www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Да ви се представя


Страници: (20) 1 2 [3] 4 5 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Да ви се представя
Eлена
  Публикувано на: 19.5.2006, 6:49
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 138
Участник # 213
Дата на регистрация: 13-December 05



QUOTE (Bell @ May 19 2006, 01:21 AM)
Тая не е мангалка, може да не е и жена.........в такъв случай вероятно е тук да провокира!!!!!

"Камбанке", това ИЗОБЩО НЕ Е ЕДИН И СЪЩИ ЧОВЕК!!!!! smil4341944e6b0c8.gif

Синтаксиса на 3-те постинга на "никулинка-та" е различен! И писалите ги са толкова "цигани", колкото ние с теб: негърки!!! smil3dbd4ddd6835f.gif


smil4334abded4493.gif
smil4341944e6b0c8.gif


--------------------
???! ??????? ? ????!
PMICQ
Top
blag009
Публикувано на: 19.5.2006, 21:56
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 234
Участник # 49
Дата на регистрация: 27-July 05



QUOTE (Bell @ May 19 2006, 01:21 AM)
Тая не е мангалка, може да не е и жена.........в такъв случай вероятно е тук да провокира!!!

Или е от НПО - НеПравителствена соровска Организация!!!!!!!
Плява и боклук!!!!!!!!


--------------------
???? ?????? ??? ???????? ????? ??????? ??, ?? ?????? ?????????!"
PMEmail PosterUsers Website
Top
Янга
Публикувано на: 19.5.2006, 23:18
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 338
Участник # 326
Дата на регистрация: 7-April 06



Не я банвайте, засега. Постовете й/му внасят доста веселие и разнообразие във форума, независимо какво и с каква цел ги пише. Да видим колко ще издържи и докъде ще й/му стигне умствения багаж в споровете. Аз мисля, че скоро ще подвие опашчица и ще се откаже smil4334ac775281d.gif

Това ако не е толерантност здраве му кажи smil4341944e6b0c8.gif
PM
Top
Eлена
  Публикувано на: 20.5.2006, 11:36
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 138
Участник # 213
Дата на регистрация: 13-December 05



QUOTE (Карга @ May 20 2006, 10:41 AM)
Да ти кажа, Янга... Човешките същества имат нужда да се обединяват срещу някого... Изследвайки задълбочено психологията им, съм достигнала до този извод... Хайде обединявайте се СРЕЩУ мангалката! Обединението СРЕЩУ е винаги по-ефикасно от обединението ЗА ...

По изключение съм съгласна с теб - важното е да не се БЕЗ-ДЕЙСТВА.

Има такъв девиз:

Ако няма В ИМЕТО НА КАКВО ДА СЕ БОРИШ, то Винаги ще се намери НАПУК НА КОГО да го сториш!

Обаче акцентът е ... друг.

а КЪДЕ Е ИДЕЯТА, а?

smil4334a7c1e8c32.gif


--------------------
???! ??????? ? ????!
PMICQ
Top
никулинка
Публикувано на: 21.5.2006, 13:02
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 16
Участник # 385
Дата на регистрация: 18-May 06



И защо да ме "баннват" ? smil4334a4c5e23b8.gif
Или май доста от вас мислят- "дай да трепем тия дето не са като нас - А ?


Лееей -какви спецове има по синтаксис тука ???!!! / 3 ма различни били писали постовете smil4334ad1724132.gif smil4334ad1724132.gif /

PM
Top
PaganeIYI
Публикувано на: 21.5.2006, 13:40
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 23
Участник # 355
Дата на регистрация: 29-April 06



Обикновено участниците в едно движение споделят сходни идеи. Твоите са много различни от нашите.
Както забеляза никой не те е баннал още!
Вероятно искаш да се правиш на жертва.
Ако искаш да ни обвиниш в дискриминация си сбъркала! Ние сме дискриминираните! На нас обаче никой не ни обръща вннимание!
Ако целиш да създадеш лошо име на нашето движение, както вече се опитаха да направят няма да успееш! Очакваме нападки за това колко сме нехуманни, нетолерантни, расисти и фашисти!!!
Предизвикваш участниците в движението да са груби с теб и после започваш да крещиш - ДИСКРИМИНАЦИЯ НА МАЛЦИНСТВАТА!
НЯМА ДА СТАНЕ! НЯМА ДА ТИ ОБРЪЩАМЕ ВНИМАНИЕ!


PMEmail Poster
Top
kalcho
Публикувано на: 21.5.2006, 14:10
Quote Post












Тука нещо ми мирише .Никулинке ма ,да не е от тебе? smil3dbd4e5e7563a.gif
Top
никулинка
Публикувано на: 21.5.2006, 14:10
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 16
Участник # 385
Дата на регистрация: 18-May 06



QUOTE (PaganeIYI @ May 21 2006, 01:40 PM)
Обикновено участниците в едно движение споделят сходни идеи. Твоите са много различни от нашите.
Както забеляза никой не те е баннал още!
Вероятно искаш да се правиш на жертва.
Ако искаш да ни обвиниш в дискриминация си сбъркала! Ние сме дискриминираните! На нас обаче никой не ни обръща вннимание!
Ако целиш да създадеш лошо име на нашето движение, както вече се опитаха да направят няма да успееш! Очакваме нападки за това колко сме нехуманни, нетолерантни, расисти и фашисти!!!
Предизвикваш участниците в движението да са груби с теб и после започваш да крещиш - ДИСКРИМИНАЦИЯ НА МАЛЦИНСТВАТА!
НЯМА ДА СТАНЕ! НЯМА ДА ТИ ОБРЪЩАМЕ ВНИМАНИЕ!

Моите идеи приятелю са- един ден в света да произнасят името БЪЛГАРИН с уважение и респект !!!
/ току що прочетох сттията на Елтмир мисля- за Гърция
.......бясна съм !!!!

Това, че не съм все още банната -го оценявам.
Но за толерантността.....си прав !
Не предизвиквам никого-просто се опитвам да ви обясня ,че всяко стадо си има мърша и не е особнно приятно да те слагат в един кюп с убийци,изнасилвачи,джебчии и лупаци ! Опитвам се да обясня,че много хора от нас-мангалте- рботят физически трд ден след ден -години,че възпитаватдецата си НРМЛНИ граждни,че интелигентността не е приоритет на дна или друга раса !
Че измежду враговете и недоброжелатлите на България НЕ СА ЦИГАНИТЕ !!!
/По скоро-Англичаните с Берлинския договр,румънците и србите анексирали български територии, Гърците и българите родоизменници присъединили се към разни етнически-турски движения !!!
PM
Top
никулинка
Публикувано на: 21.5.2006, 14:24
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 16
Участник # 385
Дата на регистрация: 18-May 06



QUOTE (kalcho @ May 21 2006, 02:10 PM)
Тука нещо ми мирише .Никулинке ма ,да не е от тебе? smil3dbd4e5e7563a.gif

http://www.albinoblacksheep.com/flash/youare.swf

това е моето мнение лично за теб smil4334ad8a149e0.gif
PM
Top
PaganeIYI
Публикувано на: 21.5.2006, 14:44
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 23
Участник # 355
Дата на регистрация: 29-April 06



Това е от друга тема. Прилагам го, за да покажа какво имах предвид с това, което казах по-горе:
QUOTE
QUOTE (Елтимир @ May 20 2006, 12:43 PM)
Ченгетата оглеждат за ученички, които да доставят на мангалите. Поне тук мнението за БГ полиция е такова. И за случая в Пазарджик знаеха, че лично министър Петков е наредил да бъдат освободени убийците, понеже са цигани. Питаха ме зашо не го разгласим. Отговорих им, че на българите вече не им пука за децата им. Питаха ме как може БГ полиция да се занимава със сводничество и наркотици. Отговорих, че това е демо/но/крацията. Да убиеш един цял народ и никой да не протестира.
В този случай си мисля, че най-дбре е да търсим бяло оръжие за черни дни. Уверявам ви, то много скоро ще ни потрябва. Други възможности не останаха. Щом БГ полиция почва открита война срещу децата на България, то нека ние унищожим тая полиция, преди тя да унищожи нас.

Абе ти нормален ли си бе ПАРАНОИК ??
Ей такива малоумници правят лошото мнение на вън за България !!!

Какво общо имат ченгетата и циганите?!-освен това ,че редовно пребиват някой нещастник-джебчия !
Полицията обслужва интересите на управляващите, а не на низшите Глупако !

Ты като гледам май си простичка бивша кука ! smil4334ad8a149e0.gif smil4334af067a7a3.gif

Подчертани са думите, с които Николинка нарича лидера на движнието. След това смята да да вдигне врява до бога, че не е добре приета от устаналите участници.
PMEmail Poster
Top
Bell
Публикувано на: 21.5.2006, 14:53
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



Ту обижда ту се прави на любезна и се самонарича мангалка?
Отново започнаха изцепките на сайта.....надявам се да не продължат дълго, защото само ни вредят!

Елтимир отиде с риск на майната си за да направи нещо полезно, а ние седим и допускаме да ни занимават и дестабилизират някакви плоски агент-провокатори като най-големите балъци!
PM
Top
никулинка
Публикувано на: 21.5.2006, 14:54
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 16
Участник # 385
Дата на регистрация: 18-May 06



QUOTE (PaganeIYI @ May 21 2006, 02:44 PM)
Това е от друга тема. Прилагам го, за да покажа какво имах предвид с това, което казах по-горе:
QUOTE
QUOTE (Елтимир @ May 20 2006, 12:43 PM)
Ченгетата оглеждат за ученички, които да доставят на мангалите. Поне тук мнението за БГ полиция е такова. И за случая в Пазарджик знаеха, че лично министър Петков е наредил да бъдат освободени убийците, понеже са цигани. Питаха ме зашо не го разгласим. Отговорих им, че на българите вече не им пука за децата им. Питаха ме как може БГ полиция да се занимава със сводничество и наркотици. Отговорих, че това е демо/но/крацията. Да убиеш един цял народ и никой да не протестира.
В този случай си мисля, че най-дбре е да търсим бяло оръжие за черни дни. Уверявам ви, то много скоро ще ни потрябва. Други възможности не останаха. Щом БГ полиция почва открита война срещу децата на България, то нека ние унищожим тая полиция, преди тя да унищожи нас.

Абе ти нормален ли си бе ПАРАНОИК ??
Ей такива малоумници правят лошото мнение на вън за България !!!

Какво общо имат ченгетата и циганите?!-освен това ,че редовно пребиват някой нещастник-джебчия !
Полицията обслужва интересите на управляващите, а не на низшите Глупако !

Ты като гледам май си простичка бивша кука ! smil4334ad8a149e0.gif smil4334af067a7a3.gif

Подчертани са думите, с които Николинка нарича лидера на движнието. След това смята да да вдигне врява до бога, че не е добре приета от устаналите участници.

Лидер или не- ако пише или говори глупости-ЩОМ СЕ ИМА ЗА ДОСТОЕН ЧОВЕК то тогава трбва да може и да изслушва и приема другите мнения.
/ инъче...Сидеров 2 никуму не е нужен !!/


А изказаното от мен мнение е точно !


п. Поп Кръстювци виждам още се намират smil3dbd4e5e7563a.gif
PM
Top
никулинка
Публикувано на: 21.5.2006, 15:03
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 16
Участник # 385
Дата на регистрация: 18-May 06



QUOTE (Bell @ May 21 2006, 02:53 PM)
Ту обижда ту се прави на любезна и се самонарича мангалка?
Отново започнаха изцепките на сайта.....надявам се да не продължат дълго, защото само ни вредят!

Елтимир отиде с риск на майната си за да направи нещо полезно, а ние седим и допускаме да ни занимават и дестабилизират някакви плоски агент-провокатори като най-големите балъци!

smil4334a4c5e23b8.gif агент-провокатор.....май доста шпионска литератуа си изчела smil4334ad8a149e0.gif
Къде и защо е отишъл Елтмир-не зная, но зная че не е нормално и морално това обобщение което прави /доста прилича на гръцките изказвания само,че тук обекта са циганите- Е ? ?? Как е възможно нещо да те възмути , а с лед 5 минути да го правиш и ти ???!
PM
Top
PaganeIYI
Публикувано на: 21.5.2006, 15:18
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 23
Участник # 355
Дата на регистрация: 29-April 06



Ако те наречем с думите, с които ти нарече Елтимир, вероятно ще ни дадът подсъд за обида. Ние нямаме ли право на "мнение"?!

Bell Публикувано на May 21 2006, 01:53 PM
QUOTE
Ту обижда ту се прави на любезна и се самонарича мангалка?
Отново започнаха изцепките на сайта.....надявам се да не продължат дълго, защото само ни вредят!

Елтимир отиде с риск на майната си за да направи нещо полезно, а ние седим и допускаме да ни занимават и дестабилизират някакви плоски агент-провокатори като най-големите балъци! 


Bell е права. Няма да ти обръщам внимание вече. Може да си говориш колкото си искаш, обаче вече сама!
PMEmail Poster
Top
Bell
Публикувано на: 21.5.2006, 15:21
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



PaganeIYI

smil4334abded4493.gif smil4334abded4493.gif smil4334abded4493.gif

PM
Top

Topic OptionsСтраници: (20) 1 2 [3] 4 5 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020