www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Масовата ваксинация в България -


Страници: (7) « първа ... 3 4 [5] 6 7  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Масовата ваксинация в България -, инженериране на "Борисов 4"
Йордан_13
Публикувано на: 20.11.2021, 15:12
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 080
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (rusenec @ 20.11.2021, 16:58 )
QUOTE (Петър. @ 20.11.2021, 0:26 )
QUOTE (Йордан_13 @  19.11.2021, 22:30 )
QUOTE (rusenec @  19.11.2021, 18:48 )
Вече съм с 2 дози на Пфайзер ! Пролетта ще си сложа бустерна 3та доза, пък антиваксърите нека се заразяват на воля... после като стигнат до кислород в интензивното да не хленчат и да обвиняват други за собствената си глупост и байганьовщина. smil3dbd4e5e7563a.gif

Сега си на 6.6., като са факснеш с третата, ще заформиш цикълът 6.6.6. числото на Дзверот;))) Неслучайно, дозите са три smil4341944e6b0c8.gif Ма, виж сега, не си мисли, че ме е грижа за теб, за мен е се тая дали си жив или умрел, даже съм по-рад, ку си умрял, тъй като не си падам особено много по хората, малко съм като алпите smil4334ad8a149e0.gif smil4341944e6b0c8.gif

Не разбирам защо командващия офицер на русенеца все още го кара да пише откровени глупостти. Иска да разбере колко ще бъде търпян? Кой от нас вече се е ваксинирал и кой не? Иска да повлияе на посещаващите форума и да ги подтикне да се ваксинират? Или пък просто иска да пълне темите във форума с простотии? Каквото и да е няма тежест или ефект.

Пак същите глупости писани от елти и мещера преди 13 години. Ако имах такъв офицер отдавна да съм си оправил живота и едва ли щях да пиша по форумите. И да, ваксините са безопасни, иначе досега аз и още 3млрд. ваксинирани по света вече да са починали. За сметка на това виждаме как болниците се пълнят с неваксинирани, както и моргите. Изводите сами си ги направете. smil4334ad1724132.gif

smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif
Брях, ам чи тви, кво смяташ, че тия дето пишат във Воини на Тангра са некви лузъри и пропадняци, дето не са си оправили живота? А-хахахахахаааааааа... Или само лузъри и пропадняци, пишат в този форум, викаш, читавите и успелите, не се занимават с "Воини на Тангра"? Само, че грешиш! Тук пишат тези, дето не искат да живеят по калъпа на Системата и я отхвърлят тотално! И искат тези, които я поддържат да умрат! Аз поне съм такъв! smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif Фак в дивият, фак в мадърът, фак в устана, в гъзана и юмрук в слепоочието... Още повече, че твоето интелектуално ниво, не е никак високо smil4334ad8a149e0.gif не, казвам, че е ниско, но не е никак високо, т.е. и с една дума, ако бе прочел, какво е написал Анти 666, по-горе, немаше да повтаряш като папагал в клетка, казваното от официалните масмедиите, които крепат Системата и конвенционалната власт! Затова, Петър е прав, той не познава Мещера и Елтимир, хахахахаххаа...
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 20.11.2021, 23:11
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 080
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (rusenec @ 20.11.2021, 16:58 )
QUOTE (Петър. @ 20.11.2021, 0:26 )
QUOTE (Йордан_13 @  19.11.2021, 22:30 )
QUOTE (rusenec @  19.11.2021, 18:48 )
Вече съм с 2 дози на Пфайзер ! Пролетта ще си сложа бустерна 3та доза, пък антиваксърите нека се заразяват на воля... после като стигнат до кислород в интензивното да не хленчат и да обвиняват други за собствената си глупост и байганьовщина. smil3dbd4e5e7563a.gif

Сега си на 6.6., като са факснеш с третата, ще заформиш цикълът 6.6.6. числото на Дзверот;))) Неслучайно, дозите са три smil4341944e6b0c8.gif Ма, виж сега, не си мисли, че ме е грижа за теб, за мен е се тая дали си жив или умрел, даже съм по-рад, ку си умрял, тъй като не си падам особено много по хората, малко съм като алпите smil4334ad8a149e0.gif smil4341944e6b0c8.gif

Не разбирам защо командващия офицер на русенеца все още го кара да пише откровени глупостти. Иска да разбере колко ще бъде търпян? Кой от нас вече се е ваксинирал и кой не? Иска да повлияе на посещаващите форума и да ги подтикне да се ваксинират? Или пък просто иска да пълне темите във форума с простотии? Каквото и да е няма тежест или ефект.

Пак същите глупости писани от елти и мещера преди 13 години. Ако имах такъв офицер отдавна да съм си оправил живота и едва ли щях да пиша по форумите. И да, ваксините са безопасни, иначе досега аз и още 3млрд. ваксинирани по света вече да са починали. За сметка на това виждаме как болниците се пълнят с неваксинирани, както и моргите. Изводите сами си ги направете. smil4334ad1724132.gif

Починалият служител на ЧЕЗ във Враца се е ваксинирал преди няколко дни

https://1chas.bg/%d0%bf%d0%be%d1%87%d0%b8%d...F4SrHwIbgjD6SWg

Фелди, като си светнеш бустерчето, пиши веднага след туй във Форума, да си приготва ракийката за "Бог да прости", ша та поменъ по ристиенски, нема са пуашиш, аз не съм неква особено голема гад, само понекога. Много голем съм фен на русенци, особено на Спас Минков, на тебе, Рачев и още 2-3 ма, на които съм забравил вече имената, ма са прайха на велики в тоя форум, хахахахаха... Бог да ва прости, ракийката е убава, ще ни липсвате, ма кой да са прай, такъв е животът, човек се ражда и после умира. Да, фен съм и на Татара, бургаският врекащ гларус, ма нема се пуашиш и на него, че му прелея една стограмка smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 20.11.2021, 23:28
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 080
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Ваксинация...

След първата ваксина...полудях...
Музата ми шурна...кат водичка..!
Безпроблемно...римите, редях...
Свиркайки...кат пойна, птичка..!

След втората ваксина...поумнях...
Отключила ми беше...всички, чакри..!
На карти, на кафе...на боб, гадах...
А сънищата ми, реално...бяха мокри..!

След третата ваксина...ги видях...
На Венера и на Марс...на гости, ходих..!
С летящите чинии...полетях...
Дори жени...от там си водих..!

Четвърта, чакам...с къв, мерак...
И на сън по цели нощи, бродя..!
С марсианката ще сключа...брак...
Безвизово...навсякъде да ходя.!!!

Калоян Христов
New Beginning
/16.11.2021/
Лондон
PMEmail Poster
Top
Петър.
Публикувано на: 21.11.2021, 3:17
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 447
Участник # 5 893
Дата на регистрация: 29-March 13



QUOTE (Йордан_13 @ 21.11.2021, 1:11 )
Починалият служител на ЧЕЗ във Враца се е ваксинирал преди няколко дни

https://1chas.bg/%d0%bf%d0%be%d1%87%d0%b8%d...F4SrHwIbgjD6SWg

Фелди, като си светнеш бустерчето, пиши веднага след туй във Форума, да си приготва ракийката за "Бог да прости", ша та поменъ по ристиенски, нема са пуашиш, аз не съм неква особено голема гад, само понекога. Много голем съм фен на русенци, особено на Спас Минков, на тебе, Рачев и още 2-3 ма, на които съм забравил вече имената, ма са прайха на велики в тоя форум, хахахахаха... Бог да ва прости, ракийката е убава, ще ни липсвате, ма кой да са прай, такъв е животът, човек се ражда и после умира. Да, фен съм и на Татара, бургаският врекащ гларус, ма нема се пуашиш и на него, че му прелея една стограмка smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif

Не мога да проумея как може човек да си сложи експериментална ваксина, която доказано е убила хиляди хора по света голям процент, от които лекари и медицински служители, понеже те бяха задължени да си я сложат или губят работата си само, за да отиде на почивка... къде? В Турция... в шибаната Турция, да наливаш пари на шибаните турци, защото едва ли е резервирал почивката си, за да разглежда българската столица Атряч/Троя. В Турция ще отида само по тази причина или ако можех с няколко милионна армия. Голям процент от овцете си сложиха експерименталната течност само, за да може по-лесно и скоро да отидат на почивка и не говоря само за българи, а като цяло за хората по света. До там е стигнала критичната мисъл на повечето.

Данчо, това да си сред русенци е май като да си сред византийци. Или пък си представи ситуацията да живееш в Русе... все едно Симеон като е бил в Константинопол...



--------------------
?? ????????? ???????? ???? ?????,?????????,????????.???????? ???? ???-?????????? ????,???? ? ????????? ??.???? ?? ?????? ???.?? ??????,?? ?? ?? ??????????.?? ?????? ?? ???? ???? ???? ??????????.
PM
Top
18j
Публикувано на: 21.11.2021, 10:07
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 134
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11



QUOTE (rusenec @ 19.11.2021, 17:48 )
Вече съм с 2 дози на Пфайзер ! Пролетта ще си сложа бустерна 3та доза, пък антиваксърите нека се заразяват на воля... после като стигнат до кислород в интензивното да не хленчат и да обвиняват други за собствената си глупост и байганьовщина. smil3dbd4e5e7563a.gif

---

И да, ваксините са безопасни, иначе досега аз и още 3млрд. ваксинирани по света вече да са починали. За сметка на това виждаме как болниците се пълнят с неваксинирани, както и моргите. Изводите сами си ги направете. 




Този оръфляк пише тука явни провокации, които преповтарят най-малоумните статии от официалната пропаганда, за да може да си губим времето да му отговаряме неща, които циркулират из нета и из фейса от много месеци. Излишно е да се отговаря на платени тролчета от службите. Да! Отделни единици успяват да си оправят живота започвайки с тролене по сайтовете, но обикновено такива шпръндзи като русенеца заработват по някоя допълнителна стотинка докато не ги пренасочат към трета глуха защото даже и за форумни плъхове не стават.

Само 2 статистики, на този етап:

Случаи на странични ефекти констатирани при ваксините в исторически план; източник Международната Здравна Организация

User posted image

Как изглежда статистиката на незаразените в България:

User posted image

Има ли замисъл в паниката по ваксинирането? Да, но не заради пандемията защото такава вече няма! Улят вече е Сумор и е ангажирана с обичайните си задачи в Покоите на Мар! Замисълът е да се използва нормалната грипна вълна при смяна на сезоните, за да се сведат страничните ефекти от инжекцеята с маймунски гени до повече народ сред българите.

Русе, бий си още един маймунски сопол напролет, за може съвсем да се видиотиш.


--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top
18j
Публикувано на: 21.11.2021, 10:21
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 134
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11



Тук сега можем да добавим и статистиката за рекордите от новозаразени с грип в европейските държави където над 60% от населението е шприцовано. Англеа удари рекорд минали месец от началото на "пандемията" след като 80% са набодени, Германия също, Австрия също, следват Чехия и Швейцария, половин Европа ще влезе скоро в червената зона, а операторите на НСР продължават да натискат за ижектиране с експериментални течности, които явно не работят. От там и бунтовете в цяла централна Европа, които нашите медии вече не може да игнорират. През това време в България където едва 30% са се наболи виждаме стабилизиране на цифрите, защото ползваме бабини илачи, за да се пазим от болести. И така се оказва, че грипните вълни преди и след ковид19 са по-масови от самият експериментален вирус, който беше изпуснат, а фъксината с маймунски гени не предпазва от абсолютно нищо.


--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top
Публикувано на: 21.11.2021, 18:18
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Ваксините са абсолютно безопасни. Дебилите писали преди мен преповтарят идиотиите, които плещят пасков-плясков, магъров и други подобни псевдо-лекари и псевдо-учени. Уж тука се пишете на противници на плясков, пък повтаряте неговите малоумни теории за вируса. smil4334ad8a149e0.gif
Неваксинираните са и незащитени от вируса при всички положения, но щом ви се умира по такъв начин, ваш избор. Няма да ви преча повече. smil4334ad1724132.gif

П.С. Тая карта е една огромна измислица стил ала-мангъров/плясков. Процентите са точно обратни. Няма почти незасегнати от коронавируса.
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 21.11.2021, 20:33
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 080
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (rusenec @ 21.11.2021, 20:18 )
Ваксините са абсолютно безопасни. Дебилите писали преди мен преповтарят идиотиите, които плещят пасков-плясков, магъров и други подобни псевдо-лекари и псевдо-учени. Уж тука се пишете на противници на плясков, пък повтаряте неговите малоумни теории за вируса. smil4334ad8a149e0.gif
Неваксинираните са и незащитени от вируса при всички положения, но щом ви се умира по такъв начин, ваш избор. Няма да ви преча повече. smil4334ad1724132.gif

П.С. Тая карта е една огромна измислица стил ала-мангъров/плясков. Процентите са точно обратни. Няма почти незасегнати от коронавируса.

http://www.voininatangra.org/modules/xcgal...5366&fullsize=1

Виж на снимката, както ти се смее Прасков smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif
Работите, които говори Прасков са различни от това, което казваме ние, нищо, че аз лично никога нема се ваксинирам осъзнато и доброволно срещу, каквото и да е, не просто срещу "ковид" smil4341944e6b0c8.gif Ти, русенче, това не можа да разбереш, немаш брейн мойто момче, за това. Чаткаш ли? Не ти достига капацитета, интелектуалното ти и духовно развитие е твърде ниско. И знаеш ли, защо? Защото се страхуваш, да не умреш. Ти си пропит от страх! Затова си се и ваксинирал. Смяташ ли, че твоят живот, ще има некво значение за България и Българите за в бъдеще? Дори, моят, който има значение е броен, мой човек, т.е. аз ще си умра, като стой, та гледай. Нищо, че съм нужен. Нужен, ама, само донякъде, защото човекът е егоистично същество. Затова гледам, максимално да дам и да направя, каквото мога с каквото мога. Защо? Защото се усещам преходен като човек, но съм вечен като Небе! Слава на Тангра!
PMEmail Poster
Top
Публикувано на: 22.11.2021, 0:00
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Както казах, умирайте си щом искате, ваша си работа и смятах предходния ми коментар да е последен по темата, но явно ще е предпоследен. Та да довърша сега наистина за последно: smil4334ad8a149e0.gif
Не си ти този, който определя кой на какво интелектуално ниво е и кой има "брейн" - много българска дума използваш. Защото според други хора, да не кажа мнозинството отваряли сайта ви, вие тук сте на ниво СЕКТА и то от дълги години. Аз даже съм ви защитавал пред същите като съм казвал, че трябва да има приемственост между българските националисти, защото няма как всички да са еднакви, да мислят еднакво и да са на една и съща позиция по всяка тема. Нюанси винаги ще има. А сектантското мислене е именно това - Ние сме правите и това, което казваме е единственото правилно, а всички други са дебили и "нямат брейн", както се изразяваш. Това е положението. Твоят живот е нито повече нито по-малко ценен от този на друг, без значение за какво си мислиш че се бориш, защото и другия се бори за нещо си и в неговите очи ти си този, чиито живот е по-малко ценен. Мисля че бях пределно ясен, и го обясних по максимално опростен начин за нивото тук. smil3dbd4e5e7563a.gif
PM
Top
anti666
Публикувано на: 22.11.2021, 2:09
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



QUOTE (rusenec @ 21.11.2021, 21:18 )
Ваксините са абсолютно безопасни. Дебилите писали преди мен преповтарят идиотиите, които ...

Типичен пример на еврейщина. Първо нарича дебили хора, които не познава, а после пищи, че получава ответното.
Сега за страха от смъртта - ние сме тенгриани и в мирогледа на един тенгрианин е цикличността на живота. По тази причина някога българите са били безстрашни воини. Още по Еднажден 2019 преди да си чул за ковид-19 ние тук си пожелахме нещо от Самор-Улят. Но нито аз, нито съм уверен Йордан или някой друг присъстващ тогава, сме молили Самор да му предпази собствения животец. Ние си имаме мисия и ако алп-биката Улят реши нещо друго - това ще е волята на Тангра. Със или без ваксина. Всички сме смъртни.
Относно това, чий живот е по-ценен. Един пример. Великият Левски, който приживе също е приел този тенгриански (български) мироглед е отнел живот. На някакъв ратай, който вероятно го е нападнал и щял да го издаде. Ако беше там - кого щеше да защитиш? Щото нали, всички са равни. Така като гледам мисленето ти - вероятно ратайчето, за да може през жалкия си живот да чисти ибриците на агата.
PM
Top
18j
Публикувано на: 22.11.2021, 8:52
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 134
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11



QUOTE (rusenec @ 21.11.2021, 20:18 )
Ваксините са абсолютно безопасни. Дебилите писали преди мен преповтарят идиотиите, които плещят пасков-плясков, магъров и други подобни псевдо-лекари и псевдо-учени. Уж тука се пишете на противници на плясков, пък повтаряте неговите малоумни теории за вируса. smil4334ad8a149e0.gif
Неваксинираните са и незащитени от вируса при всички положения, но щом ви се умира по такъв начин, ваш избор. Няма да ви преча повече. smil4334ad1724132.gif

П.С. Тая карта е една огромна измислица стил ала-мангъров/плясков. Процентите са точно обратни. Няма почти незасегнати от коронавируса.

Лично не гледам нито Мангъров нито писката бе спаружляк това са официални статистики на световната здравна организация и аритметично изчисление като извадиш броя на случаите на ковид от броя на населелнието по области след това смяташ какъв процент е то от общия брой население. Това е проста аритметика и се учи до 5ти клас и излиза, че няма нужда от ваксинаця, а паниката е излишна. Обаче ти като редови форумен мицифай нямаш акъл да сметнеш 200-0,5 а като отиде до смятане на % и даваш заето 3 дена.

За съжаление познавам и други като тебе (не-мицифаи а шприцовани) които след като ги боцнат започват зверски да агитират колко добре било инжекцион. Според мен това е нов синдром на ваксинирите с ковид. Знаят че за единия грип 2 цифки и една храчка не е имало защо да се инжектират. Знаат, че са излъгани от масовата пропаганда и усещат че са си вкарали маймунски сополи в мозъка, което е идиотщина обаче искат и другите хора да се прецакат толкова балъшки. Е да ама има такива дето не боледуват защото имат силна имунна система и сега наместо спаружляците да додат да питат абе ти какво направи че не те лови кашлицата ми нашиват разни ограничения да не излизам. Ама нали сте ваксинирани бе шматки какво общо имам аз нали мене ше ме лови грипа ти си стой с инжекцията спокойно. Само че стана ясно че тая инжекция на само не пази ами даже може да пукнеш от нея в адски мъки. Ами ето ти си избрал да пукнеш от маймунски сопол - кой ти е виновен че идваш да бучиш тука? Свободен избор нали така?

Така че русев сиктир от тука защо изобщо идваш като било секта. Ако ще пишеш следвашия път дай да изкараш статистиката от Англия от миналия месец. Ти да я постнеш за да информираме хората! Тя започва така: Англия - 80% ваксинирано население - новозаразени.....(пик от началото на пандемията) - хоспитализирани неваксинирани....(по-малка стойност) - хоспитализирани ваксинирани....(в пъти по-голяма стойност). Това го пише вече и в официоза обаче там обяснението на учените изглежда по-смешно и твоите писания.


--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top
Публикувано на: 22.11.2021, 9:16
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Не лъжи бе, урод ! 99% незасегнати означава почти да няма починали от вируса или заразени, тъпако ! Официално заразените в България са над 500хил.д. за една година, и това са само установените случаи, реалните са сигурно над 2млн.! Жертвите официално гонят 30хил.д. пак само за 1 година (а реално са много повече особено починалите от вируса вкъщи и невлезли в статистиката), вижда се и по превишената обща смъртност в България от есента на 2020г. до сега + 26хил.д. спрямо средното за периода 2015-2019г), дори гробарите има периоди, в които не смогват с толкова много починали наведнъж. Разпитай ако имаш познати в тези среди, които се занимават с погребения и ще видиш за какво става въпрос, малоумнико ! Утре може ти да си следващия като гледам как разсъждава дебелата ти проста кратуна с 2 грама мозък в кухината между ушите ти. smil4334ad8a149e0.gif
Ама какво ли си губя времето с малоумници като вас. Като не искате да се пазите, умирайте си. Явно не разбирате от добро, нищожни жалки човечета.

П.С. И с обидите започна един идиот по горе, не аз. Толкова по въпроса. smil4341944e6b0c8.gif
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 22.11.2021, 10:29
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 080
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (rusenec @ 22.11.2021, 2:00 )
Както казах, умирайте си щом искате, ваша си работа и смятах предходния ми коментар да е последен по темата, но явно ще е предпоследен. Та да довърша сега наистина за последно: smil4334ad8a149e0.gif
Не си ти този, който определя кой на какво интелектуално ниво е и кой има "брейн" - много българска дума използваш. Защото според други хора, да не кажа мнозинството отваряли сайта ви, вие тук сте на ниво СЕКТА и то от дълги години. Аз даже съм ви защитавал пред същите като съм казвал, че трябва да има приемственост между българските националисти, защото няма как всички да са еднакви, да мислят еднакво и да са на една и съща позиция по всяка тема. Нюанси винаги ще има. А сектантското мислене е именно това - Ние сме правите и това, което казваме е единственото правилно, а всички други са дебили и "нямат брейн", както се изразяваш. Това е положението. Твоят живот е нито повече нито по-малко ценен от този на друг, без значение за какво си мислиш че се бориш, защото и другия се бори за нещо си и в неговите очи ти си този, чиито живот е по-малко ценен. Мисля че бях пределно ясен, и го обясних по максимално опростен начин за нивото тук. smil3dbd4e5e7563a.gif

smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif Секта... Русенски мръшляк, а ти знаеш ли, какво означава думата "секта"? Хм? Дори като етимология, първом я погледни smil4341944e6b0c8.gif Казах ти, мойто дете, ти не си за този форум, ниско ти е нивото, дебилно е! Второ, тази дума се отнася за теченията в християнските деноминации или въобще в авраамическите религии. Да кажеш "секта" или "сектанти" на тенгрияни, все едно нищо не казваш, защото такова духовно-религиозно понятие в Тенгриянството, няма. То важи за юдаизма, християнството и исляма smil4334ad8a149e0.gif Така, че хората, говорили ти, че ние сме "сектанти" са християни. Те понятие си нямат от Тенгриянство. Даже, мога да ти кажа, кои са ти говорили. Това са вашите русенски идиоти, които от години сраха в този форум. Ти си последното акащо туканка, което като обанирам и ще изчистя!
За нас, национализмът, това е Тенгриянството! Православните няма как да са националисти, по една проста причина, християнството като начин на възникване, идейна и идеологическа база е антинационалистическо, т.е. глобалистко. И това е основната му норма. Ако един православен каже: аз съм националист, той автоматически вече не е християнин, тъй като веднага изневерява на основните идеи на християнството. Разбира се, днес, това не се разбира така. Християнството в България се е развивало във фронтален сблъсък с Тенгриянството и в този сблъсък е било оформено днешното Българско Православие, което допреди 10 години все още държеше фронта срещу фанариотството и гръкоманството, но вече го сдаде, при смяната на поколенията свещенослужители в него, които определено залагат на гръцкият тип православие, чиято основна формула е гърцизация на приелите християнството, околни народи, т.е. продължение на онази политика на елинизация от античността, но вече с нови средства.
Колкото до живота, ти си страхливец! Колкото по-бързо го признаеш пред себе си, толкова по-бързо ще излезеш от дупката, в която си паднал! Мога да дам и друго определение като "полезен идиот" за този форум, но ми омръзна цял живот да се занимавам с "полезни идиоти". 90% от населението на България е такова.
PMEmail Poster
Top
18j
Публикувано на: 22.11.2021, 12:00
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 134
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11



QUOTE (rusenec @ 22.11.2021, 11:16 )
Не лъжи бе, урод ! 99% незасегнати означава почти да няма починали от вируса или заразени, тъпако ! Официално заразените в България са над 500хил.д. за една година, и това са само установените случаи, реалните са сигурно над 2млн.! Жертвите официално гонят 30хил.д. пак само за 1 година (а реално са много повече особено починалите от вируса вкъщи и невлезли в статистиката), вижда се и по превишената обща смъртност в България от есента на 2020г. до сега + 26хил.д. спрямо средното за периода 2015-2019г), дори гробарите има периоди, в които не смогват с толкова много починали наведнъж. Разпитай ако имаш познати в тези среди, които се занимават с погребения и ще видиш за какво става въпрос, малоумнико ! Утре може ти да си следващия като гледам как разсъждава дебелата ти проста кратуна с 2 грама мозък в кухината между ушите ти. smil4334ad8a149e0.gif
Ама какво ли си губя времето с малоумници като вас. Като не искате да се пазите, умирайте си. Явно не разбирате от добро, нищожни жалки човечета.

П.С. И с обидите започна един идиот по горе, не аз. Толкова по въпроса. smil4341944e6b0c8.gif

Отново да споделим картинката:


това е моментно изображение на ситуацията от някой ден през ноември:

User posted image

примерно изчисление: ако в София е имало 2000 нови случая това значи, че са били заразени 0,13% от 1.5 млн. население, което значи, че 99.87% не са били заразени в този ден. Аналогично ако сметнем от началото на пандемеята да кожем, че 1/3 от всички заразени са били в София това значи 160 000 души, което е около 11% от населението на София. Т.е. 89% са останали незасегнати!

Това е проста аритметика ушев, дроби и проценти, учи се до 6ти клас. И сега ако здравната ти система не може да поеме 10% от населението боледуващи значи някой верно те лъже ама не съм аз. Макар че от тия 160 000 едва 10% са посетили болница, така че паниката всъщност не е излешна, но ти трябваше да се бориш за здравната ни система, а не да си губиш времето в един дълбоко идеологизиран форум да рекламираш експериментални инжекции с животински вируси.



--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top
18j
Публикувано на: 22.11.2021, 12:11
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 134
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11



Хайде сега да отидем от другата страна Ла Манча да видим какво става - нали казват "питай патило"


https://www.nhsinform.scot/covid-19-vaccine...avirus-vaccines

Странични ефекти от ваксините за ковид източни Националната Здравна Служба на Англи


Най смешно е това

Can I catch coronavirus from the vaccine?

You cannot catch coronavirus from the vaccine but you can catch it before you get your vaccine and not know you’ve got it until after your vaccine appointment.

Може ли да хвана Корона вирус от ваксината - не, но може от преди това да си го имал и това след като обясняват надълго и нашироко, че е най-нормално да имаш симптоми на Ковид след ваксинация - т.е. имаш симптоми ама не си болен, или може би си бил болен преди ваксината ама не си имал симптоми, а след ваксината си получил симптомите...

А най-страшното е това

If you experience heart inflammation after your first dose, you should not get any further doses until your condition has been assessed by an appropriate clinician.

Възпаление на сърцето - ако ти стане след ваксината спри огледай се ослушай се и умри.
т.е. страшното не е че признават официално случаите на миокардит, а ти казват, че ще се доваксинираш след като те прегледа специалист. Т.е. специалиста казва нищо ти няма ваксината е безопасна и ти си шибаш втора и трета доза.

Това е положението в Ингланд - първенеца на европа. Учените са такива: ВАКСИНАТА НЕ РАБОТИИ - ШИБАЙТЕ ОЩЕ ВАКСИНИ
ама при тях такава е традицията ЦАРА УМРЕ - ДА ЖИВЕЕ.
А ти къде си тругнал бе русев?



--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (7) « първа ... 3 4 [5] 6 7  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020