www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Виктор Драголов- местните избори в Стара Загора


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Виктор Драголов- местните избори в Стара Загора, случаят заслужава отделна тема;)))
Йордан_13
Публикувано на: 26.10.2023, 18:29
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Виктор Драголов, Стара загора - продаване, прехвърляне, препредаване на гласове

https://drive.google.com/file/d/1lXbaolQo6b...?usp=drive_link

Нема просто да го споделя, свалих си го и ще го публикувам отделно, хахахахаха, за да се вижда още по-ясно. Мен устата ме заболя да казвам, че местните избори са схема от схеми;))) Тоя толкова, тоя толкова, но има и други разговори, които срещу тия гласове се получават определени дивиденти за предлагащите гласовете. Значи, ако даде 700 гласа, (смятайте 700 човека безропотно отиват под строй до урните за нищо и никви пари) той не го прави щото "иска да работи с нас", хахахахаха, тези хора не работят, разберете го те търгуват, срещу тези 700 гласа, той получава нещо за него от общината после, услуга някаква за негова лична полза. Свидетел съм по неволя на такива разговори на маса и кат са опиха, си казаха всичко, хахахаха, аз само леко ги подбутвах и слушах;)))
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 27.10.2023, 13:34
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Слави: Това е държавен преврат, оставка, съд и затвор!
Изборите в България се фалшифицират от ПП-ДБ, заяви той

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2023/10/27/sla...zatvor.587284,3


Тенгри яко в пърдяко
преди 1 секунда

Лично аз, отивам на баир в неделя;))) не знам за вас, но местните избори са натаманени много преди машинното гласуване чрез корпоративните схеми на местните играчи с пари;))) За това, въобще, никъде, по никоя медия не се говори. Бъдещият кмет е предварително ясен:))) машинният вот ще го легитимира и ако ПП-ДБ го манипулират ще настане гражданска война, защото на всички местни играчи се развалят схемите, а схемите са много пари, платени гласове;)))

МИСЛЕЩА до Тенгри
преди 40 минути
Абсолютно съм съгласна с Вас. Имам лични наблюдения от нашата община, и знам кои точно играчи /фирми/ стоят зад нашия сегашен и бъдещ кмет. И аз ще отида "за гъби"!


Тенгри яко ф пърдяко
преди 13 секунди

До МИСЛЕЩА до Тенгри

Това е чистата реалност по места без залъгалки и илюзии! Местната власт е Задкулисието, търсеното Задкулисие, защото там всичко се решава "зад кулисите' и то буквално на маса с тежки яденета и пиенета;))) Там няма партии, а само пари и схеми. Но има парии;))) Партии-пари-парии! ИТН на местно ниво са част от схемите на ГЕРБ. Казвам го най-отговорно. И я вижте днес в НС, те с кого са? С ГЕРБ, нали? Затва на местно ниво, казват, че ще са "голямата изненада" ;))) А моето сигурно инфо е, че бизнесмени от ГЕРБ наляха пари в тях под формата на гласове, хахахахаха,с една дума, симпатизанти на ГЕРБ ще отидат да гласуват за ИТН на местно ниво;))) Схемата е сигурна, кат тва, че умрелият ша бъде погребан, хахахахаххахахахахаахаха

ВСИЧКО Е РЕЖИСИРАНО?
преди 8 минути
ЦЕЛТА Е онези колебаещите се дали и за кого да гласуват, които са вероятно над 40%, да не отидат до урните в неделя. Така от една страна се "вдига стойността" на купения вот и корпоративния вот, а от друга страна се бетонират "ПРАВИЛНИТЕ ХОРА". Т.е. СТАРОТО, СТАТУКВОТО, каквото са напр.Терзиев и Хекимян. Защото кметът на София е евентуален БЪДЕЩ ПРЕМИЕР или ПРЕЗИДЕНТ. Вътрешните соц. проучвания показват, че при масово гласуване на ключови места ще има ИЗНЕНАДИ. Затова машините пречат!

Тенгри яко в пърдяко
преди 1 секунда

До ВСИЧКО Е РЕЖИСИРАНО?
На местните избори няма "наказателен вот", на парламентарните също, макар там олицетворяващите протестният вот, могат малко повече да лавират. На местните избори, тази опция е напълно изключена, защото там дори да има видима алтернатива, тя пак е част от схемата на парите и е създадена парично алтернатива, кукички за нови гласове и преразпределение тежестта на определени играчи в схемите;))) Ако един играч с пари, не го удовлетворява нещо, той финансира опозиция;))) която да му донесе нови гласове и да увеличи тежестта му в Общината, Общинският съвет чрез групата общински съветници, която ще създаде и чрез, която ще контролира дейността на кмета, хахахахахахха... ДА НА МЕСТА ЩЕ ИМА ИЗНЕНАДИ, НО ИЗНЕНАДИТЕ ЩЕ СА ЗА ЕЛЕКТОРАТА. ЛИЧЕН ОПИТ, ПИЧ! ЛИЧЕН ОПИТ! ПИТАЙ ПАТИЛО, А НЕ СТАРИЛО!
PMEmail Poster
Top
anti666
Публикувано на: 27.10.2023, 16:28
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



Много добре излезе тази информация за манипулациите с машините на Мадуро. Евреинът от Шалом Лорер "Ние с президента направихме ала-бала на изборите" Ето го механизма на "ала-балата" Иначе няма как от нищото преди няколко години никому неизвестен продавач на витамини да спечели изборите. Дори Боко Тиквата трябваше продуктово да се позинционира като борец на корупцията и мъжкар, за да се влюбят в него домакините.
Много добре! Още един гвоздей в ковчега на разпадналата се република.
Бъдещето преди Еврия в следващите няколко години ще бъде - феодализъм в провинцията и някакво подобие на централна власт в големите градове.

Ето пример;
Сладък живот за кмет и брат в първи частен град
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020