www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> "Обявиха “Атака” във В. Търново за нелегитимна


Страници: (7) 1 [2] 3 4 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> "Обявиха “Атака” във В. Търново за нелегитимна
Калоян
Публикувано на: 28.6.2006, 23:05
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 199
Участник # 249
Дата на регистрация: 13-February 06



Страхът на комунягите от "Атака" е огромен.Изключително съм доволен от това. smil4334a62fd4260.gif


--------------------
?????? ?? ??? ?? ?????,?? ??? ???????? ????? ? ???? ???? ??? ????? ????? ????????? ???????!!!
PM
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 28.6.2006, 23:13
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Вижте сега, мода Атака е инструктиран така да прави. Той е марионетка, не му е позволено да мисли- само да действа по указания.

И защо съжалявате че са ви банннали в онзи изгнил форум? Нищо не сте загубили. Напротив - казали са ви истината: не се съобразявайте с нас, ние си действаме без вас. Това е принципа на ръкороството на Атака.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Калоян
Публикувано на: 28.6.2006, 23:18
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 199
Участник # 249
Дата на регистрация: 13-February 06



Мен лично ме банват за втори път.Утре ще вляза отново.При трети бан вече ще загубя интерес smil4334ad8a149e0.gif Но трябва да им ври под краката на сталинистите,това е сигурно. smil4334a62fd4260.gif


--------------------
?????? ?? ??? ?? ?????,?? ??? ???????? ????? ? ???? ???? ??? ????? ????? ????????? ???????!!!
PM
Top
WELA
Публикувано на: 28.6.2006, 23:26
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 18
Участник # 458
Дата на регистрация: 28-June 06



Ето ,че и аз съм тук ,за да ви кажа,че приблизително 10 души са баннати онази вечер от форума на АТАКА.Дали сме се поддали на "селски клюки "незнам,но е ясно като бял ден,че някои хора искат да отстранят истинските националисти и да се настанят необеспокоявани на отговорни места.Ето за това става борбата.
PM
Top
WELA
Публикувано на: 28.6.2006, 23:29
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 18
Участник # 458
Дата на регистрация: 28-June 06



Калояне ,как влизаш втори път ?
PM
Top
Калоян
Публикувано на: 28.6.2006, 23:29
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 199
Участник # 249
Дата на регистрация: 13-February 06



Изобщо не са селски клюки. smil3dbd4e398ff7b.gif Ако не беше истина нямаше да има такава "сеч" от Чуколов. smil4334af067a7a3.gif


--------------------
?????? ?? ??? ?? ?????,?? ??? ???????? ????? ? ???? ???? ??? ????? ????? ????????? ???????!!!
PM
Top
WELA
Публикувано на: 28.6.2006, 23:53
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 18
Участник # 458
Дата на регистрация: 28-June 06



Tрябва да основем форум на баннатите от АТАКА ,така ще се разбере кои са истинските smil3dbd4daabd491.gif и кои "копията" smil4334a5f2e45cb.gif
PM
Top
SPRAVEDLIV
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 96
Участник # 127
Дата на регистрация: 29-September 05



QUOTE (Калоян @ Jun 28 2006, 06:46 PM)
И какво се оказва Справедлив,че областният на Велико Търново не е масон ли? smil3dbd4e398ff7b.gif Хайде стига глупости.

Хайде на бас че не е масон !

На 100 кинта !!

Може да е някой гадняр - но какъв е - трябва да се докаже - а не само да се хвърлят думи на вятъра ...

Мноого се съмнявам и да е член на БСП - но съм съгласен да проверим.

Пращайте ми материали и компромати - и ние ще ги проверим - съвсем честно - ако някой пере пари - ще бъде наказан и разобличен. Най малкото по форумите ще пуснем тези компромати.

Засега обаче чувам само заявления ..."чухме ... смятаме.... мислиме ... масон ..бесепар ... гадняр ...." - абе много клюкарски звучат тези неща ..

Дайте по същество !!

НЕ Е МАСОН - повтарям! (дай доказателства а не думи само)

Подкрепям Памир като човек и като кадърен дописник - пише много добре във вестник АТАКА и синът и участвува.
Не я познавам като координатор - но човек може да е обикновен член (като много от нас) и пак да работи за народа си ..

Но за да се оплюе нейният конкурент - не стига само нейната или вашата омраза - а трябва да ме (ни) убедите - засега - само ме разсмивате !!
.

(справка - масони - свободни зидари - тайно общество - много трудно може да се намери списъка им. Обикновено не се намесват явно в политиката.
Ротари Клуб - съюз на индустриалци и интелектуалци за подпомагане на образованието и промишленото развитие - нещо като Научно-Техническите съюзи преди време. Тези клубове са напълно легални и явни. Нямат нищо общо с политиката - в тях могат да членуват от всички партии или без партии.
Съюз на филателистите - неполитическо сдружение.
Съюз на репресираните - политическа организация.
Съюз на Демократичните сили - педераска организация, бореща се за кокала ..
ДПС - престъпна етническа партия, бореща се за пари и власт и разцепване на България
БСП (бивша БКП) лапаческа дясна - едро-капиталистическа партия - демагогски привлякла пенсионерите и бедните - с цел - запазване пълния контрол над огромна маса прани пари.
и т.н.)
Клуб на фотографите ..
и т.н.)
Много е важно на какво си член и с какво си се провинил.
Аз съм член на IEEE - международен съюз на инженерите по електроника и електротехника - обменят се документации за схеми, за устройства - нещо като световен радио-клуб. Не се занимава ИЗОБЩО с политика.
ДИР.БГ-Политика - Политически форум ..
КГБ - Комитет Государственой Безопасности - мракобесна тайна полиция и разузнавателни служби
ЦРУ ......

и т.н.
PM
Top
Севар
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Ако имаш предвид, че Ротари не е масонска, а комасонска организация - да. Наскоро научих, че са почнали на приемат масово и децата на новобогаташите.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Калоян
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 199
Участник # 249
Дата на регистрация: 13-February 06



QUOTE (SPRAVEDLIV @ Jun 29 2006, 12:29 AM)
Хайде на бас че не е масон !


Хайде!Аз съм сигурен че е масон и това се знае от всички в структурата от Велико Търново. smil4334ae8ba72ae.gif Той се е оправдал с това че е отнесъл бележка в София и е казал че се е отказал от масонството. smil4341944e6b0c8.gif При положение,че тоя Стефан е секретар на Ротари клуба там,спокойно може да си извади всякакви бележки. smil3dbd4e398ff7b.gif А знаеш ли че дъртият комунист Ибришимов е защитавал този помияр като го е обявявал за честен човек?А знаеш ли че същият Ибришимов няма нищо против масоните,защото цитирам:"те имали пари"?Щом не вярваш на мене,питай Памир.Да видим тя какво ще ти каже. smil4334ac775281d.gif


--------------------
?????? ?? ??? ?? ?????,?? ??? ???????? ????? ? ???? ???? ??? ????? ????? ????????? ???????!!!
PM
Top
Калоян
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 199
Участник # 249
Дата на регистрация: 13-February 06



QUOTE (WELA @ Jun 28 2006, 11:29 PM)
Калояне ,как влизаш втори път ?

Смених си IP-то.


--------------------
?????? ?? ??? ?? ?????,?? ??? ???????? ????? ? ???? ???? ??? ????? ????? ????????? ???????!!!
PM
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 29.6.2006, 11:16
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Не знам дали при мен е възможно, понеже съм на даиъл-ъп връзка и всички в групата се виждаме е едно ай-пи.
Иначе бих влязал отново във оня миризлив форум само и само да оставя един последен пост, спамиран по всички теми в момент когато админа го няма.
Ама имаче мазен - пише ми после на мейла от трето лице, че щом са ме ограничили вероятно админа е имал основание за това.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
SPRAVEDLIV
Публикувано на: 29.6.2006, 11:39
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 96
Участник # 127
Дата на регистрация: 29-September 05



QUOTE (Калоян @ Jun 29 2006, 09:57 AM)
QUOTE (SPRAVEDLIV @ Jun 29 2006, 12:29 AM)
Хайде на бас че не е масон !


Хайде!Аз съм сигурен че е масон и това се знае от всички в структурата от Велико Търново. smil4334ae8ba72ae.gif Той се е оправдал с това че е отнесъл бележка в София и е казал че се е отказал от масонството. smil4341944e6b0c8.gif При положение,че тоя Стефан е секретар на Ротари клуба там,спокойно може да си извади всякакви бележки. smil3dbd4e398ff7b.gif А знаеш ли че дъртият комунист Ибришимов е защитавал този помияр като го е обявявал за честен човек?А знаеш ли че същият Ибришимов няма нищо против масоните,защото цитирам:"те имали пари"?Щом не вярваш на мене,питай Памир.Да видим тя какво ще ти каже. smil4334ac775281d.gif

Това са пак измислици - който стане МАСОН си е МАСОН доживотно.

Слушаш какво ти казват някои от Търново - защо не изслушаш и другата страна ?
Странно - ако си в ролята на СЪДИЯ _- трябва да изслушаш и Прокурора (обвинението), а и Защитата (подсъдимия) - а и той има право на последна дума.
Тук са се събрали САМО ПРОКУРОРИ - ама само прокурори - не правят съд, а правят ВОЕНЕН ТРИБУНАЛ - което нито е справедливост нито носи някаква истинска информация.

Само че този ТРИБУНАЛ няма никаква власт над АТАКА и над националистите в цялата страна. Смешен трибунал.
Много по силно е ако се покаже ЕДНО поне доказтелство че някой в Централата е взимал мръсни пари - тогава ще ви подкрепят много хора.
А сега само се смеем на голословните обвинения.

Пак 100 кинта на бас че това са волни съчинения - на обидени колеги. Разбирам ги че са обидени - но нека аргументирано изложат материали и доказателства за корупция, за мръсни пари и за масонство и продажничество (ама такова няма - например - ротарианството не е масонство - и това са измислици).
--------------------------------------------------------------------


Хайде да не дразним помежду си, а в това време ДПС да си оплете кошницата - защото засега само ДПС се прикри от международни скандали.

И после ДПС ще спечели 20% в парламента ако хората се обезверят и не гласуват нито за АТАКА нито за никого.

Трябва да гръмнем нещо и срещу Доган - та да видят и в Европа че ДПС не са цвете. (а не да се караме)
Това Сивите Вълци и за Ал-Кайда и наркотиците е плодотворна тема ..
.
Очаквам някакви материали, папки, снимки и доказателства (а не само плюнки). Може и свидетели но не такива които само БИЛИ ЧУЛИ нещо.
Иначе това могат да са само лъжи и клевети (с извинение), макар да са поднесени с искрено желание да се помогне.
PM
Top
Калоян
Публикувано на: 29.6.2006, 11:45
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 199
Участник # 249
Дата на регистрация: 13-February 06



QUOTE (SPRAVEDLIV @ Jun 29 2006, 11:39 AM)
Това са пак измислици - който стане МАСОН си е МАСОН доживотно.


Точно така!Сам стигна до извода.Защо отричаш това не мога да разбера?Ако се разрови човек сигурно и снимки ще му намери заедно с Ротари клуб.Тоя линк не е случаен
http://www.formulam.com/rotarybg/sites/vta...irectors.bg.php

Въпросът е:Защо централното ръководство на партия Атака защитава този масон-ротарианец,а се опълчи срещу Наталия-Памир?


--------------------
?????? ?? ??? ?? ?????,?? ??? ???????? ????? ? ???? ???? ??? ????? ????? ????????? ???????!!!
PM
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 29.6.2006, 12:01
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Моят отговор е , че хората на Памир искат конкретни резултати от ръководството , а то няма как да се отметне пред тях. То не е като да излезеш от трибуната на Скат и да почнеш да демагогстваш популистично за 10 минути. Тук се искат конкретни неща. И за да се изплъзне от неловката ситуация Вожда, разчита на дядо си (Ибришимов) да му избърше задника и вдигне гащите. Като това означава да отстрани Памир и хората и да сложи на тяхно място послучни дърти комунисти.
Обаче сега думата има Памир за да покаже на всички националисти колко струва другаря Сидеров, след като цял един народ му повярва и му се довери.
Направи го Памир! Ти си на ход! Дръпни завесата за да се види кой-кой е всъщност .
ПОДКРЕПЯМ ТЕ НАПЪЛНО И СТОЯ ЗАД ТЕБ!


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top

Topic OptionsСтраници: (7) 1 [2] 3 4 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020