www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Шиши - гнусен турчалак и резан жагалак!


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Шиши - гнусен турчалак и резан жагалак!, истинска, неподправена омраза
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Рязан мамул, а къде е пръстчето, пръстчето...;))) Мама ти гнусна турска, резана, чатлашка. Искам главата на този резак на поднос - кървяща с изцъклени дзъркеели и език, за да му го подам посмъртно в устенцата....

Пеевски иска разум от Асен Василев и да си знае мястото

https://news.bg/politics/peevski-iska-razum...pVOr0S-spKz88O4


Шиши Резания Мамул
преди 1 секунда
Скарай са на Асан Вайсман, чи освен ДДС-то за ресторантити, требе и електората скоро, а са запира;))) Щот съм много резан отдоле, та ча и отгоре изрезан;)))

"Пирола" се появява все по-често, пикът на ковид вълната ще е в началото на ноември
Доц. Кунчев: Няма смисъл от крайни мерки с дълга карантина вкъщи
Обновена

Прочети още на: https://www.dnes.bg/index/2023/10/02/pirola...#comment-newest


Шиши Долен Турчалак
преди 1 секунда
Нал си знайти, чи съм резан жагалак и долен турчалак? Абе, вие, добре ли сте? Да дадете турци да ва управляват и йевът? Какви българи сте? Турците като мен са добри само с отрязани глави и в устана с хуй наврян! ;))) таз гледка за жугала, баш е срам! И знайте, дет жугал въ язди, Яга здраво ва жувязди... Ей, булгаре, тва е срам, да ва рани мой салам! Кой, кой, кой? Е, разбрахте - круто Мой!;)))

Шиши Биши Кочана
Ми кво да ви каа, вий си знайте, чи съм резан потурнак и никакъв българин не съм;))) съм си резан жагалак и долен потурнак! Ама вие, вече сте ги забравили тези думи, оти сте гоуемите хейропце, а децата ви са дебилни имбецили с широки усмивки, розови очила и несекващ оптимизъм;))) Та, кой? Кой, кой, кой? Кой назначи Пеевски? Сега, разбрахте ли, кой?:)))


Шиши Туркинята
преди 2 секунди
Искам бръсната слива да ти лижа и след туй чатлака мазен да нанижа!


Шиши Баш Жугала
преди 2 секунди
На кърджалискен кьошкет кат го вада, чак в София напира, гъдзъ на Гонзо, той намира! На мажко дупе, той се радва, без свян го тъпче и завраща: отново пак и пак, чи в Рая нема таа рад! Без вазелин и без помад!


Пеевски размаха пръст на Асен Василев: Спазвай споразуменията!
Дълбоко вярвам в това, че разумът ще надделее над личните амбиции, се чете в декларация

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2023/10/02/pee...meniiata.584546
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 2.10.2023, 10:18
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



"ВЪЗРАЖДАНЕ" СА ТУРЦИ!

1 4 !ОТГОВОРИ
Анонимен
преди 17 минути
До 120, aма Копейкин като гласува за избор на Пеевски в комисията за конституционните промени, тогава не потъна от срам, нали?
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 28.12.2023, 14:59
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Tангра ебе Аллах
преди 2 секунди


Сега виждате ли, как етническата турска партия ДПС и нейните дьонмета като онова очилатото седесарче, почват да ви таковат родата до 9-то коляно? Резаният се разпорежда с България като с пашаллък и абсолютно никаква реакция, което ясно показва, че протестите срещу Пеевски "ДАНС white me " беха абсолютно платени;))) Къде са сега българите да скокнат срещу турците и да започнат да убиват турци? Нема ги! Докато не се убият турците в България, винаги ще имаме подобни проблеми. Турчин ли е, не е човек!

Пеевски със сигнал до ДАНС заради екип на забранената в ЕС телевизия "Русия 1"
Провокацията - лош сигнал към нашите евроатлантически партньори

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2023/12/28/pee...rusiia-1.593578
PMEmail Poster
Top
Петър.
Публикувано на: 30.12.2023, 0:53
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 448
Участник # 5 893
Дата на регистрация: 29-March 13



Няма какво да се лъжем. С влизането на България в Шенгенската зона губим суверенитета си още повече. Защо? Защото ще ни лишат от контрол над границите ни и политиките ни по отношение на миграцията. Изискали са от българските предатели да разрешат влизането на пришълци от Афганистан или Сирия. Много от тях ще са най-различни изроди и участници във военните действия в тези страни.


--------------------
?? ????????? ???????? ???? ?????,?????????,????????.???????? ???? ???-?????????? ????,???? ? ????????? ??.???? ?? ?????? ???.?? ??????,?? ?? ?? ??????????.?? ?????? ?? ???? ???? ???? ??????????.
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 20.1.2024, 20:44
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



https://www.youtube.com/watch?v=GUxH4iK3EZ4

Гонзо е в сконфуз, а прасето Делян квичи, отворил дзурлата голяма, млящи грозно той за двама!
smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif smil4334af067a7a3.gif smil4334af067a7a3.gif smil4334af067a7a3.gif smil4334af067a7a3.gif smil4334af067a7a3.gif
PMEmail Poster
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020