www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Да ви се представя


Страници: (20) « първа ... 14 15 [16] 17 18 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Да ви се представя
SvarteSkog
Публикувано на: 24.6.2008, 18:55
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 3
Участник # 1 552
Дата на регистрация: 21-June 08



QUOTE (Vlado_vl @ Jun 21 2008, 09:32 PM)
QUOTE (SvarteSkog @ Jun 21 2008, 08:57 PM)
Привет от мен!Радвам се,че попаднах на сайта ви и от дълго време и аз подкрепям Идеята!Поздрави на всички воини!

Здравей, Борко!

Бях убеден, че сайта ще ти хареса!

Скоро ще се срещнем с теб, да видим как я караме! smil3dbd4e5e7563a.gif

Здрасти Владо,непременно ще се срещнем да поразгледаме някой въпроси smil3dbd4e5e7563a.gif
PM
Top
Черна†а роза
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 134
Участник # 152
Дата на регистрация: 20-October 05



Здравейте и от мен, аз съм от първите участници тук, но от доста време не съм влизала. Ще се опитам да се ориентирам бързо.
По въпроса, по-горе за циганите, искам да ви попитам - не сте ли забелязали, колко хора с мургави оттенъци на кожата и тъмни коси и очи претендират, че са чисти Българи, какво мислите по този въпрос?!


--------------------
"? ???????, ?? ?????? - ? ?? ?? ???????, ????????? ????? ????? ??????? ?? ??????; ? ?????? ?? ?????????, ??? ???? ???????? ??? ? ???????? ????? ?? ??? ????? ?????!"
PMEmail PosterMSN
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



И ти ли, Бруте? Знам клеветите, които се носят за мен. Тук съм сниман до гроба на прадядо ми, който е първият свещеник в тази църква. Освен това венците ми не са синии като на Иван Костов. Е, не съм блондинка, признавам си без бой. Във форума съм приложил и своята биография. С достатъчно снимки и документи към нея.

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
PM
Top
Запознат
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



Добре дошла отново!
Аз мисля, че претенциите на такива трябва да бъдат доказвани с дела в полза на България! Претенции само на думи нищо не означава-празно твърдение и привличане на вниманието върху себе си чрез отвличане на вниманието от истинските проблеми, които мафията наречена политици не спира да ни създава.
PM
Top
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



QUOTE (Черна†а роза @ Jul 5 2008, 09:09 PM)
Здравейте и от мен, аз съм от първите участници тук, но от доста време не съм влизала. Ще се опитам да се ориентирам бързо.
По въпроса, по-горе за циганите, искам да ви попитам - не сте ли забелязали, колко хора с мургави оттенъци на кожата и тъмни коси и очи претендират, че са чисти Българи, какво мислите по този въпрос?!

Мен като как ме намираш?!
Снимката вляво от текста.
PM
Top
Дари
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 782
Участник # 766
Дата на регистрация: 19-January 07



Извинявайте ако коментарът ми се сметне за спам, но ми писна от изсипването на лъжи по адрес на Ангел!
Всеки път, един и същ номер! Сестрата на Ангел била курва! Абе хора/ ако мога така да ви нарека!/ разберете, че Ангел няма сестра!

Черна†а роза, ако подтекста на написаното от теб е разбран правилно от Ангел, просто не си добре дошла тук, а ако не сме те разбрали правилно, обясни какво си имала предвид...

За тези, които не са виждали Ангел и са склонни да имат съмнения / въобще, толкова е тъпо това да обсъждаме, колко бяла е кожата на някой/, ще кажа да погледнат датата, на която е правена тази снимка и да преценят в разгара на лятото кожата избелява ли или потъмнява? Моята почернява.
smil3dbd4daabd491.gif
PM
Top
ton
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 209
Участник # 1 551
Дата на регистрация: 21-June 08



Изглежда, че Черната роза е попаднала под влиянието на групата на Танкиста.

http://www.youtube.com/user/chernatarozabg

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)
PM
Top
ton
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 209
Участник # 1 551
Дата на регистрация: 21-June 08



Аз съм човек, който обича истината и свободата.
PM
Top
Djiana
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 2
Участник # 1 603
Дата на регистрация: 26-July 08



Здравейте и от мен!Аз съм от Казанлък на 44 год.Случайно попаднах на този сайт.Страхотен е!Ставам учаснтничка и аз!Не членка!Бъдете здрави всчки тук!
PM
Top
Заги
Публикувано на: 31.7.2008, 10:27
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 62
Участник # 1 342
Дата на регистрация: 15-February 08



Добре дошла, Djiana!
Радвам се, че ще бъдеш участник тук - но поне до колкото знам аз - тук членство няма:)
Бъди здрава!
PM
Top
gеorgi_nz
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



QUOTE (Djiana @ Jul 31 2008, 08:01 AM)
Здравейте и от мен!Аз съм от Казанлък на 44 год.Случайно попаднах на този сайт.Страхотен е!Ставам учаснтничка и аз!Не членка!Бъдете здрави всчки тук!

Добре си дошла! Бъди жива и здрава и дано сайта е полезен за теб. Преди няколко години също случайно попаднах тук. На 38 съм от Нова Загора. smil4334ad8a149e0.gif


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Djiana
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 2
Участник # 1 603
Дата на регистрация: 26-July 08



Благодаря!Как няма да ми е полезен!Макар и малкото свободно време,което имам го използвам за тук.и се чудя кое по напред да чета.....
PM
Top
Delerium
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 12
Участник # 1 618
Дата на регистрация: 14-August 08



Здравейте и от мен smil4334ad1724132.gif Аз се казвам Нели

Потресох се от една статия във форума за пси-оръжието и реших да се регистрирам. Обещавам да чета редовно статиите (поръчах си и едната книжка, макар, че май не беше много уместно сега да го правя, тъй като ще съм извън града за малко...) Както и да е. Разбрах (проумях, осъзнах) много неща и съм ви благодарна.

Успехи за напред. Продължавайте все така! smil4334abded4493.gif smil3dbd4e398ff7b.gif smil3dbd4e398ff7b.gif


--------------------
?????????, ?? ???? ?? ??????, ???? ?? ?? ???????? ????? ???, ? ?? ?? ??? ????????, ?????, ????. ? ?????? ??? ???? ??? ???????, ??????? ??? ?????!
PM
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 14.8.2008, 12:51
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Здравей Нели.
Добре си дошла.
Щом си си поръчала книжка - трябва да ти пратя. Най-добре ми пиши на ЛС - кога и къде желаеш да я получиш. Може и в пощенска станция "до поискване".


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
  Публикувано на: 18.8.2008, 9:41
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Здравейте и от мен!Очевидно, всички интересности се случват случайно!Казвам се Диляна , от Русе съм,на 39 г.!Попаднах тук,разгледах,хареса ми и се регистрирах!Вярвам ,че участието ми тук,ще спомогне за оцеляването на душата ми, в скучнодневните страстовъртежи на приземния ми живот smil4334ad1724132.gif
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (20) « първа ... 14 15 [16] 17 18 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020