| Движение "Воини на Тангра" - Начало |
Помощ
Участници
Календар
|
| Страници: (7) « първа ... 5 6 [7] ( последно съобщение ) | ![]() ![]() ![]() |
| Йордан_13 |
Публикувано на: 15.6.2026, 18:49
|
![]() Админ ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Група: админ Съобщения: 17 778 Участник # 544 Дата на регистрация: 10-August 06 |
Василев към Радев: Хазната не е празна, има 6,8 млрд. евро
Втори месец партията не може да направи бюджет, добави той https://www.dnes.bg/a/1-bulgaria/725054-vas...ma-68-mlrd-evro Коприната от село Труд: 4,6 млрд са нищо, брат! Това не са пари, за кой по-напред? Ний си мислехме, че ще има едно 20-30 млрд. да ги скраднем кат хората, а сега се налага да казваме, че никви пари няма, белким тия оползотворим! Хората плащаха, за да спечелим изборите, нали, разбирате:))) =============================================== Василев поясни, че от тези 6,8 млрд. евро във фискалния резерв 2,2 млрд. са средствата от Сребърния фонд, както и за други фондове, които не могат да се теглят. “Тоест остават около 4,6 млрд. евро, които са на разположение на правителството”, каза депутатът и направи, че когато е станал министър на финансите през 2021 г., е получил хазната с около 4 млрд. евро, а през 2023 г. е заварил около 5 млрд. евро. “Хазната няма никакви проблеми и не е празна“, на мнение е лидерът на ПП. Василев припомни, че в кабинета “Петков“ бюджетът е бил изработен за 45 дни, включително с Коледа и Нова година. А в кабинета “Денков“ бюджетът е изготвен за 30 дни и е внесен на 5 юли 2023 г. в Народното събрание. “Ние не се оправдавахме, не се вайкахме. Седнахме, работихме и направихме два добри за българската икономика бюджета“. Еднолично управление на една партия Според него в момента това, което виждаме, е еднолично управление на една партия. “Няма коалиционни партньори, няма политически проблеми при изготвянето на бюджета. И тази една партия вече втори месец не може да си подреди приоритетите и да напише бюджета. Това показва или грешни приоритети, или абсолютна липса на компетентност. Но със сигурност оправдания от типа “хазната е празна“, когато си получил 6,8 млрд. евро, са несъстоятелни и обидни за българските граждани“, на мнение е Василев. Нормален преди 1 час Ние, нормалните и разумни българи, предупреждавахме, че рундю и шайката му са тотални некадърници, събрани от кол и въже. Ама кой да слуша. 26анонимен преди 1 час От времето на Соца. Военните се мислят че от всичко разбират. И най много от финанси. Военните са в продуктите които пускат в тоалетната Ханибал преди 1 час Зеленият Чорап Може да ги е покрил и заделил за Генерал Деси.Бижутерия,парфюмерия разходки по скъпарски курорти, скъпи коли. 143737 преди 1 час Не го харесвам този психар, но мисля, че в този случай нещата са точно такива. Рундьо ще се опита да се оправдава колко е зле положението. Ръст на приходите има, най-малкото заради инфлацията. Особено на хранителните продукти. По-високи цени, повече ДДС. 23анонимен преди 1 час Как да не е празна? Тея пари са приготвени за офшорките на хората от новото управление... анонимен преди 1 час Проблема е че няма пари за обръчите от фирми. |
| anti666 |
Публикувано на: 16.6.2026, 4:29
|
||
![]() Отдаден ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Група: Участници Съобщения: 2 586 Участник # 700 Дата на регистрация: 22-September 06 |
https://www.voininatangra.org/modules/xcgal...6491&pos=-16491 Тук вече знаещи българи описват механизмите - защо и как. На Путин му трябват пари и то много. Китайците го изнудват, Иран е отписан. Орбан го няма. Но както ген. Решетников от името на ФСБ намеква в интервюто с Миролюба Бенатова (или по-скоро предава послание) - "Ние не сме забравили за тия пари!" Именно Решетников го казва, защото точно той предложи на своя актив - олигархът чиче Гоше, човек от ложата му да стане президент, с идеята по-късно и премиер. Казано с думи прости; "Ние те направихме президент и тогава се оправдаваше пред шефа, че нямаш власт да заставиш олигарсите да ни върнат парите, сега вече няма оправдания! Имаш пълната власт, искаме си парите, защото идет война. Ждем сдачи, сука!" Помните ли преди 10г. как на пръв поглед Тиквата направи глупавото решение да издигне срещу Радев тъпата рабфагаджийка Цецка Цачева. Която беше толкова неприятна, че дори в нейното село Драганово гласуваха против нея. С този си ход той се "самоуби" и изборът на Радев беше предрешен. Тогава дори гербаджийте се чудеха с какво беше толкова ценна тая селянка. Не така стоят нещата обаче ако погледнем зад кулисите. Тиквата и Гергов са добри приятели, заради тяхната калимера Корнелия го изгони от БСП след скандал и псувни. Но като жена тя не знаеше колко дълбока е заешката дупка, не че не я предупреждавахме тогава; https://www.voininatangra.org/modules/ipboa...lj3usp86brlse54 Както Валентин Златев и Гергов, така и Тиквата са били свързани с хазарската мафия в Масква. Само че Тиквата имаше още един проблем, свързан с бандитското му минало като наркотрафикант. Заловен и вербован от ДЕА, той става тяхна сучка, за да отърве американския пандиз. Зло куче, но тяхно както в изтеклите в Уикилийкс шифрограми тогавашният американски посланик го нарече. На него му се падна незавидната чест да служи на двама господари. Така че компромисът е задето закри Южен поток под натиска на САЩ, а олигарсите му лакомо гушнаха парите на Путин, бе да остави Кремъл да избере президента чрез своя агент в БСП. |
||
| anti666 |
Публикувано на: 16.6.2026, 5:00
|
||||
![]() Отдаден ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Група: Участници Съобщения: 2 586 Участник # 700 Дата на регистрация: 22-September 06 |
През 2019г написахме това;
Както и това;
Кои бяхме ние да ни послуша тогава самодоволната Корнелия. Сега се вайка защо предложила Радев. Резултатът от това е БСП ликвидирано. Корнелия е вече никой, една застаряваща жена без подръжка и финансови инжекции. Това беше наказанието от Небето, че не ни послуша тогава. Но нашата интуиция пак се оказа правилна и се случи най-лошото! "Възстановява се статуквото на евреина Луканов от 1990-та година за теза+антитеза. БСП-СДС. БСП-ГЕРБ. А всички те са част от сатанинската синтеза, която доведе България до погибел." Андрей Карлович Луканов - двойният агент на Мосад и КГБ. Този, който за една нощ превърна свои внимателно подбрани по списък хора - политкомисари, милиционери, директори на заводи и мини, ДС агенти, свинари в милионери и бъдещи олигарси. Който, за да удави народния гняв, даде власт на борчета и криминални елементи, за да създадат трибуквените бандитски ГРУпировки. Пиша го с главно ГРУ, защото зад всичкото това стои Москва и нейните отровни пипала - ГРУ, КГБ, Одеса мама и пр. |
||||
| anti666 |
Публикувано на: 16.6.2026, 6:04
|
![]() Отдаден ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Група: Участници Съобщения: 2 586 Участник # 700 Дата на регистрация: 22-September 06 |
Точно тогава, през 2018 докато на Радев в Сочи Путин му е начуквал канчето ("спичал" - нали така беше на фатмашки жаргон), ние интуитивно сме докоснали нервен център на ложа Слънце-Ориент. Тогава нашата борба беше срещу режима на ГРОБ-Кожодери и Гергов беше част от него. Тогава не знаехме, че закапечето Петър Тодоров, началник на 1 РПУ Пловдив, към което се води и Ситово е също масон в тази ложа. Не знаехме, че президентският му съветник Пламен Узунов е от Първенец, където е общината за Ситово и също от ложата. Не знаехме, че дори Румен Радев е част от тази ложа оше от 2007г. Не знаехме също колко дълбоко е обвързана ложа Слънце с Кремъл, че Радев подготвя кур капан на Корнелия Нинова и че хасидите от дома на Натан се приготвят чрез него да вземат цялата власт в България. Нещо, което не успяха с ГЕРБ, напротив, ние ги вкарахме в един цикъл на постоянна нестабилност чрез Корнелия Нинова и взаимната им алчност за власт.
|
| anti666 |
Публикувано на: 16.6.2026, 6:36
|
![]() Отдаден ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Група: Участници Съобщения: 2 586 Участник # 700 Дата на регистрация: 22-September 06 |
Тогава през 2018г на едно светилище над язовир Кърджали имахме разговор с Йордан, където той спомена как дори хора от Движението са го предупреждавали да не поддържаме Корнелия Нинова. Отново интуитивно беше решено, че тя ни е полезна за разбиване на статуквото и създаване на една постоянна политическа криза в България. Без да знаем, че така си навличаме гнева на масонска ложа Слънце (която дори не е призната от други ложи). Защото в нея, освен президента на републиката се оказва че са почти всички негови съветници, областния на Пловив, полицаи в пловдивската полиция като Петър Тодоров, Димитър Балев, Атанас Илков, Пламен Узунов са в кюпа на руския консул. Чрез съветника му и кадровика Узунов от Първенец, ложа Слънце постави Йордан на "Външно", както в МВР наричат прякото следене на обекта, като накрая ескалира през 2021 със заповед за задържането му, подписана от Петър Тодоров от политкомисар през директор на 1 РПУ тогава, главен секретар на МВР за награда и сега депутат от ПъБъ.
Ответният удар обаче беше нанесен от сили, абсолютно неподвластни на илюминираните болшевики от Слънце. Първо архитектът на цялата тая схема Узунов беше арестуван не къде да е, а в президенството. Там беше осветена връзката му с олигарха Бобоков, който засипва България с боклуците на Ндрагета. Малко по-късно в сайта на Афера бяха изкарани негови снимки как го водят гол на въже да го посвещават в сатанинските им ритуали към Бафомет. После осветиха (илюминираха ) пълния списък на всичките зидари от тази организирана ГРУпировка, сред които под номер 62 Волдемор Радев). После арестуваха още някакви съветници от община Родопи за шпионаж в полза на Русия. Потерята подир Йордан си седна на гъза и тъй си продължава в едно негласно затишие досега. Защо пиша всичко това? За да покажем, че ние знаем, че те знаят и че урока им е даден - да не се закачат с тенгрияни. Властта сега е изцяло тяхна, както го изкаха, ние няма да се намесваме. Последиците от тази власт, както и цялата отговорност е също тяхна. И вече не върви любимото на Тиквата, ама те заради Станишев. Масонска ложа Слънце управлява. Носете си царския жезъл ако можете! Твой е Волдоморе, клетвопрестъпнико. |
| Йордан_13 |
Публикувано на: 16.6.2026, 10:38
|
![]() Админ ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Група: админ Съобщения: 17 778 Участник # 544 Дата на регистрация: 10-August 06 |
"Включително хора, ужким от Движение "Воини на Тангра" в един момент обявиха тази жена за най-голямото зло на България
Въпросът тука е, дали въобще те някога са били част от "Воини на Тангра" или са били просто имплантирани от ДС и службите тука. ================================================ Въпроса тука опира до народонаселението и че читавите и чисти хора са изключително голяма рядкост. Хора като нас са обречени да нямат приятели по една много проста причина, те бързо ще станат предатели, поради, което аз съм антисоциален и мизантропичен. Това е, защото съм си патил, а не, поради човекомразство по принцип. Хоряа като мен са принудени да са такива, за да си изпълнят мисията, заради, която са дошли. Те предусещат мислите на Яга, знаят, че човека е нечитав. Как? Ами, той "мирише";))) ама не мирис на пот, това е друг мирис, аромата на мислите му, които Яга му дава. Има хора, които първоначално та крепат и после те предават поради социума, понеже "еволюират", т.е. те първоначално не са си намерили мястото и предназначението в живота и затва са дошли при теб и като го намират (най-често в антитеза и тайна неподкрепа маскирана като фиктивна подкрепа) са извръщат, обръщат и застават срещу теб, като сегиз-тогиз продължават да си те ползват, особено, ако извора ти не пресъхва. Има хора, които веднага биват отхвърлени, има такива с които се играе, макар да си наясно, че това са открити твои врагове, флиртува се;))) имаше опит за инфилтрация на немалко жени. Верно е, че, аз обичам жените, но с една малка подробност и то тънка подробност - не всички жени;))) С някои също мога да флиртувам нарочно и то дълго време и накрая злобно и злостно да ги нараня;))) защото са врагове. Жената, която е, тя е, която те следва, която те стимулира, която те държи да не паднеш, когато си слаб. Тя воюва заедно с теб, мълчаливо воюва, а агентките, маа, дори едно путе не са научени да дават, мъж като мене на празни думи и обещания са не лови. Не мой по телефона да ми кайш, че, ако дойда ще си дигнеш краката и кат дойда да си зашийш путката с рибарски конец;))) Другари от ДС, полковника Марков визирам и оня другият народен борец, пак милиционер, научете курвите си да дават и то неведнъж;))) иначе пропада оперативната операция. Има жени, които по принцип не стават за нищо и само за тва горе-доле стават, ма и тва кат нема, те са досадни мухи, които требе да бъдат омлатени с палката! Милиционери, много ви е паднало нивото! |
| Йордан_13 |
Публикувано на: 17.6.2026, 12:16
|
![]() Админ ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Група: админ Съобщения: 17 778 Участник # 544 Дата на регистрация: 10-August 06 |
Ще го омажат доволно закона и ще има циркове;))) Поколенията на цоциалистическите ... са доволен леш като управленци!
Депутати предлагат въвеждане на подготвителен клас Четири партии вече внесоха своите предложения за промени в училищния закон https://www.segabg.com/hot/category-educati..._a1den5exw06ily До: анонимен 17 С една дума една гнъснъ мунева болшевичка! Български възход, Прогресивна България... С кого, възход ве, селяни? С вас ли? С вас? Дет сте избягали на къра, за да са наредите на лекото и мекото? Селянина се ражда селянин, за да копа нивата и то цял живот! Не се ражда, за да стане президент. Да, за Радев, говоря или военен льотчик. Точно така за кастовостта говоря, която болшевиките премахнаха... Универсално развита личност, е, аз съм универсално развит и кво?:)))) Файда, йок;))) анонимен преди 2 часа Даниела Везиева работи като икономически експерт и политически анализатор, като успоредно с това развива партийна кариера в ПП Български възход. Тя няма официална управленска или държавна длъжност в момента, но се изявява активно в публичното пространство. https://www.dnes.bg/a/1-bulgaria/725079-dan...he-za-byudzheta Даниела Везиева: Крайно време е да не лъжем повече за бюджета "Новото правителство наследи тежка фискална ситуация" Тоз е част от терористична руска клетка в Македония, млад ремсист;))) Макетата нема как да ни излъжат, ний си знаем,че този е ремсист. Но на много нескопосана идея са заложили за въоръжен конфликт и с много калпаво изпълнение. Не требе та фатат! Ку та фанат с таа татуировка на Путин, край;))) Русия никога не е искала силна България на Балканите, силна Гърция и силна Сърбия, че дори и силна Турция, когато е необходимо, да, но силна България, никога, защото тя знае, какви са силите на Българите, помни колко трудно превзе Волжка България и какви проблеми създаваше тя на Москва! РАЗБЕРЕТЕ, РУСИЯ НЕ ИСКА МАКЕДОНИЯ КАТО ЧАСТ ОТ БЪЛГАРИЯ! ТОВА Е ФАШИЗЪМ!:))) ТАКА РАЗСЪЖДАВАТ РУСНАЦИТЕ! НО, НЕ Е ФАШИЗЪМ ДА ПОРОБИШ ВОЛЖКА БЪЛГАРИЯ, НАЛИ, А БЛАТНИ ФУНЛИВИ.... ================================================== Мъжът, който вчера по обяд запали два дипломатически автомобили на българското посолство в Скопие, след което беше задържан, има татуировка на корема си с лика на президента на Русия Владимир Путин – той бил негов идол и герой, пише македонското издание „Слободен печат“, позовавайки се на свои източници. Мотивът за инцидента не е бил свързан с България, пише още македонското издание. Извършителят се нервирал, след като в телевизионен репортаж видял как автомобилите са паркирани в нарушение пред посолството, хванал автобуса от квартал Драчево, дошъл в центъра на града и запалили колите. Мъжът, запалил автомобилите на посолството ни в Скопие, е с татуировка на Путин – бил му идол ВИДЕО Инцидентът не е свързан с България, бързат да пишат в Северна Македония https://www.dnes.bg/a/2-svyat/725086-mazhat...l-mu-idol-video Руски художник, критикуващ Путин, е застрелян в Източна Полша Властите определиха случая като вероятно планирано убийство https://www.dnes.bg/a/2-svyat/725088-ruski-...iztochna-polsha За да сте наясно с понятието "руски мир" и какво всъщност се крие зад него, а не да слушате нашите русофили, които, а земат властта и ще започнат точно с това. Свободата е рожденно право на всеки човек сиреч човек се ражда свободен и свободен трябва да си умре. Това е от Тангра, останалото, не е. Желанието на някой да властва над всички останали, това е тъма тархана Яга! Това е Мрак в Тъмнината;))) Разследване: 76-годишна получила неправомерно над 36 хиляди евро от пенсии Сумата е натрупана за период от 2016 г. до 2026 г., на база предоставените неверни данни https://www.dnes.bg/a/6-krimi/725122-razsle...-evro-ot-pensii Тенгри кан Владетел преди 1 секунда Ами, жената не е чакала на "държавата" да й даде полагаемото, ми си го е взела по свое усмотрение;))) Кво ли си е казала? "Цял живот им работих залудо на тия, а те трупаха пачки... не мога ли и аз да съм тарикатка? Да, аз съм по-тарикатка от тех". И ги е фъснала в дивият! Инак, който дойде: Ми то, пари за пенции нема, ама ще ги осигурим, ще ги получите навреме, първото нещо на пдрсити е да се заиграят с пенсиите. Много им се иска да откраднат и тях;)))Или да си купят гласове чрез тях! Възмущение от проповеди на украински у нас, Сливенската епархия се сопна: Те са наши братя! Украинците не идват тук от удобство, написа Сливенският митрополит Арсений https://www.dnes.bg/a/1-bulgaria/725151-vaz...sa-nashi-bratya Тенгри кан Владетел преди 1 секунда Ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха... русофилски кратуни, разбрахте ли, сега, Истината? Украинският език е всъщност старобългарският черковен език и можем да ви кажем, че 1100 години на него се проповядва в нашите църкви и че тва е каноничният език, той няма да се промени заради кефа на Путин или заради вашият кеф, т.е. украинците говорят на старобългарският, който ние отдавна сме забравили и което винаги съм го казвал! Това винаги съм го казвал! Това е нашият език! Научете се, бе, кратуни прости руски! Вие сте жертви на Русия и нейната пропаганда! "Богослуженията, извършвани от украинските свещеници, са на същия църковнославянски език, на който служим и ние - по същия ред, със същите богослужебни книги и в пълно съответствие с каноничния и уставен порядък на Българската православна църква." анонимен преди 5 минути познавам смесени семейства - българин, женен за беларускиня, и българка от кюстендил, омъжена за полубесарабски българин, полуруснак от молдова. българин, женен за полубесарабска българка от молдова. взимайте си украинки за жени и майки на децата ви - няма да сбъркате, а и по този начин си облагородявате кръвта, гените и външния вид на вашите деца. ============================================================================== Знаете ли, защо искам "Баба Алино" да остане? Защото там видях едно момиче,украинка, което беше моят ген и което по физиономия и излъчване приличаше на дъщерята;))) Ами това е моят ген;))) Забравете!;))) Вие, които приличате много повече на турци в лицата си, ще си отидете и ще остане гена, който винаги е бил. Той затова идва;))) Връща се;))) Връща се в Родината, където му е мястото;))) , вие турците, ще си ходите... Как го наричаше, вашият човек Иво Христов? Да, "отпаднала необходимост";))) Ххххм;))) =============================================================================== Нео преди 12 минути Пореден пример за родно двуличие. В църквата на Калофер звучи руска музика. Тя дори не е църковна. Защо не съм чувал някой да алармира за това? Срам и позор! Тенгри кан Владетел преди 11 секунди До: Нео Попа трябва да се разпопи и да отиде да служи в руската старостилна църква, там ще е и на пряко разположение на ГРУ;))) Оре, оре, гнусният турски ген на русофилите с идеята да се разпопи гнусната калоферска калимевка и да са зачисли на служба към руската старостилна църква Sophie Bugor 18 ч За възстановяването на Киево-Печерската лавра ще бъдат необходими поне две години. Щетите се оценяват на около 500 милиона гривни, а пожарът е унищожил над 80% от покрива. Но има рани, които не могат да бъдат измерени в пари. Киево-Печерската лавра е много повече от архитектурен паметник. Тя е сърцето на духовната история на Украйна, символ на вярата, културата и паметта на поколения хора. В нейните стени са съхранени векове история, молитви и надежди. За мен тази болка е и лична. Моят пра-пра-прадядо е служил като свещеник в Киево-Печерската лавра. Затова, когато виждам пораженията, не виждам само разрушена сграда. Виждам място, с което е свързана историята на моето семейство. Виждам част от собствените си корени. Днес Русия не просто води война срещу украинските градове и хора. Тя води война срещу историята. Срещу културното наследство. Срещу всичко, което напомня на света, че украинският народ има свои корени, своя идентичност, своя велика култура и хилядолетна духовна традиция. Киево-Печерската лавра ще бъде възстановена. Камък по камък. Но светът не бива да забравя кой нанесе тези рани и кой носи отговорност за тях. ============================================================================== Йордан Стайков Понеже днес, под публикация на Татяна Станева, десетки русофилски профили ме убеждават как Русия имала култура;))) а пък аз им казвам,че тя никога не е имала собствена култура, а е просто гостоприемник и компилатор на културите на тези народи, които може да превземе с оръжие. И случаят с Киевско-Печорската лавра е повече от показателен, има ли Русия култура и въобще имала ли е? И аз днес, даже твърдя, че културното световъзприятие, днес на Русия е мюсюлманско, щом руският патриарх обяви "ДЖИХАД" НА НЕВЕРНИЦИТЕ;))) Веднага би трябвало той да бъде изключен от кръга на православният свят, руската православна църква да бъде низвергната и отделена от Вселенската патриаршия. Това е все едно, вселенският патриарх да отиде в централната джамия в Истанбул и да призове за война срещу турците. Това, което се случи в Русия на религиозен, на културен, на нравствено-морален план, това има да се осмисля десетилетия преди да влезе в учебниците. Няма такова нещо в православието, никога не е имало - патриарх на национална църква да призовава за джихад, за свещена война срещу народ от същата православна вяра;))) Все едно московският имам Талгат Тадджудин говори чрез него. Коцев;))) преди 1 секунда отиде ти главата! КУБ с официална позиция: Не сме анклав или престъпна групировка Цялата дейност през 2023–2026 г. е изцяло потвърдена с официални документи https://www.dnes.bg/a/1-bulgaria/725194-kub...apna-grupirovka Достатъчно е обаче да се погледнат публичните публикации на Благомир Коцев от юни 2025 г., в които той обявява, че са намерени „алтернативни източници на финансиране“ за ремонт на няколко улици във Варна. Фактите показват, че ремонтът на улица “Сава Радулов“ и “Георги Боев” е финансиран от компания “КУБ“ със собствени средства. Съществуват договори, разчети, фактури и платежни документи, които удостоверяват извършените дейности и направените разходи. Затова възниква напълно логичният въпрос: защо днес се премълчава произходът на средствата и кой всъщност е реализирал този инфраструктурен проект? Обществото има право да получи ясен и честен отговор, основан на факти и документи. Всички разрешителни документи са получени в съответствие със законодателството и установените процедури. Ние не сме политическа организация. Ние не сме "анклав" нито “престъпна групировка“. Ние сме професионална инвеститорска компания, която строи жилища, инвестира в развитието на територии, създава работни места и съвременна градска инфраструктура. Нашият резултат са реални домове, въведени в експлоатация обекти. Инвестирали сме собствени средства в проектите си и сме се доверили на местни експерти и общински и държавни органи. Радев уволнил зам.-министър с писмо по куриер Министерският съвет продължава да мълчи за махането на Атанас Костадинов от екоминистерството https://www.segabg.com/hot/category-bulgari..._a1den5exw06ily Честитка от Копринката по куриер;))) Селска работа:))) Заповед на БАБХ разваля млякото https://trud.bg/a/articles/zapoved-na-babh-razvalia-mliakoto А, Муни уж щеше да сваля цените, то вместо да ги свали, мляко, сирене, кашкавал, извара ще изчезнат от рафтовете. Това е нещо типично за болшевишките руски управления - глад и мизерия за електората до смърт! Как беше в Торецк? Руските части, гладни и без вода с боеприпаси колкото да се самоубият!'))) Типично по руски! Нека! Нека, щото много шашави женски има в България! 1 444 000 путки са гласували за Мънннь! Колко много кирливи путки! И кво ся, правим сечено на Унгария щото се извърна от Путььь? Гергов , майка ти гнусна деба болшевишка! Мотористи от цялата страна викат Радев лице в лице на площад "Батенберг" https://news.bg/politics/motoristi-ot-tsyal...-batenberg.html Излез, аскюйски кауньььььььь, излез аскюйски каунннннь...;))) Фърррррр-чотка, фърррррррр- чотка;)))) Рънннннн-рънннн-ръннннн-ръъъъъъъъъъннннннннннннннннннннннннннн... фърррр-чотка, фъррррррр-чотка "Възраждане" иска изслушване на министъра на външните работи, повдига въпроса за "Хан Тервел" Българската общественост е необходимо да знае дали нашата дипломация е защитила националния ни интерес https://www.dnes.bg/a/1-bulgaria/725238-vaz...a-za-han-tervel Копринката преди 1 секунда От партии с отпаднала необходимост, акъл не щем;))) Пари, трябват, тези 4,6 млрд са недостатъчни за крадене, ще продадем цяла Южна България на Турция и част от Делиормана и морските територии, а парите ще преведем чрез Гергов в Москва за да победим във войната с Украйна! Тенгри кан Владетел преди 1 секунда Kъм България, ЕС трябва да приеме радикални и крути мерки - спиране на всякакви еврофондове и парични потоци към нея, докато БПЦ не излезе с предложение към Вселенската патриаршия, руската църква да бъде изключена от православието и анатемосана! Причината? Причината е призива на патриарха им Кирил за "джихад" за свещена война срещу Украйна, т.е. срещу друга православна държава! Подобна терминология няма общо с християнството, а с исляма. Нека Кирил стане имам! България се противопоставя на част от новите санкции срещу Русия? Страната ни заема предпазлива позиция по въпросите с Руската православна църква https://www.dnes.bg/a/1-bulgaria/725250-bal...-sreshtu-rusiya |
| Йордан_13 |
Публикувано на: 18.6.2026, 0:32
|
![]() Админ ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Група: админ Съобщения: 17 778 Участник # 544 Дата на регистрация: 10-August 06 |
Не мисля, че ограничаването на финансовите активи в определени банки на руския патриарх ще предотврати дейността му, каквато и да е тя", добави министър Петрова.
https://www.segabg.com/hot/category-foreign...-sreshtu-rusiya Както и очаквах, проблема с Гундяев въобще не е религиозен, а финансов и става въпрос за важен канал, чрез който се заобикалят санкциите срещу Русия. Този канал е важен, той преминава през България, през Гергов и Митрофанова. Това е канала, през който хазната на България се претаква в посока Москва. Вообще, руската църква, старостилна или не е просто финансов канал. Нима си мислим, че Радев, Гергов, Копринков, Митрофанова разбират от религия, имат религиозно чувство и вяра?;))) Само наивниците вярват в това. Самото излъчване, самата физиономия на Радев, на Копринков, на Гергов, това е физиономията на един безмилостен хищник, който никога не е развивал в себе си, финната сетивност, която въвежда човека в духовността. Ако България санкционира Гунди, тя прекъсва важният финансов канал за захранване на Русия! |
| Йордан_13 |
Публикувано на: 18.6.2026, 10:59
|
![]() Админ ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Група: админ Съобщения: 17 778 Участник # 544 Дата на регистрация: 10-August 06 |
Както казват женурята в Фустабук;))), с които са гарганя по цел ден: Ние имаме мнозинство;))) Ем, имате мнозинство, но това автоматически не означава наличието на Качество;))) Колко да е качеството на работническо-селската интелигенция?;))) Ся ша ви каа, маа - 00 ;))) Качеството винаги се е обладавало от Малцинството на Посветените, но не в масонките ложи на Илюминати;))), а от тези, които са имали пряк досег с Духа;)))
================================================= https://news.bg/bulgaria/nikolay-vasilev-ka...-byudzheta.html "Правителството не е дало никакви идеи за бюджета. Въпреки това пораженчески веднага взима дълг. Няколко пъти бяха споменати микроскопични идеи за реформи - около 1%. А всъщност годишните разходи трябва да се орежат с около 6 млрд. евро. Същевременно властта предложи мерки за няколко десетки милиона. На другия ден се отказаха от тях след няколко негативни коментара. Една политическа сила, която за пръв път от 30 години има абсолютно мнозинство, трябва да има знанията, смелостта и волята да направи реформи. Иначе да си ходи. В момента има страх", изтъкна Василев. |
| anti666 |
Публикувано на: 18.6.2026, 22:15
|
||
![]() Отдаден ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Група: Участници Съобщения: 2 586 Участник # 700 Дата на регистрация: 22-September 06 |
Абсолютно точно. Точно там ги боли и затова Волдомор Гадев блокира този пакет. Гундяев (разбирай КГБ) има банкови сметки в България и Кипър. По този начин той (те) може да плаща(т) на своите "копейки" и съответно да получава(т) парични постъпления, които са необлагаеми и непроследими. Защото видите ли са "дарения за църквата от миряни". Когато Радев се изказа в Брюксел, че не го интересувало името Гундяев, а това че е православен свещенник, помните ли преди време имаше скандал как ДАНС изгони един руски поп, за който се оказа (и то след като македонците ни предупредиха) агент на ГРУ. По тази логика, всеки руски, турски, еврейски и какъвто и да е шпионин, може да навлече расо и да бъде недосегаем, защото видите ли е свещенник. Една карикатура на убития реуски сатирик Сергей Скрепетцки. Забележете сиволите на калимявката на Гундяев. https://scontent-ord5-1.xx.fbcdn.net/v/t39....F8Q&oe=6A3A5537 АЗ лично не знам кога ще им свърши търпението на Еврозелките и кога ще поставят ребром въпроса на "българското" правителство. Вие с ЕС ли сте или с Расия? И ако сте с Расия, марш от ЕС и марш от НАТО. Нали това всички български копейки хотят? Самият Радев трябва да спре да се гъне като глист и да си каже ясно. Вижте ся, аз съм с чиче Герги, генерал Решетников и полк. Митрофанова. Каквото те кажат, това ще направя. Крим е руски, Войната е мир, Украйна е окупатор и затова гоня всички украинки с децата им (освен ако не се закълнат в Путин-Шеломов). |
||
| Йордан_13 |
Публикувано на: 20.6.2026, 18:16
|
![]() Админ ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Група: админ Съобщения: 17 778 Участник # 544 Дата на регистрация: 10-August 06 |
Кукловодите зад Радев? Връзките между олигарси, ДС и военни
https://www.youtube.com/watch?v=hWha0gYzMCY @ЙорданСтайков-ч7щ преди 1 минута (редактиран) Ба, Мъньь бил нелицеприятна личност, но не предизвиквал омраза... Трябва да си кръгъл профан, идиот, пръдльо и гомнар, за да не предизвиква в теб омраза масон от ложата "Слънце Ориент" на Георги Гергов, който е обаче и почетният руски консул в България, т.е. тук имаме аватари на самият Путин и ние не говорим просто за проруски, а направо за руски или за руснаци. Те са руснаци, те не са българи! Второ, Радев въобще не е феномен. Неговата политическа кариера е строго дирижирана. Може да намерите едно предаване точно в "Шоуто на Слави", старо е, но аз преди време го намерих в интернет и го разпространих, защото ги мразя от дъното на душата си, тези слуги на Дявола... И точно, защото са слуги на дявола, на Луци, Луци, Гуци;))) те са нарекли ложата си "Слънце Ориент", но това не е божията светлината, а светлината на Луцифер, на падналият и прогоненият;))) Та, в това издание на Трифонов, самият Трифонов лансира Радев да стане политик. Тогава той все още е шеф на ВВС или квото друго там. Трифонов също е масон. Въобще масонските кръгове и ложи си менкат управлението на държавата, Луциферовите чеда си менкат управлението, а простият, тъп, говнян и откровено наебан от Дявола, електорат им помага за това! Радев ще вземе и общинската власт и ще имаме "ерата Радев". Най-малкото Путин ще му помогне, защото на Путин, България му е нужна като финансов канал, с който да заобикаля санкциите, а радевите хора имат опит в общинското управление, некадърни са;))), но имат административен опит. В Родопската яка, южно от Пловдив, той създаде болшевишка терористична клетка и там в тайна и на скрито градеше днешният модел на управление на държавата, но не без помощта на ГЕРБ! ГЕРБ помагаше на Радев в Родопската яка! Така че, ако си мислим, че Радев, ще си отиде, утре, дълбоко се греши! Радев е най-лошото, което се е случвало на България в най-новата й история! Първом, то се случи на мен лично през 2020 г., а сега ще се случи и на всички останали, но призивите ми в продължение на 6 години не бяха чути. А вие, наричате този народ - мъдър?;))) Народа е за смяна!;))) Хубавото е, че сега с войната в Украйна, има с кой да бъде сменен;)) |
| Йордан_13 |
Публикувано на: 22.6.2026, 14:38
|
![]() Админ ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Група: админ Съобщения: 17 778 Участник # 544 Дата на регистрация: 10-August 06 |
Марин Николов
Ти нямаш проблеми с Москва. Ти имаш проблеми с Узунов и първо рпу. Така , че ще ни убият нашите управляващи , не руснаците ! То в България е гражданска война от Освобождението до сега . Няма период , когато да е било мир . Лѫбомиръ Димитровъ Марин Николов Крайно време е в тая война да победят правилните хора избрани от Тенгри. Йордан Стайков Марин Николов Анжък, де. Точно с руснаците;))) Йордан Стайков Марин Николов: Ся, ма кефи тва, че всички вече ще си имате проблеми с Узунов и Първо РПУ, тъй като те се мултиплицираха на национално ниво;))) Засега, де се казва, ужким позабравиха за мен. Около мен, започна са връща старата готина атмосфера: никой не се занимава с тебе, ни та търси, ти не съществуваш. Тва е яко;))) И тва е, оти аз не бех припознат като щит срещу Муни подобно украинците, които беха припознати като щит срещу дугиновите малоумия и руските безумия и мечти. Тогава се каза, че тва са си били некви мои лични, местни проблеми Така нека са мои, лични и местни проблеми, сега са и ваши! |
| Йордан_13 |
Публикувано на: 23.6.2026, 22:31
|
![]() Админ ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Група: админ Съобщения: 17 778 Участник # 544 Дата на регистрация: 10-August 06 |
Затова говоря за генофонда и неговото качество. Генофонда трябва да е такъв, че да може да изрази пълнотата на Духа, когато това е налице, тялото е без значение, то може да бъде пожертвано и създадено отново. Тази Лудост, това е Духа, който е получил своите криле чрез съответната личност. Когато такъв генофонд липсва, тогава гена може да изрази само ума, а в ума има много пресметливост и никаква саможертва! С човека на ума, можеш да битуваш, но не и да живееш ! А, за да имаш Държава, трябва да живееш; да битуваш може и с турците;))) Те бяха дух и си останаха дух, тялото бе пожертвано за възкресението на България!
========================================== Илияна Йотова припомни символното за Априлското въстание „Кърваво писмо“, което Каблешков отнася в Панагюрище, за да подпали искрата за свобода и там. „Един 25-годишен мъж, едно момче, дете. Какво трябва да притежава един млад човек, за да има тази сила в себе си, обаяние, вътрешна красота, твърдост и смелост? Не само да тръгне сам, но да увлече и други, които Дядо Вазов ще нарече по-късно „луди глави“. Такива хора ни трябват и днес“, заяви президентът. Държавният глава открои значимостта на саможертвата на Тодор Каблешков и всички герои от Априлската епопея, които поставят основите на дълго чаканата свобода. По думите й жестокостта, с която е потушено въстанието, изпепелените градове и избитите хора, които са отишли на Голготата на бунта, са страници от българската история изпълнена с трагизъм, но и първата глътка свобода за българите. „Въстанието буди заспалата съвест на Европа и най-светлите умове, които принуждават своите правителства да изоставят геополитическите си инте Президентът в Копривщица: Каблешков изгоря в борбата за свобода, но паметта за делото му никога не може да изгори в съзнанието на българите https://trud.bg/a/articles/%D0%BF%D1%80%D0%...%B8%D1%82%D0%B5 Наистина и на мен ми е много интересно, как аватара на Путин в България ще преговаря с Путин, ако самият Путин не иска да има мир? Нещо повече, той иска украински територии смятайки ги за руски, а украинците смятат тези територии за свои и не искат да ги дават на руснаците? Мир, мир, мир... Мир, ама да не санкционираме Русия, а да спрем оръжието за Украйна, която РФ продължава да бомбандира всеки ден?Мира, можеше и трябваше да се търси в първата година на войната, след това жертвите станаха твърде много и той стана невъзможен. Вратата за Мира се затвори с многобройните косвени и преки жертви. Инак, Радев е добър в тва да иска мир, ама някой друг, да работи за него? Украйна иска всички свои територии, Русия не ще да ги дава, хм... единственото възможно в случая е само ВРЕМЕННО ПРИМИРИЕ и то ще е временно, защото руснаците имат нужда от война! Онзи, дълбок мир, в който Украйна става част от РФ е само в главата на Радев;))) България може да посредничи за временно примирие, ако го направи и го постигне, това ще е голям успех след 5 години война. https://www.vesti.bg/bulgaria/germaniia-kym...govaria-6262821 Германия към Радев: Как ще накарате Путин да преговаря? Чий е Крим? В момента в Крим тече референдум за отделянето му от РФ;)))========================================== Той обяви също, че след украинските удари по петролната база, продажбите на гориво на целия полуостров за граждани и фирми са напълно спрени. Ограниченията влязоха в сила в 9:00 ч. сутринта на 21 юни. Според Аксьонов, само „държавните служби, които осигуряват функционирането и сигурността“ на Крим, ще получават гориво. Специалният щаб на Краснодарския край напомни, че на тежкотоварните превозни средства е забранено да използват Кримския мост и препоръча на шофьорите на такива превозни средства да използват т.нер. "сухопътен коридор" - магистрала Р-280 през Ростов на Дон, Таганрог, Мариупол, Мелитопол и Симферопол. Преминаването през окупираните украински територии обаче не е безопасно, тъй като през последния месец и половина украинските въоръжени сили редовно атакуват цистерни с гориво, тирове и военен транспорт, пътуващи по него. В Краснодарския край, атака причини пожар в петролна база в района на Темрюк. Съоръжението е част от инфраструктурата на пристанище Кавказ. Дронове са ударили и ферибота „Панагия“, който обслужва линията през Керченския проток. Според местните власти, един човек е загинал, а друг е ранен. Украинският президент Володимир Зеленски потвърди ударите по цели от двете страни на Керченския проток https://trud.bg/a/articles/%D1%83%D0%BA%D1%...%81%D0%B8%D1%8F Украйна атакува фериботната връзка между Крим и Русия Ку прайш политика с п...утки ша едеш уйове, ако правиш политика с уйове, ша хевеш п...утки!;))) https://www.dnes.bg/a/1-bulgaria/725730-tar...m_campaign=Push Търпението на европейските лидери към България сякаш се изчерпва В Европа вече виждат прилики между България и Унгария, казва Андрей Новаков Нинова: само, който не познава Радев може да бъде изненадан от хаотичното управление един месец https://www.youtube.com/watch?v=rZozEqwfS7M Най- лесно се управлява държавата като снемете от управлението всякаква отговорност и я делегирате на други;))) Тогава само употребявате ползите лично и не носите никаква отговорност за нищо! ========================================== "Тези зашеметяващи обеми вода са доказателство, че гръцките власти не са предприели необходимите мащабни инвестиции за управление и задържане на тези води на собствена територия", заяви Личев. По думите му Атина е разчитала в значителна степен на българската инфраструктура по поречието на Арда, вместо да изгради съоръжения за собствените си нужди. 40-годишен договор за водите на Арда е заплаха за България Това заяви бившият екоминистър Асен Личев https://www.dnes.bg/a/1-bulgaria/725731-40-...ha-za-balgariya Бойко Тиквата Дзак! Пак съм Аз, само че, без Мен!;))) "Прогресивна България" открехна вратата за част от мерките в Бюджет 2026 https://news.bg/politics/progresivna-balgar...dzhet-2026.html Бабикян за за Радев, Пеевски и назначенията, кръстоносците, олигарсите и президентските избори https://www.youtube.com/watch?v=WLqGn_WmORA Тенгри кан Владетел преди 1 секунда Зелените с "Натура 2000", мa кефат, маа защото го туриха натурално на разни лешпере и пдрси, които искаха да строят гьотере по дивите родопски места. Кво е тва нещо, маа в главата на човека? Я, доживее 90-сет години, я не, обаче са юрва да строи, т.е. да окендзва девственото и след него остава едно гомно, маа, което с десетилетия са руши и още толкова, докато природата го погълне напълно и абсорбира безвъзвратно! Инак без грант не мое;))) Хора кат мен, требе са на грант, а не да копат нивите;))) Ний знаем, кво да прайм с гранта;))) Най-малкото нови леговища за мечките дето ядат туристи, ша изкопаем;)) Чистка: Тома Белев е отстранен от поста на съпредседател на "Зелено движение" Конгресът на зелените избра адвокат Калин Ангелов на негово място https://www.dnes.bg/a/1-bulgaria/725823-chi...eleno-dvizhenie Ako искаш да пиеш мляко и а ти се избива на масло, кат го заквасваш на кисело, земи си и гледай крави;))) ============================================================================== Проверка на БАБХ веднага установява, че няма никакво краве мляко в проби взети от търговски складове на "Клас фуд" и "Алфа СД", въпреки обозначенията на опаковките. Агенцията сезира и Софийска районна прокуратура. Наяве излезе мащабна измама с фалшиво масло „Deutsche Markenbutter“ КЗК глоби две фирми-дистрибутори за заблуждаващи опаковки и етикети https://www.segabg.com/hot/category-economy..._a1den5exw06ily Копринката е истински фашага, маа, таа неговата физиономия е много особена, особено малките очички и разстоянието между тях. В тва има нещо много дълбоко небългарско, нещо чисто еврейско;))) https://www.segabg.com/hot/category-bulgari..._a1den5exw06ily Копринков и Демерджиев влизат в ръководството на "Прогресивна България" Партията се регистрира два месеца след изборите Доживот без право на замяна като в тва време, може да чука камъни в някоя кариера и да изкарва пари, щото кръвнина ще има да плаща, а и косвените загуби за държавата, също. Няма смисъл от доживот без право на замяна и да бъде хранен кат гълъб в кафез, по-добре разстрел в такъв случай. https://news.bg/society/krakata-na-momcheto...lavov-most.html "Краката на момчето бяха във въздуха и полетя надолу": Очевидец разказа за бруталното убийство на "Лъвов мост" Роботи с ИИ ще съветват министъра на иновациите Иван Василев Министърът ще дава насока, ИИ само ще помага https://www.dnes.bg/a/1-bulgaria/725967-rob...te-ivan-vasilev Ще надминем Украйна по дигитализация!;))) 1Тенгри кан Владетел преди 1 секунда A, какво друго очаквате след като Радев е същият този биоробот, който с тенекено-монотонен речетатив пълни и наставлява простите ви кратуни? То дори има карикатура с него като робот! 10E.T. преди 23 минути Добре, че си тръгнах от Земята 1982-ра. 9анонимен преди 30 минути Министър с ЕТ ще го съветват роботи с ИИ. 8анонимен преди 43 минути До: Бай Танас Ти па кога си видел министър с акъл? Не ги ли гледаме едни и същи вече толкова години и всичките като подбирани с тест за отрицателна интелигентност. Точно затова ни трябва ИИ. 7анонимен преди 45 минути Газина да ни е яка! С такива министри и началници, дето ги съветват роботи. 6анонимен преди 46 минути Абе, на първо място за управление на такова министерство ни е нужен ЕСТЕСТВЕН ИНТЕЛЕКТ. ИИ може да го ползват за други неща, но да управляваш проекти за милиони и милиарди с ИИ, щото сам не може да мислиш.... Кога ще почнат да назначават доказани експерти с име и да им показват биографията и опита? Преди да се почне с това винаги ще има съмнения, че се избират калинки някъде да се наместят, особено ако първата им идея е да ползват чат ботове да им дават идеи. 5анонимен преди 46 минути Най-важното е роботите да са руски с руски ИИ за да няма наказания от руското посолство на премиера Радэв. 4Бай Танас преди 47 минути Като нямаш акъл опираш до ИИ ... 3Хемус преди 50 минути За толкова години само не разбрах за какво ни се налага тази простотия!?Робот ли ще джаскам или с него ще се карам по институциите?Това нещо,ако ме обслужва в ресторант,може да го засиля към кухнята или в най-добрия случай по стълбите! 2да бъде преди 52 минути Супер, ама айде и другите министри! И направо да ги заменяме всичките с роботи! От кога го чакаме това! Радев към учениците по природни науки: Бъдете всеотдайни и устремени Той им връчи националния флаг на олимпийските отбори по природни науки https://www.dnes.bg/a/1-bulgaria/725977-rad...yni-i-ustremeni ИИ Робот Радев преди 1 секунда Сменете го! Аз ще се справя по-добре!;))) Деса Поетеса преди 1 секунда Не е лесно цял живот да ме блъска зелено боядисана тенекия и аз да блъскам по нея и все същата монотонна диария! Кабинетът "Радев" замразява минималната заплата на 620,20 евро до 2028 г. От 1 август чиновниците и съдебната власт ще поемат част от осигурителните вноски срещу компенсация в заплатите https://www.dnes.bg/a/1-bulgaria/725996-kab...-evro-do-2028-g 2 години преди 1 секунда глад за да има за Копринков и Путин! Прави впечатление, че въвеждането на лични вноски не важи за МВР и МО, които са в отделен фонд на държавното обществено осигуряване и бюджетът ги осигурява с доста по-високи осигуровки. анонимен преди 24 минути Родев - незабавна ОСТАВКА !!! Не се бави и не се прави на умряла лисица ..Цялэто ти провителство е пълен цирк ,без изключение ..Отде ги намери тези нещастници, бе ??? Тези не стават и за обикновени чиновници . Но какъвто Премиера ,такива и министрите му ..СРАМ ... анонимен преди 10 минути На народеца от Москва му го набутаха с 200. Чака го живот с руски пенсии и заплати 41кРадев Копринката преди 10 минути е Супер - Нова Новина: "Прогресивна България" върна начело на държавно ловно стопанство Илия Симеонов, горският шеф от времето на заменките. Управляващите от "Прогресивна България" са направили скандално назначение за шеф на държавно ловно стопанство. - още си Стойте пред Клавиатурите, а не сте по Площадите, докато Мафията на Крадев и Копринката завладеят напълно Държавата - тия НЕ са като Боку-Демократа, при най-малкият протест да Дават Оставка - Май Още НЕ разбирате в Каква Истинска Беда сме!! Русороби преди 12 секунди До: анонимен 42 По-добре да живеем като руснаци, но да не плащаме масрафа на украинците! Румен Радев: Минималната работна заплата няма да бъде замразявана през 2026 г. Нов механизъм за определяне на МРЗ за 2027 г. ще бъде разгледан през август, заяви премиерът https://www.dnes.bg/a/1-bulgaria/726026-rum...ana-prez-2026-g 35Тенгри кан Владетел преди 4 секунди Мунди не е дошъл да ви дава пари, а да зема! Копринката, Путин, Гергов ... сичко червено е глад;))) Красная армия, тоже;))) Така, че, само ако я замрази ще е "берекет версин", д ане я свали, чи и на Гундяев трябвало пари, а и за Ердоган, тоже;))) Бунт срещу Мунди... ПОДКРЕПЯМ!:))) Аз мислех,че ще е още от първият ден на "възцаряването Му";))) Защото Рунди е най-голямото зло, което ни сполетява в най-новата ни история! Докле е мъничка змията, дайте да се съберем, с крака да и строшим главата, свободни да се наречем. https://www.youtube.com/watch?v=f1ifKMlw-vc 129Гундяев преди 1 секунда Скоро нашите хора в България ша претакат държавния й бюджет и ще си купим гориво и ще може да карате колите си! Няма да има вече: петрол газиш, в талига са возиш! Българските русороби казаха, че те ще стоят гладни, но братушките трябва да победат фашистите! - Ние ще изгладуваме, свободата си, братушки - рекоха те. На този фон група свещиници предизвикаха смях онлайн. Няколко православни свещеници, облечени в златни одежди, държащи четки за светена вода, поръсиха с вода горивните помпи и дюзи, за да ги благословят и осветят. Местната православна църква има традиция да благославя различни бизнес обекти, като в този случай надеждите са, че това ще осигури безопасна работа на станцията и стабилни цени на петрола. Но зад тази уникална сцена всъщност се крие чувство на безпомощност пред тази война. Един от най-големите руски блогъри пише за кризата в рая на Путин: "Карах цял ден. Ситуацията с горивото е лоша. Препоръчвам да заредите резервоара си докрай в града - въпреки всички ограничения - преди да тръгнете по магистралата, и да приемете, че ще шофирате чак до следващия град." Свещеници борят недостига на гориво в Русия освещавайки... бензиностанции ВИДЕО Вече 25 региона изпитват затруднения https://www.dnes.bg/a/2-svyat/726021-svesht...ostantsii-video |
| Йордан_13 |
Публикувано на: 23.6.2026, 22:39
|
![]() Админ ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Група: админ Съобщения: 17 778 Участник # 544 Дата на регистрация: 10-August 06 |
Затова говоря за генофонда и неговото качество. Генофонда трябва да е такъв, че да може да изрази пълнотата на Духа, когато това е налице, тялото е без значение, то може да бъде пожертвано и създадено отново. Тази Лудост, това е Духа, който е получил своите криле чрез съответната личност. Когато такъв генофонд липсва, тогава гена може да изрази само ума, а в ума има много пресметливост и никаква саможертва! С човека на ума, можеш да битуваш, но не и да живееш ! А, за да имаш Държава, трябва да живееш; да битуваш може и с турците;))) Те бяха дух и си останаха дух, тялото бе пожертвано за възкресението на България!
========================================== Илияна Йотова припомни символното за Априлското въстание „Кърваво писмо“, което Каблешков отнася в Панагюрище, за да подпали искрата за свобода и там. „Един 25-годишен мъж, едно момче, дете. Какво трябва да притежава един млад човек, за да има тази сила в себе си, обаяние, вътрешна красота, твърдост и смелост? Не само да тръгне сам, но да увлече и други, които Дядо Вазов ще нарече по-късно „луди глави“. Такива хора ни трябват и днес“, заяви президентът. Държавният глава открои значимостта на саможертвата на Тодор Каблешков и всички герои от Априлската епопея, които поставят основите на дълго чаканата свобода. По думите й жестокостта, с която е потушено въстанието, изпепелените градове и избитите хора, които са отишли на Голготата на бунта, са страници от българската история изпълнена с трагизъм, но и първата глътка свобода за българите. „Въстанието буди заспалата съвест на Европа и най-светлите умове, които принуждават своите правителства да изоставят геополитическите си инте Президентът в Копривщица: Каблешков изгоря в борбата за свобода, но паметта за делото му никога не може да изгори в съзнанието на българите https://trud.bg/a/articles/%D0%BF%D1%80%D0%...%B8%D1%82%D0%B5 Наистина и на мен ми е много интересно, как аватара на Путин в България ще преговаря с Путин, ако самият Путин не иска да има мир? Нещо повече, той иска украински територии смятайки ги за руски, а украинците смятат тези територии за свои и не искат да ги дават на руснаците? Мир, мир, мир... Мир, ама да не санкционираме Русия, а да спрем оръжието за Украйна, която РФ продължава да бомбандира всеки ден?Мира, можеше и трябваше да се търси в първата година на войната, след това жертвите станаха твърде много и той стана невъзможен. Вратата за Мира се затвори с многобройните косвени и преки жертви. Инак, Радев е добър в тва да иска мир, ама някой друг, да работи за него? Украйна иска всички свои територии, Русия не ще да ги дава, хм... единственото възможно в случая е само ВРЕМЕННО ПРИМИРИЕ и то ще е временно, защото руснаците имат нужда от война! Онзи, дълбок мир, в който Украйна става част от РФ е само в главата на Радев;))) България може да посредничи за временно примирие, ако го направи и го постигне, това ще е голям успех след 5 години война. https://www.vesti.bg/bulgaria/germaniia-kym...govaria-6262821 Германия към Радев: Как ще накарате Путин да преговаря? Чий е Крим? В момента в Крим тече референдум за отделянето му от РФ;)))========================================== Той обяви също, че след украинските удари по петролната база, продажбите на гориво на целия полуостров за граждани и фирми са напълно спрени. Ограниченията влязоха в сила в 9:00 ч. сутринта на 21 юни. Според Аксьонов, само „държавните служби, които осигуряват функционирането и сигурността“ на Крим, ще получават гориво. Специалният щаб на Краснодарския край напомни, че на тежкотоварните превозни средства е забранено да използват Кримския мост и препоръча на шофьорите на такива превозни средства да използват т.нер. "сухопътен коридор" - магистрала Р-280 през Ростов на Дон, Таганрог, Мариупол, Мелитопол и Симферопол. Преминаването през окупираните украински територии обаче не е безопасно, тъй като през последния месец и половина украинските въоръжени сили редовно атакуват цистерни с гориво, тирове и военен транспорт, пътуващи по него. В Краснодарския край, атака причини пожар в петролна база в района на Темрюк. Съоръжението е част от инфраструктурата на пристанище Кавказ. Дронове са ударили и ферибота „Панагия“, който обслужва линията през Керченския проток. Според местните власти, един човек е загинал, а друг е ранен. Украинският президент Володимир Зеленски потвърди ударите по цели от двете страни на Керченския проток https://trud.bg/a/articles/%D1%83%D0%BA%D1%...%81%D0%B8%D1%8F Украйна атакува фериботната връзка между Крим и Русия Ку прайш политика с п...утки ша едеш уйове, ако правиш политика с уйове, ша хевеш п...утки!;))) https://www.dnes.bg/a/1-bulgaria/725730-tar...m_campaign=Push Търпението на европейските лидери към България сякаш се изчерпва В Европа вече виждат прилики между България и Унгария, казва Андрей Новаков Нинова: само, който не познава Радев може да бъде изненадан от хаотичното управление един месец https://www.youtube.com/watch?v=rZozEqwfS7M Най- лесно се управлява държавата като снемете от управлението всякаква отговорност и я делегирате на други;))) Тогава само употребявате ползите лично и не носите никаква отговорност за нищо! ========================================== "Тези зашеметяващи обеми вода са доказателство, че гръцките власти не са предприели необходимите мащабни инвестиции за управление и задържане на тези води на собствена територия", заяви Личев. По думите му Атина е разчитала в значителна степен на българската инфраструктура по поречието на Арда, вместо да изгради съоръжения за собствените си нужди. 40-годишен договор за водите на Арда е заплаха за България Това заяви бившият екоминистър Асен Личев https://www.dnes.bg/a/1-bulgaria/725731-40-...ha-za-balgariya Бойко Тиквата Дзак! Пак съм Аз, само че, без Мен!;))) "Прогресивна България" открехна вратата за част от мерките в Бюджет 2026 https://news.bg/politics/progresivna-balgar...dzhet-2026.html Бабикян за за Радев, Пеевски и назначенията, кръстоносците, олигарсите и президентските избори https://www.youtube.com/watch?v=WLqGn_WmORA Тенгри кан Владетел преди 1 секунда Зелените с "Натура 2000", мa кефат, маа защото го туриха натурално на разни лешпере и пдрси, които искаха да строят гьотере по дивите родопски места. Кво е тва нещо, маа в главата на човека? Я, доживее 90-сет години, я не, обаче са юрва да строи, т.е. да окендзва девственото и след него остава едно гомно, маа, което с десетилетия са руши и още толкова, докато природата го погълне напълно и абсорбира безвъзвратно! Инак без грант не мое;))) Хора кат мен, требе са на грант, а не да копат нивите;))) Ний знаем, кво да прайм с гранта;))) Най-малкото нови леговища за мечките дето ядат туристи, ша изкопаем;)) Чистка: Тома Белев е отстранен от поста на съпредседател на "Зелено движение" Конгресът на зелените избра адвокат Калин Ангелов на негово място https://www.dnes.bg/a/1-bulgaria/725823-chi...eleno-dvizhenie Ako искаш да пиеш мляко и а ти се избива на масло, кат го заквасваш на кисело, земи си и гледай крави;))) ============================================================================== Проверка на БАБХ веднага установява, че няма никакво краве мляко в проби взети от търговски складове на "Клас фуд" и "Алфа СД", въпреки обозначенията на опаковките. Агенцията сезира и Софийска районна прокуратура. Наяве излезе мащабна измама с фалшиво масло „Deutsche Markenbutter“ КЗК глоби две фирми-дистрибутори за заблуждаващи опаковки и етикети https://www.segabg.com/hot/category-economy..._a1den5exw06ily Копринката е истински фашага, маа, таа неговата физиономия е много особена, особено малките очички и разстоянието между тях. В тва има нещо много дълбоко небългарско, нещо чисто еврейско;))) https://www.segabg.com/hot/category-bulgari..._a1den5exw06ily Копринков и Демерджиев влизат в ръководството на "Прогресивна България" Партията се регистрира два месеца след изборите Доживот без право на замяна като в тва време, може да чука камъни в някоя кариера и да изкарва пари, щото кръвнина ще има да плаща, а и косвените загуби за държавата, също. Няма смисъл от доживот без право на замяна и да бъде хранен кат гълъб в кафез, по-добре разстрел в такъв случай. https://news.bg/society/krakata-na-momcheto...lavov-most.html "Краката на момчето бяха във въздуха и полетя надолу": Очевидец разказа за бруталното убийство на "Лъвов мост" Роботи с ИИ ще съветват министъра на иновациите Иван Василев Министърът ще дава насока, ИИ само ще помага https://www.dnes.bg/a/1-bulgaria/725967-rob...te-ivan-vasilev Ще надминем Украйна по дигитализация!;))) 1Тенгри кан Владетел преди 1 секунда A, какво друго очаквате след като Радев е същият този биоробот, който с тенекено-монотонен речетатив пълни и наставлява простите ви кратуни? То дори има карикатура с него като робот! 10E.T. преди 23 минути Добре, че си тръгнах от Земята 1982-ра. 9анонимен преди 30 минути Министър с ЕТ ще го съветват роботи с ИИ. 8анонимен преди 43 минути До: Бай Танас Ти па кога си видел министър с акъл? Не ги ли гледаме едни и същи вече толкова години и всичките като подбирани с тест за отрицателна интелигентност. Точно затова ни трябва ИИ. 7анонимен преди 45 минути Газина да ни е яка! С такива министри и началници, дето ги съветват роботи. 6анонимен преди 46 минути Абе, на първо място за управление на такова министерство ни е нужен ЕСТЕСТВЕН ИНТЕЛЕКТ. ИИ може да го ползват за други неща, но да управляваш проекти за милиони и милиарди с ИИ, щото сам не може да мислиш.... Кога ще почнат да назначават доказани експерти с име и да им показват биографията и опита? Преди да се почне с това винаги ще има съмнения, че се избират калинки някъде да се наместят, особено ако първата им идея е да ползват чат ботове да им дават идеи. 5анонимен преди 46 минути Най-важното е роботите да са руски с руски ИИ за да няма наказания от руското посолство на премиера Радэв. 4Бай Танас преди 47 минути Като нямаш акъл опираш до ИИ ... 3Хемус преди 50 минути За толкова години само не разбрах за какво ни се налага тази простотия!?Робот ли ще джаскам или с него ще се карам по институциите?Това нещо,ако ме обслужва в ресторант,може да го засиля към кухнята или в най-добрия случай по стълбите! 2да бъде преди 52 минути Супер, ама айде и другите министри! И направо да ги заменяме всичките с роботи! От кога го чакаме това! Радев към учениците по природни науки: Бъдете всеотдайни и устремени Той им връчи националния флаг на олимпийските отбори по природни науки https://www.dnes.bg/a/1-bulgaria/725977-rad...yni-i-ustremeni ИИ Робот Радев преди 1 секунда Сменете го! Аз ще се справя по-добре!;))) Деса Поетеса преди 1 секунда Не е лесно цял живот да ме блъска зелено боядисана тенекия и аз да блъскам по нея и все същата монотонна диария! Кабинетът "Радев" замразява минималната заплата на 620,20 евро до 2028 г. От 1 август чиновниците и съдебната власт ще поемат част от осигурителните вноски срещу компенсация в заплатите https://www.dnes.bg/a/1-bulgaria/725996-kab...-evro-do-2028-g 2 години преди 1 секунда глад за да има за Копринков и Путин! Прави впечатление, че въвеждането на лични вноски не важи за МВР и МО, които са в отделен фонд на държавното обществено осигуряване и бюджетът ги осигурява с доста по-високи осигуровки. анонимен преди 24 минути Родев - незабавна ОСТАВКА !!! Не се бави и не се прави на умряла лисица ..Цялэто ти провителство е пълен цирк ,без изключение ..Отде ги намери тези нещастници, бе ??? Тези не стават и за обикновени чиновници . Но какъвто Премиера ,такива и министрите му ..СРАМ ... анонимен преди 10 минути На народеца от Москва му го набутаха с 200. Чака го живот с руски пенсии и заплати 41кРадев Копринката преди 10 минути е Супер - Нова Новина: "Прогресивна България" върна начело на държавно ловно стопанство Илия Симеонов, горският шеф от времето на заменките. Управляващите от "Прогресивна България" са направили скандално назначение за шеф на държавно ловно стопанство. - още си Стойте пред Клавиатурите, а не сте по Площадите, докато Мафията на Крадев и Копринката завладеят напълно Държавата - тия НЕ са като Боку-Демократа, при най-малкият протест да Дават Оставка - Май Още НЕ разбирате в Каква Истинска Беда сме!! Русороби преди 12 секунди До: анонимен 42 По-добре да живеем като руснаци, но да не плащаме масрафа на украинците! Румен Радев: Минималната работна заплата няма да бъде замразявана през 2026 г. Нов механизъм за определяне на МРЗ за 2027 г. ще бъде разгледан през август, заяви премиерът https://www.dnes.bg/a/1-bulgaria/726026-rum...ana-prez-2026-g 35Тенгри кан Владетел преди 4 секунди Мунди не е дошъл да ви дава пари, а да зема! Копринката, Путин, Гергов ... сичко червено е глад;))) Красная армия, тоже;))) Така, че, само ако я замрази ще е "берекет версин", д ане я свали, чи и на Гундяев трябвало пари, а и за Ердоган, тоже;))) Бунт срещу Мунди... ПОДКРЕПЯМ!:))) Аз мислех,че ще е още от първият ден на "възцаряването Му";))) Защото Рунди е най-голямото зло, което ни сполетява в най-новата ни история! Докле е мъничка змията, дайте да се съберем, с крака да и строшим главата, свободни да се наречем. https://www.youtube.com/watch?v=f1ifKMlw-vc 129Гундяев преди 1 секунда Скоро нашите хора в България ша претакат държавния й бюджет и ще си купим гориво и ще може да карате колите си! Няма да има вече: петрол газиш, в талига са возиш! Българските русороби казаха, че те ще стоят гладни, но братушките трябва да победат фашистите! - Ние ще изгладуваме, свободата си, братушки - рекоха те. На този фон група свещиници предизвикаха смях онлайн. Няколко православни свещеници, облечени в златни одежди, държащи четки за светена вода, поръсиха с вода горивните помпи и дюзи, за да ги благословят и осветят. Местната православна църква има традиция да благославя различни бизнес обекти, като в този случай надеждите са, че това ще осигури безопасна работа на станцията и стабилни цени на петрола. Но зад тази уникална сцена всъщност се крие чувство на безпомощност пред тази война. Един от най-големите руски блогъри пише за кризата в рая на Путин: "Карах цял ден. Ситуацията с горивото е лоша. Препоръчвам да заредите резервоара си докрай в града - въпреки всички ограничения - преди да тръгнете по магистралата, и да приемете, че ще шофирате чак до следващия град." Свещеници борят недостига на гориво в Русия освещавайки... бензиностанции ВИДЕО Вече 25 региона изпитват затруднения https://www.dnes.bg/a/2-svyat/726021-svesht...ostantsii-video |
Страници: (7) « първа ... 5 6 [7] |
![]() ![]() ![]() |













) пълния списък на всичките зидари от тази организирана ГРУпировка, сред които под номер 62 Волдемор Радев). После арестуваха още някакви съветници от община Родопи за шпионаж в полза на Русия. Потерята подир Йордан си седна на гъза и тъй си продължава в едно негласно затишие досега. 