www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> "Борисов 5"- изпраният Бойко


Страници: (12) « първа ... 2 3 [4] 5 6 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> "Борисов 5"- изпраният Бойко, республиката отвръща на удара
Йордан_13
Публикувано на: 18.11.2023, 13:45
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Божанков: Никой не може да спре Пеевски да съобщава пръв новините
Логично било "Възраждане" и БСП да не харесват сегашното управление

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2023/11/16/boj...#comment-newest

Божанке путье сълзливо
преди 1 секунда

Божанке, путье сълзливо,
сълзливо, но придирчиво,
с дупе меко пръдливо,
пръдливо, но и гнусливо,
къдя на мегданя си слезло,
си слезло, още излезло,
думка да раздумкаш,
глъчка да ми загълчеш за тоз пусти Делян,
за тоз турски арслан?

Какъв мий юначина, арслан и половина?
Я, се борже ворни у къщи ти помети,
на Делян, прасенце сготви
и легло по конец опъни, руйно вино сточи,
чи гай дой Делян юначина,
да са зарадва, песен да ти запей
и в леглото, да те заней
и там с кривака си крив,
ти го набие в дивака ти див!;)))

***

Още ми е в акъла тва "Непартньорите в Некоалицията";))) Доста витиеват е тъма тархана Яга Албасти, гато иска да запази властта си над Българите;))) Уникален;))) и не чак толкова;))) Илюзията за съединение, заедност, взаимност, т.е. едни позитивни слогани и величини на управлението на територията бидоха заменени с отрицателни величини - "не";))) Тва е като индийското "нети"-"нети", "не това, не това" или пак там като Хрид и Ахрид;))) "А"-то е символ на противоположното отрицание. Кой би очаквал, че България може да бъде управлявана чрез отрицателни величини?;)))
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 21.11.2023, 0:47
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Oй, бате, бате, сичку ни клате, таа Система, бала сий джема! Бала сий джема, ем сикижема, ем сикижема, ем парабажема! Oй, бате, бате, сичку ни клате, на таа Система, бал съм ий джема!

Гроби Таласъма
преди 1 секунда
Вайсман Асан, ша са справи, ша изтупа кат брашнен чувал фирмите и фирмичките и ша си земе неговото, т.е. електората ша изгладува и изстудува еврозоната;))) Как? Само той си знае и не му е за първи път, де! Ша устиска и тоа пат!

Асен Василев: Ако не се справя с Бюджет 2024, директно си отивам
Разговорите с партньорите са довели до определени компромиси, призна той

Прочети още на: https://www.dnes.bg/obshtestvo/2023/11/19/a...#comment-newest

Гроби Таласъма
преди 1 секунда
"Много от хората са изяли по некоя друга палка". Ооооо, не е проблем в България да изядеш по некоя друга палка и накраа да гризнеш дръвцето;))) Това е в реда на демокрацията;))) Защото нашата милиция ни пази;))) И кат не намираме лошите, бой наред, се некой лош ша набием;))) Всички началници на тие РПУ-та, требе се изволнат, заедно с редовите милиционери! До един! И никаква пенсия на 45 години! Свърши;))) После, как бил служил на обществото и затова. Служил бил;)))

Банкеръ
преди 20 минути
Заптиетата нямат приятели извън системата на МВР.Факт.Те мразят съгражданите си също,както ние ги обичаме.Те са ОПГ и това няма да се промени скоро.Така е било и през Турското робство.Султана не е имал хабер,какво са правили заптиетата и затова са били всички въстания.

Четирима полицаи били 17-годишна на протеста срещу БФС, един искал да я "смачка"
Момичето е пребито в градинката на църквата "Свети Седмочисленици"

Прочети още на: https://www.dnes.bg/obshtestvo/2023/11/20/c...#comment-newest

Гроби Таласъма
преди 1 секунда
Оооооо, от по некоя и друга палка, стигнахме до избити зъби на преминаващи според милиционерските разпореждания;))) С една дума, да не си излизал от вкъщи, само дето и при военно положение има час, от който не трябва да излизаш. Аз не вервам министъра на вътрешните работи да не е знаел, за тва как са се разпищолили подопечните му заптиета. Щото, ако е така и ние моем да убиваме, селяните милиционери, вервайте ми и то доста ефикасно;))) Мнозина нема да додрапат 45 години за пенсия;)))

пияница мистик
преди 42 секунди
Представям си ако си чужденец и решиш да идеш до "Шишман" да хапнеш нещо. Там има доста колоритни и младежки барчета и заведения, има и дюнерджийници и изведнъж нашите селckи бабаити те наложат едно хубаво с палките, даже без да знаеш защо :)))

Бит без причина, с избити зъби: Мъж обвини полицията в насилие
Георги Вачев не бил участвал в протеста срещу БФС

Прочети още на: https://www.dnes.bg/index/2023/11/20/bit-be...#comment-newest

PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 23.11.2023, 14:19
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Все повече хора ще искат да станат тенгрияни, защото ще разберат, файдата от номадството и свещената юрта!;)))
Актуализираме коефициентите и вземаме парите! Прекалихме с увеличението на заплатите;))) Арбайтен! Вайсман дал с едната ръка, Пеевски взел с двете;)))

Няма мърдане: новите данъчни оценки ще засегнат всички жилища
https://www.segabg.com/category-video/nyama...pZqiAy34rS7DmCA


Електората е много глъв;))) Глейте ся, това тече още от служебните правителства на Муни Узуни, изтупването на чувала, защото за да дадеш в държава без икономика, трябва отнекъде да го вземеш, т.е. от данъци, мита, такси, такива работи, но принципно ще го отнесат малките и средни фирми и тези със свободните професии. Аз лично бех свидетел на един такъв процес на "щавене" на ЕТ и имайте впредвид, че освен общото щавене за бюджета, НАП-ажийте също си искат своето;))) И да не искате, (бах, да ви каа, ква схема извъртеха с един адвокат), те ще си го земат;))) Страшно е в таа държава, жива да не бях! Затва ви думах "стойте си с правителства "Safe mode" и ще сте честити, ма на, глъви сте и ще си патите)

https://themasks.eu/%D0%BC%D0%BE%D0%B1%D0%B...-8TugEXfCw5SSc4


До Анонимен
Не бъркайте спорта, с управлението на държавата! Българина е много глъв:))) Види некой успял в дадена област и веднага: да го направим министър председател. Пичуаре, за управлението на държавата са нужни комплексни качества, особена вътрешна зрялост и мъдрост. Затва, Стоичков не стана мин. председател;))) И се видя, вече на възраст, защо. Така че, не слагайте каруцата пред коня. Не всеки успял някъде, става за държавен глава. А е факт, че този успял, не мой го излъчите дори за кандидат, гат дойде време за избори. Всичко при вас е една първосигнална емоция и пара в свирката!
Страхотни! България е новият европейски шампион по шахмат за жени
Това е най-големият успех в историята на женския ни шах

Прочети още на: https://www.dnes.bg/index/2023/11/20/straho...eOLRltdQMTg8e9M

Гроби Таласъма
преди 1 секунда
Аз съм абсолютно убеден, че вътрешният министър е издал заповед: "Строшете кокалите на всички наред", а аз след това ще се оправям медийно;))) И наистина след това започва водевила: - Ауууууу, ще подам оставка, не мой съм мин. пред., кога милицията бие свободните граждани, нооо, оставка не подава!;))) Само кърши пръсти и бърше сополи! Ако си виновен в търъ подаваш оставка, в търъ, знайш ли, Мишко, кво значи тва в търъ? Ще разследваме милиционерите, сиреч ще ги повишим в длъжност както през 2020 г., биха, ебаха и ги сложихме на по-хубаво платени клатикурни службички за добре свършена работа,а Тодоров, дори стана шеф на цялото МВР от един филибелийски разбойник-голтак!;))) Тва им е наказанието, хахахахаха
Валентин Попов: МВР е отдавна под прицел

Само за глобалното затопляне още не са ни обвинили

Прочети още на: https://www.dnes.bg/obshtestvo/2023/11/22/v...#comment-newest

Делян Шиш Биш
преди 1 секунда
Ама, моля ви, се! Това е все едно да осъдите еничарите, що са изклали мъжете и момчетата и са взели жените и дъщерите им за съпруги;))) Това е право на еничарите дадено от Султаня, да колат, бесат, влачат женурята и да ги хиейват! Така се създава днешният "ДПС миллет"!

ДПС против комисия за полицейско насилие на протеста срещу БФС
Не било работа на депутатите да разследват униформените

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2023/11/22/dps...#comment-newest




PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 23.11.2023, 17:01
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Лена на Ради нарежда
преди 1 секунда

Ах, та чекам либе ле, да та чекам,
да та чекам либе, да са сятиш!
Ни са сящаш либе ле, ни съ сящаш,
ни са сящаш либе ле,
друг ми пращаш!

Друг не сакам либе ле, друг не сакам,
затва та чекам, либе ле и проклинам:
Не мъ любиш либе ле, не мъ любиш,
да пропаднеш, либе ле, вдън земьоса,
вдън земьоса, либе ле, долничкана.

Поглед дан ми не мътиш,
сърце ми да късаш,
ден и нощ да не знаа и по тебе да гасна!


Лена на Радостин Василев пише и плаши: Ще почакам, ще изчезнеш!
Депутатът подава сигнал до прокуратурата

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2023/11/23/len...cheznesh.590160
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 24.11.2023, 20:02
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Гроби Таласъма
преди 1 секунда

Пичове, аз, какво ви казвах? Не ви трябва редовно правителство, карайте си го със служебните и не мрънкайте,че няма тва или онова, защото като дойде редовното, то ще ви даде, да, ще ви даде, например 3, но ще ви вземе 10 и бързо ще ви американизира и европеизира. Нали, знаете, кое най-много дразни западняците? Че, българите имат собствени имоти и жилища. Ще ни ги вземат по този начин. Ще за живеем в юрти и ще станем отново тенгрияни;))) Това е позитивното на всичко тва;))) Ша ма фанат за уя!;)))


Местният данък „сгради“ скача, оценката – на всеки две години
Без налог за жилищата с клас на енергопотребление „A“

https://www.dnes.bg/obshtestvo/2023/11/24/m...e-godini.590292
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 26.11.2023, 19:18
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Делян Шиш Биш
преди 2 секунди
Изпирането на Бойко ще приключи, когато Аз, Делян Шиш Бишшш със своят ДПС миллет стана министър-председател. Шеф на ДАНС не можай да стана, но мин. председател ще стана! Всъщност, това е целта на цялото активно мероприятие - ДПС на власт с 35 дупетата, но подкрепен от Бойко и Киро;))), т.е. българите крепат турците да ги управляват! Дори жените от "Възраждане" искат да са равни българите и турците, че и бхаратцити! На таа обща пасмина, наречена "болгар миллет", премиер, мога съм само АЗ! ;)))

Снежният спор продължава, Пеевски отвърна на Денков: Мога да се справя като премиер
Няма да избягам от отговорност, посочи председателят на ПГ на ДПС

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2023/11/26/sne...-premier.590441
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 26.11.2023, 23:42
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Няма да ви изпусна. До мен да сте, нареди Пеевски на младежите в ДПС
https://www.segabg.com/hot/category-bulgari...-mladezhite-dps


Както се разбира от речта на Делян Шишкото;))), идеята е ДПС да замести всички партии, защото, те били неспособни и рушели българската държава (ти да видиш, каква грижа за България от страна на турците), а само ДПС я гради и може, да я гради;))) Затова младежкото ДПС заедно с Делян ще управляват!
===========================================
Днес съм много по-спокоен за бъдещето на ДПС. Сега, като ви видях, няма да ви изпусна. Вие сте страхотна банка кадри, трябва да сте до мен, до партията. Имайте цялото самочувствие, като казвате, че сте от ДПС. Тепърва ще бъде много модерно да казвате, че се занимавате с политика", обръща се Пеевски към младежите. "Няма забранени въпроси и теми, с мен можете да питате за всичко", казва още той.
"Много е тежко положението, като виждам и във ведомствата и в цялата държава, експертиза не е останала, за съжаление. Държавата има нужда от вас, младите, за да тръгнем напред и наистина да станем европейска България, защото в момента нещата не са така", казва той, като подчертава, че правителството, подкрепено от абсолютно евроатлантическо мнозинство, не е перфектно, "но след две години на политическо безвремие на служебни кабинети, сега България е на правилния път."
"Смятам, че съвсем скоро ще се вижда ефектът на това мнозинство и правителство и си струва да останете тук, в България. За мен промените в Конституцията ще доведат до това, което трябва да се случи - да градим държава. Смятам, че ще получим една работеща правова държава, в която ще сте спокойни и ще се чувствате защитени. Защото, когато няма работеща прокуратура, хората не са спокойни. Или полиция, не случайно защитих и полицаите. Другите политици го удрят на популизъм, рискуват да бъдат разградени институциите. Но ако това се случи, следва анархия. Искаме да засилим в хората чувството, че има реално управление на държавата. Апатията към политиката и изборите дойде, точно от това усещане за безвластие. Затова с промените в Конституцията можем да градим държава и това е смисълът", подчертава Делян Пеевски.
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 27.11.2023, 10:02
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Гроби Таласъма
преди 1 секунда
България, България, България... Смърт на САЩ и Англия! Смърт на англиския или наглийският език, както го наричам Аз. България ще пребъде, само гато бъдат избити всички гнъсни поклоници на наглийският език! Мразя английският език! Мраза го! А за натискането на бутона с крак го прай една мръсна негърка в наглийският формат на тва предаване "Гласа на курча ми";))) Вий да не си мислите, че наште путки са измислили, нещо оригинално?, хахахахахахаа...Копират негърките, курвите му долни! "Аааааааааа" - мри куче юдово, ако не го напрайш, ний шти помогнем крастав ген!
хмм
преди 3 минути
Човека не го знам, но ми се струва, че малко преиграва. Тяхното шоу - техните правила - като не ти харесва не се записваш. Но това, което казва, че нямат права за българските песни, ако е вярно, е направо тъжно и трагично. Ако е така, е голям резил. А това за натискането на бутоните с крака - правят го в много от чуждите издания.
Анонимен
преди 7 минути
Това с натискането на бутона с крак/обут с грозни кондури/ е отвратително. И ако на Дара,що годе -годе е приемливо инфалтинното поведение, за М.Илиева е направо смешно- голяма жена и с претенции.

От кухнята на шоуто: "Гласът на България" или "Гласът на лъжата"?
"Омръзна ми да гледам как хитрите се възползват от труда на талантливите"

Прочети още на: https://www.dnes.bg/zvezdi/2023/11/27/ot-ku...#comment-newest
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 27.11.2023, 12:14
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Гълвак като Ковачев, нема нийди на светот! А в България положението на хората, какво е? Гледай в Бългaрия, льольо, не говори за Северна Корея, където никога не си бил простьо прост! Ти за нас за глупави ли ни земаш ве, гълвак?;))) За Северна Корея са загрижил льольото, льолев! Филантроп-човеколюбец, ръйш ли;))) Па, отде ги намирате такива, ебати. Тоа със сигурност мотика през живота си,не е пофатал;))) Сичката муй "Мара втасала", ний пак ша оправями международното положение, досущ кат едно време. Гълвака му глъв говори против онова време, а прай същото, квото прайха ония, по онова време, оправяха света навън;)))

Режимът в КНДР е сходен с този в България в периода 1944 -1989 г.
Ситуацията за хората там е ужасна, подчерта Андрей Ковачев

Прочети още на: https://www.dnes.bg/notifikacii/2023/11/27/...4-1989-g.590491


PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 29.11.2023, 18:18
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Делян Шиш Биш
преди 1 секунда
Видехте ли ся?:))) Ний от ДПС искаме да има обратна резбъ в чулищата сред младежта, оти ний в Ориента развиваме манафлъка, а за манафлъка си требе обратна резбъ;)) Затва гласувахме против! Отде ша дойдат партньорете за наште манафе?;))) А и за наште женуря да са развличат и те с млади момичета?;))) И за имамъ в жамията си требе да има;))) Резан ли е пишокъ, той много шава и иска много да дава, понеже голата главичка са дразни у патурят, постоянно и за да олаби, иска да е, се пъйнатъ нейде на топло в нечие отвърстие!;)))

Питай леля си Гошо... ИТН на война с джендър идеологията, ПП-ДБ, ГЕРБ и ДПС ги спряха
Йорданов: Факт е, че тази битка ще я загубите по тази тема

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2023/11/29/pit...-spriaha.590725
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 30.11.2023, 9:11
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Нека му на електората! Глъв е и трябва да умре!

СНЕЖНИЯТ (К*Р) КАПАН! smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif


https://www.youtube.com/watch?v=xkzXq22ixAA
PMEmail Poster
Top
18j
Публикувано на: 7.12.2023, 18:41
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 134
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11



Всеки комуняга е хванал парче от икономиката и се изживява като царче, даже и колонии сме имали. И всеки, който усуче по-голямо парче от пая започва да мачка другите. Това е от време оно, но лошото в момента е, че най-големия пай се събира от дрогата и така боса на дрогата става най-големио цар, от тинята. Чак янките се засрамиха, искат да го отстрелват ама хем искат, ама хем не искат, и те научиха изразо ем боли ем сърби, кат ги шибат манафите. Техните кучи синове (прасето и толупя) се оказаха обикновени анадолски манафи и сега прилагот на янките известното упражнение АТМ smil3dbd4e5e7563a.gif За това янките са пуснали радиоточката да приканва за преговори. Както казваше един познат "ако сънуваш, че някой ти диша във врата и ла'ното ти се връща навътре - човече, събуждай се - може да те е'ат в гъ'ъ" smil3dbd4e5e7563a.gif речта на Колето Марков пред гърбоносовски е въпросното събуждане у янките.

Той направо покани на преговори някой нов субект. И ние си спомнихме веднага как писа Данчо преди 2 години (да не търся из форума), че американците ще идват да се молят за преговори и ето дойдоха, но преговори няма да има. За сега. Защото Данчо е казал да връщат златото, а не да плачат по радиоточката.

Ние, до колкото разбрахме от бай Кольо - говорителя на ДИЯЕ, до колкото зависи от международните фактори разбирай САЩ, онзи който се пробва за цар на България, ще трябва да управлява международния трафик на дрогата. И в допълнение няма как да е независим, разбирай държавата ще си остане васалитет, сюзерен или колониализиран колонизатор - все едно, но с малко по-добри условия. За това няма да има преговори. Защото ние бърза работа нямаме. Можем да чакаме и новия континет да потъне, и стария да замръзне, и Русия да се надигне. Но ако янките имат бърза работа, примерно искат да не ги пердашат анадолските манафи - да връщат златото целево и по сектори, докато енергетика, туризъм, производство, земеделие наберат мощ, така че царя на дрогата да си остане едно царче. 1% от общия обем на БВП трябва да остане дрогата като стокооборот, за да може да стане дума за преговори.

https://youtube.com/watch?v=DPqA5joE3V8


--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top
18j
Публикувано на: 7.12.2023, 18:42
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 134
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11



Също от радиоточката, дон боци разбра, че ДИЯЕ е капитулирала след като той умело я раздупи по кагебейски. "Той" - разбирай целия му там генералитет, който поддържа толупа и гроб на командно дишане. Дон боци може да е тъп ама се сеща, че като капитулира ДИЯЕ се включва СИЯЕ, така че играта скоро може да загрубее. Той за това ходи и риве като шунда по всички ефири. Коврите жГерб не не им се вярва за техния цар-бок-бащица, чак го ужалиха - уж цар ама раздупен цар, мръкяло.
От там редовия герберас и патериците на герб в парламента се замислят, че те са лайното на челото на държавата, и това ще стане ясно на всички, ако тиквата не си обере крушите незабавно. .

А народа, от своя страна, разбра че всичките тия са напълно безполезни, в настоящата конфигурация. Никой в това правителство и парламента не може да свърши никаква работа. Дори заплатите които взимат всичките тия там са напълно безполезно изхарчени средства. Да не говорим за измамите и кражбите, които текат безконтролно и безразборно - от това няма никаква файда, нито една секунда повече.

Янки и вие слуги на янките: упражнението ви е ясно: оставки, служебно правителство, избори! Сега! Слава на Тангра. Добре дошъл Велики Алпе. Твоя Народ те чака!


--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 9.12.2023, 12:29
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Резаният паламуд;))) дълги години ядеше леб от ръката на Борисов, сега го мрази, но приказките му за Доган същите като Борисовите, моабети-щемпел "Тиква";))) Иначе се е българизирал, чатлака "Пеевски бил умен и прагматичен човек, според него. Глупав човек пари не прави, допълни той. Трябва да го оценим". С една дума, това си е българската народопсихология, по която се избират политическите лидери - прави ли пари. Ако прави пари, значи е умен, ако не може да прави, значи е лузър, глупак и кръгъл идиот и ако го турнем там, горе, ще краде;))) Но, това е психологията на Яга! ;))) Вижте, кво нещо е, Яга свежда живота на електората и качеството му като личност до правенето на пари, т.е. до производството на преходност, която му създава илюзията, че е вечен.

https://news.bg/politics/rashidov-dps-uprav...ne-e-lider.html
PMEmail Poster
Top
anti666
Публикувано на: 9.12.2023, 17:10
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



QUOTE
ДПС управлява сглобката, винаги ДПС е управлявала, тя е постоянен фактор, сподели той.

Прав е Мултака на републиката. Както каза някога вожда му "ДПС е бацил - където влезе, не излиза!"
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (12) « първа ... 2 3 [4] 5 6 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020