www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> "Борисов 4" умря, иде ли "Борисов 5"?


Страници: (5) « първа ... 2 3 [4] 5  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> "Борисов 4" умря, иде ли "Борисов 5"?
Йордан_13
Публикувано на: 21.4.2023, 20:41
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 065
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06




https://www.youtube.com/watch?v=haEZTEiC3Q8

Тук трябва да отбележа, че доносничеството е най-съвършено развито в България и сред българите;))) Турците, ряпа да ядат! Ние, тук, сме абсолютните световни шампиони! Като в него не си мислете, че има само млади хора, проблема е, че основно са възрастни хора, които би трябвало да будят уважение заради своята мъдрост, а пораждат само омраза и презрение, заради своята безхарактерност и лична низост, съчетана с двуличие и алчност! Доносничеството обхваща дори села с по 5-6 човека! И именно доносничеството е онази голяма системна грешка, която разруши днешната Българска държава и я унищожи, напълно! Защо? Защото, ако нямаш свое лично пространство, което е пространството на душевен мир, ти не можеш да имаш и своето семейно щастие и радост от живота. Тогава, не ти остава нищо друго, освен да сведеш живота си до борба до смърт със Системата и нейните слуги! А, това е краят на народността, а оттам и на държавата! Не е достатъчно да презираш доносника, трябва да го премахнеш от своя път, завинаги! И да завърша: Марков, не е прав;))) Доносничеството в България е винаги с пари и за пари! Заплаща се;)))

М. Н.: Доносника обикаля селото и слухти . Докладва информацията и те почват . Какви пари , той го прави да е гадно на всички останали. Прави го от лоялност към системата. Разбира се жена му го е оставила заради Началника ...
Така лека полека канибализма върви у нашата действителност. Държава вече няма , тая структура сега гледа да убива слабите. Така остават яки добичета. Естествен подбор !

Й. Ст.: Грешиш. Ако има жена и жена му, мой да участва;))) Но, той го прави, именно от омраза към тебе, факт. Убива вещите, не слабите;))) Убива вещите, за да останат слабите. Тук, грешиш!;))) Слабите са зависими и оттам управляеми, вещите и силните, не са!


Водещ: Шпиони или разузнавачи имат американците в България?
Полк. Марков: - Ами, доносници! Те нямат нужда от разузнавачи в България, защото доносниците са толкова много, че всичко се знае в България! Те оперират тука на ниво Турция. В Турция доносническата система е добре развита, разузнавателната централа се занимава, обикновено с външни заплахи, а пък вътре, просто развивате доносническия апарат на политическо, икономическо, на всякакво ниво и на възнможно най-ниско и получавате всичко наготово, без всякакви ресурси . Има много българи, които са на ключови позиции или на експертни, които само, за да се харесат, без пари са готови да сътрудничат. Вие, знаете, че става въпрос за сътрудничество, когато става въпрос за такива неща. И американците, обикновено им предлагат много добри условия за сътрудничество: кариера, определен начин за финансиране на проекти, сега нали, всички сме проектанти в България; както виждате и в циганската махала, има проектанти: събират няколко човека, те стават проектанти, на някакъв проект и биват финансирани, както трябва. Това вече е проблем, защото по този начин, ние деградираме в очите на самите ни партньори. Аз, ако имах такива партньори, от тази гледна точка, щях да ги презирам! Всеки презира предателя! Вие знаете ли, че този, който е предал Търновската крепост, самият завоевател османски, го е накарал да изяде козият мех с жълтици пред него, защото предателите, никой не ги обича, нито своите, нито чуждите. Но, предателството е в много измерения, то не е само в направление САЩ, тук предателства има във всички посоки и всички направления. Основния въпрос е, кои не са предатели...?
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 23.4.2023, 21:05
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 065
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Гроби Таласомо
преди 1 минута
До Анонимен
Коста полека-лека почна да разкрива истинското си лице. Оня ден, вика: Абе, ние вика не сме против еврото (имах си хас и да е;))), той обича европейските пари),ама не сега да влезем, ами след 20 години, гато са пооправим и сме по-богати;))) Защо Костадинов смята, че след 20 години, ще я има въобще държавата България, не е ясно;))) Явно е голям оптимист, щото аз не смятам, че България ще оцелее още 20 години;))) Тя практически, вече не съществува!
Анонимен
преди 41 минути
ИГРИ! Уж Бъзраждане бяха против еврозоната, пък Костадинов се кахари, че с този дефицит от 6,4% десетилетия няма да влезем в Еврозоната. Нали това искаха? Имало грешки в предложения проект за бюджет. Дали са толкова *** в МФ, че да предложат нещо с грешки? Парите от плана за възстановяване ще ги видим на кукуво лято, ако се иска преразглеждане на централите. Къде е грешката тогава? Дивидентите от предприятията- дали ше има печалби, че и дивиденти? Май Василев си сънува.

Василев откри две големи грешки в план-сметката на кабинета
С тях бюджетният дефицит пада на 3,6%

https://www.dnes.bg/politika/2023/04/22/vas...m33KJU-dyJTxARw

Гроби Таласомо
преди 0 секунди
Запада вижда? Напиши "Кур" и да си вървим!;))

Кунева: Западът вижда, че не можем да излъчим стабилно правителство
Представителността на страната е все по-трудно защитима

Прочети още на: https://www.dnes.bg/izbori-2023/2023/04/23/...#comment-newest

Бичету
преди 0 секунди
Асане, не е толкова страшно, мене Бойко мъ пори, яко пори в дивака див и затва съм тъй щастлив! Нищо, че съм си гувяду, туй е се, за мойто благо!

ГЕРБ: Ако няма правителство с първия мандат, няма да има и с втория
Биков не вижда рационален план от ПП/ДБ, а ексцентрични изпълнения

Прочети още на: https://www.dnes.bg/izbori-2023/2023/04/23/...#comment-newest


Шоумен Представление
преди 0 секунди
На представата, представата, не е представата, която е представата!;))) А-хахахахахаххахахаа. Лао Тенгри

Миков: Представям си правителство
Очаква съгласие

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2023/04/23/mik...#comment-newest


Баш Перчемлия
преди 1 секунда
Кат не мой да търпиш - в Бахмут! Такива кат тебе, само фронта ги оправя! Не можел да търпи... Лендзьо... Фатай мотиката, 1 декар искам от тебе и вервай ми, перчема ти, първи ша падне в жертва на единия декар;))) Пък кунчиците, ах тези меки кунки, целите ша са в мазолчета, а пък пръстенцата, ах, тези нежни пръстенца, много ша болят, а китчиците..., ах тези нежни китчици, много ша са подуят, а дупето... Ауйййй, кръстето у дупету най-много ша болат!;)))

Гърдев: Повече няма да се търпи да няма правителство
Очаква решение

Прочети още на: https://www.dnes.bg/stranata/2023/04/23/gyr...#comment-newest

Гербер
преди 1 секунда
Вижте ся, ква е далаверата от Бойко... Аз гласувах за него, той ми асфалтира пътя до родното село, цените на земите скочиха и аз ги продадох, сега съм под парички. Па, вие: Война и Мир! Философи;))) Парата, парата, дал ша е война или мир, парите са моят кумир!

Походът за мир започва референдум
Два са основните въпроси

https://www.dnes.bg/stranata/2023/04/23/poh...#comment-newest

Гроби Таласомо
преди 0 секунди
Нима? Абе, щом още има хора, дето могат да фърлят едните пари и да си купят парцелче или къщичка из чукарите или да си пускат фотки във Фесбук от екзотични дестинации, значи положението не е толкова драматично. За драматично положение, знайш ли, мойто момиче, теменужено, га ми говореше баба ми? Баба ми, викаше и това по соц-а, осемдесетте: "Не сте видели глад вие, да се борите, кой ша събере трохите от масата, за да ги изяде", а вуйчо ми, ми викаше: Аз само с боб чорба съм израсъл, 6 деца, едно гърненце с боб и на всеки лъжица, нема отделни чинии и секи гребе, бързо, бързо, бързо, инак, ако е бавен - гладен! Та, тези неща ги запомних;))) Затова, никога не се отделих от земята или поне съдбата, не ме отдели от земята;))))
Това са разкази от времето преди социализъма;))) дето го фалат демократите, сега. Щото сега, пишлигарете ми говорят, кво било по социализъма. Вижте, тогава гладен не съм бил. Вие, сте били, щот сте живели в града;))) Цимент и асфалт, не се ядат;))) А и овце и кози, не мой са пасат;))) Вий сички искахте на бюро и на 1000-1500 лв, заплата тогава. Не мой, секи на таа заплата. Абе, то и сега сте на таа заплата, ма нейсе;)))

Петкова: Положението с публичните финанси е драматично
Димитров настоява, че бюджетът е надписан

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2023/04/23/pet...#comment-newest




PMEmail Poster
Top
18j
Публикувано на: 24.4.2023, 11:41
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 134
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11



США и олигархията искаха кукурчо и сие да споделят отговорността на герберастите за откраднатите милиарди. Следващото правителство ще трябва да запълва дупки със суми, които никоя банка няма да даде. Не за друго, а защото знаят къде са отишли парите, за да се отворят тия дупки. Те реално парите са пак при тях, но те не става просто да ги върнат, за това търсят начин да ни ги дадат под формата на заеми, с което да им платим още лихви, за това че ни връщат нашите пари, които бойко открадна, а те услужливо покриха. Е да ама явно дори и кукирчо не е такъв балама или поне не му дават достатъчно пари към момента, за да се направи на балама. Така че олигархията и сащ трябва да развържат кесията и да си заинтересоват повече кадрите, защото това безвремие става много натрапчиво. Хората вече започнаха да говорят масово, че не може до безкрайност едни и същи да се явяват на избори и да не се оправят. Вече става явно, че проблема е в тези 2-300 миндили нагли, които дефилират трета година, за да се излагат по депутатските листи. Те не смеят да се оттеглят, за да могат да си покриват далаверите и да отърват кожуха, да не влязат в затвора. Сащ и олигархията, от смоя страна се страхуват политиците да не се разприказват и всички да се разкрие. Те обаче, трябва да разберат, че когато казахме смърт на герб - герб умря и с него умря и бсп. Сега цялата българска политика агонизира, защото българските партии са скачени съдове, аранжирани от службите, където се подвизават най-големите гл0паци в държавата. Съответно резултата е тоталната простотия.
Олигарсите и амерканците трябва да свикнат с мисълта, че докато не разкарат дегенератите от бсп и разните нефелни гербереси от политическата сцена безвремието няма да отмине. Сащ и олигархията трябва да приемат най-сетне, че престъпниците трябва да лежат в затвора и трябва да осъзнаят, че няма да може да се покрият откраднатите от бойко милиарди. В това отношение сащ и ес са вече отвъд схемите на нашата олигархия. Сащ дори, до известна степен, се нагърби с нашата кауза и започна да вкарва в някакви списъци със санкции нашите най-стари противници като прасето, овчара и други техни слуги, за които знаем, че са ограбвали, през годините, системно бюджета. Но сащ трябва да си отворят очите и да видят, че нашата прокуратура ще играе до последно по свирката на нашите олигарси, а не по свирката на американците. За това те трябва да предприемат и следващата стъпка - да покажат сметките където се крият откраднатите ни пари и да вкарат самите лидери на политическите партии в ония списъци, след като се докаже връзката им с тези сметки. ЕС вече заяви своята позиция с отказа да приеме тези политици и тяхната олигархия в шенген, за еврозоната дори не говорим, защото икономическата катастрофа на България вече е тъжен факт. Сащ трябва да свикнат с мисълта, че тяхната първа задача е да минимизират или поне да филтрират достъпа на българските олигарси до политическата класа, ако искат да се формира някакво нормално политическо пространство, в което те да имат играчи, които да им вършат качествено работа. И сащ и ес са наясно, че проблемът на България е в липсата на независима класа от политици/ управленци / администратори и политически грамотни хора. Всичко което е в политиката, в момента, е изцяло зависимо от местни феодали и олигарси. И кандидатите за депутати и лидерите на партии подписват задължения към олигарсите по избори, след което вършат безропотно работа, гласуват закони, замитат престъпления или ако не успеят да свършат работа им се налага да връщат заемите към олигарсите от депутатската заплата или партийната субсидия.. Всички трябва да разберат, че безвремието няма да спре докато не се разруши тази система.


--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top
18j
Публикувано на: 24.4.2023, 11:59
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 134
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11



QUOTE (Йордан_13 @ 12.4.2023, 0:32 )
QUOTE (18j @  11.4.2023, 14:35 )
Сега като казваш тоя копейката може верно да е мангасар. Той и бай тошо бил мелез ама на 30 г на чело изкара.
Мангасар мангасар ама консолидира националистическия вот 14% колкото атака направи. И това само с празни приказки, без програма, без ясни предложения това си е индикативен вот - един вид твърд електорат, който е анти европейски и се вдига да гласува. Лошото е че на този електорат все му пробутват партенки ако имаше смислена организация с реален план на действие може да събере двойно и тройно повече, но и това е добра основа за едно прилично битуване. Например копейкин може да ни научи как се изплащат бързо ипотечни кредити с партийна субсидия. И това е важно умение.

smil4341944e6b0c8.gif smil4334ad8a149e0.gif Костадинов, не знам дали е Копейкин, ама едва ли би са фанал за копейки на цялата тази работа, дължи този успех на денонощната работа на низовите му членове. Те са мотора на този негов успех. Това са млади хора и доста напористи и не си задават въпроси, какво прави Коста с парите. Те просто искат да победят. Не получават пари от субсидията за тази си дейност (а би трябвало). Имат голям хъс за това да победят. Висшите им фигури са много зле, заедно с Костадинов. Политически стоят зле, да не кажа смешно, но хората от низовите им структури, не са така. Интересното е, че, аз станах техен прицел, още когато беха под чертата за влизане в НС;))) Доста дебати съм водил с тях, да не кажа, че аз толкова с хората от Движението не съм си говорил, колкото с тях. И на определени предложения, все им казвах: Вижте ся, вие искате да ме направите неформален лидер на партия, която не е тенгриянска, хахахахаха, а си имате лидер, ако Костадинов не се бе фанал с Пасков, навремето и другите там антитенгрияни във Фейсбук, с удоволствие, щех да ви оглавя smil3dbd4e5e7563a.gif , другата спънка им викам са парите на Врабевски smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif това, обаче, не ни пречи да комуникираме. Първом: искаме да влезем в НС... И кво ша прайте в НС? - ги питам аз и последваха едни дълги дебати и уверения... А тази година: да вземем първото място;))) И аз им викам: Брех, че сте напористи и огнени;))). За първото място, че ви поохлада, бийте ДПС и това ще бъде една велика победа; победа, която никой друг подобен на Атака, не е правил. С това ще влезете в политическата история. Виж, там има хора, които много усетливо ползват енергията на Годината Дванш и си спечелиха третото място, те реално си го спечелиха, биха ДПС и изнесоха Костадинов и другите там лешпери на гърба си, а тях ги сложиха, назад в листите, а над тех, некви парашутисти и съответно преференциите за тях не стигнаха, за да станат депутати. Това е лошото на системните партии, затова и не правим такава. В крайна сметка, едните, които не притежават необходимите качества паразитират върху труда на тези, дето имат качествата и ги натискат надолу, за да не изплуват, за да могат да ги ползват и пак и пак.

Точно така е - напълно подкрепям - той копейката е кух и го държат в зависимост, но това е лечимо състояние на политическата партия, защото и акъл може да им се налее и лозунги да им се издигнат и програма да им се напише, но при условие, че са се прегърнали с писката няма да им се даде нищо. Ще се ровят в тинята като червеи. 14%, да си на трето място, но да си посмешище на обществото не е примамливо положение дори и за най-амбицирания низов активист. Защото, когато АТАКА направи първом 14% те бяха уважавани, Волен беше идол и патриотите се надяваха на тях. Имаха медия, развиваха кадри. Това не е късния Болен, който бие две линии и започва да скача по институциите... тогава вече той загуби електорална маса. За сметка на това, Копейката удря 14%, но той вече е посмешище, като личност, няма идеи, няма програма, няма медия и дори не успява да осребри качествено позициите си в парламата. Така че резултата на копейкин може да спихне за 5 мин ако му се даде да премине от плямпане към действие. Те това низовите активисти, ако решат да вникнат в гласуванията на група-копейкин - 5те минути ще настъпят сега. Но лошото е, че техния патриотизъм и ентусиазъм не е подплатен с политическа грамотност. Иначе нямаше да чакат на един прост селяндур с лоши кредити да им бъде лидер, под зорките напътствия на един агент от гру. Те щяха да стъпят на теорията от този сайт и да направят своя програма и да излъчат свои представители, а не да работят за някакви сдуханяци спуснати от службите. А между другото това със писката има и друго измерение: всички низови активисти на ВГъзраждане може да са сигурни, че се водят на поименен отчет и при цру и при гру. Готино а!


--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 25.4.2023, 16:22
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 065
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (18j @ 24.4.2023, 14:59 )
QUOTE (Йордан_13 @ 12.4.2023, 0:32 )
QUOTE (18j @  11.4.2023, 14:35 )
Сега като казваш тоя копейката може верно да е мангасар. Той и бай тошо бил мелез ама на 30 г на чело изкара.
Мангасар мангасар ама консолидира националистическия вот 14% колкото атака направи. И това само с празни приказки, без програма, без ясни предложения това си е индикативен вот - един вид твърд електорат, който е анти европейски и се вдига да гласува. Лошото е че на този електорат все му пробутват партенки ако имаше смислена организация с реален план на действие може да събере двойно и тройно повече, но и това е добра основа за едно прилично битуване. Например копейкин може да ни научи как се изплащат бързо ипотечни кредити с партийна субсидия. И това е важно умение.

smil4341944e6b0c8.gif smil4334ad8a149e0.gif Костадинов, не знам дали е Копейкин, ама едва ли би са фанал за копейки на цялата тази работа, дължи този успех на денонощната работа на низовите му членове. Те са мотора на този негов успех. Това са млади хора и доста напористи и не си задават въпроси, какво прави Коста с парите. Те просто искат да победят. Не получават пари от субсидията за тази си дейност (а би трябвало). Имат голям хъс за това да победят. Висшите им фигури са много зле, заедно с Костадинов. Политически стоят зле, да не кажа смешно, но хората от низовите им структури, не са така. Интересното е, че, аз станах техен прицел, още когато беха под чертата за влизане в НС;))) Доста дебати съм водил с тях, да не кажа, че аз толкова с хората от Движението не съм си говорил, колкото с тях. И на определени предложения, все им казвах: Вижте ся, вие искате да ме направите неформален лидер на партия, която не е тенгриянска, хахахахаха, а си имате лидер, ако Костадинов не се бе фанал с Пасков, навремето и другите там антитенгрияни във Фейсбук, с удоволствие, щех да ви оглавя smil3dbd4e5e7563a.gif , другата спънка им викам са парите на Врабевски smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif това, обаче, не ни пречи да комуникираме. Първом: искаме да влезем в НС... И кво ша прайте в НС? - ги питам аз и последваха едни дълги дебати и уверения... А тази година: да вземем първото място;))) И аз им викам: Брех, че сте напористи и огнени;))). За първото място, че ви поохлада, бийте ДПС и това ще бъде една велика победа; победа, която никой друг подобен на Атака, не е правил. С това ще влезете в политическата история. Виж, там има хора, които много усетливо ползват енергията на Годината Дванш и си спечелиха третото място, те реално си го спечелиха, биха ДПС и изнесоха Костадинов и другите там лешпери на гърба си, а тях ги сложиха, назад в листите, а над тех, некви парашутисти и съответно преференциите за тях не стигнаха, за да станат депутати. Това е лошото на системните партии, затова и не правим такава. В крайна сметка, едните, които не притежават необходимите качества паразитират върху труда на тези, дето имат качествата и ги натискат надолу, за да не изплуват, за да могат да ги ползват и пак и пак.

Точно така е - напълно подкрепям - той копейката е кух и го държат в зависимост, но това е лечимо състояние на политическата партия, защото и акъл може да им се налее и лозунги да им се издигнат и програма да им се напише, но при условие, че са се прегърнали с писката няма да им се даде нищо. Ще се ровят в тинята като червеи. 14%, да си на трето място, но да си посмешище на обществото не е примамливо положение дори и за най-амбицирания низов активист. Защото, когато АТАКА направи първом 14% те бяха уважавани, Волен беше идол и патриотите се надяваха на тях. Имаха медия, развиваха кадри. Това не е късния Болен, който бие две линии и започва да скача по институциите... тогава вече той загуби електорална маса. За сметка на това, Копейката удря 14%, но той вече е посмешище, като личност, няма идеи, няма програма, няма медия и дори не успява да осребри качествено позициите си в парламата. Така че резултата на копейкин може да спихне за 5 мин ако му се даде да премине от плямпане към действие. Те това низовите активисти, ако решат да вникнат в гласуванията на група-копейкин - 5те минути ще настъпят сега. Но лошото е, че техния патриотизъм и ентусиазъм не е подплатен с политическа грамотност. Иначе нямаше да чакат на един прост селяндур с лоши кредити да им бъде лидер, под зорките напътствия на един агент от гру. Те щяха да стъпят на теорията от този сайт и да направят своя програма и да излъчат свои представители, а не да работят за някакви сдуханяци спуснати от службите. А между другото това със писката има и друго измерение: всички низови активисти на ВГъзраждане може да са сигурни, че се водят на поименен отчет и при цру и при гру. Готино а!


https://www.youtube.com/watch?v=VuxG7b-RkLE

Хубаво рекламно пано, но зависи за коя България искаш да живееш, Коце;))) За Българията, в която президента слага кипа или за Българията, в която българския кан сплита своя чумбас и вдига меча си към Небето;))) Затова, казвам, че днешната България, в която живеем е Илюзия за България!;))) Сега, виждаш, колко са големи разликите между нас, на които акцентувах в разговори с твоите съмишленици;))) Привидните прилики, които всъщност са огромни разлики;)))



https://www.youtube.com/watch?v=NE8ubieykOE


Ооооо, мъ пичове, на вас ви липсва казармата...;))) Абе, не ви ли стига, че жена ви ва командва у дома ми и тука сте са изпънале кат струна в редица, мирррррр... Системничета сте вий и то от класа, не сте ония пичаги, бунтовните, дет фак дъ систем, ми сте от тия дето искате да живейте за Системата. То думите на Костадинов "Живеем за България" требе се превеждат като "Живеем за Системата";))) Инак, Муни е хитър, опита се да го играе конструктор на правителство подбутвайки Костакис, ма Костакис иска първото место, не иска да е трета цигулка;)))

И накраа, сърдечен поздрав за Коцету от "Възраждане" smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif

https://www.youtube.com/watch?v=H-4r3ZjRhts
PMEmail Poster
Top
18j
Публикувано на: 26.4.2023, 12:41
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 134
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11



QUOTE (Йордан_13 @ 25.4.2023, 19:22 )
QUOTE (18j @ 24.4.2023, 14:59 )
QUOTE (Йордан_13 @  12.4.2023, 0:32 )
QUOTE (18j @  11.4.2023, 14:35 )
Сега като казваш тоя копейката може верно да е мангасар. Той и бай тошо бил мелез ама на 30 г на чело изкара.
Мангасар мангасар ама консолидира националистическия вот 14% колкото атака направи. И това само с празни приказки, без програма, без ясни предложения това си е индикативен вот - един вид твърд електорат, който е анти европейски и се вдига да гласува. Лошото е че на този електорат все му пробутват партенки ако имаше смислена организация с реален план на действие може да събере двойно и тройно повече, но и това е добра основа за едно прилично битуване. Например копейкин може да ни научи как се изплащат бързо ипотечни кредити с партийна субсидия. И това е важно умение.

smil4341944e6b0c8.gif smil4334ad8a149e0.gif Костадинов, не знам дали е Копейкин, ама едва ли би са фанал за копейки на цялата тази работа, дължи този успех на денонощната работа на низовите му членове. Те са мотора на този негов успех. Това са млади хора и доста напористи и не си задават въпроси, какво прави Коста с парите. Те просто искат да победят. Не получават пари от субсидията за тази си дейност (а би трябвало). Имат голям хъс за това да победят. Висшите им фигури са много зле, заедно с Костадинов. Политически стоят зле, да не кажа смешно, но хората от низовите им структури, не са така. Интересното е, че, аз станах техен прицел, още когато беха под чертата за влизане в НС;))) Доста дебати съм водил с тях, да не кажа, че аз толкова с хората от Движението не съм си говорил, колкото с тях. И на определени предложения, все им казвах: Вижте ся, вие искате да ме направите неформален лидер на партия, която не е тенгриянска, хахахахаха, а си имате лидер, ако Костадинов не се бе фанал с Пасков, навремето и другите там антитенгрияни във Фейсбук, с удоволствие, щех да ви оглавя smil3dbd4e5e7563a.gif , другата спънка им викам са парите на Врабевски smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif това, обаче, не ни пречи да комуникираме. Първом: искаме да влезем в НС... И кво ша прайте в НС? - ги питам аз и последваха едни дълги дебати и уверения... А тази година: да вземем първото място;))) И аз им викам: Брех, че сте напористи и огнени;))). За първото място, че ви поохлада, бийте ДПС и това ще бъде една велика победа; победа, която никой друг подобен на Атака, не е правил. С това ще влезете в политическата история. Виж, там има хора, които много усетливо ползват енергията на Годината Дванш и си спечелиха третото място, те реално си го спечелиха, биха ДПС и изнесоха Костадинов и другите там лешпери на гърба си, а тях ги сложиха, назад в листите, а над тех, некви парашутисти и съответно преференциите за тях не стигнаха, за да станат депутати. Това е лошото на системните партии, затова и не правим такава. В крайна сметка, едните, които не притежават необходимите качества паразитират върху труда на тези, дето имат качествата и ги натискат надолу, за да не изплуват, за да могат да ги ползват и пак и пак.

Точно така е - напълно подкрепям - той копейката е кух и го държат в зависимост, но това е лечимо състояние на политическата партия, защото и акъл може да им се налее и лозунги да им се издигнат и програма да им се напише, но при условие, че са се прегърнали с писката няма да им се даде нищо. Ще се ровят в тинята като червеи. 14%, да си на трето място, но да си посмешище на обществото не е примамливо положение дори и за най-амбицирания низов активист. Защото, когато АТАКА направи първом 14% те бяха уважавани, Волен беше идол и патриотите се надяваха на тях. Имаха медия, развиваха кадри. Това не е късния Болен, който бие две линии и започва да скача по институциите... тогава вече той загуби електорална маса. За сметка на това, Копейката удря 14%, но той вече е посмешище, като личност, няма идеи, няма програма, няма медия и дори не успява да осребри качествено позициите си в парламата. Така че резултата на копейкин може да спихне за 5 мин ако му се даде да премине от плямпане към действие. Те това низовите активисти, ако решат да вникнат в гласуванията на група-копейкин - 5те минути ще настъпят сега. Но лошото е, че техния патриотизъм и ентусиазъм не е подплатен с политическа грамотност. Иначе нямаше да чакат на един прост селяндур с лоши кредити да им бъде лидер, под зорките напътствия на един агент от гру. Те щяха да стъпят на теорията от този сайт и да направят своя програма и да излъчат свои представители, а не да работят за някакви сдуханяци спуснати от службите. А между другото това със писката има и друго измерение: всички низови активисти на ВГъзраждане може да са сигурни, че се водят на поименен отчет и при цру и при гру. Готино а!


https://www.youtube.com/watch?v=VuxG7b-RkLE

Хубаво рекламно пано, но зависи за коя България искаш да живееш, Коце;))) За Българията, в която президента слага кипа или за Българията, в която българския кан сплита своя чумбас и вдига меча си към Небето;))) Затова, казвам, че днешната България, в която живеем е Илюзия за България!;))) Сега, виждаш, колко са големи разликите между нас, на които акцентувах в разговори с твоите съмишленици;))) Привидните прилики, които всъщност са огромни разлики;)))



https://www.youtube.com/watch?v=NE8ubieykOE


Ооооо, мъ пичове, на вас ви липсва казармата...;))) Абе, не ви ли стига, че жена ви ва командва у дома ми и тука сте са изпънале кат струна в редица, мирррррр... Системничета сте вий и то от класа, не сте ония пичаги, бунтовните, дет фак дъ систем, ми сте от тия дето искате да живейте за Системата. То думите на Костадинов "Живеем за България" требе се превеждат като "Живеем за Системата";))) Инак, Муни е хитър, опита се да го играе конструктор на правителство подбутвайки Костакис, ма Костакис иска първото место, не иска да е трета цигулка;)))

И накраа, сърдечен поздрав за Коцету от "Възраждане" smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif

https://www.youtube.com/watch?v=H-4r3ZjRhts

хаахаа. поне на единия в тази редичка при прецедента му липсва казармата и той не го крие.. Има и други активисти при Костя, които преди бяха големи бунтари, но сега се разболяха от култ към личността. И то каква личност! Поне да имаше някакво разбиране или идея за развитието на държавата, а то един килеш! Та тези активисти, ако им погледнеш фейсбука през годините изглеждат номер едно бунтари - критикуват на ляво и на дясно и по всички фронтове. Между другото, някои от тези активисти пробваха в различни партии през годините, но ги направиха депутати за едната копейка и от там гледаш - култ. Стоят мирно, цитират лидера по 3 пъти на ден и скачат първи на амбразурата, ако някой го критикува. Това е лошото на болшинството в парламента, че преди да пробват в политиката са били неудачници, които някой взима и изстрелва някъде, за да му вършат работа и това им е единствената възможна реализация в живота. Няма как такива хора да разсъждават реално. Реално и костя е такъв профил - колко неуспешни бизнеси захваща, колко лоши кредити набра, колко пъти го биха заради бизнеса, провален кандидат за кмет, колко партии смени и какви разводи премина, преди да успее да изплати заемите и ипотеките със партийната субсидия.

Като говорим за привидни прилики между нас и възраждане, които всъщност са огромни разлики, трябва да споменем и подписката срещу еврото, с която копейкини се бият здраво в гърдите. Той се опита да събира такава подписка от самото начало преди да влезе в парламата, но не събра достатъчно. Събирането на подписи е най-вече добър повод да се води пропаганда по улиците, на терен и в медиите. Но гъзраждане пропуснаха безвъзвратно шанса за провеждане на реална пропаганда в някаква посока. Посланията им бяха най-нефелното нещо което съм виждал в политиката напоследък. Какво значи 'да спасим левчето националната ни гордост', но да не дадеш нито един икономически или политически довод. Да не покажеш примери с числата на инфлацията в държавите въвели еврото и как се развиват икономически във времето. Да не покажеш как финансовата криза в Европа от 2006-2008 беше пряка последица от въвеждането на еврото през 2001 г и последвалото масирано наливане на заеми в по-бедните икономики.. и т.н. и т.н. Като политическо решение, въвеждането на еврото е заложено с подписването на договора за членство в ес, това не е въпрос на избор дали да или не. Ние сме задължени по договор да го въведем, но кога - си е наша работа. Ако искаш да бавиш въвеждането на еврото - трябва да изтъкваш икономически доводи. Копейко нямаше такива доводи.. А ако искаш да запазиш левчето - трябва да вървим към разговори за преразглеждане на договора за присъединяване към ЕС. Ние за това говорим! Така че посланията на костя от референдума бяха доста странни и от там - изводите: тия или са тотално неграмотни или искат само да политиканстват и да си правят активи. И в двата случая напъните такава партия да стане управляваща не са адекватни, за съжаление на масата патриотично настроени българи, които не гласуват, но чакат някой смислен човек да заеме тази политическа низша.


--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 27.4.2023, 21:06
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 065
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (18j @ 26.4.2023, 15:41 )
QUOTE (Йордан_13 @  25.4.2023, 19:22 )
QUOTE (18j @  24.4.2023, 14:59 )
QUOTE (Йордан_13 @  12.4.2023, 0:32 )
QUOTE (18j @  11.4.2023, 14:35 )
Сега като казваш тоя копейката може верно да е мангасар. Той и бай тошо бил мелез ама на 30 г на чело изкара.
Мангасар мангасар ама консолидира националистическия вот 14% колкото атака направи. И това само с празни приказки, без програма, без ясни предложения това си е индикативен вот - един вид твърд електорат, който е анти европейски и се вдига да гласува. Лошото е че на този електорат все му пробутват партенки ако имаше смислена организация с реален план на действие може да събере двойно и тройно повече, но и това е добра основа за едно прилично битуване. Например копейкин може да ни научи как се изплащат бързо ипотечни кредити с партийна субсидия. И това е важно умение.

smil4341944e6b0c8.gif smil4334ad8a149e0.gif Костадинов, не знам дали е Копейкин, ама едва ли би са фанал за копейки на цялата тази работа, дължи този успех на денонощната работа на низовите му членове. Те са мотора на този негов успех. Това са млади хора и доста напористи и не си задават въпроси, какво прави Коста с парите. Те просто искат да победят. Не получават пари от субсидията за тази си дейност (а би трябвало). Имат голям хъс за това да победят. Висшите им фигури са много зле, заедно с Костадинов. Политически стоят зле, да не кажа смешно, но хората от низовите им структури, не са така. Интересното е, че, аз станах техен прицел, още когато беха под чертата за влизане в НС;))) Доста дебати съм водил с тях, да не кажа, че аз толкова с хората от Движението не съм си говорил, колкото с тях. И на определени предложения, все им казвах: Вижте ся, вие искате да ме направите неформален лидер на партия, която не е тенгриянска, хахахахаха, а си имате лидер, ако Костадинов не се бе фанал с Пасков, навремето и другите там антитенгрияни във Фейсбук, с удоволствие, щех да ви оглавя smil3dbd4e5e7563a.gif , другата спънка им викам са парите на Врабевски smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif това, обаче, не ни пречи да комуникираме. Първом: искаме да влезем в НС... И кво ша прайте в НС? - ги питам аз и последваха едни дълги дебати и уверения... А тази година: да вземем първото място;))) И аз им викам: Брех, че сте напористи и огнени;))). За първото място, че ви поохлада, бийте ДПС и това ще бъде една велика победа; победа, която никой друг подобен на Атака, не е правил. С това ще влезете в политическата история. Виж, там има хора, които много усетливо ползват енергията на Годината Дванш и си спечелиха третото място, те реално си го спечелиха, биха ДПС и изнесоха Костадинов и другите там лешпери на гърба си, а тях ги сложиха, назад в листите, а над тех, некви парашутисти и съответно преференциите за тях не стигнаха, за да станат депутати. Това е лошото на системните партии, затова и не правим такава. В крайна сметка, едните, които не притежават необходимите качества паразитират върху труда на тези, дето имат качествата и ги натискат надолу, за да не изплуват, за да могат да ги ползват и пак и пак.

Точно така е - напълно подкрепям - той копейката е кух и го държат в зависимост, но това е лечимо състояние на политическата партия, защото и акъл може да им се налее и лозунги да им се издигнат и програма да им се напише, но при условие, че са се прегърнали с писката няма да им се даде нищо. Ще се ровят в тинята като червеи. 14%, да си на трето място, но да си посмешище на обществото не е примамливо положение дори и за най-амбицирания низов активист. Защото, когато АТАКА направи първом 14% те бяха уважавани, Волен беше идол и патриотите се надяваха на тях. Имаха медия, развиваха кадри. Това не е късния Болен, който бие две линии и започва да скача по институциите... тогава вече той загуби електорална маса. За сметка на това, Копейката удря 14%, но той вече е посмешище, като личност, няма идеи, няма програма, няма медия и дори не успява да осребри качествено позициите си в парламата. Така че резултата на копейкин може да спихне за 5 мин ако му се даде да премине от плямпане към действие. Те това низовите активисти, ако решат да вникнат в гласуванията на група-копейкин - 5те минути ще настъпят сега. Но лошото е, че техния патриотизъм и ентусиазъм не е подплатен с политическа грамотност. Иначе нямаше да чакат на един прост селяндур с лоши кредити да им бъде лидер, под зорките напътствия на един агент от гру. Те щяха да стъпят на теорията от този сайт и да направят своя програма и да излъчат свои представители, а не да работят за някакви сдуханяци спуснати от службите. А между другото това със писката има и друго измерение: всички низови активисти на ВГъзраждане може да са сигурни, че се водят на поименен отчет и при цру и при гру. Готино а!


https://www.youtube.com/watch?v=VuxG7b-RkLE

Хубаво рекламно пано, но зависи за коя България искаш да живееш, Коце;))) За Българията, в която президента слага кипа или за Българията, в която българския кан сплита своя чумбас и вдига меча си към Небето;))) Затова, казвам, че днешната България, в която живеем е Илюзия за България!;))) Сега, виждаш, колко са големи разликите между нас, на които акцентувах в разговори с твоите съмишленици;))) Привидните прилики, които всъщност са огромни разлики;)))



https://www.youtube.com/watch?v=NE8ubieykOE


Ооооо, мъ пичове, на вас ви липсва казармата...;))) Абе, не ви ли стига, че жена ви ва командва у дома ми и тука сте са изпънале кат струна в редица, мирррррр... Системничета сте вий и то от класа, не сте ония пичаги, бунтовните, дет фак дъ систем, ми сте от тия дето искате да живейте за Системата. То думите на Костадинов "Живеем за България" требе се превеждат като "Живеем за Системата";))) Инак, Муни е хитър, опита се да го играе конструктор на правителство подбутвайки Костакис, ма Костакис иска първото место, не иска да е трета цигулка;)))

И накраа, сърдечен поздрав за Коцету от "Възраждане" smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif

https://www.youtube.com/watch?v=H-4r3ZjRhts

хаахаа. поне на единия в тази редичка при прецедента му липсва казармата и той не го крие.. Има и други активисти при Костя, които преди бяха големи бунтари, но сега се разболяха от култ към личността. И то каква личност! Поне да имаше някакво разбиране или идея за развитието на държавата, а то един килеш! Та тези активисти, ако им погледнеш фейсбука през годините изглеждат номер едно бунтари - критикуват на ляво и на дясно и по всички фронтове. Между другото, някои от тези активисти пробваха в различни партии през годините, но ги направиха депутати за едната копейка и от там гледаш - култ. Стоят мирно, цитират лидера по 3 пъти на ден и скачат първи на амбразурата, ако някой го критикува. Това е лошото на болшинството в парламента, че преди да пробват в политиката са били неудачници, които някой взима и изстрелва някъде, за да му вършат работа и това им е единствената възможна реализация в живота. Няма как такива хора да разсъждават реално. Реално и костя е такъв профил - колко неуспешни бизнеси захваща, колко лоши кредити набра, колко пъти го биха заради бизнеса, провален кандидат за кмет, колко партии смени и какви разводи премина, преди да успее да изплати заемите и ипотеките със партийната субсидия.

Като говорим за привидни прилики между нас и възраждане, които всъщност са огромни разлики, трябва да споменем и подписката срещу еврото, с която копейкини се бият здраво в гърдите. Той се опита да събира такава подписка от самото начало преди да влезе в парламата, но не събра достатъчно. Събирането на подписи е най-вече добър повод да се води пропаганда по улиците, на терен и в медиите. Но гъзраждане пропуснаха безвъзвратно шанса за провеждане на реална пропаганда в някаква посока. Посланията им бяха най-нефелното нещо което съм виждал в политиката напоследък. Какво значи 'да спасим левчето националната ни гордост', но да не дадеш нито един икономически или политически довод. Да не покажеш примери с числата на инфлацията в държавите въвели еврото и как се развиват икономически във времето. Да не покажеш как финансовата криза в Европа от 2006-2008 беше пряка последица от въвеждането на еврото през 2001 г и последвалото масирано наливане на заеми в по-бедните икономики.. и т.н. и т.н. Като политическо решение, въвеждането на еврото е заложено с подписването на договора за членство в ес, това не е въпрос на избор дали да или не. Ние сме задължени по договор да го въведем, но кога - си е наша работа. Ако искаш да бавиш въвеждането на еврото - трябва да изтъкваш икономически доводи. Копейко нямаше такива доводи.. А ако искаш да запазиш левчето - трябва да вървим към разговори за преразглеждане на договора за присъединяване към ЕС. Ние за това говорим! Така че посланията на костя от референдума бяха доста странни и от там - изводите: тия или са тотално неграмотни или искат само да политиканстват и да си правят активи. И в двата случая напъните такава партия да стане управляваща не са адекватни, за съжаление на масата патриотично настроени българи, които не гласуват, но чакат някой смислен човек да заеме тази политическа низша.

То гледам, че и жени са снимат с Коста smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif , явно са намразили себе си, щом им е новия секс символ smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif Абе, така е, станеш ли властово красив smil3dbd4e5e7563a.gif Жените, обичат това smil4334af067a7a3.gif smil4334af067a7a3.gif smil4334af067a7a3.gif

Но, има нещо, друго важно...

(Из "Славянство, богомилство, възраждане", стр.8, Хелиопол, 1995 г.)

"За Възраждането, би могло само да се припомни един закон в историческото развитие на човечеството: " Из привидният хаос излиза нещо по-красиво."
Нека размислят будните и разбуждащите се българи над това!
Изгрев! Зазоряване!
Какви славянски думи!
"Слава" има корен от "сла" (това, което изпраща) и от "авва", което значи Бог.
Да се изяви Бог чрез славяните и българите, както се изяви чрез истинските богомили през десети век. "Как?" - ще попита някой. - "Чрез Възраждането." Затова е и такова наименованието: Възраждане!
====================================================
Да не си помисли, некой, че ние трева пасем;))) Абе, ние сме гърмяни зайци, господа;))) Толкова много сме гърмяни, че вече си знаем. Затва при нас, никва такава интернет пропаганда, не фата дикиш. Преди време, немаше интернет пропаганда, имаше книги. Ся, викат да четем книги. Да, ама какви книги?:))) Хахахха, нали? Фаташ книга, отвараш, па същата пропаганда!;))) И тя води се към едно и също нещо!

Защо ни води, се към едно и също нещо?;))) Дайте да видим! Зачитаме:

" Също тъй и мисията на славянството няма нищо общо с национализма, шовинизма, расовия егоизъм, понеже самата му мисия се състои в общочовешкото единение, в духа на братство между народите, в надрастване на националния егоизъм. " (Пак там, стр. 79).

И така, дали ще сте англо-сакси, т.е. американски демократи или славяни - русофили, вас ви отвеждат на едно и също място, по-различни пътища и с различни средства, привидно антагонистични помежду си! Да не говоря, че тук направо са преписани, някои лозунги от времето на социализма, което всъщност 1995 г., дори не си е отишло;)))
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 28.4.2023, 11:19
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 065
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Тенгри кан
преди 0 секунди

Даскалята са псевдоелита на Бойко! Питайте ги, за кой са гласували сичките под командата на Такева и ще разберете! Колкото до съвременното образование, то е много вредно и антибългарско, само прочетете материята на предмети като "Човек и общество" и История и ще разберете. И това се преподава с чиста съвест от даскалята. Няма бунтове, няма брожения. Това е псевдоелит. И то му личи де, като секи еничарин мърмори само за пари сиреч за чорбътъ!

Гиб Мелсън
преди 6 минути
По времето на управлението на Винету за да станеш началник на РУО трябваше да бъдеш или общински съветник от партията на Винету или поне член на партията му. Когато ПП дойдоха на власт явно нещо са се договорили с Винету защото запазиха кадрите на Винету в образованието. В момента на всеки десет училища девет са директори от партията на Винету. Надолу по веригата съответно повечето учители или са членове на партията на Винету или симпатизанти. Доволни са от Винету защото им вдигна заплатите.
Хм....
преди 6 минути
До bbb ... При липса на достойно заплащане ПЪРВИ се махат качествените и опитни работници , защото знаят цената на труда си ... последни остават мижитурките и неккадърниците защото знаят че ако напуснат с техните никакви знания и опит няма къде да ги вземат на работа .И това се отнся не само за професията на учителите а за ВСЯКА професия . Изринат ли се началниците и властимащите които позволяват назначаването на роднини и разни парашутисти и системата ще се изчисти от търтеи и шуробаджанащина

Тенгри кан
преди 1 секунда
До Гиб Мелсън
Бойко беше унизен от диванните воини;))) Факт. Много лошо, унизен!;))) И то така, щото и ОП не можа да го спаси начело с Тумбакларъ паша, Винкел паша и пудела Волен. ПП са "Бързата помощ", евроатлантическата помощ, която дойде, да го изпере с белина и да го реабилитира. Добри актьори са, признавам, умеят да лъжат добре и електората им се вързва;))) Но, диванните воини, ша възтържествуват. Кабак Тулуплу паша ке падне, завинаги!
Който има памет, много добре помни, колко пъти унизихме Кабак Тулуплу паша и то така, щото го подигравах жестоко: "Предай си сабята, Тулуп!";))) Сабята, щото и генерал го напрайхте;))) Бати, генерала;))) Бит непрекъснато и позорно на "бойното поле", въпреки непрекъснатата подкрепа. Три пъти поне го подканих по времето на 'Борисов 3", а два пъти сабята си сдаде, бягайки позорно. Въпреки това, има население, ако мога да употребя тази дума и думата "хора" за тях, която продължава да подкрепя Търтея на Республиката. Щото това е един Търтей, който много добре имитира ролята на пчела-работничка;))) Сега дори САЩ се намесват пряко, за да го върнат! Време е САЩ да потъне! И да не сте зели да плачете за горките американци?! Удавете се, заедно с тях!

Анонимен
преди 38 минути
В нашите училища се назначават като учители само роднини, познати, и ходатайства на директора и приближените му. Опитът ме научи на това. Трябват изпити за всеки учител , който иска да работи тази трудна професия. Не само изпит по предмета, но и проверка на психологическата му устойчивост и комуникации с ученици. Но рибата се вмирисва от главата, каквито са в министерствата , такива са и в училищата. Реалният свят е далеч от тях. На бунището.




Учители готови за стачка, ако няма скок на парите им. БСК: Няма индикатори за качество
Юлиян Петров и Щерю Ножаров пред Bulgaria ON AIR

Прочети още на: https://www.dnes.bg/obrazovanie/2023/04/28/...#comment-newest



Диванен Воин
преди 1 секунда
Кабак Тулуплу паша, нас не ни интересува държавата, защото такава отдавна няма. Държавата се асоциира с тебе и изчезна напълно! Затова, ако някой катастрофира, това ще си ти! Наше Символ-Верую, да употребя този християнски термин е твоето заличаване като политик;))) Като човек, ти сам ще си изчезнеш, Слава на Тангра!

Борисов: Ако ПП участват в правителство, ние ще предложим знакови имена
Българите са показали много пъти, че от инат могат да катастрофират

https://www.dnes.bg/izbori-2023/2023/04/28/...#comment-newest


Тенгри кан
преди 0 секунди

Туризъм с ДДС: Пиеш вино, изсереш са на некоя екопътечка и след тва в храсталака да ми посвириш на чумбалака;)))
Идея за туристи: Пиеш хубаво вино и обикаляш Белоградчишките скали
Винена карта представя Дунавския регион

https://www.dnes.bg/stranata/2023/04/28/ide...#comment-newest

Тенгри кан
преди 1 секунда
След юни нема бюджет... Кеф;))) Парламентарната республика си отива... Не е непременно лошо,с тига Муни да не е начело на президенстката республика, защото там са Узунов и Копринков. Според мен, не меренето на пишшш...ките в Парламата е проблема, а проблема е самият Радев и неговото обкръжение, масонската ложа "Слънце"!
Анонимен
преди 17 секунди
Борби за кокала са между фирми на гребажии, пепежии и дебежии.
Прочети още на:

"Минавате цялата граница, като се карате с епитети, които не искам да повторя за някой лев отгоре. От сутринта се занимаваме само със себе и с глупости, а за БСП днес най- важното е бюджетът на държавата, които се отнася за от бебето до пенсионера, защото оттам зависи колко ще е минималната заплата, колко ще е майчинството, болничните, пенсиите", коментира червената шефка.

Тя отсече, че докато депутатите се карат, служеният кабинет днес внася бюджет.

"Внася го, защото изхарчи парите на държавата и не може да се продължи след юни без бюджет и сега в МС се гласува един бюджет, който не се одобрява от никого в държавата – работодатели, синдикати, авторитетни икономисти, тук няма нито една партия, която да го подкрепи и въпреки това на инат правителството го приема и го внася и после ще кажат - депутатите не стават, партиите са виновни. Парламентарната република си отива и вие се карате като каруцари на улицата." нападна Нинова.

"Гълъб Донев вече се изказа срещу партиите, депутатите и парламента и вие тук дума не обелвате за това. БСП е партия с опит и сме сериозни хора. Този бюджет на МС ще влезе в зала и имаме няколко варианта. Или го приемаме на първо четете и между първо и второ търсим начин да го променим, или втория вариант, както чувам от ПП, че ще бъде отхвърлен от НС на първо четене и МС ще направи друг. Кой ви дава гаранция, че МС ще приеме друг", риторично попита тя.

Според нея и президентът Румен Радев използва ситуация, за да обвини партиите.

"Като го върнете този бюджет, Радев ще каже - ето ги партиите и депутатите, не се грижат за хората. Има огромна игра и задкулисие в момента", отсече Корнелия Нинова.

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2023/04/28/nin...#comment-newest







PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 065
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06




Лорер
преди 1 секунда
Вижте ся, електорат, учете се от нас, евреите;))) Ний, двамцата с Бени Бойца сме евреи;))) Като евреи между нас, нема никви различия, както виждате, сичку е точно, евреин, евреина, око не вади, обаче по наш типичен еврейски обичай, между нас, щом сичку е наред, настава драма и ний почваме се надцакваме, кой ша е първи! Въпроса в тва надцакване е , кой шъ измами другия да продаде първородството си , за паница леща! Затва сядайте с пуканките и са учете!;)))

Знаете ли
преди 23 секунди
че този е Член на Израелската Социалистическа Партия в Тел Авив?! ако това е Законно, тури му пепел, т.е. "български" политик да е член на чужда политическа партия! обаче, поне едно е ясно - в България е ЕвроАтлантик-Демократ, а в Израел е К0мунде - като Хамелеон е - оцветява се според ситуацията!!

Лорер: Гласовете на ГЕРБ ще са ключови за приемане на втория мандат
Той отчете много голямо сходство с програмите на ГЕРБ

Прочети още на: https://www.dnes.bg/izbori-2023/2023/05/04/...mandat.568700,2


"Президентът Радев му желая да е жив и здрав, защото дълго ще управлява и е последното спасение на българите в момента."

Хахахаха, Бени Бой, не сдавай Спасителството! Виж колко електорат сака, а го спасиш, ти го предаваш на Муни Узунов Копринков Тодоров Гергов! Недей, така!
Теб, никога не съм те възприемал за Спас, а па Румбата Узунов, дори не мога го усета кат такъв! Сиреч, сега нема кой да му напрай импутмънт, инак си е за импутмънт, завалията;))) Абе, сичку долу! Капут! Спукан капут! Що? щото след 3 години Мунь си отива и тогава и президент, нема да мой да са избере, а-хахахахахахаааа....

Борисов: Всички вкупом ще паднем в пропастта!
Или подкрепете кабинета "Денков", или ще се върнем в годините на корупция и евразийско управление, отвърна му Кирил Петков
https://www.segabg.com/hot/category-bulgari...S80JG9F1HtJ26hM

Корнелия
преди 0 секунди
Карам се на Бойко, виждате ли?;))) И както му са карам, тъй го и гала и го четкам, викам му: Само ти си силния, ти си могъщия, ти си Батман, спаси ни! Най-накраа няма да лицемеря, че не обичам Бени Бой, оти много ми тежеше тва, несподелената любов, която не мога да изкажа публично!


https://www.dnes.bg/politika/2023/05/05/bor...#comment-newest
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 22.5.2023, 19:15
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 065
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Тенгри кан
преди 1 секунда
Сватосахми са;))) Ний, по началу ни са сакахми, ни младоженека, сакаши булката, нит булката - младоженека, ама кумеца лош, много лош! Вика: аман от вази, скандалжии, целата Маала, пропище от вази, ни съ видити кви сте грозни и двамата, я, да съ зимати и да са куртолисами! И така... нема лоша сватба след първата брачна нощ;))) А вий, електорат, па сте валат! Ма ку сте умни, сезирайте Конституционния съд. питайти гу, дал мой тъй да си врътками пола в семейството;)))

Сега ще се разбере, от сички политически партии в НС, кой е системен и кой - не. Ако никой не сезира Конституциония съд за нарушение на Конституцията, тъй като няма такава институция - ротационен премиер, то нема и конституирана възможност да се прави коалиция, мен, ако питате, но ротационен премиер, тва е да ползваш първите листи на Конституцията за тоалетна хартия;))) Тва, управлението не е кат да си продавач на будка, продава сутринта единия, следобед-другия. Нема такъв филм;)))

ГЕРБ и ПП-ДБ си стиснаха ръцете, премиери на ротация – Денков и Габриел
За по 9 месеца е запазено мястото за министър-председател

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2023/05/22/ger...#comment-newest


Тенгри кан
преди 3 секунди
Пичове, лъчът на политиката, не е да отидеш да гласуваш, секи път за едни и същи дембели с пари. Лъчът на политиката е също тъй, творчество, като сички останали неща в живота, като изкуството, като науката, като културата и духовността, всичко е творчество. А, вие, просто искате да консумирате, да ви се предложи от някого, некой читав и вие да гласувате за него. Не, вие трябва да го изведете изсред вас, този читавия, да го лансирате и да застанете зад него.

Слави Трифонов: Аз съм отвратен, а вие?
ИТН е на страната на отвратените, заяви той

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2023/05/22/sla...#comment-newest

PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 26.5.2023, 12:23
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 065
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



https://www.dnes.bg/temida/2023/05/18/geshe...#comment-newest

Tенгри кан
преди 1 секунда
До Анонимен
Дори ГЕРБ да изчезне, друг ГЕРБ ще застане на неговото място!;))) Вий, не мой да разберете, че проблема сте вие с вашия мироглед и начин на мислене! Политическата партия е политическата опаковка на вашето съзнание, мироглед, мислене и нравствен норматив! ГЕРБ ще изчезне и въобще тази политическа система и "елит" ще изчезнат, когато направите вътрешна промяна, а не площадна промяна!;)))
Анонимен
преди 20 минути
"Гешев не осъзнаваш, каква сила може да придобиеш, ако излезнеш и от парламента назовеш имената на политиците от тези дела на трупчета пред общество. Пряко там пред всички им кажеш имената и ги посочиш в залата. Това е достатъчно за да потъне ГЕРБ и да бъде разбита тази системна шайка." - Прав си, но заедно с шайката ще потъне и Гешев. Те затова са го сложили него на този пост. До високите етажи на властта се допускат само зависими хора, иначе няма как да бъдат контролирани.


https://www.dnes.bg/temida/2023/05/18/v-tov...#comment-newest

Тенгри кан
преди 1 секунда
То е ясно, чии интереси защитават, кво съ прайти на ощипани моми?:))) И децата знаят, интересите на големия капитал, който е прокси на еврейския глобален капитал. Големия капитал в България създава работните места, т.е. новото крепостно селячество, то пък от своя страна отива до урните, за да гласува за политическата форма на този капитал. И така, порочния кръг се затваря. Помните, по времето на ГЕРБ, Цецо Цвичката кой спонсорираше? "КРИБ" на Кирчу Домуса. Та, така...

https://www.dnes.bg/…/dps-shte-podkrepi-pravitelstvoto-na…

Че то ГЕРБ винаги са били едно с ДПС, кога не са били? Бойко при кабинетите си "1,2,3," много хитро тупаше топката: "не сега, не сега, не сега, макар да сме едно", за да вкара в чувал евентуалните си политически противници правейки ги съуправленци и те от глупост и алчност за пари се самоубиха! Така, ГЕРБ става единствена, незаменима на политическия терен или по този хитър начин се реставрира БКП. Вижте само, кои от пенсионерите поддържат ГЕРБ към днешна дата, има дори агрономи, членове на БКП работели за изграждането на социализъма, с което се гордеят! Те са ГЕРБ към днешна дата!;)))





PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 26.5.2023, 12:47
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 065
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



https://www.dnes.bg/politika/2023/05/19/bor...iY4fodreQprYO6w

Бойко Кабак паша е един изключително нагъл и арогантен тип! Нема да има бюджет и твоите хора, ще гладуват, а шушумиго? Айде, тия ги разправяй на голите охлюви!
Настрахуване на електората: Ако не стане на моята, няма да има това, това и това! Ама що да става на твоята бе, шушумиго? Виж си електората бе, гълвок! Сичките са подлеци и шушумиги като тебе, до един!

Анонимен
преди 1 минута
Пенсии и заплати ще има. Как си го представяте да няма, това са глупости. Много е важно обаче да не се допусне създаване на такова измислено правителство, в което мутрофоните да дърпат конците и да си спасяват задните части.

българка
преди 1 минута
Този ДОКОГА ще ни заплашва ?!? Ясно, че е е изключително нагъл. Него някой пита ли го ? В качеството си на какъв се изказва и ни заплашва ? За да всява паника и страх - това е наказуемо по наказателния кодекс ? Каскета защо не се самосезира


https://www.dnes.bg/politika/2023/05/19/dps...6TcmONY6walm5g4

Да не говоря, че откровени милиционери са вече лидерите им, дори не се прикриват зад некоя интелигентна фигура. То нема и смисъл де, "интелигенцията" дето е в София е целата платена, на хранилка, а останалата е ъндърграунд и с настървение репресирана от МВР по сички линии, така че, остава само бездарното селячество, което мисли само за корема си и капана щраква!
Анонимен
преди 1 минута
Осъзнахте ли защо се създават партии, като Атака, Възраждане, Вмро, Нфсб, Дост, Итн, Бсп? И още куп други ченгесарски партии и клетки? Слънцето и утре ще грее, но още хора ще напуснат държавата. Тогава не знам Бойко с кой ще ви плаши за заплатите и пенсиите.

https://www.dnes.bg/…/liubomir-dacov-niama-da-spre…

Ха-ха-ха, Бойко Тиквата стана Г-жа Лъжа;))) Абсолютно бех наясно, че това са Бойковите женски шарлатании и опити за изнудване на останалите, за да са прай на важен и значим пръдлю;)))

- Марчето, тва е алтернативният отговор на Бойко за Лена;))) Да знаете, де. Затва съм фен и на двете;))) А-хахахахахахахахаа... Обичам разкрепостените жени, дето лееекинко шайбата им мърда;)))


- Къдравата Сю от ГЕРБ по "Панорама";))): " Като ни изберат, ние представляваме всички български гласоподаватели". Ба, ба, представляваш само на майка си, къдравата утка!

https://www.dnes.bg/politika/2023/05/21/sto...#comment-newest

Тенгри кан
преди 1 секунда
Тоз кат му гледате физиомутрата, как мислите, дал има фючър? А махнъ намирахте на парапета и мустачките на Лена;)))
Анонимен
преди 2 минути
Поредният мамин златен "траш"!

В Каравелово, герберските кметове искат да уредат своите фирми с поставянето на климатици за 300 лв и след това, селяните да се оправат със сметките, а в София - благотворителен концерт за училище и детска градина в град Хатай! Турция, събира пари от нас! Защо, нямаше национална кампания за Каравелово, питам? За да се възстановят, къщите?! Къде беше нашето "Аз съм Каравелово", а путки майни, гнусни? Вие си задайте въпроса, дали такава държава, трябва да живее? Аз, казвам: Не!

https://www.segabg.com/…/gerb-i-pp-db-se-dogovaryat-da…

Оправията иди, двойна;))))

https://www.dnes.bg/politika/2023/05/21/jel...#comment-newest

ЦРУ+ДС
преди 0 секунди
Ша ва втръками кат пилета на шиш;)))

https://www.dnes.bg/politika/2023/05/21/dps...#comment-newest

Тенгри кан
преди 1 секунда
"Възродителния Процес" е логичен отговор на тогавашната Българска държава - НРБ срещу турско-османският метеж в България, чиято основна цел е отцепване на територия от НРБ, план максимум или създаване на турска автономия, план минимум. Макар че, аз не знам, наистина, кво точно се е възраждало в тези;))) техните гласоподаватели, не знаат на кой свят са намират и кви са точно по произход, така че, требе са благодарни, че израстъците им, не са станали сервизни чаши или нощно куко!
Прочети още на:

https://www.dnes.bg/izbori-2023/2023/05/22/...#comment-newest

Електората
преди 1 секунда
Защо пак избрахме Бойко? Защото, ние промяната в България вече сме я направили и друга промяна, докато са живи такива кат нас, нема да има! И докато е демокрация, разбира се, защото при демокрацията, ние сме мнозинство. Как мислим, ний? Ами, Бойко, мой да е мутра, мой да краде, мой да убива, да ебе, обаче, Бойко прави! Ето, напрай ни патот Пловдив-Асановград! Бойко го направи! Другите, кво? Честни, честни, ама мързеливи, нищо не правят! Па, той мой да краде, ама крадейки, прави! Бойко форевър!

https://www.dnes.bg/obshtestvo/2023/05/23/d...#comment-newest

Тенгри кан
преди 0 секунди
Пичове, подобна въртележка требе се нарече "правителство на олигархичния сговор" и една от нейните основни задачи е да спаси Муни;))) Вервайте ми, Муни с Узунов и Копринков и чичо Гошо;))), отичаше в канализацията, ако нема редовен кабинет. Цялата масонска ложа "Слънце" щеше да отече във фекалийната яма. Второ, от такива правителства, губи само народа, тва социологче е младо и само прави бакалски сметки, губи народа, онези, нищо не губят. Второ, те не са участници в онези протести през 2020 г. Слафчу, зел столче, седна там, снима се - протестър, Муни вдигна юмрука, поакза се, снимаха го - протестър, а Киро протестираше от Канада;))) Протестърите беха други и те не са сред тия, нито ПП§ДБ са техни представители;))) Да не говорим, че "Възраждане" въобще не беха сред ония протестиращи;))), както и не беха против ваксините, наистина;))) щото са изфаксани сичките;))) за да живеят и да не умрат, чи лошо;))) Политическите олигархични агитки, просто използват енергетиката на подобни протести, сърфират върху нея! Такива протести без кръв и отрезани карпузи са идеалната енергийна банка за политическа кариера;)))

https://www.dnes.bg/politika/2023/05/23/pet...#comment-newest

Тенгри кан
преди 4 секунди
Правителство на олигархичния сговор! Както виждате, основната задача на тези е да ни дозарият в гроба, по-дълбоко, чи плитко са на копнале, нужна е отгоре, още пръст за могилка и кръст!;)))
Анонимен
преди 9 секунди
А най-лошото е,че не го правят за да гепят някой лев, а за да прокарат чужди интереси в България!
Анонимен
преди 31 секунди
Задава се най тъмния период в историята на България


https://www.dnes.bg/politika/2023/05/23/bor...#comment-newest

Тенгри кан
преди 1 секунда
" Защото тези, които биха казали нещо срещу такъв кабинет, работят за сриване на цялата политическа система, заяви Борисов."

Правилно Тулуп,, ние отдавна работим, да ви таковаме ммт в мижифурата! Да, това искаме! Сриване, сриване, сриване! Ние не искаме карпути кът Зозо, Мозо и Гомнозо, да живеят! Не, дет, форевър дет! Вие требе да умрете! Вашите лешове, ша са тор за нашите ниви! Слава на Тангра, йеееееееее, Бойко требе да умреееееееее, йееееееееее....

https://www.dnes.bg/politika/2023/05/23/kos...#comment-newest

Ич биля;)))
преди 1 секунда
Ба;))) ич биля;))) Да си менками уфсети, викаш? Ако са в едното стаду и ва бий овчеря, не въ рани, а в другото, там ша ва и онождами при нужда. Па, кат сбереш достатъчно уфсе, да станеш и ти кехая, чи да си забъркати по дупкити с Бойко;))) Забрави, забравиии, гледаш влюбено тииииии...

https://www.segabg.com/…/radev-se-yadosa-na-pp-db-za…

Психодесните, ако направат това със сигурност ще ройнат държавата,. щот кат разпърхат Седенката, още по-силно ограничените правомощия на служебните, няма да им позволяват да реагират при кризи, нито да решат проблеми, засягащи пряко съществуването на държавата и тя ще рухне. Не забравяйте, че Муни е още 3 години след него иди друг;))) Напротив, правомощията на служебните требе да се разширят, особено що се касае за кризисни ситуации, икономически и политически. Съвсем ясно е, че държавата ще заработи в монархичен режим. Тя и сега работи в монархичен режим и при Бойко работеше в монархичен режим. Иначе, често е в анархичен режим, а-хахахахахааааааа


Едно от исканията на ПП и ДБ в предложената от тях конституционна реформа силно разгневи президента Румен Радев. От дясното обединение настояха да се преосмисли институтът на служебното правителство – а това означава неговите правомощия най-малкото силно да се ограничат. Държавният глава обвини политиците, че проявяват лицемерие, тъй като, според него, в същото време те непрекъснато се оплакват, че служебните кабинети не са свършили едно или друго.
„Ако могат да вършат всички тези неща, няма никакъв проблем. Това е абсолютно лицемерие, когато в началото казаха – занимавайте се само и единствено с избори, нищо друго не пипайте. И след седмица започваха оплакванията – защо това не е решено, второ, трето, прехвърляха всички нерешени проблеми от няколко редовни правителства на гърба на служебното правителство и то ги реши“, ядосано добави държавният глава.


Аз ша ви дам акъл ве, как да са опрайти;))) Вижте ся, колко сте прости. Вий гледате Муню и съ ръжете кат котета за салам, обаче, ша знайте от мене, вървим към Български Саракт, затова: 1. Разширяване на правомощията на президента при политически кризи или извънредни правомощия на президента.
1.1. При три поредни избори с невъзможност на парламентарно представените пол. партии да създадат Изпълнителна власт и МС, Изпълнителната власт се създава от президента, както следва: назначава избран министър-председател от първата парламентарно представена политическа сила, по негово усмотрение. Избраният и назначен , министър-председател, избира МС от всички останали парламентарно представени политически сили. При нежелание на някои от тях да участват в управлението, той избира от тези, които желаят. Така създаденото правителство е с хоризонт на управление година и половина. При работеща формула, мандата му може да бъде удължен на 4 години от НС, ако не, си подава оставката и отиваме на избори.

https://www.dnes.bg/politika/2023/05/26/bor...#comment-newest

Патолог
преди 0 секунди
Мене ме избира народа да праа правителство, но въпреки това, не мога да го напраа аз, прави го Габриел! Защо мър избират, не е ясно;))) Да ма гльодат по говорещата кутия и да ми са радват къф съм арслан и дали сменям памперсите редовно. А и къфту съм убавец, дор съм жив, се ша ма избират, чи то от мойте, кой да избереш?:))) Сичкуту йе кат настъпани жаби. ПП имат нещо убаво, Лена, па аз... Аз, кво имам? Кукумевки;)))


PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 26.5.2023, 12:59
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 065
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06






https://darik.bg/gerb-sds-i-pp-db-na-edno-mnenie-celta-na…

То е ясно, че войната на ПП с ГЕРБ е само за цвят, за да може да се лансира втора партия, която да деблокира политическия процес и да създаде евроатлантическо мнозинство, т.е. комфортен скоростен лост и кормило на посолството на САЩ;))) СЪВЪРШЕНАТА ИЗМАМА НА ЯГА!
Затова ви казвам: не гласувайте за нови формации, те са направи нарочно и с цел, набутвайте геополитическите инженери с пари, създавайте остро противопоставяне и дисбаланс и в това е вашата Свобода! Стабилността е Робство. Разбира се, множеството иска да е съвременен роб и да ползва благата на Статуквото, но, будния не може да бъде роб! Не му идва, отвътре! Затова правете разлика между истинските бунтари и платените поръчкови! Истинските бунтари са ъндърграунд и в миманса, те нямат пари, но имат идеите, как, а платените ги лансират с пари и ги пускат да сърфират върху определени идеологии и идеи, за да ви накарат да идете до урните. Затова съм ви казвал, много пъти: Видите ли идея, дето съм я родил аз, при некой друг, погледнете, дали аз съм там;))) Ако мен ме няма, значи е ДС!;))) Това е.

"Да не сте при хан Крум..." Нал виждате, до какви изводи, достига, обикновения българин, днес? Че е бил независим, само при хан Крум!:))) т.е. в тенгриянска България, през останалото време, от него, нищо не е зависело и затова, днес, населението е такова като манталитет и съзнание.

Добро утро, Гелчо
преди 4 минути
Аз не чух нищо, което не знаем. Активно мероприятие на ДС с цел провал на опитите за кабинет. Защо се искало одобрение на посолствата на САЩ и ЕС? Ами това са нашите партньори. Тя Германия не може да бъкне без одобрението на САЩ, а нашите искали да са независими? Ама кога в историята сте били независими, бе драги? В света има 3-4 независими държави. Имало е опити и обикновено съответния диктатор увисва до месеци на дирека. Нямате ресурс да сте 2 седмици независими. Да не сте при хан Крум


https://www.dnes.bg/politika/2023/05/26/zap...#comment-newest

Български Мъдрец
преди 0 секунди

Петков лъжеше ежедневно по телевизиите преди 5 дни, че няма да влизаме в коалиция с ГЕРБ, заяви той.

И така електорат, пак да ви каа, мойта мъдрост: Политиците не говорят, те лъжат!

https://www.dnes.bg/politika/2023/05/26/hri...#comment-newest
Гонзо Чафутина
преди 1 секунда
Вижте ся, ний са сношихме с ПП, но не сме от ПП!;))) Още ще ви кажа, че се сношихме и с ГЕРБ, ама не сме от ГЕРБ! Много има да учите, как ние, евреите управляваме националните гоимски държави;))) Едните евреи създават позиция, а другите евреи създават опозиция;))) И прайм едно велико театро за пред гоимите и по некое време, като са уморим и ни омръзне и пуснем порно канала и без задръжки си забъркваме по дупките, менкайки партньорите без секакъв срам!;)))

Анонимен
преди 1 минута
Голяма греда за Козяк,огромна! Заложиха на лъжливото овчарче Киро и пенсията -мутра Бойко! Новият посланник хептем забатачи ситуацията в България!
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 26.5.2023, 13:09
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 065
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



https://www.dnes.bg/politika/2023/05/26/nin...#comment-newest

Тенгри кан
преди 1 секунда
"Според нея България е замесена в международен скандал, защото на записите се чувало как председателя на ЕК и лидери на страните от Г-7 окозвали оказвали натиск за съставяне на правителство."

Квото и да прават, днешната държава България ще бъде заличена и преоснована, защото е Собственост на Тангра! Сички тия Г-7, Салам-8, САЩ и Русия няма да бъдат допускани до най-свещената територипя на планетата! А гомнарчеять, дет им слугуват, ша са продънат заедно с Яга в Бездната! Техните дни са преброени! Слава на Тангра, йеееееееееееееее....Яга ке умре!
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 26.5.2023, 15:09
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 065
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Политика не говори
преди 1 секунда
Политиците не говорят, те лъжат! Aз, какво ви казвaх, още в началото, гато беше създадена ПП? Че това е политически инженеринг за изпиране образа на Бойко или евроатлантическият вариант на НФСБ - Националния Фронт за Спасение на Бойко;))) Тогава можеха да ползват "патриотите" за да крепат Бойко, сега се наложи създаване на цели партии! Слушайте ме и след няколко избори, тия сичките ще са вън от политическата система! Не гласувайте! ПОЛИТИЦИТЕ НЕ ГОВОРЯТ, ТЕ ЛЪЖАТ! НЕ ЛЕГИТИМИРАЙТЕ АЛПА ЯГА!

Петков: Атака на проруските сили срещу възможността да има кабинет?
Защо Радев бави връчването на мандата?

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2023/05/26/pet...-kabinet.571009
PMEmail Poster
Top

Topic OptionsСтраници: (5) « първа ... 2 3 [4] 5  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020