www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Да ви се представя


Страници: (20) 1 [2] 3 4 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Да ви се представя
никулинка
Публикувано на: 18.5.2006, 15:08
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 16
Участник # 385
Дата на регистрация: 18-May 06



за Иван
-случайно попаднах на сайта,но съвсем съзнателно влязох с регистрация
-тук вие си обменяте инфо за истрията на българите-а това мен лично ме
интересува-тъй като се чувствам българка

за Бран
-защо веднага нападаш /Здрасти провокаторче/ ???
-и какво общо имам аз или ромите въобще с евреите?
-нещо не си наястно с циганските общостти-крадците,безделниците,дебилите
са малка част от ромите- и това се е получило поради именно
лошото отношение на някой българи/управляващи,поради дискриминацията упражнявана
върху циганското насление
Между другото-точно такова е отношението на народите от обединена Европа
към цялата българска държава - не ни искат и се държат с българите като
като към втора ръка хора.
- Митю "очите " е българин !

-Каквото повикало - такова се обадило! ???? - и къде по-точно прочете
поне една обида от ром към българин ??

за Елтимир

- :))) има имааа !- така "меко" казано ни наричат ,когато ни се отказва в
обществото нещо-било работа,било социални привилегии или културни придобивки.
- казваш антицигански расизъм няма???- а психопата Сидеров и дебеловратите
около него ? А епитетите и нарицателните думи с които ни наричат разни ....хайде
да не бъда крайна.
- казваш за обратното- не съм убедена-имам поглед в малките градове и някой села
там няма такова нещо-хората-българи,роми и др. живеят рамо до рамо-помагат си,уважават
се и рядко някой напада другия етнос.
Аз съм родена в България,това е моята родина
считам се за българка !
/това,че имам ромски произход не ме прави по-малко умна,по-малко
самоуверена или ме кара да уважавам последователите на Малтус ! /
пп. Точно от интелигентен човек като теб не очаквах нападки.
Между другото не съм запозната с Индия и прогонванията от там,но за сметка на това
историята на българските племена и култура ме интересува.
PM
Top
Bell
Публикувано на: 18.5.2006, 15:31
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



Какво ще кажеш за циганските махали във всички градове....егати бардаците.

За селата не ми говори, защото знаеш ли какво правят циганите, нощем крадат от реколтата на хората и минават с каруците си право през нивите....

В едно село, където половината са цигани, бяха сложили бариера с надпис "забранено за българи"

Каква дискриминация бе, като циганите не си плащат тока, а българите зимата зъзнат и не само, че ни спират ток и парно ами и ни товарят с ваште разноски!

Като циганин извърши престъпление това се потулва за да няма "расизъм"!

Като негрите в щатите сте, мързеливи и все някой ви е виновен, все дискриминацията. Едва ли не някой трябва да дойде да ви моли да сте нормални граждани, а не асоциялни престъпници!

Какво ще кажеш за хиледите деца , на които им чупите краката за да растат като инвалиди за да ме гонят по улиците най-нагло да им давам пари!

Какво ще кажеш за това, че в Европа и щатите всички ни мислят за черни и престъпни, защото мине не мине и по европейските медии се разнасят новини със снимки на черни циганяци, водещи се за българи, как си продават децата и незнам си какво още....


Да продължавам ли????

Отвори си очите и недей на сляпо да защитаваш нагло просташкия си произход!

Не си българка и никога няма да бъдеш! Ако аз се бях родила в Китай и да се мислех за китайка това нямаше да ме прави такава!


Тука в сайта си имаме цял сборник със статии за издевателствата на циганите над другите хора!

И незнам как може такава наглост да викаш, че нямало роми мафиоти...в Татарли (и във всеки друг мангалски квартал) е всичко мафия , наркотици, проституция и наемници!!! Тва, че тук там-е има някакви изключения, които интересно защо само ти си знаеш, не може да оправдае всичко останало!


Не случайно Кондъо ви е идол!!!


Ако сме просто расисти по дефиниция без дори да даваме валидни аргументи щяхме да мразим и китайците в Свобода и арменците и тн. Защо се разбираме и сработваме с арменците, които живеят у нас а?

Прекалено сме толерантни даже!

PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 18.5.2006, 15:34
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Вземи "Залезът на боговетв" от Фридрих Нитче. Отвори главата "Обновителите" на човечеството", 3 част. Там ще прочетеш кои са циганите. Защо казвам, че няма такова нещо като "ромски произход"? Защото като дошли в Европа и ги питали какви са, циганите отговаряли "Ние сме рома, римляни, потомци на римляните". Името "рома" е една лъжа. Ами я ми кажи как вие наричате нас, българите? Даса, което на санскрит значи "слуги". Разчитате на нашето невежество, нали. Вие ни ненавиждате, това е истината. Не можете да очаквате любов в отговор на ненавистта. Има омраза между нас, но тази омраза я създадохте вие. Ние само браним своето.


--------------------
PM
Top
Искрица
  Публикувано на: 18.5.2006, 15:45
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 226
Участник # 243
Дата на регистрация: 26-January 06



QUOTE
нещо не си наястно с циганските общостти-крадците,безделниците,дебилите
са малка част от ромите- и това се е получило поради именно
лошото отношение на някой българи/управляващи,поради дискриминацията упражнявана
върху циганското насление


Никулина, хайде не ни говори глупости! В града в който живея всеки ден някой българин, имащ нещастието да живее близо до циганската махала,изпищява защото някой твой ром го е обрал. А има ли смисъл да ти казвам, че цялата махала не е плащала вода от години! А за тока! И кой им плаща разходите, а? Има дискриминация! Ако аз не си платя тока и един месец само ще ми го спрат, но не и на циганите в Махалата. Кой е дискриминирания? Ти да не мислиш, че ние живеем на Луната и не изпитваме на гърба си мързела и пиявщината на представителите от измисленият ти етнос! Сърди се на "братята си", а не на нас, че такова отношение сте предизвикали. Ако искаш да видиш обида от ром, ела да живееш в моя град и пак ще говорим!
А за мнението на чужденците към България ще ти кажа, че вие сте виновни! Плъзнахте из цяла европа с крадливия си занаят, проституция и продажба на деца, че и наглостта ви няма граници - представяте се за българи и срамите, и петните името ни! Що за мерзавщина! Като сте в България се перчите, че сте цигани, а в Европа се дуете, че сте българи. На това му викам "циганска работа"!
PM
Top
ozzborn
Публикувано на: 18.5.2006, 15:48
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 2
Участник # 386
Дата на регистрация: 18-May 06



"....в малките градове и някой села
там няма такова нещо-хората-българи,роми и др. живеят рамо до рамо-помагат си,уважават..."
До града в който живея има един квартал . Там повечето са цигани, но има и малко българи. В този квартал, въпреки че е от селски тип и има възможност да се направи домашно стопанство, кражбите са такова ежедневие , че никой вече не отглежда домашни животни - нито пилета , нито други подобни. От кражбите стопаните са се отчаяли. Това не е уникално. Можеби уникално е, че в последните две години хората се отказаха и да засяват зеленчуци въпреки, че земята е плодородна. Отново по същата причина. Българите не просто продават имотите и бягат в града - те направо ги изоставят защото никои не иска да ги купи въпреки както споменах, че земята там е плодородна. Това е нещото което съм видял с очите си друго няма какво да кажа!
PM
Top
Севар
Публикувано на: 18.5.2006, 16:22
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Българи, не се вслушайте в долния им мангалски хленч! Не трябва да ви пука за тия гадове, защото и на тях никога не им е пукало за нас. Те не оцениха това, което сме им дали. Аз не искам утре българския отбор да изглежда така и да носи българско име!!!! Тази ужасна перспектива въобще игнорира всякакви други дреболии. Вече всичко българско е заложено на карта.

User posted image
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
БРАНЪ
Публикувано на: 18.5.2006, 17:18
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 315
Участник # 383
Дата на регистрация: 15-May 06



Вратаря е бял smil4334ad8a149e0.gif За разнообразие. Пък и да не ги обвинят в расизъм.


--------------------
???? ????????? ???????? ???, ?????? ????? ???? ?? ???? ?????!
PM
Top
Eлена
  Публикувано на: 18.5.2006, 17:40
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 138
Участник # 213
Дата на регистрация: 13-December 05



QUOTE (никулинка @ May 18 2006, 11:53 AM)
Здравейте,
Случайно попаднах на този сайт ,почетох и реших да ви задам няколко въпроса.
Аз съм от ромски произход . На 36 години съм. Завършила съм 2 висши образования- икономика и психология.
1 Кое кара някой от участниците в дискусиите тук да мислят ,че именно те са съвършенни и богопомазани с правото на определяне живота и участта на другите нации и индивиди ?!
2. Защо се публикуват идиотски снимки на цигани /мангали/ с меко казано остра насоченост. Нима дебили,ненормалници и бавноразвиващи от т.н БЪЛГАРИ -няма??
3. Някой от вас да е чувал за мутри и рекетьори от ромски прозход ?
4. Защо ние хората с ромска кръв -родени ,живеещи и усещащи се българи не можем да живеем без нападки и обиди от разни "български" дебили с елементарна култура и образование ?

Без ПОЗДРАВ, "никулинке"! Пиша ти, аз: "ЛЕМС"
Демонстрираш доста НАХАЛНО, дори НАГЛО ДЪРЖАНИЕ за новак в именно този форум. smil4334aa21c9ca7.gif
Случайно-съзнателното ти присъствие тук ми е противно по МНОГО ПРИЧИНИ:

1. Приемам за АБСОЛЮТНА ЛЪЖА твърденията за произхода ти и (!!!) образователния ти ценз. Как пропусна да напишеш и че носиш очила с диоптри? smil4341944e6b0c8.gif
2. Жонглираш с клишета и лишена от емоционалност терминология, конструираш спорни тълкувания като да имаш наивници срещу себе си. КПД-то на словесната ти култура е ... около 3%.
3. ПРИЕМАМ ЗА ЧИСТА ПРОВОКАЦИЯ и двата Ти постинга по темата!

Питаш "кое ни кара ..."
Губиш ми времето , като питаш за неща, ПОДРОБНО ИЗБРОЕНИ, ИЗЧЕРПАТЕЛНО РАЗТЪЛКУВАНИ и БОГАТО илюстрирани с доказателства още в началото на Воинския сайт ( т.е. леко вляво на монитора ти, там дето пише "Главно меню")! Чети, просвещавай се и ако имаш въпроси с кое да започнеш - пиши на някой от организаторите на сайта, но в ЛС!!! Те може и да те насочат към подходящ материал и т.н.
Позволяваш си да хулиш smil4334a8edcde62.gif българи, че и наричаш ПЛЕМЕТО ВИ ХОРА??!!! Това е повече от гнусно!
Вие сте мръсно, крадливо, безотговорно, нахално, МЪРЗЕЛИВО ... ПРОКУДЕНО ПЛЕМЕ, наречено "чандала"!!! (справка - материал на сайта тук), а в разговорния български език за вас са отредени думите: "цигани, мангали". Нищо общо нямаме с вас, освен, че ни мърсите въздуха и скверните с присъствието си БЪЛГАРСКАТА ЗЕМЯ!!!

smil4334af067a7a3.gif smil4334af067a7a3.gif smil4334af067a7a3.gif


--------------------
???! ??????? ? ????!
PMICQ
Top
Izkushenie
Публикувано на: 18.5.2006, 18:06
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 5
Участник # 381
Дата на регистрация: 15-May 06



Да имаш БГ паспорт не значи да си Българин!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ако кръвта във вените ти е българска, тогава си Българин smil4334abded4493.gif
PM
Top
Хунор
Публикувано на: 18.5.2006, 18:17
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 491
Участник # 14
Дата на регистрация: 12-July 05



Между другото мангалите въобще не са бедни! smil4334aa21c9ca7.gif



User posted image

http://www.segabg.com/online/article.asp?i...onid=1&id=00004

QUOTE
Цар Киро пуска електроцентрала

Цар Киро

Христо Николов

Кирил Рашков, известен като Цар Киро има собствена централа за производство на ток и топлоенергия. Той се похвали сам по време на публично обсъждане на програма за енергийна ефективност сред ромското население, която предвижда циганите сами да си строят електроцентрали, за да не крадат ток.
Царската централа е в Катуница, ползва природен газ. Струва 1 млн. евро. Ще заработи през юли или август.



Цар Киро и ортаците му първоначално щели да я ползват само за собствени нужди. "Кой ще даде пари да вържем другите роми към централата, кой ще им даде пари, за да си купят радиатори", попита Кирил Рашков и препоръча на енергийните специалисти първо да си отговорят на въпроса защо ромите не могат да си плащат тока.
Ромските електроцентрали щели да осигурят по-ниски загуби при преноса на ток и топлоенергия и по-голяма автономност на снабдяването, казаха инициаторите от асоциация "Високотехнологични енергийни системи" по време на дискусията. Цените на тока и парното от тях щели да бъдат с 30% до 50% по-ниски. Съоръженията щели да се изплащат за 3,5-4 г. Средната им цена е 250-300 евро за киловат инсталирана мощност.


User posted image

smil4334af067a7a3.gif smil4334af067a7a3.gif smil4334af067a7a3.gif smil4334af067a7a3.gif smil4334af067a7a3.gif


--------------------
"???????? ?? ???????? ???? ?? ??????,
?????????? - ??? ?????????? ? ???.
????????? ???????? ? ????????".
??? ???
PM
Top
Azerath
Публикувано на: 18.5.2006, 20:46
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 428
Участник # 9
Дата на регистрация: 8-July 05



QUOTE (Севар @ May 18 2006, 04:22 PM)
Българи, не се вслушайте в долния им мангалски хленч! Не трябва да ви пука за тия гадове, защото и на тях никога не им е пукало за нас.

И аз така викам, нега ги поздравим тогава с една песен от сърце.

Aryan Blood - Battlelust smil4334a5f2e45cb.gif


--------------------
“???????? ??????? ? ??????? ? ??????? ????? ?? ?????????.” (???????? ????). ???????, 6774 IYI "??????? ?? ??????? ??????????? ?? ??????????? ?? ??????? ???????? ?????? ????????." (????? ??????) 1941
PMEmail PosterUsers Website
Top
Янга
Публикувано на: 18.5.2006, 21:27
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 338
Участник # 326
Дата на регистрация: 7-April 06



Какво въобще отговаряте на провокациите на това същество?
PM
Top
никулинка
Публикувано на: 18.5.2006, 21:45
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 16
Участник # 385
Дата на регистрация: 18-May 06



QUOTE (Янга @ May 18 2006, 09:27 PM)
Какво въобще отговаряте на провокациите на това същество?

Мамо мила ,каква злоба, какви нападки.... smil3dbd4d99c6eaa.gif
Така и никой нормален не се намери да ме подкрепи ?!
Пълно с злобни фашисти сбъркали с ориентира- май някой именно от вас беше писал за истинските българи- "силни,благородни и умни люде "! Тук май такива......НЯМА !
PM
Top
Eлена
  Публикувано на: 18.5.2006, 22:07
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 138
Участник # 213
Дата на регистрация: 13-December 05



QUOTE (никулинка @ May 18 2006, 09:45 PM)

Така и никой нормален не се намери да ме подкрепи ?!
Пълно с злобни фашисти сбъркали с ориентира- май някой именно от вас беше писал за истинските българи- "силни,благородни и умни люде "! Тук май такива......НЯМА !

Аре .. КЪШ! smil4334a62fd4260.gif

С благРОД сме, ма ни се свърши` толерантността` спрямо тебеподобните "умници"!!!
Бегай да си хортуваш със ... събратята, тука няма да срещнеш ни "мургавелчета", ни съмишленици! smil3dbd4e5e7563a.gif

smil3dbd4e398ff7b.gif Скива ли как елегантно ви нарекох, "Ни-КОЛ-ИН-к-ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ" !!!! Тва ми беше последната капчица ПУБЛИЧНА търпимост. smil4334aa21c9ca7.gif

По-ЗДРАВ ТИ желая и ... С БОГОМ!

как` Сийка - доброволен "шеф" словесна ЧИСТОТА smil4334a87ce0a9c.gif

АУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ


smil4341944e6b0c8.gif

smil4334af067a7a3.gif smil4334a62fd4260.gif

Това съобщение е редактирано от Eлена на 19.5.2006, 6:44


--------------------
???! ??????? ? ????!
PMICQ
Top
Bell
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



Тая не е мангалка, може да не е и жена.........в такъв случай вероятно е тук да провокира!!!
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (20) 1 [2] 3 4 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020