www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> ГЕРБ-4. Да спрем рестарта на Матрицата!


Страници: (15) « първа ... 4 5 [6] 7 8 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> ГЕРБ-4. Да спрем рестарта на Матрицата!
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 098
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



smil4341944e6b0c8.gifБойха дава, подарява, ама на себе !:tooth: А-хахахахахахаха, ахахаххахахахахахахахахахахаххахаха.... Народняци, сър! smil4341944e6b0c8.gif

Борисов подари сакото си на строителен работник
Служителят се оказал общински съветник от ГЕРБ

Прочети още на: https://www.dnes.bg/izbori-za-ns-21/2021/03...rabotnik.482116

В случаят Владимир Зидаров - Лютви постъпи по-умно, по-политически от Дикме-ту;))) Дикмето, накрая ша е "преебаното камилче";))) Според мен, това е заигравка на Доган, който цели ликвидацията на политическите си противници набутвайки ги на Бойко;)))

На въпрос как гледа на упреците, че е заявявал, че ГЕРБ заиграва с ДПС, а сега подкрепя партията, той каза:

„Споделял съм го. Не само аз, цялото ръководство имахме лично няколко разговора с премиера Бойко Борисов. Аз самият попитах кое е наложило това отношение лично към Доган. Приех неговото обяснение, че е в интерес на държавата за приемането на някои решения в парламента. Има някои неща, които са по-важни от теснопартийните”, каза още той пред Нова телевизия.

https://offnews.bg/politika/borisov-obiasni...jS3VNatqwUDsOyI


Идеята на тез двамцата катили не е никак странна;))) Тя обслужва "Стабилитетът" на Бойха! Защото при една силно фрагментирана Парлама, от 6-7 парламентарно представени партии ще се стигне до блокиране на политическият процес и ройване на Омертата. Лично, аз това исках да се случи преди 4 години;))) Нищо повече! сега е на път да се случи и притеснението е големо. Дори се стигна до това, да ми се разглежда профилът у Фъсът под лупа и да се търси за какво да бъде блокиран. Все ще се намери за какво;))), но вие ще си отидете! Слава на Тангра!

https://segabg.com/hot/category-bulgaria/ma...Th4ir-R0kfoy5tw

На 3 март, кат бейми на поредната свещена бърчинка, седнайми по обед да поапнем, па напрайми политическата раздумка и аз па заапах евреите;))) Коментирахме и този казус, па аз викам: " Тези, дето издигат Левито, требе са наясно, че Месиите на евреите са кутцузлии, затва те още чакат техният Месия, с тайната надежда, никога да не дойде". Много се смяхме на тва;))) Дручко си е да излъскаш на бърчинката една политикан чекия за кеф на душата и да пофанеш след тва, скалаците с песен на уста;)))

“Издигаме Давид Леви като алтернатива на статуквото в името на по-доброто бъдеще на България. Той е млад, интелигентен и енергичен човек, който се е доказал с родолюбивата си дейност”, обясни д-р Врабевски. Леви е подпомагал дейността на фондация “Българска памет” в последните 10 г., като е бил сред флагманите на кампания в САЩ за популяризиране на спасяването на българските евреи през Втората световна война.

https://lupa.bg/news/samo-5-ima-sa-nezavisi...104637news.html

PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 098
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Гроби Таласома
преди 1 секунда
Това е единствената правилна идея, която некой подшушна в главите на народняците и те и това ша провалят от некадърност;))) към краят си. Творческата пенсия трябва да обхваща всички сфери, не само музката и тя трябва да се дава за заслуги в всяка област, т.е. за съществен творчески принос. Българинът трябва да разбере едно - общество без кастовост не може да съществува. Разбира се, всяка прослойка трябва да уважава другата, за да има общество и народ. Но, творческата пенсия не трябва да е самоцел на творците, те трябва да творят, независимо отъ всичко. Гледам, че сегашната демократична държава, непрекъснато се връща към творчеството на соца;))), щот то, новото не е и за показване, с някои изключения...

Творческите пенсии отпаднаха от дневния ред на НС
Един доклад остави творците без пари

Прочети още на: https://www.dnes.bg/obshtestvo/2021/03/05/t...#comment-newest


Гроби Таласома
преди 0 секунди
Бабата сай одзверила в телевизорот и подскача: 'Бойко е народен чиляк, народен чиляк. Даде си сакото и он го пита, да нема евро вотре, а той отговаря: и да има, алал са ти... народен чиляк". Искате да нема ГЕРБ? Хвърлете телевизорът на пенсионерът през прозореца!

Анонимен
преди 8 секунди
Суворовски копанар начело на тиквен пиар.

Янислав със сакото от Борисов: Ще ходя като баровец
Оказа се, че 40-годишният работник е съветник от ГЕРБ

Прочети още на: https://www.dnes.bg/obshtestvo/2021/03/05/i...#comment-newest



Турците най-накрая се осъзнаха и са щастливи, че са се отървали от нас! Ашколсун, комшулар!
smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif

Кулата Атакуле в Анкара светна в цветовете на националния ни трибагреник

https://bntnews.bg/news/kulata-atakule-v-an...dGTcTveiGg5m0Po



Бойха Хрес Спасител
преди 1 секунда
Електорат, откак дадох царската си риза на ближният, вече не съм ваш цар. Ваш цар стана моят Яни - Яни Царот Болгарский! А аз минах на по-висока служба, станах Христо Спасител Ваш, Ягнец Божий и ви нося само мир, не войни! Особено с Падишаха! Чок яша, инш аллах - машаллах! Вече и Меркел казва "инш аллах". Тъй е и казал Христо навремето: "Ако може да ме отмине и тази чаша, но да бъде Твоята Вола, Господи" Е, и аз чашата ша я изпия, в манастирят нема да я крия!

Борисов: Ще постигнем 2 000 лв. средна заплата и нагоре
"Отношенията ни с Турция са такива, че ни честитиха националния празник"

Прочети още на: https://www.dnes.bg/obshtestvo/2021/03/05/b...i-nagore.482211
PMEmail Poster
Top
anti666
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



QUOTE (18j)
Всичко това за нас е добре защото през следващите месеци ще станем свидетели на велика война между институциите. Нещата в политиката не може да стоят заключени вечно. Гаче стабилитета се изфиряса. Много хора предвиждат нови избори наесен или другата пролет.

Ако дойде другия месец ГЕРБ-4, нови избори наесен няма да има. Ще има мъртвешка стабилност. Дълга, мъртвешка стабилност и тотални гонки срещу малцината виждащи в царството на слепците.
PM
Top
anti666
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



A след няколко годинки, като свърши мъртвешката стабилност, защото тя ще свърши когато жертвата спре да рита, ще се премине към физическото унищожение. Ще бъде това, което Елтимир писа;
QUOTE (Елтимир)
Ще има масови размирици, потушавани безжалостно. Външният вид и функционалното устройство на полицейските машини съответства на показания срок - не твърде различни от днешните, но все пак усъвършенствани. Но по-важни за мен са цифрите "20-30", възникващи в съзнанието ми, щом се замисля над бъдещите противобългарски дни. Зная, че не е непредотвратимо. Предупреждението показва наличието на неизползван досега изход

Изходът ние го дадохме миналия Еднажден. Засега ефект няма. Елтимир е писал и още нещо;
QUOTE
Безмислено е да съжалявам. Трагедията често се превръща в триумф на прозрението. Това е обратната страна на Закона за възмездието. Сънят бе съдбоносен, но не само за мен. Вече не работя над темата за спасението на тези хора. Отговаря се на призив за помощ. Помощта не бива да се натрапва. Забранено е да се натрапва. Забранява Огънят.
Нека бъде волята Му!
PM
Top
anti666
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



Резнака от ДПС Карадайъ преди няколко дни беше казал това, което е подочул от масонския си шеф, Ахмет Доган
"Изборите на 4-и април ще бъдат най-важните избори от 1989г насам".
ТЕ го знаят, Ние го знаем. Не се заблуждавайте, има една точка на невъзврат. Така както тогава, на Песах, след десетия бич на Йехова Мамил е унищожен. Той никогда повече няма да бъде това, което беше. Там сега живеят чужди семитски народи (с изключение на малобройните копти), които нямат нищо общо с великия Мамил. Тази съдба ни чака и нас след месец, ако не прогледнем.

Елтимир , а и ние пак го казваме,

ПОМОЩТА НЕ СЕ НАТРАПВА!

Нас не ни мислете, ние имаме вариант Б
PM
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 098
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (anti666 @ 5.3.2021, 21:31 )
A след няколко годинки, като свърши мъртвешката стабилност, защото тя ще свърши когато жертвата спре да рита, ще се премине към физическото унищожение. Ще бъде това, което Елтимир писа;
QUOTE (Елтимир)
Ще има масови размирици, потушавани безжалостно. Външният вид и функционалното устройство на полицейските машини съответства на показания срок - не твърде различни от днешните, но все пак усъвършенствани. Но по-важни за мен са цифрите "20-30", възникващи в съзнанието ми, щом се замисля над бъдещите противобългарски дни. Зная, че не е непредотвратимо. Предупреждението показва наличието на неизползван досега изход

Изходът ние го дадохме миналия Еднажден. Засега ефект няма. Елтимир е писал и още нещо;
QUOTE
Безмислено е да съжалявам. Трагедията често се превръща в триумф на прозрението. Това е обратната страна на Закона за възмездието. Сънят бе съдбоносен, но не само за мен. Вече не работя над темата за спасението на тези хора. Отговаря се на призив за помощ. Помощта не бива да се натрапва. Забранено е да се натрапва. Забранява Огънят.
Нека бъде волята Му!

Начело на африканските държави винаги стои един военен диктатор, примерно Махубто Мембеле с една въоръжена до зъби военна хунта, която трепе сичко наред. Ние сме с единият крак стабилно в Африка, дори започнахме да ходим на почивки там у Занзибарят;))) Но, наличието на военна хунта начело, означава, че държавата и свършила, положението е неудържим полет в пропастта и единственият начин да се забави падането, не да се спре е силовото полицейско и военно управление, което ще видим в близките 10 години в България, след което държавата просто ще свърши, дори като табелна топонимия!

"Да напомня, че сме единствената европейска държава, ако не се лъжа, в която два от трите най-важни държавни поста са заети от военни. А това съвсем не говори добре за държавата. Да цитирам автора на афоризми Владимир Булатович-Виб: „Когато ботушът почне да мисли, мозъкът трябва да почне да марширува“. Да напомня, че пак двама от тримата не обелват и дума на чужд език и не виждам как могат да се чувстват удобно в Европа, която, както казва Захари Стоянов, "и през плет не са виждали". И най-важно - как могат да защитават умело българските интереси в нея", мотивира се Илчев.


Боже Господи, какви нищожества стоят начело на българската държава

Проф. Иван Илчев стои зад думите си и твърди, че сме единствената европейска страна, в която два от трите най-важни държавни поста са заети от военни

https://segabg.com/hot/category-bulgaria/bo...rskata-durzhava
PMEmail Poster
Top
18j
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 134
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11



Сикаджийската маман атакува парламата през МВРО - ето как става "преливането на гласове". То ако беше само преразпределяне на едни 70 000 бройки не е толкова страшно. Проблемът е че през листите на тумбака ще влязат още по-долнопробни елементи от групировката на бай толуп.

Жени Калканджиева е в листата на ВМРО.

https://webcafe.bg/bulgaria/zheni-kalkandzh...te-na-vmro.html

Е да ама със женито вървят закачени няколко реда наркотрафиканти, сводници, чораджии, пераче на пари и всевъзможна паплач, които ще получат директен достъп до институциите.


--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 098
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (18j @ 6.3.2021, 7:30 )
Сикаджийската маман атакува парламата през МВРО - ето как става "преливането на гласове". То ако беше само преразпределяне на едни 70 000 бройки не е толкова страшно. Проблемът е че през листите на тумбака ще влязат още по-долнопробни елементи от групировката на бай толуп.

Жени Калканджиева е в листата на ВМРО.

https://webcafe.bg/bulgaria/zheni-kalkandzh...te-na-vmro.html

Е да ама със женито вървят закачени няколко реда наркотрафиканти, сводници, чораджии, пераче на пари и всевъзможна паплач, които ще получат директен достъп до институциите.

Управлението на Курвитеsmil4341944e6b0c8.gif Поне сега излезнаха на видело smil4341944e6b0c8.gif Инак, ние първи ги разобличихме в Ситово, миналата зима. Инак, всичко това бе представено от режисьорите като една местна селска кавга, в която едните селяни делят нещо с другите селяните, но това въобще не бе така и се вижда сега как целият Публичен Дом излиза наяве по листите smil3dbd4e5e7563a.gif
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 098
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Бойха Хрес Спасител
преди 1 секунда
Спасих ви да не умрете, като ви затворих, след тва пак ви спасих да не умрете (от скука и преяждане) като ви отворих, след това пак ви спасих от глупостта ви, като ви затворих и като почнахте да ходите по Занзибар, видех, че парите не идват в шкафчето, ви отворих и сега, за изборите, па ша ви затвора, защото трябва да ги спечела, тоя път - завинаги!

smil3dbd4e5e7563a.gif smil4341944e6b0c8.gif

Рязък скок на новозаразени с коронавирус: 3004 само за денонощие
65 души са починали, в болница се намират 5463

Прочети още на: https://www.dnes.bg/stranata/2021/03/06/ria...#comment-newest


Бойха Хрес Спасител
преди 1 секунда

Ето така се прави, така се общува с Божеството: пише се писмо, отправя се молитва или се цалува ръка на администрацията и тя препредава вашето раболепие до мен! А, не като ония, сатанаиловци, дето ревея по площадите: "Бойко К...во". Бог поругаван, не бива! Когато Господ Бох не биде поругаван, Той дава, щедър е към тези дето го обичат с цялото си сърце и наказва жестоко, но справедливо грешниците! Моцарт умре в мизрея, но наште моцартки ще спася, Аз, Бойха, Господ Бох Ваш Вечен!

Борисов се срещна с Рут Колева, музикантите - с по 5 минимални заплати
Правителството отпуска 4 267 000 лв. за музикалните творци на свободна практика

Прочети още на: https://www.dnes.bg/muzika/2021/03/06/boris...#comment-newest
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 098
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06




Здравей,
Един интересен анализ:
http://www.komentari.com/2021/03/12.html
Доста интересно тълкуване. Още не си правя изводи, но е интересна посока.
Междувременно и Кьовеши се включи миналата седмица. Нека да не забравяме, че тя е тачена от младите и интелигентни български избиратели, които от своя страна не са наясно че тя е изключителна българомразка. Беше направила изявление преди време как в Северна България трябва да има румънски училища. Но да не размиваме, нов фаворит или опипват почвата американците.... все още не е ясно.
================================================

На Бойко, американците никога не са имали пълно доверие, винаги с едно наум. Затова в ГЕРБ те са си инсталирали Цветанов, за да държат нещата под контрол. неслучайно, огънят срещу "Борисов 3" бе съсредоточен към Винкелът и Цветанов, като в един момент и двамата сполучливо ги махнахме с общи усилия, но тогава ГЕРБ вместо да рухне бе спасен от Доган. Говорим за Годината Докс, преди Сомор. Затова се наложи в Сомор да се омажат доста нещата. Цветанов никога не ни е бил удобен, защото е силовак, но жесток, студен силовак, докато Бойха има елемент на едно особено селско добродушие, Цветанов е вълк. Лошо е за нас, неговото завръщане в ГЕРБ, защото вероятно към това се стреми той с тези си действия на тези частични местни избори, завръщане триумфално в ГЕРБ и детронация на Бойко, защото това отцепване на електорат е повече от герберският електорат. Също лош вариант за нас е прескачането на бариерата за НС, натрупване на значителен процент и участие като коалиционен партньор с ГЕРБ. Социологията засега не го лови, но тя не ловеше и "Атака" през 2005-та година, а тя стана трета политическа сила, тогава. Колкото до американците, те няма проблем в България - всяка една политическа партия би им слугувала раболепна, защото просто това е народопсихология станала вече и характерна българска черта, за съжаление, за огромно наше съжаление и зла беда!
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 098
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Бойха Хрес Спасител
преди 1 секунда

Мойте народнеце, не са толкова умни кат ората на Корнела, не могат да пишат "Визии". То затва са искат много неща да имаш, а мойте народнеце, не ги имат. Те са си прости и си знаат aдно - държим се за ЕС и той дава паре, аз ги вземам и ги раздавам! На заслужилите давам без работа, незаслужилите, т.е. тие дет ма плюят: "работа, работа, работа" и накрая не вземат нищо. Тези пари, аз заделам в чекмажан, та когат се наложи да спасявам с тех положението по време на изборете!

Борисов убеден: Преди 4 години обещахме, всичко изпълнихме
По думите му светът сега е като една тенджера под налягане

Прочети още на: https://www.dnes.bg/izbori-za-ns-21/2021/03...#comment-newest
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 098
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Бойха Хрес Спасител
преди 1 секунда

Ето тъй, 40 години ша върта сички куманета в пустинята, докато измрат гьотере! Инак, то тва не е умишлено, де, мойте народнеце, толкова си могат;))) То, да пишеш правилно е умствено усилие и занятие, а да пишеш смислено си е направо акъл! То, ако имаха акъл, мойте щеха да напишат те "Визията" на Корнела, ама немат. Каква визия, те дори не знаят посоките на светот, та се наложи Пей Ка Пей-то да им казва де е Кърчаали

Тръгваш за Сливен, оказваш се в Хасково... Ребусът на табелите на "Тракия"
Тръгваш за Сливен, оказваш се в Хасково

Прочети още на: https://www.dnes.bg/stranata/2021/03/07/try...-trakiia.482366

PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 098
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06




Ковид 21
преди 1 секунда
Идвам и за синът Павлин!;))) Интересно ми е да вида, кой народнек поред от родата ще стане кмет на неговото място;))) Инак, голема скука, че настане в Община Баните!

Герб ДА!!!
преди 1 час
По наследство е нормално да се предава кметството, това е правилно, стига с тиа избори и глупости, нека Бойко управлява пожизнено а после да го наследи дете, внук, любовница или той да реши!

Гроби Таласома
преди 1 секунда
До Анонимeн
"Республиканци за България" или просто ГЕРБ-Цветанов;))) с явното публично признание, че самият Цветанов създавайки ГЕРБ е изменил на республиканските принципи и е издигнал в лицето на Борисов, един монарх. С една дума, Цветанов, сам е създал с дейността си от республиката - монархия и сега иде, на бел кон да си поправи гяволукът! Проблемът е, че по-селата има доста ниско IQ, гарнира с икономически зависимости и ето ни и новите крепостни селяни с феодалът си, начело.

Анонимeн
преди 26 минути
След като Мъглиж и Баня отново си избраха, чисто нови кметове от ГЕРБ и някакво село си избра кмет Републиканците, как ли ще изглеждат изборите.
Айде вече да идват, че стана много забавно .
Народа не ме обича, пък аз съм е.ти пича !


Прочети още на: https://www.dnes.bg/stranata/2021/03/08/nov...#comment-newest
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 098
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Бойха Хрес Спасител
преди 1 секунда
Ще му подаря пулоферът си! Да се знае, че го награждавам публично, задето е приложил на дело партийните принципи: "Работа, работа, работа"! Ето, това е ГЕРБ! Работа и Напредък! Само така ще се спасим! Е, за сметка на другите, ама то така е при капитализъмът и демокрацията, некой требе да е бит и преебан, за да мой, аз да взема и да дам и чифликчията да земе и да ми даде! Арбайтен, роби! ГЕРБ Напредък! А, останалото, Гешев, ша го опрай!

Анонимен
преди 2 минути
Американските плантатори са построили Америка за 300 год използвайки китайци полуроби да строят железниците и африкански роби на плантациите и фермите. Работа, работа, работа и пак работа. Имаме 300 год американски строй да наваксваме.


Мъж счупи с метла ръката на жена, мързелувала
Софиянецът я ударил силно с дръжката на метлата

Прочети още на: https://www.dnes.bg/stranata/2021/03/08/myj...zeluvala.482445
PMEmail Poster
Top
18j
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 134
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11



User posted image


Ето го Слави
НЯМА МИЛОСТ АЗ ИДВАМ И АДЪТ ИДВА С МЕН!

По средата се вижда конникът на смъртта.

доста красноречива илюстрация какво следва където и да се появи този. Между другото, тия дни говорих с хора на Слави, които са си въртели с него далавери навремето. Казаха, че въпреки моралния ангажимент към него няма да могат да го подкрепят на изборите,защото бил марионетка в смисъла на човек, при който нормалните физически функции са силно ограничени.
Сляп- не вижда на 2 метра. Нещата които говори са му написани от трети лица и ги чете от екран, където буквите са по 15 см височина. Куц, с единия крак почти напълно, преживява едвам едвам между вливанията на различни серуми...
Дали е от дрогата, преумората или ефекта от сатанинско обсебване - важното е, че като гласуваш за Слави - получаваш някакво неизвестно задкулисие. Научих го от първа ръка,не е слух.



--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (15) « първа ... 4 5 [6] 7 8 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020