www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Да ви се представя


Страници: (20) « първа ... 15 16 [17] 18 19 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Да ви се представя
Запознат
Публикувано на: 18.8.2008, 13:40
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



Здравей Диляна!
Случайни работи няма! Каквото си търсила-това си и намерила.
Добре дошла сред нас!
PM
Top
Надмощие
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 47
Участник # 1 097
Дата на регистрация: 23-August 07



Бе аз не знам дали съм се представял, ама няма да навреди.
Теодор се казвам, на 16 съм. Обичам историята и литературата. Обичам истината и ненавиждам лицемерието. Става ми зле като гледам, че повечето ми връстници са чалгари и нямат никаква представа какво е морал, чест и гордост. Роднина съм на Боян Болгар, той е брат на майката на дядо ми. Това е общо взето, ако ви трябва нещо - питайте.
PMEmail Poster
Top
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



QUOTE (hegemony @ Sep 12 2008, 12:14 AM)
Бе аз не знам дали съм се представял, ама няма да навреди.
Теодор се казвам, на 16 съм. Обичам историята и литературата. Обичам истината и ненавиждам лицемерието. Става ми зле като гледам, че повечето ми връстници са чалгари и нямат никаква представа какво е морал, чест и гордост. Роднина съм на Боян Болгар, той е брат на майката на дядо ми. Това е общо взето, ако ви трябва нещо - питайте.

Това е достатъчно!Стига да не лъжеш.
Аз съм роднина на Димитър Ценов.Стига да не лъжа! smil4341944e6b0c8.gif
Бъди здрав,Хегемони!
PM
Top
Надмощие
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 47
Участник # 1 097
Дата на регистрация: 23-August 07



Надмощие ми се превежда ника, ама като се регистрирах не зацепих, че може на български.
Иначе това за Боян Болгар го разбрах преди 6 дни и ми дойде като гръм от ясно небе. Трябва да се запозная с творчеството му. smil4334ac775281d.gif
PMEmail Poster
Top
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



QUOTE (hegemony @ Sep 12 2008, 12:25 AM)
Надмощие ми се превежда ника, ама като се регистрирах не зацепих, че може на български.
Иначе това за Боян Болгар го разбрах преди 6 дни и ми дойде като гръм от ясно небе. Трябва да се запозная с творчеството му. smil4334ac775281d.gif

Сети се и кой е Димитър Апостолов Ценов. smil4334ac775281d.gif
PM
Top
БатИван
Публикувано на: 14.9.2008, 18:54
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 20
Участник # 1 660
Дата на регистрация: 14-September 08



Здравейте , нов съм , но се надявам да бъда полезен!
PM
Top
konqd
Публикувано на: 23.9.2008, 16:49
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 2
Участник # 1 669
Дата на регистрация: 22-September 08



Привет и от мен. Макар и чак сега да се регистрирам, следя сайта отдавна и съм наясно с доста от нещата в него. Ще се опитам да помогна с каквото мога.
PM
Top
Надмощие
Публикувано на: 23.9.2008, 18:15
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 47
Участник # 1 097
Дата на регистрация: 23-August 07



Добре дошъл!
PMEmail Poster
Top
San-gun
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 6
Участник # 1 898
Дата на регистрация: 2-June 09



Така... двоумяхме се дали да пишем в този форум и не сме сигурни дали правим грешка, но все пак... от миналата година се "появи" oрганизация "Пазители на Светлината и Небесния Ред". По същество това е организация целяща да подготви избранниците на Небесата и част от Небесната конница на Танг-Ра за предстоящите промени... Организацията се дели на четири школи. Съответно - Школа на Белите Тигри, Пазители на Запада ( Зададния Джил); Школа на Сините Дракони, Пазители на Изтока (Източния Джил); Школа на Червените Феникси, Пазители на Юга (Южен Джил); Школа на Черните Костенурки-Змии, Пазители на Севера (Северен Джил). Дълбоко вярваме във всеобхватността на човешките възможностти на Духа заключени в тялото. Следваме волята на Танг-Ра посредством Небесните Учители и не нарушаваме Небесните повели... Предполагам ще има въпроси, но още от сега държа да отбележа че не се занимаваме въобще с "подобия на хора", които държат да ни обиждат, изкарват лъжци и измамници и т.н. На тях казваме "живейте си животите" както сметнете за добре и не ни обръщайте внимание... :)
... Искренно ваш Сан-Гун - Посветен Командир на Сините Дракони...


--------------------
[i][b][color=0033FF]...?????????? ?????? ??? ?????? ??????? ????????????? ???-????? ?? ??????????????? ?? ??????? ?? ?????...[/color][/b][/i]
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Разбира се, в този, както във всеки друг форум има хора, които мислят различно. Следователно всяко мнение е само лично мнение на оня, който го изразява.
За мен, лично за мен първостепенна задача е пресичане на геноцида срещу Българите и възраждане на унищожената Българска държава. Защото ако няма българи, за какво са ни знанията, за какво са ни уменията, за какво са ни събраните реликви? Казано по-простичко, за какво му е на един човек натрупаното имане, ако той самият вече си отива, а няма наследници, на които да го остави.
Та знанията са хубаво нещо, но според мен, лично според мен, те не бива да се превръщат в самоцел, а да служат за нещо добро и полезно. Вярвам, че това мое лично мнение с нищо не обижда никого.


--------------------
PM
Top
San-gun
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 6
Участник # 1 898
Дата на регистрация: 2-June 09



Ахмм... Наследници винаги има.. както и винаги е имало... макар и днес в държавата наричана "България" да живеят грубо 10-15 % "Българи" и да не споменавам факта че няма етнос българи... Идеята на знанията е да ни покажат пътя, по които сме минали, и по които трябва да продължим да вървим... а това е пътя на духовното просветление... Каква полза може да има друга от знанията, освен че те са най-висшата сила след мисълта... а без знанието човек дори мисълта си неможе да управлява... Та това е, което мога да ти кажа :) Ние се смятаме за Балгури в истинския смисъл на думата и това което трябва да бъде... наследници на Небесните синове и Небесната конница на Танг-Ра... Не съм сигурен кога ще дойде деня в които всички "българи" ще осъзнаят кои са и от къде идват, но го очакваме с търпение :)

P.С. - а относно геноцида... какво е материалната смърт... освен целта на целия живот... геноцид няма във духовния свят и българите са от там и там се връщат на Небето като Господари... тогава за какъв геноцид можем да говорим... това че тук трепят "подобия на хора", които се "мислят и се чувстват българи" е отделен въпрос, свързан с дълга на тази държава потънала в грехове пред Твореца на Вселената... :)


--------------------
[i][b][color=0033FF]...?????????? ?????? ??? ?????? ??????? ????????????? ???-????? ?? ??????????????? ?? ??????? ?? ?????...[/color][/b][/i]
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



"и да не споменавам факта че няма етнос българи... "
След тези думи предпочитам да не ти отговарям. Други ако искат, да разговарят с теб. А ти за какъв се мислиш, си е твой проблем. Казвам "проблем", защото съм на мнение, че в конкретния случай наистина става дума за проблем.


--------------------
PM
Top
anti666
Quote Post












" Следваме волята на Танг-Ра посредством Небесните Учители и не нарушаваме Небесните повели"

Ако е така - добре си дошъл.
Елтимир се отнася с недоверие към две неща, за които и аз имам въпроси. Ако си балагур, трябва да ти е ясно, че етноса българин е този който го прави такъв. Иначе можеш да си шаман, брахман и каквото си изберете. Но етноса българин е важен. Вероятно имаш предвид че освен етнос българин има и призвание (сан) Българин. Това ние тук го слагаме с главна буква, но пак то е част от етноса българин. Така както и Саракт може да има само български. Където управляващите са българи - като етнос и призвание. Едното е част от другото, надявам се разбра откъде идва недоверието на Елтимир.
Другият ми въпрос е защо слагаш тире на името на Българския Бог? Това е втората причина за тази реакция на Елтимир, която и мен ме кара да съм нащрек. Така го изписва и Спас Мавров, за който много хора, включително и участници тук смятат че е колобър. Има обаче една подробност. Че човекът, написал предишния пост е може би един от малцината, които са видели и докоснали древни тенгриански книги. И вероятно има идея как се изписва името Му. Не че е толкова важно за мен, важното е как го възприемаш, а не дали ще го наречеш Тенгри или Ден Грее. Или пък дядо Божи, както само етноса българи го наричаме. Просто ти давам нашата гледна точка, без да се опитваме да ви изкарвам измамници. По делата ще ги познаете.
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 090
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



На тоя незабавен БАН да му изплющим, какво ще кажеш, Велин? Тоя е като оная Капка, писателката, дето "била българин по дух, но не и по националност". На такива, меча и в пропастта на историята. На нас само дух не ни требе, това е все едно да вземеш един скелет без плът и да го наречеш човек.
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 090
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06





Ние се смятаме за Балгури в истинския смисъл на думата и това което трябва да бъде... наследници на Небесните синове и Небесната конница на Танг-Ра... Не съм сигурен кога ще дойде деня в които всички "българи" ще осъзнаят кои са и от къде идват, но го очакваме с търпение :)
=================================================================
Какво знаеш ти за Небесната Конница бе, момче? Яздил ли си някога Бял Кон?
Стила на тоя, много ми прилича на стила на оная групичка от форума "Ти си това". Давай да го баннем и туйто. Всичката мара втасала, ами се появиха и брахманисти, дето индуизират българската история и дух. А то е обратното.
PMEmail Poster
Top

Topic OptionsСтраници: (20) « първа ... 15 16 [17] 18 19 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020