www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Да ви се представя


Страници: (20) « първа ... 16 17 [18] 19 20  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Да ви се представя
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Така... двоумяхме се дали да пишем в този форум и не сме сигурни дали правим грешка, но все пак... от миналата година се "появи" oрганизация "Пазители на Светлината и Небесния Ред". По същество това е организация целяща да подготви избранниците на Небесата и част от Небесната конница на Танг-Ра за предстоящите промени... Организацията се дели на четири школи. Съответно - Школа на Белите Тигри, Пазители на Запада ( Зададния Джил); Школа на Сините Дракони, Пазители на Изтока (Източния Джил); Школа на Червените Феникси, Пазители на Юга (Южен Джил); Школа на Черните Костенурки-Змии, Пазители на Севера (Северен Джил).
=================================================================
Ахахахахаха, драги ми смехурковци. Двоумил се. Бре келеши, вие наясно ли сте, що е "пазител на светлината и небесния ред"? Че и гръмки титли си слагате. Чисто НЛП. Един Пазител на Светлината не се титулува, никога! Той никога няма да каже: аз съм този и този. Той ще го покаже! Силата му ще отвори очите на един, двама, трима. Ще посочи Пътя, без да се глави за овчар начело на стадото.
Така, че си сбирайте фениксите, костенурките, драконите, джиловете, че да не ви заиграя една ситовска овчерска тоега и ни школи ще останат от вас, ни гявол. Аман от нечитави хора.
PMEmail Poster
Top
San-gun
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 6
Участник # 1 898
Дата на регистрация: 2-June 09



Пандигаш. Мнението ти е изтрито, не само заради свръхнаглост, но и заради преиначаване на това, което съм казал ясно и точно.

Йордан.


--------------------
[i][b][color=0033FF]...?????????? ?????? ??? ?????? ??????? ????????????? ???-????? ?? ??????????????? ?? ??????? ?? ?????...[/color][/b][/i]
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Аз ще бъда още по-рязък от Йордан. Ако някой стои равнодушен, когато изтребват Българския народ, то такъв не заслужава да се нарече не само Българин, такъв не може да се нарече дори човек. Нали говорехме за Дух? Нима може да има Дух в бездушието?


--------------------
PM
Top
San-gun
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 6
Участник # 1 898
Дата на регистрация: 2-June 09



Добре, а ще ми кажеш ли кой стои и гледа как избиват българския народ??? Съгласен съм напълно че тези които стоят и гледат острани как народа им погива не са нищо повече от слуги на Мрака... и то от най долните... да така е! Но пък това не значи сега да хукнем да се бием с циганите, турците и всякакви други защото са различни от нас. Аман от националисти които само това правят и ходят да разправят колко велики БЪЛГАРИ били щото пръснали на някои главата... Такова нещо няма описано да е ставало едно време... Затова и се изказах за национализма и етноса и т.н. И Елтимире евала ти правя за усилията ама има достатъчно много индивиди, които пет пари не дават какво пишеш и колко знаеш...

А Българин по Дух не е ли да знаеш кога да се намесваш и кога не също както великия Мо-Дун?
Може би един от най-великите ни владетели от древността...


--------------------
[i][b][color=0033FF]...?????????? ?????? ??? ?????? ??????? ????????????? ???-????? ?? ??????????????? ?? ??????? ?? ?????...[/color][/b][/i]
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Свидетелските показания тук:
http://genocid.ucoz.ru/
Засягат събития от 1988 година. Отпреди само 21 години. Същото се подготвя и за нас.


--------------------
PM
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



А Българин по Дух не е ли да знаеш кога да се намесваш и кога не също както великия Мо-Дун?
Може би един от най-великите ни владетели от древността...
===============================================================
Ако не е бил Българин и по плът, не само по дух, нищо е нямало да може да направи. Духът и плътта са неразравни. Плътта е толкова важна, колкото и Духа, щото го изразява. Затова говорим, че гена е много важен. Когато това взаимно единение между дух и плът се получи, тогава говорим за Българин. Другото са просто илюминатски абстракции и интернационална проповед. Ако имаш само ген, но като съзнание Българско те няма никакъв, не си Българин, ако си само Българин по дух, но като ген те няма никакъв, пак не си Българин.

Вашите теории са нищо повече от обслужващи глобализма и интернационализма клишета. Целта е да разбиете националното ядро, и да пръснете Българския народ по всички точки на планетата. Това ще ви позволи да се наместите в националното ядро и да го подмените със свои хора, което разбира се няма да стане.
PMEmail Poster
Top
San-gun
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 6
Участник # 1 898
Дата на регистрация: 2-June 09



Ми добре.. евала щом така мислиш нямам какво да ти кажа мисли си каквото си поискаш тва си е твоя работа... само ще вметна във монолозите ви че не съм спорил за връзката дух-тяло... ни най малко пък съм я подценил... просто в момента в България е пълно с "Хора" - "Българи", които по дух нямат нищо общо с България и Българското... тогава за какво говорим... Геноцид срещy нас има от хиляди години... историята е доказателтво, но сме уцелели защото от горе ни ПАЗЯТ това значи че докато Българите са Деца и Избранници на Танг-Ра ще пребъдем с поколенията си... А Йордане заради хора като теб, които си измислят разни неща в България е пълно с незнаещи и всеки прави каквото си иска... тогава надали ще се промени обстановката... няма смисъл да продължаваме с монолозите си никoй нищо няма да научи освен да се изпишат ненужни неща...
P.С. Оставете темата за хората, които ще се представят пък да става каквото е редно :)


--------------------
[i][b][color=0033FF]...?????????? ?????? ??? ?????? ??????? ????????????? ???-????? ?? ??????????????? ?? ??????? ?? ?????...[/color][/b][/i]
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



"Танг-ра"
Само като видя такова нещо и разбирам кой или по-точно какъв имам срещу себе си. Знам кой, защо и как измисли това разделение на древната свещена Дума. Повярвай ми, не казвам и една стотна от това, което знам и мога да кажа. Просто не ми се говори, не ми се пише. С последни сили искам да пусна малко информация, която според мен ще е нужна на хората тук. Преди да се отправя там, където ще отидат всички. Е, не съвсем всички.
Щях да пропусна нещо важно. В този форум аз не съм нищо повече от всеки един редови посетител. Един гостенин без никакви права и пълномощия.


--------------------
PM
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Спокойно, Елтимир, "представящият се субект", малко изтече в канала. Просто обърнах числото 666 в неговия небесен огледален образ и банирах субекта за 999 дни.
Немаме излишна енергия да се занимаваме с такива.
PMEmail Poster
Top
Сакар
Публикувано на: 13.10.2009, 23:46
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 371
Участник # 2 033
Дата на регистрация: 10-October 09



Темата е "Да ви се представя", та Сакар е старият 0толеранс. 'Толерантността' все ще е нула, само чукът ще е по-голям smil3dbd4e5e7563a.gif
PM
Top
atila
Публикувано на: 31.12.2009, 14:52
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 1
Участник # 2 101
Дата на регистрация: 31-December 09



Здравейте на всикчи. Какво ви е мнението за БНС и приемате ли нови членове във вашата организация и защо няма тел за контакт smil3dbd4dbc14f3f.gif
PMEmail Poster
Top
anti666
Quote Post












По ухиленото човече ми е ясно, че знаеш отговора, що нямаме контактна тел. Нямаме също така и вожд, членски внос и устав. Нито пък кафяви панталонки с тиранти.

Иначе отношението към редовите българи на БНС е същото както към редовите симпатизанти на Атака. Те са българи и националисти - следователно винаги са добре дошли.

А ако питаш за лидера ви - ами ако се откаже от опитите си да участва в избори, дефакто подхранвайки системата - няма да е зле. Щото в момента играете игра, писана по Техните правила. Ако се откаже от участие в телевизията на Манджуков - това е още по-добре. Щото ако не знае какъв точно в Йерархията е Петър Манджуков - да пита. Неосведомеността не е извинение.
Top
Voin
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 3
Участник # 2 325
Дата на регистрация: 3-June 10



Zdraveite. 4isto nov sum.sujelqvam 4e nqmam vuzmojnost da pi6a na kirilica tui kato pc-to ne podurja BP a 6te mi e mnogo trudoemko da tursq kude sa bukvite po klaviaturata.Vkliu4vam se v foruma s nadejdata 4e ne vsi4ki ste praznoslovci.Az izlejah edna prisuda zaradi edin takuv sait (afera.bg) tui kato si pozvolqvah da govorq mnogo.Pravi mi vpe4etlenie 4e tuk ima dosta stoinostni hora s qsna pozicia i se nadqvam da "sme ot edna poroda" dano namerq tova koeto tursq.

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)
PM
Top
iss
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 090
Участник # 365
Дата на регистрация: 8-May 06



Здравей Воин!
Кирилицата е предвидена в сайта.преди да започнеш да пишеш погледни горе в дясно и си смени шрифта. smil4334ad1724132.gif
Ден грее!


--------------------
????-???? ?? ?? ??????? ? ???-??? ?? ?? ????????!
PM
Top
iss
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 090
Участник # 365
Дата на регистрация: 8-May 06



QUOTE (Voin @ 3.6.2010, 17:11 )
dano namerq tova koeto tursq.

Би ли споделил какво търсиш smil4334ad1724132.gif


--------------------
????-???? ?? ?? ??????? ? ???-??? ?? ?? ????????!
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (20) « първа ... 16 17 [18] 19 20  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020