www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Дали това са Chemtrails


Страници: (7) 1 2 [3] 4 5 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Дали това са Chemtrails, над Банкя
Иван
Публикувано на: 25.1.2007, 17:30
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 717
Участник # 80
Дата на регистрация: 12-August 05



Не само, че не е свръхестествено, ами не е и естествено.
Разпръскването на психотропни вещества не се наблюдава в природата, но след прелитане на някои самолети се появява. Също така и в градинския чай няма подобно нещо, но в чая на щурмувалите партийния дом през 1997г. и раздаван заедно със сандвичите, имаше. Наличието на електромагнитни и звукови вълни, разрушаващи ДНК не е засичано сред тайгата, но в дискотека "Индиго" изглежда са им пускали подобни cool парчета smil4341944e6b0c8.gif
PM
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 25.1.2007, 22:14
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Да Иване, за съжаление е така. Аз сметнах че е икономически оправдано да се разпръскват не само психотропни вещества. А още по оправдано е разпръскване на аерозол с нов модерен щам на грип създаден незнам си къде.
Питах и установих че в една аптека в един град където познавам аптекарката печалбата от последния грипен месец е 25 000 лв!
Това е ПЕЧАЛБАТА, не оборота!
Градът е малък. А какво да си мислим за мащабите на държавата!?
Става дума за много мильони за един месец.
Аптекарите-търговци са с най малка печалба. Най густо става на фармацевтичните фабрики за химикали. А както писах по-горе собственика на българската фармацевтична индустрия съвсем случайно не е българин.

Така че тези Chemtrails са сеячи на грипа. Докато аптекарите жънат реколтата от посятото, то изкупвачите на реколтата са Чайкафарма, наДупницафарма и темподобни.

Който иска да вярва. За да те лепне новия грип не е нужно вяра или неверие, а просто да дишаш чист въздух по определено време на деня след като преди това са минали някакви самолети.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Янга
Публикувано на: 30.1.2007, 20:33
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 338
Участник # 326
Дата на регистрация: 7-April 06



Оня ден като чаках в поликлиниката за медицинско едни бабички се оплакваха, че са им дали такива лекарства, от които щели да пукнат. Освен това имало и някаква бургаска фармацевтична компания, която не слагала абсолютно нищо в лекарствата за кръвно, например. Ето, даже и бабите усещат че в тая индустрия нещо сериозно е загнило. Аз не се чувствам добре вече от седмица, но на лекар няма да отида, защото не си струва да чакам половин час за да ми изпишат антибиотик (Augmentin е модерен напоследък), капки за нос (Xylorhine или Vibrocil) и Coldrex. От малка лекарите ме тровят с боклуци, защото съм алергична и често боледувам, но като станах на 12-14 и сама разбрах, че от тия лекарства, които ми даваха нямаше никакъв ефект. Просто ги спрях и се почувствах много по-добре.

А за индустрията с ваксините какво ще кажете? Като почнат да ни лъжат всяка есен, че ще пукнем ако не се ваксинираме?
Аз се чудя на тия хора, които все още вярват на лекари и фармацевти.
PM
Top
Публикувано на: 31.1.2007, 10:19
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Сайтът http://www.xnetbg.com в който се пишеше за chemtrails e спрян. Пак е чудо, че оцеля толкова време.

Там писах, че има странна корелация между появата на chemtrails над градовете и последваща "грипна епидемия".

Единият от вирусите, съдържащ се в тях предизвиква пневмония, открит е при лабораторен анализ на проби от chemtrails, виж http://www.rense.com/general73/chaff.htm
PM
Top
Запознат
Публикувано на: 31.1.2007, 11:16
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



Ето, уважаеми Българи, тава е част от ГЕНОЦИДА провеждан срещу българския народ от юдео-комунистите, еврейските им господари в лицето на корпорации, банки и геополитици-глобалисти и платените им слуги по места.
Както вече веднъж споменах, най-доходоностния бизнес е от човешкото страдание.
PM
Top
Ernike
Публикувано на: 31.1.2007, 11:35
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 11
Участник # 739
Дата на регистрация: 2-January 07



QUOTE (Янга @ Jan 30 2007, 08:33 PM)
А за индустрията с ваксините какво ще кажете? Като почнат да ни лъжат всяка есен, че ще пукнем ако не се ваксинираме?
Аз се чудя на тия хора, които все още вярват на лекари и фармацевти.

По - скоро ще пукнем ако се ваксинираме, но за съжаление наистина много хора още вярват, че в лекарите е спасението. И във ваксините. Но докато не се опарят няма да се променят. Аз например от десет години се занимавам с алтернативна медицина, но не можах да спася племенника си от ваксини
(човек понякога не може да се справи със собственото си семейство smil3dbd4dcd7b9f4.gif ) в следствие на което извднъж детето (само на две годинки е) спря да ходи и се започнаха едни мъки, а в момента е в болница на командно дишане. И лекарите нагли нямат диагноза, но със зъби и нокти се опитват да отрекат че ваксината е причина за увреждането. Във форумите намерих много други родители, чиито деца са увредени от ваксини, но и там винаги се намира някой лекар да им обясни че бъркат.
А и с този грип който върлува сега - поредната кампания да се наблъскаме всички с токсини (ваксини). Аз го изкарах - изписаха ми супер силен антибиотик, за два дни щял да ме вдигне. Е, аз предпочетох да са четири дни но да си пия каквото аз си знам. Само че повечето хора карат на парацетамол и антибиотик и се чудят защо нищо не става. Не им хрумва, че има и други начини и то по-ефикасни. Следващата кампания сигурно ще е пролетта, както обикновено. Да видим тогава какво ще ни ръснат от небето. Жалко че повечето хора като видят човек в бяла престилка си мислят, че Господ е слязъл на земята и забравят че и касапите ходят с такива престилки.
PM
Top
Планинец
Публикувано на: 31.1.2007, 12:31
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 138
Участник # 418
Дата на регистрация: 8-June 06



QUOTE (georgi_nz @ Jan 17 2007, 04:56 PM)

Ето тук Ви предлагам една действаща рецепта за грип, съответно одобрена от практикуващ лекар(д-р Л.Емилова):
http://www.emilova.org/bg/articles.html  - най отдолу , към края на списъка  темата "За грипа и простудните заболявания ".

Да допълня че са много добри и книгите на Пол и Патриша Брег,както и на Генадий Малахов.
PM
Top
Ernike
Публикувано на: 31.1.2007, 14:48
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 11
Участник # 739
Дата на регистрация: 2-January 07



Да, книгите на Малахов са добри, изпитала съм някои неща. А ето и друго което може да е от полза на много хора, които не желаят да се тровят с всякакви химикали. Разбира се има още много неща, с които човек може да поддържа здрава имунна система, лошото е че не се допуска хората да бъдат добре информирани.

Armax
Biocitrin

PM
Top
Миро
Публикувано на: 31.1.2007, 16:29
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 503
Участник # 54
Дата на регистрация: 28-July 05



Ernike, какво ще кажеш за йонизирана сребърна вода(два сребърни електрода, потопени във водата и свързани с батерийка от 3V). Дали такава вода би имала лечебен и профилактичен ефект?
PMUsers Website
Top
Планинец
Публикувано на: 31.1.2007, 18:17
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 138
Участник # 418
Дата на регистрация: 8-June 06



QUOTE (Миро @ Jan 31 2007, 04:29 PM)
Ernike, какво ще кажеш за йонизирана сребърна вода(два сребърни електрода, потопени във водата и свързани с батерийка от 3V). Дали такава вода би имала лечебен и профилактичен ефект?

Виждал съм нещо подобно как работи,че дори съм г и пробвал.Електродите не са сребърни а хромникелови,потапят се в съд който е разделен с брезентова преграда.След подаване на напрежение(незнам колко волта но ще проверя)водата почва леко да ври.Целия процес трае около 15 минути,като в не помня вече коя половина водата видимо се беше покачила.Цялата работа е че така във двете половини на съда водата се разделя на обогатена и обеднена с водород.
http://belsu.boom.ru/apteka/voda.htm
PM
Top
Karutzar
Публикувано на: 31.1.2007, 19:16
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 214
Участник # 433
Дата на регистрация: 16-June 06



QUOTE
Електродите не са сребърни а хромникелови,

Хулда Кларк много ясно го казва - никела е отрова! Има го навсякъде - в стоманата също. В пломбите на зъбите ни, в лъжиците и вилиците с които се храним.
По-добре не насилвайте среброто с електричество. Най-честите симптоми при химичните следи (обгазяването) е умората, липса на критичност, обща отпадналост. Проблеми с концентрацията. Има една "рецепта" - ЙОД. Гледах преди доста години филм на... май нешънъл джеографик беше. Ставаше въпрос за 1 малък индийски остров, на който природно няма йод. Тя се поема от жителите чрез солта - йодирана сол. Да, но търговците само пишели на пакетите със сол, че е йодирана, а във всищност си спестявали йодирането и. Резултата е - всички деца се раждат с мозъчни недъзи. Възрастните също имат мозъчни проблеми.
Което тогава ме доведе до извода, че чрез йодирането управляващите надзиратели на човечеството могат да контролират неговото интелектуално развитие и ниво.
Отидох (говоря за 99-2000г.) до аптеката и си купих йодова тинктура. Събрах всичките си златни и сребърни украшения, пръстени, игли за вратовръзки, и .т.н
Едната вечер наливах в пластмасова чаша (0.5 литра) преварена (заради хлора) вода и оставях златото в нея да престои за през ноща. Това, което знаех е че престоялата вода приема магнитното поле на земята и е полезна, докато чешмяната няма същата структура. На сутринта изкарвах златните накити и капвах 3-4 капки Йод. Изпивах водата на гладно. Чак след 1 час си взимах сутрешното си кафе.
На другата сутрин повтарях всичко отново, но този път в чашата не престояваше злато, а сребро.
Тогава се чувствах прекрасно ментално и физически. Жалко че не продължих така - нали знаете когато си на път или под стрес....
Но мисля да продължа тази процедура сега
Привет


--------------------
??????? ??????????
PMEmail Poster
Top
Миро
Публикувано на: 31.1.2007, 19:29
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 503
Участник # 54
Дата на регистрация: 28-July 05



За среброто ми е ясно защо си го слагал във водата, но за златото не се сещам...то не реагира изобщо с водата.
За хром-никеловите електроди-твърдо против, а сребърните, когато между тях протича милиамперов ток не смятам, че ще "насилваме" водата.
PMUsers Website
Top
Ernike
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 11
Участник # 739
Дата на регистрация: 2-January 07



QUOTE (Миро @ Jan 31 2007, 04:29 PM)
Ernike, какво ще кажеш за йонизирана сребърна вода(два сребърни електрода, потопени във водата и свързани с батерийка от 3V). Дали такава вода би имала лечебен и профилактичен ефект?

Здравей Миро, не зная дали ако се използват сребърни електроди би се получило нещо, но предполагам че това сребро за което съм сложила линк е направено по някакъв подобен начин. Важното е да не оказва токсично действие върху организма ни. Иначе при всички случаи среброто е много силен, природен антибиотик, който за разлика от химичнио синтезираните такива може да унищожава и вируси. Може да се използва профилактично и за лечение. Друго, което е важно е при инфекция да не се взима в много големи дози защото се унищожават твърде бързо голям брой микроорганизми, които микро­организми могат да "задръстят" 5-те отделителни канала на организма (черен дроб, бъбреци, кожа, бели дробове и черва) и да предизвикат грипо-подобни състояния.

PM
Top
Karutzar
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 214
Участник # 433
Дата на регистрация: 16-June 06



QUOTE (Миро @ Jan 31 2007, 07:29 PM)
За среброто ми е ясно защо си го слагал във водата, но за златото не се сещам...то не реагира изобщо с водата.
За хром-никеловите електроди-твърдо против, а сребърните, когато между тях протича милиамперов ток не смятам, че ще "насилваме" водата.

Здравей Миро
Т.нар. "светена вода" е нищо повече от вода в която е престоял за 1 нощ позлатения кръст на попа.
Златото е благороден метал. Как той влияе на водата не зная - алхимия. Също не се знае точно защо водорода и кислорода правят Вода. Да бе, да - зная обяснението от учебниците. Говоря за това, че самата вода отнема или прибавя някакви вибрации. В това е и смисъла на кръщенето със вода. За благотворното въздействие на водата - има и водни терапии. Душ не е за предпочитане, а потапяне във вода.
Златото символизира Слънцето, а Среброто - Луната.


--------------------
??????? ??????????
PMEmail Poster
Top
Ernike
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 11
Участник # 739
Дата на регистрация: 2-January 07



Тъй като стана въпрос за водата, има един филм който е доста интересен. Казва се "Великата тайна на водата" и обяснява много неща. Може би някои от вас вече са го гледали, но все пак ще оставя линка за тези които не са.
В крайна сметка сами можем да си правим структурирана вода, която да има благотворно влияние върху ни.
Водата
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (7) 1 2 [3] 4 5 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020