www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Масовата ваксинация в България -


Страници: (7) « първа ... 2 3 [4] 5 6 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Масовата ваксинация в България -, инженериране на "Борисов 4"
18j
Публикувано на: 22.10.2021, 18:37
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 134
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11



QUOTE (rusenec @ 20.10.2021, 22:56 )
Хайде стига глупости. Ваксините са спасили човечеството да не измираме като през Средновековието !

Хайде стига глупости - това ли е спасение да има 8 милиарда население на земята, да не може хората да се изхранват, да има повсеместна хранителна водна и криза на всякакви ресурси, и сега една клика да се чуди как да намали броя на населението, за да налага масово избиване чрез войни, глад, педерастия, медицински експерименти и насилствена ваксинация с формалин и животински гени, за да предизвика стерилитет и автоимунни заболявания. Да ти пикая върху русенското спасение. Аз съм привърженик на естествения подбор. Ако са ти слаби гените най-добре да се прибираш при Създателя си, за доработка.


--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top
18j
Публикувано на: 22.10.2021, 19:04
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 134
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11



Наскоро ми разказваха на времето в казармата някакъв генерал разказвал за отбранителните стратегии. Значи това с химическите атаки и вирусите остава на заден план. Тествано е много пъти - най-вече ефикасните химикали са на базата на хлор, другото не важи. Защото човека е говедо - към всичко се адаптира. Правят ново съединение с хлор избиват едно село ама на второто село вече хората не измират масово, а следващата генерация излизат индивиди готови за новата среда. Значи НСР се опитва да направи Резидент Ивъл положение от няколко епохи. Не си мислете, че това сега не е било и преди. Тия сегашните не са измислили нищо от нулата. Ако имаше начин да го направят щаха да са го направили. Просто човека е способен на много бърза генетична еволюция. Белия човек най-вече...
Така че опитите няма да спрат просто ние трябва да удържаме на напъните на илюминаторите да се гаврят с обществото. Страха от смъртта е голяма сила. Страшна разменна монета - давам ти живот ти ми дай вяра или свобода и така ще ти взема живота по втория начин.

Та за това във отбранителните стратегии на ни една държава няма системи за отбрана срещу химическа атака или вируси. Има отбрана от ядрена атака защото там идва масовото унищожение веднага. Има различни системи за отбрана по въздух, суша и вода където нападението е с конвенционални експлозиви. Това нанася директни щети. Разните там щамове и химикали предизвикват някакви ефекти но не водят до трайни поражения, а може и атакуваната група да излезе по-силна след атаката.

Та в тази парадигма и играта с ковид. Вервайте ако можеха да ударят света с ефикасен смъртоносен, зомбиращ щам щеха да са го направили още към 1995. Но такъв няма затова ползват пропагандната машина, за да шприцоват хората, да ги стерилизират колкото може и да ги направят по-уязвими. Но и това няма да стане защото хората пак ще се адаптират.



--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top
anti666
Публикувано на: 24.10.2021, 19:41
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



QUOTE (rusenec @ 20.10.2021, 23:56 )
Хайде стига глупости. Ваксините са спасили човечеството да не измираме като през Средновековието ! Вие ако ви се роди дете по тая логика ще откажете ли да го ваксинират за морбили, тетанус и всички други ваксини от имунизационния календар?
Преди 1 век и срещу тези ваксини е имало протести, но накрая всички са осъзнали ползите от тях. Така ще стане и с ваксината против коронавируса. smil4334ad1724132.gif

Ваксините за които говориш бяха тогава срещу естествени болести по природен път. Сегашните ковид ваксини са срещу изкуствени болести, създадени в лаборатории от военни учени. Колкото и да са силни, слугите на тъмния тархан Яга не са над Тангра. И ако те се опитват да използват Улят-Сомор за техните цели (Голямото рестартиране), то историята помни и когато българите са използвали Улят срещу враговете си. Така че не можем да кажем, че това е пландемия в класическия смисъл на думата. Да, те може да планират, но самото начало, когато Сомор получи крила (превърна се в пандемия), не бе планирано. Ситуацията може да завърши с желаното от тях рестартиране, но може и с форматиране на системата. Те го знаят това. Иначе щяха да са го предприели много по-рано, както по-горе също е написано.
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 25.10.2021, 15:34
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Узунов, едно е да издаваш заповеди, заедно с Муньо, друго е да мислите с празните си шапкарски глави;))) Ще върнеш некого в клас, ако има кой да го учи. Децата не са шилета, а ги размайвате по оборите;))) Даскалите окапват "Уан бай уан" и скоро нема да има кой да ги замести. От кво окапват? От вирусът ли? Не, от факсината! Колкото повек факсинирани, толкова повече даскаля в джаза! И учебният ви процес отива "на кино". Все си мислихме, че калинките на Бойко са най-зле, но вашите са още по-зле;)))

Готвят връщането в клас на най-малките още другата седмица
Държавата дава 13 млн. лв. за щадящи тестове за деца

Прочети още на: https://www.dnes.bg/obrazovanie/2021/10/25/...#comment-newest
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 25.10.2021, 15:46
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Хахахахаа, учителите саботирали учебната система;))) Капути, вие саботирате самата държава с факсинацията на учителите! Ето ви, днес, даскалката на чаавето излезе извън строят и трябваше бързо да се намери заместничка, хахахаха, но ние предвидливо извадихме чаавето седмица по-раншко извън класната стая;))) Анадъмно? Ааанадък;))) Кирове, кат дойда в тва министерство и... Кучета на Яга Албасти! Защо, обаче даскалката излезе извън строят? Не е ваксинирана? А, не! Тя е факсинирана и то здраво! Тест: положителна на ковид;)))



"Филтър на входа на училище, безопасна среда вътре - който иска си праща децата, който иска си ги държи в къщи, за да се случи този поход, има нужда от подкрепа от родителите, които да разрешат тестване на децата с щадящи тестове", коментира още Николай Денков. Тестовете били налице и досега, но родителите не ги използвали.
Министърът на образованието призова учителите да разберат, че няма място за действия, които подриват образователната система, апелира към родителите да се направи следващата стъпка - съгласие за тестване два пъти седмично, ако ученикът не е преболедувал или ваксиниран.

С 13 млн. лв. за щадящи тестове връщат малките ученици в клас

https://news.bg/health/s-13-mln-lv-za-shtad...tsi-v-klas.html
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 2.11.2021, 11:11
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Ти си каца, аз съм зеле, ще да втаснеме след 3 недели и когат се размиришем, сме готови да се бришем. В кацата ми вкусно зеле вкисва, на ракийка намирисва smil3dbd4e5e7563a.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4341944e6b0c8.gif

"За Бога братя, ваксинирайте се", заяви Хасърджиев


Я, хахахахахахааааааааа..., след ваксина болниците пълни, липсват ни легла, липсват хората кадърни и насейде е мъгла. Всичко паднало е веке, сам останал си, стърчи върха, властта от него се оглежда, в пустеещата празнота!

Кацаров и лекари: Ситуацията е критична, ваксинирайте се!
Пазете се, за да пазите и нас, призоваха здравни специалисти

Прочети още на: https://www.dnes.bg/koronavirus/2021/11/02/...ite-se.508971,2
PMEmail Poster
Top
18j
Публикувано на: 10.11.2021, 9:11
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 134
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11



Време за малко антиваксърска пропаганда. Официални доклади регистрират десетки хиляди случаи на странични ефекти след факсинация, включително 12 000 смърнти случаи

https://thebulgariantimes.com/%D0%95%D0%B2%...W7CahVczk1Y9KIQ

Вече не сме в зоната на предположенията и очакванията, а на фактическа констатация.


--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top
18j
Публикувано на: 10.11.2021, 12:56
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 134
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11



Руснаците признават, че факсината има маркери, един вид, за да откриват дали някой има фалшив сертификат.

https://dnews.bg/rusia-sazdade-test-za-razp...ertifikati.html

Т.е. отначалото много тънко казаха чипиране ли?! Това са конспирации, докато въведоха зеления чорап и там вече признаха ние ви белязахме с маркери, т.е. чипирахме. И тук вече се сещаме за знака на дявола,който присъства в разни откровения - това вече е факт.


--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top
Публикувано на: 19.11.2021, 15:48
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Вече съм с 2 дози на Пфайзер ! Пролетта ще си сложа бустерна 3та доза, пък антиваксърите нека се заразяват на воля... после като стигнат до кислород в интензивното да не хленчат и да обвиняват други за собствената си глупост и байганьовщина. smil3dbd4e5e7563a.gif
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 19.11.2021, 19:30
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (rusenec @ 19.11.2021, 18:48 )
Вече съм с 2 дози на Пфайзер ! Пролетта ще си сложа бустерна 3та доза, пък антиваксърите нека се заразяват на воля... после като стигнат до кислород в интензивното да не хленчат и да обвиняват други за собствената си глупост и байганьовщина. smil3dbd4e5e7563a.gif

Сега си на 6.6., като са факснеш с третата, ще заформиш цикълът 6.6.6. числото на Дзверот;))) Неслучайно, дозите са три smil4341944e6b0c8.gif Ма, виж сега, не си мисли, че ме е грижа за теб, за мен е се тая дали си жив или умрел, даже съм по-рад, ку си умрял, тъй като не си падам особено много по хората, малко съм като алпите smil4334ad8a149e0.gif smil4341944e6b0c8.gif
PMEmail Poster
Top
Петър.
Публикувано на: 19.11.2021, 21:26
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 447
Участник # 5 893
Дата на регистрация: 29-March 13



QUOTE (Йордан_13 @ 19.11.2021, 22:30 )
QUOTE (rusenec @ 19.11.2021, 18:48 )
Вече съм с 2 дози на Пфайзер ! Пролетта ще си сложа бустерна 3та доза, пък антиваксърите нека се заразяват на воля... после като стигнат до кислород в интензивното да не хленчат и да обвиняват други за собствената си глупост и байганьовщина. smil3dbd4e5e7563a.gif

Сега си на 6.6., като са факснеш с третата, ще заформиш цикълът 6.6.6. числото на Дзверот;))) Неслучайно, дозите са три smil4341944e6b0c8.gif Ма, виж сега, не си мисли, че ме е грижа за теб, за мен е се тая дали си жив или умрел, даже съм по-рад, ку си умрял, тъй като не си падам особено много по хората, малко съм като алпите smil4334ad8a149e0.gif smil4341944e6b0c8.gif

Не разбирам защо командващия офицер на русенеца все още го кара да пише откровени глупостти. Иска да разбере колко ще бъде търпян? Кой от нас вече се е ваксинирал и кой не? Иска да повлияе на посещаващите форума и да ги подтикне да се ваксинират? Или пък просто иска да пълне темите във форума с простотии? Каквото и да е няма тежест или ефект.


--------------------
?? ????????? ???????? ???? ?????,?????????,????????.???????? ???? ???-?????????? ????,???? ? ????????? ??.???? ?? ?????? ???.?? ??????,?? ?? ?? ??????????.?? ?????? ?? ???? ???? ???? ??????????.
PM
Top
anti666
Публикувано на: 20.11.2021, 5:44
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



Винаги ми е било интересно защо ваксърите са толкова загрижени за глупавите, дебелоглави неваксинирани. Нали са ваксани вече, какъв е проблема? Ако ваксата работи, значи няма опасност за тях и близките им, защото имат имунитет. А тези които не искат, ами това си е техен проблем. Сега чета, че някаква еврозелка дошла чак от Брюксел да ни обяснява, че българите ако не влязат в крак с европейците значи представлявали опасност за планетата. Оттук видите ли, можело да се пръкне нов смъртоносен щам. Тук е момента да кажем..що не си ЕПМ!
PM
Top
anti666
Публикувано на: 20.11.2021, 6:02
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



Един безумен аргумент е, че тия течности, с които вече набоцкаха 3 млрд, не били да те предпазят от ковид, ами за да не се разболяваш тежко. Те просто обърнаха традиционната епидемиология с хастара наопаки. Ако това е ваксина, както е ваксината против вариола или детски паралич, ти просто (с нищожни изключения) не се разболяваш. Не повече, не по-малко. Така например изкорениха едрата шарка през 70те години на ХХ век.
Другият е, че видите ли заради антиваксърите хората не могат да се върнат към нормалния живот преди 22.12.2019. Пичове - няма да се върнете към него, ако ще да ваксинирате 99,99% от хората с 666 бустерни дози. Хаосът е новата нормалност. Как ще излезем от него ще се разбере към 2030г. Няма да влизам в детайли, слугите на Яга си имат своите сметки, но може да им излезнат криви. Тук еврозелката е прав. Българите са опасност за мирозданието, което иска Яга Албастъй да създаде.
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 20.11.2021, 10:38
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Досещате ли се, какво идва, г-жи тъпоглави женуря, привърженици на ПП и Радев? Не, че Гержикя, нема да направи същото, но все пак Радев§Узунов сега са на предната линия;))) тех, че йевеме публично, капиш, анадъмно?;))) Забележете думите на този слуга на алпа Яга Албасти: "ще мобилизира ли полицейски сили, които да контролират движението". Това, за което ви говорих масовата репресия върху инакомислещите, обявени за опасни за обществото като цяло, поради своето инакомислие и житейска позиция! Това, което се случи с мен и заради, което една дузина женуря рекоха, че сигурно е имало защо да ме преследва МВР, други ме питаха: "Ама, верно ли е това?", не вервайки, че техните любимци, могат да направят нещо подобно, да нахлуят в домът ти, без нищо и след това районният прокурор в Пловдив, да каже, че всичко това е било законно;))) Не вервайте, чакайте, но вие няма да имате моят късмет;))) през 2020 г., да избягате, хахахаххахахаха...
И сега, какво? Сега, същият Павел Михайлов, чрез чийто кметски наместник се действаше, член на "Инициативният комитет" на Радев, приятел с Пламен Узунов се снима с Корнелия;))), а тя ходи д аправи правителство с ПП!
=====================================
Според него следващият министър на здравеопазването трябва да направи ваксините срещу COVID-19 задължителни. "Ако си представим една ситуация, в която всички решаваме да сме противници на червения светофар, започнем да минаваме на червено и започнат много катастрофи, дали вътрешният министър ще излезе и ще обяснява, че нещата са по-добре и ще мобилизира ли полицейски сили, които да контролират движението", каза Мирослав Ненков.

Мирослав Ненков иска задължителна ваксинация за COVID-19
https://news.bg/health/miroslav-nenkov-iska...a-covid-19.html
PMEmail Poster
Top
Публикувано на: 20.11.2021, 13:58
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



QUOTE (Петър. @ 20.11.2021, 0:26 )
QUOTE (Йордан_13 @ 19.11.2021, 22:30 )
QUOTE (rusenec @  19.11.2021, 18:48 )
Вече съм с 2 дози на Пфайзер ! Пролетта ще си сложа бустерна 3та доза, пък антиваксърите нека се заразяват на воля... после като стигнат до кислород в интензивното да не хленчат и да обвиняват други за собствената си глупост и байганьовщина. smil3dbd4e5e7563a.gif

Сега си на 6.6., като са факснеш с третата, ще заформиш цикълът 6.6.6. числото на Дзверот;))) Неслучайно, дозите са три smil4341944e6b0c8.gif Ма, виж сега, не си мисли, че ме е грижа за теб, за мен е се тая дали си жив или умрел, даже съм по-рад, ку си умрял, тъй като не си падам особено много по хората, малко съм като алпите smil4334ad8a149e0.gif smil4341944e6b0c8.gif

Не разбирам защо командващия офицер на русенеца все още го кара да пише откровени глупостти. Иска да разбере колко ще бъде търпян? Кой от нас вече се е ваксинирал и кой не? Иска да повлияе на посещаващите форума и да ги подтикне да се ваксинират? Или пък просто иска да пълне темите във форума с простотии? Каквото и да е няма тежест или ефект.

Пак същите глупости писани от елти и мещера преди 13 години. Ако имах такъв офицер отдавна да съм си оправил живота и едва ли щях да пиша по форумите. И да, ваксините са безопасни, иначе досега аз и още 3млрд. ваксинирани по света вече да са починали. За сметка на това виждаме как болниците се пълнят с неваксинирани, както и моргите. Изводите сами си ги направете. smil4334ad1724132.gif
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (7) « първа ... 2 3 [4] 5 6 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020