЩ ги съсипа. В Европа - пълен локдаун. Хем не дава никакъв резултат за заболяването, хем - огромни щети
PM
Top
18j
Публикувано на: 22.11.2020, 9:00
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 134
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11



2000 заразени на ден са множко, бокич. Лятото за 400 наложи забраната, а сега изглеждаш просто 1 клоун с дълъг нос.
Дами и господа запознайте се с Улят.
Долу главите.


User posted image

Слава на Тангра


--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 24.11.2020, 0:05
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 086
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (18j @ 22.11.2020, 11:00 )
2000 заразени на ден са множко, бокич. Лятото за 400 наложи забраната, а сега изглеждаш просто 1 клоун с дълъг нос.
Дами и господа запознайте се с Улят.
Долу главите.


User posted image

Слава на Тангра


Много добра илюстрация за 2020 г. Яга Албастъй владее и насочва Сомор-Улят! Абе и да исках да ми го нарисуват, немаше да го направят така сполучливо;))) Но това скоро ще се промени: Благодатта на Тангра храни Огънят; Златото на Яга, Огънят пояжда!

User posted image
PMEmail Poster
Top

Topic OptionsСтраници: (8) « първа ... 6 7 [8]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020