www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> "Борисов 4" умря, иде ли "Борисов 5"?


Страници: (5) 1 2 [3] 4 5  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> "Борисов 4" умря, иде ли "Борисов 5"?
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 065
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (18j @ 3.4.2023, 22:55 )
Тази вечер пия една ракия за влизането на ИтН ние постигаме една стабилност на хаоса.

Аз са опих от кеф и заради третото место на "Възраждане", нал аз го поисках, за да бутнем за първи път ДПС от третото място smil4334ad8a149e0.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif От ИТН ма кефи само Тошко Пердето, истинска касапница е тоя пич smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 065
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Тагарев: Сбрахми са сички интелектуалци на ясла "Сорос": художници, музиканти, актьори, режисьори, абе, целият интелектуален елит на нацията към днешна дата;))) напрайми подписка и отправихме апел, Бойко и Асан, а са чифтосат! Ние сме гласували за тях, не за Коста и искаме единия евроатлантик да ашладиса другия евроатлантик и да са сберат в едно сговорно и задружно семейство, което да са ашладисва редовно, (секи ден, ку требе) за да сме стабилни и да мой си пафками и да си пийвами и да бохемствами;))) Емили, ша им свети на двамата и редовно ша ни казва, как върви семейното щастие, ашладисват ли са, доволни ли са от тва или почват са карат. Ку, почват са карат, ний па ша им напишем един Апел, да не забравят, който дава парите и че за едните пари, ако човек не може да пожертва, едното дупе, за какво е на този свят?:)))
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 065
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Путин Хрес Спасител
преди 0 секунди

Вижте ся, много народи по земята, чакат да бъдат освободени от призваните да бъдем освободители - руснаците. Ние сме родени освободители, да не кажа, че сме професионални освободители. Колчем, некой поиска, веднага идьом освободить его;))) Но, най сме мераклии да освободим българите за пореден път. Онзи ден, гледам, една бюлетина, сички партии задраскани, а отдолу с номерче добавено моето име Путин. Няма страна в света, която тъй страстно да желае освобождението като България!;)))

В руския ефир: Дали да не освободим Финландия?
"Финландия исторически е наша земя" е част от реакциите
https://www.dnes.bg/rusia/2023/04/06/v-rusk...#comment-newest
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 065
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Герчи Масонерчи

Помните ли, гат Румбата ма турна на първото си служебно? Отде, ма извади? Никой не се запита! Аз, просто се появих, изскокнах изпод шапката му, изплетох се от образовката му, умъкнах са изпод шинела му;))) Никой не се запита и не позна и аз ви казах тогава: Муни ма взе от тенис корта! Цъках мачле с Бойко;))) Бойко, тамам ма биеше и Радев вика: - Алабаш, земам ти го за малко, ще ти го върна после, ама по-добре, ела и си го земи;))) Така и стана;))) Бойко са върна за цял един мандат! Да си мъ земе, де!;))


Герджиков: ГЕРБ може да успее да събере правителство
Надява се на диалог

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2023/04/08/ger...#comment-newest

PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 065
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Стани Шеф
преди 1 секунда
ГЕРБ и ПП$ДБ, вместо обща спалня си изкопаха окопи;))) Аз, обаче, навремето, гато Доган ми предложи, не изкопах окоп срещу му, а веднага легнах в общата спалня в Сараите. Прибавихме и Сакскобургота. Сакса не си падаше по тройките, че беше дрът, мъ, аз с Доган... мале-мила. Доган така ми го отпараше, чи чак дзъркелите ми изфърчаваа. После му викам: - Сега не мога Моника да таковам, боли ма многу дупету... И той: - Доведете я! Лааашш, яко забелената му и на жената във формириферата й дзъркелите й - и те на таваня;))) Затва имам и деца;)))

Станишев: Политиката е носене на отговорност и правене на реални неща, а не само говорене
Според него винаги има начин за съставяне на правителство

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2023/04/09/sta...govorene.565983



Тангра Сила
преди 1 секунда
До Патриота
Ти виждал ли си, днешна Волжка България наречена в болшевишката епоха на Русия, Татарстан? ;))) Това е страна Рай, хем нема нашите възможности, дет сме в ЕС. Волжка България е най-красивата и подредена част от Русия;))) За съжаление, Коста не ни води натам;))) Защо? Защото Коста, един сносен учебник по история не написа кат ората, поне Врабевски, да го бе написал. Там не се споменава Тенгриянството, а само християнството, за духовността и културата преди Хр. не се споменава нищо;))) Така, че споко с Коста;))) Той си е хейуеуропец;)))
Патриота
преди 4 минути
Аспарух напусна Евразия и превзе Мизия с меч от Римската империя, назова я България! Костадин иска да ни върне обратно. Княз Борис Първи, покръсти българите и ги превърна в Европейски нарад, Костадин иска да станем татари

Василев прогнозира, че ако ПП се коалира с ГЕРБ, на следващите избори ще спечелят "Възраждане"
Има три пътя, по които можем да поемем, на мнение е той
https://www.dnes.bg/izbori-2023/2023/04/09/...#comment-newest
PMEmail Poster
Top
Публикувано на: 10.4.2023, 10:31
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Патриота
преди 4 минути
Аспарух напусна Евразия и превзе Мизия с меч от Римската империя, назова я България! Костадин иска да ни върне обратно. Княз Борис Първи, покръсти българите и ги превърна в Европейски нарад, Костадин иска да станем татари

Новите ВЪЗБУДЕНИ, да де ВЪЗРАЖДАНЕ. Ама много са ВЪЗБУДЕНИ...

Вервайте на очите си,а не на пропагандата!

Виждам МАНГАЛ с конспативно име снесен паразитно като кукувиче яйце.
ЗНАЧИ Е ВРАГ.

Лесно е.

Разкарайте тоя цигански мелез от очите ми.
PM
Top
18j
Публикувано на: 11.4.2023, 12:35
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 134
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11



Сега като казваш тоя копейката може верно да е мангасар. Той и бай тошо бил мелез ама на 30 г на чело изкара.
Мангасар мангасар ама консолидира националистическия вот 14% колкото атака направи. И това само с празни приказки, без програма, без ясни предложения това си е индикативен вот - един вид твърд електорат, който е анти европейски и се вдига да гласува. Лошото е че на този електорат все му пробутват партенки ако имаше смислена организация с реален план на действие може да събере двойно и тройно повече, но и това е добра основа за едно прилично битуване. Например копейкин може да ни научи как се изплащат бързо ипотечни кредити с партийна субсидия. И това е важно умение.


--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 11.4.2023, 21:32
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 065
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (18j @ 11.4.2023, 14:35 )
Сега като казваш тоя копейката може верно да е мангасар. Той и бай тошо бил мелез ама на 30 г на чело изкара.
Мангасар мангасар ама консолидира националистическия вот 14% колкото атака направи. И това само с празни приказки, без програма, без ясни предложения това си е индикативен вот - един вид твърд електорат, който е анти европейски и се вдига да гласува. Лошото е че на този електорат все му пробутват партенки ако имаше смислена организация с реален план на действие може да събере двойно и тройно повече, но и това е добра основа за едно прилично битуване. Например копейкин може да ни научи как се изплащат бързо ипотечни кредити с партийна субсидия. И това е важно умение.

smil4341944e6b0c8.gif smil4334ad8a149e0.gif Костадинов, не знам дали е Копейкин, ама едва ли би са фанал за копейки на цялата тази работа, дължи този успех на денонощната работа на низовите му членове. Те са мотора на този негов успех. Това са млади хора и доста напористи и не си задават въпроси, какво прави Коста с парите. Те просто искат да победят. Не получават пари от субсидията за тази си дейност (а би трябвало). Имат голям хъс за това да победят. Висшите им фигури са много зле, заедно с Костадинов. Политически стоят зле, да не кажа смешно, но хората от низовите им структури, не са така. Интересното е, че, аз станах техен прицел, още когато беха под чертата за влизане в НС;))) Доста дебати съм водил с тях, да не кажа, че аз толкова с хората от Движението не съм си говорил, колкото с тях. И на определени предложения, все им казвах: Вижте ся, вие искате да ме направите неформален лидер на партия, която не е тенгриянска, хахахахаха, а си имате лидер, ако Костадинов не се бе фанал с Пасков, навремето и другите там антитенгрияни във Фейсбук, с удоволствие, щех да ви оглавя smil3dbd4e5e7563a.gif , другата спънка им викам са парите на Врабевски smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif това, обаче, не ни пречи да комуникираме. Първом: искаме да влезем в НС... И кво ша прайте в НС? - ги питам аз и последваха едни дълги дебати и уверения... А тази година: да вземем първото място;))) И аз им викам: Брех, че сте напористи и огнени;))). За първото място, че ви поохлада, бийте ДПС и това ще бъде една велика победа; победа, която никой друг подобен на Атака, не е правил. С това ще влезете в политическата история. Виж, там има хора, които много усетливо ползват енергията на Годината Дванш и си спечелиха третото място, те реално си го спечелиха, биха ДПС и изнесоха Костадинов и другите там лешпери на гърба си, а тях ги сложиха, назад в листите, а над тех, некви парашутисти и съответно преференциите за тях не стигнаха, за да станат депутати. Това е лошото на системните партии, затова и не правим такава. В крайна сметка, едните, които не притежават необходимите качества паразитират върху труда на тези, дето имат качествата и ги натискат надолу, за да не изплуват, за да могат да ги ползват и пак и пак.
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 12.4.2023, 11:03
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 065
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Копринков: - Аааа, недейте така, другарко Нинова! Ша ми разтурите "Пътя на Коприната"! Без бюджет създаден и предложен от вас, който след тва, ние да събирами и да зимаме пари, ще настъпи истинска катастрофа! Като нямаме пари в Президентството, нема "Път на Коприната", нема и за Узунов и Михайлов в село Първенец! Голем глад! Ша фатами мотиките и правите лопати, той Стайков нъ покани на нивата му, ма на, кой да предположи;))))


Първо – приемането на Бюджет. "Г-н президент, направихте голяма грешка, като отказахте да внесете бюджет за 2023 година. Не ни чухте в края на миналата година. Сега ще ви се наложи да чуете господин Борисов. Ако няма Бюджет, остава вашето правителство, но без пари. Всички ще страдат от това", посочи Нинова

Нинова: Така не може да продължава повече!
Лидерът на БСП към Радев: Направихте голяма грешка с бюджета

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2023/04/12/nin...-poveche.566329
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 12.4.2023, 11:46
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 065
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



АнтиДПС
преди 3 секунди
И кво, всички партии, без "Възраждане" са с еднакви приоритети, но с различни абревиатури, хахахах... Според мен, Карадайъ и Доган, немат право да правят каквито и да е призовавания и техните глупости да се тиражират от медиите. Защо? Защото политичексият живот сега се определя от три партии ГЕРБ, ПП-ДБ и Възраждане. Останалите са извън Голямата Тройка;))) Сега, трябва да чуваме, повече, кво шъ кай Коста, инак останалите сме ги чували веке и им знаем мищуриите;))) За Кабака и Асан, гълча;)))
Гледам, че почна Коста да брани украинските попове от разстрел, па в Украйна го възприеха като руски агент;))) Виж ся, Коста, "Йехова ире", ку знаеш, кво значи тоа израз, сиреч, ку Господ Яхве е решил си ги земи при себе си чрез руснаците, ша станат мъченици за вярата, Коце! Ти, кво, не искаш, християнството да има нови мъченици?:))) Чи, как ша са развива таа вяра? Само с ролекси и мерцедеси? Остави руснаците да си свършат работата;)))

ИТН: Всички в НС трябва да работят за хората, това е задължение
Приоритетите на партията: Шенген и Еврозоната

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2023/04/12/itn...dyljenie.566331
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 13.4.2023, 10:33
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 065
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Бойко
преди 0 секунди
Хаааалелуииияяя...;))) Извадих Лена от уравнението и сватбата ще я бъде! Прави са биле гърците, да извадат жената от кекса. Тогава остава само гол Асан!

Парламентът се разпусна след минута работа, Борисов иска кабинет с ПП-ДБ
Предстоят преговори на двете основни политически сили

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2023/04/13/par...-pp-db.566440,2

Двама старчоци
Ей, старчоци, вие, не разбрахте ли? Политическата класа и система е нелегитимна! Каква работа, какви пет лева? И я пийнете гинко билоба, за да си спомните па, колко легитимни бехте вие!;))) Също толкова нелегитимни, но тогава времената беха еуфорични, та работеха за вас! Сега, обаче, времето се обърна, старочоци, палачинката са обърна и са виде, колко галагана чините! Най ма кефи синусоидността на времевия ритъм. Га е низ, нищо са не види, ама га стане връх, сичките лайна кат фонтан излизат на видело:)))

България има приоритети, депутатите да се хващат за работа
Доц. Борислав Великов и Стефан Софиянски пред Bulgaria ON AIR

https://www.dnes.bg/obshtestvo/2023/04/13/b...7m4Yl4jLP2njLmg


Баш Бакан Кабак
преди 1 секунда
Държавата, това съм Аз, т.е. разбирайте САЩ! ЦРУ, казва: Ние се намесваме редовно в изборите в България, и в управлението й след това! Изначално го прайхми, за да спрем комунистите, сега го прайм, за да спрем Русия, т.е. същото, каквото беше с да спрем комунистите. На нас, не ни трябва дълго управление, просто България трябва да влезе горещо във войната, след тва правителството може и да се разпадне, важното е, да ни свърши работата за определени срокове;))) Избирателите? Мммайната им!;))) Безполезни са, след това и отиват на фронта!

Анонимен
преди 54 секунди
Едно обаче не мога да не призная на Бойко: минава ги всички с 200! Ей го, щяха да го изчегъртват, да го вкарват в затвора, кво ли не, а накрая кво? Той ги вкара в спалнята си! Евала, Баце! Голям си!

Изчегъртване и брак
преди 1 секунда
До Анонимен

Обикновено, га двама млади са мразат и са драчат, накраа, са чифтосват кат невидели и са бракуват щастливо;))) Примери - хиляди. Те са мразат, щот са от един дол дренки, но това, всъщност е един вид много глибока либофф, която не е намерила себе си и накраа са земат с пищно сватбено тържество. Обикновено, ролята на сватовник играе Кумеца;))) Кумеца им показва, че те всъщност, не са мразат и не са си противни, а че се обичат, затва и са мразат. И той става гарант на брака!;))) Та, затва е и лафа КУМЕЦА, А ТИ ГО НАКЛЕЦА!

Парламентът се разпусна след минута работа, Борисов иска кабинет с ПП-ДБ
Предстоят преговори на двете основни политически сили

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2023/04/13/par...-pp-db.566440,2

PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 13.4.2023, 10:57
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 065
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Тангра Сила
преди 1 секунда
До Явор
Българското Царство е една осмислена и лично живяна цялост, т.е., ако отделната личност не може да провиди своето място в целостта, Царство не може да се случи и ще си бъдем много дълго време в промеждутъка между республика и царство. Царството не е един, тва трябва да се разбере и това не се разбира от повечето хора, то не е да прехвърлиш отговорността на един, а ти като личност да се провидиш като цялост в другия. Трудно е да се обясни с думи. Ние сме много далече още от това.

Явор
преди 5 минути
Парламентарната форма на управление е изчерпана. По-добре еднолична власт, отколкото агонизиращи партий. Норвегия и Швеция са едни от най-развитите държави в света и са монархий. Франция е президентска република. Англия е монархия и т.н.
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 13.4.2023, 14:03
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 065
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Атанасова
Триумфирам! Отстрелях Лена и сега съм първа на парапета! Коя е по-добрата, сега?;))) Колкото до това, че довчера са карахми, днеска започнахми да си говорим, направо за конституционна реформа, сякаш, нищо не е било, кво да ви каа, то ша са чуй защо, ма ша ви прилошее от тва;))) Тва председателя на НС е онзи общак, на който ша стъпим, а са чифтосами! Колкото до американското посолство...То само ша ни свети;)))

Анонимен
преди 37 секунди
Напрвао променете конституцията нов член първи една партия Америка за България и да се приклюва ве, кво си играете на избори. Отворете и белене несъгласните да ни пращате там и так


ПП-ДБ и ГЕРБ внасят закони заедно, за да покажат, че има разум
Законодателната програма ще бъде обвързана с избор на председател на НС
https://www.dnes.bg/izbori-2023/2023/04/13/...#comment-newest



Гол Асан
преди 0 секунди
Нидейти така! Да не мислите, че ми е лесно? Гато США нъ прати в България бе със задачата да разбием политическата изолация на Бойко, за да вървят работите на американците. Да, ама то, не се оказва таа задача, толкова лесна работа, щото те ни описваха едно на обучението: Бойко е такъв един приказен левент, истински джентълмен, а на терен са оказа нещата много нелицеприятни и вулгарни, та ние са запънахми кат магаре на мост и казахми на США: Ни мой, който мой да дой, ма ний - ни мой!;))) Затва, не ми е лесно, сега да го поема! И ни пратиха Гонзо... Гонзо ми вика: Асане, не е толкова страшно майка, аз от опит знам! Как тъй от опит? - му викам. А той: – Ми гат са борих с Доган, той след тва ма покани на кафе и кат ми го отпра в резиденцията, чак виенето на имама спря! Нима? - зейна ми ченето... Да, вика ми той и след като го повторихме неколко ъти, разширими се халката и ето, ма, на, веке съм честит ! И ма убеди! Ма, аз не съм кат Гонзо... На Бойко е един такъв дълъг, голем и дебел, мойто дупе не е свикнало на такива селски изпълнения без вазелин и никво джентълменство! На Запад, не е така! Там има секви лубриканти! Ма, за тва нищо не казаха от США!

Асен Василев категоричен: Няма разговори за правителство
Ще бъде излъчен екип от 8 човека, които да предложат законодателна програма

Прочети още на: https://www.dnes.bg/izbori-2023/2023/04/13/...itelstvo.566450
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 13.4.2023, 17:17
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 065
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Абе, да не се праа на изтънчен философ, къфто не съм, та в едно изречение: На гол Асан му го отпорих с 200... , не с 300 ! ;)))

https://www.vesti.bg/…/borisov-deniat-v-edno-izrechenie…


PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 065
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Борисов и Радев, никога не са се карали, че да се разбират;))) Смешни са, т. нар. "протестъри", ама тва е, щот са правеха на велики и много умни, гато протестираха и не ме слушаха;))) не беха "наци", тъй да се каже, а мулти-култи. За тва за нищо друго не послужиха, освен да объркат кашата;))) Борисов и Радев, никога не са се карали, те са двете страни на една и съща монета - еврейският болшевизъм! Болшевики, европейски болшевики, както ги бъзикам, днес;))) Болшевика е там, дето е парата и поради тази причина, болшевици са и сички "десни партии". Кланяш ли се, на парата, на Златото на Яга, ти си болшевик, а болшевика, това е Човекоубиеца! Затва и сички гербери са болшевици и то от най-гнусните, щото са и долнопробни селяци! Селяци, гадни, гнъсни...гербераци мръсни... Във време на война е така, Аджипрашков;))) има жертви, за да вземеш властта трябва да дадеш жертви, ама не една, а много жертви! А, както казах, болшевиците са Човекоубийците на Яга, те са канибали! А, какво? Протестърите се подлъгаха по юмрука на Радев, който се вдигна срещу Борисов, за да се защити неговият личен приятел от с. Първенец, Пламен Узунов! След като се разбраха и обвиненията срещу Пламката паднаха, двамата се гушнаха!;))) Ама, те, никога не били врагове!

По думите му тъжна констатация е, че вече станали приемливи кражбите, станали допустими разбитите човешки съдби и хората, които били децата зад колоните на Министерски съвет, сега си говорят в парламента. Цялото това нещо стана добре и Борисов почти стана приемлив, посочи Хаджигенов.
Той е притеснен, че Борисов и Радев започнали да се разбират много напоследък.
https://news.bg/politics/advokat-hadzhigeno...osinyavane.html
PMEmail Poster
Top

Topic OptionsСтраници: (5) 1 2 [3] 4 5  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020