www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Оставаме все по-малко!


Страници: (7) « първа ... 5 6 [7]  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Оставаме все по-малко!
Bell
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



Админите даже не трият, а само заключват темите и ги слагат в друг раздел, но всеки може да види за какво става дума....аз лично съм доволна от работата на админите, само дето не трябва да се прекалява с толерантността към крайните провокатори!!! Аз не се кефа на метода - резни тук, клъцни там, просто като се прекали с нещо, една тема се заключва и тва е! :)))


А за това дали сме малко, прекалено ми е сложна тая тема...в крайна сметка важното е, че има интерес към материялите и мисля, че няма по-хубаво нещо от това някой новорегистриран да каже, че в момента се "образова" с материялите на сайта ;)

smil4334abded4493.gif

PM
Top
Ахинора
Публикувано на: 20.6.2007, 22:41
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 108
Участник # 824
Дата на регистрация: 18-February 07



QUOTE (nik @ Sep 21 2006, 09:16 PM)
Искрице,това за поста, че е чиста дрънканица,не го приемам.Предполагам,че имаш" подходящо" самочувствие,щом се изказваш от последна инстанция и то така обидно.Не си наясно с много неща,предполагам,иначе не би си позволила да пишеш така.Има едни други хора в сайтовете,които пишат по подобен начин.Не е нормално,нито вярно,нито възпитано.Аз рядко пиша остро, в този сайт прочетох упреци и срещу християнството и срещу Атака,което лично ме засяга,въпреки това аз лично не съм обидил никого и през цялото време се опитвам да внеса доколкото мога равновесие и толерантност.Наистина се чувствам преди всичко българин,но просто смятам,че в момента единствената сила,способна да промени нещата е Атака.Аз съм там и работя за БЪЛГАРИЯ и то много!Това е.До днес никой не е предложил нещо по-добро.Освен това защитата ми на когото и да било от неопределени нападки е чисто принципна/говоря за Атака/.Трябват доказателства,а не да се хвърлят неверни неща във въздуха.

Ник,ако искаш доказателства,предлагам ти да прочетеш новоизлезналата книга"Волен Сидеров между лъжата и истината",за да разбереш зад каква личност заставаш,защото там всичко е дадено с доказателства-документи,снимки,стенограми от парламента,гласувания и публикации на Лидера в "Демокрация" и някои други по-специални списанийца.
Аз също повярвах сляпо,защото никога не съм харесвала сините рушители и демокрадЦи,съответно не бях чела и вестника им.Голяма грешка от моя страна,защото може би щях много по-рано да опозная Волен и неговите истински убеждения. И нямаше да храня никакви илюзии спрямо него. Пак казвам,грешката е изцяло МОЯ- за вярата ми и всичките ми заблуди.
"АТАКА" не е нищо друго,освен прикритие на олигархията. И не е онова,за което я мислят мнозина. Далеч съм от мисълта да обиждам хората,които изповядват патриотичната идея,защото аз съм една от всички вас тук,нито пък храня негативизъм към онези,които още Му вярват сляпо. Трябва им време на хората да разберат истината. Иван Костов ограби портфейла на българина,а Волен му взема сега вярата и бойния дух. А какво биха представлявали нашите опълченци на Шипка без своя висок боен дух?-една безформена уплашена маса народ,която при вида на многочислената турска армия би побягнала с ужас от бойното поле. Само вярата и високият боен дух ни държат като нация все още.И нямаме никакво право да позволим на някой палячо да ни ги отнеме и от народ да ни превърне в население.
Когато прочетеш,пак ще си говорим. И мисли,мисли!.......
Извинявам се на всички форумци,че отново засегнах тази тема. Мисля повече да не го правя. Излишно е. Който има очи за истината,ще я види. С най-добри чувства на уважение към всички тук съм,не го разбирайте като заяждане.
PM
Top
Tien
Публикувано на: 21.6.2007, 16:29
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 133
Участник # 1 005
Дата на регистрация: 15-June 07



Георги аз имах предвид по-скоро вътрешна Култура - то това западното за което казваш и култура не е! по-скоро дресировка. Просто това място е по-различно от другите в Нета, не мога да определя точно защо, но ми харесва! А щом нещо хубаво се случва във виртуалната реалност, значи се случва или ще се случи и в "голямата" реалност!
PM
Top
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



QUOTE (Ахинора @ Jun 20 2007, 10:41 PM)
QUOTE (nik @ Sep 21 2006, 09:16 PM)
Искрице,това за поста, че е чиста дрънканица,не го приемам.Предполагам,че имаш" подходящо" самочувствие,щом се изказваш от последна инстанция и то така обидно.Не си наясно с много неща,предполагам,иначе не би си позволила да пишеш така.Има едни други хора в сайтовете,които пишат по подобен начин.Не е нормално,нито вярно,нито възпитано.Аз рядко пиша остро, в този сайт прочетох упреци и срещу християнството и срещу Атака,което лично ме засяга,въпреки това  аз лично не съм обидил никого и през цялото време се опитвам да внеса доколкото мога равновесие и толерантност.Наистина се чувствам преди всичко българин,но просто смятам,че в момента единствената сила,способна да промени нещата е Атака.Аз съм там и работя за БЪЛГАРИЯ и то много!Това е.До днес никой не е предложил нещо по-добро.Освен това защитата ми на когото и да било от неопределени нападки е чисто принципна/говоря за Атака/.Трябват доказателства,а не да се хвърлят неверни неща във въздуха.

Ник,ако искаш доказателства,предлагам ти да прочетеш новоизлезналата книга"Волен Сидеров между лъжата и истината",за да разбереш зад каква личност заставаш,защото там всичко е дадено с доказателства-документи,снимки,стенограми от парламента,гласувания и публикации на Лидера в "Демокрация" и някои други по-специални списанийца.
Аз също повярвах сляпо,защото никога не съм харесвала сините рушители и демокрадЦи,съответно не бях чела и вестника им.Голяма грешка от моя страна,защото може би щях много по-рано да опозная Волен и неговите истински убеждения. И нямаше да храня никакви илюзии спрямо него. Пак казвам,грешката е изцяло МОЯ- за вярата ми и всичките ми заблуди.
"АТАКА" не е нищо друго,освен прикритие на олигархията. И не е онова,за което я мислят мнозина. Далеч съм от мисълта да обиждам хората,които изповядват патриотичната идея,защото аз съм една от всички вас тук,нито пък храня негативизъм към онези,които още Му вярват сляпо. Трябва им време на хората да разберат истината. Иван Костов ограби портфейла на българина,а Волен му взема сега вярата и бойния дух. А какво биха представлявали нашите опълченци на Шипка без своя висок боен дух?-една безформена уплашена маса народ,която при вида на многочислената турска армия би побягнала с ужас от бойното поле. Само вярата и високият боен дух ни държат като нация все още.И нямаме никакво право да позволим на някой палячо да ни ги отнеме и от народ да ни превърне в население.
Когато прочетеш,пак ще си говорим. И мисли,мисли!.......
Извинявам се на всички форумци,че отново засегнах тази тема. Мисля повече да не го правя. Излишно е. Който има очи за истината,ще я види. С най-добри чувства на уважение към всички тук съм,не го разбирайте като заяждане.

ИДЕЯТА,Ахинора...
Другото е талаш!Сега Идеята се нарича АТАКА.Както преди се наричаше ОПТ,ОКЗНИ,БНРП,...ВМРО...ако щеш.Но никога ГЕРБ!!!
Това ако стане,герб да дойде на власт,ще направим поредния прецедент в световната история-Мафията ще оглави Държавата...
PM
Top
Tien
Публикувано на: 27.6.2007, 11:47
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 133
Участник # 1 005
Дата на регистрация: 15-June 07



То това мафията да оглавява държавата не е прецедент, а световна практика в момента! И атака ако дойде на власт, няма да прави изключение, нито ще попречи някак на мафията. Те дори вече прилагат на практика началните моменти от развитието на мафиотската структура - семейно-родовия клан. Така че не знам коя идея се казва атака, но тя не е моя идея със сигурност!
PM
Top
Спорт-Здраве
Публикувано на: 27.6.2007, 12:15
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 934
Участник # 301
Дата на регистрация: 24-March 06



Хахаха! Винаги съм имал чувството,че политиката се занимава с миналото и хората,занимаващи се с политика,също вършат делата си в миналото(доколкото времето е обективна величина) Мафията отдавна оглавява България,а сега някой се опасява,невидиш ли,че герб ще прокара мафията smil4341944e6b0c8.gif

Политиканстването все ми прилича на анекдот.Единствените настоящи решения,които се взимат,са изцяло в ръцете на управляващия.Той също така се грижи всички новости да се отнасят за миналото.

Тоест властелинът си управлява и нещо междувременно става.Това нещо се проспива от всички "герои" на промяната.Властелинът се справя с него с лекота.И когато "героите" започнат да негодуват,че нищо не се променяло,той им показва какво е станало преди.И "героите" си мислят,че става сега.Смях! smil4341944e6b0c8.gif

Мафията отдавна отдавна оглавява България.Но много са у нас "героите" на народа,дето живеят с минали неща и политика.



Каквото и да се направи,то вече ще е направено и "новото" все ще е мъртво-родено.Защото майка му - политиката - умира.
PM
Top
KOLOBAR
Публикувано на: 27.6.2007, 19:01
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 18
Участник # 662
Дата на регистрация: 10-November 06



За жалост интригантството и блюдолизството не умират. По-скоро политика винаги ще има, но сега тя вече не функционира пълноценно и ражда само деца-изроди: бандитска партия, бореща се за законност, "социални" нихилисти или незаконна чужда организация, "грижеща" се за интересите на България. И преди е имало политика, и след нас ще има, но въпросът е дали останалите ще осъзнаят по какъв път вървят. И тук е нашата задача.
PM
Top
Ахинора
Публикувано на: 29.6.2007, 13:12
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 108
Участник # 824
Дата на регистрация: 18-February 07



QUOTE (meshter_at @ Jun 24 2007, 01:30 AM)
QUOTE (Ахинора @ Jun 20 2007, 10:41 PM)
QUOTE (nik @ Sep 21 2006, 09:16 PM)
Искрице,това за поста, че е чиста дрънканица,не го приемам.Предполагам,че имаш" подходящо" самочувствие,щом се изказваш от последна инстанция и то така обидно.Не си наясно с много неща,предполагам,иначе не би си позволила да пишеш така.Има едни други хора в сайтовете,които пишат по подобен начин.Не е нормално,нито вярно,нито възпитано.Аз рядко пиша остро, в този сайт прочетох упреци и срещу християнството и срещу Атака,което лично ме засяга,въпреки това  аз лично не съм обидил никого и през цялото време се опитвам да внеса доколкото мога равновесие и толерантност.Наистина се чувствам преди всичко българин,но просто смятам,че в момента единствената сила,способна да промени нещата е Атака.Аз съм там и работя за БЪЛГАРИЯ и то много!Това е.До днес никой не е предложил нещо по-добро.Освен това защитата ми на когото и да било от неопределени нападки е чисто принципна/говоря за Атака/.Трябват доказателства,а не да се хвърлят неверни неща във въздуха.

Ник,ако искаш доказателства,предлагам ти да прочетеш новоизлезналата книга"Волен Сидеров между лъжата и истината",за да разбереш зад каква личност заставаш,защото там всичко е дадено с доказателства-документи,снимки,стенограми от парламента,гласувания и публикации на Лидера в "Демокрация" и някои други по-специални списанийца.
Аз също повярвах сляпо,защото никога не съм харесвала сините рушители и демокрадЦи,съответно не бях чела и вестника им.Голяма грешка от моя страна,защото може би щях много по-рано да опозная Волен и неговите истински убеждения. И нямаше да храня никакви илюзии спрямо него. Пак казвам,грешката е изцяло МОЯ- за вярата ми и всичките ми заблуди.
"АТАКА" не е нищо друго,освен прикритие на олигархията. И не е онова,за което я мислят мнозина. Далеч съм от мисълта да обиждам хората,които изповядват патриотичната идея,защото аз съм една от всички вас тук,нито пък храня негативизъм към онези,които още Му вярват сляпо. Трябва им време на хората да разберат истината. Иван Костов ограби портфейла на българина,а Волен му взема сега вярата и бойния дух. А какво биха представлявали нашите опълченци на Шипка без своя висок боен дух?-една безформена уплашена маса народ,която при вида на многочислената турска армия би побягнала с ужас от бойното поле. Само вярата и високият боен дух ни държат като нация все още.И нямаме никакво право да позволим на някой палячо да ни ги отнеме и от народ да ни превърне в население.
Когато прочетеш,пак ще си говорим. И мисли,мисли!.......
Извинявам се на всички форумци,че отново засегнах тази тема. Мисля повече да не го правя. Излишно е. Който има очи за истината,ще я види. С най-добри чувства на уважение към всички тук съм,не го разбирайте като заяждане.

ИДЕЯТА,Ахинора...
Другото е талаш!Сега Идеята се нарича АТАКА.Както преди се наричаше ОПТ,ОКЗНИ,БНРП,...ВМРО...ако щеш.Но никога ГЕРБ!!!
Това ако стане,герб да дойде на власт,ще направим поредния прецедент в световната история-Мафията ще оглави Държавата...

А случайно на някого тук да е известно,че новата Димитровградска "АТАКА"се опитва да се коалира за местните избори с ГЕРБ и НДСВ? И понеже нямам ципче на устата,ще питам:"Ами сегааааааа?" А,коментирайте де! smil3dbd4e5e7563a.gif
PM
Top
Запознат
Публикувано на: 29.6.2007, 13:20
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



ПП Атака се бори само за власт и пари и нищо друго. Ако Волен Сидеров реши да се коалира с ДПС и БКП, структурите сляпо ще се подчинят понеже са лумпени.
PM
Top
Спорт-Здраве
Публикувано на: 29.6.2007, 14:49
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 934
Участник # 301
Дата на регистрация: 24-March 06



Ами сегаааааа,да бяхме го питали предиииии,то вече е свършено smil4334acc8dd304.gif
PM
Top
Tien
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 133
Участник # 1 005
Дата на регистрация: 15-June 07



Ахинора: "А случайно на някого тук да е известно,че новата Димитровградска "АТАКА"се опитва да се коалира за местните избори с ГЕРБ и НДСВ? "

Те това дори официално го съобщиха по скат оня ден, един вид като нов политически ход на атака - в няколко общини и големи градове, не помня дали споменаха Димитровград, новата партийна политика била да се преговря за коалиране с герб и бсп на местните избори, за да се създадял единен фронт срещу дпс smil4334a5f2e45cb.gif
И от овцете-зрители които пускаха да коментират, нито един не протестира!!! Нали уж атака беше против политическата мафия а сега изведнъж напира да влезе в нея! Не вярвам хората да са толкоз изкуфяли, сигурно ония пускат да се чуят само удобните мнения. позната картинка...
PM
Top
Ахинора
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 108
Участник # 824
Дата на регистрация: 18-February 07



QUOTE (Tien @ Jul 3 2007, 10:35 PM)
Ахинора: "А случайно на някого тук да е известно,че новата Димитровградска "АТАКА"се опитва да се коалира за местните избори с ГЕРБ и НДСВ? "

Те това дори официално го съобщиха по скат оня ден, един вид като нов политически ход на атака - в няколко общини и големи градове, не помня дали споменаха Димитровград, новата партийна политика била да се преговря за коалиране с герб и бсп на местните избори, за да се създадял единен фронт срещу дпс smil4334a5f2e45cb.gif
И от овцете-зрители които пускаха да коментират, нито един не протестира!!! Нали уж атака беше против политическата мафия а сега изведнъж напира да влезе в нея! Не вярвам хората да са толкоз изкуфяли, сигурно ония пускат да се чуят само удобните мнения. позната картинка...

А искате ли още малко инфо?
Хората,които останаха в Димитровградската "АТАКА" са откровени протежета на един местен феодал-д-р Максим Господинов,учредил ДСБ(преди това СДС) в града ни - име,което предизвиква крайно негативни реакции у Димитровградчани,но което се спряга от самия Иван Костов като едва ли не "най-честния човек и бизнесмен"в Димитровград.Той вече се хвали ,че това са негови хора и голям зор е видял,докато ги внедри. А зора му бяхме ние,бившето ръководство,защото много добре знаехме за какви хора става въпрос , кой ги изпраща и за какво,затова не ги допускахме в нашите редици и затова бяхме принудени да напуснем организацията.Не можем да си позволим да служим на един мафиот и да работим с хората му(някои от които са лежали в затвора,но съвсем не по политически причини,а сега са зам.председатели). Връзката е повече от очевидна: Максим Господинов е човек на Иван Костов, а Иван Костов "управлява" Волен Сидеров. Да сте чули някога Волен да изрече и една само критика по адрес на Костовото управление? И когато някой ми говори за идеята,и че тя сега се казва "АТАКА",нека да прогледнем кои са личностите,маскирали се зад една такава идея и каква е всъщност истинската им идея. За всичко това можете да прочетете в книгата "Волен Сидеров между лъжата и истината"-всичко е с богат доказателствен материал.
PM
Top
Ахинора
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 108
Участник # 824
Дата на регистрация: 18-February 07



QUOTE (georgi_nz @ Aug 15 2006, 02:31 PM)
QUOTE (SSK @ Aug 15 2006, 01:50 PM)
..не забравяи че Кубрат бе християнин,Тервел бе християнин а вероятно и Аспарух.

Да , били са християни. Но разликата е че са приели истинското христово учение, това за което по това време апостолите са били преследвани и избивани. А истинското автентично християнство не противоречи на истинските религии. А най малко на тенгрианството.
Наистина не е добре да спорим и да се препираме за религиите си. Полза от това няма.

Обаче SSK за едно нещо си помисли: колко от обявяващите се за християни са истински християни? Колко от тях след като са им издали кръщелното са ходили от духовна необходимост при свещеник? Колко от тях ходят на църква не защото е модерно, а за да си пречистят мислите и да се помолят за нещо на някоя икона?

Та целта на въпросите ми беше да ти посоча фалша и лицемерието на голяма част от назовавашите се християни, да посоча колко малко християнството днес облагородява хората. Както и колко много християнски свещеници са пропаднали души, мислещи за печалби, далавери, подмазване на дядо владика, по време на пости се напиват и шмулят луканка.

А допреди година и аз мислих като теб, че съм християнин понеже дедите ми са били такива и сега е мой дълг да спазя традицията. Обаче като си дадох равносметка какво всъщност ми е дало християнството на мен лично като светоглед, с какво дядо поп ме е направил това което съм, с какво целуването на кръста ме пречиства - прецених, че мога да мина спокойно без всичко това. Без угризения, без чувство за дълг и вина към родителите си.

Истинските християни са останали според мен някъде по затънтените манастири, далеч от цивилизацията. И накратко: християнството не е това което е било. А и няма да бъде.

PS: Истинското задължение на свещениците е да държи буден народния дух, да просвещава , да обединява хората, да им говорят за ежедневните и глобалните проблеми. А днешни време основната нужда е да поведат хората и да им покажат как да се самоосвободи българския народ от паразитите, как да се самооправлява и да отсече главата на змея. Обаче нещо такова да правят свещениците лично аз не съм чул засега, въпреки че имам познати попове с които сме в добри отношения.

Тук съм напълно съгласна с Георги.Ако говорим за истинско,автентично християнство,лично аз познавам такива хора. Това бяха моята баба(Бог да я прости!) и нейните съседки. Никога не чух нито една лоша дума да си разменят,нито една да злослови по адрес на другата.Ходеха редовно на църква,изпълняваха всичко,което трябва в храма и извън него. Ако някоя от жените се разболееше,другите се втурваха да помагат:една ше иде да викне лекар,друга с рецептата ще тича до аптеката,една ще стои до болната да не е сама,някоя пък ще дойде да донесе нещо за ядене-я топла супа,чай или каквото има у тях си. Вратите им не се заключваха.Само някой похлопа и влиза при съседката си. А хората-спокойни,ведри,гостоприемни. И много искрени в отношенията си. Кажете ми,драги съфорумци,вие колко такива хора познавате днес?И колко от днешните свещеници изпълняват съвестно своята своята мисия? Защо се сърдят на сектантските проповедници,че ходят по домовете и привличат така хора.Аз съм категорично против тези антихристи-сектантите,ненавиждам ги,но те пък са си намерили начина,който,макар крайно отблъскващ,е в много случаи за тях самите успешен. Къде са те,нашите свещеници, в тежкото наше ежедневие,колко от тях отиват да утешат своите миряни,когато са в беда,в затруднение,когато скърбят... Защо са така далеч от своя народ и как очакват българите да пазим своята вяра в бог и в тях самите?
PM
Top
Tien
Публикувано на: 10.7.2007, 15:31
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 133
Участник # 1 005
Дата на регистрация: 15-June 07



Ами те, всички съвременни официални религии са превърнати вече в бизнес. Ако е имало нещо хубаво в християнството, като отношения между хората, то наистина е останало с времето на бабите ни (преди комунизма), за съжаление. Поповете от БПЦ сега не се различават много от сектантите само че фирмата им е западаща, щото никой не налива пари в нея,за разлика от сектантите които са доста добре финансирани и самите секти са преди всичко машина за събиране на пари и промиване на мозъци едновременно (то едното върви с другото). Само че поповете, повечето,са демотивирани като всеки средностатистически гражданин,и едва ли вече и самите те вярват в нещата, които проповядват,не им достига вяра дори да бъдат фанатици, да не говорим за нещо повече
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (7) « първа ... 5 6 [7]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020