www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Медальони разни


Страници: (11) « първа ... 7 8 [9] 10 11  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Медальони разни
Публикувано на: 24.6.2008, 12:08
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Абе на мене ми излизат само гаргаляци!
PM
Top
Публикувано на: 24.6.2008, 12:11
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Разбира се,че трябва да е Искане."Молба" е еврео-комунистическа приумица-мачкане ва АЗ-а още на първо ниво!
Някъде бях чел или чул,че има официален диспут по този въпрос и щели да я налагат тая промяна.Ние няма да ги чакаме,нали?
PM
Top
Миро
Публикувано на: 24.6.2008, 12:16
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 503
Участник # 54
Дата на регистрация: 28-July 05



QUOTE (Заги @ Jun 24 2008, 08:39 AM)
Миро, не си ме разбрал:)
Молбата ще я подам аз и от мое име, просто я нарекох "Искане" по настояване на Мещера:) И той си е напълно прав - няма какво да се молим да ни пускат, ние ИСКАМЕ, защото сме в правото си на българи:)))


Да разбирам, че нямате препоръки по текста и да я пускам, нали така?

Сега вече разбрах и съм съгласен, че по-правилно е да се иска smil4334abded4493.gif
PMUsers Website
Top
Миро
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 503
Участник # 54
Дата на регистрация: 28-July 05



Днес просто си е добър ден за информация smil4334ad1724132.gif
Тук ще видите Розетата в три проекции, което показва, че ние с нашата сме на прав път smil4334abded4493.gif
PMUsers Website
Top
Дари
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 782
Участник # 766
Дата на регистрация: 19-January 07



Миро, въпроса според мен не е дали нашата Розета е правилна или не е , въпроса опира до това ние да сме сигурни, какъв точно е оригинала, а не да предполагаме и да търпим критики /пак на база предположения разбира се./ smil4334ac775281d.gif
Благодаря на Заги за инициативата, която пое и вярвам, че той ще има успех със снимането на оригинала. Много ми се иска да има снимка, която да е направена така, че зад Розетата да е сложено огледало и обратната страна да се отразява в него така че на снимката да се виждат едновременно и двете страни. Това вече ще си е доказателство единствено по рода си.
PM
Top
anti666
Публикувано на: 27.6.2008, 10:28
Quote Post












За съжаление, това е пак рисунка, което дава храна за спекулации. Аз преди време посветих доста време да търся други, по-добри снимки на Розетата. Просто няма! Най-доброто е това, което е сложено тук в Галерията. А лявата снимка от посочения линк е явен фалшификат. Само дясната е на оригинала.
Top
Mistique
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



Не знам дали някой обърна внимание на новата снимка в профила на Миро но е важно:

http://jewels.hit.bg/med/small/76.jpg

Центъра на медальона показва небесната врата, която се затваря и прекъсва връзката ни с небесния свят. Двата еднорога от двете страни са стражите, които я пазят и са символа на Небесната Конница на "Народа на Еднорога" - Българите. Знака IYI означава върховния бог, който по лични причини не искам да нарека Тангра, но символа е верен.

Другото много важно нещо е ПРАГА към небесните врати, изобразен като езотеричния АЗ на българите най-отдолу. Азът е посвещението и условието да се достигнати небесните врати....

....и медальона работи на много нива, въплъщавайки и свързвайки притежателя с всичките тези езотерични сили и енергии.
PMEmail Poster
Top
Mistique
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



QUOTE (Strannik @ Jan 3 2007, 12:07 AM)
А за медальоните със сакрална символика - освен предупрежденията на Зиези от форума на вестник Атака, имахме една съфорумка  с ник Мistique, която се оплакваше от гривна със затворена свастика (ако не се лъжа). Не успях да открия въпросната тема, но си спомням, че Елтимир беше дал  обяснения - така че, който има време и желание, нека да разрови форума (и галерията  smil4334ad8a149e0.gif  ).

Елтимир ме "запозна" със затворената свастика, но ... забрави да ми прати упътването за ползване...

И се оказа, че тази свастика инвокира силите на баланса между доброто и лошото...така, че ако не сте подготвени, може и да ви разруши.

Това е за хора които искат да овладеят ритмичните цикли на противоположностите и най-вече да устоят на вълните на лошото.

Ако не сте подготвени ( и вие и всички които сте край тази свастика)...не се хващайте!
PMEmail Poster
Top
iss
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 090
Участник # 365
Дата на регистрация: 8-May 06



QUOTE (Mistique @ Jun 29 2008, 03:38 AM)
QUOTE (Strannik @ Jan 3 2007, 12:07 AM)
А за медальоните със сакрална символика - освен предупрежденията на Зиези от форума на вестник Атака, имахме една съфорумка  с ник Мistique, която се оплакваше от гривна със затворена свастика (ако не се лъжа). Не успях да открия въпросната тема, но си спомням, че Елтимир беше дал  обяснения - така че, който има време и желание, нека да разрови форума (и галерията  smil4334ad8a149e0.gif  ).

Елтимир ме "запозна" със затворената свастика, но ... забрави да ми прати упътването за ползване...

И се оказа, че тази свастика инвокира силите на баланса между доброто и лошото...така, че ако не сте подготвени, може и да ви разруши.

Това е за хора които искат да овладеят ритмичните цикли на противоположностите и най-вече да устоят на вълните на лошото.

Ако не сте подготвени ( и вие и всички които сте край тази свастика)...не се хващайте!

Добро предупреждение...но...никой не иска да чуе и да се замисли...и това се отнася и до розетата по която всички са пощурели...Не си ли изпълнен с любов и хармония руническите символи ще те поведат по пътека в която или ще я откриеш..или ще изгориш...


--------------------
????-???? ?? ?? ??????? ? ???-??? ?? ?? ????????!
PM
Top
Богатир
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 204
Участник # 1 356
Дата на регистрация: 20-February 08



Не съвсем всички, но наистина много хоря се увличат по медалиони, татуировки и други подобни артикули, които притежават някакви рунически символи и разчитат на тях да ги направят щастливи. Тоест разчитат на нещо материално, пък дори и да има някакви енергийни или информационни свойства, което да им помогне в материалния живот и емоционалния живот. Може би греша, нека iss или някой друг запознат да ме поправи но тези знаци не оказват влияние върху духовното развитие на човека. Доколкото разбрах при неправилна употреба, могат да доведат до духовен срив, но не и до подпомагане на духовното израстване. Просто говоря малко наизуст, но не мога да повярвам, че някакъв предмет ще ви помогне да се извисите над материалните ценности.
PM
Top
iss
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 090
Участник # 365
Дата на регистрация: 8-May 06



QUOTE (Bogatir @ Jul 3 2008, 01:53 PM)
Просто говоря малко наизуст, но не мога да повярвам, че някакъв предмет ще ви помогне да се извисите над материалните ценности.

Може и да не е предмет...Ето пример :
Областта на Algiz е всяка възможна форма на защита от всеки възможен източник на опасност. Защита или отбрана, физическа или духовна, персонална или колективна.

Още една мощна руна за защита, Elhaz бе често гравиран върху оръжията за победа и безопасност по време на битка. Като неговата форма е тази, в която стоим, когато инвокираме боговете или дърпаме енергия от небесата. Руната също е моста между боговете и хората. Защита от врагове и зло. Спомага приятелствата. Подсилва късмета и силата за живот.

Мистична и религиозна връзка с нечовешки осъзнати същества. Връзка с други светове особено Asgard и космическите кладенци на Urdhr, Mirmir и Hvergelmir. Подсилване на магическата сила и късмет.





Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
????-???? ?? ?? ??????? ? ???-??? ?? ?? ????????!
PM
Top
Дари
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 782
Участник # 766
Дата на регистрация: 19-January 07



ЗНАЧЕНИЕ НА РУНИТЕ


А Тук има една игричка в смисъл задаваш си въпрос и си гадаеш с руни. Не съм я пробвала и нямам мнение дали е нещо смислено, но ако имате интерес пробвайте.

Това съобщение е редактирано от Дари на 3.7.2008, 22:11
PM
Top
Миро
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 503
Участник # 54
Дата на регистрация: 28-July 05



Заги, какво стана с Розетата?
PMUsers Website
Top
Заги
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 62
Участник # 1 342
Дата на регистрация: 15-February 08



Ами не пиша - значи нищо конкретно:) До сега имам 2 отказа, като нито един не е писмен! Служителките на заемащата в момента длъжността директор - някоя си г-жа Ваклинова - ми казаха, че Молбата ми имала липсващи реквизити от рода на "За какво щели да послужат снимките", което не е съвсем точно. След това, самата Ваклинова каза, че поблемът не бил в реквизитите, и дори и с нова молба нищо няма да стане, защото нямало как да я извадят специално за мен да я снимам!
Но сме се разбрали да мина през кабинета й, в удобно и за 2-та време (то 2-ра седмица не настъпва) и "да видим какво може да се направи..." Като цяло ме съветва да се задоволя с вече публикуваните!
Та, в общи линии се случва това което каза Анти, че едва ли ще позволят. На мен наистина не ми се вярваше чак да е така, но...Все пак не съм се отказал, като се срещна с нея ще нося и апарат, за да може ако я склоня, все пак да снимам.

П.П. До колкото разбрах розетата въобще не е изложена, а и с тези откази и увъртания се чудя дали изобщо е при тях! Все пак се надявам да разбера. Като имам резултат - ще пиша!
PM
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 090
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Моля ви, се, ако това бяхте го направили по ЛС или най-вече по мейли, вероятно нямаше да се усетят толкова бързо и щяха да допуснат "грешка", и да ви покажат розетата. Просто тук чете цялата сган на юдео-комуноидната власт и за някои неща веднага ни стопират. Не виждате ли как увърта госпожата? Личната среща, ще е много интересна. Вероятно в намеци, в стил, как човек не трябва да се занимава с такива неща, да си гледа живота или да не се занимава с "Воини на Тангра".
Поне така си мисля. Дано не съм прав.
PMEmail Poster
Top

Topic OptionsСтраници: (11) « първа ... 7 8 [9] 10 11  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020