www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Да ви се представя


Страници: (20) « първа ... 18 19 [20]  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Да ви се представя
Irthituin
Публикувано на: 1.11.2014, 17:12
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 2
Участник # 35 478
Дата на регистрация: 31-October 14



Здравейте, българи! Аз съм Наско, юрист съм и съм нов член на форума. Отдавна имам интереси към историята, въпреки че конвенционалната такава е крайно тенденциозна в едно или друго направление, в зависимост от геополитическия и икономическия интерес. В определени периоди съм се откъсвал от историята като хоби и страст, занемарявал съм интересите си по темата, но това неизбежно се случва в различни етапи от живота, свързани с различни дейности. Радвам се, че открих сайта преди време, но чак сега реших да се регистрирам. Никога не съм имал познания по предунавския период от историята на древните българи (не обичам да ги наричам прабългари). Бегла е информацията, която е стигала до мен по темата. Чувал съм за библейския герой, от когото се предполага, че произлиза българския народ - Тогарма, за Зиези, Балхара или Кушанската империя, но нищо по-конкретно. Виждам, че изборът от статии и теми, с които да започна са с обширен обем и затова бих потърсил помощ от вас с какво точно би трябвало за започна. Предварително ви благодаря за насоките! Иначе като ученик съм имал утопии за възстановяване на Тангра и на Стара България, но съучениците бяха много далеч от тези мои изказвания. Винаги ще остана националист под една или друга форма. Не обичам глобализма, модерното, ЕС, НАТО. Сега чакам вашите препоръки! Ще ми е интересно първо да се запозная с историята на Движение "Воини на Тангра"!
PMEmail Poster
Top
Ванина
Публикувано на: 1.11.2014, 18:36
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 556
Участник # 5 217
Дата на регистрация: 27-January 13



Здравей!
Радвамъ се че има хора като тебе зрящи отъ детството си съ собствените си очи. Пътятъ е индивидуаленъ. Мога само да споделя мнение, че времената са крайно усилени. Човекъ никога не може да напълни умътъ си съ всички знания. Знанията са добро нещо кога не са самоцель, а кога се впрегнатъ да задвижатъ Силите. Светилищата, свещенодействията (обичаите и традициите ни), изгубените древни писания... Ахъ да може да отворимъ Небето и задвижимъ Силите кои Дедите ни са владеели, кои са въ същностьта ни!
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 1.11.2014, 19:13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 088
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Здравей! И добре дошъл! Като начало в Материали можеш да прочетеш епосите "Сказание за Чулман" и "Сказание за дъщерята на Шан". Там, когато четеш се абстрахирай от ислямистките мотиви на места, с които са пропити тези епоси в определени свои моменти, и ще видиш истината за Българите.
Можем дори да коментираме определени моменти.
Иначе завръщането на Тангра не е утопия, и дори не е въпрос на вяра, а на една много тежка борба, в която ще се загуби не едно сражение.
PMEmail Poster
Top
Irthituin
Публикувано на: 1.11.2014, 19:38
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 2
Участник # 35 478
Дата на регистрация: 31-October 14



Благодаря, ще започна от "Материали"! smil4334ad1724132.gif
PMEmail Poster
Top
FLEKTARN
Публикувано на: 28.6.2017, 11:48
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 9
Участник # 38 328
Дата на регистрация: 22-June 17



Привет патриоти! Аз съм създателят на Флектарн. Напоследък казвам истината, пък хората си ме намразиха защото се страхуват да видят какво се случва. Страх ги е дори да се огледат.

Също съм изключително ядосан, че мръсният монополист Фейсбук проми мозъците дори и на българите и сега всеки кретен забрави форумите и започна "да виси във Фейса". Аз и всичките ни Админи имаме банове там. Частните форуми са истината! Силата в ръцете на хората, а не Корпорациите - е истината!

За жалост... Аз и само малка шепа хора знаем това.

Нещата не отиват на добре.


--------------------
???????? / ?????? & ??????? ?? ???????? / ???????: https://flektarn.com / ?????: flektarn@tuta.io
PMEmail Poster
Top
Grenadier
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 4
Участник # 49 309
Дата на регистрация: 10-July 18



Здравейте,аз съм нов участник във форума.Не съм участвал дейно в движението,но съм чувал и наблюдавал неговите идеи и развитие през годините.Винаги съм се интересувал от историята на Българските държави,както и от политиката на единствената държава с това име,съществуваща в момента.Надявам се да установя контакт с интелигентни и родолюбиви хора,с които да разговаряме по важни и обществено значими теми.


--------------------
????????
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 10.7.2018, 19:32
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 088
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (Grenadier @ 10.7.2018, 3:29 )
Здравейте,аз съм нов участник във форума.Не съм участвал дейно в движението,но съм чувал и наблюдавал неговите идеи и развитие през годините.Винаги съм се интересувал от историята на Българските държави,както и от политиката на единствената държава с това име,съществуваща в момента.Надявам се да установя контакт с интелигентни и родолюбиви хора,с които да разговаряме по важни и обществено значими теми.

Добре дошъл сред нас!
PMEmail Poster
Top
Grenadier
Публикувано на: 10.7.2018, 19:55
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 4
Участник # 49 309
Дата на регистрация: 10-July 18



Благодаря!Ще се опитам да бъда полезен за форума и неговото развитие.


--------------------
????????
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (20) « първа ... 18 19 [20]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020