www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Парламент. и президентски избори в Годината Шегор


Страници: (15) « първа ... 10 11 [12] 13 14 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Парламент. и президентски избори в Годината Шегор, Крахът на Румен Радев
Йордан_13
Публикувано на: 30.10.2021, 19:16
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



После, защо хората не вярват на нови партии и нови лица;))) Ами с право не вярват! Новите партии просто се оказват продължение на старите, като дъртите урунгели изяли живота на нашите бащи и майки ги създават около синовете си или доверени хора! Как ще възникне една нова партия без пари? А за да има пари, за да изскочи от небитието и да има телевизионно време, скъпи костюми и т.н., вервайте ми, някой ги е спонсорирал и той не го е направил, заради нашите сини очи!


През 2014г. Петър Манджуков закупува 80% от капитала в националния клуб „ЦСКА (София)“ и става член на надзорния съвет, а сина му Ивайло Манджуков е член на управителния съвет [2]. Петър Манджуков е физическото лице с най-голям брой акции в клуба на „червените“. След поредица скандали в клуба, през април 2015 Петър Манджуков прекратява инвестициите си и напуска “ЦСКА”, като прехвърля акциите си на Гриша Ганчев и Илиян Инджов [3].
Петър Манджуков е основен акционер в дружеството “Приста Рисайклинг“ АД, а синът му Ивайло Манджуков е Изпълнителен директор[4]. Дружеството участва не само като инвеститор, но също и като съизпълнител, осъществявайки цялостна инженеринговата дейност по проекта – Завод за преработка на отработени масла в гр. Ангрен, Узбекистан. Ръководител на строителството на завода в Узбекистан е Ивайло Манджуков. Проектът е дело на смесеното дружество „Уз – Приста Рисайклинг“, създадено с постановление на Президента на Република Узбекистан. В него влизат българската компания „Приста Рисайклинг“ с 51% и „Узнефтепродукт“, дъщерна компания на “Узбекнефтегаз”, с 49%. Използвана е високотехнологична техника за преработката на отработени масла до получаване на свежи базови, годни такива за влагане в традиционното маслено производство.

Предприемачът Ивайло Манджуков е водач на листите на партия МИР в Пловдив и Смолян

https://www.mirbg.bg/post/predpriemacht-iva...-crlRA1nq4uI7A8
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 31.10.2021, 21:41
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Бойко Тиквата
преди 0 секунди
Електорат, вие немате избор! Ето, от едната сатъна;))) съм аз, евроатлантик, слуга и пълен подлизурко и имам за задача да евроатлантизирам децата ви и да ги напраа хелуинци раздавайки им бонбони. А от другата сатъна е Мурджо, па евроатлантик! Навремето, тъй беше: "Дедо Боже, дай бонбонче"?! - Ето, Дедо Боже, бонбонче не дава... - Сталине, дай бонбонче! И ето, другарят Сталин дава цела кутия! Мразите Хелуин? Да, вие ще го мразите, но децата ви - не, поколенията им също!

Борисов раздава бонбони: С лакомства и без пакости!
Лидерът на ГЕРБ почерпи маскирани деца за Хелоуин

https://www.dnes.bg/notifikacii/2021/10/31/...-pakosti.508811
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 1.11.2021, 11:11
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06




Корнелия бе прецакана от Узунов§Копринков. В типично ченгежийски стил, Гергов и сие й спретнаха едно ПП от двама несретници, за които събраха достатъчно лумпен-електорат, за да прехвърли 4%;))) Към тази завера трябва да добавим и кметът на Община Родопи от БСП, Павел Михайлов, който явно и твърдо застана зад проектът на УзуновКопринков. Трябва да ви кажа, че такива проекти с внос отвън на кадри и парашутирането им на ръководни постове в България се очертава като любим похват на Узунов! Първом на този експеримент бе подложено село Ситово. Поради наличната селска простотия, двуличие, угодничество, лицемерие, подлизурство и т.н. на редица хора и въпреки съпротивата на останалите с покровителството на самият кмет на Община, Павел Михайлов, този проект, бележи временен успех. Този временен селски успех, явно е окуражил масонските кръгове стоящи зад Узунов да го пренесе и на държавно ниво. Така се създаде проектът "Кирча и Кокорча" или ПП!

Нинова: Парламентарните избори са по-важни от президентските
Не може да си позволим в зимните месеци държавата да е без управление

Прочети още на: https://www.dnes.bg/izbori-2021/2021/11/01/...#comment-newest

PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Като гледахте днес 'Панорама" припознахте ли, някой от политическите субекти, участващи там със себе си? Защото, аз - не! Нито един от тези, не е Българинът, който може да упражни Властта! И всички говореха за едно - факсинация, като ПП на Кирча и "Да, Афганистан" бяха особено брутални. ДПС и ЙЕБНИ ГИ, също;))) Всички с едно изречение - факсинацията е единственото установено от науката, правилно нещо. Натискаш копчето и всички в един хор, едно и също. Различни са само предизбoрните им номера smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif


Доц. Инджов: Може да има президент след първия тур
Той не очаква да има дебат

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2021/11/05/doc...viia-tur.509441

PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 7.11.2021, 10:47
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Аз искам само да добава, че идващата нова израело-щатска прислуга ще е много по-жестока, безкрупулна и нагла, дори от Бойковата;))) Не, че Бойча не е простоват и нагъл тип, но именно тази простоватост ни спаси от военна диктатура, докато Мурджа е зъл, много зъл. Да, той става да бъде използван в политическата игра срещу Бойча, но след това трябва да бъде изваден от нея. Сега, основният момент, важният момент е да извадим Мурджа от политическата игра. Това ще е по-трудно от изваждането на Бойча. Мурджа, Узунов, Копринков са безкрупулни, а подчинените им лейтенанти Кирча и Кокорча, още по-безкрупулни.

Третите парламентарни избори 2021
https://www.youtube.com/watch?v=dCwf4btIpWE...2fbgCbDtX0wicKc


Ето това е схемата на Мустафа;))) щатският губернатор на България, който е нещо като Пилат Понтийски в Юдея, навремето, (това просто помежду другото). ПП най-вероятно, няма и да са втори, но, Радев вече ще оказва солиден натиск при формирането на коалиционно правителство, давайки допълнителна тежест на Кирча и Кокорча и така ще ги наложи като управляващи без да са спечелили парламентарните избори, сиреч Радев на практика и на терен ще осъществи президентската республика, назначавайки, на практика, тези, които смята, че трябва да управляват, за да се осъществят определени външни за България тенденции. Защото, аз не искам ЕС, не се чувствам част от ЕС, презирам го, както и неговите поддръжници за мене са обект на омерзение и абсолютно презрение придружени с лека заклинателност срещу генът им;)))


Радев: Ще настоявам Кирил Петков да е премиер, след изборите... България бързо трябва да влезе в Еврозоната и да приеме Еврото
- ноември 06, 2021

https://ringtimebg.blogspot.com/2021/11/blo...Y2nBkORS12CXabk
PMEmail Poster
Top
Петър.
Публикувано на: 7.11.2021, 16:16
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 448
Участник # 5 893
Дата на регистрация: 29-March 13



Според мен единия (Радев) не е по-безкрупулен от другия (Бойко). Мисля, че САЩ оцениха ситуцията с Бойко, а именно насъбралата се омраза към него и ГЕРБ на голям процент от населението и му намериха подходящ заместник. Заместник с по-различен профил, но еднакъв по същност. Профил на елитен офицер от армията, с добра дикция, с добра репутация пред масите, с "чисто" минало, а именно неучастник в борчески групи като Бойча и прочие. Но по същност не се различава с нищо, понеже едно е свикнал да изпълнява без да пита и второ това, което изпълнява съвпада с неговата истинска ценностна система. Ценностна система изградена от САЩ, от масонската ложа, в която членува и други врагове на България. Радев е това, което Бойко щеше да направи, но втория нямаше тази възможност.


--------------------
?? ????????? ???????? ???? ?????,?????????,????????.???????? ???? ???-?????????? ????,???? ? ????????? ??.???? ?? ?????? ???.?? ??????,?? ?? ?? ??????????.?? ?????? ?? ???? ???? ???? ??????????.
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 7.11.2021, 21:32
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (Петър. @ 7.11.2021, 19:16 )
Според мен единия (Радев) не е по-безкрупулен от другия (Бойко). Мисля, че САЩ оцениха ситуцията с Бойко, а именно насъбралата се омраза към него и ГЕРБ на голям процент от населението и му намериха подходящ заместник. Заместник с по-различен профил, но еднакъв по същност. Профил на елитен офицер от армията, с добра дикция, с добра репутация пред масите, с "чисто" минало, а именно неучастник в борчески групи като Бойча и прочие. Но по същност не се различава с нищо, понеже едно е свикнал да изпълнява без да пита и второ това, което изпълнява съвпада с неговата истинска ценностна система. Ценностна система изградена от САЩ, от масонската ложа, в която членува и други врагове на България. Радев е това, което Бойко щеше да направи, но втория нямаше тази възможност.

Проблемът е, че Радев§Узунов§Копринков не олицетворяват вълната "анти-Борисов", те са самият Борисов, но в другото му лице, нечовешкото. Неслучайно, Радев чрез Герджиков като служебен мин. председател върна Борисов за "Борисов 3", а в случаят с тези протести, той просто яхна вълната на недоволството, защото на тях им трябваше политически лидер от по-високо, който да ги подкрепи и така попаднаха под неговото пряко командване. Но, всъщност това бе грешка на Радев, към която такива като мен го тикаха съзнателно, а именно, да се противопостави публично на Борисов, при все, че непублично, никога не е бил срещу него. Радев не е срещу Борисов, вижте, какво става при нас, на местно ниво в Община "Родопи" и ще разберете! Неслучайно, Радев се опита да номинира Борисов за президент!;))) Това не е случаен акт! Това показва, че на първи план, двамата не враждуват, враждата им е само публична!

Проф. Иво Христов: Радев олицетворява вълната, която е срещу авторитарния режим на Борисов
Автор: Таня Джоева, epicenter.bg
ВСИЧКИ СТАТИИ НА АВТОРА

https://glasove.com/categories/na-fokus/new...aBQgMqINYaWDm2A
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 8.11.2021, 13:56
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Бойко Тиквата
преди 2 секунди
Аз съм ченге като Узунов. Затва ченгела на ченгето око не вади! Радев ми е любимец, затва го наричам "Фигуранта"; "Фърчилото", лети, лети, крека-врека, па, па ми кацне на екмекя! Мафия сме ние, ченгежии, ченгежии йощ еничарлии smil4334ad8a149e0.gif На Мустафата лижем здраво междукрачието благо! smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif

Бойко Борисов: Част от мен завинаги остава в МВР!
Той поздрави полицаите за празника им

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2021/11/08/boi...#comment-newest



PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 8.11.2021, 19:01
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Стане ли въпрос за милиционерски терор, не мога да не го отбележа и да се възпротивя, понеже и аз бях гонен от МВР на Узунов цял месец из Българията, се едно съм убил Бойко, при все, че срещу мен немаше нито досъдебно производство, нито обвинение, нищо просто една жалба от наместницата на Ситово назначена от кметът на Община "Родопи" под давлението на милиционерът Пламен Узунов, бивш шеф на МВР Пловдив. Понастоящем и предизборно, Павел Михайлов, кметът на Община "Родопи" трепери да не излезе случаят с назначението на Узунов, защото той е и част от Инициативният комитет издигнал Радев! Каква каша! И какви свински черва! smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif

Продължават политически репресии над Възраждане
https://news.bg/bulgaria/prodalzhavat-polit...azrazhdane.html
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 9.11.2021, 10:24
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Не ме послуша, когато ти говорих за тандемът Узунов-Михайлов и че трябва да се ликвидира БСП в Пловдив изцяло и да се започне начисто, щото ни един калъф от "твоите" там, няма качествата да управлява, но има качествата да използва получената му власт за репресии над свободните хора и за далавери. Когато се чисти, се чисти изцяло, не се оставят разсейки. А ти подкрепи Радев§Узунов. Това е грешка, защото по този начин придаваш цялото БСП да я управлява масонската ложа "Слънце" в Пловдив.

Корнелия Нинова е бясна на своя някогашен приятел Георги Гергов. И два пъти повече на президента, който създаде – Румен Радев.
Нинова надушила, че двамата работят срещу нея в Пловдив, където Гергов е всемогъщ, благодарение на свинаро-богаташкото си минало. Олигархът и негови шпиц-команди навестяват местни социалисти под тепетата и ги тормозят да гласуват за президентската партия на Румен Радев и Кирил Петков.

https://ringtimebg.blogspot.com/2021/11/blo...Xj1_G1Jz5YlkMSE
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 9.11.2021, 21:30
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Слушате ли, арменецът Бабикян по Канал 1? "Ваксинация, ваксинация, ваксинация..." Бах та в арменецът....А, дайте им пак 12 депутата. Оставете ги под чертата! Нека да го видим, дали под чертата, ще говори пак за ваксинация;))) На хитър ша ми са прайш, арменска... КОЙТО ГОВОРИ ЗА ВАКСИНАЦИЯ, ПОД ЧЕРТАТА НА ИЗБОРИТЕ! ТАКА ТРЕБЕ СЕ ЛЕКУВАТ БОЛНИТЕ ОТ КОВИД;)))
PMEmail Poster
Top
18j
Публикувано на: 10.11.2021, 8:57
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 134
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11



QUOTE (Йордан_13 @ 9.11.2021, 13:24 )
Не ме послуша, когато ти говорих за тандемът Узунов-Михайлов и че трябва да се ликвидира БСП в Пловдив изцяло и да се започне начисто, щото ни един калъф от "твоите" там, няма качествата да управлява, но има качествата да използва получената му власт за репресии над свободните хора и за далавери. Когато се чисти, се чисти изцяло, не се оставят разсейки. А ти подкрепи Радев§Узунов. Това е грешка, защото по този начин придаваш цялото БСП да я управлява масонската ложа "Слънце" в Пловдив.

Корнелия Нинова е бясна на своя някогашен приятел Георги Гергов. И два пъти повече на президента, който създаде – Румен Радев.
Нинова надушила, че двамата работят срещу нея в Пловдив, където Гергов е всемогъщ, благодарение на свинаро-богаташкото си минало. Олигархът и негови шпиц-команди навестяват местни социалисти под тепетата и ги тормозят да гласуват за президентската партия на Румен Радев и Кирил Петков.

https://ringtimebg.blogspot.com/2021/11/blo...Xj1_G1Jz5YlkMSE



При Корнелия проблемът е, че е проста и няма качества за политиката. Тя сама и напълно целенасочено се заби в трета глуха и завлече зад себе си цялата левица. Някои считат, че през цялото време е изпълнявала поръчка от Херо именно да отслаби столетницата и да разкрие мегдан за пижо и пендел. Така че да не се оплаква пръдла! Това й беше предсказано още в началото след избирането й за лидер на БСП. Още тогава лъснаха всичките й недостатъци: много плямпане нищо правене и никаква идея за нищо. Така осигури стабилитета на Борисов 3, но не успя да осребри възможностите в опозиция и затова се провали за пореден път като политик. Хубавото е, че самата столетница се идентифицира с нея и сега цялата партия зачезва заедно с нея. Остава си мистерия защо възникна такъв захлас по тази посредствена личност и то за толкова дълго време, точно в този форум, но това е без значение. Важното е да не спира свободното й изпадане към преизподнята, което обаче не бива да доведе до преливане на влияние към новите леви (ляво-център). По предварителни проучвания излиза, че червените заедно с пижо и пендела ще съберат близо 30%. Т.е. това сборно, виртуално може да е половината от левия електорат, който беше отблъснат през годините. Но това пак е спекулативен анализ, защото реално пак 60-70% няма да гласуват - т.е. зъбльо и кокорчо не мобилизират нови гласове, а пренасочват гласовете на лумпенизираните политикани, които и без това участват в изборите напоследък.

Мисля, че политическата борба навлиза в нов етап, който ще е много по-сложен от всички предни етапи. Масите вече са с нас, на нашия акъл, възприели са нашите възгледи, но все още не са готови да последват субект, който ги изразява като управленска програма. И тук трябва едновременно да се подкопава наличния политически материал, но да се създаде и почва един вид обществено очакване, че ще възникне нов тип политически субект, който да започне възхода си към упралението. Т.е. идеите вече ги има, управленската програма е ясна, но няма дори и очакване в обществото, че ще се появи субект, който да ги изрази в пълнота и да започне да ги изпълнява - било то в управлението или чрез натиск от улицата. Затова бях и съм на мнение, че не биваше и не бива да се налива в мелницата на нито един наличен субект. Те всичките трябва да се взривяват и закопават, независимо от моментните им позиции по една или друга тема, за да се разкрие терен за новото. Няма как новото да тръгне да вирее сред бурените, които виреят.


--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 10.11.2021, 10:55
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (18j @ 10.11.2021, 11:57 )
QUOTE (Йордан_13 @  9.11.2021, 13:24 )
Не ме послуша, когато ти говорих за тандемът Узунов-Михайлов и че трябва да се ликвидира БСП в Пловдив изцяло и да се започне начисто, щото ни един калъф от "твоите" там, няма качествата да управлява, но има качествата да използва получената му власт за репресии над свободните хора и за далавери. Когато се чисти, се чисти изцяло, не се оставят разсейки. А ти подкрепи Радев§Узунов. Това е грешка, защото по този начин придаваш цялото БСП да я управлява масонската ложа "Слънце" в Пловдив.

Корнелия Нинова е бясна на своя някогашен приятел Георги Гергов. И два пъти повече на президента, който създаде – Румен Радев.
Нинова надушила, че двамата работят срещу нея в Пловдив, където Гергов е всемогъщ, благодарение на свинаро-богаташкото си минало. Олигархът и негови шпиц-команди навестяват местни социалисти под тепетата и ги тормозят да гласуват за президентската партия на Румен Радев и Кирил Петков.

https://ringtimebg.blogspot.com/2021/11/blo...Xj1_G1Jz5YlkMSE



При Корнелия проблемът е, че е проста и няма качества за политиката. Тя сама и напълно целенасочено се заби в трета глуха и завлече зад себе си цялата левица. Някои считат, че през цялото време е изпълнявала поръчка от Херо именно да отслаби столетницата и да разкрие мегдан за пижо и пендел. Така че да не се оплаква пръдла! Това й беше предсказано още в началото след избирането й за лидер на БСП. Още тогава лъснаха всичките й недостатъци: много плямпане нищо правене и никаква идея за нищо. Така осигури стабилитета на Борисов 3, но не успя да осребри възможностите в опозиция и затова се провали за пореден път като политик. Хубавото е, че самата столетница се идентифицира с нея и сега цялата партия зачезва заедно с нея. Остава си мистерия защо възникна такъв захлас по тази посредствена личност и то за толкова дълго време, точно в този форум, но това е без значение. Важното е да не спира свободното й изпадане към преизподнята, което обаче не бива да доведе до преливане на влияние към новите леви (ляво-център). По предварителни проучвания излиза, че червените заедно с пижо и пендела ще съберат близо 30%. Т.е. това сборно, виртуално може да е половината от левия електорат, който беше отблъснат през годините. Но това пак е спекулативен анализ, защото реално пак 60-70% няма да гласуват - т.е. зъбльо и кокорчо не мобилизират нови гласове, а пренасочват гласовете на лумпенизираните политикани, които и без това участват в изборите напоследък.

Мисля, че политическата борба навлиза в нов етап, който ще е много по-сложен от всички предни етапи. Масите вече са с нас, на нашия акъл, възприели са нашите възгледи, но все още не са готови да последват субект, който ги изразява като управленска програма. И тук трябва едновременно да се подкопава наличния политически материал, но да се създаде и почва един вид обществено очакване, че ще възникне нов тип политически субект, който да започне възхода си към упралението. Т.е. идеите вече ги има, управленската програма е ясна, но няма дори и очакване в обществото, че ще се появи субект, който да ги изрази в пълнота и да започне да ги изпълнява - било то в управлението или чрез натиск от улицата. Затова бях и съм на мнение, че не биваше и не бива да се налива в мелницата на нито един наличен субект. Те всичките трябва да се взривяват и закопават, независимо от моментните им позиции по една или друга тема, за да се разкрие терен за новото. Няма как новото да тръгне да вирее сред бурените, които виреят.

Защото това беше нашият моментен шанс, да случим случващото се сега smil3dbd4e5e7563a.gif smil4341944e6b0c8.gif Затова Корнелия получи малка временна подкрепа. Разбира се, ти си мислиш, че е глупава, ако не беше глупава, нямаше да стане шеф на БСП. Значи, не е глупава, хитра е, ама за своя изгода. Затова ни атакува именно тя, самата чрез Пламен Узунов и Павел Михайлов, с когото преди два дни си щракнаха и обща снимка. След като разбра за тънката игра, в която сме я вкарали, тя обърна палачинката и се съюзи отново с еврейската АБВ "Шалом", т.е. "залевя". Пример за това бе преместването на зам.кметът на Община Родопи и зъл наш враг от партията АБВ от Община "Родопи" направо в Изпълнителното й бюро, именно заради случилото се с негова помощ в Ситово! Михайлов увисна, защото борбата му бе, той да отиде в София вместо заместникът му от АБВ! Гледай Ситово, човек, каквото става там, става и в цяла България;))) Нищо, че сме 10 човека накръст, ама сме достатъчни да станем център на Случването, хахахаха... Значи, направи си изводите, какво представлява останалото население, дори в големите градове - шлака... И тъй, както имаше, некакъв привиден "наци" курс, Корнелия, така и резко тръгна да се връща към корените на БСП, която несъмнено е най-прогнилата партия в България smil4341944e6b0c8.gif
Тази игра най-сетне се разбра и от профът Иво Христов, че той просто бе употребен от нас и на тези избори се махна от гражданската листа на БСП, "за да не бъде употребяван". Политиката е употребление на политическите субекти, защото е част от Играта smil4334ad8a149e0.gif Лила - Играта, символ на Божествената Илюзия, на Преходното... Докато Преходното е, и Играта е. Това е.
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 10.11.2021, 12:53
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Вижте ся, браточки;))) Това са най-простите и лесни избори в историята на България! Партии, които говорят за задължителни ваксини, масова ваксинация, сертификати, тестове и друг вид издевателства ги пращаме "под чертата", т.е. не гласуваме за тях! А, сега, кажете колко партии ще влязат в НС? Точно 0! Барабар с тази на шапкара Румбурак - ПП! Слушайте ме и гласувайте така и ще видите, как всички ще клекнат и ще ви се подчинят на НВИ-Негово Величество Избирателят!

Шест партии влизат в новия парламент, БСП и ПП с изравнени сили
Под парламентарната бариера, но с шанс за представителство, са „Възраждане“ и ИБГНИ

Прочети още на: https://www.dnes.bg/izbori-2021/2021/11/10/...#comment-newest


Пламене, Пламене, върлищенска шушумиго;))), фаворит за спечелване на президентските избори е кандидатът с 1% smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif , а не кандидатите на масонската ложа "Слънце Ориент" гр. Пловдив!


Шест партии влизат в новия парламент, БСП и ПП с изравнени сили
Под парламентарната бариера, но с шанс за представителство, са „Възраждане“ и ИБГНИ

Прочети още на: https://www.dnes.bg/izbori-2021/2021/11/10/...#comment-newest


Муржа Узунов, никога не е бил за харесване, дори когато се появи през 2016 си бе кофти "фатмак", чи то, кога фатмаците сме ги харесвали? Аз не помня, още от казармата ги недолюбваме. Но, Бойко бе високомерен тогава и рече: "Нема кой да ме бие. Аз съм непобедим. Ако Радев ме бие, подавам си оставката!" Бойко сам направи Радев значим, тъй да се каже, фаворит за президентството! Такава формулировка е или политическа интрига или самозабравяне или много прецизен политически ход! Сам по себе си, Радев, бе просто един шапкар, ходът на Бойко го направи президент, Радев му върна услугата с "Борисов 3", но Играта в този й вид, свърши дотук;)))


Радев – Йотова фаворити на първия тур, почти сигурен е балотаж
Очаква се малко под 3 милиона българи да гласуват за президент

Прочети още на: https://www.dnes.bg/izbori-2021/2021/11/10/...alotaj.509791,1


PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 10.11.2021, 21:22
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Наистина, отнякъде трябва да идват парите на Кирча и Кокорча, за да ви се усмихват костюмарски по медиите и да хойкат, наса-натам, лъжейски с усмивка "Стефан Софиянски" , хората. С таа усмивка Кирча, много наподобява стилът на Стефча, навремето, ма накрая излезе една баба и му каза: " - Стефчо, само с усмивки не става, бабиното..." smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif

Кирил Петков и Радев в далавера за 600 милиона лева! Започва ли проверка прокуратурата в ББР
https://ringtimebg.blogspot.com/2021/11/600...GIwrVihTF0w2d1E


Утре ще четем статия как Мурня Узунов е безапелационен победител още на първи тур или с една дума, как няма смисъл да се гласува за останалите кандидати;)))

Българин
преди 1 минута
Радев и близо единствено до килията на "Развигор" 1, в която ще влезе след като сдаде мандата на 22 януари 2022 година. Затова са истерията и ужаса, които са го обзели. Защото знае, че втори мандат и нов петгодишен имунитет няма да има. Затова са и напъните на всички добре платени врачки, които пророкуват победа за фигуранта още на първи тур.

До РАДЕВ МА4КАААА

Не, мачкам чаршафите с Луна, докато Узунов опъва Радев;))) Ти избери: с Луна в чаршафите или с дупето на Радев на масата, а-хахахахаххахахаааа;))))

Радев близо до победа още на първи тур, избирателната активност – ключова
На втори тур ще има преливане на гласове към Герджиков

Прочети още на: https://www.dnes.bg/izbori-2021/2021/11/10/...#comment-newest


Дрътата баба Искра Михайлова: Българското общество е готово да има президент на име Мустафа! Не е тъй, баби, българското общество вече има генерал-губернатор на име Мустафа, а е узряло за президент Луна!
smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif


Виж сега, Нели, Волен е провален политик;))) Сладка си, но не си за "Атака". Ако сама направиш партия, ще имаш по-голям успех;))) Дори аз ще гласувам за теб, на парламентарните избори, ако съм жив де. Волен имаше шансове като политик, каквито не е имал никой друг ползвал вълната на национализмът и няма да има. С моят глас, през 2006-та година, "Атака" стана трета политическа сила, а Волен бе на балотаж за президент! Такива златни шансове, вече няма да има никой от нас. Просто Волен ги изконсумира и се наложи, сега, ние да търсим свръх нестандартни решения, които озадачават много хора, но така с асиметричните ходове, пък е по-интересно в политиката. Жалко, но тези избори с "Aтака" са загубени за теб, като политик, но важното е, че ще натрупаш още опит. Инак с Волен през 2004-та бехме като сега с "Възраждане". Уж имахме общи идеи и каузи, но вървяхме различни пътища. Те заложиха на православният фундаментализъм и се провалиха, ние заложихме на Тенгриянството и бавно катерим върхът към Небето. Бавно, но не спираме и най-важното, не падаме!

Анелия Дулева, кандидат за депутат от ПП "АТАКА"Предаване: Избори 2021, 10.11.2021
https://bnt.bg/news/aneliya-duleva-kandidat...YVeFKgTOwM3H4s8
PMEmail Poster
Top

Topic OptionsСтраници: (15) « първа ... 10 11 [12] 13 14 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020