www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> ГЕРБ-4. Да спрем рестарта на Матрицата!


Страници: (15) 1 2 [3] 4 5 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> ГЕРБ-4. Да спрем рестарта на Матрицата!
anti666
Публикувано на: 13.2.2021, 15:49
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 255
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



Както се очакваше, за да няма тън-мън Корнелия Нинова ясно обяви че при изборна победа на 4-и април НЯМА да прави коалиция с ГЕРБ. И наистина, докато тя е председател на БСП такава няма да има. Като чета тук например; https://www.dnes.bg/izbori-za-ns-21/2021/02...a-s-gerb.479929
троловете на ГЕРБ направо са истерясали. Просто е невероятно каква мощна кампания и колко ресурси са включени срещу една жена. Що така бе!

По въпроса ако тя стане премиер, дали няма след 6 месеца да върне управлението на Тиквата, както направи Орешарски. Хайде да си поговорим, кой е Орешарски (или там каквото е истинското му име). Той е етнически евреин, какъвто е и Яков-Станишев, по това време (2013) председател на БСП. Президент тогава е също човек на Боко. Орешарски е няколко класи в йерархията над Шурла-бурла лаком гъз (Боко Тиквата). Той му е началника!!! Говорим за евреин и масон 33 степен по шотландския ритуал. Илюминати просто си сложиха временно свой човек, за да укротят топката от масовите протести през зимата на 2013г, когато наистина можеше ситуацията да излезе извън техен контрол.
2021г е много по-различно от онова време. Президент е човек с наранено eго от изтеклите записи за "тъпия льотчик". Кандидат за премиер и с реални шансове да управлява е жена, която НЕ е масон и също с обидено его от приказките на Тиквата за "Мадам Лъжа", плюс опитите в началото да я катастрофират като предупреждение.
Цвък-Цвък, скритият кардинал го няма да върти както трябва изборните измами. Самор е още тук и доста активна. Черепа държи още компромати в ръкава си. Така че няма какво да се примиряваме с идването на ГЕРБ-4. Народа е казал "Изпусни питомното, гони дивото".

В момента на всеки нормален човек трябва да му е ясно. Ако на 4-и април отиваш за гъби - твоят глас се вклива в ГЕРБ-4. Гласуваш за Слави или който да е друг, освен БСП - получаваш ГЕРБ4.
Това е! Корнелия Нинова ви е единствения шанс да се свали този илюминатски избор без кръв и това да отхлаби мъртвешката им хватка над България
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 13.2.2021, 17:03
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 036
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (anti666 @ 13.2.2021, 17:49 )
Както се очакваше, за да няма тън-мън Корнелия Нинова ясно обяви че при изборна победа на 4-и април НЯМА да прави коалиция с ГЕРБ. И наистина, докато тя е председател на БСП такава няма да има. Като чета тук например; https://www.dnes.bg/izbori-za-ns-21/2021/02...a-s-gerb.479929
троловете на ГЕРБ направо са истерясали. Просто е невероятно каква мощна кампания и колко ресурси са включени срещу една жена. Що така бе!

По въпроса ако тя стане премиер, дали няма след 6 месеца да върне управлението на Тиквата, както направи Орешарски. Хайде да си поговорим, кой е Орешарски (или там каквото е истинското му име). Той е етнически евреин, какъвто е и Яков-Станишев, по това време (2013) председател на БСП. Президент тогава е също човек на Боко. Орешарски е няколко класи в йерархията над Шурла-бурла лаком гъз (Боко Тиквата). Той му е началника!!! Говорим за евреин и масон 33 степен по шотландския ритуал. Илюминати просто си сложиха временно свой човек, за да укротят топката от масовите протести през зимата на 2013г, когато наистина можеше ситуацията да излезе извън техен контрол.
2021г е много по-различно от онова време. Президент е човек с наранено го от изтеклите записи за "тъпия льотчик". Кандидат за премиер и с реални шансове да управлява е жена, която НЕ е масон и също с обидено его от приказките на Тиквата за "Мадам Лъжа", плюс опитите в началото да я катастрофират като предупреждение.
Цвък-Цвък, скритият кардинал го няма да върти както трябва изборните измами. Самор е още тук и доста активна. Черепа държи още компромати в ръкава си. Така че няма какво да се примиряваме с идването на ГЕРБ-4. Народа е казал "Изпусни питомното, гони дивото".

В момента на всеки нормален човек трябва да му е ясно. Ако на 4-и април отиваш за гъби - твоят глас се вклива в ГЕРБ-4. Гласуваш за Слави или който да е друг, освен БСП - получаваш ГЕРБ4.
Това е! Корнелия Нинова ви е единствения шанс да се свали този илюминатски избор без кръв и това да отхлаби мъртвешката им хватка.

Да изчакаме вътрешнопартийното допитване, то ще покаже тенденциите. То ще покаже и дали тази партия има "шупли", т.е. хора, които искат ГЕРБ, т.е. са си гербери по съзнание и мислене. Инак, да, колчем излезе статия свързана с Корнелия, в този сайт на Днес-ът веднага изкачат 10-тина трола на ГЕРБ и започват ядно плюене срещу нея. Имам чувството, че сайтът, нарочно пуска статии свързани с нея, за да може да бъде оплюта smil4334ad8a149e0.gif
Срещу Борисов, не се плюе толкова злостно, колкото срещу нея, като троловете на ГЕРБ са си обикновени олигофрени, начинът им на писане ги издава, интелектът им е като на "Бащицата", кръгла 0, макар, че това число е свещено и не бива да бъде обиждано с Простата Тиква.

Ясно е, че ние нямаме дори личен интерес от ГЕРБ 4, ако имахме, нямаше да водим такава чутовна политическа битка срещу 'Борисов 3". Повечето хора, може да не харесват Бойко, но са готови да преглътнат ГЕРБ 4 заради работата и парите. Но, ние, не сме от тази прослойка. За нас, Смъртта на ГЕРБ е Кауза!
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 13.2.2021, 18:19
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 036
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Това, за което говорим е че НЯМА политическа сила, на която да може да се разчита в момента! Няма. Бойко волю-неволю ще носи отговорността еднолично да самия си крах - дано да е брутален и отрезвителен за обществото. А ние тябва да се събудим от илюзиите, да се подготвим за идването на гроб4 и да видим с какво може да се работи в следващия парламент. Но за да може да се работи ние трябва за имаме хора, проекти, мероприятия, някакъв план около който да се консолидират нещата. То пак може и да стане както си пишем из форумите, за което може да благодарим на Тангра. Но един последователен план за въздействие в този момент ще обезмисли всякакво обсъждане на това кой е на власт. Той ще трябва да се съобразява.
=================================================
Не можем да допуснем ГРОБ 4, а и по военному така не се прави. Не се чака, врагът да потропа на вратата на домът ти, тогава вече е късно, атакува се, както може и където може, за да се подавят нападателните му сили и съпротивителните му сили.
Хора, проекти... това е задача за следващите 10 години smil4334ad8a149e0.gif и то някой трябва да се отдаде изцяло на нея. А като гледам материалът в България, ще требе много често д акомуникира с мен, защото тук трябват непримирими бойци, които не с еогъват, борбата е жестока, сблъсъци с МВР, престрелки, трупове, това е бъдещето smil4341944e6b0c8.gif иска си много здрава организация на военна основа, която да може да разгромява спец.частите на Бойха Барабойха. Но на нас ни трябва "СТОП", сега, е не след 10 години.
PMEmail Poster
Top
anti666
Публикувано на: 13.2.2021, 18:52
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 255
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



То е ясно какъв ще е резултатът от вътрешнопратийното допитване. Много елегантно го прави, нали реват че имало вождизъм в БСП.
QUOTE
"Кой се уплаши от изречението, че ще се допитаме до нашите членове - уплашиха се тези, на които им се върти в главата още от сега коалиция с ГЕРБ. 90% от членовете ни биха гласували категорично против управление с ГЕРБ. Когато лидерът ти каже "Никога с ГЕРБ" и 99.9% от членовете го подкрепят, това е силата"

Нас малко ни интересува после какво ще прави, въпросът е да няма повече никога ГЕРБ-4. В момента БСП е пред ГЕРБ, не вярвайте какво пишат социологическите агенции. Със съвсем малко водят, но водят. А до тогава има още 2 месеца, не се знае какви изненади троицата Шегор-Самор-Чулман е приготвила за гербавите влечуги.
PM
Top
anti666
Публикувано на: 13.2.2021, 19:04
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 255
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



QUOTE (Йордан_13)
Не можем да допуснем ГРОБ 4, а и по военному така не се прави. Не се чака, врагът да потропа на вратата на домът ти, тогава вече е късно, атакува се, както може и където може, за да се подавят нападателните му сили и съпротивителните му сили.
Хора, проекти... това е задача за следващите и то някой трябва да се отдаде изцяло на нея. А като гледам материалът в България, ще требе много често да комуникира с мен, защото тук трябват непримирими бойци, които не се огъват, борбата е жестока, сблъсъци с МВР, престрелки, трупове, това е бъдещето иска си много здрава организация на военна основа, която да може да разгромява спец.частите на Бойха Барабойха. Но на нас ни трябва "СТОП", сега, е не след 10 години.

smil4334abded4493.gif smil4334abded4493.gif

Казано ясно и простичко! Времето страшно накъсява, имаме броени години да променим играта. И няма време за дефанзивни тактики. На първо време трябва да се спре герберясването. За да се спре, трябва да се пресече омагьосания кръг - ГЕРБ1,2,3,4,..5 и така до 2030г. Има ли ГЕРБ4 нещата ще влязат в гореща фаза. И поне Движение "Воини на Тангра" трябва да сме подготвени за това, ако се стигне дотам след април.
PM
Top
18j
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 134
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11



QUOTE (Йордан_13 @ 13.2.2021, 20:19 )

Не можем да допуснем ГРОБ 4, а и по военному така не се прави. Не се чака, врагът да потропа на вратата на домът ти, тогава вече е късно, атакува се, както може и където може, за да се подавят нападателните му сили и съпротивителните му сили.
Хора, проекти... това е задача за следващите 10 години smil4334ad8a149e0.gif и то някой трябва да се отдаде изцяло на нея. А като гледам материалът в България, ще требе много често д акомуникира с мен, защото тук трябват непримирими бойци, които не с еогъват, борбата е жестока, сблъсъци с МВР, престрелки, трупове, това е бъдещето smil4341944e6b0c8.gif иска си много здрава организация на военна основа, която да може да разгромява спец.частите на Бойха Барабойха. Но на нас ни трябва "СТОП", сега, е не след 10 години.

Това изглежда много правилно в една тактически идеална ситуация, където всичко е обсъдено и координирано със съответната страна - в случая к. Нинова. Сега има опасност да говорим за подкрепа в полза на някой, който вероятно няма нито възможност, нито нагласа, нито желание за това, за които го гласите. Според мен е по-добре да се гледа реалността в очите и да се правят планове съобразно тази реалност и перспективите, които се разкриват. Аз наблюдавам у членската маса на столетницата тежки прояви на когнитивен дисонанс от както корни е лидер, но тук тези пориви в полза на едно компрометирано лице изглеждат най-малкото странно. И да! говорим за стратегия, която може да се развие за 10 години. Днес времето е накъсяло, но сме говорили за това и преди 10 години... Но както и да е аз ще замълчапо темата, до към изборите да не кажете пак че съм отцепник smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif
Но ще кажа нещо последно. Герб 4, вероятно ще има до колкото да изнесе борисов до президентството - това са няколко месеца.


--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 14.2.2021, 10:51
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 036
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (18j @ 14.2.2021, 10:30 )
QUOTE (Йордан_13 @ 13.2.2021, 20:19 )

Не можем да допуснем ГРОБ 4, а и по военному така не се прави. Не се чака, врагът да потропа на вратата на домът ти, тогава вече е късно, атакува се, както може и където може, за да се подавят нападателните му сили и съпротивителните му сили.
Хора, проекти... това е задача за следващите 10 години smil4334ad8a149e0.gif  и то някой трябва да се отдаде изцяло на нея. А като гледам материалът в България, ще требе много често д акомуникира с мен, защото тук трябват непримирими бойци, които не с еогъват, борбата е жестока, сблъсъци с МВР, престрелки, трупове, това е бъдещето smil4341944e6b0c8.gif иска си много здрава организация на военна основа, която да може да разгромява спец.частите на Бойха Барабойха. Но на нас ни трябва "СТОП", сега, е не след 10 години.

Това изглежда много правилно в една тактически идеална ситуация, където всичко е обсъдено и координирано със съответната страна - в случая к. Нинова. Сега има опасност да говорим за подкрепа в полза на някой, който вероятно няма нито възможност, нито нагласа, нито желание за това, за които го гласите. Според мен е по-добре да се гледа реалността в очите и да се правят планове съобразно тази реалност и перспективите, които се разкриват. Аз наблюдавам у членската маса на столетницата тежки прояви на когнитивен дисонанс от както корни е лидер, но тук тези пориви в полза на едно компрометирано лице изглеждат най-малкото странно. И да! говорим за стратегия, която може да се развие за 10 години. Днес времето е накъсяло, но сме говорили за това и преди 10 години... Но както и да е аз ще замълчапо темата, до към изборите да не кажете пак че съм отцепник smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif
Но ще кажа нещо последно. Герб 4, вероятно ще има до колкото да изнесе борисов до президентството - това са няколко месеца.

Става въпрос за избори. При изборите в идеалният вариант, гласоподавателят може да позиционира политическите партии според своите визии и според това, как те са позиционирани в политическото пространство. В политическото пространство към днешна дата, единствено БСП публично се позиционира като антагонист на ГЕРБ. За нас, към момента е важен изстрелът в центърът на мишената, в десятката, т.е. ГЕРБ, не ни устройва изстрел в 9-ката, 8-цата, не дай си Боже, единицата или в бялото поле smil4341944e6b0c8.gif Нали?
Славчо примерно се позиционира срещу всички. Това е димка за събиране на гласове. Нас, това не ни устройва. ДПС не ни устройва, ДБ не ни устройва, а за "патриотите" въобще не говорим, те най-много не ни устройват. Гледам там, Валентин Иванов, подръжник на НФСБ, лобира за тях smil4334ad8a149e0.gif , трагедия.... smil3dbd4e5e7563a.gif Манолова има твърде неясно лице, не съм я чул нейна цел да е премахването на ГЕРБ от управлението, а след това и от политиката... Не става, не ни устройва нас. На нас ни трябва възможно най-големият системен радикализъм срещу ГЕРБ, когато говорим за политическите избори. По принцип, радикализмът в България е много тясно личностно изповядана позиция, защото, бълагримът си е либерал " итако и вако", да не кажа, че, аз съм един от малкото най-радикални личности, дори някои наши националисти са си чисти либерали. Требе сеч! Из корен! Корнелия ми харесва, донякъде, защото има подобен характер, не е никак либерална. Либерален ли си, винаги ще допуснеш възможност за съглашателство и така проваляш всяка една нова идея. Новата идея трябва да пробие, з анея е важно да пробие, а не да потъне в Статуквото. Затова е нужен Радикализъм. Иначе, все ще е тази Блатна Стабилност и същият разговор ще го водим след 10 години, ако сме живи. Няма. За мене Животът е Политика.
PMEmail Poster
Top
anti666
Публикувано на: 14.2.2021, 11:27
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 255
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



QUOTE (18j)
Но както и да е аз ще замълча по темата, до към изборите да не кажете пак че съм отцепник
Но ще кажа нещо последно. Герб 4, вероятно ще има до колкото да изнесе борисов до президентството - това са няколко месеца.

Не ни разбирай погрешно, ако зависи от нас всички партии, сдружения, НПО-та биха отишли в канализацията. Както е в Дубай в момента и Корни ще трябва да си търси друго поприще. Само че засега е рано за това, сега целият кръстосан огън трябва да се съсредоточи в една мишена. Преди беше Цветан Цветанов, особено опасна личност, която бе отстранена много елегантно. Сега остава баш Тиквата на републиката. Ако Борисов стане президент, може да бъдеш сигурен, че ГЕРБ-4 ще я има и по-нататък, защото той си запазва властовите механизми и ще дърпа конците от Президенството. Просто ще си премести офиса от Дондуков 2 на Дондуков 1. Целта е отстрелването му именно сега, на 4-и април, за да няма въобще ГЕРБ-4. Нито седмица, нито месец, нито година повече! Никога, както стана с НДСВ. И тук не трябва да има място за колебание.
Корнелия преди време каза и още нещо за галената от 3 папи Тиква. Че ако тя стане премиер, той ще бъде погален и от прокурор. Реално Боко е толкова в кереча, че злодеянията му покриват целия спектър на Наказателния кодекс. От организирана престъпност, наркотрафик, пране на пари, държавна измяна, злоупотреба с власт и се стигне до убийства. Някой ще каже, ама главният прокурор е негов. Гледайте внимателно какво казва Божков за Гешев. Чий прокурор е той. Мислите ли, че Шиши ако надуши, че Тиквата се срива от властта, ще му съчувства и пожали само щото са братя масони? Римляните са казали "Горко на победените". Черепа в интервюто също спомена, че двамата - Шиши и Тиквата, са много алчни за власт и пари и с неохота си делят плячката. Ако обаче Тиквата вече няма властови механизми - стой та гледай. Най-близките му ще го разпнат. И немските илюминати не могат да му помогнат тогава, още повече че Меркел вече е пътник тази година.
PM
Top
18j
Публикувано на: 15.2.2021, 10:59
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 134
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11



Не ме разбирайте погрешно, аз съм напълно наясно с подобни доводи, и дори сме ги прилагали на практика, на терен, а не само чрез призиви във нета.
Аз лично нямам скрупули в това отношение работили сме и с бсп и с атака и със синдикатите и с коцето-възраждане и с вмро, и със зелените и със соросоидите и с комунистите и с бнс, за да рутим бойко. Винаги идеологическата основа съм черпил от тук. Докато бсп все още беше партия, а не кликата на корни дори сме сваляли бойко поради конкретни действия, които са идвали от там. Но мога да ви кажа, че на терена се убеждаваш, че хората, активистите далеч не са толкова широко скроени и отворени.
Когато миналия път застъпвахте за корни повярвайте, опитах се, но там е невъзможно да стане каквото и да било. След това дойдоха събитията в Ситово и ние си взехме изводите и предприехме друга посока на действие, за което ще говорим малко по-нататък.

Та както казах - за сега ще замълча по темата до след изборите, това са 30-40 дена, след това, ще се върна на този пост, за да може да се разберат последиците от подобни призиви. Те отиват далеч след изборите, когато реално ще трябва да се работи срещу герб.
Както казахме - Политиката е живота сега! Но политиката днес е хлъзгава история. Трябва да живееш в пулса на гласоподавателя, в пулса на аудиторията си, за да може да си фактор в събитията.
Те, хунтата не успяват и така участието на избори е под 30%. Така че винаги като се говори за участие в изборите казвам: когато агитираш някого, той дори и да е съгласен с теб пътя до това да заяви, че ще гласува за теб е много дълъг, но пътя до това, в изборния ден, да предприеме конкретните действия и да си даде гласа за теб е безкрайно дълъг и труден, та почти невъзможен, и със сигурност не е свързан с приказки и увещания на честна дума.


--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 15.2.2021, 13:46
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 036
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Шиши
преди 1 секунда
Сичко съм уредил! Пратих Карадайъ у "Панорама"-та, да кай, че нашта платформа е "пийст брадър, пийст" и ние сички ша са равним по нея, платформата на ДПС за бъдещо развитие на Булгарията. Какво е тя? Ми една маса на която, аз вземам само 60% от плячката, а Шлюхойка, само 40%. Тогава ша настае "пийст";))) Както каза нашият лидер Аамедаа, политик на столетието, важно е плячката да се делка справедливо, според заслугите. Тва е капитализъмът, само у соцът се делеше по равну за сички!

Симон Сакса за Шиши
преди 1 секунда
Шиши го създадох аз в Младежи-НДСВ и след туй го пратих на Аамедаа в ДПС са ошлайфа;))) Вижте, колко арно стана момчето, па вие гу не сакахте за шеф на ДАНС. Лоши ора сте вие, болгарете, чипове не сакате да сменяте, се си одите с чипът от 10 000 години, дето ви го сложих тогава;))), ваксини не сакате, затва носите сите бациле отпреди 10 000 годин, та до днес и чуми прайте. И затва, щото сте лоши и мене не сакате, сложих Шиши да управлява отзад, а Шлюхойко отпреж. И тъй чрез НДСВ-2 - ГЕРБ и ДПС , Аз ви управлявам отгоре вече 10 години!;))) Затва ние, Сакскобургота, ша царуваме, царуваме и векуваме;)))

"Атака", КОД и "Възраждане на отечеството" се регистрираха в ЦИК
Скандал между Волен Сидеров и служители на НСО

Прочети още на: https://www.dnes.bg/izbori-za-ns-21/2021/02...ha-v-cik.480101
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 15.2.2021, 14:12
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 036
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Време е, арамии мое, да седнете пад тьожкана сьонка дебела и руйна водица студена, па да разтварите ония ми те самаре и тежки дисаге от коне арни и мулета тварни, па да сьодните с баш вайводата под тия ми ти тьожкине сенке дебеле и руйни води студене, тьожки софри да сторвате, цели 4 годин, па с песни и пукот да славите, глъв народ болгарский... Па накрай еденету и пиеньету, да зажените и баш вайводата за една македонка поробена.... smil4334ad8a149e0.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil4341944e6b0c8.gif

И ВМРО се регистрира за участие в изборите в ЦИК
Този път воеводите ще са сами на вота, а не в коалиция

Прочети още на: https://www.dnes.bg/izbori-za-ns-21/2021/02...te-v-cik.480106
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 15.2.2021, 14:48
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 036
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Доган Кефли
преди 0 секунди
Толкова много се зарадвах на моят Шиши, как расте и младее, че като патриот обичащ цяла България, реших и ВМРО да си има своето Шиши. И опънай едни тьожки софри, па турнай на тей - баялдъ пилаф, шукар баклави, раат локум и ракъ кефи... Сворши адното, веднага иде другото, едене и моабет по цели дни и от кеф на кеф, клонирах Шиши, днес. Вий му казвате ВМРО, а аз - Тумбалара, щот мой да глътне сичко на света!

И ВМРО се регистрира за участие в изборите в ЦИК
Този път воеводите ще са сами на вота, а не в коалиция

https://www.dnes.bg/izbori-za-ns-21/2021/02...te-v-cik.480106
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 15.2.2021, 19:37
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 036
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06




Домус ага: Требе също да ви кажа, че двамата с Шиши си пием секи ден питиетата. Викам му: "Шиши, искам 6% ръст на бизнеса", па той са фана за корема си, смеейки се и вика: "Накъде ръст, Кире, напред или нагоре?!"

„ДПС е една от партиите, които най-активно и много помага на българския бизнес. Като идеи сме най-близо един до друг“, категоричен е Домусчиев.
Тази оценка бе потвърдена и от социолога Кънчо Стойчев.

Домусчиев: Като идеи сме най-близо с ДПС, активно помагат на бизнеса
"На 90% бизнесът и ДПС имат еднакви приоритети"
https://eurocom.bg/new/domuschiev-kato-idei...FB4ye46JS3Tttco
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 16.2.2021, 12:56
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 036
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Доган Кефли
преди 0 секунди
Много съм раать и мноо кефли! Омръзна ми се да раздавам порциите в тази държава и сложих Шлюхойко за това, а аз заедно със Саксът излязохме в творческа отпуска. Саксът, кефли в имотите си, а аз написах Новият Завет Болгарски! Сега, след Шлюхойко - народният цар е време за моят Шиши да царува! Да царува, да добрува!

Карадайъ: Тези избори са най-важните от 1989 г. насам
ДПС се регистрира в ЦИК, иска да връща нормалността в политиката

https://www.dnes.bg/izbori-za-ns-21/2021/02...#comment-newest


Шалом, шалом
преди 2 секунди
Шалом, шалом ви думам аз, в обедният час. Мангърът, буен ат е той, шо препуска в студ и зной, по земе и небесе, във води и под земе. Яздиме го сите ний, този буен ат и днес, към небесната вис, където на трапеза богата, боговете пируват... Да пируваме и ний! Дий, Мангъре, дий!

В АБВ-Пазарджик хвърлиха оставки заради Мангъров
Политиката на партията била на безпринципност
https://www.dnes.bg/obshtestvo/2021/02/16/v...#comment-newest


Доган Кефли
преди 0 секунди
ВМРО, това съм аз, вашият султан Доган! Аз съм и патриот! Роден съм в България и много я обичам, затова се ожених за нея и я взех цялата. В тази Райска градина, отгледах двете си Шишита, либералното Шиши и патриотичното Шиши. Кефът, не е само в раатя, още по-голем кеф са пехливанските мазни борби;))) Моите два пехливана, пехливана, баш арслана (лъва) ша са сборат за още по-голем мой кеф с шукар баклава, сербез кадаиф и чок сиропе реване!

Ново проучване прати Слави 5-и, борбата за третото място е с ДПС и ВМРО
"Барометър България": Очаква ни ниска избирателна активност

Прочети още на: https://www.dnes.bg/izbori-za-ns-21/2021/02...#comment-newest
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 17.2.2021, 17:14
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 036
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Двуличието, подлостта, интригантството и коварството на евреите нема край! Самият Сидеров е техният Седер;))) един път, втори път, той бе "златният пръст" на правителството на евреите Станишев- Орешарски и трети път бе подлога в правителството на евреинът Бахур Бахар и патриотичните евреи;))) Аз, дотук, българско правителство, не съм видял! Има само еврейски правителства, които съвсем естествено, не преследват своите братя за изказвания срещу собственото им племе, щото това е част от Играта;))))

Страсбург осъди България, защото отказва защита срещу речи на Сидеров

https://segabg.com/hot/category-bulgaria/st...WpdK-SuarB44geA


Бойха Царот Болгарски: Бракя мое, народняце, мое съм ваш, народен цар, ама съм прост... Па кат съм прость и да съм цар, нали знайте, един бидон, га е празен, мое е голям, ама кат го залупаш дрънчи на кухо, та са не трае... Е и аз съм тъй! Затва веке, ГЕРБ минава в нова фаза, фазата на умните народнеце, т.е. бившите седесарки. Бе инак за кво са ми тука, само ми са мотат из кракана и работа не воршат. Ей, го Любен... гмуркане в морето, пажове, купони и много жени... Аааа, жени, изпатих си аз, от тях, ама щот съм прост, па той е умен, мамка му, как ги връти! Тц,тц,тц,тц... Затва, бракя мое, народняце, ето ви чейлек, дет е изчел един вагон книги, не кат мене, само "Винету".... Искахте умен народенек, ей ве, умен народнек и не е комунист кат мен!;))))

Б. Борисов реши: „Гергьовден“ повежда с Любен Дилов-син листата на ГЕРБ в Бургас
https://www.flagman.bg/article/234516


Доган Султан Сарай: На моят ученик Бойко му трябваха дълги години да се ошлайфа като разб... извинете като политик, докато моят Шиши, много по-бързо порасна. По-умен е, но всеки на този свят е различен. Последният урок, патриотичният, Бойко взе със среден (3=), ама па е нещо, инак щеше да е Лош (1) и дори Идиот (0). Дълги години гледахте либералният Доган, не го щяхте, смених го с патриотичният Доган, сега па не го щете, ще си върна либералният с ново лице: "за ускорено и догонващо развитие на ЕС". Нали искате ЕС? Тва нема как да стане с Бойко при тия оценки;)))

https://www.mediapool.bg/dps-ne-e-v-listata...QZCmf3bUrQh5RIE
PMEmail Poster
Top

Topic OptionsСтраници: (15) 1 2 [3] 4 5 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020