www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Волен урежда роднини


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Волен урежда роднини
Eлтимир
Публикувано на: 23.7.2005, 20:54
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Във форума на Атака се почна тема, посветена на съобщението, че доведеният син на Волен Сидеров бил предложен за наблюдател в Европарламента. И почват едни дискусии! Ей, що не пишете, че внукът на Волен е хванат на калъп с внучката на Тодор Живков, да видите какъв огромен отзвук ще има темата? Не ви ли омръзна да дискутирате дали котката е черна или бяла, а да не ви интересува дали може да лови мишки?


--------------------
PM
Top
infomar
Публикувано на: 25.7.2005, 12:34
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 44
Участник # 39
Дата на регистрация: 24-July 05



Не се вълнувай от този форум. Там просто не могат да се генерират нови идей или обсъдят сериозни предложения.

Това е един отдушник, където всеки може да оплюва другите на воля без никаква отговорност.

Наистина АТАКА започва да се превръща в роднинска партия, но нищо не може да се направи срещу това, защото вождът вече се обожествява.
Може би има нещо верно в това, че който се докосне до ПОЛИТИКАТА се променя, но не в положителна насока.

P.S.

Имам въпроси относно ВОЙНИ НА ТАНГРА.
Къде и към кого да ги задавам?
Мога и лично, но предпочитам да са всеобщодостъпни, понеже подобни въпроси ще вълнуват и други като мен, отскоро попаднали в този сайт и откриващи много нови неща.
Стига да не ви се отговаря на елементарни въпроси от ваша гледна точка.
PMUsers WebsiteICQ
Top
Azerath
Публикувано на: 25.7.2005, 12:56
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 428
Участник # 9
Дата на регистрация: 8-July 05



Това няма значение, важното е да се върши работата. Работа в полза на народа.


--------------------
“???????? ??????? ? ??????? ? ??????? ????? ?? ?????????.” (???????? ????). ???????, 6774 IYI "??????? ?? ??????? ??????????? ?? ??????????? ?? ??????? ???????? ?????? ????????." (????? ??????) 1941
PMEmail PosterUsers Website
Top
ЛЕМС
  Публикувано на: 25.7.2005, 13:31
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 293
Участник # 26
Дата на регистрация: 22-July 05



QUOTE (infomar @ Jul 25 2005, 02:04 PM)
Имам въпроси относно ВОЙНИ НА ТАНГРА.
Къде и към кого да ги задавам?
Мога и лично, но предпочитам да са всеобщодостъпни, понеже подобни въпроси ще вълнуват и други като мен, отскоро попаднали в този сайт и откриващи много нови неща.
Стига  да не ви се отговаря на елементарни въпроси от ваша гледна точка.

Ще си позволя да ти отговоря по принцип.
Напиши въпросите си във форума. Той е именно за хора С ВЪПРОСИ: те ще четат материалите, ще мислят върху прочетеното и ако срещат нещо неясно -питат. Щом търсят отговор, значи ... заслужават да го получат.

КАК да ги оформиш - си избираш ТИ:
1. Като самостоятелно питане по конкретна тема - в темата. Ако са по материали от Портала - пусни нова тема.
В стария форум на Движиние "Воини на Тангра" имаше СПЕЦИАЛЕН РАЗДЕЛ , в който се задаваха специфични въпроси.
Въпрос на време е Админа ни тук да оформи нещо подобно (това само предполагам).
2. Можеш да пишеш на мейла на сайта.
3. Можеш на ЛС тук.
4. Можеш и да потърсиш някого на личната му поща....

Няма нито глупави, нито елементарни въпроси. Има Различно тълкуване на въпросите - според собствения интелектуален `багаж` на човека.
Въпросът сам по себе си говори за Интерес и необходимост от ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ.
А кой ще ти отговори - КОЙТО Е НАЙ-КОМПЕТЕНТЕН ТУК. Или който има Повече инфо от Теб.
... или който е с повече свободно време smil3dbd4daabd491.gif

Питай, infomar.

:)


--------------------
??????????????? ? ?????? ? ????????.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
infomar
Публикувано на: 25.7.2005, 13:39
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 44
Участник # 39
Дата на регистрация: 24-July 05



О.К. вече поставих тема с въпроса си.
PMUsers WebsiteICQ
Top
Eлтимир
Публикувано на: 25.7.2005, 15:43
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



QUOTE (infomar @ Jul 25 2005, 12:34 PM)
Не се вълнувай от този форум. Там просто не могат да се генерират нови идей или обсъдят сериозни предложения.

Това е един отдушник, където всеки може да оплюва другите на воля без никаква отговорност.

Наистина АТАКА започва да се превръща в роднинска партия, но нищо не може да се направи срещу това, защото вождът вече се обожествява.
Може би има нещо верно в това, че който се докосне до ПОЛИТИКАТА се променя, но не в положителна насока.

P.S.

Имам въпроси относно ВОЙНИ НА ТАНГРА.
Къде и към кого да ги задавам?
Мога и лично, но предпочитам да са всеобщодостъпни, понеже подобни въпроси ще вълнуват и други като мен, отскоро попаднали в този сайт и откриващи много нови неща.
Стига да не ви се отговаря на елементарни въпроси от ваша гледна точка.

Нещата с Атака са изключително сложни и най-големият проблем е, че тя събра надеждите на целия ни изстрадал народ. затова не бива да се работи срещу Атака. По-добре нека се опитаме да я променим. Макар да съзнавам колко трудно ще бъде това.
По отношение на въпросите, моето мнение е, че е желателно да има въпроси. пък всеки ще отговаря на тях в зависимост от своите знания.
Засега не вземам дейно участие във форума поради това, че работя над фотогалериите, а очите ми не издържат вече, налага се да ги щадя.


--------------------
PM
Top
Родолюбецъ
Публикувано на: 25.7.2005, 17:22
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 25
Участник # 44
Дата на регистрация: 25-July 05



Не виждам нищо лошо, че Димитър Стоянов е предложен за наблюдател в Европарламента... какво като е близък на Волен. Недоволен ще бъда, ако е некадърен!


--------------------
???????? ??? ??????!
PM
Top
infomar
Публикувано на: 25.7.2005, 18:46
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 44
Участник # 39
Дата на регистрация: 24-July 05



Нямах желание да се впускам в дълги обяснения, че жената ме чака да свършим оная работа докато не съм заспал още, ама тя ще почака.

За подобни излияния ме спряха във форума на АТАКА, така, че може и тук да ме спрат.

Проблемът за мен е отстояване на принципна позиция, въпреки че не искам да звучи като инат на магаре.

1. Нагледах се на безпринципни вождове - няма смисъл да ги изреждам - всички ги познавате.

2. Искам и търся със свещ партия която да подкрепянм с цялото си зъзнание, че тя няма да ме измами, както ме измамиха всички досега. Все още търся.

3.Спомнете си какво стана по време на НАРОДНОТО НЕДОВОЛСТВО когато беше революцията - едни се "биха" за спаведливост, а после други взеха да ни управляват и да крадат страната ни.

Имам чувството, че и кон да бяха посочили за депутат, народът щеше да гласува за него щом е от АТАКА. Защото АТАКА с обявяване на едни ПРИНЦИПИ събра в един фокус всички недоволни от страната. Сега е ред да се види дали тези принципи ще се спазят. Не си мислете, че хората харесват депутатите на АТАКА, те просто нямат избор за кого друг да гласуват и все още вярват на голите обещания.

Големият проблем ще бъде ако отново сме излъгане, защото се получава един вакум и народното недоволство няма къде да се излее. Ако я няма АТАКА тези които няма да гласуват ще бъдат двойно и тройно повече и тогава така както умишленно е направен законът дори с 10% гласували ще си имаме и парламент и министри и всичко. И тогава турците 100% ще ни управляват, защото българските политици ще се избият и изпокарат един друг кой да води бащина дружина.

Няма нищо сложно. Сложното го правят политиците за да скрият некадърността и опитите за иамама.


Затова от двете злини трябва да се избере по-малката - тоест да се подкрепя АТАКА докато не са се изложили напълно, а после ... после незнам...

Виждам, че спонтанно възникна идеята да се направят протести пред парламента утре - нека видим дали тези протести ще се поемат и организират от АТАКА, дали те ще станат движещата им сила. Ако това стане, полека лека ще започна да вярвам, че нещо ще се промени в тази домашна ПАРТИЯ. Но ако се направят, че няма нищо... тогава всеки да си мисли каквото ще.

Нямам нищо против това момче - добре изглежда, надявам се не е обратен. Нямам лично нищо против и всички останали роднини от листата. Но това, че е избран в депутатската листа още незавършил образованието си не го прави автоматично готов да представя БЪЛГАРИЯ в европейският парламент. Вие да не мислите, че там само се яде и пие и се държат речи против комунистите. Това, че някой на подобни места си чешат само главите и таша... не означава също, че на това място трябва да се изпрати един голобрадко, който да си взема изпитите от там.

Пак казвам - нищо лично. Нима няма други дипломати или подходящи хора с ОПИТ ? Нима един Ангел Грънчаров няма да се справи по-добре със защитаване на българските интереси?? Нима той не е показал със поведението си, че милее за тази страна мнгого повече от други?? Нима той не знае всички игрички които се въртят в политиката? Не е в парламента ли? Ами предложете го на новите избори и ще го изберем .Или предпочитате пред него БЕРОН, ВЪЛКАНОВ, ВОДЕНИЧАРОВ или друг?

Това е само един пример - пак нищо лично. Такива като него има с хиляди в България.

Хайде, че жената мърмори като партиен агитатор зад гърба ми.

PMUsers WebsiteICQ
Top
nebadon
Публикувано на: 25.7.2005, 19:27
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 9
Участник # 28
Дата на регистрация: 22-July 05



НАПЪЛНО СЪМ СЪГЛАСЕН ЗА ТОВА ЧЕ ТРЯБВА ДА СЕ ПРОМЕНИ "АТАКА". ТОВА Е ОРГАНИЗАЦИЯ КОЯТО МИ ХАРЕСВА, НО ТРЯБВА ДА СЕ ПОДКРЕПИ ОТ ПОВЕЧЕ ИНТЕЛИГЕНТНИ, СЪВЕСТНИ И ЗНАЕЩИ ХОРА...
PMEmail Poster
Top
Azerath
Публикувано на: 25.7.2005, 20:40
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 428
Участник # 9
Дата на регистрация: 8-July 05



QUOTE
За подобни излияния ме спряха във форума на АТАКА, така, че може и тук да ме спрат.

А мен щяха да ме изгонят от форума на АТАКА (стария) защото бях с ето този аватар: User posted image


--------------------
“???????? ??????? ? ??????? ? ??????? ????? ?? ?????????.” (???????? ????). ???????, 6774 IYI "??????? ?? ??????? ??????????? ?? ??????????? ?? ??????? ???????? ?????? ????????." (????? ??????) 1941
PMEmail PosterUsers Website
Top
Eлтимир
Публикувано на: 25.7.2005, 20:49
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Тук за Българщина не гонят. А по въпроса за картинките, във фотогалериите ще можеш да видиш много по-неудобни. Какво ти неудобни - направо скандални картинки ще видиш.


--------------------
PM
Top
Azerath
Публикувано на: 26.7.2005, 20:45
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 428
Участник # 9
Дата на регистрация: 8-July 05



QUOTE (Елтимир @ Jul 25 2005, 08:49 PM)
Тук за Българщина не гонят. А по въпроса за картинките, във фотогалериите ще можеш да видиш много по-неудобни. Какво ти неудобни - направо скандални картинки ще видиш.

Идеята ми не е била да бъде неудобна. Днес на митинга поне 4 човека ме питаха какво означава. Иначе галерията е отлична!


--------------------
“???????? ??????? ? ??????? ? ??????? ????? ?? ?????????.” (???????? ????). ???????, 6774 IYI "??????? ?? ??????? ??????????? ?? ??????????? ?? ??????? ???????? ?????? ????????." (????? ??????) 1941
PMEmail PosterUsers Website
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020