www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Да ви се представя


Страници: (20) « първа ... 3 4 [5] 6 7 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Да ви се представя
iss
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 090
Участник # 365
Дата на регистрация: 8-May 06



QUOTE (Севар @ May 22 2006, 02:52 PM)
iss, би ли му измислила име, за да го качим при поезията?

Сложи нещо по твоя преценка ....за мен то си е със име...:)


--------------------
????-???? ?? ?? ??????? ? ???-??? ?? ?? ????????!
PM
Top
iss
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 090
Участник # 365
Дата на регистрация: 8-May 06



QUOTE (georgi_nz @ May 22 2006, 03:05 PM)
iss, защо ти е такъв аватара?
На майтап или за да се упражняваме по бързо вземане на мерна линия към вещицата?
(забел.: мерна линия е линията на която се намират окото, мерника, мушката и целта. )

Много се изкушавам да ти отговоря подобаващо за подписа ти:"Всеки заслужава това,което е предизвикал"...:)))но Искрица ти даде по добро обяснение,за което и благодаря!Искаше ми се да сложа друг аватар ,но ограниченията в пиксели не ми позволи-жалко,ако бях го сложила сега нямаше да се "упражняваш по бързо вземане на мерна линия"а щеше да упражняваш мисълта си.
(забел.:"вещица"...призход?...тълкувание?....)


--------------------
????-???? ?? ?? ??????? ? ???-??? ?? ?? ????????!
PM
Top
gеorgi_nz
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



QUOTE (iss @ May 23 2006, 07:28 AM)
Много се изкушавам да ти отговоря подобаващо за подписа ти:"Всеки заслужава това,което е предизвикал"...:)))но Искрица ти даде по добро обяснение,за което и благодаря!Искаше ми се да сложа друг аватар ,но ограниченията в пиксели не ми позволи-жалко,ако бях го сложила сега нямаше да се "упражняваш по бързо вземане на мерна линия"а щеше да упражняваш мисълта си.
(забел.:"вещица"...призход?...тълкувание?....)

Ми що не ми отговори както ти се е искало?
Не е късно и сега.


А относно обемистия аватар , дето не е можло да се качи - прати ми го на мейла да му намаля пикселите , пригодя за качване и да ти го върна.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Ето какво правят защитаваните от Наколенката мангали. Сега от БХК ще кажат, че мангалът бил дисккриминиран, като не му позволили да си упражни етническото право върху поредното българско дете.
"Циганин смля от бой 8-годишно момиченце

Циганин преби жестоко 8-годишно момиченце. Ромът се нахвърлил върху детето, защото по време на игра то ударило дъщеря му с топка. Инцидентът стана във вторник около 20 ч. в столичния квартал "Редута".
Децата играели на народна топка, но по погрешка 8-годишната Екатерина Димитрова ударила с топката друго момиче, от цигански произход, по устата. То се прехапало и започнало да плаче и да крещи.
Разгневеният татко веднага се появил и подгонил малката Катя. Когато я настигнал, я свалил на земята и започнал да я удря и рита. Момиченцето си спомня, че той я хванала за врата, сякаш иска да я удуши. Въпреки че наоколо има много хора, никой не се притекъл на помощ на детето.
Приятелите на Катя веднага отишли в дома й и казали на родителите й какво става. Таткото на пострадалата - Димитър, откарал детето в "Пирогов" за преглед. Лекарите установили, че има кръвонасядания и охлузвания на дясната ръка и левия крак. Родителите обаче са притеснени, че Катя ходи много често до тоалетна и може да има проблеми с бъбреците. Циганинът е арестуван от служители на I РПУ за 24 часа, след като бащата ан катя подал сигнал за инцидента."
Но и ние, българите сме много виновни. След такова нещо трябва да бъде запалена поне една циганска махла. Ние си траем, бездействаме. И тук е най-голямата ни беда.


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Полека и други почват да мислят като нас. Кога ще се събуди цялата нация?
http://news.bg/article.php?cid=60&pid=0&aid=179985


--------------------
PM
Top
gеorgi_nz
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Достатъчно е критичната маса да се събуди и да започнем да се оргенизираме за наказателни акции в гетата. Те останалите , заспалите, като видят за какво ства въпрос - че НИЕ сме закона в страната на българите, и те ще се присъединят .


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Спорт-Здраве
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 934
Участник # 301
Дата на регистрация: 24-March 06



Наказателни акции вече има...но рядко.По-начесто трябва.И аз сега си мисля да си направя още една акция,че ми писна в 11:30 вечер да ме посрещат поцкани и напушени 40-годишни цигани във входа.Бойната група вече я има smil4334ad8a149e0.gif Чакаме ги сега да дойдат smil4334a5a360a6a.gif
PM
Top
Севар
Публикувано на: 26.5.2006, 13:17
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Така трябва. Да се действа, докато още циганите не са почнали да стават полицаи. Вижте какво правят нашите хора в Германия.

QUOTE
Рязко зачестиха раситките нападения в Германия

User posted image
Шестима чужденци бяха ранени по време на четири расистки акта на агресия в източната и североизточната част на Германия, съобщи Le Monde.

Във Ваймар трима мъже от мозамбикска и кубинска националност са нападнати на излизане от частно празненство. 46-годишният гражданинът от Мозамбик е тежко ранен, а нараняванията на останалите двама – на 45 и 46 години, са по-леко. Полицията задържа 8 души на възраст между 19 и 29 години по подозрения, че са участвали в агресивния акт.

Във Висмар местната прокуратура съобщи, че вчера са разпитани пет човека във връзка с расистко нападение на индийски търговец на битака. Жертвата е атакувана от няколко мъже, крещящи обиди на расистка основа. След инцидента индиецът е постъпил в болница.

В Берлин са ранени гвинеец и турчин, като първата жертва е нападната на спирка на метрото от 38-годишен немски гражданин, когото полицията вече е арестувала.
При втория случай, отново на метростанция, турчинът е по-леко пострадал. Четиримата му нападатели също са задържани.

Расистките нападения в Германия доста зачестиха в последните седмици във връзка с предстоящото световно първенство по футбол, на което Германия като домакин иска да се представи като толерантна и отворена страна.

По данни на Службата за защита на конституцията, водеща борба с екстремистите, насилието, упражнявано от членове на дясно-екстремистки движения се е увеличило с 23 % за една година.

Статистика на фондация „Амадеу-Антонио”, воюваща с ксенофобията, показва, че откакто падна Берлинската стена през 1989 г. най-малко 135 души са убити от расисти.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
ДАН
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 3
Участник # 420
Дата на регистрация: 8-June 06



ЗДРАВЕЙТЕ ОТ МЕН!!
PM
Top
LETO
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 356
Участник # 154
Дата на регистрация: 22-October 05



Здравей и добре дошъл!


--------------------
... ? ?? ?? ?????????.. ????? ?? ??????????? ?? ?????!..
PM
Top
Севар
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



QUOTE (ДАН @ Jun 8 2006, 05:16 PM)
ЗДРАВЕЙТЕ ОТ МЕН!!

Здрасти! Темата доста се оплеска от едни нежелани гости, затова трябва да пуснем нова тема.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Bell
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



Здравей smil4334ad1724132.gif
PM
Top
stoiank
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 14
Участник # 384
Дата на регистрация: 17-May 06



Привет он Никулинка на тиквите дето сте се събрали тука.
Каза да Ви предам ,че по-голямо сборище на идиотчета и дебилчета не е виждала ! smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif
smil4334af067a7a3.gif smil4334af067a7a3.gif smil4334af067a7a3.gif на тъпаците дето се мислят за българи, а мозъкът им....хич го няма !

НАСИЛИЕТО ВОДИ ДО НАСИЛИЕ!!!

пп. Винаги има някой като Янга, Иван.....дето ще осере хубавата идея !!!
PM
Top
gеorgi_nz
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Никулинке да го духаш.
Никулинке, кажи на stoiank да не си завира рязаната миньонка сред зъбните колела, че ще остане без нея.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
stoiank
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 14
Участник # 384
Дата на регистрация: 17-May 06



QUOTE (georgi_nz @ Jun 9 2006, 01:23 PM)
Никулинке да го духаш.
Никулинке, кажи на stoiank да не си завира рязаната миньонка сред зъбните колела, че ще остане без нея.

На тебе ли ве НЕЩАСТНИК ?!
Ей....да не та срещне бялата мечка?! Че после ще обедваш с сламка!
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (20) « първа ... 3 4 [5] 6 7 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020