www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Протестите срещу Борисов в Годината Самор


Страници: (8) « първа ... 5 6 [7] 8  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Протестите срещу Борисов в Годината Самор
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (18j @ 4.9.2020, 8:03 )
QUOTE (Йордан_13 @ 22.8.2020, 0:15 )
Човекът е политическо животно и като такова, то има нужда от площада, от улицата, от протестът. Затова демокрацията е формулирала правото на протест;))) Затова, който има нужда е на площада. Това е неговата "фронтова линия". Там има всякакви хора, но разбира се, преобладават тия дето реват: "Ку..ви... Бойко умри... на майка ти в.... " Вервайте ми, както изглеждам, ей тъй свръхинтелигентен, ПОНЯКОГА В ИНТЕРНЕТ, реша ли да излезна на площада и аз да съм политическо животно, тези младежи ще ви се сторят направо рози за мирисане;))) И най-малкото, което ще ви опечали дълбоко е речникът ми... Вие не сте виждали толкова вулгарен речник;))) Мога да си и измислям, да си изфантазирам вулгаризми на място, които биха изкарали извън кожата си, всяка една "синя куртка". Затова, аз не коментирам какви са хората на протестите в Годината Самор... Та това е Самор, за Бога! Алп-Дива! И то повече в ролята на Дива!;))) Ние, какво искаме, един суперинтелигентни и свръхдуховни хора да протестират?:))) То, ако има такива, нема са на тази планета;))) А, помните ли, когато Бойко се подиграваше, само допреди 2 години: "Ако излязат, ей сега 300 човека на протест и си подавам оставката", а троловете му в нета : "Другари, протести, нещо... или няма:)))" СЕГА СА НАСРАНИ, ЯКО! 43 дена, "другарите" псуват детеродните органи на майките им;))) А, нали това искаше, Бойко? Ай, сега Оставката! Подавай я и без шопски извъртания! ПИСНА МИ ОТ ВАС И ОТ МАЙКИТЕ ВИ! Да добавя;))) 

https://segabg.com/hot/category-bulgaria/po...a-protestirasht




Е това съм го казал още 2015-16 когато бяха поредните протести срещу бай %уй. То не е магия, просто трябва да следиш и познаваш динамиката в обществото, а не да си на светлинни години от нормалността както всеки един герберас. Всеки следваш протест срещу рапоня от сик ескалира. Преди имаше стремежът да са 'мирни' протестите и имаше ревностни соросоиди напред. И ние казвахме: ако сега тиквата не се оттегли - следващите, които излязат на наше място няма да са толкова 'полит-коректни'. Вероятно може да се изровят тези ми постове из този форум.

Тогава например мислех, че не бива да се руши, защото после трябва някой да го строи обратно. Дали е партиен дом или паваж... като изкараш боклуците от сградите после някой друг ще трябва някъде да заседава. Сега това мнение е изветряло. Институциите са толкова компрометирани, че за покварени и сградите.
Още тогава ми беше ясно че някъде из държавата има такива, които биха всичко изпотрошили и други, които искат всичко да се изравни със земята. Е аз сега им симпатизирам на тези последните и чакам те да излязат, за да свършиме работа.
Е та предния път бойчо сдаде багажа ама се изхитри пак да се върне. Мислеше, че е много умен и всички е измамил, чакаше пак ние да излезем - политкоректните. Но ние изчакахме стиснахме зъби и дадохме протеста на други, защото сега са други времена. Той вероятно пак ще се изхитри да подаде оставка и пак ще спечели изборите, но ако беше наясно кой е Дахус щеше да се замисли по-сериозно. Лошото е че в бойковия команден център няма мисъл. Там командването е дистанционно - определя се зад океана. А от там точно това искат тука да се руши и да се пали.
И така както днес възродиха стария партиен дом и вече старото БКП уверено върви към консолидация, утре всичко това ще изглежда като купчина руини в центъра на София. После спокойно ще можем и да сменим и Столицата.
Така че дръж печено бахуре колкото повече държиш днес толкова по-разбит ще е режима ви утре.

Нали знаеш, че политкоректността е системност, а системността е статукво smil4334ad8a149e0.gif Затова няма как протести на системните да променят Системата, могат само да я рестартират и сам ти казваш, че така се е случило с кабинетите "Борисов". Затова се съгласих за идеята да се въведе двукамарен парламент, където системните еволюционисти да обладават горната камара, а статуквениците-консерватори - долната и там да се конфликтират колкото искат, а несистемните алтернативи ги изведох в лицето на Кана Субиги/Президентът и по този начин разширих неговите правомощия и възвърнах Върхът на Държавността, който е Контакта с Небето.
И тук вече е ясно, че Несистемността ще руши, за да не позволи рестарта, възпроизвеждането на политическата и икономическа система в този й вид. Ако това не стане, тя ще се възпроизведе в същият вид с други играчи. Системата е Хидра Многоглава,трябва да се убие самата Хидра, а не да се режат главите й.
Има 2 инструмента на тази планета, с които се ритмира човешкият социум и общества - еволюция и революция и двата, обаче са функции на едно божество в индуизма Шива - Шива Разрушителят и Създателят - два триъгълника, единият нагоре - Създаването, другият надолу Разрушението, съчетани помежду си, създават шестолъчната розета или "Знакът на Давид", "Соломоновият печат". "Джагфар Тарихи" ни казва, че това пък бил знака на Тангра, но да отбележа, не като небесен символ, а като планетарно присъствие. Затова лабътите, когато обладаха тези механизми, на държавотворчеството и човешката еволюция си присвоиха и този символ. Така, че и еволюцията и революцията са еднакво необходими. Сега стана много модерно, покрай масонството да се говори само за еволюцията, а революцията напълно да се отрича. Революцията и Еволюцията са два способа, два начина и два пътя за развитие. Първият е по-бърз и носи промяна в рамките на 1-2 поколения, вторият е много по-бавен и протяжен и носи промяна в рамките на десетки, стотици поколения, а може и хиляди. Най-хармоничен е резултатът, когато и двата способа се използват едновременно - еволюция на съзнанието за революция, кочто да доведе до смяна на Системата с друга по-нова и съвършена, а това означава и смяна на видът и качеството на личността, а оттам и на цялото човешко общество. Тъй мисля аз smil4334ad8a149e0.gif
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 10.9.2020, 10:00
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



ДПС излезе от мрачното си и влажно леговище и отново осигурява кворумът на ГЕРБ;))) Е, сега, г-да гербери, как го приемате вие, това? Нали, навремето, основното мото, с което Бойко печелеше, беше: "Гласувайте за ГЕРБ, за да не дойде ДПС! Да, но ДПС, г-да гербери, просто никога не си е отивало! Бойко пък, кански пищеше, че Волен осигурявал кворумът на Орешарски и затова го напазарува впоследствие. Сега атакистите са върли герберя, а навремето симпатизантите им наруваха ли срещу Сидеров, че осигурява кворумът на Орешарски и е Златен Пръст? ;))) Не! А , сега, Бойко, Бойко, Бойко... Г-да атакисти, и вие сте като останалите материалисти - парата, парата и при вас, прави борбата;)))


https://www.dnes.bg/obshtestvo/2020/09/10/v...-vlastta.462384
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 10.9.2020, 12:09
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Вчера слушах ораторите на митинга вечерта по БСТВ;))) Младото момче, доста ме е попрочело, браво на него: "Свободата и демокрацията искат жертви и тези жертви днес, сме ние";))) Точно така. В основата на Бъдещето стои човешката жертва. Затва тя влезе и в кряшенството като Агнецът Божий, който се пожертва за греховете на света. Вие да не си мислите, че при "езичеството", тя е била неосъзната? Много повече от осъзната е била, защото за "езичникът" нема смърт, има само ход по кръговрата на Времето и ново раждане. Ти губиш физическият си образ, само временно, за да придобиеш нов в театърът на живота. Цикълът ти го дава! Момичето, като всяка жена, емоционална и с на моменти реална загуба на съзнанието за реалността, когато говореше по въпросът за МВР;))) Но, тя, все пак е млада... А младостта често е съпроводена с голяма доза наивитет. Посочи счупеният портрет на Левски и забленува за поруганата "чиста и свята республика" една от големите лични заблуди на Великият Лъвский. Идеята за "чиста и свята республика" е илюминато-масонската идея по онуй време за преборване на монархическите режими в Европа и по света. Затова и Султанът е "тиранин". По принцип, има огромна разлика между монархическото началото в лицето на Кана Субиги и тиранинът, който е обикновеният селянин издигнат за цар. Тази разлика не чух, но тя няма отде да се знае. Кана Субиги не е само администрация, той е и култура и духовност. Той е едновременно всичко и едновременно нищо;))), защото е преходен. Инак Хаджигенов направи Бойко на нищо в речта си;))) Та, вие си задайте, след като плачем за счупеният портрет на Лъвский подавен в прахта, вие си задайте, въпросът, защо се чества тъй величаво и помпозно, денят на неговото обесване, който е ден на национален позор, ако питате мене, а не Денят на Неговото Раждане, който е Денят на Изгревът, Изгревът на Българската Свобода! Защо? Защото те се радват, че на 19 февруари са се освободили от него;))) Такива личности не могат да съществуват живи в политическите реалности на днешният свят, пречат на всички;))) Нима си мислите, че днешната политическа класа ще се радва да види Лъвский жив сред тях или начело на държавата?;)))
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 11.9.2020, 10:40
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Между Бъдещето, което търсите и вас, днес стоят редиците "сини куртки". Ако не преминете през тях, никога няма да имате Бъдеще, не и това, което искате вие. Това, което ви дели от Бъдещето, което искате, са те. Преминете ли през тях, вие ще сте, които сте, другите ще са без значение;)))
Инак за властта, всички, които искат да преминат през милиционерските колони силом са "лоши момчета", "провокатори". Подобна терминология се използва за протести, които са контролирани с определена цел.

Снощният протест завърши без провокации и инциденти
Сред протестиращите са се появили футболни агитки

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2020/09/11/sno...#comment-newest


Милиционерите от провансът са истински селяци и то от класа, на които не им се работи вече в родното село, не им се пасат кози и маа с мотиката по нивите, вервайте ми. От лични впечатления ви го казвам. Основната цел да са в МВР е държавната служба, която им дава определени благини. Те не са задължително да са финансови, но са такива, че след увото, милиционерът, може да започне малък бизнес в градът, което за него е достатъчно;))) Затова ще бъдете бити и тепани, вие им пречите с протестите си за осъществяването на заветната им мечта, която е прозаична - спокойни и благосъстоятелни старини;))) На тях, не им пука за вас!

Адвокат: Най-агресивните полицаи на 2 септември – от провинцията
Затягане на белезниците е сред най-честите нарушения

Прочети още на: https://www.dnes.bg/obshtestvo/2020/09/11/a...#comment-newest

БСП също е системна партия, а "гарван гарвану, око не вади";))), Ленче;))) Как да го поведе, след като в този протест участва и определено една несистемна страна;))) , независимо как, но участва;))) Затова остава само да се присъедини. Ама били максимум 1000 души;))) С това се занимават някои хора, с поставената им от МВР задача, да броят хората. Ами толкова;))) Това са тези, които имат определена будност и възможността да са там. Другите отдавна са се насадили на яслата, а другите ще го направят, впоследствие. Бунтът е първом вътрешна природа и състояние. Ако си роден овца няма как да станеш лъв. Останалите са на служба да броят овцете.

" Не разбирам например защо БСП трябва да се присъединява към протестите, това е най-голямата опозиционна партия, тя трябваше отдавна да води тези протести", каза Елена Йончева. Според нея това не се случва, защото хората не вярват, че този лидер (Корнелия Нинова, бел.ред.) наистина се бори срещу корупцията.
Елена Йончева посочи и че Нинова не е подписала нито един от трите сигнала, които са внесени в прокуратурата, по аферата "Барселона". А тя е важна, защото Борисов се страхува, че може да бъде разнищена на европейско ниво."

https://news.bg/politics/elena-joncheva-pra...Eugac8VeQ-vLw9M

PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 11.9.2020, 13:16
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Че Тиквата бе употребен чрез "Борисов 3", бе употребен от по-големите Хищници, но дайте да не изкарваме Борисов - жертва, защото и той е Хищник, макар и по-ниско в хранителната верига, който не се колебае да изяде живи по-дребните хищници и млекопитаещите бозайници;)))
И тъй, и аз не смятам, че ще свърши като Орешарски, Орешарски е късметлия;)))

==========================================================

Той е на мнение, че в момента Борисов е пред много сериозна дилема за личното си оцеляване - политически и физически.
Според Осман Октай тези, които са употребили "тотално грубо" управлението на Борисов в третия му мандат, а той ги е "обслужил", накрая, чрез изказването на ДПС му е бил даден знак, че е "време да си събира багажа и да освободи пространство".
Анализаторът не смята, че политическият път на Бойко Борисов ще приключи като тази на Орешарски.

https://news.bg/politics/borisov-bil-pred-d...Eugac8VeQ-vLw9M


Аз, обаче, никак не изключвам голяма коалиция между БСП и ГЕРБ, даже вече я виждам осъществена в провинцията, т.е. големите градове извън София, в лицето на Гергов, например и неговите проекции в местната власт в селата около градът Пловдив. Проблемът ми е, че някои мои приятели, дето върло са фанали Бойко за поличката, как ще плюят Корнелия след тази голяма коалиция, не знам, не знам;))) Просто не мога да ги мисля;))) БКП ще се възстанови като последен Гърч да се изживее като Минало в съзнанието на много хора. Процес на Пречистване;))) Катализатор на този процес, айде да не съм аз, но ще са такива несистемности като мен, които заплашват системното;))) А, да, силно съм обезпокоен и за ку..вите в интернет пространството, които наруват срещу "комунягите";)))
Мили мои дами, много съм кахърен за вас;)))
==========================================
"Към днешна дата резултатите от проучването ни сочат към много сложна правителствена конфигурация. Ако изключим варианта за голяма коалиция между ГЕРБ и БСП, минимум 3 партии трябва да са в определен тип отношения, за да създадат мнозинство. Слави Трифонов изглежда като кингмейкър в една такава конфигурация. Той може да има депутати, които ще решат коя конфигурация ще бъде на власт. Нека си представим, че имаме 3 партии - ГЕРБ, Трифонов и "Демократична България". Или БСП, Трифонов и "Демократична България", обясни социологът.


Има ерозия в ГЕРБ, но БСП не се възприема като алтернатива
Слави Трифонов може да изпревари ДПС, смята Димитър Ганев

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2020/09/11/ima...ernativa.462527

PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 11.9.2020, 16:12
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



В общи линии поредният платен от Бойко лакей, който не прави нищо повече от внушения, чиято основна цел е да се създаде отчаяние: не протестирайте, ето виждате, хората стават все по-доволни, броят им на протестите намалява, защото осъзнават, че Бойко е нуженsmil4334ad8a149e0.gif Бойко си мисли, че намаляването на броят на протестиращите ще спре неизбежното - подаването на оставката smil4334ad8a149e0.gif

Антоний Гълъбов: Промяната не означава оставка на кабинета
Протестиращите прогресивно намаляват, обясни Антоний Гълъбов

Прочети още на: https://www.dnes.bg/obshtestvo/2020/09/11/a...462542#comments


За мен по-важно е кой е подслушвал министър-председателя на България. Това е престъпление от много висок клас срещу премиера на републиката", каза още политологът.
===================================================
Българското Разузнаване на подчинение на президентът Радевsmil4341944e6b0c8.gif Смехурко Гълъбов! Важно е не "Кой", господин герберчо, а какво е съдържанието на записите, а ТО Е НАЦИОНАЛНА КАТАСТРОФА!

До ДртПрч
Не! На мен кадрите на Радев, дори ми причиниха по-голяма вреда от тези на Борисов, но аз съм длъжен да го подкрепя срещу Тиквата, за да отворя Изход за Българите! Успявам, а вие сте Валат!
ДртПрч
преди 2 минути
До Гробокопач
И за теб със същия успех мога да кажа, че си платен лакей на Радев. Вярно е, нали?
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 12.9.2020, 12:40
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Борисов, а ти какво друго си очаквал като резултат от управлението си, освен бесилки и ковчези? Това е класическият резултат от подобен тип управления като твоето! Къде свършиха своят професионален път твоите колеги мутри?:))) Аз още не мога да осъзная колко прости хора има на този свят, че да гласуват за теб!
И ти ми разкажи за "Великата Далавера" довела до днешният катаклизъм: президентският съветник назначава кметски наместник на ГЕРБ през кмет на БСПsmil4334ad8a149e0.gif Вие така сте се оплели като свински черва, че не знаете на кой свят се намирате smil4334ad8a149e0.gif Затова Ви се определя точното място, светът, с който вибрационно си храмонирате (хармонирате) - Подземният! Не съм ли точен? smil4341944e6b0c8.gif

Борисов искал да чуе протестиращите как ще управляват, а не да показват бесилки и ковчези

https://news.bg/politics/borisov-iskal-da-c...i-kovchezi.html
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 12.9.2020, 12:53
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Гешев остава за да може да понатупва разни самозабравили се селяни, които по един или друг начин са добили общественопрестижни професии, включително адвокатски и прокурорски и които гравитират около Радев. Трябва да не се дава предимство на нито едно от двете крила, а затова е нужен сдържащ механизъм;))) Гешев, печелиш, но си опичай акъла. Не посягай на Свещеното! Почитай го!


"Оставката на правителството е по-вероятна от тази на главния прокурор, по мнението на Ганев. Оставката на Гешев не е забравена, но протестът е повече антиправителствен."

https://news.bg/politics/propastta-mezhdu-p...-zatvorena.html
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 16.9.2020, 20:33
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



По принцип, тези, които трябва да бъдат извадени от Парламата, не са гражданите, а "народните представители". Щом тяхната "представителност" вече се е изчерпала, то те стават нищо повече от обикновени граждани;))) А НС е с изчерпана представителност още след 26 март 2016 г., когато беше избрано и това е парадокс, понеже делегираната им "представителност" тогава беше предварително изчерпана и само подчерта тяхната нелигитимност и вие видяхте, как те "управляваха";))). Погрижих се за това;))) Така ще процедирам с всички и по-нататък, така, че не очаквайте повече ефективност от тази Система.

==============================================================

Още от сутринта група от протестиращи срещу правителството на Бойко Борисов отказа да напусне сградата на парламента, докато той не подаде оставка. Това потвърдиха пред "Сега" депутати от опозицията, като обясниха, че недоволните са десетина души и са пред деловодството на НС, за да внесат декларация за разпускането на Народното събрание и за провеждането на предсрочни избори. Протестиращите са настояли и да се срещнат с представители на ръководствата на парламентарните групи, но само от БСП са се отзовали. Там са Мая Манолова, Настимир Ананиев, Никола Вапцаров, майки от "Системата ни убива". Те са искали да участват в заседанието на комисията по енергетика. Протестиращите скандират "Оставка" и "Затвор". В 16.30 отвън на паважа пред парламента на бул."Дондуков" легна възрастна жена и викаше: "Мръсници, ненаядохте се!"

НСО изведе насила протестиращите от Народното събрание
Възрастна жена легна на паважа пред парламента, майки на деца с увреждания бяха влачени

https://segabg.com/hot/category-bulgaria/ns...odnoto-subranie
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



До Пижо
Проблемът, както казах вчера е, че на тях не им пука, че са такива, защото по-голямата част от общото народностно ниво е такова и те са неговото отражение, а при този конструкт на обществен строй, демокрацията, мнозинството налага своите виждания за личността, семейството, държавата и светът като цяло. Затова, те се гордеят, че са точно такива и презират останалите, които не са, защото са еманация на общото посредствено ниво, а то е определящото управлението на държавата.

Колкото до Бойко Тиквата и неговите привърженици, тях съм ги презирал винаги! От 2002 г. досега сигурно съм изписал материал срещу него, който, акос е публикува ще надмине по обем томовете на руските класици;))) А какво чета по форумите? Изказвания на прости селяни станали граждани и гласуващи за ГЕРБ. Те не осъзнават, че само като дишат и пораждат поредната национална катастрофа, какво да говорим за останалото...

Пижо
преди 40 минути
В цялата българска хилядолетна история не е имало управляващи, които да са били подложени на такава подигравна и унижение от българския народ и които да продължават нагло, цинично и арогантно да демонстрират липса на елементарно достойнство.
Поцинковани кофи и осъдени мутри в Парламента. Тикви по площадите и колажи с чекмеджета. Торбички от Била и шаржове на шкембета. Анимационни герои и целуване на ръце. Пародия на министри и лингвистичните им познания. Срам!

71-ви ден на протести: Шествие в София, тикви на площад в Пловдив
Исканията на демонстрантите остават непроменени

Прочети още на: https://www.dnes.bg/obshtestvo/2020/09/17/7...#comment-newest
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Тук трябват ония помагала, за които думах преди време;))) Елате от София ме вземете , а аз ще взема едно от тия "помагала";))) С голи ръце срещу такава плътна маса робокопи, няма как да има успех. Трябва нещо да разстрои строят им, да го наруши, за да не могат да действат заедно като стена.
Ама звънели на 112, Фъндъкова не вдигала... Хора, вие сте тръгнали срещу цялата Хунта, нема как да очаквате милиционер да репресира милиционер;))) Нито пък прокурор - милиционер. Те са една Хунта!

=============================================================
Протестиращите изтъкнаха няколко пъти пред репортери от медиите, че отново има полицаи с каски, но без задължителните отличителни номера и баджове, за да не се знае самоличността им. Те претендират, че досегашната сграда на Народното събрание вече не е обект от национално значение и няма причина да не бъдат допускани граждани да отидат близо до нея. Чрез мегафон те опитаха да обяснят на полицаите, че искат да отидат до паметника на Незнайния воин, за да почетат героите, заради които днес се чества Денят на независимостта, както и, че протестът им не е забранен от столичния кмет Йорданка Фандъкова.
Това не промени поведението на полицията и няколкото хиляди, събрали се на площада не бяха пропуснати да минат от кордона. А пространството между сградата на БАН и тази на НС е запълнено с полицейски бусове и автомобили. Достъпът до паметника на Незнайния воин всъщност е блокиран по всички възможни пътища към, така че протестиращите не могат да минат отникъде, за да отидат до него.
Стигна се дотам, че протестиращите подадоха сигнал на спешния тел.112, с искане да дойде полицейски патрул, за да установи, че са нарушени правата на хората. След това репортерка на "Господари на ефира" се обади пред всички присъстващи в пресцентъра на СДВР, откъдето казаха че не знаят да има заповед хората да бъдат спрени и обещаха да направят проверка...
Демонстрантите настояват да говорят и с някой от началниците на полицаите и жандармеристите, но такива не се появяват. Срещу тях са само редовите служители.
Беше направен опит за телефонна връзка с Йорданка Фандъкова, но тя не отговори на обаждането, с което искаха да я питат дали е издавала заповед за забрана на шествието.


https://segabg.com/hot/category-bulgaria/ve...n-76-protestite
PMEmail Poster
Top
anti666
Публикувано на: 23.9.2020, 15:16
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



Простата кърждалийска путка, началничката на поцинковани кофи, виетнамската патица или по име Караянчева държи реч по случай деня на независимостта. Пародия на държава, пародия на председател на народно събрание, пародия и на някаква независимост.

На човек, който се радва докато го освиркват мощно, който търпи унижението на Вожда си, докато цяла България го нарича ПКП - на такъв в Кърджаали му казват тепигьоз

https://www.facebook.com/CYBERARMY3301/vide...30546414848949/
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 23.9.2020, 23:47
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Бойко дава 50 000 000 за висшето образование... Еееееееееееее... чай да обърна некой стол. При все, че това е нищо, защото заплатата на университетският преподавател, трябва да има себестойност в евро, не в лева. Кадрите, които се произвеждат там, повечето емигрират в чужбина, един път, втори път, там се произвеждат и даскалята за средните училища, чиито заплати се уравниха с тези на преподавателите във ВУЗ, точно заради политиката на ГЕРБ да пазарува гласове, купувайки тази или онази прослойка от населението или както чух да казва един преподавател от ВУЗ: "Абе, плащат ни колкото на една селска даскалица". В евро, Бойко! Ако взема 1500 лева, трябва да са 1500 евро. И това е малко, ако питаш мен... Иначе, като политически ход, това изсипване на пари, не е нищо ново, но показва поредното паникьорство, защото доста профове и доцове застанаха срещу теб, но повечето доколкото знам са извън България, а и да има брожение в тези среди, те са най-вероятно и най-вече в СУ. Въобще, Бойко, ти удари таванът на своите лични възможности като управник. Нямаш никакъв друг ход, освен паническото изсипване на пари в тази или онази посока. Но, защо не ги изсипа, когато трябваше? Когато вдигна заплатите на учителите, хм? Ами сега, нали, защото близо 80 дни протести срещу теб... Разбери, че на този свят има хора с естетическо чувство и ти не влизаш в него! Тези хора, протестират, мой човек, защото не те харесват и не те искат, а не защото им са малко парите. На всеки му са малко парите в тая държава! Но те, не искат теб! Разбери го, най-накрая! Не всичко на този свят е пари! На този свят има нещо, много повече от тях!
PMEmail Poster
Top
18j
Публикувано на: 24.9.2020, 11:18
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 134
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11



50 милиона той ги краде на година от някогошния фонд за научни изследвания. Сега тази година заради протестите ще ги върне контролирано в системата, ами тия за последните 10 години къде са - по 50 млн. всяка година тоя е източил половин милиард само от образованието. Сега да видим дали е уточнено че вероятно ще ги върне за ремонти и оборудване т.е. пак с идеята да ги открадне, но с опцията за демагогия и лъжи. Той няма да даде кеш пара на хората, защото тогава те ще си ги изхарчат и той няма да може да ги открадне.
Тази наглост се лекува само с патрони обаче персонала в образователната система т.нар. професори са толкова утрепани, че не заслужават кинти и за една селска даскалица. Да гладуват и да умират или да се вдигат и да заемат мястото което им си полага в обществото. Те тия изтрещелници същите го вдигнаха някога бойко рапоня на власт и сега не смеят да му скочат. Така е тежат на*раните гащи.


--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 24.9.2020, 15:09
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Това го казах и преди тази статия да излезе, веднага след публикацията на кадрите с шкафчето : -D Сготви го една служба на подчинение на Радев. Всъщност "сготвянето" в случаят, не е нищо друго, освен показване на Истината, на "задкулисният Борисов", не "медийният Борисов". И се видя Истината, а тя е твърде нелицеприятна, поне за гласувалите интелигентни хора за ГЕРБ! Но, за да се случи това, тази госпожа е посещавала "n" на брой пъти кревата на Борисовsmil4334ad8a149e0.gif Всъщност никой мъж не е застрахован от това. Аз затова казвам на некои жени: "Ако ме искате като мъж, сега му е времето, щот, ако ви взема за министри един ден, да знайте,че не съм ви познавал":-D

Борисов: Една прекрасна госпожа на Радев ме сготви със снимките
https://glasove.com/categories/novini/news/...l-AuOv7vSuwRjE4
PMEmail Poster
Top

Topic OptionsСтраници: (8) « първа ... 5 6 [7] 8  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020