www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Протестите срещу Борисов в Годината Самор


Страници: (8) 1 [2] 3 4 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Протестите срещу Борисов в Годината Самор
Йордан_13
Публикувано на: 13.7.2020, 10:07
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 036
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Анонимен
преди 15 минути
Ние 20 годишните участници в протеста гледаме Вашия Борисов от времето когато бяхме 8 годишни. Друго освен него не сме виждали и не знаем какво е това комунисти и партизани за които вие дъртаците говорите. Знаем единствено че държавата и живота ни е в ръцете на един прост необразован балкански грубиянин. Вие ни го завещахте! С какво право !!! Не ви ли е срам когато говори че "всички сме парлеву франсе" на Макрон ?! Не ви ли е срам от всичките му изцепки пред света???? Нас - ДА!

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2020/07/13/pra...okraciia.456413
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 13.7.2020, 12:39
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 036
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06




Дъртата сьомга - "тъщата" мрънка същото като въпросните синдикати и работодатели: "За какво било сега, всичко това, не трябвало Бойо да си ходи, да имало стабилитет..." сиреч, да си получава пенсията и да киризи по цел ден турските сериали, без да гледа унуки. Стабилитетът всъщност е традиционното ежедневие на набори 1940-50-60. Те са фундамента на управлението на Бойко Тиквата и техният аршин за управник и интелектуалецsmil4341944e6b0c8.gif

Синдикати и работодатели зоват за стабилност и край на напрежението
Ипратиха писмо до държавниците с благодарност за влизането в "чакалнята" на еврозоната

Прочети още на: https://www.dnes.bg/obshtestvo/2020/07/13/s...ejenieto.456444

PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 13.7.2020, 12:48
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 036
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06




Милиционерите няма да бъдат наказани. Така им е заповядано, да пребият няколко от младежите, за да респектират. Вие видяхте от клиповете, колко много милиционери бяха зад колоните на зданието. Всички те ще свидетелстват, че младежите са се дърпали и сами са се ударили по този начин в колоните и причинили въпросните контузии. Районният прокурор веднага ще постулира в тяхна полза, в това бъдете убедени. И съдът ще ги оневини.

Проверка на полицаите от протестите, има ли виновни – наказания
До един месец ще са готови резултатите от процедурите

Прочети още на: https://www.dnes.bg/sofia/2020/07/13/prover...#comment-newest
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 13.7.2020, 18:43
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 036
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



"Приоритет ни е да опазим обществения ред - хората да протестират, да си отидат след това по домовете, ако искат на другия ден пак да протестират, полицаите да опазят реда да си идат вкъщи и на другия ден пак да пазят реда", заяви зам.-директорът на СДВР Антон Златанов."

По този начин ще осигурим още 30 години управление на Бойко, под сурдинка добави Златанов....

Има ли полицейско насилие на протестите? Разказът на една майка
СДВР проверява сигналите за проявено насилие от страна на полицията

Прочети още на: https://www.dnes.bg/sofia/2020/07/13/ima-li...#comment-newest
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 13.7.2020, 18:49
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 036
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Протестите обхващат нови градове из страната! Слава на Тангра! Само Пловдив спи, затва ми се мъкнат към Ситово секви изпедепсани в дивият субекти! Раят не е за всекиsmil4334a62fd4260.gif Скоро ще го развалим smil4334ad8a149e0.gif
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 13.7.2020, 21:22
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 036
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Антон Николов:
Като един от лежащите зад колоните на ЦУМ мога да потвърдя всичко, което родителите на Евгени разказват, както и разказите на очевидци и видеоклипове.
Има още неща които се случиха, но не стават ясни от кадрите на очевидци.Това са имената и щетите/подигравките, поднесени им от органите на "реда" (извинявам се ако объркам нечие име/фамилия).
Тони Костадинов - пукната скула и разрязана подмишница до такава степен, че имаше нужда от многобройни шефове - най-вероятно влачен през счупени стъкла. Беше поставен извън редицата на задържани и беше накаран да се намести сам, лазейки по лице с белезници на ръце зад гърба.
Евгени Марчев - беше в безсъзнание, когато ме задържаха и сложиха до него. В последствие когато се събуди се оплакваше от ужасни болки в гърдите и цяла нощ не можеше да диша или да лежи. Беше откаран в Пирогов 10-11 часа след нанесеният му побой.
Жоро Георгиев - бит по цялото тяло и напръскан със лютив спрей в лицето СЛЕД като беше неутрализиран (сложени белезници и лежейки по очи).
Цветелина Цветкова - Дърпана по адски груб начин, хвърлена на пода с белезници и ръце зад гърба, посрещайки цимента по глава, което довежда до цицина и рана на челото й + разбит нос. Нанесени са й няколко удара в тила в следствие на което имаше хематом зад лявото ухо. Беше снимана с личния телефон на един от служителите на "реда", тъй като беше облечена спортно (спортно бюстие и клин). Кой не обича гърди?
Кристиан - беше в такова състояние, че едвам ходеше. Беше хвърлен като чувал върху мен при ареста му.
Нито един от нас не се съпротивлявал при арест и не е посягал на униформен!!
Пребиват гражданите, които им плащат заплатите с техните данъци, след което се опитват да им лепнат обвинения. "

Полицаите са правили селфи с пребитите, разказва майка на пострадал
"Не мога да дишам", е казвал студентът Евгени Марчев. МВР още проверява дали има бити протестиращи

https://segabg.com/hot/category-bulgaria/po...ka-na-postradal

emo1971
Не обиждайте анархията, сравнявайки я с криминално-бандитския авторитаризъм на Бойко Борисов и Гешев! Забележете, дори в случая прозира..! Щом даже и момиче са си дръпнали от протестиращите, за да се гаврят, всичко е ясно. Продажните ибрикчии на мутрите от МВР, явно много са внимавали, да не закачат случайно някое от яките момчета с черни фланелки, дето са ги змеряли с празни пластмасови бутилки за минерална вода, което от своя страна, последното, всъщност също е акт на внимание, но в обратна посока... да не вземе да пострада някоя от садистичните куки. Целта несъмнено е била единствено, да се даде повод на най-гадните изверги от МВР, да премажат произволно, по възможно най-жестокия начин... при това публично (явно им е гарантиран пълен имунитет, за тия престъпления)... известно количество от безобидните мирно протестиращи младежи, за да бъдат уплашени останалите. Това не може да бъде наричано анархия. Толкова гаден план, може да се роди в главата, само на някое от гнусните ченгета в ГЕРБ... и само по себе си изисква освен планиране, но и организация, и специален подбор на изпълнителите, щото далеч не всеки в МВР е способен на такива изродщини, и непосредтсвен контрол при изпълнението, и оценка на резултатите... с оглед раздаването и на награди, за старанието при изпълнението на служебния дълг към мутрите... например и т.н. и т.н. чак до специалната закрила за садистите, а да не споменавам, че всичкото туй се налага да се провежда, също и за провокаторите с черни фланелки... Изобщо ква анархия, кви пет лева? Та туй си е цяла мръснишко-ченгеджийска операция, изискваща поне генерал-лейтенат от полицията...

PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 13.7.2020, 21:45
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 036
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Хахахахаха, хахахахахахаха, ахахахахахаха, ами, ако не са мирни?

Посолството на САЩ подкрепи мирните демонстрации
https://segabg.com/hot/category-bulgaria/po...te-demonstracii
PMEmail Poster
Top
idle
Публикувано на: 14.7.2020, 16:26
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 137
Участник # 1 441
Дата на регистрация: 13-April 08



Кольо Вейронов:
Каквито са политиците такива са им и заптиетата…
Аз съм изял много бой в спорта и в живота, чудя се дали политиците и полицаите знаят как боли?

Чел съм,че през 1941-1944 г в Обществена безопастност към Дирекция на полицията ръководена от Никола Гешев бая са биели…
След 1945 пък биели тези дето се опъвали на ТКЗС-то.
После биели тези дето се опъвали на Партията.
След това биели тези, които искали да избягат от България.
Сега бият тези, които искат да останат в България…


Тази страна има нужда от катарзисно сътресение, което да ПРИНУДИ гражданите да повярват в себе си, преставайки да се носят по течението на мътната река…
Душите ни са пълни с миризлива тиня, която трябва да бъде отхрачена…

http://afera.bg/%d0%b0%d0%b7-%d1%81%d1%8a%...b8%d1%82%d0%b5/
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 14.7.2020, 21:24
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 036
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Това, че гербът е лъв, а ние сме мишки, кога да бъде констатирано, освен в Годината Самор?;))) Случайност? Ами, не мисля. Осъзнаването е тегав процес, но понякога прехвърча искра и запалва Огънят на Бъдещето, така както ние, запалихме, Великият Аратеб след хилядолетия! Само веднъж, в старта на Годината, но както се вижда, това е достатъчно;))). А колкото до полицията (слугите на Яга), да тя тази Година е навсякъде - буквално;))) За справедливостта... нея никой не я очаква, днес, но "утре", тя ще бъде въздадена! Колкото до Лъвът и Мишката, ще разберем колко са си нужни те един на друг, в Годината Барс!;))) Не бива да се мисли, че като мине една Година от Календара и нейното влияние и въздействие не се простира напред в следващите календарни години, поне в следващите 3 календарни години!

“Гербът ни е лъв, а живеем като мишки”, “Полиция - навсякъде. Справедливост - никъде”

Довиждане - ще идваме на свиждане!
Мутрокрацията успя да обедини разпадналия се народ
https://segabg.com/category-observer/dovizh...me-na-svizhdane
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 14.7.2020, 21:39
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 036
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



По "Референдум", Канал 1 нищят анализи, кое е предизвикало протестите... И се сочи нахлуването на Гешев в Президенството, т.е. атаката срещу президента. Да, ама това е вторият план;))) Първият план беше атаката срещу мен в Ситово - нахлуване на милиционерите в къщата, в която пребивавах, незаконно, разбира се, аз убегах и минах в нелегалност. Тогава ми се спретна месец и половина, национално издирване, отново незаконно. Това, наистина е твърде ниско ниво, за да предизвика протести, а аз съм твърде незначителна като социум личност (направо съм на най-ниското стъпало);))) за да се втурне некой да ме защитава, освен приятелите ми. Да, но само като личност....;))) не и като другото... За да се предизвика обратният ефект, трябваше да се одързостят слугите на Яга Албасти (правителството на Борисов) да повторят същото, само, че на най-високото ниво, върхът на държавата... Защото ударът срещу мен не е удар срещу личността, а удар срещу институционалността, която изразявам, а именно Българският Саракт. Ето, така вече се получи успоредното институционално транспониране на енергетиката към най-високото ниво и се създаде настоящият социален ефект: "Да защитим Президента", а той от своя страна, направи нещо, което той в една нормална ситуация, никога не би направил и ние бяхме свидетели, че до този момент, той нямаше никаква воля да го направи: "Мутрите - вън!";))) Слугите на Яга би трябвало да са се поучили от 2016 г., когато ме атакуваха, за първи път с МВР в ниското ниво, какво се случи: "Борисов 2" - падна. Естествено, третият план, това е "Росенец", но енергията се прехвърли там, поради реалната връзка Борисов-Доган и дадената му от него подкрепа на Борисов в Годината Докс.
Впрочем, да добавя, преди 2-3 дни, разбрах, че тази атака, сега чак я отчитат като грешка и са сменили кварталният за Ситово в Първо РПУ в Пловдив;))) Сложиха милиционер с по-висок капацитет;))) Късно, твърде късно...
PMEmail Poster
Top
18j
Публикувано на: 14.7.2020, 22:24
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 134
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11



QUOTE (Йордан_13 @ 15.7.2020, 0:39 )
Първият план беше атаката срещу мен в Ситово - нахлуване на милиционерите в къщата, в която пребивавах, незаконно, разбира се, аз убегах и минах в нелегалност. Тогава ми се спретна месец и половина, национално издирване, отново незаконно. Това, наистина е твърде ниско ниво, за да предизвика протести, а аз съм твърде незначителна като социум личност (направо съм на най-ниското стъпало);))) за да се втурне некой да ме защитава, освен приятелите ми. Да, но само като личност....;))) не и като другото... За да се предизвика обратният ефект, трябваше да се одързостят слугите на Яга Албасти (правителството на Борисов) да повторят същото, само, че на най-високото ниво, върхът на държавата... Защото ударът срещу мен не е удар срещу личността, а удар срещу институционалността, която изразявам, а именно Българският Саракт. Ето, така вече  се получи успоредното институционално транспониране на енергетиката към най-високото ниво и се създаде настоящият социален ефект: "Да защитим Президента",  а той от своя страна, направи нещо, което той в една нормална ситуация, никога не би направил и ние бяхме свидетели, че до този момент, той нямаше никаква воля да го направи: "Мутрите - вън!";))) Слугите на Яга би трябвало да са се поучили от 2016 г., когато ме атакуваха, за първи път с МВР в ниското ниво, какво се случи: "Борисов 2" - падна. Естествено, третият план, това е "Росенец", но енергията се прехвърли там, поради реалната връзка Борисов-Доган и дадената му от него подкрепа на Борисов в Годината Докс.
Впрочем, да добавя, преди 2-3 дни, разбрах, че тази атака, сега чак я отчитат като грешка и са сменили кварталният за Ситово в Първо РПУ в Пловдив;))) Сложиха милиционер с по-висок капацитет;))) Късно, твърде късно...


Не си само ти. Ти успя да го онагледиш и да направиш един вид реалити около преследванията и репресиите на хунтата. Подобни неща преживяха протестиращите в Младост след като успяха.. те успяха да си изберат свой кмет. Е хунтата удари този кмет най-безпардонно и намачка всички местни активисти с подобни дописки и разтакавки.
По същия начин надиплиха хората и след протестите покрай 2012 та - по-конкретно във Варна, Ботевград, Враца, Пловдив, София и т.н.. По същия начин се парира всеки нов опит да се вземе местна власт или се подкопава хегемонията на хунтата. И затова не мога да имам уважение към това което е народ в момента. Защото всички го виждат, виждат несправедливостите, виждат репресиите, но не пазят лидерите си. Тези които трябваше да са лидерите на това общество са подиграни и унижени докато най-големите утрепки ръководят. Не може да спечели уважение народ, който не намира начин да обърне това състояние. Може да има някакво проклятие което е извело българския борчески дух извън територията на България. Но да нямяш тактическа мисъл да съхраниш важните хора това води до заслужената гибел на държавната структура.


--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top
18j
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 134
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11



За протестите е много смешно как всичките невести на бахуря се разквичаха в един глас точно в деня когато влезнахме в ‚чакалнята‘ за еврото. Заветната цел на толупа е изпълнена но неговата гордост беше избутана надолу в новинарския сайт и изобщо не бяха обсъдени важните въпроси с оцеляването на българите и нашата икономика.
Въвеждане на еврото? Това е тема за референдум, а не няколко толупа да решават еднолично. Те трябваше да обяснят как спестяванията на българите ще бъдат унищожени за пореден път. Как 1000 лв спестявания ще станат 500 евро в брой, но хляба от 1 лв ще стане 1 евро. Бай ¥й нЕмА възможност да обясни на хората, че за няколко години спестяванията отново щели да набъбнат заради повишените надници. Но пък и забрави да каже, че ключови днес сектори ще изчезнат заради...повишаването на надниците. Заради протестите той нямаше как да обясни какво мисли да направи с умрялата и разграбена икономика, за да компенсира 400-500 000 работни места, които ще изчезнат. И забрави да опише как ще оползотвори 20 милииарда, които ще ни се върнат като падне валутния борд.
Бох.. много сложни теми за тоя телекторат. Дай да свикаме хората да покрякат срещу мафията па да им мине.

И всичките моми бахуркови скочиха да го обслужват: духаня, седерасите-соросоиди, мвро, прецеденството и прокуроя се заплетоха в умел сценарий който надмина всички очаквания.
Оформиха се две двойки антагонисти теза-антитеза, които очакваме да се вземат един друг, на края. Сопола Духан и Ицака са едната двойка моми, а другата са гешко и льотчика. И юруш народе на дудуците.

Духаня и ицака са стари сътрудтици в бойковия модел. Трябва да се погледне колко пъти за последните 10 години ДПС е гласувало различно от герб. Сигурно ще говорим за 2-3 пъти и то по повод на големи политически спектакли.
Ицака-соросоидов, който също беше пристанал на бай ¥й като министерша на правосъдието проведе поредната про-форма на съдебна система. А те соросоидите имат здрави структури за мониторинг на тия институции - разни асоциации и НПО-та, където доста честни и разумни хора се борят за правилните каузи. Така че ицака знаеше много добре какво трябва да се направи и как да се разделят квотите във Висшия Съдебен Съвет, но в крайна сметка реформата стана според аршина на мафията и пряко доведе до избирането на гешко.
Главния проКурор от своя страна се зарита с прецедента. Както каза Йордан прокуратурата се меси в пряко в политиката от най-малкото село до оня триъгълник в центъра на София.
Като антагонист на гешко се явява президента, който покровителстваше служебния кабинет на бойко.
Той си заложи капан като назначи в прецедентството всички руски шпиони, които движеха фейк нюз сайтовете на Путя. Което на фона на офицерството в Нато и говора като патриот-националист си е тежко раз-трояване на личността.

В крайна сметка е добре, че има разходки из градовете, радвам се, че и дон черепуга е развързал кесията да налее малко кинта на окаяните квартални батки. Изключитерно радостно е че тупана риве по телевизора всеки ден. Много е добре че все нови и нови хора се упражняват да свалят рапоня от власт. Но не виждам цел, целенасочено действие. Като виждаме надписа „мутрите вън“ не виждаме как точно ще се извадят тия мутри. Няма яснота относно механизма. Той Пламен Горанов още 2012 горя с лозунга ‘мафията вън’ само че тя от тогава стана още по-силна. За 8 години тоя народ трябваше да успее да се самоорганизира и да може да изведе напред читави хора, да ги пази, да ги избере и да приключи с тоя позор по институциите.
Има идея за сваляне на байко 3 но няма идея как да избегне байко 4. Единствения механизъм, който така може да се задвижи е мутрата да пукне и мишката да оглозга потъващия кораб. Нали сега е Нейната година, Слава на Тангра. Иначе ни чака борисов 4 с още по-надъхани кашици и тотално затриване с необозримата криза около въвеждането на еврото.


--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 15.7.2020, 16:42
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 036
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (18j @ 15.7.2020, 11:30 )
За протестите е много смешно как всичките невести на бахуря се разквичаха в един глас точно в деня когато влезнахме в ‚чакалнята‘ за еврото. Заветната цел на толупа е изпълнена но неговата гордост беше избутана надолу в новинарския сайт и изобщо не бяха обсъдени важните въпроси с оцеляването на българите и нашата икономика.
Въвеждане на еврото? Това е тема за референдум, а не няколко толупа да решават еднолично. Те трябваше да обяснят как спестяванията на българите ще бъдат унищожени за пореден път. Как 1000 лв спестявания ще станат 500 евро в брой, но хляба от 1 лв ще стане 1 евро. Бай ¥й нЕмА възможност да обясни на хората, че за няколко години спестяванията отново щели да набъбнат заради повишените надници. Но пък и забрави да каже, че ключови днес сектори ще изчезнат заради...повишаването на надниците. Заради протестите той нямаше как да обясни какво мисли да направи с умрялата и разграбена икономика, за да компенсира 400-500 000 работни места, които ще изчезнат. И забрави да опише как ще оползотвори 20 милииарда, които ще ни се върнат като падне валутния борд.
Бох.. много сложни теми за тоя телекторат. Дай да свикаме хората да покрякат срещу мафията па да им мине.

И всичките моми бахуркови скочиха да го обслужват: духаня, седерасите-соросоиди, мвро, прецеденството и прокуроя се заплетоха в умел сценарий който надмина всички очаквания.
Оформиха се две двойки антагонисти теза-антитеза, които очакваме да се вземат един друг, на края. Сопола Духан и Ицака са едната двойка моми, а другата са гешко и льотчика. И юруш народе на дудуците.

Духаня и ицака са стари сътрудтици в бойковия модел. Трябва да се погледне колко пъти за последните 10 години ДПС е гласувало различно от герб. Сигурно ще говорим за 2-3 пъти и то по повод на големи политически спектакли.
Ицака-соросоидов, който също беше пристанал на бай ¥й като министерша на правосъдието проведе поредната про-форма на съдебна система. А те соросоидите имат здрави структури за мониторинг на тия институции - разни асоциации и НПО-та, където доста честни и разумни хора се борят за правилните каузи. Така че ицака знаеше много добре какво трябва да се направи и как да се разделят квотите във Висшия Съдебен Съвет, но в крайна сметка реформата стана според аршина на мафията и пряко доведе до избирането на гешко.
Главния проКурор от своя страна се зарита с прецедента. Както каза Йордан прокуратурата се меси в пряко в политиката от най-малкото село до оня триъгълник в центъра на София.
Като антагонист на гешко се явява президента, който покровителстваше служебния кабинет на бойко.
Той си заложи капан като назначи в прецедентството всички руски шпиони, които движеха фейк нюз сайтовете на Путя. Което на фона на офицерството в Нато и говора като патриот-националист си е тежко раз-трояване на личността.

В крайна сметка е добре, че има разходки из градовете, радвам се, че и дон черепуга е развързал кесията да налее малко кинта на окаяните квартални батки. Изключитерно радостно е че тупана риве по телевизора всеки ден. Много е добре че все нови и нови хора се упражняват да свалят рапоня от власт. Но не виждам цел, целенасочено действие. Като виждаме надписа „мутрите вън“ не виждаме как точно ще се извадят тия мутри. Няма яснота относно механизма. Той Пламен Горанов още 2012 горя с лозунга ‘мафията вън’ само че тя от тогава стана още по-силна. За 8 години тоя народ трябваше да успее да се самоорганизира и да може да изведе напред читави хора, да ги пази, да ги избере и да приключи с тоя позор по институциите.
Има идея за сваляне на байко 3 но няма идея как да избегне байко 4. Единствения механизъм, който така може да се задвижи е мутрата да пукне и мишката да оглозга потъващия кораб. Нали сега е Нейната година, Слава на Тангра. Иначе ни чака борисов 4 с още по-надъхани кашици и тотално затриване с необозримата криза около въвеждането на еврото.

Хахахахахаха, брача болгаре, цели пет варианта ви предлага ГЕРБ в стил "отивам си, ама не съвсем"; "и вълкът сит и агнето цяло", което е перефраза на "и тако и вако";))) Бойко да е скрит зад кулисите, но и да сподели управлението с протестиращите е най-лошият, поне според мен, вариант. Идвала криза. Гусин Борисов, вие сте самата Криза! Слава на Тангра, да живее Сомор!

Заради протестите ГЕРБ вече обмисля вариант, в който Борисов да не е премиер
https://www.dnevnik.bg/politika/2020/07/15/...a_ne_e/?ref=rss
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 15.7.2020, 16:57
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 036
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Вторият вариант е, след като ГЕРБ преодолее вота на недоверие заради корупцията, който БСП внесе, да се върви към вот на доверие, при който депутатите от мнозинството да се въздържат и да свалят третия кабинет на Борисов. Така да се задейства конституционната процедура и ГЕРБ да вземе първа мандата и да състави експертно правителство с друг премиер. Кой ще бъде той обаче от партията не коментират.
Третият вариант е, Борисов да излезе в отпуск до края на мандата, а вицепремиерите да го заместват. В същото време обаче да се сменят голяма част от сегашните министри.
Петият вариант бил ГЕРБ да настоява БСП да направи правителство с втория мандат в рамките на този парламент.
=======================================================
И тези варианти са опит за измъкване на ГЕРБ, вид шопски мурафети.
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 15.7.2020, 17:32
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 036
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Kнигaтa cъдъpжa cлeдния aвтeнтичeн paзĸaз нa Джoвaни Фaлĸoнe:
„Eдин ĸoлeгa oт Pим пpeз 1980 гoдинa ce cpeщнaл c извecтния Фpaнĸ Koпoлa, нacĸopo зaдъpжaн, и гo пpoвoĸиpaл:
– Cиньop Koпoлa, ĸaĸвo e мaфия?
Cтapият Koпoлa paзмиcлил и oтгoвopил:
– Гocпoдин cъдия, в тoзи мoмeнт тpимa cъдии жeлaят дa пoлyчaт пocтa пpoĸypop нa peпyблиĸaтa. Eдиният e мнoгo yмeн, втopият ce ĸpeпи нa пapтиитe в пpaвитeлcтвoтo, тpeтият e пpaзнoглaвeц. Koй cмятaтe щe бъдe избpaн? Πpaзнoглaвeцът. Eтo тoвa e мaфиятa…“


http://defakto.bg/2020/07/15/%d0%ba%d1%80%...2tRy4cjkGwFcbro
PMEmail Poster
Top

Topic OptionsСтраници: (8) 1 [2] 3 4 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020