www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> ГЕРБ-4. Да спрем рестарта на Матрицата!


Страници: (15) « първа ... 2 3 [4] 5 6 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> ГЕРБ-4. Да спрем рестарта на Матрицата!
Йордан_13
Публикувано на: 17.2.2021, 20:19
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Бойха Цар Тулупев: Ай, стига сте мрънкале де! Разпад било тва... Ша видите като си отида, как ша ривети: "Върни са Бойче, на кой ни оставяш, както сега цело ЦСКА риве: 'Върни са Гриша..."
Какво и е на момичето? Чаровна, харизматична... Томислав Дончев много му бърбори устата, философства ми един такъв... ай сиктир... Ела тук, Мариянче, ела душичко, сладка, м-м-м-м... (прегръдки, целувки, погалване по главата) (Сепва се внезапно: "Извинявай, Магарешки, ама това си бил ти... ) Виж ги ти... ааааа...!
Изборите са си туризъм! Едни хора пътуват до едни места, за да гласуват и по пътят, ядат, пият, движат икономиката...! smil3dbd4e5e7563a.gif smil4341944e6b0c8.gif

Кабинетът предаде изборите в ръцете на министъра на туризма
Новите си правомощия Марияна Николова, която беше издигната на поста от Валери Симеонов, получи с решение на Министерския съвет

https://segabg.com/hot/category-bulgaria/ka...tura-na-turizma
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 17.2.2021, 23:33
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Професоре, тва интервю ти беше като атестацияsmil4334ad8a149e0.gif След нея, в Пловдив, ще ти осигуря още 4 години негативи с моят глас на 4 април;))) Все пак, ако поне половината от 240-те пейзана в Парламата бея поне на твоето ниво, щехме да сме 1000 г., напред пред САЩ и Русия smil3dbd4e5e7563a.gif

Проф. Иво Христов пред Студио Актуално
https://www.youtube.com/watch?v=zL5JZXiW66U
PMEmail Poster
Top
anti666
Публикувано на: 18.2.2021, 12:33
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



QUOTE
Когато миналия път застъпвахте за корни повярвайте, опитах се, но там е невъзможно да стане каквото и да било. След това дойдоха събитията в Ситово и ние си взехме изводите и предприехме друга посока на действие, за което ще говорим малко по-нататък.
Та както казах - за сега ще замълча по темата до след изборите, това са 30-40 дена, след това, ще се върна на този пост, за да може да се разберат последиците от подобни призиви. Те отиват далеч след изборите, когато реално ще трябва да се работи срещу герб.

Какви точно последици биха имали призивите от Движение "Воини на Тангра" да се спре идването на ГЕРБ-4?! Ако те бъдат чути, последиците са да няма ГЕРБ-4. Има ли нещо лошо в това?

Ако не бъдат чути (което е най-вероятното), последици няма да има, защото ще има ГЕРБ-4 и още по-жестока диктатура. И тогава събитията в Ситово може да са само прелюдия.
PM
Top
anti666
Публикувано на: 18.2.2021, 12:56
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



Искам и да се върна на темата за Слави Трифонов. Масона от Учиндол, при който през 90-те възникна феномена "чалгата". Бардът на мутрите. Като как неговата формация видиш ли била на 3-то място (сега вече паднала по-надолу). Вече и официално си го казват, че Той е там за да обере протестния вот. Който иначе ще отиде в БСП. Ясно е, че към всички останали - ОП, Воля, СДС българинът се отнася като патериците на ГЕРБ. Целта на цялото упражнение е да нацвъкат набързо разни ГМО мутантчета "анти-ГЕРБ", които да отнемат протестния вот който иначе БСП би взел.

Илюминати са вкарали прекалено много средства в Бойко Методиев Борисов, за да го отпишат. Няма какво да повтарям колко е уникален той за да върши мръсната им работа. А именно - унищожението на България до 2030г

Така че при ГЕРБ-4 някакви стратегии за сваляне на ГЕРБ ще бъдат съвсем безсмислени чрез политически структури, движения, протестни декларации и прочее smil4334ab9303f6e.gif Ако е можело, да е станало последните 10 години. При ГЕРБ-4 ние ще имаме съвсем друга стратегия и тя ще е съобразена с новите реалности. Оцеляване и Изход.
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 18.2.2021, 14:13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (anti666 @ 18.2.2021, 14:33 )
QUOTE
Когато миналия път застъпвахте за корни повярвайте, опитах се, но там е невъзможно да стане каквото и да било. След това дойдоха събитията в Ситово и ние си взехме изводите и предприехме друга посока на действие, за което ще говорим малко по-нататък.
Та както казах - за сега ще замълча по темата до след изборите, това са 30-40 дена, след това, ще се върна на този пост, за да може да се разберат последиците от подобни призиви. Те отиват далеч след изборите, когато реално ще трябва да се работи срещу герб.

Какви точно последици биха имали призивите от Движение "Воини на Тангра" да се спре идването на ГЕРБ-4?! Ако те бъдат чути, последиците са да няма ГЕРБ-4. Има ли нещо лошо в това?

Ако не бъдат чути (което е най-вероятното), последици няма да има, защото ще има ГЕРБ-4 и още по-жестока диктатура. И тогава събитията в Ситово може да са само прелюдия.

Аз лично съм бил наясно, че на политиката, която водим ще оберем негативите smil4334ad8a149e0.gif понеже тя няма как да се случи конспиративно и ние я обявяваме гласно. Така, че "случаят Ситово", който въобще не е свършил, напротив, тук са налице непрекъснати военни действия, аз лично съм го очаквал, дори в още по-драстичен вариант с трупове, т.е. със сражения с огнестрелно оръжие. Иначе, сега основната им прицелност е да ме прогонят като "нелегитимен жител" smil4334ad8a149e0.gif То, аз по принцип съм нелигитимен жител за цялата республика, не просто за едно умряло село, в което ГЕРБ действа чрез БСП. Но, все пак, ние знаем до скоро кой беше шеф на БСП-Пловдив и на кой човек, бе той, бе човек на Бойко. Корнелия го махна. Ние още не сме видели как ще действат хората на Корнелия, които тя сега едно лично назначи по листите. Инак в Пловдив, аз ще гласувам за БСП, но с преференция за проф. Иво Христов, с което искам да подчертая посоката, в която трябва да се върви кадрово, а той е от гражданската квота на БСП smil4334ad8a149e0.gif Ако оставим политиката на пейзанлъкът по градовете и селата, ние сме свършили, той трябва да обслужи, можещите и знаещите, а не той да управлява, както е сега с "народнеците" smil3dbd4e5e7563a.gif
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 19.2.2021, 16:40
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Привет Йордане,
Споделям тази статия на Божилов, който напоследък е доста активен. Умерено му чета статиите и книгите, но приемам че прави сравнително добри анализи към момента.
http://www.komentari.com/2021/02/2021-4.html
В тази статия основното според мен което е важно, е не самия процес а предпоставките за него.
Както е писано нееднократно тук в сайта от теб и от другите активни участници, българинът на избори е глупав. Емоционален с липса на рационалност.
Това което си казвал не един път, съм съгласен и аз с него - българинът стана говедо, себичен тъпанар с претенции и материалист, който е неспособен да работи колективно. Казал си го обобщено - дървена кратуна. Логично е да се разиграва тази схема с роящите се партии, които да отвличат фокуса от основните конкуренти. Такива процеси бяха загатнати тук в някои анализи далеч преди да наближат изборите.
Не случайно държавата загива в сегашния си вид. При такава тулупска маса, не случйно управлява и един представител от нея, върховния тулуп! Всичко се свежда до страх и оцеляване. Почти никой няма по-големи стремежи.
За това и ще мине схемата.

Отговор: По принцип, фрагментарното гласуване е нещо съвсем нормално при работеща демокрачна система в идеалният й модел. Но, в реалният модел, тази система е неработеща, поради генерална системна грешка, която обезсмисля и цялата демократична система. При нас, този генерален системен бъг се нарича Бойко§ГЕРБ!;))) Тогава е безсмислено наистина на изборите да се гласува по класическият модел, т.е. според предпочитанията или според идеологическите възгледи на една личност или група от хора. Тогава трябва да се гласува така, че да се премахне системната грешка, т.е. да се гласува, по същество и с главата, без идеологически пристрастия и приказки от рода - никога за тези, защото до следващите избори, ти и семейството ви, сте история. При много хора се получи така. Затова, още 2016 г., предложих - съсредоточен вот върху вторият, за да премахнем първият! Още повече, че върху вторият поработихме, немалко да го попроменим доколкото може откъм идейни възгледи и фигури. Но... Аз само казах на 26 март 2016 г. - преломни избори, след това ГЕРБ могат да бъдат махнати само чрез тежка гражданска война с много жертви и то при такава война, държавата България и политически ще изчезне. Ама кой да ме слуша smil3dbd4e5e7563a.gif
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 26.2.2021, 23:02
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Гроби Таласома
преди 1 секунда
Ako Бойха Барабойха е сред най-опитните лидери на ЕС, значи е време да закрийте ЕСsmil4341944e6b0c8.gif Бива си тъп цоциолог, ама чак толкова не биваsmil4341944e6b0c8.gif

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2021/02/26/par...#comment-newest

Бойха Цар Тулупев
преди 0 секунди
Електорат, аз наистина станах образец за управленец в ЕС: след минети - гол тулум, чекмеджета, пистолети, а отвън и непоред, Лайка - бафка, рoви трупове навред, а па, азе, миличкото ми, с пържолка си го черпа даже!
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 28.2.2021, 12:41
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Бойха Царот Болгарский
преди 1 секунда

Аз, Бойха съм Царот ваш, веке 10 годин! Не са много царете у Болгарията, дето са се задържале 10 годин на тронут! Се са ги бастисвале, щот са негодни за управление! Е, па и аз съм тъй, ама не мойте, не мойте, а ма алащисате!:hammer: Само цар Тодар Правешки е повек от мене, ма аз ша го натигна и задмина! Щот съм ларж! Искате республика, ей ви адна кочинка, Парламентот си грухате, тамка, па язе с жипката, си обикалам владенията, както навремето оня ми ти цар трак си е обикалял парадинастите, нал ся е модерно сме треки и да одим с полички smil3dbd4e5e7563a.gif Тъй ми думат от Фашингтон: "Сега ша сте траки". И аз им думам: "Убаво, Началник, квито кайте, такива, ша сме! Кайте: траки, траки ша сме, кайте: пакистанци... пакистанци ша сме, стига само пара да давате, квито кайте, ей ге, наште тука име се тая, кви са, важното е пара да има". Началникът са засмее, па ме потупа по рамото, па кае: "Ашколсун, царче тракче" smil4341944e6b0c8.gif

Илияна Йотова: Цинизъм е да няма тържества на Шипка, а отварят заведенията
Вицепрезидентът разкритикува ваксинационния план у нас

Прочети още на: https://www.dnes.bg/obshtestvo/2021/02/28/i...deniiata.481549
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 28.2.2021, 13:18
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Бойха Царот Болгарский
преди 1 секунда
Сега е времето са прай политика с курвите! Навремето викахме, че политиката е курвенска работа, па по едно време си каахме: "Абе щом е курвенска работа, що да не я нахакаме с курви? Тъй и вълкът сит и агнето - цело. Хем "красотата ша спаси светот", хем и избирателете, ша лъснат по една злобаркъ, да поолабат жилата! Така, пада тестостеронът и нема ми викат по площадите "Бойко Курво!":tooth: Видели сте вие Курви... Краси, ей, Краси.., Палавник, такъв! smil4341944e6b0c8.gif

Каракачанов: Калканджиева краси листата на ВМРО в Хасково
Между ГЕРБ и ОП е имало търкания през последните 4 години

Прочети още на: https://www.dnes.bg/izbori-za-ns-21/2021/02...-haskovo.481556
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 28.2.2021, 14:26
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Доган Сарай
преди 13 минути
Викам на Бойко: Аркадаш, дай да ги метнем западняците. Ей ти моят Шиши, развявай го кат прани гащи и страхувай електоратът и западняците, че, ако дойде Корнелата и моята партия ша ни спрат еврофондовете! Нека ние сме лошите ченгели, а ти най-добрият ченгел! Така западнакът, ем нема ни спре фондовете, дето си ги крадем, хем ние че ги усвояваме чрез тебе в пълният им размер, а електоратът ша храни само с обещания за Светлото Бъдеще, както винаги гу прайми тва! Така с тебе сме перфектният отбор!

smil3dbd4e5e7563a.gif

Борисов: Дойдат ли БСП и ДПС на власт, фондовете и програмите заминават
Премиерът посети манастири, получили еврофинансиране

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2021/02/28/bor...inavat.481557,1
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 28.2.2021, 17:30
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Бойха Царот Болгарскиj
преди 1 секунда

Е, тва са мойте царедворци, убави-лоши, те ша ва яздат, па вие ша ги носите на гърбът си smil3dbd4e5e7563a.gif Гласувайте ся за тех, да не изпуснем еврофондовете и 3% икономически ръст, който да навакса разходите по "ковидът"... не мога да ви вържа по едно магаре, за да гласувате за него, че в България, толкова животни от този вид не останаха по селата. Нема веке, магарета и магарици, но затва па убавици с големи сиси, нaспорил йе Господ от село smil4341944e6b0c8.gif


Ето кои са водачите на листите на ГЕРБ
Бойко Бориков води две листи - в София и Пловдив

Прочети още на: https://www.dnes.bg/izbori-za-ns-21/2021/02...-na-gerb.481575
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Бойха Царот Болгарскиj

преди 0 секунди

От мандат на мандат ша скуба тоз електорат! Невидима е мойта диктатура, челичен - моят борчески юмрук, с ръце топузи, бухалка стискам здраво и натупвам пак поредният сюртук! Но, ето, грижа са за вази, но знай: тази грижа, кинти иска, кинти - дай! Аз, Бойха съм Владетел Ваш до ГРОБ-ът... и след ГРОб-ът, кокалите ви ша глозгам пак!


До 500 лв. за паспорт на апартамент, не платим ли - може да ни дадат на ЧСИ
Местната управа ще взима 0,80 лв. на кв. м за разглеждане на документите

Прочети още на: https://www.dnes.bg/stranata/2021/03/01/do-...a-chsi.481621,3

PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Привет Данчо!
Чета коментарите в политическата дискусия и какво да видя, пак се стига до определения на кой от къде е.
Това показва колко е фрагментирано българското общество. За пореден път българите не могат да работят като общност, дори в малък колектив.
Това подмятане за тракийци и "тракийска мистерия" е доста интересно, меко казано странно, но не буди учудване с оглед на това което битува като порядки между хората в България.
Аз в момента изучавам и анализирам порядките предимно в североизтока. Хора от равнината, със своите особености и напрегнатости характерни за тоя край. Интересно ми е как живеят, как оцеляват, как деградират по свой уникален начин, различен от другите райони на страната но даващ своя принос към всеобщата картина.
Направи ми впечатление, че Бойча след като беше дошъл в Ситово да открие старта на асфалтирането отиде точно на другия край на страната - у Исперих! Викам си, ба - тоя съвсем се е ошашкал! Явно посещава местата и иска да им влияе всячески, от които среща отпор и които усеща че не са му съвсем меки и податливи. Щото може би знаеш, тука по тези краища много не го обичат. Също много много не обичат и софиянци.
По-интересното е народопсихологията обаче. Как една шепа народ може да е толкова селф-центрирана и да не може да приеме другите си сънародници, при все че няма разстояние по-голямо от 200-400 км между тези населени места и райони в 5 от 10 случая. Та ние сме по-фрагменирани от кантонална Швейцария. Дори те които говорят 3 официални езика имат повече общи цели и общи достижения, отколкото нашата република. Всичко което сърба българинът е благодарение на него. Това делене и хулене един връз друг. Това чоплене и гледане в копанката на другия, това изяжда главата на всички. Това е писано многократно тук в сайта, но българинът е характерен и с това че трудно си взема поука. Както бях споделил наскоро българинът е едно особено дебелокожо говедо с провинциален манталитет, което гледа само личната изгода.
Завършвам с това, че във всяко място има и свестни хора. В крайна сметка ние сме част от тях и нашия труд трябва да има добра реализация, не да отива напразно. Във всеки регион има уникални черти качества и наследство. Колко от това ще съумеем да съхраним за бъдещето ще си проличи. Това се чудеше и самият Елтимир.
Пожелавам ти да ти спори и да ти вървят нещата както дългосрочно, така и това което правиш в ежедневен план!
p.s. Това писмо е моята почти незабавна и емоционална реакция към направеното подмятане.
Поздрави...
[/QUOTE]
😃 😃 😃 To в Ситово, Съпротивата, реално съм само аз, другото е недоволно, но не би се съпротивлявало, реално. Меко е и е повратливо, способно като водата да заема формата, която му се предостави, за да оцелее. Един особен манталитет от тъмръшките времена. Реално, ако трябва да се говори, идейно за Съпротива въобще по територията на България срещу Бойко, това е моето съзнание, моята мисъл. Много хора го разбраха и рязко се отдръпнаха, а други, здраво се нахвърлиха, тъй като сега един брутален лузър като мен, да им определя, близкото и далечно бъдеще..., понеже за тях, парите и стандартът са всичко smil4341944e6b0c8.gif Та инак, не се учудвай, наистина, това, което научно изследване правиш за "уникалността на деградацията" ще има реални и уникални резултати smil3dbd4e5e7563a.gif Българинът винаги е бил отличник в деленето, затова него го оправя само силно централизирано монархическо управление. Та, в този ред на мисли, Бойко е простото решение на това просто уравнение. Ако от българинът, можеше да се развие нещо различно от това, отдавна и типът държава, в който той щеше да живее, да бе друг. Кантонална Швейцария репа да еде smil4341944e6b0c8.gif Ние се делим село по село, маала по маала, но това нема да се промени, а и аз не търся промяна в тази посока, това са напълно хвърлени сили на вятъра, опитвам се на макроравнище да създам други тенденции работейки с "елитът" на микроравнището smil4341944e6b0c8.gif Дори на моменти усилно поддържам това делене, защото пък обединението не всякога ражда сполучливи тенденции, може дори да стане по-лошо, затова не бързам да ратувам, че "Само Обединението прави Силата", както пише на първите ни монети, защото зависи с какво се обединяваш. Някои обединения, могат да те направят по-слаб, отколкото си във всъщност. Сложни процеси са това и когато трябва да се раздели, трябва да се раздели, когато трябва да се обедини, ще се обединява, а понякога и двете ще се случват едновременно. Българската народопсихология е опростена на макрониво, но е доста сложна на микронивото, поради неизживяната ни първична азовост.
Да, сега работя върху "Сътворението на Земята" от "Сказание за Чулман", не е много лесна за тълкуване и тази част, но засега върви, добре. Абе, има неща, които осъзнаваш, че, ако ти не ги направиш или напишеш, на тази планета, няма кой друг да го направи.
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



БОЙХА ЦАРОТ БОЛГАРСКИJ
20-27.02.2021 Г.
ПРОЗАИЧНО-ХУМОРИСТИЧНО И НЕДОТАМ smil4341944e6b0c8.gif

Гроби
преди 1 секунда
Битите коени, диванните тулупи на Ойха Бойха Барабойха. Спат до обед, после станат продадат квот могат и от скука почнат да плюят Бойха;))) А Бойха, ква мъка - не спи до обед, става сабахлян рано, а на жипката и на инспекции... Най-лошото е, вика Бойха, че тие диванни тулупи и не работат, ами видеокартите с мощни процесори работат вместо тех. Нова работа ми отварат - ша требе спешно да праа 7 блок на АЕЦ Козлодуй и Белене, че то един АЕЦ, нема им стигне, требват два! Пак работа за Бойха;))) И както е казал Лъвский: "Дела требет, а не думи";)))

Нов рекорд за биткойна, надхвърли 55 000 долара
Той получи признание от фирми като Tesla и Mastercard

Прочети още на: https://www.dnes.bg/notifikacii/2021/02/20/...#comment-newest

Бойха Цар Тулупев
преди 0 секунди
Мен затва ма турнаа, ей туа, Мама Меркел и дойчен герберен - с големата бихалка да бъхта простите болгаре по тъпите глави! Да станем сите жърмане-еуропце! Болгаренът е ку.че, което требе се държи на къса сижимка и сегиз-тогиз, а са побийва с пръта, а който мноо са дзвери и с бухалката. Тя, бухалката, винаги ми седи, ей, тамка у кьошето... Вчера кат нагълчах, оня полумаж-полужьоната и посегнах към нея, борже, борже, вдигна целият Герб-актив за ваксинация. Не искале... А паре, могат да ми искат!


Борисов: Като им се скарах, имаме 14 000 ваксинирани, нали нямаше желаещи?
Ангелов съм го оставил на опашките, допълни още премиерът

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2021/02/20/bor...#comment-newest

Бойхе, Бойхе, не се научи майка с тая проста глава, че единственото сигурно нящу в тоя живот е смъртта!
Ако искате "Борисов 4" да не се случи, всички анти-ГЕРБ гласове във втората партия и Бойха заминава;)))

https://segabg.com/hot/category-bulgaria/bo...iXVxva3Se8LVXso

Сега, да го коментирам още веднъж, от друга гледна точка, това "уникално" изказване на Вождот! Бойхе, животът е низ от рискове! А самото понятие "риск," предпоставя съществуването си от идеята " да имаш", защото е свързано с идеята, че ще загубиш и това, което имаш, а коренът и на двете е Страхът! Най-паче, големият Страх не е при нас, обаче, Бойхе, а при теб! Страхът от това, че можеш да загубиш Властта и какво ще се случи след това с теб?...;))) При все, че, както казвах и преди, ти Властта, никога не си я имал, само управлението, но дори и него не владееше. Единственото, което управляваше добре е жипката си!;)))
Затова дойде Годината Шегор, която е Годината "Да Бъдеш": "Благодатта на Тангра, храни Огънят, Златото на Яга, Огънят пояжда!"
Ние не искаме, нито парите ти, нито теб!
По време на 14 минутно видео Борисов тълкува оценката на “Фич”, като извод, че само ГЕРБ може и трябва да управлява и че всяка политическа промяна е риск. "



Гроби
преди 1 секунда
До Анонимен
Абе и ние ще излезем;))) Вече не ходим за гъби;))) Като дойде Бойко сички гъби в гората станаха отровни;)))
Анонимен
преди 3 минути
По ваксините ще се види кои, кой и колко са зад Борисов. По ваксините ще ги познаете. Всички от опозицията не искат да се ваксинират. Гледайте само за ден колко са много! Това е армията на Борисов. Образованите хора не вярват на опорките за не на ваксините. Гледайте хубаво - като орди ще излязат така и на изборите! А вие си кибичите на диваните и пишите против ГЕРБ от години.

Борисов: Убеден съм, че днес ще се ваксинират над 15 000 българи
Това е спасението, каза той на посещение в бургаско училище

Прочети още на: https://www.dnes.bg/obrazovanie/2021/02/20/...#comment-newest

Гроби Таласома
преди 0 секунди
На католикос, прекалено много внимание се обръща в България. Те не са тавряс с главите, а вие ги извадате като фактор за еди какво си. Защо не са тавряс с главите? Ами, едните от тях искат да са траки;))), а католичките бръмчат с 200 по мъжете и искат да са "директорки на водопади";))) далеч извън родните си места;))) Да спрем католическото нашествие!;)))

Заради Великден католици няма да участват в изборите на 4 април
Дългогодишни членове на СИК в Раковски този път се отказват
https://www.dnes.bg/izbori-za-ns-21/2021/02...#comment-newest

Бойха Цар Тулупев
преди 0 секунди
Аз, Бойха Цар Тулупев, Спасител Ваш от лошият вирус, обикалям с жипката из селата, за да убедя неверващите в Спасението Божие, което идва чрез Мен! Убеждавам ги със своето Великолепие, което като слънчева светлина стопля сърцата и със своите мъдри слова, които веселят душата;))) Само за непослушните съм сложил бухалката в багажникът на жипката си. Тя пак е Слово Божие, което освестява обладаните и заблудените души! И тъй, братя мои, Спасението е във Вярата, че Аз съм Спасителят!
Борисов: Никъде в света не избират ваксини, това са най-добрите
Премиерът: 88 хил. дози са разпръснати днес в страната

Прочети още на: https://www.dnes.bg/obshtestvo/2021/02/22/b...#comment-newest


Това не е вярно smil4334ad8a149e0.gif Това се случва, поради това, че втората сила не бе достатъчно добре подкрепена на изборите на 26 март 2016 г и имаше само 80-сет депутата в началото. Добре е, ако бяха поне 90-сет или 96 smil4334ad8a149e0.gif Това наложи промяна в тактиката, каквато ти предлагаш сега, да допуснем "Борисов 4" и да го рушим в Парламата, нали това направихме с ОП при "Борисов 3", макар, че ние не искахме, той да се акушира. Реално, разнебитена бе, не само ОП, но и самата ГЕРБ и въпреки това, те нелегитимно останаха да управляват по силата на това, че първи са получили мандата за съставяне на правителство, което породи и уличните протести. Много е важно, сега, кой първи ще получи мандат за съставяне на правителството. На тези избори, това ще е важното и ГЕРБ се стреми към това, защото е добре обигран вече в конструирането на патерици. Ние, трябва да се стремим, колкото се може по-малко партии и коалиции като ОП да минат "чертата" или да вземат добър брой депутати. Всичко опира до числа, а числата опират до броенето на бюлетините smil4334ad8a149e0.gif
Патриотичните евреи - Каракачанов, Балевски и Седеров са в основата на това, Бойха да си завърши мандатът, но най-вече политическата апатия (изборите ще се проведат и без нас), неверие в огромна част от българите и вярата в Бойха на останалата оскотяла част. В момента "Борисов 3" управлява незаконно, но няма извънсистемна сила, която да го свали от власт политически(т.е. Народът липсва), защото системните, трябва да играят по правилата.
"Това е теоретичната основа, с която е добре да се съобразят всякакви действия и призиви в политиката, защото тя произтича от последователно изследване на тези материи. А навлизайки в практиката:
както можем да констатираме, стратегията да се подкрепя втората политическа сила след бойко, за да подсилим врага на нашия враг доведе до това, че бойко за първи път си завърши мандата.
Засега - толкоз по темата."
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Ниска избирателна активност не може да се случи 😃 И това също е изпробвано. Идеята за ниската избирателна активност те я блокираха чрез списъците с мъртви души smil3dbd4e5e7563a.gif Гласуването на умрелите... Така. Умрелите, ако бяха живи..., но те вече не са живи, но пак гласуват. Плюс това, не съм сигурен дали има законово разписано, че при еди какъв си процент гласували на изборите, изборите са нелегитимни и нов вот. Няма, ако имаше, щеше да е голям цирк, но няма и при 1% гласували, този процент пак ще се разбие по партии и ще се състави правителство. Нелегитимността е легитимност... Системата е подсигурена да съществува със специални механизми на защита. Тук дори не става въпрос за повишаване на изборната активност, а за преразпределение на гласовете така, че да се блокира политическият процес smil3dbd4e5e7563a.gif Проблемът е, че дори такива като теб, които уж се водят на наша страна, застанаха срещу нас през 2016 г, и гласуваха за ОП, т.е. ни предадоха - не, защото те никога не са били с нас, реално, но показаха, нивото и манталитетът на днешният българин и че на него не може да се разчита като личностен идеен свят и съвест. Казва ми сега и реве: "Бойко ни убива". "Добре, а за кой гласува на изборите?" " - За НФСБ..." Е, това е, за което говоря. Умишлено и съзнателно, тези, които говориха, че са "националисти" застанаха срещу нас! А те са боклуци като хора, талаш, трици, нема глутен в тей 😃 Това е smil4341944e6b0c8.gif
А аз не съм виждал по оплювана политическа личност в медийното пространство от Корнелия. Това е всеки божи ден срещу нея, лавина от тролове, футболни пейзани и кретени и олигофрени: "ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла..." Боклуци, помияри, недоносчета родени да бъдат голи охлюви, плужеци, лигава слуз... И нарочно се пускат статии, какво е казала, вчера или днес, за да бъде оплюта под тях. Е, как да повервам аз, който поне имам малко мозък в главата, че Корнелия е лоша, Гергов е прав, а Бойко е Спасител? smil3dbd4e5e7563a.gif

Гроби Таласома
преди 1 секунда
До Анонимен
Това, което, поне аз, разбрах от интервюто с Божков, е, че ГЕРБ, нарочно са създали тези "вратички в закона" за по-ниски данъци, за да може разликата да отива при Горанов;))) и оттам в чекмеджетата на Бойко;))) Нали видехме, какво е там;))) И когато, омертата се е разсъхнала, вече тези "вратички в закона", прокуратурата започва да тълкува като данъчно престъпление, но това е тълкувателност, т.е. лост за натиск и преса за смачкване, а реално, законът е спазен;)))
Анонимен
преди 23 минути
Когато го погнаха от началото се заядоха че не си е плащал данъците, но на всички е известно че такъв умен човек като Божков си плаща данъците, но се използват вратички в закона за да не трябва да се плащат високи данъци.
Същото го прави и Безос.

Прочети още на: https://www.dnes.bg/…/kpkonpi-iska-imoti-na-bojkov-i-negovi…


"Съюз за Пловдив" окончателно е история...Една от партиите-фантоми създадена от Борисов за Борисов, както написа и самият Добри Божилов
smil4341944e6b0c8.gif

https://www.plovdiv-press.bg/2021/02/22/%D1...IE3IxaYKO3iO2Kg


Палачът...
Един разказ за портиер, полицаи,
писател, и уплашен Диктатор...

http://www.komentari.com/2021/02/blog-post...mhJ0c7xpCg6QzTc


Бойха Цар Тулупев
преди 0 секунди
Остарявам, оглупявам и ми е все тая;))) Бъдещето ми е осигурено - цар болгарски доживот! Секи ма сака... Е, сал една Корнелия са дърпа, ма то, знай ли чейлек, един ден... За 10 години електоратът доста поизглупя покрай мен, чи то, къф да стане, равнис по Първият! Ако Първият е мноо прост, къф да стане електоратът? Антиваксите, немат ченс... Затва сега сичко са дърли, коя ваксина, а не дали да не се боцка. Тия дет не се боцкат са ренегатите и на тех, че им турнем по една жолта звезда с надпис...

Борисов: Каквото дойде, това се ваксинира, всичките са добри!
Премиерът: Не значи, че като отворим заведенията, трябва да се натикаме в тях

Прочети още на: https://www.dnes.bg/koronavirus/2021/02/23/...#comment-newest


Гроби Таласома
преди 0 секунди
Дупетат от ГЕРБ е напуснал парламентарната група на ОПГ-то! Тва е новината;))) А, в Парламата, Бойха не ходи, той е Цар има си каляска, с която обикаля своите владения. Парламата е кочинката на царедворците, от които така или иначе, нищо не става, а някои от тях и затъмняват светлината на Царот-Слънце. Затова, той с квадригата с белите коне, припка из светот, за да раздава свойта благодат, далеч, далеч, от онез вресливи твари в Парламата, които се искат нещо от него!

Парламентът се разпуска на 25 март, тогава заседава за последно
Депутатите остават без служебни коли през март

Прочети още на: https://www.dnes.bg/izbori-za-ns-21/2021/02...#comment-newest


Гроби Таласома
преди 0 секунди
Сега е времето, Магарешки "иа-иа-иа-иа..." да стане Златното Палче на Бойха за 1 месец. Един месец да си значим лаладжия в Парламата, кой ти го дава? И без тва Праскова, вчера по "Референдум" бе безкрайно недоволна, как БСП блокирали работата на Парламата с оня кържалийски килим, за който се разправяли 9 деня и 9 нощи, а Праскова, дейна, иска да работи за ползу роду, волевата е, де се казва, само дето волята на Магарето е неговият инат!;)))

Депутат от ГЕРБ се отцепи на финала на този парламент
Владислав Николов ще е безпартиен до края на мандата

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2021/02/24/dep...#comment-newest


Гроби Таласома
преди 1 секунда
Откровените Идиоти (ОП) ще празнуват, Трети март в Сараите на Доган! Тумбалара, задникът подмий, алката посмажи, на Доган Резли, аркадан кефли!

Отменят тържествата за 3 март на Шипка
Решението е по препоръка на доц. Ангел Кунчев заради Covid-19

Прочети още на: https://www.dnes.bg/obshtestvo/2021/02/26/o...#comment-newest

PMEmail Poster
Top

Topic OptionsСтраници: (15) « първа ... 2 3 [4] 5 6 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020