www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> ПОМОГНЕТЕ! ИЗДИРВА СЕ


Страници: (6) 1 [2] 3 4 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> ПОМОГНЕТЕ! ИЗДИРВА СЕ
Иван
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 717
Участник # 80
Дата на регистрация: 12-August 05



QUOTE (Zai4e @ Jul 15 2007, 10:44 PM)
...Понякога мисля , че всички мъже имат интерес да се раждат жени , за да бъдат предлагани като задоволител на низките им нужди...



QUOTE (Bell @ Jul 16 2007, 01:32 AM)
Zai4e, човек остава без думи пред такива тежки истории! Покрусена съм и отвратена от тоя мерзавски човешки свят, в който живеем!!! Силно се надявам да се оправиш и да оставиш всичко това зад гърба си!!!



Момичета, правилно казвате, че живеем в мерзки свят, но той не е човешки. Говоря съвсем буквално. Нещата стигат много нависоко и много надълбоко. Но високото не е извисеност, както и дълбокото не е задълбоченост. Става дума за нещо много просто - ние хората и човеците сме подложени на въздействието на високотехнологично осигурени същества, които не са хора. Те си пътуват извън планетата и си живуркат в нея (под земята). Темата е огромна, но по нея има достатъчно информация вече.
Който се запознае с тези въпроси, разбира, че нищо не е по-съществено от това за бъдещето ни. Политиката, икономиката, религиите - всичко е следствие и проекция на тези междувидови отношения.

Но съм съгласен, че не можем да търсим място под Слънцето, ако всичко сведем до една съпротива с другите видове. В крайна сметка целта не е да има само един вид във Вселената и това да е точно Човекът. Ще търсим място под Слънцето като работим върху себе си като отделни единици и като Човечество.

Значи трябва да се вниква в начина на функциониране на обществото и планетата:
- за да се разбере как точно ние хората сме се поддали на влиянието на другите видове (моделът лидер и група, която го следва е добра основа за вербуване на лидерите и управляване на масата)
- осмисляне на икономическите схеми - бедността и задлъжнялостта расте, въпреки технологичното усъвършенстване (ресурсите се отклоняват, в буквалният смисъл, в подземен бизнес, оборудване на подземни съоръжения, които са използвани за контрол върху неподозиращите нищо хора на повърхността)
- организацията на света, държавата, фирмата, дори семейството следва схеми наложени от други видове, чието съзнание е устроено по друг начин. Например водещото при Човека е свободната воля и свързаните с нея Морал, Съвест, Душа. За Сивите ни "господари" пък е характерно насекомоподобно, колективно съзнание. Така са устроени, така действат. За нас е недопустим Новият Световен Ред с тоталният му контрол и автоматизиране на обществото и личността, но за тях е напълно естествен.

Изказването ми на пръв поглед не подхожда на въпроса за изчезналите деца и зверствата, извършвани с тях. Но няма начин да се разбе нещо, ако не се говори точно за тези неща. Ето малко линкове:
1. Командир Икс
2. Владимир Терзийски, "Летящите чинии на Илюминатите"
3. Файловете ОМЕГА

Тази информация не е всичко, но тя трябва да се осмисли вече. Няма време за хората да отлагат и да се лутат в схеми, създадени именно за това - за лутане.
PM
Top
Zai4e
Публикувано на: 16.7.2007, 15:25
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 7
Участник # 999
Дата на регистрация: 8-June 07



Всъщност,то няма как да го оставиш зад гърба си,то променя целия ти свят.Аз сега не излизам никъде и с никой не общувам и така ми е добре.Само дето много ме е страх от живота.Незнам,дано в този случай да е различно и да не е като при мен.Иначе живота е ужасен,след такова нещо виждаш , защо всъщност те има,да се гаврят с теб... Затова обичам животните,защото хората правят с тях каквото поискат ,както са правили с мен. Аз ги разбирам и усещам ужаса на техния свят в човешкия...
PMEmail Poster
Top
Tien
Публикувано на: 17.7.2007, 15:13
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 133
Участник # 1 005
Дата на регистрация: 15-June 07



Zai4e, мила, не знам дали имам право да ти давам съвет след като аз не съм преживяла такива неща, но ако това ще ти помогне, ето какво ще ти кажа: НЕ ИМ ПОЗВОЛЯВАЙ ДА ТЕ ПРЕВЪРНАТ В ЖЕРТВА!!! Ще кажеш че те вече са те превърнали, когато са ти причинили това, но това не е така! Изродите които си мислят че имат власт над нас, действат по старата марксическа схема: Битието определя съзнанието. Значи, мислят си те,щом могат да ти причинят нещо на физическо ниво, вече са поробили и съзнанието ти? Да, ама не! Единственото което могат да ти причинят е на физическо ниво, на вътрешния си свят, ако го осъзнаеш, само ТИ си си господар! Ти решаваш какво ще допуснеш в него оттук нататък! Как ще се отнесеш към миналото и какво бъдеще ще си изградиш! Не бива друг да решава вместо теб! Това че в един момент са имали власт над теб не означава да продължиш да им даваш власт да разсипват живота ти! smil4334abded4493.gif
PM
Top
Zai4e
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 7
Участник # 999
Дата на регистрация: 8-June 07



Благодаря ви хора , че има такива като вас smil4334a3ebd31a5.gif Само дано момичето се намери , защото все пак не става дума за мен , аз просто исках да споделя колко е страшно , когато такова нещо стане реалност в живота ти. Дано тя да е добре и да я открият роднините и... smil4334a4a0bfda2.gif
PMEmail Poster
Top
Дари
Публикувано на: 20.7.2007, 19:58
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 782
Участник # 766
Дата на регистрация: 19-January 07



QUOTE (violence @ Jun 14 2007, 09:05 PM)
Бих искал да попитам, какво стана, намери ли се момичето??? smil4334acc8dd304.gif

За съжаление отговора на този въпрос е НЕ.
Ето какво ми отговори сестрата на Катя Иванова/изчезналото момиче/:

">>Изпратено на: Петък, 2007, Юли 20 11:22:03 EEST
>>----------------------------------
>>
>>
>>Здравейте Дари, за съжаление Катя още е няма и няма никаква информация, никакво предположение какво може да се е случило с нея. Понеже интернет има все пак ограничена аудитория, вече се старая да популяризирам случая директно на местно равнище - всички 264 общини в България получиха писма и повечето от тях са изпълнили молбата ми и са залепили снимката и по кметства, читалища. Може би сте права , че трябва да публикувам информация и в интернет, но освен напразните ми усилия, които мога да опиша друга информация няма.
>>
>>Благодаря Ви много
>>за милото писмо.
>>
>>Желая ви успешен ден и късмет и на вас.
>>С уважение:
>>
>>Даниела Иванова"


--------------------------------------------------------------------------------------------------


Разбира се Дари, можете да го публикувате. Погледнах форума, но просто не знам какво да напиша, може би трябва да споделя целия негативен опит, който имам от напразното тичане по институции, за да е в помощ на други хора. Свързах се с родителите на изчезналите от Добрич както и с бащата на Съвестин - Тодор Деянов. Имаме няколко съвместни инициативи, за съжаление крайно малко. Ако имате някаква идея какво може да се направи, пишете ми моля.

Даниела






PM
Top
Биляр
Публикувано на: 20.7.2007, 22:10
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 241
Участник # 929
Дата на регистрация: 15-April 07



90% циганска мафия я е отвлякла с цел склоняване към проституция (най-вероятно вече изпратена зад граница). не виждам къде ще изчезне иначе. това е само отвличане и типично циганска постъпка. абсурд да се случи в западна страна и да няма последици. по мое мнение виновниците - на дръвника, ако има едно справедливо народно правосъдие... или да бъдат предадени на близките на пострадалата да правят каквото искат с тях. аз лично бих ги изкормил.

п.с. прочетох коментара на Иван, наистина е възможно и от Сивите да е отвлечена с цел употреба на нейните органи, но не залагам голяма вероятност. Ясно е, че те се хранят с човешки органи и правят експерименти. А може и да е пак за органи от трафиканти. каквото и да е, все един ужас! не мисля, че мога да предложа адекватно решение за това как да я намерите, така, че млъквам. въпреки това, разпространете във всеки сайт тази история придружена със снимката.


--------------------
"?? ????? ????? ? ??????? ?????????? ?????? ?????? ?? ?????? ????????? ???????? ????"
????? ??????
PMEmail PosterICQ
Top
Дари
Публикувано на: 23.7.2007, 14:21
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 782
Участник # 766
Дата на регистрация: 19-January 07



violence, изказването ти ми напомня на една идиотия казана от тодор живков:"Другари, дайте да дадем.",ако перефразирам ще звучи така:"Приятели НИЕ можем, затова направеТЕ нещо."
Нали именно ти изказа загриженост към трагедията на това момиче и нейното семейство? Защо сега се дистанцираш и даваш акъл, какво могат да напрят всички други, но не и ти самия? Катя можеше да е твоята сестра, както и моята, както и на всеки един българин. Докато всички ние не започнем да приемаме трагедията на, който и да е българин, като наша лична трагедия, терора и издевателствата над българи няма да престанат.
"Отношението на мнозинството определя участта на цялото."
PM
Top
Биляр
Публикувано на: 23.7.2007, 18:06
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 241
Участник # 929
Дата на регистрация: 15-April 07



тук си напълно права, но е излишно да се заяждам с мен. знаеш, че това което си написала за мен, не е вярно. аз винаги съм се застъпвал за другите и съм солидарен с тях, и то не само по интернет. за съжаление едно 90% от хората не са като мен и в това е трагедията - дали от страх или от конформизъм/апатия, не е от значение. ще разкажа една история - един горещ летен ден следобяд към 4 часа си идва баща ми и ми разказва, че в парка до нас са пребили някакво момиче, вероятно цигани, те са способни на такива дела, като са и взели телефона и ланчето, счупили и очила, разбили устата, разкъсали блузата... ужас... и аз бях потресен, почувствах се много кофти, искаше ми се да взема една тръба и да ги открия и да им отворя черупките... уви, нищо не можах да направя... все си мисля, как не стана един път свидетел на такава случка, може и да си изям боя ако са повече, но поне ще се опитам да помогна. така, че е леко тъпо да ме виниш в нещо което не съм. и съм написал в този пост, реално какво може да се направи - да се разпространи информацията за случката сред повече хора, защото никой не знае кой е виновника за да се организираме и да го намерим, а ако това стане, аз ще съм един от вас... винаги съм бил солидарен към българите, народа, но почти никога не съм получавал от другите подкрепа... и въпреки това не съм се отчаял. факт е, че българите не са солидарни (дори обратното, бият се и се карат едни с други), а западните народи в това отношение са 10 от 10. един за всички и всички за един, не случайно мускетарите не са българи. ти се ядоса, че съм написал какво може да е станало. реално най-вероятно това се е случило, имайки предвид нашата "държава". и ще продължава да се случва докато българите не поемат контрола и правосъдието в свои ръце. както е написал Елтимир, всеки сам трябва да е съдник.


--------------------
"?? ????? ????? ? ??????? ?????????? ?????? ?????? ?? ?????? ????????? ???????? ????"
????? ??????
PMEmail PosterICQ
Top
Дари
Публикувано на: 23.7.2007, 22:22
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 782
Участник # 766
Дата на регистрация: 19-January 07



Това не е заяждане,това е благородно възмущение и справедливо негодувание. За да ме разбереш правилно ще ти го обясня така.
Българите се делят на три групи.
Първа е групата на съпричастните, те са готови да се жертват за идеята или за човека, който има нужда от тяхната помощ.
Втората група е на тези, които вредят просто, защото се радват на чуждото нещастие и това им дава сила да продължават да съществуват в скапания си животец.
Трета е групата на сеирджиите, наблюдаващи отстрани и каквото и да стане те не се намесват, защото това нали не е техен проблем.

Положението за нас Българите вече е толкова зле и единственият начин да се спасим е като сме единни. Следователно, всеки, който не помага=пречи, а всеки, който седи и гледа не е полезен-не помага=пречи.Пречещите и гледащите не заслужават вниманието, а единствено презрението на действащите.
Аз не знам ти от коя група си, но ако се чувстваш като един от групата на действащите значи си добре дошъл при нас.



QUOTE
така, че е леко тъпо да ме виниш в нещо което не съм



Леко тъпо е това да се чувстваш зле от моите думи.Ти си уникален и само ти знаеш как да използваш своята уникалност за общото дело. smil4334abded4493.gif
PM
Top
Дари
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 782
Участник # 766
Дата на регистрация: 19-January 07



"Здравей Дари,.................
.........................
..................................
Благодаря ти и за идеята и за писмото. Аз вече толкова не вярвам в доброто у хората, толкова съм свикнала да съм предпазлива, че изчинявай ако звуча студено. Редовните ми разговори с хора, които се интерусават от сестричето са от типа: Тя е при нас, ама ще и режем главата, защото не ни харесва..... или" аз знам къде е , а ти колко ще ми платиш за да ти кажа....
>
>А теб защо те интересува прооблема? Сходен проблем ли имаш? Аз мога ли да помогна с нещо?"
------------------------------------------------------------------------------------------------




Това е писмо, което получих от Дани, сестрата на Катя/изчезналото момиче/, а на вас прави ли ви нещо впечатление?
Дани не може да си обясни как и по каква причина човек, който нито ги познава нито пък има някакъв сходен проблем се интересува и търси начини да им помогне......
А не трябва ли да е точно така, когато някой има проблем да може да разчита на помощ не само от познати, а въобще от БЪЛГАРИ! Това, че ние сме Българи не е ли достатъчен повод да сме загрижени един за друг и да си помагаме, кой с каквото може?
PM
Top
anti666
Quote Post












Току що показаха една млада българка, подобно на момичетата от Пазарджик отвлечена, бита и изнасилвана дни наред от гадни турски изроди. Целта - да бъде изведена за бяла робиня. Единият е синче естествено на активист от ДПС. Успяла да избяга само като се хвърлила през балкона след предишен неуспешен опит за самоубийство.В същото време варненския генерал от Мин. на Фонтаните обясняваше колко невинен като сълзa е клиента му, сводникa Хасaн Насран, сниман от ВВС
Коментарът е излишен...
Top
antijew
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 195
Участник # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



QUOTE (anti666 @ Aug 9 2007, 07:27 PM)
Току що показаха една млада българка, подобно на момичетата от Пазарджик отвлечена, бита и изнасилвана дни наред от гадни турски изроди. Целта - да бъде изведена за бяла робиня. Единият е синче естествено на активист от ДПС. Успяла да избяга само като се хвърлила през балкона след предишен неуспешен опит за самоубийство.В същото време варненския генерал от Мин. на Фонтаните обясняваше колко невинен като сълзa е клиента му, сводникa Хасaн Насран, сниман от ВВС
Коментарът е излишен...

"Седмина ще бъдат съдени за отвличане и брутално изнасилване на 22-годишна студентка. През септември 1999 г. Соня З. бе държана под ключ повече от две денонощия в апартамент на бул. ”Св. св. Кирил и Методий“ №30 в Благоевград. По времето на плен тя е бита, изнасилвана и малтретирана, като целта е била да бъде продадена да проституира в Италия, Македония или Гърция. Соня успява да се спаси от похитителите, скачайки от терасата на третия етаж и намирайки убежище при случайни хора."
---------------------------
Този случай ли имаш предвид?


--------------------
www.xnetbg.com/ne.swf
PM
Top
Дари
Публикувано на: 10.8.2007, 10:04
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 782
Участник # 766
Дата на регистрация: 19-January 07



За това момиче предполагам разказва anti666.
Но двата случая в поустовете на anti666 и antijew поразително много си приличат.
Единият е от 1999 другият от 2007. Преценете кой, как и защо не взима никакви мерки.

"Отвлечено момиче скочи от 4-ия етаж, за да се спаси
10 август 2007 / News.dir.bg
17-годишно момиче е държано 15 дни насила в апартамент в Нови пазар.
Даниела Станчева била жестоко пребивана, изнасилвана и принуждавана да проституира. Отчаяна от живота, тя направила опит за самоубийство, като скочила от четвъртия етаж. Има двама задържани по случая. Според запознати е замесен синът на общински съветник от ДПС, съобщи DnesPlus.
Драмата започнала на 10 юли към 17,30 ч., когато Даниела била отвлечена в село Красен дол на метри от дома си. Както се прибирала, изневиделица на пътя спрял черен автомобил. Зад волана бил Митхат. Всички в селото го знаят като много богат човек с възможности, пише DnesPlus. Турчинът заповядал на момичето да се качи в колата, без да задава излишни въпроси. Двамата се познавали - преди две години й предлагал да работи като сервитьорка, но тя отказала. За да й докаже, че няма да се церемони, Митхат й ударил два шамара. Буквално я натикал в колата. В с. Мировци ги чакала друга кола. Другите двама "герои" - Васви и Тошко, прехвърлили девойката в техния автомобил. Закарали я в апартамент в Нови пазар, където е бита и изнасилвана многократно. След няколко дни е преместена в друг апартамент. През цялото време е малтретирана физически и психически, връзвана, заключвана, дори са я дрогирали.
"Биеше ме с един кабел, цялата синя бях и ... тормозеха ме, заплашваха ме, ако ги кажа на полицията, семейството ми ще изгори, аз ще бъда умряла и къщата ми щяли да запалят", разказва пред БНТ изплашеното момиче. "Обадиха се до кмета на село Красен дол и ме накараха да кажа, че работя в Бургас на автомивка, че съм много доволна. Накараха ме да искам от кмета номера на татко, защото аз не го знам и да му кажа, че съм добре и да не ме търсят. Един ден ме закараха на клиент в новия хотел в Нови пазар „Европа” и отново ме изнасилваха, аз се съпротивлявах и на връщане ме биха от хотела до апартамента", цитира думите й DnesPlus.
Един ден Даниела останала сама. Видяла, че балконската врата е отворена, не се поколебала и скочила от терасата. Паднала върху тревата пред блока и това спасило живота й. Момичето е настанено в шуменската болница със счупени таз, ръка и наранявания на черния дроб.
Даниела разказва, че похитителите искали от родителите й акта за раждане, за да й направят фалшив паспорт и да бъде изведена извън страната да проституира. Майката Красимира Димитрова сама потърсила медиите, за да разкаже драмата на дъщеря си с единствената цел да бъдат предпазени други момичета от подобна съдба.
„Има разпореждане от наблюдаващия прокурор да не се дава никаква информация по този случай. Категорично е забранил разгласяване на подробности по случая. Има задържани две лица. Те са с постоянна мярка „Задържане под стража” и са извършители на престъплението. Досега не са уличавани в престъпна дейност, като организиране на канал за износ на жива плът. Тепърва ще се установява организирали ли са канал за износ на момичета." Това обясни комисар Валентин Александров, директор на Областна дирекция „Полиция”- Шумен, цитиран от DnesPlus.


http://dnes.dir.bg/2007/08/10/news1980925.html
PM
Top
Дари
Публикувано на: 10.8.2007, 10:10
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 782
Участник # 766
Дата на регистрация: 19-January 07



Не знам за вас, но аз виждам, някаква връзка между тези гореописани случаи и това:
http://www.voininatangra.org/modules/xcgal...0015/12%7E1.jpg

PM
Top
Дари
Публикувано на: 10.8.2007, 10:15
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 782
Участник # 766
Дата на регистрация: 19-January 07



Или може би това е по точно.....

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (6) 1 [2] 3 4 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020