www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Изборите


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Изборите
Eлтимир
Публикувано на: 23.7.2005, 23:40
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Мислете си каквото искате, повече няма да ви преча с моите глупости.


--------------------
PM
Top
ЛЕМС
  Публикувано на: 24.7.2005, 8:37
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 293
Участник # 26
Дата на регистрация: 22-July 05



Ето едно мнение на ... победените в последните избори:
"От 15 години насам не е имало толкова фалшифицирани резултати,твърдят 'таралежите', които остават извън 40-ото Народно събрание "
... Изборният туризъм взе връх, купуването на гласове стана масова практика, имаше огромен брой удостоверения за гласуване на друго място (40 000), всички ромски махали бяха подложени на невероятен натиск. Тези избори бяха решени от твърдите ядра, от купените ромски гласове и от омразата, категоричен беше Кошлуков.

А ето и ... жалките о-пити на "победителите" да поправят Грешката си:
оспорват законността на изборите ... в Кърджали. И ги подкрепят НАЦИОНАЛИСТИ!!! (миж http://www.bta.bg/site/izbori2005/index.html)






--------------------
??????????????? ? ?????? ? ????????.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
nebadon
Публикувано на: 27.7.2005, 10:21
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 9
Участник # 28
Дата на регистрация: 22-July 05



Елтимир, аз го знам Румен Николов - "Пашата", имал съм си досег със него, той е бивша барета, един от основателите на СИК в България, бил е ученик по карате при Бойко Борисов. Участва в съдружие с него в доста фирми, което защо ли не се казва по медиите - още повече "бате Бойко" има съдружия и със лица свързани със високопоставени лица от Руската мафия... "Пашата" си е мутра от високо ниво и ако човек трябва да се разправя с него - ще му трябват доста хора и...муниции.
PMEmail Poster
Top
infomar
Публикувано на: 27.7.2005, 20:23
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 44
Участник # 39
Дата на регистрация: 24-July 05



Мисля, че не е сега момента да се доказва кой е бил прав на времето, защото ще излезе като злорадство, или поне така ще се възприеме от повечето влюбени във вожда, а това е трагения за цялата страна.

Аз също се опитах преди изборите да му отворя очите за някой неща, но освен грубо презрение и отхвърляне друго не получих.
Кога ще дойде времето тези които са избрани за ръководители да се вслушват в гласовете от долу и да не се самозабравят когато вдигат ръка с юмрук нагоре.
PMUsers WebsiteICQ
Top
Azerath
Публикувано на: 27.7.2005, 20:34
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 428
Участник # 9
Дата на регистрация: 8-July 05



QUOTE (ЛЕМС @ Jul 24 2005, 08:37 AM)
Ето едно мнение на ... победените в последните избори:
"От 15 години насам не е имало толкова фалшифицирани резултати,твърдят 'таралежите', които остават извън 40-ото Народно събрание "
... Изборният туризъм взе връх, купуването на гласове стана масова практика, имаше огромен брой удостоверения за гласуване на друго място (40 000), всички ромски махали бяха подложени на невероятен натиск. Тези избори бяха решени от твърдите ядра, от купените ромски гласове и от омразата, категоричен беше Кошлуков.

А ето и ... жалките о-пити на "победителите" да поправят Грешката си:
оспорват законността на изборите ... в Кърджали. И ги подкрепят НАЦИОНАЛИСТИ!!! (миж http://www.bta.bg/site/izbori2005/index.html)

Махни скобата, зашото се отваря с линка. smil3dbd4d99c6eaa.gif А по темата Новото Време не са за НС. Колкото до нелегалното гласуване и изборния туризъм, ЦИК не прави нищо. Аз какво мога да направя примерно.


--------------------
“???????? ??????? ? ??????? ? ??????? ????? ?? ?????????.” (???????? ????). ???????, 6774 IYI "??????? ?? ??????? ??????????? ?? ??????????? ?? ??????? ???????? ?????? ????????." (????? ??????) 1941
PMEmail PosterUsers Website
Top
Родолюбецъ
Публикувано на: 27.7.2005, 21:51
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 25
Участник # 44
Дата на регистрация: 25-July 05



Аз вече сериозно започвам да си мисля, че е време и ние да започнем контра-действия, които обаче няма да обсъждаме в интернет пространството...


--------------------
???????? ??? ??????!
PM
Top
Azerath
Публикувано на: 27.7.2005, 22:06
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 428
Участник # 9
Дата на регистрация: 8-July 05



QUOTE (Родолюбецъ @ Jul 27 2005, 09:51 PM)
Аз вече сериозно започвам да си мисля, че е време и ние да започнем контра-действия, които обаче няма да обсъждаме в интернет пространството...

Много добра идея! Тези действия трябва да са насочени към ДПС, Веселин Методиев, Атанас Атанасов и всички останали предатели даже и тези от АТАКА естествено!


--------------------
“???????? ??????? ? ??????? ? ??????? ????? ?? ?????????.” (???????? ????). ???????, 6774 IYI "??????? ?? ??????? ??????????? ?? ??????????? ?? ??????? ???????? ?????? ????????." (????? ??????) 1941
PMEmail PosterUsers Website
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020