www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Нещо като ... "НИЩО"


Страници: (4) [1] 2 3 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Нещо като ... "НИЩО", за удрите от БЛИЗО
ЛЕМС
Публикувано на: 11.9.2005, 10:46
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 293
Участник # 26
Дата на регистрация: 22-July 05



С прискърбие съобщавам на пишещите, че ... ЛЕМС `почина`. smil3dbd4d75edb5e.gif

След неуспешни от моя страна ( smil3dbd4d99c6eaa.gif ) преговори с хора, които ме шантажират, се налага да спра да пиша мнението си по темите тук.
Това условие ще приема, защото ... залогът са децата ми.

Кофти ме изработиха, но няма как. Засега само ще ви чета и ще пиша ЛС-та, ако има персонални въпроси към мен.

Останете си със здраве.


Силвия Мирчева

П.П. Последен поздрав и от как`Сийка (с цитатче smil3dbd4e398ff7b.gif ): "... Когато гръм удари ... как ехото заглъхва"
smil3dbd4daabd491.gif


--------------------
??????????????? ? ?????? ? ????????.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Azerath
Публикувано на: 11.9.2005, 21:39
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 428
Участник # 9
Дата на регистрация: 8-July 05



Ех, не ми се мисли какво ще стане когато спрете да пишете с Елтимир. Много лошо става но щом залогът е толкова голям, какво да се прави.


--------------------
“???????? ??????? ? ??????? ? ??????? ????? ?? ?????????.” (???????? ????). ???????, 6774 IYI "??????? ?? ??????? ??????????? ?? ??????????? ?? ??????? ???????? ?????? ????????." (????? ??????) 1941
PMEmail PosterUsers Website
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 13.9.2005, 12:00
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Тези душевни скопци от ДС ли Ви притесняват?
Пишете на Влен за вашите проблеми. И ние като му пишем , дано Ви видим в предаването му. Или не му е дошло времето още?


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Eлтимир
Публикувано на: 13.9.2005, 13:00
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Волен ни предаде. Или ни продаде. Не знам как е по-точно да се каже.


--------------------
PM
Top
Атила
Публикувано на: 13.9.2005, 13:32
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 85
Участник # 37
Дата на регистрация: 23-July 05



QUOTE (Елтимир @ Sep 13 2005, 12:00 PM)
Волен ни предаде. Или ни продаде. Не знам как е по-точно да се каже.

а мене ако питате още от самото начало е бил пионка и е прокарвал чужди (небългарски) интереси

всяко нещо си има цена на тоя свят, а това което не се купува с пари се оправя с благ дума и пистолет в ръка.

... войната продължава, аз съм на "тихият" фронт


--------------------
«Ego sum Attila flagellum Dei»
PM
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 13.9.2005, 13:43
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Ами щом е така - както и да се каже, едно означава! По-добре няма да стане!
Обикновените хора (като мен) нищо не знаят по въпроса. Например довечера в 17.30 часа съм на събрание на Атака-Нова Загора. Предполагам , че ще обсъдим текущи неща, събиране пари за бедстващите, членски внос, ...
Никой и не подозира , че е възможна подобна мерзост.
Дали скоро това ще стане общоизвестно.
А какво мога аз да направя - да го споменавам ли на събранието?


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Eлтимир
Публикувано на: 13.9.2005, 14:12
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Прекалено дълго е за обяснение. Имаше смисъл да се разговаря със самия Волен, но той непрекъснато бягаше от такъв разговор. Безсмислено е да се повдигат въпросите, ако предварително не знаеш отговорите. Само запомни, че същността е в подводните течения. Онова, което се вижда на повърхността, то не е толкова съществено. Атака се превърна в поредната комунистическа партийка, имитираща национализъм. Наистина жалко. Направих каквото ми беше по силите, но се провалих. Волен ни продаде, продаде и Идеята. Жалко, но е така.


--------------------
PM
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 13.9.2005, 14:26
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Комунистите по този начин измукаха и без това малкото останало доверие на българския народ.
Какво трябва да последва - може би Черните ангели, набелязване на жертвите и в една нощ: видов ден!


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Eлтимир
Публикувано на: 13.9.2005, 14:37
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Помагайте на Севар за сайта, за да не угасне и тази, може би последна националистическа трибуна в България. Само това мога да кажа. При мен нещата са прекалено сложни и вече не мога да вземам онова дейно участие, което бих искал да вземам. Въпрос на ограничени възможности, а не на желание.


--------------------
PM
Top
blag009
Публикувано на: 13.9.2005, 18:55
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 234
Участник # 49
Дата на регистрация: 27-July 05



QUOTE (georgi_nz @ Sep 13 2005, 02:26 PM)
Комунистите по този начин измукаха и без това малкото останало доверие на българския народ.
Какво трябва да последва - може би Черните ангели, набелязване на жертвите и в една нощ: видов ден!

Драги ми georgi_nz,яяяя попитай гадните АДМИНИ на НЕформалният ФОРУМ АТАКА ,защо нямам достъп да пиша във ВЪШИЯТ ФОРУМ.Какт и се струва туй драги това ми напомня лафа за следната аксиома"Всяка КРИВА линия ІІ на АПРИЛСКАТА Е ПРАВА".Така ,че Жоро бъди жив и здрав и знай едно ЧЕНГЕТО Е ВЪВ ТЕБ,самоцензурата е най-страшното наследство от КОМУНИЗМА?????
Блаже

ПП.Лемс споко,знаеш че ВРЕМЕТО Е В НАС И НИЕ СМЕ НЕГО! Филосов дякон Левски


--------------------
???? ?????? ??? ???????? ????? ??????? ??, ?? ?????? ?????????!"
PMEmail PosterUsers Website
Top
Севар
Публикувано на: 13.9.2005, 19:41
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



QUOTE (georgi_nz @ Sep 13 2005, 02:26 PM)
Комунистите по този начин измукаха и без това малкото останало доверие на българския народ.
Какво трябва да последва - може би Черните ангели, набелязване на жертвите и в една нощ: видов ден!

Другаря Минчо Минчев си го казва сам: "От всички черти на националния характер най-ценна за нас си остава толерантността на българина, наред с чувството за национално достойнство."

Да, на тях им трябва толерантността ни повече от всичко, защото утре ще пожелаят да се съюзят я с някой фес, я с някой циганин. Бъдете сигурни. Нали за комуниста най-важното е властта.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Атила
Публикувано на: 13.9.2005, 22:06
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 85
Участник # 37
Дата на регистрация: 23-July 05



при мене дръннаха камбаните след изборите когата стана ясно, че атака не е регистрирана и тепърва трябва да получи разрешение и никой не я атакува в съда.

... знаете как е в България - някой като е неудобен се вадят компромати и почват безкрайни дела които се разнасят и по медийте. С Аатака не стана това - за мене в този момент стана ясно, че нещо е супер гнило и това цялото смърдеше на службите.





--------------------
«Ego sum Attila flagellum Dei»
PM
Top
Севар
Публикувано на: 13.9.2005, 23:21
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



А някой не се ли пита как така заради някакъв човечец, който решил да говори каквото си мисли, а не каквото трябва (Ник Щайн), спряха цяла една телевизия, като директна мярка. Без глоби, без такива неща. Директно "заличаване на регистрацията" както се изразиха тия от НеСеРеТе, СЕМ или както там беше. Но за СКАТ такова нещо няма, макар там да се говори много по-остро. Да не ме разберете погрешно. Със СКАТ не може да се сравни друга българска телевизия, но явно някой им е дал свобода да си приказват в замяна на нещо.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Bell
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



Постоянно ми го казват че наивно гледам на атака щом влагам някви надежди и че волен бил комунист и какво ли още не. Но просто не искам да повярвам........защото изглежда сякаш нищо не ни е останало.
PM
Top
Иван
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 717
Участник # 80
Дата на регистрация: 12-August 05



QUOTE (Елтимир @ Sep 13 2005, 01:00 PM)
Волен ни предаде. Или ни продаде. Не знам как е по-точно да се каже.

Приятели, нещо не разбирам атаката срещу АТАКА.
Ако има нещо гнило - казвайте конкретно!
Ама тука гледам само някакви съмнения:
- Разрешили регистрацията на партия АТАКА, следователно АТАКА е нечие отроче - това е слабо. След като куцо и сакато си направи партия, не виждам какъв е проблемът на Волен да го стори (без височайша подкрепа).
- Телевизия СКАТ не била спряна, следователно конците и се дърпат от българомразците. Тук работата още малко и ще стигне на бялото да кажем черно. Както и да го погледне човек, по-българско и читаво от СКАТ няма! Пък и всеки ден виждаме разпенената мутра на свинята Райчо Райков, който се чуди как да спре телевизията. Т.е. работи се срещу СКАТ постоянно.
- Волен предал/продал националната идея. На кого я продаде, кога?
Ценни са сигнали на Елтимир за положението в Ботевград -"Циганска АТАКА" и изказванията/позициите на Берон. До тук добре, ама по-добре да помогнем да се променят нещата, а не вече да се предаваме в мислите си и да си развихряме въображенията.
Дайте нещо здраво - кой поддържа АТАКА, кой направи Волен лидер или ако ние сме се объркали и сме го направили лидер, то кой го впрегна впоследствие и го пречупи/купи.
Няма време за губене. Ако има гнило - да го казваме, показваме и оправяме! Пък и всеки от вас може да стопи телефоните на телевизия СКАТ от обаждания, защото всяка вечер има предаване на Волен и диксусионно сдудио.
Хайде да намалим хленча, че всичко е против нас и да се борим.
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (4) [1] 2 3 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020