www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> "Борисов 5"- изпраният Бойко


Страници: (12) « първа ... 9 10 [11] 12  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> "Борисов 5"- изпраният Бойко, республиката отвръща на удара
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



https://www.dnes.bg/politika/2024/04/03/rum...#comment-newest

Тенгри Кан
преди 1 секунда
Тук Корнелия беше права, като каза: защо отиваме на избори след като отново ще имаме същата Сглобка;))) Ами, изборите са, за да се получи по-добра Сглобка, например ПП-ДБ да паднат като проценти и като нема де да одат да станат Патерица на ГЕРБ-СДС-ДПС. А СДС не съществува като парламентарно представена сила, вие знаете, че те без ГЕРБ не знам дали хващаха 1%! А чрез ГЕРБ те решават съдбините на хората! Това е Престъпление, не Политика! Същото, което важи за СДС се отнася и за ДБ! Този Христов няма право въобще да се обажда. Той е г-н Никой!
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Тенгри Кан
преди 2 секунди
Кат гледам, как сички беха наредени кат ученички при Радев, ми те вместо да му избодат очи, му изписаха вежди;))) Той, хем нема да носи политическа отговорност, хем ша ги мъмри, назидава и наставлява и пука му на шмайзера и петолъчката;)))ръйш ли;))) Тия, още по-здраво си го вкараха с конституционните промени;)))

Главчев представи служебния кабинет, Калин Стоянов остава МВР шеф
Служебен вицепремиер и министър на финансите става Людмила Петкова

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2024/04/05/gla...#comment-newest


Тенгри Кан
преди 2 секунди
Всички в България са ГЕРБ сиреч БКП;))) Но, Дончев много добре го е забелязъл: "почти тригодишният спазъм", където цялата обществена енергия на партиите отиде във взаимното им унищожение и не остана енергия да се задвижат обществените системи, да има промени, които да носят резултати за хората."
Това ще продължи по Волята на Тангра до пълното разграждане на сегашната политическа система. А новата система изисква и нов елит и нов поглед на електоралните единици към себе си и света;))) Различен поглед;)))

Дончев: Няма да коментирам служебния кабинет, членове на ГЕРБ в него няма
Резултатите от изборите не зависели от вътрешния министър

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2024/04/05/don...#comment-newest

PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



България няма икономика и бюжетят се пълни от контрабанден внос на кво ли не;))) Ако това спре, ша настане Глад и сградата на НС ще бъде съборена;))) Който контролира каналите управлявава държавата;))) Както виждате, политюгите не се карат за това как работи дадено предприятие, фирма, завод, ала-бала и кво внася в бюджета, а са карат за Митницата;)))

https://www.vesti.bg/bulgaria/iztekoha-snim...mitnici-6195616
PMEmail Poster
Top
anti666
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



QUOTE
Това ще продължи по Волята на Тангра до пълното разграждане на сегашната политическа система. А новата система изисква и нов елит и нов поглед на електоралните единици към себе си и света;))) Различен поглед;)))

Ако го няма този различен поглед, като се ройне системата във вакуума ще се появи нещо много по-уродливо. Накратко, ще се сбъдне плана на Ротшилд.

Иначе то е ясно. Бюджетът се пълни от нови заеми, данъци, глоби и разбира се контрабанда. Не говоря за евросубсидии, защото реалният ефект от тях в икономиката ни е по-малък от членския внос към Евросъюза/НАТО и се кърпи с още заеми.

Та затова контрабандатата през Митниците (с главно М) е най-големия бюджетен вносител. Само годишният наркотрафик през Свиленград и пристанище Варна се оценява на милиарди евро. Тук не включваме контрабандния трафик на стоки, оръжие и нелегални имигранти. За издънки по Митницата хвърчат глави - за справка, Мишо Бирата и Ало Ваньо и всички го знаят. Ясно е, че арестуваната шефка е само жертва на върешномутренските боричкания за власт. Мачкала е на някой чаршафите, направили са я бушон за употреба. Такива гладни за власт и пари женички пълно по нашите територии. Ще полежи малко на топло и ако не си отваря много дупките на кой се е отчитала по веригата, ще си тръгне по живо по здраво.
PM
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Тенгри кан
преди 1 секунда
Киро, ти си истински евреин;))) обаче, народа не тъ иска, оти си галфон, майка;))) Но, нема нищо против, другият евреин, Асан Вайсман, който е против евреина Бахур Бахар, сиреч Бойко Тиквата, оти фърга парите по електората, се едно Месията е дошъл и Соломоновият храм е възстановен и вече на евреите, парите не им трябват, понеже са спасени, докато Бахур не верва в тва и иска парите само за евреите, понеже Мешиях бил той, а Мешугата - Асан;))). В тва е днешната драма на управлението на България;))

Петков: Недооценихме статуквото, научихме си грешките
Конфликтите в Украйна, в Израел и атаките от хутите били свързани

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2024/04/14/pet...#comment-newest
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 17.4.2024, 12:25
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Тенгри кан
преди 2 секунди
Не може да се гласува "вот на недоверие" на назначено правителство, може да се задължи конституционно президента вследствие на парламентарният контрол да освободи зависими, неработещи или зле работещи служебни министри или да му се поиска импутмънт, защото докато е Радев, служебните правителства ще са на Георги Гергов сиреч на Бойко;))) Ама, отде толкова акъл в главите на Делян Турчина и Христо Иванов. На техните глави, отиват да стоят само чалми, не акъл;)))
А и досетете се, дали Радев няма да подпише;))) Парламента много удобно се саморазпусна в отпуска, точно, когат требе се направят смените;))) Бойковщинки;)))

БСП и "Възраждане" с ултиматум: Радев да смени Главчев или внасяме вот на недоверие
Главчев бил политическо лице и "послушко"

Прочети още на: https://www.dnes.bg/obshtestvo/2024/04/17/b...edoverie.604744


Тенгри кан
преди 3 секунди
До Емигрант
Ми, тикво, ми издигни ме, избери ме, кво?;))) А, кой избра, ти емигранте?:))) Хм? Избра евреина Христо Иванов и чуфутотурчина Пеевски, както и класическият евреин Лорер;))) Ми тва са ви избранниците, как искате да имате Българска държава? Не може ли сме сами... Не, просто трябва да сменим формата на държавно управление, за да можем, при тази форма - парламентарна република, всяка коза е за своят си крак, но при парламентарна монархия, този хаос отдолу се администрира от Царя! Но, точно тук, евреите, това не искаха и промениха Конституцията. За българина е много важно Небето и Земята да се срещнат! Ако е само едното, той загива! Българина не може без Небе!

Емигрант
преди 8 минути
Много "спец-части" тук по Конституция бе,всичките ли сте завършили конституционно право ? Като много знаете какво търсите тук, а не сте в някоя зала "на правдата" ? За консултанти на Тиквата, "Магнитски", Нинова ли се "цаните" ? Закъснели сте, така както сте закъснели да направите правилният си избор през 34 годишния преход,светът ви познава като опростачени и ви нарисуваха като тоалетна,но и това не помогна да се "култивирате",църкайте тук "файда" НИКАКВА, кауза загубена как не разбрахте това ?

Борисов: Говорихме си как ГЕРБ-СДС, ПП-ДБ и ДПС ще са блок 10 години
Парламентът носи отговорност за служебния кабинет, обяви той

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2024/04/17/bor...0-godini.604711


Тенгри кан
преди 8 минути
Забележете сега, фразата "философията на Конституцията е била направена така, че ГЕРБ-СДС, ПП-ДБ и ДПС да носят отговорност." Конституция за три партии, които са един блок, т.е. ОФ ! И това, ако не е реставрация на болшевизма, здраве му кажи ! Конституцията не е променена, а суспендирана, т.е. Основният Закон е премахнат! Управление с Основен закон една Партия е съветски болшевизъм!


PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 17.4.2024, 12:30
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



"2 април - Бойко Борисов: "Не се месим за служебното правителство. 9 април - Бойко Борисов: "Категорично заявих пред посланиците на страните от ЕС, че ГЕРБ няма връзка със служебното правителство. 15 април - Бойко Борисов: "Главчев да смени външния министър. Ако служебният премиер не се съобрази с тази препоръка, ще направя да се съобрази впоследствие" И 17 АПРИЛ 2024 Г: ПАРЛАМЕНТА НОСИ ОТГОВОРНОСТ ЗА СЛУЖЕБНИЯТ КАБИНЕТ!;))) 18 АПРИЛ: СЛУЖЕБНОТО ПРАВИТЕЛСТВО, ТОВА СЪМ АЗ!

Прочети още на: https://www.dnes.bg/obshtestvo/2024/04/17/n...litikata.604728
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 17.4.2024, 15:57
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Тенгри кан
преди 4 минути
Може да има. НС може да се събере и да гласува "вот на недоверие", но той нема да има правна сила и служебното правителство няма да се разпусне, защото то е назначено чрез указ на президента, а вот на недоверие не може да суспендира президентски указ;))) Просто служебното правителство е тип институция, която няма общо с Парламента, а с Президента, дори при тези нескопосани промени, чиято основна цел, както сам каза Бойко, днес е да бетонират ГЕРБ, ДПС и ПП-ДБ в пакет за следващите 10 години!

ИТН: Към момента решението за вот на недоверие не е обосновано юридически
От партията изчакват може ли да има такъв вот

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2024/04/17/itn...OHNi5GHCLbRwdsP

Тенгри кан
преди 1 секунда
До Радослав И така не става. Защо? Защото той е избран от тази партия на тази длъжност, която е в прерогативите на НС и управляващата партия или партии. Тия "тримата глупаци", които правиха промените, не разбраха едно - не може да се смесва Изпълнителната власт с Президентската, а кризата на Изпълнителната власт не може да се прехвърля на Президентската:))) Ако тя не може да бъде разрешена се отива към смяна формата на държавно управление, иначе държавата приключва. В случая Главчев като шеф на Сметната плата, може да е отговорност на ГЕРБ, но като служебен министър-председател назначен с указ от президента, той минава в ново качество, ново назначение в нова институция - президентската;)))

Радослав
преди 8 минути
До параграф 22: отговорност за служебното правителство носи партията която е назначила лицето на даден пост който отговаря на изискванията за участие в домовата книга. Казано по просто, партията избрала лицето приело да стане служебен премиер носи отговорност. Президента няма отговорност защото списъка с потенциални служебни министри му се спуска от парламента.


Тенгри кан
преди 2 секунди
При така направените промени в Конституцията, се създаде пета власт - Служебното правителство. При все, че се назначава от Президента и министър-председателя му се избира от ограничен кръг от хора от ГЕРБ;))), Служебното бе изведено като самостоятелна институция и отговорността за всичко сега се носи от Главчев, хахахахаха... Ако той е зависим личностно от Бойко, значи Бойко носи отговорността, лично. Защото отговорността винаги е лична. Не може, парламента да носи отговорност като цяло;))) Той е колективен орган! Бойко, Бойко, от хаос в Хаос, майка, щото си банкенски итрец;)))

Румен Радев: Надявам се г-н Главчев да си дава сметка за щетите, които нанася
Нормално ли е през ден да сменяме министър, попита президентът

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2024/04/17/rum...#comment-newest



PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 20.4.2024, 16:16
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06





Главчев: Бях забравил, че г-н Митов е зам.-председател на ГЕРБ
Премиерът за ситуацията с външния министър и мотивите да избере Митов

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2024/04/19/gla...#comment-newest


Тенгри кан
преди 1 секунда
Tва изказване на Глъффчеффф кърти сички мивки в Галактиката! А-хахахаххаааааа...

ПротасийПампорджиев
преди 13 минути
Главчев, бива ли такава наглост и безочие?! Забравил бил?! Ми като забравяш, значи си за пенсия, мили премиер-***, не да си се намърдал на държавна службица у сметната палата и да си драпаш висналия банан по цял ден. Нямало да работи, като не искаш да работиш отстъпи на някой по-млад и мотивиран, ама те е страх че ще ви избеси народа за една седмица, то не е като да няма за какво, изедници


Главчев: Предложих на президента да поема поста на външен министър
Служебният премиер очаква действия от страна на президента

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2024/04/20/gla...ministyr.605083


Teнгри кан
преди 1 секунда
Ясно е, че правителството на Глъфчеф ще е последното за България, та единственото, което ги интересува САЩ е поста на външният министър, да държим украинската линия. Както сами се досещате, за подготовката на изборите, вътре в страната, въобще не се говори, те са отсвирени. Главчев постоянно реве за външният министър, който да е евреин. Па ний, мой да искаме, да е иранец;))) САЩ не ги интересуват българите вътре, а как да се бие Русия в Украйна и Израел завинаги.

Тенгри яко в дупарат
преди 14 секунди
Американците, от 9-вет дерета вода донесоха, за да върнат Бойко;))) Дори, активираха ония наште дет са в чужбина на тяхна хранилка да гласуват и които досега си клатеха комбалете. Затва думах на Радев, да си назначи Бойко за служебен и да му гледаме сеира. От Глъфчеф отсекъде прозира Бойко;))) Тва: "Аз мога да бъда външен, вътрешен, на икономиката, социален, всичко", тва е Бойко. Бойко може всичко;))) особено като подставено лице на Чичо Сам;)))

Анонимен
преди 3 минути
До читателГолям цирк. Човекът правителство така се е засилил, че още малко ще уволни всички министри. Най- на сърце му е външно, където в комбина с борисов ще бистрят международните отношения. Абе тия хора нямат ли чувство за мяра, и че всеки би трябвало да си тежи на своето място, според квалификациит3 и опита който е придобил.

PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 20.4.2024, 16:18
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Тенгри кан
преди 2 секунди
Мунди е спасил електората от отрочето си ПП-ДБ;)) Дал му е ряз с турска газззззз!;)))

Радев: Договорът с "Боташ" е част от диверсификацията на България
Той бе сключен при критични остоятелства

Прочети още на: https://www.dnes.bg/obshtestvo/2024/04/20/r...#comment-newest
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 20.4.2024, 22:57
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Aсан Вайсман
преди 2 секунди
Лъжите на Бойко не сработиха;))) Той, заедно с Пеевски просто искаха да вземат парите на българите и затова лъгаха, че в държавата няма пари;))) Но, пари има! И, ако ме изберете ще вдигам поголовно заплати и пенсии, напук на Бойко. По този начин ще изсмуча електоралната маса на ГЕРБ и той ще приключи. Едно е да си лъснат и умен;))) друго е да си мутра от село ;)))

Петкова: Фискалният резерв е 10,9 млн. лева
Държавата трябва да събере всички мита и данъци

Прочети още на: https://www.dnes.bg/obshtestvo/2024/04/20/p...#comment-newest
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 20.4.2024, 23:24
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Кирил Петков разкри фрапантни случки от задкулисието
Как се сглобяват компромати, как разтурват сглобки и кой е излъганото овчарче накрая

https://www.segabg.com/hot/category-bulgari...ki-zadkulisieto

Кики, то не е нужно дори пол. анализатори да си отварат устата ;))) Ти сам ша са омажеш яко;))) Но, ме кефи, че си олигоф и си балалайка и тва ша доведе до това да разберем тънкостите в кухнята на държавата;))) Примерно тва, че за рошльото от ДАНС, си требвало и подписа на президента. Значи, трябва да се овладеят и двете позиции - и мин. председателската и президентската, за да сменим гадният милиционер и да го унижим като куче;))) Хъ-хъ-хъ... Аз мисля, че, вие няма да загубите много проценти заради Асен Василев. Електората е доволен, че нафърга пари в хранилката и ша търче до урните, споко;))) Кефи ма, че па ша са сглобите с Пеевски и Бойко, ша омажете още по-яко работите в държавата и пак ще се разглобите;))) И от избор на избор - все по-зле. Това е целта;)))

=========================================================
Сядам аз на бюрото като премиер и след месец идват едни хора. Пак няма да казвам имена, но всички българи ги знаят. Казват: "Добър ден. Ние сме независимите анализатори, независимите политолози. Ако имаме с вас договор за 20 000 лв. на месец, ние си се оправяме с телевизиите къде да се появяваме, къде не се появяваме, ние говорим точките, с които вие искате да излезете". Аз им викам: "Как така 20 000 лв. на месец? За какво?" "Ами да ви се чува думата, защото в противен случай какво се случва - вие казвате нещо, вашият опонент казва нещо, и ние, петима анализатора или 10 анализатора, повтаряме тезата на единия и вашата дума изчезва". И тогава нашите фенове казват: Кириле, не ти се чува думата, не излизаш, счупиха ви, къде ви е ПР компанията...
Аз казах: "Вижте, едно от моите дълбоки вярвания е, че трябва да имаме независими медии. Аз за политически анализатори не плащам". Това сигурно ми струва като политик 10% от рейтинга. Не съм платил на никой по никакъв начин да забаламосва хората с така наречените независими платени анализатори.
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 22.4.2024, 17:03
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Предизборната стратегия на ПП-ДБ: В търсене на коалиция "Анти Пеевски"
Според Христо Иванов целта е да не се върне Империята на страха

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2024/04/21/pre...#comment-newest

Тенгри яко в дупайко
преди 1 секунда
Евреина Христо Иванов, обаче е упорито дебилен тип;))) Той или живее в някакъв собствен свят или страда от някакво брутално разстройство на личността;))) На предните избори търсеше коалиция "Анти ГЕРБ" със същите лозунги: "Да спрем Бойко! Да не го допуснем повече във властта". Това е абсолютно същото лозунгарство, само, че сега Бойко е сменен с Пеевски;))) Подобно лозунгарство може да мине само в села, дето няма интернет, инак сички баби веке са у интернет и видеха как Тошко гавреше Христо по темата в НС;)))

Руски снайпер
преди 2 секунди
Ако ми дадете точно инфо ще прострелям Сурсула в 10-тката! Ако ми платите и вашият Бойко кат бонус! Искате ли, Бойко с отворено трето око?;)))

Борисов съобщи: Урсула идва предизборно в Пловдив
Все още не е уточнено кога ще пристигне тя

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2024/04/21/bor...#comment-newest


Радев назначи с указ Главчев и Георги Тахов за министри
Главчев ще е вторият едновременно служебен премиер и външен министър

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2024/04/22/rad...#comment-newest


Тенгри яко в дупайко
преди 1 секунда
Aз, кво ви казах, че Радев ще подпише;))) Ша вътре, ша сучи и ша подпише;))) Що? Щото, Радев е Системата, не е революционер. Революционер, той не беше и през 2020 г. Аз думах тва на "умните и красивите", но те си останаха само "умни и красиви", но не и мъдри;))) Нема как, Радев е подготвян отколе да е в политиката! Същият инженеринг, който изтласка Бойко, изтласка и него;))) и през останалото време цъкаха мачле помежду си, подавайки си топката. Ти ша паднеш (2016), Бойко, аз ща та кача- Радев;)) Офицер и то висш, нема как да е революционер. "Умните и красивите" не беха наясно с военната йерархия! Дори да са били в казарма, те са били реднеци;))) Вижте ся, за да се качиш толкова нависоко в тази Система, трябва да си дисциплинирано послушен и системно пригоден, т.е. да обичаш Системата и нейният Ред и да го пазиш! Тогава, ще отидеш, много нависоко. И там, всеки опит за бунт, води до твоето жестоко сгромолясване, като знаем, че от високо, най-лошо се пада. Но, Радев не падна!;))) Нещо, повече, той заедно с ГЕРБ управляват в Община "Родопи"!;))
Аз, навремето, кат бех в ШЗО-то в Плевен, бях последна дупка на кавала;))) Не, дори, дупка не бех на кавала, хахахаххаха... Бунтовник по природа, никога несъгласен с никого и с всичко, познайте;))) Дори не присъствах на строя на ошинението;))) Спах в залата на РТЦ-то доде мине цирка с още един пропадняк кат мене и си ми разписаха книжката за Казанлък с една 20-сет дневна летна отпуска;))) Аз просто не бях пригоден за тях! И сега, не съм;)))

Кат на два пъти бех на изгонване от ШЗО-то;))) Зам.командира на школата, трепереше от нерви гат разбираше, че требе пак са разправа с мене;))) Отивам в кабинета му и той още от вратата ма почва - крещи, целият червен (тя и фуражката му бе, с червена образовка, на кашиците), та чак фуражката му са тресе и аз се си му казвах: тъй вярно, тъй, вярно и след туй старата песен на нов глас;))) И ми вика: Шта гоним;))) шта откомандировам в гара Пирин на границата;))) И там, живеят хора... Но, проблема е, че не бех направил нещо драстично, че да ма изгонат, просто бех винаги на ръба и ни да ма изгонат, ни да ма остаат;))) Тва докарваше командира на школата до нервна и сърдечна криза. Сигурно вече е умрял....Хахахаххахахахаа
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 22.4.2024, 23:04
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



ДПС издигна за евродепутат Елена Йончева
Тя бе траен кадър на БСП

Прочети още на: https://www.dnes.bg/obshtestvo/2024/04/22/d...ioncheva.605300


Тенгри яко в дупайко
преди 0 секунди

Сега разбрахте ли, че всички партии са просто пипала на Октопода;))) А лицето му е Шиши Дембиши;))) Нема БСП, нема ГЕРБ, нема "Възраждане" - секи требе да седне в скута на Ер-Доган;))) И чак тогава, кат смени ориентацията става за депутат, министър, мин. председател;))) ЖА, ОЙТЕ ЛИ ДО УРНИТЕ?;)))

Факсинатора
преди 1 секунда
Аз залагам на коклюша, поклюша, марсилската треска, чумата, холерата... Важното е да има факса и единственото лечение да е биенето на факси до откат;))) За сека болест - факса. Отсекъде да ва дебнат спринцовки и озъбени "бацили" (казармен дофтор). Набий крак към факсинатора (в казармата беше хлоратора;))) ) и след тва - запиране по къщята и броене на чувалите с трупове!;)))

Идва ли нова пандемия и колко опасна ще е тя?
Патоген на грипния вирус е най-голямата заплаха

Прочети още на: https://www.dnes.bg/index/2024/04/22/idva-l...te-e-tia.605289


PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 23.4.2024, 12:54
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Йончева
преди 1 секунда
Ако вие сте си мислили, че съм рускиня, грешите, само изглеждам леко тъй, иначе винаги съм си падала по забелене кочане. Спомнете си, кат журналистка, де са пъхах? Да, при Шамил Басаев!;))) И бех, единствената! Е, да ви каа, чи имам тренинг и обрах краставиците на целото ДПС. Най-доволен бе, г-н Пеевски! През целото време викаше, пръскайки бело сладко: "Ашколсун, Шамиле! Алла, алла, алла....;)))

Йончева доволна от номинацията на ДПС, била признание
Ще я приеме ли?

Прочети още на: https://www.dnes.bg/izbori-2024/2024/04/23/...riznanie.605378

A-хахахахахахахахаааааааа... хухухууууууууу, яяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяааааааааааааааааааааааа.....

Амуджа
преди 4 минути
Кой уши байряка ,Коя лапна резняка.

Тенгри яко в дупайко
преди 2 секунди

До СЛЕД БКП И ГЕРБ УМРЕ
То тие умрея, дет бея баш болшевиките, ятаците на партизаните и самите партизани. Умрея. Последните си отидоа преди години. Затва БСП е начело с Корнелия, а Румбата МВР-то от "Левицата" е един арогантен дрът козел, пикльо и посерич, но не е болшевик. За Йончева, кво да кажем;))) Не е пример за доброто социалистическо семейство, по-скоро за либерало-демокрадското такова. Та в ДПС, на тоа уй си седна, дет най й приляга на путету!

РендетУ
преди 17 минути
Ся, дайте да бъдем пределно откровенни! Жената е 60 годишна!!!, тя шъ бъде "евро депутат" 5 години (Пет години), заплатата на евродепутата е чисто 6,611 Евро след данъците, тоест, грубо 80,000 евро годишно, за Пет години са 400,000 евро!!! Прекрасен завършек на политическата и журналистическата й кариера, кой шъ съ откаже от такава възможност!?!?!? Йончева, много добре знае, че БКП, пардон, БСП е партия със "Затихващи Функции", в Бг вече всеки се спасява индивидуално и както може!
PMEmail Poster
Top

Topic OptionsСтраници: (12) « първа ... 9 10 [11] 12  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020